Per gren: XXXIII Turku Super Games
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Palkintojenjako | |||
1 | 50m Vapaauinti Masters Naiset Final | Aquanetti | Startlista | |
2 | 50m Vapaauinti Masters Miehet Final | Schenker Oy | Startlista | |
3 | 50m Vapaauinti Erityisryhmät Naiset Final | X-copy | Startlista | |
4 | 50m Vapaauinti Ertyisryhmät Miehet Final | Citywork | Startlista | |
5 | 50m Vapaauinti Naiset, T15 Final | Hirvensalon Golf Oy | Startlista | |
6 | 50m Vapaauinti Miehet, P16 Final | GANT ProFashion Oy | Startlista | |
7 | 200m Sekauinti N, T15, T12 Final | Mauno | Startlista | |
8 | 200m Sekauinti M, P16, P13 Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Startlista | |
9 | 100m Perhosuinti N, T15, T12 Final | Citywork | Startlista | |
10 | 100m Perhosuinti M, P16, P13 Final | Boomerang ProFashion Oy | Startlista | |
11 | 200m Rintauinti N, T15 Final | Muovitech Finland | Startlista | |
12 | 200m Rintauinti M, P16 Final | Schenker Oy | Startlista | |
13 | 100m Vapaauinti N, T15, T12 Final | Turun Vapaavarasto Oy | Startlista | |
14 | 100m Vapaauinti M, P16, P13 Final | GANT ProFashion Oy | Startlista | |
15 | 200m Selkäuinti N, T15 Final | Turun Satama Oy | Startlista | |
16 | 200m Selkäuinti M, P16 Final | Crawford AssaAbloy Oy | Startlista | |
17 | 50m Perhosuinti N, T15 Final | X-copy | Startlista | |
18 | 50m Perhosuinti M, P16 Final | Ortomat Herpola | Startlista | |
19 | 50m Rintauinti Erityisryhmät Naiset Final | Boomerang ProFashion Oy | Startlista | |
20 | 50m Rintauinti Ertyisryhmät Miehet Final | Muovitech Finland | Startlista | |
21 | 50m Rintauinti Masters Naiset Final | Turun Vapaavarasto Oy | Startlista | |
22 | 50m Rintauinti Masters Miehet Final | GANT ProFashion Oy | Startlista | |
23 | 400m Vapaauinti N, T15 Final | GANT ProFashion Oy | Startlista | |
24 | 400m Vapaauinti M, P16 Final | Turun Vapaavarasto Oy | Startlista | |
25 | 100m Rintauinti N, T15, T12 Final | Schenker Oy | Startlista | |
26 | 100m Rintauinti M, P16, P13 Final | Boomerang ProFashion Oy | Startlista | |
27 | 200m Perhosuinti N, T15 Final | Muovitech Finland | Startlista | |
28 | 200m Perhosuinti M, P16 Final | Crawford AssaAbloy Oy | Startlista | |
29 | 100m Selkäuinti N, T15, T12 Final | Mauno | Startlista | |
30 | 100m Selkäuinti M. P16, P13 Final | Ortomat Herpola | Startlista | |
31 | 200m Vapaauinti N, T15 Final | Boomerang ProFashion Oy | Startlista | |
32 | 200m Vapaauinti M, P16 Final | Aquanetti | Startlista | |
33 | 50m Rintauinti N, T15 Final | Hirvensalon Golf Oy | Startlista | |
34 | 50m Rintauinti M, P16 Final | Turun Satama Oy | Startlista | |
35 | 50m Selkäuinti N, T15 Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Startlista | |
36 | 50m Selkäuinti Mi, P16 Final | Citywork | Startlista |