Lajeittain: JSM - Svenska Junior Mästerskapen 2011
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 4X50m Frisim Damer | Kringlans Hårfrisering | Osallistujaluettelo | |
2 | 100m Fjärilsim Herrar | Bawik Consulting AB | Osallistujaluettelo | |
3 | 400m Frisim Herrar | Peter Konradssons Fysio | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Bröstsim Damer | Head Swimming | Osallistujaluettelo | |
5 | 200m Fjärilsim Damer | Jysk | Osallistujaluettelo | |
6 | 100m Medley Herrar | K-Rauta | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Ryggsim Damer | Olearys | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Medley Damer | Scandic Skogshöjd | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Bröstsim Herrar | Tools, Södertälje | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Frisim Damer | Olearys | Osallistujaluettelo | |
11 | 4X100m Frisim Herrar | Varuhuset Kringlan | Osallistujaluettelo | |
12 | 4X50m Medley Herrar | LT Länstidningen | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Fjärilsim Damer | Bawik Consulting | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Medley Damer | Freker Sport | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m Fjärilsim Herrar | ICA Nykvarn Go | Osallistujaluettelo | |
16 | 200m Ryggsim Herrar | K-Rauta | Osallistujaluettelo | |
17 | 50m Frisim Herrar | Scandic Södertälje | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Bröstsim Damer | Olearys | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Bröstsim Herrar | Rubino Rekrytering AB | Osallistujaluettelo | |
20 | 4X100m Frisim Damer | Carlings | Osallistujaluettelo | |
21 | 4X200m Frisim Herrar | Södertälje Centrumförenin | Osallistujaluettelo | |
22 | 800m Frisim Damer | Cyreus Arkitektur | Osallistujaluettelo | |
23 | 4X50m Medley Damer | Parelle | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Medley Herrar | Freker Sport | Osallistujaluettelo | |
25 | 50m Bröstsim Herrar | Kontorab | Osallistujaluettelo | |
26 | 400m Medley Damer | ICA Nykvarn Go | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Frisim Damer | Olearys | Osallistujaluettelo | |
28 | 100m Frisim Herrar | Head Swimming | Osallistujaluettelo | |
29 | 200m Ryggsim Damer | LIWA Prosessor AB | Osallistujaluettelo | |
30 | 50m Ryggsim Herrar | Tools Södertälje | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Bröstsim Damer | Pancedskis Städservice HB | Osallistujaluettelo | |
32 | 4X100m Medley Herrar | Södertälje Centnrumföreni | Osallistujaluettelo | |
33 | 4X200m Frisim Damer | Södertälje Centnrumföreni | Osallistujaluettelo | |
34 | 1500m Frisim Herrar | JEDE Sörmland | Osallistujaluettelo | |
35 | 4X50m Frisim Herrar | Södertälje Centrumförenin | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Fjärilsim Damer | Scandic | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Ryggsim Damer | WEDA Poolcleaner | Osallistujaluettelo | |
38 | 400m Frisim Damer | ICA Nykvarn Go | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Ryggsim Herrar | Ramdén IT Konsult | Osallistujaluettelo | |
40 | 200m Frisim Herrar | Kontorab | Osallistujaluettelo | |
41 | 50m Frisim Damer | Olearys | Osallistujaluettelo | |
42 | 50m Fjärilsim Herrar | WEDA Poolcleaner | Osallistujaluettelo | |
43 | 400m Medley Herrar | Kontorab | Osallistujaluettelo | |
44 | 4X100m Medley Damer | Södertälje Centrumförenin | Osallistujaluettelo | |
45 | 50m Frisim Herrar Omsimni |