Per gren: Vestkyst Cup 2019
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | Fysio Danmark Varde | Startlista | |
2 | 200m Medley Herrer | 24-7 Tømrer %26 Snedker ApS | Startlista | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | Blue Water Shipping | Startlista | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | Blue Water Shipping | Startlista | |
5 | 50m Frisvømning Damer | 999 | Startlista | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | Lesjöfors A/S | Startlista | |
7 | 200m Frisvømning Damer | Dansk Revision | Startlista | |
8 | 200m Frisvømning Herrer | Deloitte | Startlista | |
9 | 50m Butterfly Damer | Møller Consult MC Terapi | Startlista | |
10 | 50m Butterfly Herrer | City Optik | Startlista | |
11 | 100m Rygsvømning Damer | Kvickly | Startlista | |
12 | 100m Rygsvømning Herrer | Danske Fragtmænd | Startlista | |
13 | 50m Brystsvømning Damer | Købmand Hansens Feriehus | Startlista | |
14 | 50m Brystsvømning Herrer | Esbjerg Galvanoindustri | Startlista | |
15 | 200m Butterfly Damer | TK Transport | Startlista | |
16 | 200m Butterfly Herrer | Vi elsker idéer | Startlista | |
17 | 100m Frisvømning Damer | OK | Startlista | |
18 | 100m Frisvømning Herrer | DSV Road A/S | Startlista | |
19 | 4X50m Medley Mix | SubC Partner A/S | Startlista | |
20 | 4X100m Medley Mix | Jette Kristine E727 ApS | Startlista | |
21 | 400m Frisvømning Damer | City Optik %26 Kontaktlinse | Startlista | |
22 | 400m Frisvømning Herrer | Esbjerg-Lægerne | Startlista | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | T J Malerfirma | Startlista | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Bilka Esbjerg | Startlista | |
25 | 100m Medley Damer | Sigma Seafood | Startlista | |
26 | 100m Medley Herrer | Semco Maritime A/S | Startlista | |
27 | 100m Butterfly Damer | Jens Lysholdts Eftf. A/S | Startlista | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Sønderjyllands Tagdækning | Startlista | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | IAT | Startlista | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Leg-Med I/S | Startlista | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | Chr. Brink %26 Søn ApS | Startlista | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | Fysio Danmark - Esbjerg | Startlista | |
33 | 400m Medley Damer | Frisør Mette Hauge | Startlista | |
34 | 400m Medley Herrer | Telesikring | Startlista | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | Ekko Fisk A/S | Startlista | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | Jysk Geoteknik A/S | Startlista | |
201 | 800m Frisvømning Damer | Startlista | ||
202 | 800m Frisvømning Herrer |