Pr. løb: Sälsimmet 2018
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
0 | Prisutdelning | |||
1 | 25m Frisim Damer 0-8 Final | Primus Juridik | Deltagerliste | |
2 | 25m Frisim Herrar 0-8 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Deltagerliste | |
3 | 25m Bröstsim Damer 9-10 Final | Nordic Road Safety | Deltagerliste | |
4 | 25m Bröstsim Herrar 9-10 Final | Spikarna Förvaltning | Deltagerliste | |
5 | 100m Ryggsim Damer 13-16 Final | Sysadm | Deltagerliste | |
6 | 100m Ryggsim Herrar 13-16 Final | Abetula AB | Deltagerliste | |
7 | 50m Bröstsim Damer 11-12 Final | Hus & Nyproduktion AB | Deltagerliste | |
8 | 50m Bröstsim Herrar 11-12 Final | LÅ Maskin | Deltagerliste | |
9 | 25m Bröstsim Damer 0-8 Final | Sund Birsta, Ocab | Deltagerliste | |
10 | 25m Bröstsim Herrar 0-8 Final | SDC | Deltagerliste | |
11 | 100m Fjäril Damer 13-16 Final | Sundsvalls Södra Sotningsdistrikt | Deltagerliste | |
12 | 100m Fjäril Herrar 13-16 Final | Ahla Vent | Deltagerliste | |
13 | 50m Ryggsim Damer 9-10 Final | Sund Birsta, Yrkesmästaren | Deltagerliste | |
14 | 50m Ryggsim Herrar 9-10 Final | Prolympia | Deltagerliste | |
15 | 50m Frisim Damer 11-12 Final | WSP | Deltagerliste | |
16 | 50m Frisim Herrar 11-12 Final | Nordic Road Safety | Deltagerliste | |
17 | 50m Frisim Damer 13-16 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Deltagerliste | |
18 | 50m Frisim Herrar 13-16 Final | Isab | Deltagerliste | |
19 | 4X50m Medley Damer 0-16 Final | Freppo Media | Deltagerliste | |
20 | 4X50m Medley Herrar 0-16 Final | Why Solutions AB | Deltagerliste | |
21 | 8x25/50 Frisim Mixed 0-12 Final | Ljud & Ljus Control i Sundsvall AB | Deltagerliste | |
22 | 50m Bröstsim Damer 13-16 Final | Ocab | Deltagerliste | |
23 | 50m Bröstsim Herrar 13-16 Final | SDC | Deltagerliste | |
24 | 50m Frisim Damer 0-8 Final | Primus Juridik | Deltagerliste | |
25 | 50m Frisim Herrar 0-8 Final | WSP, Sund Birsta | Deltagerliste | |
26 | 50m Frisim Damer 9-10 Final | Sysadm | Deltagerliste | |
27 | 50m Frisim Herrar 9-10 Final | Yrkesmästaren | Deltagerliste | |
28 | 100m Frisim Damer 11-12 Final | LÅ Maskin | Deltagerliste | |
29 | 100m Frisim Herrar 11-12 Final | Energi och Driftteknik | Deltagerliste | |
30 | 100m Frisim Damer 13-16 Final | Moove | Deltagerliste | |
31 | 100m Frisim Herrar 13-16 Final | Sundsvalls Södra Sotningsdistrikt | Deltagerliste | |
32 | 25m Ryggsim Damer 0-8 Final | NBE Njurunda Bilel AB | Deltagerliste | |
33 | 25m Ryggsim Herrar 0-8 Final | Sundsvallslacken | Deltagerliste | |
34 | 25m Fjärilsim Damer 9-10 Final | Nordic Road Safety | Deltagerliste | |
35 | 25m Fjärilsim Herrar 9-10 Final | Spikarna Förvaltning | Deltagerliste | |
36 | 50m Fjäril Damer 11-12 Final | Why Solutions AB | Deltagerliste | |
37 | 50m Fjäril Herrar 11-12 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Deltagerliste | |
38 | 50m Fjäril Damer 13-16 Final | Abetula AB | Deltagerliste | |
39 | 50m Fjäril Herrar 13-16 Final | Ahla Vent | Deltagerliste | |
40 | 50m Ryggsim Damer 13-16 Final | Freppo Media | Deltagerliste | |
41 | 50m Ryggsim Herrar 13-16 Final | Ocab, Stenstans VS | Deltagerliste | |
42 | 50m Bröstsim Damer 0-8 Final | Sysadm | Deltagerliste | |
43 | 50m Bröstsim Herrar 0-8 Final | Primus Juridik | Deltagerliste | |
44 | 50m Bröstsim Damer 9-10 Final | SDC, Sund Birsta | Deltagerliste | |
45 | 50m Bröstsim Herrar 9-10 Final | Norra Kajen | Deltagerliste | |
46 | 100m Bröst Damer 11-12 Final | LÅ Maskin | Deltagerliste | |
47 | 100m Bröst Herrar 11-12 Final | Wallins Murteknik | Deltagerliste | |
48 | 100m Bröst Damer 13-16 Final | Ocab | Deltagerliste | |
49 | 100m Bröst Herrar 13-16 Final | SDC | Deltagerliste | |
50 | 25m Fjärilsim Damer 0-8 Final | Sund Birsta, Prolympia | Deltagerliste | |
51 | 25m Fjärilsim Herrar 0-8 Final | Hus & Nyproduktion AB | Deltagerliste | |
52 | 25m Ryggsim Damer 9-10 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Deltagerliste | |
53 | 25m Ryggsim Herrar 9-10 Final | Ahla Vent | Deltagerliste | |
54 | 50m Ryggsim Damer 11-12 Final | Nordic Road Safety | Deltagerliste | |
55 | 50m Ryggsim Herrar 11-12 Final | Spikarna Förvaltning | Deltagerliste | |
56 | 100m Medley Damer 13-16 Final | Sundsvalls Södra Sotningsdistrikt | Deltagerliste | |
57 | 100m Medley Herrar 13-16 Final | Ocab | Deltagerliste | |
58 | 4X50m Frisim Damer 0-16 Final | Sund Birsta, Sysadm | Deltagerliste | |
59 | 4X50m Frisim Herrar 0-16 Final | Norra Kajen | Deltagerliste | |
61 | 200m Extralopp Herrar Final | Deltagerliste |