Lajeittain: HP Holding AB Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 800m Frisim Damer | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | |
2 | 400m Medley Herrar | DANONE | Osallistujaluettelo | |
3 | 100m Frisim Herrar | YREV | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Frisim Damer | Ystads Kommun | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Bröstsim Herrar | Ystads Rörtjänst | Osallistujaluettelo | |
6 | 100m Bröstsim Damer | MAX Hamburgare | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Fjärilsim Damer | Teleservice Skåne AB | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Ryggsim Herrar | Bil-Bengtsson | Osallistujaluettelo | |
9 | 50m Ryggsim Damer | Roomexpo | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Fjärilsim Herrar | Tomelilla Advokatbyrå | Osallistujaluettelo | |
11 | 200m Medley Damer | Tandtekniska Laboratoriet | Osallistujaluettelo | |
12 | 400m Frisim Herrar | Fangol | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Frisim Damer | Ystad Entertainment AB | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Bröstsim Herrar | YBB Ystad Bilbesiktning | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m Ryggsim Damer | Restaurang Zara | Osallistujaluettelo | |
16 | 50m Fjärilsim Herrar | Svenska CD-Data | Osallistujaluettelo | |
17 | 800m Frisim Herrar | iKi Assistans AB | Osallistujaluettelo | |
18 | 4X50m Medley Mixed | Lindsténs Elektriska AB | Osallistujaluettelo | |
19 | 1500m Frisim Herrar | Ystad TV Antenn & Service | Osallistujaluettelo | |
20 | 400m Medley Damer | Hemrex AB | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Frisim Damer | Contentus Förvaltnings AB | Osallistujaluettelo | |
22 | 200m Frisim Herrar | Flamsprutarna | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m Bröstsim Damer | TREAB Revision | Osallistujaluettelo | |
24 | 100m Bröstsim Herrar | S.Anderssons Rörinstall | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Fjärilsim Herrar | Hyrbilen | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Ryggsim Damer | Ingmars Bil i Ystad AB | Osallistujaluettelo | |
27 | 50m Ryggsim Herrar | AB Bygg PP | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Fjärilsim Damer | Knut Pers Elon | Osallistujaluettelo | |
29 | 200m Medley Herrar | XL Hans Anders Bygg | Osallistujaluettelo | |
30 | 400m Frisim Damer | ICA Kvantum | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Frisim Herrar | Flügger Färg | Osallistujaluettelo | |
32 | 200m Bröstsim Damer | Jörnelius Media | Osallistujaluettelo | |
33 | 200m Ryggsim Herrar | Eckerlunds Kläder AB | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Fjärilsim Damer | Mio Ystad | Osallistujaluettelo | |
35 | 1500m Frisim Damer | Knutssons Målerifirma Eft | Osallistujaluettelo | |
36 | 4X50m Frisim Mixed | Bosses Bygg AB | Osallistujaluettelo |