Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Oulun KLL:n uintikilpailut | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 13:57 | |||
Järjestäjä | Oulun kaupunki, OUS, OU-73 ja OuLo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 |
Laji 1, 50m VU Tytöt YA kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ijäs Ida | 0 | 29.23 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
2 | Kerttula Oona | 0 | 29.38 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
3 | Soinilehto Emilia | 0 | 29.45 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
4 | Laukkanen Oona | 0 | 29.55 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
5 | Miesmaa Sanna | 0 | 30.18 | |||||||
Maikkula Yläaste | ||||||||||
6 | Still Roosa | 0 | 30.53 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
7 | Ylihannu Sofia | 0 | 30.66 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
8 | Rajakangas Sonja | 0 | 30.81 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
9 | Karppinen Janette | 0 | 30.88 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
10 | Virtanen Lottamari | 0 | 31.08 | |||||||
Kempele | ||||||||||
11 | Siika-Aho Ella | 0 | 31.10 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
12 | Kynsilehto Tiia | 0 | 31.15 | |||||||
Kempele | ||||||||||
13 | Tuuri Paju | 0 | 31.40 | |||||||
Liminka | ||||||||||
14 | Alavuotunki Milla | 1900 | 31.44 | |||||||
Rajakylä Yläaste | ||||||||||
15 | Alajuntti Aino | 0 | 31.47 | |||||||
Pateniemi Yläaste | ||||||||||
15 | Nylund Emilia | 0 | 31.47 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
17 | Valjakka Sanja-Sofia | 0 | 31.72 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
18 | Ylihannu Julia | 0 | 31.73 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
19 | Posio Iida-Maria | 0 | 31.83 | |||||||
Kempele | ||||||||||
20 | Karvosenoja Siiri | 0 | 32.13 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
21 | Jämsä Lilja | 0 | 32.15 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
22 | Kallinen Paula | 1900 | 32.59 | |||||||
Pateniemi Yläaste | ||||||||||
23 | Väärni Oona | 0 | 32.71 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
24 | Siira Aino | 0 | 33.06 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
25 | Lipponen Iida | 0 | 33.31 | |||||||
Kempele | ||||||||||
26 | Tyni Ella | 0 | 33.35 | |||||||
Kempele | ||||||||||
27 | Rantapelkonen Anna | 0 | 33.50 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
28 | Kortessalo Anna | 0 | 33.78 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
29 | Kurttila Roosa | 0 | 33.84 | |||||||
Kempele | ||||||||||
30 | Lotvonen Titta | 0 | 34.17 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
31 | Saloranta Laura | 0 | 34.40 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
32 | Rahko Noora | 0 | 35.00 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
33 | Kesonen Roosa | 0 | 35.23 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
34 | Hautajärvi Tiina | 1900 | 35.72 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
35 | Länsman Maren-Elle | 1900 | 36.09 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
36 | Harju Meimi | 0 | 37.28 | |||||||
Kempele | ||||||||||
37 | Hekkanen Jenni | 0 | 37.53 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
38 | Immonen Marika | 0 | 38.24 | |||||||
Kaakkuri Yläaste | ||||||||||
39 | Piispanen Krista Pk | 0 | 1:08.22 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
Laji 2, 50m VU Pojat YA kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Halonen Ville | 0 | 26.64 | |||||||
Pohjankartano Yläaste | ||||||||||
2 | Hurskainen Karri | 0 | 26.87 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Väyrynen Tommi | 0 | 26.94 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
4 | Lammassaari Tomi | 0 | 27.09 | |||||||
Kempele | ||||||||||
5 | Ylitalo Olli | 0 | 27.81 | |||||||
Rajakylä Yläaste | ||||||||||
6 | Karvonen Mikael | 0 | 27.85 | |||||||
Normaalikoulu Yläaste | ||||||||||
7 | Veijola Saku | 0 | 28.47 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
8 | Kiviaho Antti | 0 | 29.15 | |||||||
Kempele | ||||||||||
9 | Lohiniva Tuomas | 0 | 29.89 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
10 | Blankenstein Niko | 0 | 29.97 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
11 | Jyrkkä Johannes | 0 | 30.28 | |||||||
Rajakylä Yläaste | ||||||||||
12 | Luokkanen Justus | 0 | 30.66 | |||||||
Liminka | ||||||||||
13 | Satomaa Valtteri | 0 | 31.33 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
14 | Kuismin Markus | 0 | 31.35 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Määttä Riku | 0 | 32.91 | |||||||
Normaalikoulu Yläaste | ||||||||||
16 | Kelho Paavo-Petteri | 0 | 32.98 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
17 | Kelloniemi Julius | 0 | 33.12 | |||||||
Kempele | ||||||||||
18 | Tiiro Kristian | 1900 | 33.18 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
19 | Kramsu Iiso | 0 | 33.76 | |||||||
Maikkula Yläaste | ||||||||||
20 | Toppinen Antti | 0 | 35.46 | |||||||
Kempele | ||||||||||
21 | Niskanen Veeti | 0 | 35.55 | |||||||
Kempele | ||||||||||
Laji 3, 50m VU Tytöt Lukio kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Laukkanen Noora | 0 | 27.01 | |||||||
Kastellin Lukio | ||||||||||
2 | Risteelä Sofia | 0 | 29.11 | |||||||
Kastellin Lukio | ||||||||||
3 | Huhta Emma | 0 | 29.92 | |||||||
Oulun Suomalaisen Koulun Lukio | ||||||||||
4 | Haarala Vilma | 0 | 30.91 | |||||||
Kastellin Lukio | ||||||||||
Laji 4, 50m VU Pojat Lukio Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Leppälä Tomi | 0 | 25.87 | |||||||
Kastellin Lukio | ||||||||||
2 | Reunamäki Miika | 0 | 26.32 | |||||||
Kastellin Lukio | ||||||||||
3 | Hätälä Anssi | 1900 | 27.88 | |||||||
Karjasillan Lukio | ||||||||||
4 | Jämsä Leo | 0 | 30.00 | |||||||
Lyseon Lukio | ||||||||||
Laji 5, 25m VU Tytöt 1.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Taipale Tuija | 0 | 28.24 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
2 | Nygård Martta | 0 | 30.26 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
3 | Kurjenniemi Emma | 0 | 31.96 | |||||||
Kempele | ||||||||||
4 | Kurjenniemi Ada | 0 | 33.96 | |||||||
Kempele | ||||||||||
5 | Juutinen Heidi | 0 | 35.83 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
6 | Pirilä Sanna | 0 | 36.22 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
7 | Karjalainen Annika | 0 | 37.36 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
8 | Leskelä Kaisa | 0 | 38.91 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
9 | Tynkkynen Anni | 0 | 42.67 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
10 | Savolainen Venla | 0 | 48.03 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
11 | Liuska Siiri | 0 | 54.33 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
12 | Löytynoja Heta | 0 | 54.83 | |||||||
Liminka | ||||||||||
13 | Okkonen Rebekka | 0 | 1:31.47 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
Laji 6, 25m VU Pojat 1.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Alatalo Tuukka | 0 | 25.16 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
2 | Tatu Tuomisto | 1900 | 26.95 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
3 | Saarela Topias | 0 | 27.60 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
4 | Markkanen Altti | 0 | 30.26 | |||||||
Kempele | ||||||||||
5 | Risteelä Simo-Pekka | 0 | 31.52 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
6 | Jolanki Arttu | 0 | 31.55 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
7 | Romppainen Eero | 0 | 32.66 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
8 | Saarenpää Joonas | 0 | 33.05 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
9 | Ahonen Eero | 0 | 34.01 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
10 | Jurmu Ville | 0 | 34.76 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
11 | Romppainen Lauri | 0 | 34.99 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
12 | Korhonen Eemeli | 0 | 36.87 | |||||||
Kempele | ||||||||||
13 | Montin Eino | 0 | 37.63 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
14 | Savola Nikla | 0 | 41.06 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Niemimaa Joonas | 0 | 45.03 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
16 | Tuovinen Hugo | 0 | 46.03 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
17 | Tast Linus | 0 | 1:02.48 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
18 | Meewella Isaac | 0 | 1:23.41 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
Laji 7, 25m VU Tytöt 2.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Karjalainen Linnea | 0 | 21.75 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
2 | Taipale Jutta | 0 | 24.28 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
3 | Perätalo Enni-Sofia | 0 | 24.82 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
4 | Alitalo Viivi | 0 | 25.69 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
5 | Pakonen Kiia,kk | 0 | 25.73 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
6 | Kosonen Sini | 0 | 26.13 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
7 | Granholm Sissel | 0 | 26.60 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
8 | Räsänen Mikaela | 0 | 27.79 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
9 | Dullaghan Nora | 0 | 30.10 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
10 | Parkkila Saana | 0 | 30.82 | |||||||
Kempele | ||||||||||
11 | Kurth Elle | 0 | 31.77 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
12 | Ruha Hanna | 0 | 31.85 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
13 | Ella Jämsä | 0 | 32.59 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
14 | Määttä Ninni,kk | 0 | 33.32 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
15 | Ylikangas Iida | 0 | 33.52 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
16 | Minttu Jämsä | 0 | 35.19 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
17 | Tuppurainen Sanni Pk | 0 | 36.16 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
18 | Tague Emily | 0 | 37.67 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
19 | Soukka Olivia | 0 | 48.93 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
20 | Akural Alina | 0 | 49.96 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
21 | Liuska Vilma | 0 | 51.03 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
22 | Luolavirta Krista | 0 | 54.00 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
23 | Portaankorva Ronja | 0 | 55.41 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
Laji 8, 25m VU Pojat 2.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Savimäki Lari | 0 | 21.96 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
2 | Taimisto Veeti | 0 | 23.28 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
3 | Rajaniemi Aleksi | 0 | 23.64 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
4 | Kuoppamaa Miro | 0 | 24.17 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
5 | Saarela Niilo | 0 | 25.77 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
6 | Höynälä Juho | 0 | 26.46 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
7 | Ikonen Sakari | 0 | 27.61 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
8 | Al Amir Abdullah | 0 | 28.83 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
9 | Kiviniemi Olli | 0 | 28.87 | |||||||
Metsokangas Ala-Aste | ||||||||||
10 | Puhakka Lauri | 0 | 30.32 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
11 | Kiviniemi Atte | 0 | 30.72 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
12 | Saku Kauppi | 0 | 31.85 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
13 | Aapo Kuusinen | 0 | 32.93 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
14 | Pihlajaniemi Oliver | 0 | 33.09 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Saarela Paavo | 0 | 34.02 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
16 | Honkanen Hugo | 0 | 34.17 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
17 | Määttä Rami | 0 | 37.75 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
18 | Isoviita Matti | 0 | 38.72 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
19 | Moraes Luigi | 0 | 41.40 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
20 | Luoto Kimi Pk | 0 | 45.48 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
21 | Biancari Valentino | 0 | 1:03.25 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
Laji 9, 25m VU Tytöt 3.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Koskela Kaisa | 0 | 21.98 | |||||||
Kempele | ||||||||||
2 | Eräluoto Alisa | 0 | 22.98 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
3 | Kiiskinen Venla Pk | 0 | 23.88 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
4 | Vähä Annukka | 0 | 24.65 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
5 | Venhola Riina | 0 | 25.12 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
6 | Dullaghan Vera | 0 | 26.33 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
7 | Savola Isla | 0 | 26.34 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
8 | Posti Anni | 0 | 27.15 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
9 | Filali Meriem | 0 | 27.17 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
10 | Jaara Wilma | 0 | 27.45 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
11 | Narraway Katariina | 0 | 27.58 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
12 | Lukkarinen Eeva | 0 | 28.11 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
13 | Hilli Sara | 0 | 28.28 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
14 | Kinnunen Aino-Elina | 0 | 28.67 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
15 | Juujärvi Siiri | 0 | 28.85 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
16 | Rautiainen Maija | 0 | 29.07 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
17 | Saukkonen Johanna | 0 | 29.23 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
18 | Juttula Sara | 0 | 29.25 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
19 | Rovamo Pinja | 0 | 29.57 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
20 | Jolanki Pilvi | 0 | 30.93 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
21 | Rannikko Kristiina | 0 | 32.01 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
22 | Hasari Aino | 0 | 32.33 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
23 | Linnea Ohtamaa | 0 | 34.34 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
24 | Kärkkä Rosa-Marie | 0 | 34.68 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
25 | Manninen Viivi | 0 | 36.14 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
26 | Olmala Heta | 0 | 37.86 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
27 | Vaara Anna | 0 | 40.39 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
28 | Lehtosaari Jenna | 0 | 42.06 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
29 | Låfgren Anna | 0 | 46.31 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
30 | Ruonala Riina | 0 | 48.49 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
31 | Teirikka Anni-Maria | 1900 | 51.35 | |||||||
Kempele | ||||||||||
32 | Häkkinen Kiia | 0 | 55.75 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
Laji 10, 25m VU Pojat 3.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Matilainen Hugo | 0 | 20.53 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
2 | Power Noah | 0 | 21.54 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Koskela Miika | 0 | 21.76 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
4 | Niskanen Lauri | 0 | 22.08 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
5 | Pietarila Toni | 0 | 23.00 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
6 | Konola Kerkko | 0 | 23.73 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
7 | Tuomaranta William | 0 | 24.61 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
8 | Torninoja Mikko | 0 | 26.08 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
9 | Räisänen Saku | 0 | 26.95 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
10 | Lantto Kasper | 0 | 27.04 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
11 | Hurskainen Elmo | 0 | 27.19 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
12 | Kelloniemi Kasper | 0 | 27.45 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
13 | Goman Patrik | 0 | 28.46 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
14 | Kallunki Juho | 0 | 28.69 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
15 | Haapoja Oskari | 0 | 28.89 | |||||||
Sarasuon Koulu | ||||||||||
16 | Niemitalo Juho | 0 | 30.89 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
17 | Niskakangas Kuura | 0 | 31.27 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
18 | Saurio Ossi | 0 | 31.57 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
19 | Hyvärinen Elias | 0 | 36.80 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
20 | Ilvesluoto Ville | 0 | 37.01 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
21 | Nikula Joel | 0 | 37.35 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
22 | Haukipuro Eerik | 0 | 37.76 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
23 | Zlotko Daniel | 0 | 44.55 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
24 | Pöytäkangas Patrik | 0 | 1:02.92 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
Laji 11, 25m VU Tytöt 4.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Eeva Sakki | 0 | 20.00 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
2 | Alitalo Jenni | 0 | 20.51 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Höynälä Nea | 0 | 20.52 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
4 | Hakonen Essi,kk | 0 | 20.81 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
5 | Hoffren Alina | 0 | 21.57 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
6 | Heikkinen Meri | 0 | 21.68 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
7 | Valasma Saana | 0 | 21.71 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
8 | Castren Maija | 0 | 21.78 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
9 | Jankkila Siiri | 0 | 21.97 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
10 | Kepanen Roosa | 0 | 22.03 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
11 | Immonen Peppi | 0 | 22.41 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
12 | Ella Rissanen | 0 | 22.81 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
13 | Rantapää Noora | 0 | 23.19 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
14 | Savimäki Hilla | 0 | 23.44 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Kärkkäinen Isabella | 0 | 23.49 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
16 | Kähkönen Mimmi | 0 | 23.51 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
17 | Pasanen Salli | 0 | 23.65 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
18 | Lankinen Anni | 0 | 23.97 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
19 | Jalas Kanerva | 0 | 24.10 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
20 | Kaakinen Riikka,kk | 0 | 24.72 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
21 | Pikkarainen Mette | 0 | 24.79 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
22 | Ryynänen Hilla | 0 | 25.13 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
23 | King Eveliina | 0 | 25.14 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
24 | Ala-Rämi Venla | 0 | 25.25 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
25 | Pouke Mirja | 0 | 25.71 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
26 | Ronkainen Emma | 0 | 25.81 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
27 | Palmu Veera | 0 | 26.18 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
28 | Mehtälä Veera | 0 | 26.38 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
29 | Näpänkangas Emma | 0 | 26.88 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
30 | Knuuti Nea | 0 | 27.82 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
31 | Luttinen Hanna | 0 | 28.54 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
32 | Luukkonen Sofia | 0 | 28.77 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
33 | Keskimaula Meri | 0 | 28.91 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
34 | Pirttikoski Jaana | 0 | 29.87 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
35 | Lagorski Karoliina | 0 | 29.98 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
36 | Moraes Victoria | 0 | 31.65 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
37 | Hiltunen Helmi | 0 | 32.54 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
38 | Malmiaho Veera | 0 | 32.71 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
39 | Salmi Anna | 0 | 33.00 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
40 | Saarnisaari Kerttu | 0 | 34.50 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
41 | Valjus Ronja | 0 | 47.24 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
Laji 12, 25m VU Pojat 4.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kurtti Juho | 0 | 20.53 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
2 | Mahlakaarto Eero | 0 | 20.64 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
3 | Suutarinen Severi | 0 | 21.10 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
4 | Lukka Paulus | 0 | 21.39 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
5 | Råman Valtteri | 0 | 21.48 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
6 | Kainulainen Sampo | 0 | 22.07 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
7 | Paloniemi Touko | 0 | 22.15 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
8 | Kivimäki Niko | 0 | 22.85 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
9 | Huhtamella Jere | 0 | 23.29 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
10 | Tulppo Eemeli | 0 | 23.33 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
11 | Lahti Arttu | 0 | 23.37 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
12 | Jurmu Antti | 0 | 23.41 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
13 | Ylimartimo Jani | 0 | 23.60 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
14 | Peteri Aleksi | 0 | 23.77 | |||||||
Kempele | ||||||||||
15 | Vattulainen Eetu | 0 | 23.80 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
16 | Ruokamo Jami | 0 | 24.41 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
17 | Pitsinki Antti-Pekko | 0 | 24.63 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
18 | Heinikoski Lauri | 1900 | 24.71 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
19 | Männikkö Panu | 0 | 24.75 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
20 | Roos Tuomas | 0 | 24.96 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
21 | Kosonen Roni | 0 | 25.00 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
22 | Lukka Tuomas | 0 | 25.07 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
23 | Hietala Veeti | 0 | 25.81 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
24 | Joona Mustonen | 0 | 26.38 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
25 | Pouke Eeli | 0 | 26.55 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
26 | Kontio Riku | 0 | 26.83 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
27 | Koskela Markus | 0 | 27.07 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
28 | Kortet Santeri | 0 | 27.76 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
29 | Kälkäjä Daniel | 0 | 27.85 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
30 | Kotikangas Ville | 0 | 28.50 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
31 | Perttu Jasper | 0 | 28.63 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
32 | Ronkainen Remu | 0 | 29.32 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
33 | Kyllönen Jussi | 0 | 29.45 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
34 | Roman Paavali | 0 | 30.71 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
35 | Jylhä Justus | 0 | 31.63 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
36 | Kukkonen Elias | 0 | 32.06 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
37 | Ahvensalmi Teemu | 0 | 32.87 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
38 | Parkkila Kaarle | 0 | 34.55 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
39 | Polet Mikael | 1900 | 34.90 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
40 | Seppä Aleksanteri | 0 | 37.39 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
41 | Pietilä Toni | 0 | 38.08 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
42 | Männikkö Olli | 0 | 38.81 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
43 | Perämäki Henri | 0 | 41.73 | |||||||
Sarasuon Koulu | ||||||||||
Laji 13, 25m VU Tytöt 5.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Spårman Sonja | 0 | 18.18 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
2 | Katajamäki Saana | 0 | 18.56 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Hanna Länkinen | 0 | 19.27 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
4 | Hirvelä Anna | 0 | 19.44 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
5 | Virkkula Erica | 0 | 19.45 | |||||||
Kempele | ||||||||||
6 | Karjalainen Mari | 0 | 19.83 | |||||||
Kempele | ||||||||||
7 | Paakkari Johanna | 0 | 20.35 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
8 | Lukka Katri | 0 | 21.12 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
9 | Autti Katriina | 0 | 21.32 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
10 | Autio Eveliina Pk | 0 | 22.24 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
11 | Perez Clara | 0 | 22.66 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
12 | Al-Amir Amina | 0 | 22.69 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
13 | Lahtinen Beata | 0 | 22.74 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
13 | Mäenpää Siiri | 0 | 22.74 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
15 | Heikkinen Ella | 0 | 23.99 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
16 | Karjalainen Salla | 0 | 25.14 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
17 | Ishaya Araden | 0 | 25.54 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
18 | Puumalainen Maisa | 0 | 25.83 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
19 | Suojanen Tiia | 0 | 29.94 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
20 | Tast Eveliina | 0 | 31.57 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
21 | Piira Axia | 0 | 32.74 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
22 | Jauhiainen Ella | 0 | 36.32 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
Laji 14, 25m VU Pojat 5.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Hintsala Luukas | 1900 | 17.36 | |||||||
Kempele | ||||||||||
2 | Romakkaniemi Juho | 0 | 18.06 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
3 | Spalding Jonathan | 0 | 18.14 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
4 | Kytöaho Vili | 0 | 18.92 | |||||||
Kempele | ||||||||||
5 | Äikäs Kerkko | 0 | 19.34 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
6 | Manninen Johannes | 0 | 19.63 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
7 | Klemettilä Ilmari | 0 | 19.94 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
8 | Törmä Mikko | 0 | 20.02 | |||||||
Kempele | ||||||||||
9 | Leskelä Miro | 0 | 20.89 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
10 | Helakorpi Otto | 0 | 21.44 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
11 | Kemppainen Aleksi | 0 | 21.46 | |||||||
Kempele | ||||||||||
12 | Ruuskanen Juho | 0 | 21.51 | |||||||
Kempele | ||||||||||
13 | Kontiokari Pete | 0 | 21.62 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
14 | Boche Dean | 0 | 21.67 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Mikkola Petteri | 0 | 21.69 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
16 | Pyykkänen Elias | 0 | 22.08 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
17 | Karhumaa Ossi | 0 | 22.12 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
18 | Jyrkkä Juhapekka | 0 | 22.17 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
19 | Määttä Tuomas | 0 | 22.23 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
20 | Kontturi Jami | 0 | 22.27 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
21 | Mikkola Matias,kk | 0 | 22.47 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
22 | Strömberg Petteri | 0 | 23.09 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
23 | Rajavaara Aaro | 1900 | 24.18 | |||||||
Korvensuora Ala-Aste | ||||||||||
24 | Juntunen Anton | 0 | 24.28 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
25 | Pitkänen Elia | 0 | 25.52 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
26 | Prove Tom | 0 | 26.24 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
27 | Hietala Kaapo | 0 | 28.13 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
Laji 15, 25m VU Tytöt 6.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Heikkinen Vilma | 0 | 17.08 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
2 | Törmänen Riina | 0 | 17.47 | |||||||
Kempele | ||||||||||
3 | Mäkikallio Miia | 0 | 17.48 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
4 | Soini Veera | 0 | 17.52 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
5 | Haapasalo Henriikka | 0 | 18.53 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
6 | Korhonen Janika | 0 | 18.76 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
7 | Marttila Linnea | 0 | 19.16 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
8 | Ida-Maaria Tervala | 0 | 19.26 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
9 | Castren Rosa | 0 | 19.59 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
10 | Satta Ilona | 0 | 19.67 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
11 | Lahti Annika | 0 | 20.18 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
12 | Lukka Senja | 0 | 20.26 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
13 | Tohmola Annastiina | 0 | 20.39 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
14 | Kariniemi Maria | 0 | 20.86 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
15 | Kerttula Susanna | 0 | 20.92 | |||||||
Kempele | ||||||||||
16 | Pirkola Lotta | 0 | 20.99 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
17 | Vanhala Taija,kk | 0 | 21.28 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
18 | Kalliokoski Annika | 0 | 21.32 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
19 | Loukusa Aurora,kk | 0 | 21.60 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
20 | Tuomivaara Josefiina | 0 | 21.66 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
21 | Koskinen Vilma | 0 | 22.34 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
22 | Karjalainen Eveliina | 0 | 22.49 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
23 | Saastamoinen Carin,kk | 0 | 22.89 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
24 | Kiuru Selma | 0 | 23.04 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
25 | Riekki Hanna | 0 | 24.04 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
26 | Huttunen Heli | 0 | 26.87 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
27 | Puoskari Laura,kk | 0 | 28.01 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
28 | Kuivas Annu Liina | 0 | 28.14 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
29 | Karvonen Ella | 0 | 29.55 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
30 | Saransalmi Jenna | 0 | 30.93 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
Laji 16, 25m VU Pojat 6.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lukka Viljo | 0 | 16.37 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
2 | Jämsen Alex | 0 | 16.76 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
3 | Häynälä Riku | 0 | 17.63 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
4 | Kaasila Paavo | 0 | 17.77 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
5 | Scarazzato Tobia | 0 | 18.03 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
6 | Joensuu Veeti | 0 | 18.75 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
7 | Ylä-Himanka Tomi | 0 | 19.47 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
8 | Hasani Edin | 0 | 19.51 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
9 | Salonen Tuomas | 0 | 20.23 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
10 | Jyrkkä Jaakko | 0 | 20.46 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
11 | Udd Miika | 0 | 20.50 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
12 | Rantala Elias | 0 | 20.90 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
13 | Anttila Samu | 0 | 20.94 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
14 | Piippo Sami | 0 | 22.26 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
15 | Karppinen Jarmo | 0 | 23.78 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
16 | Al-Amir Thaher | 0 | 23.86 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
17 | Myllymäki Alex | 0 | 27.54 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
Laji 17, 25m VU Tytöt YA Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kilponen Noora | 0 | 16.33 | |||||||
Kempele | ||||||||||
2 | Väyrynen Tuija | 0 | 16.41 | |||||||
Pohjankartano Yläaste | ||||||||||
3 | Sumen Saana | 0 | 16.64 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
4 | Huovinen Niina | 0 | 16.76 | |||||||
Pohjankartano Yläaste | ||||||||||
5 | Kangas Jutta | 0 | 18.02 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
6 | Helander Mirka | 0 | 18.20 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
7 | Korhonen Reetta | 0 | 19.03 | |||||||
Liminka | ||||||||||
8 | Sarajärvi Noora | 0 | 19.22 | |||||||
Liminka | ||||||||||
9 | Luokkanen Alina | 0 | 20.04 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
10 | Kauppila Marianne | 1900 | 21.35 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
Laji 18, 25m VU Pojat YA Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Mäkikallio Heikki | 0 | 13.89 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
2 | Isoherranen Aleksi | 0 | 15.05 | |||||||
Kempele | ||||||||||
2 | Suutarinen Kaarlo | 0 | 15.05 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
4 | Myllylä Juuso | 0 | 16.06 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
5 | Hintsala Julius | 0 | 16.52 | |||||||
Kempele | ||||||||||
6 | Lappalainen Roope | 0 | 16.76 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
6 | Partanen Herkko | 0 | 16.76 | |||||||
Maikkula Yläaste | ||||||||||
8 | Wellig Pekka | 0 | 16.84 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
9 | Pirkola Joni | 0 | 17.27 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
10 | Ryymin Jaakko | 0 | 17.49 | |||||||
Kempele | ||||||||||
11 | Partanen Jimmy | 0 | 17.85 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
12 | Korhonen Roope | 0 | 17.94 | |||||||
Pohjankartano Yläaste | ||||||||||
13 | Herajärvi Miika | 0 | 18.15 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
14 | Heikkinen Patrik | 0 | 19.03 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
15 | Korento Joonas | 0 | 19.10 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
16 | Saarela Aki | 0 | 19.27 | |||||||
Liminka | ||||||||||
17 | Talvila Joonas | 0 | 19.47 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
18 | Mayer Randolph | 0 | 19.62 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
19 | Berry Andrew | 0 | 19.85 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
20 | Kontkanen Väinö | 0 | 22.56 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
21 | Saarnisaari Arttu | 0 | 24.34 | |||||||
Terva Toppila Ala-Aste | ||||||||||
22 | Kuivamäki Tuomas | 0 | 42.67 | |||||||
Kastellin Yläaste | ||||||||||
Laji 19, 25m VU Tytöt 1.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Poutiainen Nita | 0 | 21.48 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
2 | Roosa Kärkkäinen | 0 | 23.34 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
2 | Santaguida Josie | 0 | 23.34 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
Laji 20, 25m VU Pojat 1.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Erkinaho Paavo | 0 | 20.76 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
2 | Pietarila Olli-Pekka | 0 | 25.53 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
3 | Takalo Emil | 0 | 25.89 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
4 | Parkkila Patrik | 0 | 28.33 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
Laji 21, 25m VU Tytöt 2.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Räsänen Noora | 0 | 19.97 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
2 | Heikkinen Petra | 0 | 21.13 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
3 | Pajuluoma Emma | 0 | 23.17 | |||||||
Knuutilankangas Ala-Aste | ||||||||||
4 | Vehkaoja Isa | 0 | 24.01 | |||||||
Kuivasoja Ala-Aste | ||||||||||
5 | Lohilahti Pauliina | 0 | 27.24 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
6 | Nerg Alisa | 0 | 35.01 | |||||||
Knuutilankangas Ala-Aste | ||||||||||
Laji 22, 25m VU Pojat 2.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kuitunen Julius | 0 | 19.98 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
2 | Taskinen Valtteri | 0 | 20.11 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
3 | Pulkkinen Lasse Pk | 0 | 21.42 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
4 | Juntunen Elias | 0 | 22.65 | |||||||
Kempele | ||||||||||
5 | Vartiainen Niklas | 0 | 24.67 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
Laji 23, 8x25 VU 4T+4P 1-6.lk, Loppukilpailut |
Laji 24, 4X50m VU 2T+2P 7-10.lk, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kempele 1 | 0 | 1:56.21 | |||||||
Kempele | ||||||||||
Lammassaari Tomi | 0 | 27.25 | 27.25 | |||||||
Virtanen Lottamari | 0 | 30.04 | 57.29 | |||||||
Kynsilehto Tiia | 0 | 30.94 | 1:28.23 | |||||||
Kiviaho Antti | 0 | 27.98 | 1:56.21 | |||||||
2 | Karjasillan Koulu | 0 | 1:56.37 | |||||||
Karjasillan Yläaste | ||||||||||
0 | 30.20 | 30.20 | ||||||||
0 | 29.40 | 59.60 | ||||||||
0 | 29.93 | 1:29.53 | ||||||||
0 | 26.84 | 1:56.37 | ||||||||
3 | Kempele 2 | 0 | 2:11.24 | |||||||
Kempele | ||||||||||
Kelloniemi Julius | 0 | 1:09.12 | 1:09.12 | |||||||
Toppinen Antti | 0 | 32.06 | 1:41.18 | |||||||
Lipponen Iida | 0 | 30.06 | 2:11.24 | |||||||
Posio Iida-Maria | 0 | 2:11.24 | ||||||||
4 | Kempele 3 | 0 | 2:11.53 | |||||||
Kempele | ||||||||||
Niskanen Veeti | 0 | 34.67 | 34.67 | |||||||
Tyni Ella | 0 | 33.39 | 1:08.06 | |||||||
Kurttila Roosa | 0 | 32.83 | 1:40.89 | |||||||
Isoherranen Aleksi | 0 | 30.64 | 2:11.53 | |||||||
5 | Oulun Normaalikoulu | 0 | 2:27.29 | |||||||
Normaalikoulu Yläaste | ||||||||||
0 | 31.97 | 31.97 | ||||||||
0 | 44.82 | 1:16.79 | ||||||||
0 | 1:10.50 | 2:27.29 | ||||||||
0 | 2:27.29 | |||||||||
- | Pohjankartano Ya | 0 | DSQ | |||||||
Pohjankartano Yläaste | ||||||||||
SW 10.12 Väärä uintijärjestys | ||||||||||
Laji 25, 50m VU Tytöt 3.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Louhimo Jenni | 0 | 36.31 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
2 | Henna Haipus | 0 | 38.00 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
3 | Peuralahti Seela | 0 | 38.80 | |||||||
Kempele | ||||||||||
4 | Blankenstein Heidi | 0 | 40.09 | |||||||
Pöllökangas Ala-Aste | ||||||||||
5 | Susanna Palojärvi | 0 | 41.18 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
6 | Keisu Senni | 0 | 41.97 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
7 | Kuoksa Angelica | 0 | 42.59 | |||||||
Nuottasaari Ala-Aste | ||||||||||
8 | Moilanen Noora,kk | 0 | 42.74 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
9 | Willman Anni | 0 | 43.58 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
10 | Valtanen Tiia | 1900 | 44.68 | |||||||
Kempele | ||||||||||
11 | Kuuva Meri | 0 | 44.81 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
12 | Käkelä Erika | 0 | 45.05 | |||||||
Liminka | ||||||||||
13 | Lievetmursu Essi | 0 | 45.43 | |||||||
Liminka | ||||||||||
14 | Vehkaperä Anni | 0 | 46.11 | |||||||
Nuottasaari Ala-Aste | ||||||||||
15 | Nikupeteri Jutta | 0 | 46.18 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
16 | Inka Nikupeteri | 0 | 46.77 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
17 | Poutiainen Taru | 1900 | 47.02 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
18 | Noora Moilanen | 0 | 52.51 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
19 | Raappana Aino | 0 | 52.73 | |||||||
Nuottasaari Ala-Aste | ||||||||||
20 | Ervasti Sofia | 1900 | 52.86 | |||||||
Korvensuora Ala-Aste | ||||||||||
21 | Fält Sonja | 0 | 57.80 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
22 | Isojämsä Katri | 0 | 1:00.52 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
23 | Fält Hanna | 0 | 1:01.36 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
24 | Isohätälä Miia | 0 | 1:15.89 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
Laji 26, 50m VU Pojat 3.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Mäkelä Noa | 0 | 36.74 | |||||||
Kempele | ||||||||||
2 | Colley Samuel | 0 | 41.84 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Moilanen Atte | 0 | 42.19 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
4 | Kalliokoski Luukas | 0 | 43.15 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
5 | Ylihannu Anton | 0 | 44.34 | |||||||
Nuottasaari Ala-Aste | ||||||||||
6 | Keskiaho Jere | 0 | 45.79 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
7 | Ilola Marius | 0 | 46.66 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
8 | Taskila Tiitus | 0 | 50.26 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
9 | Juuso Juntunen | 0 | 50.35 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
Laji 27, 50m VU Tytöt 4.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Hurskainen Katri | 0 | 33.44 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
2 | Kramsu Sanni | 0 | 36.48 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
3 | Aaltomaa Milka | 0 | 36.70 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
4 | Jyrälä Katariina | 0 | 37.39 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
5 | Turpeinen Annika | 0 | 37.59 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
6 | Tukia Iina | 0 | 37.68 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
7 | Rajaniemi Anni | 0 | 37.91 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
8 | Perätalo Reetta-Maija | 0 | 38.29 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
9 | Kortetjärvi Milla | 0 | 38.32 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
10 | Tukia Oona | 0 | 38.60 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
11 | Heinonen Julia | 0 | 40.01 | |||||||
Kempele | ||||||||||
12 | Takalo Ella | 1900 | 40.30 | |||||||
Kempele | ||||||||||
13 | Suni Rebekka | 0 | 40.34 | |||||||
Kempele | ||||||||||
14 | Colley Jemina | 0 | 40.65 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
15 | Korpi Katriina,kk | 0 | 41.16 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
16 | Blanco-Sequeiros Amanda | 0 | 41.54 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
17 | Kangas Jenni | 0 | 42.00 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
18 | Neuvonen Anna-Krista | 0 | 43.26 | |||||||
Knuutilankangas Ala-Aste | ||||||||||
19 | Fingerroos Sini-Maria | 0 | 46.31 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
20 | Santala Lotta | 0 | 47.58 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
21 | Sofia Suutari-Jääskö | 0 | 53.90 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
22 | Potila Marleena | 0 | 54.31 | |||||||
Knuutilankangas Ala-Aste | ||||||||||
23 | Jolanki Piia | 0 | 58.59 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
Laji 28, 50m VU Pojat 4.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ukkola Anton | 0 | 36.38 | |||||||
Metsokangas Ala-Aste | ||||||||||
2 | Romppainen Veikko | 0 | 38.07 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
3 | Lotvonen Jere | 1900 | 39.64 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
4 | Kuitunen Joonas | 0 | 40.42 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
5 | Anttila Paavo | 0 | 40.84 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
6 | Nygård Topias | 0 | 41.14 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
7 | Ilola Daniel | 0 | 42.17 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
8 | Brännlund Luka | 0 | 42.40 | |||||||
Myllyoja Ala-Aste | ||||||||||
9 | Hartikainen Väinö | 0 | 44.48 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
10 | Puhto Mikael | 1900 | 46.09 | |||||||
Nuottasaari Ala-Aste | ||||||||||
11 | Aleksi Länkinen | 0 | 47.06 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
12 | Keskitalo Niilo | 0 | 47.26 | |||||||
Liminka | ||||||||||
13 | Anttila Juho | 0 | 50.31 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
14 | Siirilä Juha | 0 | 57.81 | |||||||
Hönttämäen Koulu | ||||||||||
Laji 29, 50m VU Tytöt 5.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Luokkanen Saana | 0 | 32.15 | |||||||
Liminka | ||||||||||
2 | Väärni Saaga | 0 | 33.03 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
3 | Kanervo Reetta | 0 | 33.79 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
4 | Huusko Malla | 0 | 34.00 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
5 | Räsänen Katariina | 0 | 34.23 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
6 | Korento Pauliina | 0 | 35.94 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
7 | Karjalainen Reetta | 0 | 36.17 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
8 | Pulkkinen Elina Pk | 0 | 36.54 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
9 | Pajuluoma Inna | 0 | 36.77 | |||||||
Knuutilankangas Ala-Aste | ||||||||||
10 | Juntunen Iida-Maria | 0 | 37.09 | |||||||
Kempele | ||||||||||
11 | Paakkari Anni | 1900 | 37.40 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
12 | Salo Meri | 0 | 38.07 | |||||||
Pöllökangas Ala-Aste | ||||||||||
13 | Leinonen Iida | 0 | 38.83 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
14 | Siika-Aho Sanni | 0 | 39.30 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
15 | Pääskylä Iina | 1900 | 39.48 | |||||||
Korvensuora Ala-Aste | ||||||||||
16 | Kumpulainen Marianne | 1900 | 40.86 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
17 | Gärding Taru | 0 | 41.07 | |||||||
Kempele | ||||||||||
18 | Malaniak Lena | 0 | 41.66 | |||||||
Kempele | ||||||||||
19 | Kähkönennen Saana | 0 | 42.95 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
20 | Herva Tuuli | 0 | 44.28 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
Laji 30, 50m VU Pojat 5.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Meissner Jonas | 0 | 32.18 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
2 | Kallinen Konsta | 0 | 32.43 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
3 | Kaikkonen Juho | 0 | 32.76 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
4 | Huhtakangas Joonas | 0 | 33.91 | |||||||
Patamäki Ala-Aste | ||||||||||
5 | Lieto Valtteri | 0 | 35.34 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
6 | Ylitervo Aukusti | 0 | 35.41 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
7 | Rohtmets Robin | 0 | 35.94 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
8 | Kerttula Jere | 0 | 36.23 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
9 | Lankinen Ari | 1900 | 36.34 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
10 | Klemettilä Lauri | 1900 | 41.39 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
11 | Otto Puttonen | 0 | 43.61 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
12 | Ruha Heikki | 1900 | 43.68 | |||||||
Tuira Ala-Aste | ||||||||||
13 | Saarela Aleksi | 0 | 45.05 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
Laji 31, 50m VU Tytöt 6.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Räihä Sanna-Riikka | 1900 | 29.26 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
2 | Sonja Portin | 0 | 29.40 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
3 | Jokinen Olivia | 0 | 30.02 | |||||||
Kempele | ||||||||||
4 | Rauvala Elina | 0 | 30.96 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
5 | Mäkelä Nea | 0 | 31.70 | |||||||
Kempele | ||||||||||
6 | Heikkala Carita | 0 | 31.78 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
7 | Karjalainen Tytti | 1900 | 32.58 | |||||||
Paulaharju Ala-Aste | ||||||||||
8 | Kiviaho Wilma | 0 | 32.80 | |||||||
Kempele | ||||||||||
9 | Heikkinen Lotta | 1900 | 33.01 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
10 | Honkanen Maija | 0 | 33.38 | |||||||
Lintulampi Ala-Aste | ||||||||||
11 | Reetta Kantola | 0 | 34.04 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
12 | Ikäheimonen Siiri | 0 | 34.46 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
13 | Niemelä Laura | 1900 | 34.74 | |||||||
Kempele | ||||||||||
14 | Koskela Sofia | 1900 | 34.95 | |||||||
Oulujoki Ala-Aste | ||||||||||
15 | Hakonen Milla,kk | 0 | 35.22 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
16 | Korpi Riikka,kk | 0 | 35.73 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
17 | Kramsu Sara | 0 | 36.07 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
17 | Oja Jessika Pk | 0 | 36.07 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
19 | Fält Laura | 0 | 36.33 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
20 | Tyni Eevi | 1900 | 37.00 | |||||||
Kempele | ||||||||||
21 | Seppänen Millä,kk | 0 | 37.63 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
22 | Leinonen Mia-Emilia | 0 | 38.16 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
23 | Laukka Iida | 1900 | 38.53 | |||||||
Kempele | ||||||||||
24 | Palola Marika Pk | 0 | 42.77 | |||||||
Oulunsalo | ||||||||||
Laji 32, 50m VU Pojat 6.lk Kilpa, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Rohtmets Tobias | 0 | 30.39 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
2 | Lieto Severi | 0 | 30.54 | |||||||
Kiiminki | ||||||||||
3 | Kejonen Kaius | 0 | 30.76 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
4 | Herva Juho | 0 | 31.32 | |||||||
Koskela Ala-Aste | ||||||||||
5 | Kanste Aleksi | 0 | 31.57 | |||||||
Haukipudas | ||||||||||
6 | Svandberg Markus | 0 | 32.00 | |||||||
Hintta Ala-Aste | ||||||||||
7 | Keloneva Aku | 0 | 32.41 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
8 | Willman Miikka | 0 | 32.70 | |||||||
Rajakylä Ala-Aste | ||||||||||
9 | Topi Puurunen | 0 | 34.02 | |||||||
Maikkula Ala-Aste | ||||||||||
10 | Heikkilä Olli-Pekka | 0 | 37.04 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
11 | Koivisto Jeremias | 0 | 39.03 | |||||||
Kempele | ||||||||||
12 | Ilola Nikolas | 0 | 39.71 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
13 | Kemppainen Arttu | 0 | 43.48 | |||||||
Madekoski Ala-Aste | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uimaseura | Tulostusaika | 13:57 |