Per gren: Vestkyst Cup 2014
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Herrer | Jysk Kloak Entreprise | Startlista | |
2 | 200m Medley Damer | SubCpartner A/S | Startlista | |
3 | 50m Frisvømning Herrer | Vestjysk Autodele A/S | Startlista | |
4 | 50m Frisvømning Damer | John Josefsen ApS | Startlista | |
5 | 200m Brystsvømning Herrer | Varde Fysioterapi | Startlista | |
6 | 200m Brystsvømning Damer | Sigma Seafood ApS | Startlista | |
7 | 400m Frisvømning Herrer | Blaaholm A/S | Startlista | |
8 | 400m Frisvømning Damer | Blue Water Shipping A/S | Startlista | |
9 | 200m Frisvømning Herrer | BHM Tryk Aps | Startlista | |
10 | 200m Frisvømning Damer | Nordea Bank A/S | Startlista | |
11 | 50m Butterfly Herrer | Niels Arne Hounisen | Startlista | |
12 | 50m Butterfly Damer | City Optik ApS | Startlista | |
13 | 400m Medley Herrer | TK Transport | Startlista | |
14 | 400m Medley Damer | Concept Gulve I/S | Startlista | |
15 | 100m Rygsvømning Herrer | Sportigan Promotion | Startlista | |
16 | 100m Rygsvømning Damer | Nordea Bank A/S | Startlista | |
17 | 50m Brystsvømning Herrer | Mou Suppe | Startlista | |
18 | 50m Brystsvømning Damer | Plast Center Danmark | Startlista | |
19 | 200m Butterfly Herrer | City Optik ApS | Startlista | |
20 | 200m Butterfly Damer | Saxo Privatbank A/S | Startlista | |
21 | 100m Frisvømning Herrer | Fiber Visions A/S | Startlista | |
22 | 100m Frisvømning Damer | Keratech Wheels A/S | Startlista | |
23 | 4X50m Medley Mix | Trend Entreprise | Startlista | |
24 | 4X100m Medley Mix | Danibo | Startlista | |
25 | 10x50m Esbjerg Mix | TJ Malerfirma | Startlista | |
26 | 100m Butterfly Herrer | Tanaco Danmark A/S | Startlista | |
27 | 100m Butterfly Damer | Presenco Sport | Startlista | |
28 | 200m Rygsvømning Herrer | JP Maskinfabrik | Startlista | |
29 | 200m Rygsvømning Damer | AM-Gruppen A/S | Startlista | |
30 | 100m Medley Herrer | FOTOgalleriet | Startlista | |
31 | 100m Medley Damer | Semco Maritime A/S | Startlista | |
32 | 100m Brystsvømning Herrer | Eplehuset Esbjerg | Startlista | |
33 | 100m Brystsvømning Damer | Lund Skilte A/S | Startlista | |
34 | 50m Rygsvømning Herrer | Comet Trawl ApS | Startlista | |
35 | 50m Rygsvømning Damer | Jette Kristine E727 ApS | Startlista | |
36 | 4X50m Frisvømning Mix | Dorte Juhl Schmidt | Startlista | |
37 | 4X100m Frisvømning Mix | Varde Fysioterapi | Startlista | |
100 | 200m Medley Herrer | Startlista |