Startliste Løb 1-32 |
Stævne navn | Øst Årgang Gruppe1 | Udskriftsdato | 06 maj 2012 | |||
Stævne by | Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:49 | |||
Arrangør | Dansk Svømmeunion | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 11 maj 2012 |
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 4:43.52 | |
2 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:44.48 | |
3 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 4:44.48 | |
4 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:45.37 | |
5 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 4:48.38 | |
6 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 4:48.74 | |
7 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 4:50.94 | |
8 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 4:51.09 | |
9 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 4:52.41 | |
10 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 4:53.64 | |
11 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 4:54.57 | |
12 | 93 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 4:54.95 | |
13 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 4:55.09 | |
14 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 4:56.21 | |
15 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 4:58.28 | |
16 | 194 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 4:58.55 | |
17 | 26 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 4:58.62 | |
18 | 54 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 4:58.67 | |
19 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 4:59.24 | |
20 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 4:59.27 | |
21 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 4:59.59 | |
22 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 4:59.79 | |
23 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 5:00.69 | |
24 | 134 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 5:03.05 | |
25 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 5:04.54 | |
26 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 5:06.72 | |
27 | 64 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 5:08.50 | |
28 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 5:09.06 | |
29 | 193 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 5:14.16 | |
30 | 117 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 5:17.29 | |
31 | 98 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 5:19.07 | |
32 | 44 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 5:21.77 | |
33 | 28 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 5:26.04 | |
34 | 133 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 5:26.74 | |
35 | 166 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 5:31.27 | |
36 | 85 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 5:33.64 | |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 5:08.88 | |
2 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 5:10.37 | |
3 | 61 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 5:11.20 | |
4 | 15 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 5:13.16 | |
5 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 5:13.57 | |
6 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 5:17.76 | |
7 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 5:18.52 | |
8 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 5:19.37 | |
9 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 5:26.30 | |
10 | 223 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 5:27.05 | |
11 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 5:29.15 | |
12 | 105 | Hauch Signe | 1998 | HELSINGØR | 9826AB | 25 m | 5:37.06 | |
13 | 99 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 5:39.71 | |
14 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 5:41.51 | |
15 | 192 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 5:42.82 | |
16 | 83 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 5:47.30 | |
17 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 5:49.71 | |
18 | 97 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 5:49.96 | |
19 | 6 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 5:52.47 | |
20 | 125 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 5:54.84 | |
21 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 5:55.62 | |
22 | 106 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 5:56.26 | |
23 | 170 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 5:56.87 | |
24 | 158 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 5:57.29 | |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 24.80 | |
2 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 24.80 | |
3 | 22 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 25.01 | |
4 | 24 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 25.04 | |
5 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 25.05 | |
6 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 25.19 | |
7 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 25.21 | |
8 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 25.44 | |
9 | 175 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 25.45 | |
10 | 18 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 25.57 | |
11 | 250 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 25.59 | |
12 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 25.65 | |
13 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 25.88 | |
14 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 25.94 | |
15 | 161 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 26.19 | |
16 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 26.23 | |
17 | 249 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 26.38 | |
18 | 59 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 26.42 | |
19 | 75 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 26.50 | |
20 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 26.62 | |
21 | 176 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 26.76 | |
22 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 26.77 | |
23 | 17 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 26.91 | |
24 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 26.91 | |
25 | 185 | Strøyer Jonas | 1996 | RINGSTED | 9673AL | 25 m | 26.97 | |
26 | 23 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 27.02 | |
27 | 210 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 27.08 | |
28 | 189 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 27.12 | |
29 | 181 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 27.22 | |
30 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 27.32 | |
31 | 239 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 27.35 | |
32 | 108 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 27.36 | |
33 | 76 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 27.38 | |
34 | 177 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 27.38 | |
35 | 178 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.39 | |
36 | 254 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 27.44 | |
37 | 8 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 27.48 | |
38 | 172 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 27.59 | |
39 | 58 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 27.64 | |
40 | 219 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 27.82 | |
41 | 28 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 27.87 | |
42 | 133 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 27.89 | |
43 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 27.90 | |
44 | 256 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 28.03 | |
45 | 13 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 28.23 | |
46 | 174 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 28.34 | |
47 | 30 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 28.38 | |
48 | 137 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 28.50 | |
49 | 140 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 28.63 | |
50 | 124 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 28.72 | |
51 | 117 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 28.78 | |
52 | 121 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 28.80 | |
53 | 115 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 28.83 | |
54 | 96 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 28.92 | |
55 | 255 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 28.94 | |
56 | 132 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 28.96 | |
57 | 73 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 28.98 | |
58 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 29.02 | |
59 | 98 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 29.09 | |
60 | 85 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 29.16 | |
61 | 190 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 29.19 | |
62 | 5 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 25 m | 29.52 | |
63 | 268 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 32.48 | |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 27.08 | |
2 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 27.57 | |
3 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 27.57 | |
4 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 27.69 | |
5 | 129 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 27.79 | |
6 | 33 | Zaggai Matilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 27.91 | |
7 | 53 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 28.10 | |
8 | 36 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 28.37 | |
9 | 109 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 28.61 | |
10 | 15 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 28.93 | |
11 | 248 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 29.10 | |
12 | 173 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 29.14 | |
13 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 29.25 | |
14 | 123 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 29.27 | |
15 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 29.36 | |
16 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 29.71 | |
17 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 29.73 | |
18 | 156 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 29.76 | |
19 | 12 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 29.77 | |
20 | 35 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 29.77 | |
21 | 66 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 29.80 | |
22 | 11 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 29.87 | |
23 | 260 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 29.87 | |
24 | 163 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 29.91 | |
25 | 110 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 30.19 | |
26 | 183 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 30.19 | |
27 | 138 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.20 | |
28 | 139 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 30.27 | |
29 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 30.32 | |
30 | 3 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 25 m | 30.37 | |
31 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 30.45 | |
32 | 90 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 30.45 | |
33 | 107 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 30.65 | |
34 | 118 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 30.67 | |
35 | 184 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 30.68 | |
36 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 30.79 | |
37 | 106 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 30.92 | |
38 | 169 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 30.95 | |
39 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 31.09 | |
40 | 126 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 31.10 | |
41 | 101 | Nielsen Cecilie | 1998 | HASLEV | 9872AI | 25 m | 31.11 | |
42 | 187 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 31.13 | |
43 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 31.13 | |
44 | 99 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 31.16 | |
45 | 165 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 31.17 | |
46 | 264 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 31.22 | |
47 | 188 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 31.24 | |
48 | 113 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 31.25 | |
49 | 89 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 31.28 | |
50 | 158 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 31.29 | |
51 | 159 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 31.33 | |
52 | 38 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 31.39 | |
53 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 31.40 | |
54 | 122 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 31.42 | |
55 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 31.48 | |
56 | 160 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 32.53 | |
57 | 135 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 32.61 | |
58 | 130 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 33.32 | |
59 | 228 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 27.91 | SCR |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:08.11 | |
2 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:10.62 | |
3 | 249 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 2:10.75 | |
4 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:11.06 | |
5 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 2:11.89 | |
6 | 57 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:11.97 | |
7 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:12.63 | |
8 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 2:15.64 | |
9 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:17.16 | |
10 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 2:18.03 | |
11 | 112 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:19.74 | |
12 | 59 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:21.71 | |
13 | 29 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:22.42 | |
14 | 219 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 2:22.45 | |
15 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 2:22.60 | |
16 | 246 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 2:22.82 | |
17 | 22 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:22.89 | |
18 | 255 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:22.96 | |
19 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:23.18 | |
20 | 76 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 2:23.45 | |
21 | 64 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:23.65 | |
22 | 166 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:24.32 | |
23 | 235 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 2:24.87 | |
24 | 65 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 2:26.00 | |
25 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:26.04 | |
26 | 72 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 2:26.21 | |
27 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:26.26 | |
28 | 208 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:26.86 | |
29 | 174 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 2:27.73 | |
30 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:28.14 | |
31 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:28.24 | |
32 | 44 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:29.37 | |
33 | 191 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 2:29.60 | |
34 | 111 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:29.80 | |
35 | 265 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:30.70 | |
36 | 137 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:31.21 | |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:17.56 | |
2 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 2:20.45 | |
3 | 234 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 2:21.15 | |
4 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:25.06 | |
5 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:26.93 | |
6 | 216 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:27.38 | |
7 | 81 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:27.88 | |
8 | 55 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:28.59 | |
9 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 2:28.78 | |
10 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 2:30.78 | |
11 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:30.97 | |
12 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:31.34 | |
13 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:31.62 | |
14 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:31.89 | |
15 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 2:32.64 | |
16 | 84 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 2:32.89 | |
17 | 95 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 2:33.08 | |
18 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:35.13 | |
19 | 171 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:35.21 | |
20 | 200 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:36.12 | |
21 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 2:36.37 | |
22 | 188 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:36.66 | |
23 | 264 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 2:36.84 | |
24 | 33 | Zaggai Matilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 2:37.18 | |
25 | 40 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 2:37.76 | |
26 | 70 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 2:38.29 | |
27 | 12 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:38.48 | |
28 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:38.93 | |
29 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 2:39.50 | |
30 | 223 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:39.62 | |
31 | 138 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:40.50 | |
32 | 170 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 2:40.77 | |
33 | 217 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:40.80 | |
34 | 38 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 2:40.82 | |
35 | 101 | Nielsen Cecilie | 1998 | HASLEV | 9872AI | 25 m | 2:40.98 | |
36 | 221 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:41.51 | |
37 | 158 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 2:41.56 | |
38 | 205 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 2:42.53 | |
39 | 127 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:42.65 | |
40 | 224 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:42.89 | |
41 | 225 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:42.92 | |
42 | 169 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:45.49 | |
43 | 262 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:46.82 | |
44 | 4 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 25 m | 2:51.76 | |
45 | 135 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 2:53.81 | |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Kvik Drenge | 0 | KVIK | 25 m | 8:02.50 | ||
2 | 67 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 8:11.00 | ||
3 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 8:12.30 | ||
4 | 257 | Køge Drenge | 0 | KØGE | 25 m | 8:12.47 | ||
5 | 20 | Drengene 1 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 8:16.00 | ||
6 | 152 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 8:17.00 | ||
7 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 8:35.50 | ||
8 | 27 | Drengene 2 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 8:51.00 | ||
9 | 80 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 9:00.00 | ||
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 8:52.00 | ||
2 | 31 | Pigerne 1 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 8:55.00 | ||
3 | 198 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 25 m | 8:55.99 | ||
4 | 68 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 8:58.00 | ||
5 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 8:59.00 | ||
6 | 87 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 9:10.00 | ||
7 | 213 | Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 9:12.00 | ||
8 | 103 | Helsingør Piger | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 9:24.00 | ||
9 | 258 | Køge Piger | 0 | KØGE | 25 m | 9:27.67 | ||
10 | 154 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 9:30.00 | ||
11 | 236 | Piger Gti | 1998 | GTI | 25 m | 9:35.01 | ||
12 | 88 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 9:40.00 | ||
13 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 9:49.00 | ||
14 | 155 | Lyngby Piger 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 9:49.66 | ||
15 | 37 | Pigerne 2 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 9:50.00 | ||
16 | 214 | Triton-Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 10:00.00 | ||
17 | 91 | Gcs Piger | 1998 | GLADSAXE | 25 m | |||
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:32.25 | |
2 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 4:33.58 | |
3 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 4:37.78 | |
4 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 4:39.64 | |
5 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 4:43.94 | |
6 | 245 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 4:43.94 | |
7 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 4:44.32 | |
8 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 4:48.88 | |
9 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 4:50.10 | |
10 | 264 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 4:50.51 | |
11 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 4:51.60 | |
12 | 129 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 4:51.73 | |
13 | 247 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 4:53.75 | |
14 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 4:53.85 | |
15 | 42 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 4:54.81 | |
16 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 4:54.91 | |
17 | 15 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 4:56.60 | |
18 | 71 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 4:56.81 | |
19 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 4:56.86 | |
20 | 53 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 4:58.10 | |
21 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 5:00.80 | |
22 | 237 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 5:03.82 | |
23 | 262 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 5:07.08 | |
24 | 228 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 4:40.30 | SCR |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 1:56.81 | |
2 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:57.56 | |
3 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:58.00 | |
4 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 1:59.39 | |
5 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:00.41 | |
6 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 2:00.52 | |
7 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:00.58 | |
8 | 57 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:00.68 | |
9 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 2:00.96 | |
10 | 18 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 2:01.34 | |
11 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:01.97 | |
12 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 2:02.05 | |
13 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:02.19 | |
14 | 54 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 2:02.77 | |
15 | 22 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:03.33 | |
16 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 2:03.44 | |
17 | 194 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 2:03.83 | |
18 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:04.11 | |
19 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:04.35 | |
20 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 2:04.51 | |
21 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:04.91 | |
22 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 2:05.23 | |
23 | 59 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:06.16 | |
24 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 2:06.26 | |
25 | 23 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 2:07.50 | |
26 | 177 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 2:08.03 | |
27 | 250 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:08.27 | |
28 | 191 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 2:08.79 | |
29 | 19 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 2:13.71 | |
30 | 235 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 2:07.61 | SCR |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:05.52 | |
2 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:07.07 | |
3 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:08.36 | |
4 | 33 | Zaggai Matilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:09.27 | |
5 | 216 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:09.48 | |
6 | 81 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:09.77 | |
7 | 109 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:09.97 | |
8 | 55 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:10.05 | |
9 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:10.23 | |
10 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:10.64 | |
11 | 95 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 1:10.70 | |
12 | 171 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:11.74 | |
13 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:11.76 | |
14 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:12.43 | |
15 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 1:12.72 | |
16 | 84 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:12.83 | |
17 | 70 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:13.01 | |
18 | 200 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:13.77 | |
19 | 188 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:13.82 | |
20 | 126 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 1:13.83 | |
21 | 40 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:14.51 | |
22 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:14.73 | |
23 | 12 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:14.83 | |
24 | 170 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:15.38 | |
25 | 4 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 25 m | 1:15.49 | |
26 | 38 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:15.89 | |
27 | 224 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:16.09 | |
28 | 158 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:16.37 | |
29 | 186 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:16.37 | |
30 | 221 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:16.62 | |
31 | 225 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:17.23 | |
32 | 127 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:17.84 | |
33 | 159 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 1:18.15 | |
34 | 135 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:18.37 | |
35 | 83 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:18.46 | |
36 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:18.50 | |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:05.48 | |
2 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:05.64 | |
3 | 108 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:07.55 | |
4 | 26 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:08.67 | |
5 | 24 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:09.28 | |
6 | 267 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:09.28 | |
7 | 254 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:09.49 | |
8 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:10.27 | |
9 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:10.93 | |
10 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:11.50 | |
11 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:11.57 | |
12 | 65 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:11.85 | |
13 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:12.20 | |
14 | 210 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 1:12.35 | |
15 | 93 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:12.58 | |
16 | 172 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:12.60 | |
17 | 176 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:12.91 | |
18 | 16 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:13.52 | |
19 | 58 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:13.86 | |
20 | 239 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:14.08 | |
21 | 178 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:14.66 | |
22 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:14.68 | |
23 | 104 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:14.69 | |
24 | 189 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:16.35 | |
25 | 30 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:16.57 | |
26 | 98 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:17.38 | |
27 | 140 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:18.07 | |
28 | 5 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 25 m | 1:18.19 | |
29 | 246 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:18.30 | |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:22.91 | |
2 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:33.72 | |
3 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 2:36.55 | |
4 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 2:37.19 | |
5 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:37.40 | |
6 | 118 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:40.96 | |
7 | 192 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:43.68 | |
8 | 70 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 2:44.40 | |
9 | 173 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 2:46.95 | |
10 | 184 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:47.04 | |
11 | 110 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:50.15 | |
12 | 97 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 2:51.12 | |
13 | 66 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 2:51.56 | |
14 | 105 | Hauch Signe | 1998 | HELSINGØR | 9826AB | 25 m | 2:52.01 | |
15 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:52.07 | |
16 | 39 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 25 m | 2:52.32 | |
17 | 125 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 2:52.48 | |
18 | 10 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:52.91 | |
19 | 160 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 3:03.29 | |
20 | 168 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 3:05.70 | |
21 | 241 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 3:17.74 | |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:12.38 | |
2 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:14.31 | |
3 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:16.69 | |
4 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:16.72 | |
5 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:17.27 | |
6 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 2:17.33 | |
7 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:17.43 | |
8 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:18.09 | |
9 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:18.88 | |
10 | 57 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:19.09 | |
11 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:19.11 | |
12 | 16 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 2:20.28 | |
13 | 54 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 2:20.82 | |
14 | 26 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:21.67 | |
15 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 2:21.72 | |
16 | 104 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:22.07 | |
17 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:22.41 | |
18 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:23.70 | |
19 | 59 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:23.89 | |
20 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:24.27 | |
21 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 2:24.44 | |
22 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:24.74 | |
23 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 2:24.93 | |
24 | 246 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 2:25.05 | |
25 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:25.29 | |
26 | 64 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:25.55 | |
27 | 254 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:26.03 | |
28 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:28.03 | |
29 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:28.47 | |
30 | 267 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:29.10 | |
31 | 210 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 2:29.87 | |
32 | 250 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:30.20 | |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 59.15 | |
2 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 59.40 | |
3 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:00.19 | |
4 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:00.47 | |
5 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:00.61 | |
6 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:01.25 | |
7 | 33 | Zaggai Matilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:01.42 | |
8 | 129 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:01.54 | |
9 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:01.56 | |
10 | 248 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:01.58 | |
11 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:02.16 | |
12 | 109 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:02.25 | |
13 | 15 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 1:02.36 | |
14 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:02.47 | |
15 | 53 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:02.66 | |
16 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:03.05 | |
17 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:03.28 | |
18 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 1:03.36 | |
19 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:03.43 | |
20 | 234 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:03.57 | |
21 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:03.57 | |
22 | 35 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 1:03.69 | |
23 | 171 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:03.76 | |
24 | 36 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 1:03.78 | |
25 | 123 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:03.83 | |
26 | 245 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:04.01 | |
27 | 173 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:04.38 | |
28 | 12 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:04.46 | |
29 | 81 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:04.54 | |
30 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:04.79 | |
31 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:04.92 | |
32 | 70 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:05.02 | |
33 | 139 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:05.10 | |
34 | 138 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:05.15 | |
35 | 110 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:05.24 | |
36 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:05.34 | |
37 | 205 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:05.38 | |
38 | 260 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:05.42 | |
39 | 183 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:05.46 | |
40 | 188 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:05.55 | |
41 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 1:05.64 | |
42 | 84 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:05.68 | |
43 | 71 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:05.75 | |
44 | 66 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:05.85 | |
45 | 113 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:05.89 | |
46 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:06.32 | |
47 | 11 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:06.42 | |
48 | 163 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:06.97 | |
49 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:07.08 | |
50 | 156 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:07.45 | |
51 | 55 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:07.56 | |
52 | 225 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:07.85 | |
53 | 170 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:07.92 | |
54 | 215 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:07.95 | |
55 | 3 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 25 m | 1:07.99 | |
56 | 187 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:07.99 | |
57 | 159 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 1:08.70 | |
58 | 237 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:10.47 | |
59 | 228 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 1:00.24 | SCR |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 16:09.24 | |
2 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 16:22.79 | |
3 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 16:27.04 | |
4 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 16:38.60 | |
5 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 16:44.55 | |
6 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 16:54.16 | |
7 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 17:16.94 | |
8 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 17:21.96 | |
9 | 194 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 17:44.57 | |
10 | 23 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 17:46.03 | |
11 | 19 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 17:49.97 | |
12 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 17:52.36 | |
13 | 208 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 18:01.47 | |
14 | 193 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 18:10.06 | |
15 | 265 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 18:15.15 | |
16 | 26 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 18:16.14 | |
17 | 29 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 18:21.46 | |
18 | 44 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 18:24.72 | |
19 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 18:25.88 | |
20 | 124 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 19:01.56 | |
21 | 73 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 19:23.86 | |
22 | 235 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 17:26.27 | SCR |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:40.96 | |
2 | 35 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 2:41.06 | |
3 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:41.23 | |
4 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:42.45 | |
5 | 248 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 2:42.56 | |
6 | 165 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 2:46.12 | |
7 | 184 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:46.56 | |
8 | 36 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 2:47.01 | |
9 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:47.43 | |
10 | 83 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:47.58 | |
11 | 15 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 2:48.68 | |
12 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:49.69 | |
13 | 41 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 2:50.90 | |
14 | 130 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 2:50.92 | |
15 | 223 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:51.71 | |
16 | 200 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:51.98 | |
17 | 260 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 2:52.39 | |
18 | 233 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 2:52.47 | |
19 | 90 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 2:52.66 | |
20 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:53.23 | |
21 | 6 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 2:53.44 | |
22 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:53.50 | |
23 | 39 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 25 m | 2:55.55 | |
24 | 99 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 2:56.74 | |
25 | 192 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:57.13 | |
26 | 74 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 2:58.86 | |
27 | 217 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:58.95 | |
28 | 139 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 2:59.23 | |
29 | 106 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 3:00.36 | |
30 | 100 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 3:01.34 | |
31 | 226 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:02.54 | |
32 | 89 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 3:03.06 | |
33 | 216 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 3:04.16 | |
34 | 205 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:04.34 | |
35 | 118 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 3:04.76 | |
36 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 3:05.11 | |
37 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:05.36 | |
38 | 113 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 3:05.89 | |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:00.07 | |
2 | 161 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:00.77 | |
3 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:01.00 | |
4 | 9 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:01.54 | |
5 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 1:02.03 | |
6 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:02.04 | |
7 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:02.41 | |
8 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:02.64 | |
9 | 249 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:03.24 | |
10 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:03.34 | |
11 | 134 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 1:03.72 | |
12 | 104 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:03.82 | |
13 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:03.96 | |
14 | 93 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:04.22 | |
15 | 24 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:04.36 | |
16 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:04.55 | |
17 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:04.90 | |
18 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:04.96 | |
19 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:05.10 | |
20 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:05.20 | |
21 | 28 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:05.30 | |
22 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:05.34 | |
23 | 176 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:05.64 | |
24 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:06.00 | |
25 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:06.02 | |
26 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 1:06.71 | |
27 | 166 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:07.03 | |
28 | 18 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 1:07.29 | |
29 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 1:07.54 | |
30 | 72 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 1:07.78 | |
31 | 193 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 1:07.87 | |
32 | 181 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 1:08.29 | |
33 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:08.35 | |
34 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 1:08.50 | |
35 | 190 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:08.79 | |
36 | 268 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:12.22 | |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:33.00 | ||
2 | 31 | Pigerne 1 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 4:35.00 | ||
3 | 153 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:35.00 | ||
4 | 227 | A6 Piger | 1998 | A6 | 25 m | 4:35.00 | ||
5 | 214 | Triton-Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 4:37.00 | ||
6 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:38.00 | ||
7 | 87 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 198 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 25 m | 4:42.99 | ||
9 | 154 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:46.66 | ||
10 | 258 | Køge Piger | 0 | KØGE | 25 m | 4:50.55 | ||
11 | 37 | Pigerne 2 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 4:53.00 | ||
12 | 179 | Ringsted Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 4:59.00 | ||
13 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:59.00 | ||
14 | 88 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 5:00.00 | ||
15 | 103 | Helsingør Piger | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 5:03.15 | ||
16 | 155 | Lyngby Piger 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 5:06.66 | ||
17 | 236 | Piger Gti | 1998 | GTI | 25 m | 5:10.01 | ||
18 | 213 | Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 5:11.00 | ||
19 | 120 | Hvidovre Piger B | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 5:14.53 | ||
20 | 91 | Gcs Piger | 1998 | GLADSAXE | 25 m | |||
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Køge Drenge | 0 | KØGE | 25 m | 3:43.56 | ||
2 | 197 | Kvik Drenge | 0 | KVIK | 25 m | 3:44.99 | ||
3 | 20 | Drengene 1 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 3:45.00 | ||
4 | 152 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 3:45.00 | ||
5 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 3:45.40 | ||
6 | 14 | Hils Drenge 1 | 1996 | HILLERØD | 25 m | 3:47.37 | ||
7 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 3:55.50 | ||
8 | 80 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:05.00 | ||
9 | 27 | Drengene 2 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 4:07.00 | ||
10 | 119 | Hvidovre Drenge B | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:22.52 | ||
11 | 102 | Helsingør Drenge | 1996 | HELSINGØR | 25 m | 4:24.93 | ||
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 4:06.15 | |
2 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 4:10.88 | |
3 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 4:11.20 | |
4 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 4:12.08 | |
5 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 4:13.38 | |
6 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:14.48 | |
7 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 4:15.08 | |
8 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 4:19.22 | |
9 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 4:20.62 | |
10 | 235 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 4:21.94 | |
11 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 4:22.58 | |
12 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 4:22.63 | |
13 | 54 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 4:23.31 | |
14 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 4:25.62 | |
15 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 4:27.22 | |
16 | 194 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 4:27.58 | |
17 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 4:28.65 | |
18 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 4:29.04 | |
19 | 23 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 4:30.27 | |
20 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 4:30.89 | |
21 | 112 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 4:31.02 | |
22 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 4:32.62 | |
23 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 4:32.70 | |
24 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 4:34.51 | |
25 | 177 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 4:35.69 | |
26 | 58 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 4:37.49 | |
27 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 4:37.84 | |
28 | 29 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 4:37.85 | |
29 | 19 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 4:39.03 | |
30 | 17 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 4:39.10 | |
31 | 193 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 4:39.31 | |
32 | 219 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 4:39.33 | |
33 | 208 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 4:39.54 | |
34 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 4:39.68 | |
35 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:41.74 | |
36 | 265 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 4:42.53 | |
37 | 132 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 4:48.48 | |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 2:09.62 | |
2 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:10.46 | |
3 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:10.74 | |
4 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:12.16 | |
5 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:12.63 | |
6 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 2:13.06 | |
7 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:13.60 | |
8 | 33 | Zaggai Matilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 2:13.80 | |
9 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:13.80 | |
10 | 245 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:13.92 | |
11 | 129 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:14.18 | |
12 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 2:14.29 | |
13 | 35 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 2:15.19 | |
14 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:16.05 | |
15 | 12 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:17.89 | |
16 | 71 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:18.33 | |
17 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:18.34 | |
18 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:18.64 | |
19 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 2:18.67 | |
20 | 53 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:19.76 | |
21 | 81 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:20.17 | |
22 | 247 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:20.81 | |
23 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:21.11 | |
24 | 173 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 2:21.49 | |
25 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 2:22.40 | |
26 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:22.63 | |
27 | 42 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:24.17 | |
28 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 2:25.40 | |
29 | 237 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:26.45 | |
30 | 241 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 2:27.01 | |
31 | 163 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 2:27.80 | |
32 | 3 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 25 m | 2:28.37 | |
33 | 262 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:30.17 | |
34 | 228 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 2:11.26 | SCR |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 58.38 | |
2 | 249 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 59.85 | |
3 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 1:00.01 | |
4 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:00.55 | |
5 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 1:01.41 | |
6 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:01.91 | |
7 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:02.30 | |
8 | 57 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 1:02.51 | |
9 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:02.78 | |
10 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 1:03.97 | |
11 | 59 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 1:04.03 | |
12 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 1:04.19 | |
13 | 64 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:05.16 | |
14 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 1:05.36 | |
15 | 22 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:05.56 | |
16 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 1:05.94 | |
17 | 24 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:05.98 | |
18 | 246 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:06.16 | |
19 | 76 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:06.96 | |
20 | 166 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:07.21 | |
21 | 255 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:07.24 | |
22 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:07.54 | |
23 | 174 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 1:07.75 | |
24 | 29 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 1:07.95 | |
25 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:07.98 | |
26 | 72 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 1:08.00 | |
27 | 65 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:08.20 | |
28 | 219 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:08.28 | |
29 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:08.79 | |
30 | 191 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 1:08.89 | |
31 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:09.75 | |
32 | 172 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:09.79 | |
33 | 115 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:10.79 | |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:13.77 | |
2 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 1:14.72 | |
3 | 35 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 1:15.36 | |
4 | 41 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:16.73 | |
5 | 184 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:17.28 | |
6 | 61 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:18.16 | |
7 | 165 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:18.37 | |
8 | 36 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 1:18.43 | |
9 | 223 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:19.01 | |
10 | 260 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:19.12 | |
11 | 233 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 1:20.11 | |
12 | 130 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 1:20.81 | |
13 | 6 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:20.85 | |
14 | 83 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:20.90 | |
15 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:21.55 | |
16 | 90 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:22.06 | |
17 | 139 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:22.46 | |
18 | 99 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:22.71 | |
19 | 74 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:23.48 | |
20 | 106 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:23.64 | |
21 | 205 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:23.80 | |
22 | 39 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 25 m | 1:24.44 | |
23 | 200 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:25.20 | |
24 | 89 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:25.36 | |
25 | 7 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:25.71 | |
26 | 226 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:25.88 | |
27 | 100 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:26.27 | |
28 | 84 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:26.31 | |
29 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:27.16 | |
30 | 123 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:27.21 | |
31 | 118 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:27.46 | |
32 | 105 | Hauch Signe | 1998 | HELSINGØR | 9826AB | 25 m | 1:27.68 | |
33 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:28.10 | |
34 | 4 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 25 m | 1:32.10 | |
35 | 168 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:35.61 | |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 2:13.78 | |
2 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:17.19 | |
3 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:17.42 | |
4 | 134 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 2:18.30 | |
5 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:19.77 | |
6 | 9 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 2:20.00 | |
7 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:20.03 | |
8 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:20.41 | |
9 | 112 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:20.52 | |
10 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:21.31 | |
11 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:21.63 | |
12 | 93 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:23.73 | |
13 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:27.23 | |
14 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 2:27.34 | |
15 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:28.97 | |
16 | 193 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 2:29.19 | |
17 | 267 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:30.26 | |
18 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:30.95 | |
19 | 28 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:32.66 | |
20 | 268 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:33.52 | |
21 | 196 | Theisen Mads | 1996 | SØLLERØD | 9603AO | 25 m | 2:34.87 | |
22 | 72 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 2:35.23 | |
23 | 219 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 2:35.95 | |
24 | 208 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:38.30 | |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:25.00 | |
2 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:25.46 | |
3 | 234 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 2:29.61 | |
4 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:30.14 | |
5 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:30.18 | |
6 | 55 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:32.13 | |
7 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:32.20 | |
8 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 2:34.17 | |
9 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:35.33 | |
10 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:36.10 | |
11 | 129 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:36.91 | |
12 | 167 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:37.73 | |
13 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 2:38.04 | |
14 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:38.49 | |
15 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 2:38.56 | |
16 | 216 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:39.00 | |
17 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 2:39.00 | |
18 | 247 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:40.13 | |
19 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:40.43 | |
20 | 165 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 2:40.56 | |
21 | 114 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:40.63 | |
22 | 36 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 2:40.76 | |
23 | 41 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 2:40.82 | |
24 | 32 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:41.16 | |
25 | 109 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:41.30 | |
26 | 90 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 2:41.36 | |
27 | 38 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 2:41.94 | |
28 | 171 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:42.14 | |
29 | 42 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:42.49 | |
30 | 192 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:42.82 | |
31 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:43.83 | |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 53.23 | |
2 | 128 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 25 m | 53.91 | |
3 | 175 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 54.25 | |
4 | 220 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 54.68 | |
5 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 54.77 | |
6 | 22 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 54.87 | |
7 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 54.99 | |
8 | 18 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 55.02 | |
9 | 261 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 55.19 | |
10 | 21 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 55.22 | |
11 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 55.81 | |
12 | 54 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 55.93 | |
13 | 206 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 55.93 | |
14 | 250 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 56.12 | |
15 | 259 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 56.14 | |
16 | 57 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 56.44 | |
17 | 235 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 56.75 | |
18 | 69 | Hansen Lars Breum | 1997 | FARUM | 9713AA | 25 m | 56.82 | |
19 | 229 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 57.03 | |
20 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 57.06 | |
21 | 56 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 57.22 | |
22 | 202 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 57.26 | |
23 | 230 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | LAKSEN | 9655AG | 25 m | 57.38 | |
24 | 92 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 57.49 | |
25 | 17 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 57.59 | |
26 | 164 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 57.79 | |
27 | 195 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 57.91 | |
28 | 132 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 58.07 | |
29 | 134 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 58.07 | |
30 | 212 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 58.09 | |
31 | 1 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 58.14 | |
32 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 58.22 | |
33 | 23 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 58.26 | |
34 | 161 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 58.38 | |
35 | 75 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 58.43 | |
36 | 16 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 58.57 | |
37 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 58.89 | |
38 | 249 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 58.89 | |
39 | 252 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 58.96 | |
40 | 181 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 59.07 | |
41 | 189 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 59.20 | |
42 | 210 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 59.51 | |
43 | 254 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 59.92 | |
44 | 116 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 59.94 | |
45 | 13 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:00.06 | |
46 | 211 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 1:00.12 | |
47 | 207 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:00.14 | |
48 | 64 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:00.44 | |
49 | 115 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:01.19 | |
50 | 117 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:01.19 | |
51 | 190 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:01.19 | |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 9:20.60 | |
2 | 62 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 9:27.64 | |
3 | 263 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 9:27.96 | |
4 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 9:33.82 | |
5 | 86 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 9:38.02 | |
6 | 34 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 9:40.45 | |
7 | 201 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 9:43.40 | |
8 | 199 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 9:45.54 | |
9 | 162 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 9:50.18 | |
10 | 251 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 9:50.47 | |
11 | 245 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 9:56.32 | |
12 | 222 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 10:04.70 | |
13 | 71 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 10:04.72 | |
14 | 55 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 10:08.43 | |
15 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 10:12.40 | |
16 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 10:21.82 | |
17 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 10:33.61 | |
18 | 218 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 10:38.40 | |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:22.69 | |
2 | 253 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:24.47 | |
3 | 26 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:28.07 | |
4 | 203 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:30.27 | |
5 | 108 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 2:30.37 | |
6 | 25 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:30.77 | |
7 | 24 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 2:32.04 | |
8 | 267 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:32.60 | |
9 | 16 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 2:32.91 | |
10 | 244 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:32.94 | |
11 | 93 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:33.65 | |
12 | 266 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 2:34.80 | |
13 | 254 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:37.09 | |
14 | 58 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:37.50 | |
15 | 210 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 2:38.88 | |
16 | 194 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 2:39.25 | |
17 | 136 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:39.49 | |
18 | 5 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 25 m | 2:39.95 | |
19 | 65 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 2:39.97 | |
20 | 239 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:40.74 | |
21 | 176 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 2:41.07 | |
22 | 172 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 2:41.26 | |
23 | 82 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:42.05 | |
24 | 30 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 2:42.91 | |
25 | 98 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 2:43.05 | |
26 | 178 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:43.94 | |
27 | 140 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:45.96 | |
28 | 180 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:46.70 | |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Mass Isabel | 1998 | SLANGERUP | 9848AA | 25 m | 1:07.27 | |
2 | 173 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:10.18 | |
3 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:10.61 | |
4 | 238 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:10.96 | |
5 | 131 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:11.13 | |
6 | 118 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:11.16 | |
7 | 204 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:12.12 | |
8 | 232 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 1:12.66 | |
9 | 260 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:13.50 | |
10 | 38 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:13.72 | |
11 | 123 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:14.17 | |
12 | 192 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:14.23 | |
13 | 63 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:14.26 | |
14 | 42 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:14.35 | |
15 | 70 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:14.92 | |
16 | 53 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:15.86 | |
17 | 182 | Kopp Helena | 1999 | RINGSTED | 9996AN | 25 m | 1:15.93 | |
18 | 241 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:16.13 | |
19 | 43 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:16.28 | |
20 | 97 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:16.44 | |
21 | 171 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:16.44 | |
22 | 71 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:16.67 | |
23 | 156 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:16.78 | |
24 | 66 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:17.32 | |
25 | 2 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:17.69 | |
26 | 169 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:17.74 | |
27 | 165 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:18.04 | |
28 | 125 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 1:18.37 | |
29 | 240 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:18.93 | |
30 | 168 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:18.96 | |
31 | 160 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:19.10 | |
32 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:19.11 | |
33 | 186 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:19.29 | |
34 | 231 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:19.39 | |
35 | 94 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:20.11 | |
36 | 187 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:20.29 | |
37 | 228 | Gjerløff Karen | 1998 | JYLLINGE | 9862AD | 25 m | 1:07.66 | SCR |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:01.20 | ||
2 | 152 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:05.00 | ||
3 | 197 | Kvik Drenge | 0 | KVIK | 25 m | 4:05.99 | ||
4 | 257 | Køge Drenge | 0 | KØGE | 25 m | 4:07.03 | ||
5 | 20 | Drengene 1 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 4:14.00 | ||
6 | 67 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:14.00 | ||
7 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:20.60 | ||
8 | 27 | Drengene 2 | 1996 | GI40HERMES | 25 m | 4:22.00 | ||
9 | 80 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:35.00 | ||
10 | 102 | Helsingør Drenge | 1996 | HELSINGØR | 25 m | 5:09.17 | ||
11 | 119 | Hvidovre Drenge B | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 5:23.51 | ||
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:07.00 | ||
2 | 198 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 25 m | 4:07.50 | ||
3 | 242 | Vat Copenhagen 1 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:08.00 | ||
4 | 31 | Pigerne 1 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 4:09.00 | ||
5 | 68 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:09.00 | ||
6 | 87 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:15.00 | ||
7 | 213 | Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 4:15.00 | ||
8 | 227 | A6 Piger | 1998 | A6 | 25 m | 4:16.00 | ||
9 | 258 | Køge Piger | 0 | KØGE | 25 m | 4:20.01 | ||
10 | 243 | Vat Copenhagen 2 | 0 | VAT CHP | 25 m | 4:25.00 | ||
11 | 236 | Piger Gti | 1998 | GTI | 25 m | 4:25.01 | ||
12 | 154 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:28.66 | ||
13 | 37 | Pigerne 2 | 1998 | GI40HERMES | 25 m | 4:29.00 | ||
14 | 103 | Helsingør Piger | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 4:29.11 | ||
15 | 88 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:30.00 | ||
16 | 155 | Lyngby Piger 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:38.66 | ||
17 | 214 | Triton-Triton | 1998 | TRITON B | 25 m | 4:40.00 | ||
18 | 120 | Hvidovre Piger B | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:40.01 | ||
19 | 91 | Gcs Piger | 1998 | GLADSAXE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 06 maj 2012 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:49 |