Lajeittain: Ruskauinnit
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Pause | |||
1 | 200m Backstroke Women Final | Tateplan Oy | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Backstroke Men Final | Valmennuskeskus Voimala | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
3 | 50m Freestyle Women Heat | Osallistujaluettelo | ||
4 | 50m Freestyle Men Final | Parturi-Kampaamo Jing | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Freestyle Men Heat | Parturi-Kampaamo Jing | Osallistujaluettelo | |
5 | 100m Breaststroke Women Final | Oulun yliopisto | Osallistujaluettelo | |
6 | 100m Breaststroke Men Final | Streamteam Nordic Oy | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Individual Medley Women Final | Osallistujaluettelo | ||
8 | 100m Individual Medley Men Final | Osallistujaluettelo | ||
9 | 50m Butterfly Women Final | Osallistujaluettelo | ||
10 | 50m Butterfly Men Final | Sähkö-Polar Oy | Osallistujaluettelo | |
11 | 200m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
12 | 200m Freestyle Men Final | Sebitti Oy | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Backstroke Women Final | Osallistujaluettelo | ||
14 | 50m Backstroke Men Final | Osallistujaluettelo | ||
15 | 25m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
16 | 25m Freestyle Men Final | Osallistujaluettelo | ||
17 | 50m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
18 | 50m Freestyle Men Final | Osallistujaluettelo | ||
19 | 100m Butterfly Women Final | Osallistujaluettelo | ||
20 | 100m Butterfly Men Final | Osallistujaluettelo | ||
21 | 200m Breaststroke Women Final | Osallistujaluettelo | ||
22 | 200m Breaststroke Men Final | Cad Sä Oy | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Individual Medley Women Final | Pipelife Finland Oy | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Individual Medley Men Final | Nallikari Lomakylä | Osallistujaluettelo | |
25 | 50m Backstroke Women Final | Lappset Group Oy | Osallistujaluettelo | |
26 | 50m Backstroke Men Final | Osallistujaluettelo | ||
27 | 400m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
28 | 400m Freestyle Men Final | Sebitti Oy | Osallistujaluettelo | |
29 | 800m Freestyle Women Final | Osallistujaluettelo | ||
30 | 800m Freestyle Men Final | Osallistujaluettelo | ||
31 | 100m Backstroke Women Final | Osallistujaluettelo | ||
32 | 100m Backstroke Men Final | Ailean Technologies Oy | Osallistujaluettelo | |
33 | 50m Breaststroke Women Final | Oulun Energia | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Breaststroke Men Final | Osallistujaluettelo | ||
35 | 100m Freestyle Women Final | Autofix1.com Oulu Oy | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Freestyle Men Final | Rakennus-Koskela Oy | Osallistujaluettelo | |
37 | 200m Butterfly Women Final | Osallistujaluettelo | ||
38 | 200m Butterfly Men Final | Sebitti Oy | Osallistujaluettelo | |
39 | 400m Individual Medley Women Final | ET Rengaspalvelu | Osallistujaluettelo | |
40 | 400m Individual Medley Men Final | Osallistujaluettelo | ||
41 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | ||
42 | 50m Vapaauinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | ||
43 | 50m Rintauinti Naiset Final | |||
44 | 50m Rintauinti Miehet Final | |||
45 | 50m Selkäuinti Naiset Final | |||
46 | 50m Selkäuinti Miehet Final | |||
47 | 50m Perhosuinti Naiset Final | |||
48 | 50m Perhosuinti Miehet Final |