Lajeittain: VårSimiaden Distrikt 2017, Hässleholm
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 4X100m Frisim Mixed | VVS-teamet | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Medley Damer | TRAFIKTEAMET | Osallistujaluettelo | |
3 | 200m Medley Herrar | PAROC | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Medley Damer | GÖINGE BYGG | Osallistujaluettelo | |
5 | 200m Medley Herrar | Adera Kapital AB | Osallistujaluettelo | |
6 | 100m Bröstsim Damer | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Bröstsim Herrar | Ballingslöv | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Bröstsim Damer | Levinsgruppen | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Bröstsim Herrar | Nongsao IT | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Frisim Damer | IT Däckservice | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Frisim Herrar | Exakta Creative | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Frisim Damer | PrintLogic AB | Osallistujaluettelo | |
13 | 100m Frisim Herrar | Optimera Hässleholm | Osallistujaluettelo | |
14 | 4X50m Medley Damer | VVS-teamet | Osallistujaluettelo | |
15 | 4X50m Medley Herrar | PrintLogic AB | Osallistujaluettelo | |
16 | 4X100m Medley Mixed | Gatukök Sandgrillen | Osallistujaluettelo | |
17 | 400m Frisim Damer | TRAFIKTEAMET | Osallistujaluettelo | |
18 | 400m Frisim Herrar | PAROC | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m Frisim Damer | GÖINGE BYGG | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Frisim Herrar | Adera Kapital AB | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Fjärilsim Damer | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Fjärilsim Herrar | VVS-teamet | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m Fjärilsim Damer | SUEZ RECYCLING AB | Osallistujaluettelo | |
24 | 50m Fjärilsim Herrar | Nongsao IT | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Ryggsim Damer | IT Däckservice | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Ryggsim Herrar | Exakta Creative | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Ryggsim Damer | PrintLogic AB | Osallistujaluettelo | |
28 | 100m Ryggsim Herrar | Optimera Hässleholm | Osallistujaluettelo | |
29 | 4X50m Frisim Damer | Levinsgruppen | Osallistujaluettelo | |
30 | 4X50m Frisim Herrar | Ballingslöv | Osallistujaluettelo | |
31 | 4X50m Frisim Mixed | Gatukök Sandgrillen | Osallistujaluettelo | |
32 | 25m Fjärilsim Damer | TRAFIKTEAMET | Osallistujaluettelo | |
33 | 25m Fjärilsim Herrar | PAROC | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Fjärilsim Damer | GÖINGE BYGG | Osallistujaluettelo | |
35 | 50m Fjärilsim Herrar | Adera Kapital AB | Osallistujaluettelo | |
36 | 50m Bröstsim Damer | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Bröstsim Herrar | VVS-teamet | Osallistujaluettelo | |
38 | 100m Bröstsim Damer | Levinsgruppen | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Bröstsim Herrar | Nongsao IT | Osallistujaluettelo | |
40 | 50m Frisim Damer | IT Däckservice | Osallistujaluettelo | |
41 | 50m Frisim Herrar | Exakta Creative | Osallistujaluettelo | |
42 | 100m Frisim Damer | PrintLogic AB | Osallistujaluettelo | |
43 | 100m Frisim Herrar | Optimera Hässleholm | Osallistujaluettelo | |
44 | 4X50m Medley Damer | Ballingslöv | Osallistujaluettelo | |
45 | 4X50m Medley Herrar | Levinsgruppen | Osallistujaluettelo | |
46 | 4X50m Medley Mixed | Ballingslöv | Osallistujaluettelo | |
47 | 100m Medley Damer | TRAFIKTEAMET | Osallistujaluettelo | |
48 | 100m Medley Herrar | PAROC | Osallistujaluettelo | |
49 | 100m Medley Damer | GÖINGE BYGG | Osallistujaluettelo | |
50 | 100m Medley Herrar | Adera Kapital AB | Osallistujaluettelo | |
51 | 50m Ryggsim Damer | Sparbanken Skåne | Osallistujaluettelo | |
52 | 50m Ryggsim Herrar | VVS-teamet | Osallistujaluettelo | |
53 | 100m Ryggsim Damer | SUEZ RECYCLING AB | Osallistujaluettelo | |
54 | 100m Ryggsim Herrar | Nongsao IT | Osallistujaluettelo | |
55 | 4X50m Frisim Damer | IT Däckservice | Osallistujaluettelo | |
56 | 4X50m Frisim Herrar | Exakta Creative | Osallistujaluettelo | |
91 | 400m Medley Damer | |||
92 | 400m Medley Herrar |