Lajeittain: Serneke International
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Frisim C D E pojkar | Elfördel | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Frisim C D E flickor | Vårgårda Buss | Osallistujaluettelo | |
3 | 400m Medley A B C pojkar | SERNEKE | Osallistujaluettelo | |
4 | 400m Medley A B C flickor | Sparbanken Alingsås | Osallistujaluettelo | |
5 | 400m Frisim A B C pojkar | ICA Maxi | Osallistujaluettelo | |
6 | 400m Frisim A B C flickor | Fabs AB | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Frisim A B pojkar | Lindelöf | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Frisim C D E flickor | Elgiganten | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Frisim A B flickor | ICA Maxi | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m Frisim C D pojkar | Pokalhuset | Osallistujaluettelo | |
11 | 25m Fjärilsim E flickor | STATOIL | Osallistujaluettelo | |
12 | 25m Fjärilsim E pojkar | ARENA | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Bröstsim A B pojkar | Wicote | Osallistujaluettelo | |
14 | 100m Bröstsim A B flickor | SERNEKE | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Bröstsim C D pojkar | Lindelöf | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Ryggsim A B pojkar | Börjessons Bil | Osallistujaluettelo | |
17 | 100m Ryggsim C D flickor | Fabs AB | Osallistujaluettelo | |
18 | 100m Fjärilsim A B flicko | Blomab | Osallistujaluettelo | |
19 | 50m Ryggsim E pojkar | Green Bullet | Osallistujaluettelo | |
20 | 50m Ryggsim E flickor | Sparbanken Alingsås | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Fjärilsim C D flickor | GB Glace | Osallistujaluettelo | |
22 | 200m Fjärilsim A B pojkar | Elfördel | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m Ryggsim A B flickor | Länsförsäkringar | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Medley A B flickor | STATOIL | Osallistujaluettelo | |
25 | 200m Medley C D pojkar | ATEA | Osallistujaluettelo | |
26 | 200m Bröstsim A B pojkar | ICA Maxi | Osallistujaluettelo | |
27 | 50m Bröstsim C D flickor | Börjessons Bil | Osallistujaluettelo | |
28 | 50m Bröstsim E pojkar | Lindelöf | Osallistujaluettelo | |
29 | 50m Bröstsim E flickor | SERNEKE | Osallistujaluettelo | |
30 | 50m Frisim A B flickor | ARENA | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Fjärilsim C D pojkar | Elfördel | Osallistujaluettelo | |
32 | 100m Medley A B pojkar | Fabs AB | Osallistujaluettelo | |
33 | 25m Frisim E flickor | Pokalhuset | Osallistujaluettelo | |
34 | 25m Frisim E pojkar | Sparbanken Alingsås | Osallistujaluettelo | |
35 | 200m Ryggsim A B flickor | Vårgårda Buss | Osallistujaluettelo | |
36 | 50m Ryggsim C D flickor | Länsföräkringar | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Fjärilsim A B pojkar | Wicote | Osallistujaluettelo | |
38 | 100m Frisim A B flickor | ARENA | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Frisim C D E pojkar | FMF Tak | Osallistujaluettelo | |
40 | 200m Frisim A B pojkar | ICA Maxi | Osallistujaluettelo | |
41 | 50m Frisim C D flickor | Green Bullet | Osallistujaluettelo | |
42 | 25m Ryggsim E flickor | STATOIL | Osallistujaluettelo | |
43 | 25m Ryggsim E pojkar | GB Glace | Osallistujaluettelo | |
44 | 50m Bröstsim A B flickor | SERNEKE | Osallistujaluettelo | |
45 | 100m Bröstsim A B pojkar | Elgiganten | Osallistujaluettelo | |
46 | 100m Bröstsim C D flickor | Börjessons Bil | Osallistujaluettelo | |
47 | 100m Ryggsim A B flickor | Fabs AB | Osallistujaluettelo | |
48 | 100m Ryggsim C D pojkar | Lindelöf | Osallistujaluettelo | |
49 | 100m Fjärilsim A B pojkar | Länsförsäkringar | Osallistujaluettelo | |
50 | 50m Fjärilsim E pojkar | Sparbanken Alingsås | Osallistujaluettelo | |
51 | 50m Fjärilsim E flickor | ARENA | Osallistujaluettelo | |
52 | 50m Fjärilsim C D pojkar | Eriks ställningar | Osallistujaluettelo | |
53 | 200m Fjärilsim A B flicko | Wicote | Osallistujaluettelo | |
54 | 50m Ryggsim A B pojkar | ATEA | Osallistujaluettelo | |
55 | 200m Medley A B pojkar | Blomab | Osallistujaluettelo | |
56 | 200m Medley C D flickor | STATOIL | Osallistujaluettelo | |
57 | 200m Bröstsim A B flickor | Börjessons Bil | Osallistujaluettelo | |
58 | 50m Bröstsim C D pojkar | Sparbanken Alingsås | Osallistujaluettelo | |
59 | 25m Bröstsim E flickor | Lindelöf | Osallistujaluettelo | |
60 | 25m Bröstsim E pojkar | Länsförsäkringar | Osallistujaluettelo | |
61 | 50m Frisim A B pojkar | Eriks ställningar | Osallistujaluettelo | |
62 | 100m Fjärilsim C D flicko | FMF Tak | Osallistujaluettelo | |
63 | 100m Medley A B flickor | ICA Maxi | Osallistujaluettelo | |
64 | 50m Frisim E pojkar | Elfördel | Osallistujaluettelo | |
65 | 50m Frisim E flickor | ARENA | Osallistujaluettelo | |
66 | 200m Ryggsim A B pojkar | Fabs AB | Osallistujaluettelo | |
67 | 50m Ryggsim C D pojkar | Wicote | Osallistujaluettelo | |
68 | 50m Fjärilsim A B flickor | SERNEKE | Osallistujaluettelo |