Pr. løb: Vårsimiaden Staffanstorp
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
2 | 200m Medley Herrar | Team Sportia | Deltagerliste | |
3 | 200m Medley Damer | Masita | Deltagerliste | |
4 | 200m Medley Herrar | Lokaltidningen | Deltagerliste | |
5 | 100m Bröstsim Damer | Eladministration AB | Deltagerliste | |
6 | 100m Bröstsim Herrar | Deltagerliste | ||
7 | 100m Bröstsim Damer | Deltagerliste | ||
8 | 100m Bröstsim Herrar | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
9 | 100m Frisim Damer | Team Sportia | Deltagerliste | |
10 | 100m Frisim Herrar | Masita | Deltagerliste | |
11 | 100m Frisim Damer | Lokaltidningen | Deltagerliste | |
12 | 100m Frisim Herrar | JR Byggnads AB | Deltagerliste | |
13 | 4X100m Medley Damer | Deltagerliste | ||
14 | 4X100m Medley Herrar | Deltagerliste | ||
15 | 400m Frisim Damer | Hjulhuset i Staffanstorp | Deltagerliste | |
16 | 400m Frisim Herrar | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
17 | 200m Frisim Damer | Jungclaus Konsulting AB | Deltagerliste | |
18 | 200m Frisim Herrar | Levins | Deltagerliste | |
19 | 100m Fjärilsim Damer | Panduro Hobby AB | Deltagerliste | |
20 | 100m Fjärilsim Herrar | Eladministration AB | Deltagerliste | |
21 | 50m Fjärilsim Damer | Deltagerliste | ||
22 | 50m Fjärilsim Herrar | AB Hallberg | Deltagerliste | |
23 | 100m Ryggsim Damer | Lunds Golvmontage | Deltagerliste | |
24 | 100m Ryggsim Herrar | W | Deltagerliste | |
25 | 100m Ryggsim Damer | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
26 | 100m Ryggsim Herrar | Ultra Clean i Malmö AB | Deltagerliste | |
27 | 4X100m Frisim Damer | Deltagerliste | ||
28 | 4X100m Frisim Herrar | Deltagerliste | ||
29 | 25m Fjärilsim Damer | Hjulhuset i Staffanstorp | Deltagerliste | |
30 | 25m Fjärilsim Herrar | Ultra Clean i Malmö | Deltagerliste | |
31 | 50m Fjärilsim Damer | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
32 | 50m Fjärilsim Herrar | Team Sportia | Deltagerliste | |
33 | 50m Bröstsim Damer | Masita | Deltagerliste | |
34 | 50m Bröstsim Herrar | Lokaltidningen | Deltagerliste | |
35 | 100m Bröstsim Damer | JR Byggnads AB | Deltagerliste | |
36 | 100m Bröstsim Herrar | Bertil Björks måleriserv | Deltagerliste | |
37 | 50m Frisim Damer | Deltagerliste | ||
38 | 50m Frisim Herrar | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
39 | 100m Frisim Damer | Team Sportia | Deltagerliste | |
40 | 100m Frisim Herrar | Masita | Deltagerliste | |
41 | 4X50m Medley Damer | Lokaltidningen | Deltagerliste | |
42 | 4X50m Medley Herrar | Jungclaus Konsulting AB | Deltagerliste | |
43 | 100m Medley Damer | Levins | Deltagerliste | |
44 | 100m Medley Herrar | Panduro Hobby AB | Deltagerliste | |
45 | 100m Medley Damer | Eladminstration AB | Deltagerliste | |
46 | 100m Medley Herrar | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
47 | 50m Ryggsim Damer | AB Hallberg | Deltagerliste | |
48 | 50m Ryggsim Herrar | Lunds Golvmontage | Deltagerliste | |
49 | 100m Ryggsim Damer | W | Deltagerliste | |
50 | 100m Ryggsim Herrar | Deltagerliste | ||
51 | 4X50m Frisim Damer | Sparbanken Öresund | Deltagerliste | |
52 | 4X50m Frisim Herrar | Deltagerliste |