Program for Ringsted Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Outlet Sport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:03.42 | |
2 | 713 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:06.21 | |
3 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:09.21 | |
4 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:13.71 | |
5 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:13.76 | |
6 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 2:14.78 | ||
7 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:14.89 | |
8 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 2:15.16 | ||
9 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:16.04 | |
10 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:16.18 | |
11 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:17.21 | |
12 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:17.79 | |
13 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:18.99 | |
14 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:20.68 | |
15 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:20.71 | |
16 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:23.13 | |
17 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:24.21 | |
18 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 2:25.33 | |
19 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:25.39 | |
20 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:26.00 | |
21 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:26.24 | |
22 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:26.46 | |
23 | 608 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:26.66 | |
24 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:27.26 | ||
25 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 2:27.33 | |
26 | 801 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:27.58 | |
27 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:28.61 | |
28 | 536 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 2:29.01 | |
29 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:29.05 | |
30 | 653 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:29.57 | |
31 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:29.60 | |
32 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:30.57 | |
33 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 2:31.12 | |
34 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:31.83 | |
35 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 2:33.79 | |
36 | 659 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:33.89 | |
37 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:35.54 | |
38 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:35.56 | |
39 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:36.22 | |
40 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:37.77 | |
41 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:41.01 | |
42 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 2:41.12 | |
43 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 2:41.33 | |
44 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 2:42.27 | |
45 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 2:45.27 | |
46 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 2:45.43 | |
47 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 2:47.29 | ||
48 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 2:47.29 | ||
49 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 2:48.16 | |
50 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 2:48.41 | ||
51 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 2:48.44 | |
52 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:50.24 | |
53 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:50.43 | |
54 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 2:54.47 | ||
55 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:55.23 | |
56 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 2:55.82 | |
57 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 2:56.23 | |
58 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:56.48 | |
59 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 2:57.26 | |
60 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 2:58.64 | |
61 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:06.16 | |
62 | 460 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 3:09.58 | |
63 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 3:14.08 | |
64 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:14.29 | |
65 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 3:15.85 | |
66 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 3:16.03 | |
67 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 3:23.32 | |
68 | 532 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 3:28.42 | |
69 | 513 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 3:37.49 | |
70 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:56.34 | |
71 | 459 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
72 | 462 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | ||
73 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | ||
74 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Superbrugsen Ringsted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:52.87 | |
2 | 479 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:55.30 | |
3 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:55.30 | |
4 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:57.09 | |
5 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:57.95 | |
6 | 539 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:58.45 | |
7 | 692 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:59.16 | |
8 | 687 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:59.68 | |
9 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:01.89 | |
10 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 2:02.54 | ||
11 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:02.87 | |
12 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:04.89 | |
13 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:05.00 | |
14 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 2:05.52 | ||
15 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:05.53 | |
16 | 544 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 2:05.79 | |
17 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:06.18 | |
18 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:07.89 | |
19 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | |
20 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:09.73 | |
21 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:11.34 | |
22 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:12.90 | |
23 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:13.49 | |
24 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 2:13.93 | |
25 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:14.41 | |
26 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:14.65 | |
27 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:15.75 | |
28 | 542 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:16.61 | |
29 | 809 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:17.41 | |
30 | 655 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:17.71 | |
31 | 645 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:18.55 | |
32 | 540 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 2:19.20 | |
33 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 2:19.69 | |
34 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:19.70 | |
35 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:21.70 | |
36 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:21.95 | |
37 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:22.11 | |
38 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:22.37 | |
39 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:25.23 | |
40 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:26.29 | |
41 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:27.41 | |
42 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:27.58 | |
43 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:28.48 | |
44 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:28.74 | |
45 | 578 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 2:29.15 | |
46 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 2:31.83 | |
47 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:32.14 | ||
48 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:34.77 | |
49 | 528 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 2:35.65 | |
50 | 537 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:39.83 | |
51 | 592 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 2:39.88 | |
52 | 663 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:40.17 | |
53 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 2:40.27 | |
54 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 2:40.76 | |
55 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 2:41.55 | |
56 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:44.96 | |
57 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 2:50.29 | |
58 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:52.55 | |
59 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:52.58 | |
60 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 2:53.25 | ||
61 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 2:54.12 | |
62 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 2:55.77 | |
63 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 2:55.82 | |
64 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:58.65 | ||
65 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:59.00 | ||
66 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 2:59.43 | |
67 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 3:02.78 | |
68 | 464 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 3:04.66 | |
69 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 3:06.43 | |
70 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 3:07.21 | |
71 | 579 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 3:07.33 | |
72 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 3:08.75 | |
73 | 669 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 3:15.72 | |
74 | 572 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 3:16.67 | |
75 | 600 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 3:18.71 | |
76 | 818 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 3:19.89 | |
77 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:21.50 | ||
78 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 3:38.79 | |
79 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 3:47.14 | |
80 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 3:54.19 | |
81 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | ||
82 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 682 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:25.35 | |
2 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:27.93 | |
3 | 473 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:29.11 | |
4 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:31.01 | |
5 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:31.71 | |
6 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:33.86 | |
7 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:34.92 | |
8 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:42.96 | |
9 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:43.52 | |
10 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:44.09 | |
11 | 688 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:44.36 | |
12 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:49.09 | |
13 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:51.89 | |
14 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:52.71 | ||
15 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:54.43 | |
16 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:57.07 | |
17 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 2:58.30 | |
18 | 533 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 2:58.67 | |
19 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:01.26 | |
20 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 3:06.54 | |
21 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 3:07.75 | ||
22 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:09.97 | |
23 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:11.09 | |
24 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:11.91 | |
25 | 629 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:22.51 | |
26 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:31.10 | ||
27 | 440 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | ||
28 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: SportConceptInternational |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:02.59 | |
2 | 674 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:10.35 | |
3 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:14.52 | |
4 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:15.37 | |
5 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 2:22.08 | |
6 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:24.46 | |
7 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:31.76 | |
8 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:32.08 | |
9 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:34.67 | |
10 | 538 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:36.26 | |
11 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:38.61 | |
12 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:46.94 | |
13 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:54.12 | |
14 | 663 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:59.73 | |
15 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:04.34 | ||
16 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:11.67 | ||
17 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 3:13.88 | |
18 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:22.53 | ||
19 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 3:25.84 | ||
20 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Sydbank Trelleborgfonden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Bro Signe | 1999 | TRITON B | 9942AA | 25 m | 24.93 | |
2 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 26.53 | |
3 | 694 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 26.56 | |
4 | 689 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 27.06 | |
5 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 27.32 | |
6 | 822 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 27.61 | |
7 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 27.81 | |
8 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 27.84 | |
9 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 27.87 | ||
10 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 27.98 | |
11 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 28.01 | |
12 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 28.06 | |
13 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 28.29 | ||
14 | 607 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 28.34 | |
15 | 560 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 28.48 | |
16 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 28.67 | ||
17 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 28.71 | |
18 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 28.82 | |
19 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 28.91 | |
20 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 29.21 | |
21 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 29.42 | |
22 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 29.45 | |
23 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 29.48 | |
24 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 29.53 | |
25 | 821 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.57 | |
26 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 29.62 | |
27 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 29.89 | ||
28 | 456 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 30.11 | |
29 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 30.27 | |
30 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 30.30 | |
31 | 536 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 30.35 | |
32 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 30.49 | |
33 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 30.58 | |
34 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 30.71 | |
35 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 30.73 | ||
36 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 30.73 | |
37 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 30.76 | |
38 | 552 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 30.86 | |
39 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 30.87 | |
40 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 31.04 | |
41 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 31.06 | |
42 | 659 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 31.10 | |
43 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 31.24 | |
44 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 31.28 | |
45 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 31.31 | |
46 | 535 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 31.35 | |
47 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 31.45 | |
48 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 31.46 | |
49 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 31.49 | |
50 | 430 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | AH2407 | 25 m | 31.51 | |
51 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 31.66 | |
52 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 31.72 | ||
53 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 31.77 | |
54 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 31.93 | |
55 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 32.02 | |
56 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 32.39 | |
57 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 32.52 | |
58 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 32.70 | ||
59 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 32.82 | |
60 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 32.90 | ||
61 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 33.31 | |
62 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 33.53 | |
63 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 33.57 | |
64 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 33.80 | |
65 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 33.85 | |
66 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 34.04 | |
67 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 34.96 | |
68 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 34.97 | |
69 | 534 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 35.01 | |
70 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 35.06 | |
71 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 35.07 | |
72 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 35.44 | |
73 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 36.13 | |
74 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 36.21 | |
75 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 36.31 | ||
76 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 36.42 | |
77 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 36.69 | ||
78 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 37.20 | |
79 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 37.41 | |
80 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 37.99 | |
81 | 622 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 38.76 | |
82 | 631 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 38.99 | |
83 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 39.04 | |
84 | 513 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 40.13 | |
85 | 650 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 40.41 | |
86 | 442 | Schwarzenburg Mila | 2007 | RØNNE | 0718AP | 25 m | 40.47 | |
87 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 40.58 | |
88 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 41.42 | |
89 | 532 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 41.62 | |
90 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 42.06 | ||
91 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 42.59 | |
92 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 44.92 | |
93 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 45.30 | |
94 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 45.53 | |
95 | 459 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 46.07 | |
96 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 46.52 | |
97 | 609 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 47.74 | |
98 | 462 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 48.89 | |
99 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 49.46 | |
100 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 53.52 | |
101 | 514 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 56.05 | |
102 | 614 | Wester Laura | 2008 | HERLUFSHOL | 0894AQ | 25 m | 57.57 | |
103 | 505 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 1:07.28 | |
104 | 486 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | ||
105 | 487 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | ||
106 | 488 | Vintersfjord Alma Fuglsang | 2008 | RINGSTED | 0876AT | 25 m | ||
107 | 489 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | ||
108 | 492 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
109 | 496 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | ||
110 | 497 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | ||
111 | 498 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | ||
112 | 501 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | ||
113 | 506 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | ||
114 | 507 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | ||
115 | 591 | Lærke Andersen Haurslev | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
116 | 721 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Føtex |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 22.50 | |
2 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.77 | |
3 | 693 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 23.88 | |
4 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 24.00 | |
5 | 673 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 24.45 | |
6 | 539 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 24.62 | |
7 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 24.82 | |
8 | 678 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 24.94 | |
9 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 24.99 | |
10 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 25.08 | |
11 | 541 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 25.11 | |
12 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
13 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.43 | |
14 | 433 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 25.51 | |
15 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 25.67 | |
16 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 25.77 | |
17 | 638 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 25.84 | |
18 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 25.90 | |
19 | 481 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 25.95 | |
20 | 809 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 26.01 | |
21 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.15 | |
22 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 26.23 | ||
23 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 26.55 | ||
24 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 26.62 | |
25 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 26.65 | |
26 | 544 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 26.96 | |
27 | 594 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 27.14 | |
28 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 27.26 | |
29 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 27.33 | |
30 | 543 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 27.46 | |
31 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 27.49 | |
32 | 833 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 0339AP | 25 m | 27.50 | |
33 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 27.52 | |
34 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 27.56 | |
35 | 679 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 27.63 | |
36 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 27.67 | |
37 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 27.68 | |
38 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 27.79 | |
39 | 530 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 28.02 | |
40 | 681 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 28.26 | |
41 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 28.43 | |
42 | 578 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 28.62 | |
43 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 28.67 | ||
44 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 28.74 | |
45 | 645 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 28.75 | |
46 | 449 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 28.86 | |
47 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 28.93 | |
48 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 29.05 | |
49 | 655 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 29.39 | |
50 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 29.87 | |
51 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 30.10 | ||
52 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 30.13 | |
53 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 30.21 | |
54 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 30.31 | |
55 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 30.55 | |
56 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 30.66 | |
57 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 31.17 | |
58 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 31.29 | |
59 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 31.37 | |
60 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 31.43 | |
61 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 31.90 | ||
62 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 32.11 | |
63 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 32.43 | |
64 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 33.19 | |
65 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 33.23 | |
66 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 33.63 | |
67 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 33.63 | |
68 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 34.04 | |
69 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 34.44 | |
70 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 34.87 | |
71 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 35.54 | |
72 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 35.99 | |
73 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 36.25 | |
74 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 36.48 | ||
75 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 36.56 | ||
76 | 439 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 36.78 | |
77 | 579 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 37.38 | |
78 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 37.69 | |
79 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 38.01 | |
80 | 436 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 38.23 | |
81 | 572 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 38.28 | |
82 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 39.31 | |
83 | 573 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 39.70 | |
84 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 40.02 | |
85 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 40.73 | |
86 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 41.94 | |
87 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 42.04 | |
88 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 43.76 | |
89 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 45.78 | |
90 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 46.17 | |
91 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 47.28 | |
92 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 48.94 | |
93 | 490 | Sannerud August | 2011 | RINGSTED | 1145AC | 25 m | ||
94 | 491 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
95 | 493 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | ||
96 | 494 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | ||
97 | 499 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | ||
98 | 500 | Hommel-Nielsen Rune Toke | 2009 | RINGSTED | 0935BC | 25 m | ||
99 | 502 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | ||
100 | 503 | Sannerúd Alexander Saust | 2008 | RINGSTED | 0851AN | 25 m | ||
101 | 504 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | ||
102 | 722 | Lau Tsz-Wai Alfred | 2008 | TRITON B | 0865AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Dagligbrugsen Høm |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:04.55 | |
2 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:05.30 | |
3 | 690 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:05.88 | |
4 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:07.43 | |
5 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:07.96 | |
6 | 713 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:08.00 | |
7 | 607 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:08.32 | |
8 | 682 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:08.89 | |
9 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:09.16 | |
10 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:09.63 | |
11 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:12.41 | |
12 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:12.46 | ||
13 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:13.27 | |
14 | 556 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:14.34 | |
15 | 801 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:15.86 | |
16 | 659 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:16.01 | |
17 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:16.40 | |
18 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:20.52 | |
19 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:20.73 | |
20 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:21.15 | |
21 | 430 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | AH2407 | 25 m | 1:21.59 | |
22 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:21.68 | ||
23 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:21.76 | |
24 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:25.98 | |
25 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:26.39 | |
26 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:28.12 | |
27 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:35.30 | ||
28 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 1:35.95 | |
29 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:36.00 | |
30 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:36.39 | |
31 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:41.43 | ||
32 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 2:18.61 | |
33 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | ||
34 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Louis Nielsen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 55.21 | |
2 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 56.27 | |
3 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 57.65 | |
4 | 685 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 57.89 | |
5 | 433 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 59.62 | |
6 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:00.44 | |
7 | 692 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:00.79 | |
8 | 638 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:01.61 | |
9 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:01.84 | |
10 | 833 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 0339AP | 25 m | 1:03.00 | |
11 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:03.76 | |
12 | 676 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:04.04 | |
13 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:04.96 | |
14 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:05.74 | |
15 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 1:05.94 | |
16 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:08.07 | |
17 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:08.31 | |
18 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:09.56 | |
19 | 540 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:09.86 | |
20 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:09.87 | |
21 | 645 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:10.10 | |
22 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:12.11 | |
23 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:13.35 | |
24 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:18.04 | |
25 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:18.67 | |
26 | 594 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:19.34 | |
27 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:19.40 | |
28 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:19.92 | |
29 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:20.64 | |
30 | 597 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:21.08 | |
31 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.85 | |
32 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:33.66 | |
33 | 573 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:36.49 | |
34 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:39.18 | ||
35 | 600 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:44.60 | |
36 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:44.79 | |
37 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 1:49.07 | |
38 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:49.75 | ||
39 | 818 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Watery |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.75 | |
2 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 33.87 | |
3 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 34.05 | |
4 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 36.76 | |
5 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 37.31 | ||
6 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 37.39 | |
7 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 37.50 | |
8 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 38.78 | |
9 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 39.01 | ||
10 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 39.78 | |
11 | 653 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 39.81 | |
12 | 557 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 41.57 | |
13 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 41.57 | |
14 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 41.61 | |
15 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 41.79 | |
16 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 42.18 | |
17 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 43.50 | |
18 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 43.84 | ||
19 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 44.07 | |
20 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 44.82 | ||
21 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 45.17 | |
22 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 45.29 | |
23 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 46.59 | |
24 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 46.67 | |
25 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 46.81 | |
26 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 47.09 | ||
27 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 47.28 | |
28 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 47.61 | |
29 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 49.05 | ||
30 | 440 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 49.82 | |
31 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 49.85 | |
32 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 49.97 | |
33 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 50.02 | |
34 | 460 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 50.32 | |
35 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 50.50 | |
36 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 51.61 | |
37 | 650 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 51.72 | |
38 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 53.56 | ||
39 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 53.57 | |
40 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 53.81 | |
41 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 57.01 | |
42 | 531 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 59.27 | |
43 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 59.39 | |
44 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 59.46 | |
45 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:00.02 | |
46 | 505 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 1:00.07 | |
47 | 609 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:00.63 | |
48 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:00.75 | |
49 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:02.16 | |
50 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:04.74 | |
51 | 514 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:06.28 | |
52 | 459 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
53 | 462 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | ||
54 | 486 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | ||
55 | 487 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | ||
56 | 489 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | ||
57 | 492 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
58 | 496 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | ||
59 | 497 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | ||
60 | 498 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | ||
61 | 501 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | ||
62 | 506 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | ||
63 | 507 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | ||
64 | 591 | Lærke Andersen Haurslev | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
65 | 614 | Wester Laura | 2008 | HERLUFSHOL | 0894AQ | 25 m | ||
66 | 721 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Netto Næstvedvej |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.92 | |
2 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 28.94 | |
3 | 674 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 29.29 | |
4 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.51 | |
5 | 481 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 30.73 | |
6 | 677 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 30.96 | |
7 | 813 | Klingberg Emil | 1987 | VORDINGB | 8705AB | 25 m | 31.00 | |
8 | 611 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 31.56 | |
9 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 32.07 | ||
10 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 32.60 | |
11 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 32.65 | |
12 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 32.98 | |
13 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.19 | |
14 | 681 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 33.87 | |
15 | 673 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 34.70 | |
16 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.75 | |
17 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 34.79 | |
18 | 542 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 34.85 | |
19 | 449 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.98 | |
20 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.14 | |
21 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 35.70 | |
22 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.99 | |
23 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 36.08 | |
24 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 36.84 | |
25 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 36.90 | |
26 | 451 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 37.24 | |
27 | 530 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 37.61 | |
28 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 39.83 | ||
29 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.19 | |
30 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 41.27 | ||
31 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 42.62 | |
32 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.85 | |
33 | 537 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 43.93 | |
34 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 44.16 | |
35 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 45.06 | |
36 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.47 | |
37 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 45.53 | |
38 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 46.51 | ||
39 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 48.14 | ||
40 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 48.89 | |
41 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 49.36 | |
42 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 50.15 | |
43 | 435 | Trampedach Tobias Sejr | 2008 | RØNNE | 0805AE | 25 m | 51.41 | |
44 | 439 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 51.48 | |
45 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 51.67 | |
46 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 52.96 | |
47 | 464 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 56.13 | |
48 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:02.45 | |
49 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:02.53 | |
50 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:03.65 | |
51 | 490 | Sannerud August | 2011 | RINGSTED | 1145AC | 25 m | ||
52 | 491 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
53 | 493 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | ||
54 | 494 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | ||
55 | 499 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | ||
56 | 500 | Hommel-Nielsen Rune Toke | 2009 | RINGSTED | 0935BC | 25 m | ||
57 | 502 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | ||
58 | 503 | Sannerúd Alexander Saust | 2008 | RINGSTED | 0851AN | 25 m | ||
59 | 504 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | ||
60 | 722 | Lau Tsz-Wai Alfred | 2008 | TRITON B | 0865AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea Fonden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Bro Signe | 1999 | TRITON B | 9942AA | 25 m | 1:04.58 | |
2 | 689 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.42 | |
3 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:06.11 | |
4 | 713 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:07.71 | |
5 | 694 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.37 | |
6 | 682 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:08.39 | |
7 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:09.36 | |
8 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:09.63 | |
9 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 1:10.42 | ||
10 | 822 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:10.50 | |
11 | 560 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:10.74 | |
12 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:11.55 | |
13 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 1:11.70 | ||
14 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:12.27 | |
15 | 690 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:12.32 | |
16 | 821 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:13.10 | |
17 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:14.35 | |
18 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:14.51 | |
19 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:15.30 | |
20 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:15.38 | |
21 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:16.11 | |
22 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:16.18 | ||
23 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:16.26 | |
24 | 688 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:16.29 | |
25 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:16.51 | |
26 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:17.70 | |
27 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:17.76 | |
28 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:17.76 | |
29 | 608 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:18.06 | |
30 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:18.18 | |
31 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:18.56 | ||
32 | 557 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:18.98 | |
33 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:18.99 | |
34 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:19.30 | |
35 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:19.46 | |
36 | 801 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:19.98 | |
37 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:19.99 | |
38 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:20.12 | |
39 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:20.13 | |
40 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.14 | |
41 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:20.52 | |
42 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 1:20.57 | ||
43 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:20.86 | |
44 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.16 | |
45 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:21.25 | |
46 | 535 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:21.53 | |
47 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:22.03 | |
48 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:22.28 | |
49 | 552 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:22.35 | |
50 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:22.53 | ||
51 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:23.14 | |
52 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:23.46 | |
53 | 533 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:23.69 | |
54 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:23.75 | |
55 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:23.79 | |
56 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:24.66 | ||
57 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 1:24.95 | |
58 | 456 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:24.95 | |
59 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:25.18 | |
60 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 1:25.52 | ||
61 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:25.57 | |
62 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:25.77 | |
63 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:26.56 | |
64 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:27.20 | |
65 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:27.30 | |
66 | 546 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:27.85 | |
67 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:28.19 | ||
68 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:28.28 | |
69 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:28.66 | |
70 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:28.93 | |
71 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:29.58 | |
72 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:29.71 | |
73 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:30.14 | ||
74 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:30.34 | |
75 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:30.90 | |
76 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 1:31.04 | |
77 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:31.28 | |
78 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 1:32.79 | |
79 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:33.72 | |
80 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:33.86 | |
81 | 631 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:34.08 | |
82 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 1:34.11 | |
83 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:34.96 | |
84 | 460 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:34.99 | |
85 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:36.96 | |
86 | 622 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:36.96 | |
87 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:37.68 | |
88 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:38.13 | |
89 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:39.03 | |
90 | 629 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:39.96 | |
91 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:40.83 | ||
92 | 440 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 1:40.85 | |
93 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:41.67 | |
94 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:41.71 | |
95 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:43.36 | |
96 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:45.17 | |
97 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:45.54 | |
98 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:45.77 | |
99 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:50.09 | |
100 | 442 | Schwarzenburg Mila | 2007 | RØNNE | 0718AP | 25 m | 1:51.58 | |
101 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:54.95 | |
102 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:59.22 | |
103 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 2:03.58 | |
104 | 531 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:20.58 | |
105 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 2:30.59 | |
106 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | ||
107 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
108 | 650 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Søgade Begravelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 53.17 | |
2 | 677 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 57.47 | |
3 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 58.17 | |
4 | 693 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 59.64 | |
5 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:00.61 | |
6 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.66 | |
7 | 685 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:02.95 | |
8 | 678 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:04.35 | |
9 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:05.07 | |
10 | 687 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.28 | |
11 | 433 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:05.88 | |
12 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:06.22 | |
13 | 638 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:06.74 | |
14 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:06.78 | |
15 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.92 | |
16 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:07.09 | |
17 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:07.42 | |
18 | 611 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:07.72 | |
19 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:07.84 | |
20 | 541 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:08.16 | |
21 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:08.46 | |
22 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.64 | |
23 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:08.99 | |
24 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 1:09.08 | ||
25 | 676 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.17 | |
26 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:09.54 | |
27 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:09.62 | |
28 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 1:09.63 | |
29 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:10.21 | |
30 | 597 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:10.51 | |
31 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:10.79 | |
32 | 681 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:10.83 | |
33 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:10.98 | |
34 | 679 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:11.37 | |
35 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.28 | |
36 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:12.84 | |
37 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.06 | |
38 | 645 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:13.73 | |
39 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:13.77 | |
40 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:13.98 | |
41 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.17 | |
42 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 1:14.79 | ||
43 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:14.98 | |
44 | 538 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:15.48 | |
45 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 1:15.49 | |
46 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:15.50 | |
47 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:16.62 | |
48 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:17.80 | |
49 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:17.81 | |
50 | 702 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:18.11 | |
51 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:18.30 | |
52 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:18.85 | |
53 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:19.00 | |
54 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:19.23 | |
55 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:19.37 | |
56 | 655 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:19.51 | |
57 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:22.35 | |
58 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:22.51 | |
59 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:22.92 | |
60 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:23.05 | |
61 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:24.81 | |
62 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:25.44 | |
63 | 528 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:25.48 | |
64 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:25.56 | |
65 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:26.45 | |
66 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:26.49 | |
67 | 592 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:26.79 | |
68 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:26.80 | ||
69 | 600 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:28.66 | |
70 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:28.75 | |
71 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:29.71 | |
72 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:31.56 | |
73 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:31.70 | ||
74 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:31.82 | |
75 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:32.11 | ||
76 | 573 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:32.35 | |
77 | 464 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:32.50 | |
78 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:32.76 | |
79 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:36.66 | |
80 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 1:36.71 | ||
81 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 1:37.73 | |
82 | 439 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 1:37.90 | |
83 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:38.67 | |
84 | 579 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 1:39.11 | |
85 | 436 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 1:42.77 | |
86 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:43.27 | |
87 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:43.31 | |
88 | 572 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:43.36 | |
89 | 818 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:45.00 | |
90 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:51.21 | |
91 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:54.35 | |
92 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:56.63 | |
93 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:05.15 | |
94 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
95 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
96 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | ||
97 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | ||
98 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
99 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | ||
100 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
101 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Scandic Hotel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:40.18 | |
2 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:41.80 | |
3 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:55.67 | |
4 | 473 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:56.11 | |
5 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:58.38 | |
6 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 3:00.37 | |
7 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:03.36 | |
8 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 3:04.95 | |
9 | 653 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 3:06.87 | |
10 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:10.74 | |
11 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:29.30 | |
12 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:29.50 | |
13 | 534 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 3:39.35 | |
14 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:45.78 | ||
15 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:46.90 | ||
16 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:48.33 | |
17 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:50.00 | |
18 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:56.33 | |
19 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 4:00.00 | |
20 | 440 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 4:14.93 | |
21 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 4:22.97 | |
22 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 4:23.65 | |
23 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:24.26 | |
2 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:26.07 | |
3 | 611 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:28.60 | |
4 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:33.29 | |
5 | 543 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:37.34 | |
6 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:41.47 | |
7 | 594 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:45.11 | |
8 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:47.06 | |
9 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:51.80 | |
10 | 449 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:54.85 | |
11 | 451 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:58.11 | |
12 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 3:08.29 | ||
13 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:12.13 | |
14 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 3:31.64 | |
15 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:33.21 | |
16 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:33.28 | |
17 | 435 | Trampedach Tobias Sejr | 2008 | RØNNE | 0805AE | 25 m | 3:47.62 | |
18 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:49.85 | ||
19 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:53.83 | ||
20 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 4:02.78 | |
21 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Ringsted Outlet |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Triton Damer 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:57.10 | ||
2 | 786 | Triton Damer 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:01.02 | ||
3 | 752 | Kalundborg Piger 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:02.66 | ||
4 | 787 | Triton Damer 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:07.14 | ||
5 | 763 | Hg Ladies | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:08.03 | ||
6 | 747 | Nif Piger | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.61 | ||
7 | 729 | Ringsted Piger 1 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:13.45 | ||
8 | 829 | Mannschaft 1 | 2000 | SCHWERIN | 25 m | 2:15.43 | ||
9 | 788 | Triton Damer 4 | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:18.16 | ||
10 | 765 | Hg Ladies 2 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:18.61 | ||
11 | 735 | Ringsted Piger 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:19.10 | ||
12 | 753 | Kalundborg Piger 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:19.57 | ||
13 | 823 | Vsk Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 750 | Nif Piger 1 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.22 | ||
15 | 723 | Roskilde Svømning - Piger I | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:29.93 | ||
16 | 767 | Hg Ladies 3 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:39.21 | ||
17 | 736 | Ringsted Piger 3 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:39.84 | ||
18 | 824 | Vsk Piger 2 | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 832 | Rss 1 | 0 | RONNEBY SS | 25 m | 2:45.00 | ||
20 | 789 | Triton Damer 5 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:46.91 | ||
21 | 754 | Kalundborg Piger 3 | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:47.66 | ||
22 | 737 | Ringsted Piger 4 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 3:02.51 | ||
23 | 772 | Hg Ladies 4 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:14.77 | ||
24 | 738 | Ringsted Piger 5 | 2007 | RINGSTED | 25 m | 3:30.08 | ||
25 | 728 | Roskilde Skjoldmøer | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Ringsted Outlet |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 780 | Triton Herrer 1 | 1998 | TRITON B | 25 m | 1:44.03 | ||
2 | 781 | Triton Herrer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:49.32 | ||
3 | 748 | Nif Drenge | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 1:51.94 | ||
4 | 782 | Triton Herrer 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:53.50 | ||
5 | 730 | Ringsted Drenge 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 1:55.92 | ||
6 | 764 | Hg Boys | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:59.78 | ||
7 | 774 | Sydswim Drenge 1 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:00.35 | ||
8 | 783 | Triton Herrer 4 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:00.55 | ||
9 | 724 | Roskilde Svømning - Drenge I | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:01.49 | ||
10 | 784 | Triton Herrer 5 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:06.81 | ||
11 | 732 | Ringsted Drenge 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:07.28 | ||
12 | 827 | Red Panties Vsk | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 830 | Mannschaft 2 | 2000 | SCHWERIN | 25 m | 2:12.86 | ||
14 | 755 | Kalundborg Drenge 1 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.34 | ||
15 | 766 | Hg Boys 2 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:19.10 | ||
16 | 725 | Roskilde Svømning - Drenge Ii | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.98 | ||
17 | 733 | Ringsted Drenge 3 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:24.85 | ||
18 | 803 | Vsk Drenge 2 | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 775 | Sydswim Drenge 2 | 2002 | SK-SYD | 25 m | 2:30.09 | ||
20 | 776 | Sydswim Youngster 08 | 2008 | SK-SYD | 25 m | 2:36.14 | ||
21 | 756 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:42.05 | ||
22 | 757 | Kalundborg Drenge 3 | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:46.97 | ||
23 | 734 | Ringsted Drenge 4 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:56.77 | ||
24 | 768 | Hg Boys 3 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:01.28 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Plastmo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 56.77 | |
2 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 57.94 | |
3 | 694 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.26 | |
4 | 686 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 58.47 | |
5 | 689 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 59.21 | |
6 | 822 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:00.58 | |
7 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 1:00.69 | ||
8 | 682 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:00.91 | |
9 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:01.05 | |
10 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:01.22 | |
11 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:01.69 | |
12 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:01.79 | |
13 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.07 | |
14 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:02.15 | |
15 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:02.25 | |
16 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 1:02.30 | ||
17 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:02.78 | |
18 | 607 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:02.89 | |
19 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:02.97 | |
20 | 465 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:03.38 | |
21 | 467 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:03.40 | |
22 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:03.45 | ||
23 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:03.62 | |
24 | 466 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.34 | |
25 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:04.75 | |
26 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:04.98 | |
27 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:05.01 | |
28 | 716 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:05.05 | |
29 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:05.21 | |
30 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:05.70 | |
31 | 688 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:05.73 | |
32 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:05.92 | |
33 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:06.00 | |
34 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:06.01 | |
35 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:06.35 | |
36 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:06.43 | ||
37 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:06.51 | |
38 | 536 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:06.52 | |
39 | 608 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:06.55 | |
40 | 456 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:06.57 | |
41 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:07.04 | |
42 | 610 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:07.05 | |
43 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:07.48 | |
44 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:07.65 | |
45 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 1:07.81 | |
46 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:08.00 | |
47 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:08.12 | |
48 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:08.51 | |
49 | 653 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:09.09 | |
50 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:09.47 | |
51 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:10.66 | |
52 | 535 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:10.79 | |
53 | 552 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:11.07 | |
54 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:11.08 | |
55 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:11.41 | |
56 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:11.44 | |
57 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 1:11.58 | ||
58 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:11.91 | |
59 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 1:12.65 | ||
60 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:12.95 | ||
61 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:12.99 | |
62 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:13.23 | |
63 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:13.52 | |
64 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:14.69 | |
65 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:15.20 | |
66 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:15.43 | |
67 | 484 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:15.54 | |
68 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:15.72 | |
69 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 1:15.89 | |
70 | 534 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:16.51 | |
71 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:16.58 | |
72 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 1:16.61 | |
73 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:17.21 | |
74 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 1:17.37 | |
75 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:17.40 | ||
76 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:17.43 | |
77 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:17.49 | |
78 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:18.41 | ||
79 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 1:19.68 | |
80 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:19.75 | ||
81 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:20.51 | |
82 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:20.58 | |
83 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:21.01 | ||
84 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:21.60 | |
85 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:23.23 | |
86 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:23.52 | |
87 | 603 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:24.83 | |
88 | 622 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:25.04 | |
89 | 629 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:25.43 | |
90 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:26.36 | |
91 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:26.80 | |
92 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:27.50 | |
93 | 442 | Schwarzenburg Mila | 2007 | RØNNE | 0718AP | 25 m | 1:28.95 | |
94 | 705 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 1:29.66 | |
95 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:31.22 | |
96 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:36.24 | |
97 | 532 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 1:36.25 | |
98 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:37.97 | ||
99 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:40.34 | |
100 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:40.89 | |
101 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:48.95 | |
102 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 1:50.40 | |
103 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:50.61 | |
104 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:54.86 | |
105 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:55.83 | |
106 | 531 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:06.51 | |
107 | 505 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | ||
108 | 506 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | ||
109 | 514 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
110 | 590 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | ||
111 | 591 | Lærke Andersen Haurslev | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Sydbank Trelleborgfonden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 51.67 | |
2 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.19 | |
3 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 52.56 | |
4 | 576 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 52.58 | |
5 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 53.06 | |
6 | 674 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 53.49 | |
7 | 673 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 53.56 | |
8 | 479 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 53.61 | |
9 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 54.11 | |
10 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 54.46 | |
11 | 539 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 54.51 | |
12 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 54.71 | |
13 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 54.73 | |
14 | 433 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 55.31 | |
15 | 687 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 55.70 | |
16 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 55.92 | |
17 | 692 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 55.96 | |
18 | 541 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 56.06 | |
19 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 56.18 | |
20 | 481 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 56.26 | |
21 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 56.38 | |
22 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 56.74 | |
23 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 56.92 | |
24 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 57.02 | ||
25 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 57.30 | |
26 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 57.81 | ||
27 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.03 | |
28 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 58.04 | |
29 | 809 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 58.09 | |
30 | 544 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 58.14 | |
31 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 58.35 | |
32 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 58.46 | |
33 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 58.84 | |
34 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 59.19 | |
35 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 59.26 | |
36 | 676 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.32 | |
37 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 59.76 | |
38 | 543 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 59.78 | |
39 | 594 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:00.13 | |
40 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:00.13 | |
41 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:00.50 | |
42 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:00.66 | |
43 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:00.77 | |
44 | 679 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:00.90 | |
45 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 1:01.18 | |
46 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:01.26 | |
47 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:01.26 | |
48 | 833 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 0339AP | 25 m | 1:01.50 | |
49 | 530 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:02.25 | |
50 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:02.31 | |
51 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:02.33 | |
52 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:02.54 | |
53 | 540 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:02.68 | |
54 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:02.91 | |
55 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 1:03.25 | ||
56 | 655 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:03.35 | |
57 | 578 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 1:04.38 | |
58 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:04.73 | |
59 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:04.85 | |
60 | 597 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:05.09 | |
61 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:05.16 | |
62 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:05.23 | |
63 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:05.75 | |
64 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:06.21 | |
65 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:07.24 | |
66 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:07.33 | |
67 | 538 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:07.39 | |
68 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:07.67 | |
69 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:07.72 | ||
70 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:08.07 | |
71 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:08.23 | |
72 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:08.35 | |
73 | 652 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:08.63 | |
74 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:09.05 | |
75 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:09.98 | |
76 | 528 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:10.04 | |
77 | 834 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:10.33 | EFT |
78 | 537 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:11.04 | |
79 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:11.42 | |
80 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:11.47 | |
81 | 702 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:11.63 | |
82 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:11.92 | ||
83 | 663 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:12.43 | |
84 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:12.44 | |
85 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:13.81 | |
86 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:15.04 | |
87 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:15.34 | |
88 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 1:16.04 | |
89 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:17.04 | |
90 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:17.35 | |
91 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:17.64 | |
92 | 463 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:17.99 | |
93 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:18.08 | |
94 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:18.43 | |
95 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:18.80 | |
96 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:19.06 | |
97 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:20.15 | ||
98 | 439 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 1:20.15 | |
99 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 1:20.96 | |
100 | 520 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:21.34 | |
101 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:21.38 | |
102 | 621 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:22.66 | |
103 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:23.29 | ||
104 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:24.52 | ||
105 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:26.07 | |
106 | 436 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 1:26.95 | |
107 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 1:27.20 | |
108 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:27.21 | |
109 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:27.35 | |
110 | 806 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:30.08 | |
111 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:31.36 | |
112 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:33.31 | ||
113 | 720 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:37.91 | |
114 | 616 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 1:38.74 | |
115 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:41.39 | |
116 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:42.78 | |
117 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:43.54 | |
118 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:44.10 | |
119 | 435 | Trampedach Tobias Sejr | 2008 | RØNNE | 0805AE | 25 m | 1:44.52 | |
120 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:46.71 | |
121 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:47.45 | |
122 | 627 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:48.24 | |
123 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:50.02 | |
124 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 2:33.68 | |
125 | 503 | Sannerúd Alexander Saust | 2008 | RINGSTED | 0851AN | 25 m | ||
126 | 504 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | ||
127 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | ||
128 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | ||
129 | 719 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
Sponsor: SportMaster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:19.49 | |
2 | 556 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:29.54 | |
3 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:37.84 | |
4 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:40.21 | |
5 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:42.99 | |
6 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:43.80 | |
7 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:44.29 | |
8 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:45.18 | |
9 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:47.03 | ||
10 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:47.37 | |
11 | 557 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:47.65 | |
12 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:47.78 | |
13 | 562 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:50.64 | |
14 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:50.72 | |
15 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 2:51.72 | |
16 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:52.69 | |
17 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:54.11 | |
18 | 533 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:03.57 | |
19 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:04.86 | ||
20 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:05.49 | |
21 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 3:06.16 | ||
22 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 3:09.03 | |
23 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 3:10.49 | |
24 | 628 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:10.52 | |
25 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 3:14.62 | ||
26 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:18.32 | |
27 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:19.84 | |
28 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:23.76 | |
29 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:41.01 | |
30 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 3:42.01 | |
31 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | ||
32 | 513 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
33 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
34 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
Sponsor: KC Frugt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 677 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:06.34 | |
2 | 576 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:12.24 | |
3 | 685 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:13.42 | |
4 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 2:20.25 | ||
5 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:23.72 | |
6 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 2:24.59 | |
7 | 611 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:26.22 | |
8 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:26.43 | |
9 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:32.73 | |
10 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:34.25 | |
11 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:42.80 | |
12 | 449 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:43.99 | |
13 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:51.48 | |
14 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:52.04 | |
15 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 2:56.32 | ||
16 | 592 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 2:58.01 | |
17 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 2:58.73 | |
18 | 528 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 2:58.75 | |
19 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:09.85 | |
20 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 3:14.19 | |
21 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:15.08 | ||
22 | 520 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:17.02 | |
23 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 3:20.86 | |
24 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:37.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Louis Nielsen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 28.59 | |
2 | 690 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 29.73 | |
3 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 30.46 | |
4 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 30.61 | |
5 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 30.70 | |
6 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 30.89 | |
7 | 607 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 31.07 | |
8 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 31.45 | ||
9 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 31.61 | |
10 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 31.72 | ||
11 | 467 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 31.82 | |
12 | 556 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 31.99 | |
13 | 659 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 32.60 | |
14 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 32.76 | |
15 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 32.82 | |
16 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 33.12 | |
17 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 33.27 | |
18 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 33.36 | |
19 | 801 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 33.54 | |
20 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 33.62 | |
21 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 33.81 | |
22 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 34.03 | |
23 | 430 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | AH2407 | 25 m | 34.23 | |
24 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 34.36 | |
25 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 34.53 | ||
26 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 34.53 | |
27 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 34.91 | |
28 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 35.03 | ||
29 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 36.13 | |
30 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 36.26 | ||
31 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 36.48 | |
32 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 37.43 | |
33 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 37.64 | ||
34 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 38.49 | |
35 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 38.87 | |
36 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 39.15 | ||
37 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 39.40 | |
38 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 40.71 | |
39 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 42.35 | |
40 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 42.77 | |
41 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 43.50 | |
42 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 43.60 | ||
43 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 44.24 | |
44 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 44.50 | |
45 | 629 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 47.03 | |
46 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 48.53 | ||
47 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 49.75 | |
48 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 50.37 | |
49 | 705 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 52.19 | |
50 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 53.76 | |
51 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 55.46 | |
52 | 442 | Schwarzenburg Mila | 2007 | RØNNE | 0718AP | 25 m | 1:02.90 | |
53 | 534 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | ||
54 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Watery |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 24.34 | |
2 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 24.58 | |
3 | 693 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 25.13 | |
4 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 25.31 | |
5 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 25.82 | |
6 | 433 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 25.89 | |
7 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 25.91 | |
8 | 674 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 26.01 | |
9 | 685 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 26.07 | |
10 | 576 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 26.43 | |
11 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 26.76 | |
12 | 678 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 27.51 | |
13 | 692 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 27.55 | |
14 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 27.59 | |
15 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.62 | |
16 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 27.78 | |
17 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.86 | |
18 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 27.93 | |
19 | 833 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 0339AP | 25 m | 27.95 | |
20 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.31 | |
21 | 676 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 28.66 | |
22 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 28.71 | |
23 | 809 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 28.75 | |
24 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.77 | |
25 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 29.41 | |
26 | 542 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 29.64 | |
27 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 30.15 | |
28 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 30.16 | |
29 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.18 | |
30 | 681 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 30.22 | |
31 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 30.43 | |
32 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 30.68 | |
33 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.10 | |
34 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 31.56 | |
35 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 31.86 | |
36 | 451 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 32.01 | |
37 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 32.13 | |
38 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 32.60 | ||
39 | 578 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 32.74 | |
40 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 32.82 | |
41 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 32.96 | |
42 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 33.28 | |
43 | 834 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 34.24 | EFT |
44 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 34.36 | |
45 | 652 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.78 | |
46 | 655 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 34.84 | |
47 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.47 | |
48 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 35.49 | ||
49 | 702 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 36.23 | |
50 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 36.70 | |
51 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 37.38 | |
52 | 528 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 37.98 | |
53 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 39.54 | |
54 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 41.01 | |
55 | 621 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 41.55 | |
56 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 41.80 | ||
57 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 42.20 | |
58 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 42.85 | ||
59 | 439 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 44.51 | |
60 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 44.52 | |
61 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 44.60 | |
62 | 719 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 44.87 | |
63 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 47.08 | ||
64 | 436 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 47.29 | |
65 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 48.57 | |
66 | 806 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 52.91 | |
67 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 54.23 | |
68 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 56.48 | |
69 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:00.12 | |
70 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:00.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea Fonden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 686 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:01.14 | |
2 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 1:08.25 | ||
3 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 1:08.38 | ||
4 | 473 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:08.46 | |
5 | 694 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.66 | |
6 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:10.01 | |
7 | 682 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:10.53 | |
8 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:10.76 | |
9 | 713 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:10.83 | |
10 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:11.13 | |
11 | 688 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:11.51 | |
12 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
13 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:11.98 | |
14 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.10 | |
15 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:12.10 | |
16 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.04 | |
17 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:14.71 | |
18 | 716 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:14.74 | |
19 | 610 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:15.03 | |
20 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:15.32 | |
21 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:15.74 | |
22 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:15.91 | |
23 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:16.57 | |
24 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:16.57 | |
25 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:17.19 | |
26 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.35 | |
27 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:17.38 | |
28 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:18.24 | ||
29 | 430 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | AH2407 | 25 m | 1:19.59 | |
30 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:20.65 | |
31 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.68 | |
32 | 535 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:21.26 | |
33 | 562 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:21.86 | |
34 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:21.98 | |
35 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:22.17 | |
36 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:22.50 | ||
37 | 552 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:22.55 | |
38 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:23.39 | |
39 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:24.03 | |
40 | 484 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:24.25 | |
41 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:24.46 | |
42 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:24.56 | |
43 | 533 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:25.71 | |
44 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 1:26.65 | |
45 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:26.73 | ||
46 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:27.49 | |
47 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:27.96 | |
48 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:29.44 | |
49 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:30.13 | |
50 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:30.29 | |
51 | 628 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:30.72 | |
52 | 441 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:30.77 | |
53 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:31.01 | |
54 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:31.97 | |
55 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:32.31 | |
56 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:33.98 | ||
57 | 603 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:34.66 | |
58 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:34.82 | |
59 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:35.91 | |
60 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:37.39 | |
61 | 629 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:37.49 | |
62 | 601 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 1:37.59 | |
63 | 440 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 1:38.07 | |
64 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:38.23 | |
65 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:38.77 | ||
66 | 622 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:38.88 | |
67 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:38.97 | |
68 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:39.34 | |
69 | 532 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 1:46.19 | |
70 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:46.91 | |
71 | 442 | Schwarzenburg Mila | 2007 | RØNNE | 0718AP | 25 m | 1:50.61 | |
72 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:51.41 | |
73 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:57.43 | |
74 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:57.80 | |
75 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 2:00.62 | |
76 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 2:01.91 | |
77 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:17.33 | |
78 | 514 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 2:18.12 | |
79 | 590 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | ||
80 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
81 | 615 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Føtex |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 53.09 | |
2 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 56.97 | |
3 | 687 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:01.19 | |
4 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:02.61 | |
5 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:03.03 | |
6 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:03.15 | |
7 | 481 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:04.41 | |
8 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:05.42 | |
9 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:07.14 | |
10 | 679 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:07.50 | |
11 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 1:07.55 | |
12 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 1:09.05 | |
13 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:09.11 | |
14 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:09.16 | |
15 | 530 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:09.43 | |
16 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:09.68 | |
17 | 581 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:10.25 | |
18 | 597 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:13.27 | |
19 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 1:13.40 | ||
20 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:15.84 | |
21 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:16.03 | |
22 | 834 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:16.79 | EFT |
23 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:18.11 | |
24 | 544 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 1:18.48 | |
25 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:18.77 | |
26 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:19.09 | |
27 | 623 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:19.71 | |
28 | 540 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:19.87 | |
29 | 663 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:19.88 | |
30 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:20.38 | |
31 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:22.15 | |
32 | 411 | Grasmeyer Jonas | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:22.49 | ||
33 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:22.59 | |
34 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:22.73 | |
35 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:23.08 | |
36 | 448 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:24.56 | |
37 | 537 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:26.77 | |
38 | 592 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:27.33 | |
39 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:27.47 | |
40 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:28.47 | ||
41 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:29.14 | ||
42 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:29.37 | |
43 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:29.66 | |
44 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:30.32 | ||
45 | 520 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:30.39 | |
46 | 621 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:32.03 | |
47 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:32.10 | |
48 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 1:32.70 | ||
49 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:32.99 | |
50 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:36.34 | |
51 | 463 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:42.28 | |
52 | 720 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:44.43 | |
53 | 627 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:47.64 | |
54 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:47.82 | |
55 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:49.08 | |
56 | 669 | Frederiksen Felix | 2007 | SK-SYD | 0793AM | 25 m | 1:49.63 | |
57 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:53.86 | |
58 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:55.75 | |
59 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:56.16 | |
60 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:57.87 | |
61 | 599 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
62 | 602 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
63 | 616 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
64 | 719 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
65 | 722 | Lau Tsz-Wai Alfred | 2008 | TRITON B | 0865AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 402 | Schrøder Matilde | 1996 | Berns | 9664AG | 25 m | 1:06.57 | |
2 | 689 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
3 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:13.04 | |
4 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:13.32 | |
5 | 713 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:13.89 | |
6 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:13.98 | |
7 | 566 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:14.89 | |
8 | 556 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:16.43 | |
9 | 690 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:20.75 | |
10 | 822 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.61 | |
11 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.76 | |
12 | 716 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:22.53 | |
13 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 1:23.20 | |
14 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:23.21 | |
15 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.29 | |
16 | 564 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:24.67 | |
17 | 639 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:24.92 | |
18 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:26.66 | |
19 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:26.89 | |
20 | 653 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:27.47 | |
21 | 704 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:28.03 | |
22 | 557 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.59 | |
23 | 562 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.86 | |
24 | 582 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:30.39 | |
25 | 569 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:31.03 | |
26 | 437 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:31.07 | |
27 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:31.11 | |
28 | 647 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:31.61 | |
29 | 583 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:32.19 | |
30 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:32.58 | |
31 | 699 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:33.62 | |
32 | 628 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:34.85 | |
33 | 593 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:36.98 | |
34 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:37.85 | ||
35 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 1:38.17 | |
36 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:38.91 | |
37 | 648 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:40.56 | |
38 | 474 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:41.53 | |
39 | 630 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:41.89 | |
40 | 434 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:42.96 | |
41 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:43.93 | |
42 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 1:44.55 | |
43 | 399 | Gudmundsdottir Heida Dogg | 2007 | BREIDABLIK | 25 m | 1:45.20 | ||
44 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:45.61 | |
45 | 527 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:46.70 | |
46 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:47.00 | ||
47 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:47.22 | |
48 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:47.23 | |
49 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:47.51 | |
50 | 588 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:47.86 | |
51 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:49.00 | |
52 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:49.66 | |
53 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:50.48 | |
54 | 585 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:52.97 | |
55 | 574 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:54.76 | |
56 | 601 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 1:56.17 | |
57 | 415 | Leesch Laeticia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 1:58.12 | ||
58 | 513 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:06.47 | |
59 | 458 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 2:06.52 | |
60 | 509 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:10.49 | |
61 | 531 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:10.96 | |
62 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 2:19.02 | |
63 | 615 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Watery |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.98 | |
2 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:04.61 | |
3 | 670 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:05.98 | |
4 | 453 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:06.73 | |
5 | 481 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:06.82 | |
6 | 677 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:07.00 | |
7 | 611 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:08.14 | |
8 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:10.00 | |
9 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 1:10.46 | ||
10 | 561 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:11.20 | |
11 | 543 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:12.01 | |
12 | 545 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:13.15 | |
13 | 397 | Asgeirsson Skuli | 2002 | AEGIR | 25 m | 1:13.92 | ||
14 | 480 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:14.67 | |
15 | 673 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:15.22 | |
16 | 678 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:15.44 | |
17 | 804 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:15.60 | |
18 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:16.47 | |
19 | 594 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:16.80 | |
20 | 449 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:17.61 | |
21 | 542 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:17.74 | |
22 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:18.23 | |
23 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:19.15 | |
24 | 451 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:19.21 | |
25 | 675 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:19.21 | |
26 | 626 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:19.42 | |
27 | 816 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:19.69 | |
28 | 807 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:20.04 | |
29 | 664 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:23.21 | |
30 | 575 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:24.38 | |
31 | 672 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:24.62 | |
32 | 407 | Deissler Fiete Maximilian | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 1:24.75 | ||
33 | 554 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:24.93 | |
34 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:26.50 | |
35 | 470 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:27.51 | |
36 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:32.46 | |
37 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:33.29 | |
38 | 702 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:33.52 | |
39 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:35.45 | |
40 | 640 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:38.53 | |
41 | 658 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:40.62 | |
42 | 657 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:41.29 | |
43 | 525 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:41.59 | |
44 | 577 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:42.22 | |
45 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 1:42.26 | ||
46 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:45.50 | |
47 | 624 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:45.98 | |
48 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:46.07 | ||
49 | 416 | Lippert Maximilian | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 1:46.15 | ||
50 | 435 | Trampedach Tobias Sejr | 2008 | RØNNE | 0805AE | 25 m | 1:48.19 | |
51 | 602 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
52 | 616 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
53 | 627 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
54 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | ||
55 | 652 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
56 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
57 | 722 | Lau Tsz-Wai Alfred | 2008 | TRITON B | 0865AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Ringsted Kommune |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:29.39 | |
2 | 469 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:31.10 | |
3 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:45.39 | |
4 | 659 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:51.96 | |
5 | 801 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:00.48 | |
6 | 620 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:38.14 | |
7 | 423 | Kroon Alice | 2004 | RONNEBY SS | BI6404 | 25 m | 3:41.70 | |
8 | 438 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 3:42.11 | |
9 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Sjællandske Medier |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 693 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 2:05.19 | |
2 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:10.35 | |
3 | 539 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:13.64 | |
4 | 692 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:15.40 | |
5 | 617 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:15.87 | |
6 | 477 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:25.37 | |
7 | 665 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:28.24 | |
8 | 695 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:33.74 | |
9 | 471 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:35.87 | |
10 | 555 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:40.02 | |
11 | 529 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:07.44 | |
12 | 408 | Franz Oliver | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 3:35.93 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Scandic Hotel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 686 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 28.56 | |
2 | 568 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.23 | |
3 | 689 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 30.57 | |
4 | 421 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 25 m | 31.43 | ||
5 | 398 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | AEGIR | 25 m | 31.52 | ||
6 | 680 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 31.83 | |
7 | 547 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 31.90 | |
8 | 563 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 32.48 | |
9 | 696 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.48 | |
10 | 691 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 32.84 | |
11 | 694 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 32.85 | |
12 | 473 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 32.98 | |
13 | 607 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 32.99 | |
14 | 587 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.09 | |
15 | 690 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 33.09 | |
16 | 643 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.25 | |
17 | 551 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.75 | |
18 | 684 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 33.83 | |
19 | 688 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 33.84 | |
20 | 475 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 33.94 | |
21 | 478 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 34.27 | |
22 | 559 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 34.63 | |
23 | 610 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 34.73 | |
24 | 613 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 34.87 | |
25 | 446 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 35.03 | |
26 | 660 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 35.05 | |
27 | 612 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 35.16 | |
28 | 406 | Czech Antonia | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 35.23 | ||
29 | 565 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 35.23 | |
30 | 466 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 35.27 | |
31 | 465 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 35.31 | |
32 | 608 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 35.31 | |
33 | 412 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 35.42 | ||
34 | 703 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.76 | |
35 | 405 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 35.85 | ||
36 | 425 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 35.94 | |
37 | 550 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.28 | |
38 | 548 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 36.29 | |
39 | 456 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 36.42 | |
40 | 524 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.80 | |
41 | 641 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 36.90 | |
42 | 814 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 37.00 | |
43 | 454 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 37.02 | |
44 | 635 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 37.09 | |
45 | 552 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 37.69 | |
46 | 536 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 37.74 | |
47 | 557 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 37.74 | |
48 | 646 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 37.77 | |
49 | 444 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 37.81 | |
50 | 596 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 37.86 | |
51 | 410 | Goldberg Antonia | 2005 | SCHWERIN | 25 m | 38.10 | ||
52 | 605 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.47 | |
53 | 427 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 38.69 | |
54 | 413 | Haberer Melina | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 38.79 | ||
55 | 468 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 38.83 | |
56 | 815 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 39.00 | |
57 | 457 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 39.17 | |
58 | 420 | Pickenbach Ylva Clara | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 39.49 | ||
59 | 522 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 39.51 | |
60 | 484 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 39.52 | |
61 | 812 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 39.55 | |
62 | 820 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 39.55 | |
63 | 700 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 39.60 | |
64 | 452 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.79 | |
65 | 417 | Löser Greta | 2006 | SCHWERIN | 25 m | 40.01 | ||
66 | 819 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 40.12 | |
67 | 805 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 40.24 | |
68 | 429 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | AF7607 | 25 m | 40.58 | |
69 | 409 | Gantzke Isabell | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 40.59 | ||
70 | 521 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 40.96 | |
71 | 519 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 41.24 | |
72 | 598 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 42.19 | |
73 | 422 | Rohde Leila-Christina | 2007 | SCHWERIN | 25 m | 42.28 | ||
74 | 601 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 43.38 | |
75 | 603 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 43.55 | |
76 | 619 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 44.03 | |
77 | 461 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 44.18 | |
78 | 426 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | AK5808 | 25 m | 44.28 | |
79 | 811 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 44.49 | |
80 | 705 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 44.67 | |
81 | 431 | Gunnarsson Alva | 2006 | RONNEBY SS | AG2806 | 25 m | 44.74 | |
82 | 513 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 45.85 | |
83 | 625 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 45.86 | |
84 | 708 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.86 | |
85 | 707 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.16 | |
86 | 622 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 46.36 | |
87 | 517 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 46.96 | |
88 | 706 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 46.98 | |
89 | 511 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 48.62 | |
90 | 711 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 48.72 | |
91 | 523 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 50.19 | |
92 | 717 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 51.80 | |
93 | 512 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 52.18 | |
94 | 586 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 53.43 | |
95 | 606 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 53.48 | |
96 | 516 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 56.05 | |
97 | 515 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 58.30 | |
98 | 514 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:02.02 | |
99 | 505 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 0858AC | 25 m | 1:14.87 | |
100 | 486 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | ||
101 | 487 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | ||
102 | 488 | Vintersfjord Alma Fuglsang | 2008 | RINGSTED | 0876AT | 25 m | ||
103 | 489 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | ||
104 | 492 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
105 | 495 | Dantoft Isabella | 2007 | RINGSTED | 0768AY | 25 m | ||
106 | 496 | Jørgensen Jasmin Fleur | 2007 | RINGSTED | 0770AY | 25 m | ||
107 | 497 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | ||
108 | 498 | Jørgensen Lærke Neya | 2010 | RINGSTED | 1098AI | 25 m | ||
109 | 501 | Damsgaard Silje Wind | 2008 | RINGSTED | 0882AT | 25 m | ||
110 | 506 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | ||
111 | 590 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | ||
112 | 591 | Lærke Andersen Haurslev | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
113 | 615 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: SportConceptInternational |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 683 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 26.52 | |
2 | 715 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 27.07 | |
3 | 674 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 27.41 | |
4 | 685 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 28.08 | |
5 | 633 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.42 | |
6 | 687 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 28.42 | |
7 | 671 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.67 | |
8 | 632 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.73 | |
9 | 634 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 30.16 | |
10 | 714 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 25 m | 30.29 | |
11 | 710 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 30.52 | |
12 | 483 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 30.68 | |
13 | 443 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 31.32 | |
14 | 661 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 31.71 | |
15 | 681 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 31.72 | |
16 | 651 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 32.05 | |
17 | 679 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.14 | |
18 | 809 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 32.29 | |
19 | 800 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 32.38 | |
20 | 676 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 32.67 | |
21 | 636 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 32.70 | |
22 | 530 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 32.89 | |
23 | 445 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.08 | |
24 | 482 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 33.19 | |
25 | 541 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 33.67 | |
26 | 549 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 33.78 | |
27 | 419 | Papenbroock Maarten-Jorgen | 2004 | SCHWERIN | 25 m | 34.00 | ||
28 | 418 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 25 m | 34.02 | ||
29 | 580 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 34.09 | |
30 | 538 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 34.27 | |
31 | 455 | From Mads Holger | 2004 | ROSKILDE | 0445AL | 25 m | 34.46 | |
32 | 618 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 35.26 | |
33 | 637 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 35.85 | |
34 | 709 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 36.19 | |
35 | 698 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 36.51 | |
36 | 558 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 36.57 | |
37 | 447 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 36.70 | |
38 | 642 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 37.09 | |
39 | 451 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 37.15 | |
40 | 567 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 37.63 | |
41 | 668 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 38.54 | |
42 | 810 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 38.56 | |
43 | 666 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 38.63 | |
44 | 702 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 39.37 | |
45 | 450 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 39.76 | |
46 | 589 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 39.79 | |
47 | 414 | Kalcher Pascal | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 41.03 | ||
48 | 571 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 41.30 | |
49 | 701 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 41.46 | |
50 | 649 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 41.76 | |
51 | 476 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 41.90 | |
52 | 404 | Assmann Michel | 2008 | SCHWERIN | 25 m | 42.21 | ||
53 | 644 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 42.75 | |
54 | 604 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 43.12 | |
55 | 403 | Schmill Hugo | 2009 | SCHWERIN | 25 m | 43.77 | ||
56 | 518 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 44.70 | |
57 | 463 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 45.09 | |
58 | 428 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | AH2306 | 25 m | 45.55 | |
59 | 806 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 46.42 | |
60 | 720 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 46.72 | |
61 | 485 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 46.73 | |
62 | 654 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 46.73 | |
63 | 570 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 47.25 | |
64 | 667 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 47.96 | |
65 | 526 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 48.85 | |
66 | 436 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 49.17 | |
67 | 718 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 51.57 | |
68 | 508 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 51.69 | |
69 | 697 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 52.21 | |
70 | 662 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 52.63 | |
71 | 808 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 53.27 | |
72 | 510 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 54.12 | |
73 | 584 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 55.13 | |
74 | 602 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 1:00.98 | |
75 | 490 | Sannerud August | 2011 | RINGSTED | 1145AC | 25 m | ||
76 | 491 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
77 | 493 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | ||
78 | 494 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | ||
79 | 499 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | ||
80 | 500 | Hommel-Nielsen Rune Toke | 2009 | RINGSTED | 0935BC | 25 m | ||
81 | 502 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | ||
82 | 503 | Sannerúd Alexander Saust | 2008 | RINGSTED | 0851AN | 25 m | ||
83 | 504 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Ringsted Outlet |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 790 | Triton Mix 1 | 1998 | TRITON B | 25 m | 1:41.17 | ||
2 | 792 | Triton Mix 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:42.24 | ||
3 | 791 | Triton Mix 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:44.22 | ||
4 | 793 | Triton Mix 4 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:45.78 | ||
5 | 749 | Nif Mix | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 1:46.79 | ||
6 | 731 | Ringsted Mix 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 1:47.24 | ||
7 | 794 | Triton Mix 5 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:47.59 | ||
8 | 758 | Kalundborg Mix 1 | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | 1:47.85 | ||
9 | 769 | Hg Stjernemix | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:48.25 | ||
10 | 751 | Nif Mix 1 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:49.97 | ||
11 | 795 | Triton Mix 6 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:50.81 | ||
12 | 726 | Roskilde Svømning - Mix I | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 1:51.24 | ||
13 | 739 | Ringsted Mix 2 | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:51.73 | ||
14 | 825 | Vsk Stjerne Mix | 2000 | VORDINGB | 25 m | 1:53.00 | ||
15 | 759 | Kalundborg Mix 2 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.57 | ||
16 | 831 | Mannschaft 3 | 2000 | SCHWERIN | 25 m | 1:54.23 | ||
17 | 796 | Triton Mix 7 | 2002 | TRITON B | 25 m | 1:54.35 | ||
18 | 740 | Ringsted Mix 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:54.43 | ||
19 | 778 | Sydswim Mix 1 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 1:55.26 | ||
20 | 797 | Triton Mix 8 | 2002 | TRITON B | 25 m | 1:56.15 | ||
21 | 741 | Ringsted Mix 4 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:56.50 | ||
22 | 770 | Hg Stjernemix 2 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.33 | ||
23 | 727 | Roskilde Svømning - Mix Ii | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:01.95 | ||
24 | 798 | Triton Mix 9 | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:02.47 | ||
25 | 802 | Vsk Click Mix | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:03.00 | ||
26 | 760 | Kalundborg Mix 3 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:04.37 | ||
27 | 742 | Ringsted Mix 5 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:04.46 | ||
28 | 743 | Ringsted Mix 6 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:08.01 | ||
29 | 826 | Vsk Top Star Mix | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
30 | 761 | Kalundborg Mix 4 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:11.59 | ||
31 | 799 | Triton Mix 10 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:15.12 | ||
32 | 762 | Kalundborg Mix 5 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:16.47 | ||
33 | 817 | Vsk Matador Mix | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:18.00 | ||
34 | 771 | Hg Stjernemix 3 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:18.36 | ||
35 | 744 | Ringsted Mix 7 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:18.98 | ||
36 | 745 | Ringsted Mix 8 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:26.01 | ||
37 | 746 | Ringsted Mix 9 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:46.86 | ||
38 | 773 | Hg Stjernemix 4 | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 september 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |