Lajeittain: Vestkyst Cup 2018
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | SydEnergi | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Medley Herrer | Det Faglige Hus | Osallistujaluettelo | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | Comtec International | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | Jysk Geoteknik | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Frisvømning Damer | Ekko Fisk | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | City Optik | Osallistujaluettelo | |
7 | 200m Frisvømning Damer | Fysio Danmark Varde | Osallistujaluettelo | |
8 | 200m Frisvømning Herrer | Dagli' Brugsen | Osallistujaluettelo | |
9 | 50m Butterfly Damer | T J Malerfirma | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m Butterfly Herrer | Lesjöfors | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Rygsvømning Damer | Sigma Seafood | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Rygsvømning Herrer | Tourupgaard Mink | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Brystsvømning Damer | Telesikring | Osallistujaluettelo | |
14 | 50m Brystsvømning Herrer | 24-7 Tømrer & Snedker | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m Butterfly Damer | TK Transport | Osallistujaluettelo | |
16 | 200m Butterfly Herrer | Semco Maritime | Osallistujaluettelo | |
17 | 100m Frisvømning Damer | Lægerne Havborgvej | Osallistujaluettelo | |
18 | 100m Frisvømning Herrer | 24-7 Tømrer & Snedker | Osallistujaluettelo | |
19 | 4X50m Medley Mix | J.T. Rustfri | Osallistujaluettelo | |
20 | 4X100m Medley Mix | 24-7 Tømrer & Snedker | Osallistujaluettelo | |
21 | 400m Frisvømning Damer | Telesikring | Osallistujaluettelo | |
22 | 400m Frisvømning Herrer | Malermester Klinkert | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | NOORD | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Bilka Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Medley Damer | Jette Kristine E727 | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Medley Herrer | Malerfirma Kjøgx | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Butterfly Damer | Sønderjyllands Tagdækning | Osallistujaluettelo | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Blomsterhuset | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | Telesikring | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Sønderjyllands Tagdækning | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | VVS Svend J. Schmidt | Osallistujaluettelo | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | City Optik | Osallistujaluettelo | |
33 | 400m Medley Damer | Fysio Danmark - Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
34 | 400m Medley Herrer | SubC Partner | Osallistujaluettelo | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | De Blå Busser | Osallistujaluettelo | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | Esbjerg Galvanoindustri | Osallistujaluettelo |