Pr. løb: Vantaa Junior Meet
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Backstroke W-10, 12, 15, 17 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
2 | 50m Backstroke M-11, 13, 16, 18 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
3 | 200m Butterfly W-13, 15, 17 Final | Bonaqua | Deltagerliste | |
4 | 200m Butterfly M-14, 16, 18 Final | Bonaqua | Deltagerliste | |
5 | 100m Breaststroke W-11, 13, 15, 17 Final | Deltagerliste | ||
6 | 100m Breaststroke M-12, 14, 16, 18 Final | Deltagerliste | ||
7 | 400m Individual Medley W-13, 15, 17 Final | Deltagerliste | ||
8 | 400m Individual Medley M-14, 16, 18 Final | Deltagerliste | ||
9 | 50m Freestyle W-10, 12, 15, 17 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
10 | 50m Freestyle M-11, 13, 16, 18 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
11 | 200m Breaststroke W-13, 15, 17 Final | DHL Suomi | Deltagerliste | |
12 | 200m Breaststroke M-14, 16, 18 Final | DHL Suomi | Deltagerliste | |
13 | 100m Backstroke W-11, 13, 15, 17 Final | Vakka-Suomen Paniomo | Deltagerliste | |
14 | 100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 Final | Vakka-Suomen Paniomo | Deltagerliste | |
15 | 400m Freestyle W-12, 15, 17 Final | Pintaväri Oy | Deltagerliste | |
16 | 400m Freestyle M-13, 16, 18 Final | Pintaväri Oy | Deltagerliste | |
17 | 50m Butterfly W-11, 13, 15, 17 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
18 | 50m Butterfly M-12, 14, 16, 18 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
19 | 200m Backstroke W-13, 15, 17 Final | FREJA Transport | Deltagerliste | |
20 | 200m Backstroke M-14, 16, 18 Final | FREJA Transport | Deltagerliste | |
21 | 100m Freestyle W-11, 13, 15, 17 Final | Terästarvike Oy | Deltagerliste | |
22 | 100m Freestyle M-12, 14, 16, 18 Final | Terästarvike Oy | Deltagerliste | |
23 | 200m Individual Medley W-11, 13, 15, 17 Final | Deltagerliste | ||
24 | 200m Individual Medley M-12, 14, 16, 18 Final | Deltagerliste | ||
25 | 50m Breaststroke W-10, 12, 15, 17 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
26 | 50m Breaststroke M-11, 13, 16, 18 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
27 | 200m Freestyle W-13, 15, 17 Final | DSV Suomi | Deltagerliste | |
28 | 200m Freestyle M-14, 16, 18 Final | DSV Suomi | Deltagerliste | |
29 | 100m Butterfly W-13, 15, 17 Final | Terästarvike Oy | Deltagerliste | |
30 | 100m Butterfly M-14, 16, 18 Final | Terästarvike Oy | Deltagerliste | |
31 | 800m Freestyle W-13, 15, 17 Final | Deltagerliste | ||
32 | 800m Freestyle M-14, 16, 18 Final | Deltagerliste |