Per gren: DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | junior | senior |
---|---|---|---|---|---|
1 | 100m Frisim Damer | Bareko Sport | Startlista | Startlista | |
2 | 200m Frisim Herrar | XL Hans Anders Bygg | Startlista | Startlista | |
3 | 50m Bröstsim Damer | Otto Olsson Bil AB | Startlista | Startlista | |
4 | 100m Bröstsim Herrar | Bo-Hus Bosses Bygg | Startlista | Startlista | |
5 | 400m Medley Damer | Tandtekniska Laboratoriet | Startlista | Startlista | |
6 | 100m Fjärilsim Herrar | Hyrbilen | Startlista | Startlista | |
7 | 100m Ryggsim Damer | HP Holding AB | Startlista | Startlista | |
8 | 50m Ryggsim Herrar | Hörselsnäckan | Startlista | Startlista | |
9 | 800m Frisim Damer | Teleservice | Startlista | Startlista | |
10 | 4X200m Frisim Herrar | Södra Kompaniet | Startlista | ||
11 | 200m Fjärilsim Damer | Sparbanken Skåne | Startlista | Startlista | |
12 | 200m Medley Herrar | Grändens Mat | Startlista | Startlista | |
13 | 400m Frisim Damer | Länsförsäkringar Skåne | Startlista | Startlista | |
14 | 50m Frisim Herrar | Restaurang Zara | Startlista | Startlista | |
15 | 200m Bröstsim Damer | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | Startlista | |
16 | 800m Frisim Herrar | Ystads Rörtjänst | Startlista | Startlista | |
17 | 50m Fjärilsim Damer | Ystads Allehanda | Startlista | Startlista | |
18 | 200m Ryggsim Herrar | Ystad Saltsjöbad | Startlista | Startlista | |
19 | 4X100m Frisim Damer | TYR | Startlista | Startlista | |
20 | 4X100m Frisim Herrar | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | ||
21 | 100m Frisim Herrar | Hummel | Startlista | Startlista | |
22 | 200m Frisim Damer | Skåne TV AB | Startlista | Startlista | |
23 | 50m Bröstsim Herrar | PMC-Group | Startlista | Startlista | |
24 | 100m Bröstsim Damer | Jens Lundgren AB | Startlista | Startlista | |
25 | 400m Medley Herrar | Tobisvik Kiosk | Startlista | Startlista | |
26 | 100m Fjärilsim Damer | Gunnebo Trädgård Skivarp | Startlista | Startlista | |
27 | 100m Ryggsim Herrar | Äppelriket | Startlista | Startlista | |
28 | 50m Ryggsim Damer | ICA Supermarket Kivik | Startlista | Startlista | |
29 | 1500m Frisim Herrar | Br. Nordströms Åkeri | Startlista | Startlista | |
30 | 4X200m Frisim Damer | Indoor Shooting Tomelilla | Startlista | ||
31 | 200m Fjärilsim Herrar | Sahlins Kläder | Startlista | Startlista | |
32 | 200m Medley Damer | Kiviks Musteri | Startlista | Startlista | |
33 | 400m Frisim Herrar | Äppelmarknaden i Kivik | Startlista | Startlista | |
34 | 50m Frisim Damer | PA frukt i Kivik | Startlista | Startlista | |
35 | 200m Bröstsim Herrar | Lundbergs El | Startlista | Startlista | |
36 | 1500m Frisim Damer | Ingelsta Kalkon | Startlista | Startlista | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar | IT Syd | Startlista | Startlista | |
38 | 200m Ryggsim Damer | Allé på Österlen | Startlista | Startlista | |
39 | 4X100m Medley Herrar | Hummel | Startlista | ||
40 | 4X100m Medley Damer | Tomelilla Däckservice AB | Startlista | ||
41 | 400m Fri Damer Distanscup | Österlen Kraft | Startlista | ||
42 | 400m Fri Herrar Distanscu | Sparbanken Syd | Startlista |