Per gren: Öppna Masters SM (25m) 2019
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelning | |||
1 | 400m Medley Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
2 | 200m Medley Herrar Final | ICA Maxi | Startlista | |
3 | 800m Frisim Damer Final | Volvo Construction Equipment | Startlista | |
4 | 1500m Frisim Herrar Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
5 | 50m Frisim Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
6 | 50m Frisim Herrar Final | ICA Maxi | Startlista | |
7 | 100m Bröstsim Damer Final | ASSA | Startlista | |
8 | 100m Bröstsim Herrar Final | Bowler | Startlista | |
9 | 50m Ryggsim Damer Final | Huski Chocolate | Startlista | |
10 | 50m Ryggsim Herrar Final | Landstorps Cadhouse | Startlista | |
11 | 100m Fjärilsim Damer Final | Eskilstuna Kommunfastighet | Startlista | |
12 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
13 | 4X50m Frisim Mixed Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
14 | 4X50m Medley Mixed Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
15 | 100m Frisim Damer Final | ICA Maxi | Startlista | |
16 | 100m Frisim Herrar Final | Brothers Eskilstuna/VÄsterås | Startlista | |
17 | 200m Bröstsim Damer Final | Muskelakuten | Startlista | |
18 | 200m Bröstsim Herrar Final | Eskilstuna Energi & Miljö | Startlista | |
19 | 100m Medley Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
20 | 100m Medley Herrar Final | ATEA | Startlista | |
21 | 200m Fjärilsim Damer Final | Comfort Hotel Eskilstuna | Startlista | |
22 | 200m Fjärilsim Herrar Final | Volvo Construction Equipment | Startlista | |
23 | 4x50m Frisim Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
24 | 4X50m Frisim Herrar Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
25 | 400m Frisim Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
26 | 400m Frisim Herrar Final | ICA Maxi | Startlista | |
27 | 50m Bröstsim Damer Final | Volvo Construction Equipment | Startlista | |
28 | 50m Bröstsim Herrar Final | ATEA | Startlista | |
29 | 100m Ryggsim Damer Final | ASSA | Startlista | |
30 | 100m Ryggsim Herrar Final | Arvid Nordqvist | Startlista | |
31 | 50m Fjärilsim Damer Final | Eskilstuna Energi & Miljö | Startlista | |
32 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Comfort Hotel Eskilstuna | Startlista | |
33 | 4X50m Medley Damer Final | Sparbanken Rekarne | Startlista | |
34 | 4X50m Medley Herrar Final | Sparbanken Rekarne | Startlista |