Program for Concordia Forsikring Cup 2012 (Thisted Cup)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christense, West Swim, 0.55.94, 2009 |
Løbssponsor: Højland Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 55.03 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 56.07 | |
3 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 56.90 | |
4 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 58.08 | ||
5 | 737 | Peter Jeremy | 1988 | MALMÖ | 25 m | 58.10 | ||
6 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 58.38 | |
7 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 58.56 | |
8 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 58.85 | |
9 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 58.98 | |
10 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 59.20 | |
11 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 1:00.94 | |
12 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:00.99 | |
13 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:01.09 | ||
14 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 1:01.66 | |
15 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 1:01.94 | |
16 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:01.98 | |
17 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 1:02.31 | |
18 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:02.57 | |
19 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 1:02.89 | |
20 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 1:02.98 | ||
21 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:03.15 | |
22 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 1:03.25 | |
23 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:03.35 | |
24 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:03.37 | |
25 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:03.75 | |
26 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 1:03.97 | |
27 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:04.20 | |
28 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 1:04.35 | |
29 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:04.48 | |
30 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 1:04.56 | |
31 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:04.72 | ||
32 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 1:04.87 | |
33 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:05.16 | |
34 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 1:05.33 | ||
35 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 1:05.39 | |
36 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 1:06.28 | |
37 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:06.71 | |
38 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 1:06.96 | |
39 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 1:07.01 | ||
40 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 1:07.44 | |
41 | 464 | Foss Lars | 1995 | Grimstad | 25 m | 1:07.83 | ||
42 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:07.88 | ||
43 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:08.04 | |
44 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 1:08.10 | |
45 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:08.12 | |
46 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:08.23 | |
47 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:08.27 | |
48 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 1:08.29 | |
49 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:08.67 | ||
50 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:09.28 | |
51 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:10.04 | |
52 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.32 | ||
53 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 1:10.48 | ||
54 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:10.55 | |
55 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:11.07 | ||
56 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:11.12 | |
57 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 1:11.32 | |
58 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:11.86 | |
59 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 1:11.96 | |
60 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:12.07 | ||
61 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 1:12.09 | ||
62 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:12.20 | |
63 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 1:12.32 | |
64 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 1:12.53 | |
65 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 1:12.53 | ||
66 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:12.78 | |
67 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:12.87 | |
68 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:13.03 | ||
69 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:13.05 | |
70 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:13.20 | |
71 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:13.69 | |
72 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:14.32 | |
73 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:15.12 | |
74 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:15.43 | |
75 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:15.45 | ||
76 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:15.52 | ||
77 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:16.12 | ||
78 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:16.37 | |
79 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:17.10 | |
80 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 1:17.30 | |
81 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:17.86 | |
82 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:18.02 | |
83 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:18.08 | |
84 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:18.53 | ||
85 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:18.76 | |
86 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:19.98 | |
87 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:20.42 | ||
88 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 1:20.48 | |
89 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 1:21.35 | ||
90 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 1:21.36 | ||
91 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:22.24 | |
92 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 1:22.27 | |
93 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:23.02 | |
94 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.25 | ||
95 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:25.02 | |
96 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:26.12 | |
97 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:26.56 | |
98 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:27.71 | |
99 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:28.26 | |
100 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:29.99 | |
101 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:31.50 | |
102 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:31.78 | |
103 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 1:32.58 | |
104 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:32.75 | |
105 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:33.67 | |
106 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | 1:35.92 | |
107 | 823 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 0071AJ | 25 m | 1:35.96 | |
108 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 1:36.15 | ||
109 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:37.97 | |
110 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:38.00 | |
111 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 1:40.86 | |
112 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:43.30 | |
113 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:43.50 | |
114 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:46.86 | |
115 | 856 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:51.35 | |
116 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 1:56.10 | |
117 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 2:00.03 | |
118 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | ||
119 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
120 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
121 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | |||
122 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | |||
123 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.02.80, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:01.40 | |
2 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 1:03.23 | |
3 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 1:04.42 | |
4 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 1:04.76 | |
5 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 1:04.85 | |
6 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 1:05.85 | |
7 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:06.10 | |
8 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:06.77 | ||
9 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:06.97 | |
10 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:07.15 | |
11 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:07.53 | ||
12 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:07.60 | |
13 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:07.86 | |
14 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:07.98 | |
15 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:08.05 | |
16 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 1:08.30 | |
17 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:08.52 | |
18 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:08.63 | ||
19 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:08.74 | |
20 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 1:08.76 | |
21 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 1:09.04 | |
22 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 1:09.37 | |
23 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 1:09.57 | |
24 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:10.12 | |
25 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:10.45 | |
26 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:10.48 | ||
27 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:10.49 | |
28 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 1:10.69 | |
29 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:10.92 | |
30 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:11.07 | |
31 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:11.36 | |
32 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 1:11.38 | |
33 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 1:11.70 | |
34 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.77 | ||
35 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:11.87 | |
36 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 1:11.87 | ||
37 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:11.88 | |
38 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:11.90 | |
39 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.91 | ||
40 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:12.19 | |
41 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 1:12.20 | |
42 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 1:12.23 | |
43 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:12.29 | |
44 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 1:12.31 | |
45 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:12.60 | ||
46 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 1:12.88 | |
47 | 442 | Andersson Elinor | 1994 | SJÖBO SS | BH0894 | 25 m | 1:12.97 | |
48 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:13.09 | |
49 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 1:13.33 | ||
50 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:13.49 | |
51 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:13.80 | |
52 | 201 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | HERNING | 9768AE | 25 m | 1:13.93 | |
53 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:13.96 | |
54 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:14.09 | |
55 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:14.15 | |
56 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:14.26 | |
57 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 1:14.45 | |
58 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:14.65 | |
59 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:14.79 | |
60 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:15.21 | |
61 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 1:15.28 | |
62 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 1:15.67 | |
63 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:15.78 | |
64 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:16.06 | |
65 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:16.08 | ||
66 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:16.15 | |
67 | 389 | Liljegren Hanna | 1998 | MALMÖ | AM7898 | 25 m | 1:16.51 | |
68 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:17.19 | |
69 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 1:17.32 | |
70 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:17.54 | |
71 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:17.75 | |
72 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:18.37 | |
73 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 1:18.49 | ||
74 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:19.13 | |
75 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 1:19.23 | |
76 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:19.81 | |
77 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 1:20.06 | |
78 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 1:20.12 | |
79 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:20.17 | ||
80 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:20.45 | ||
81 | 466 | Stenberg Iselin | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:20.53 | ||
82 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:20.57 | |
83 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 1:20.63 | ||
84 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:20.68 | |
85 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:20.73 | |
86 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:20.85 | ||
87 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.89 | ||
88 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:20.95 | |
89 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 1:21.36 | |
90 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:21.90 | |
91 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:22.14 | |
92 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:22.33 | |
93 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:22.62 | |
94 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:22.69 | |
95 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 1:22.74 | |
96 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 1:22.87 | ||
97 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:22.91 | |
98 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:22.96 | |
99 | 125 | Jacobsen Lene Michelle | 1993 | KSA | 25 m | 1:23.92 | ||
100 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:24.10 | ||
101 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:24.38 | |
102 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 1:24.53 | ||
103 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:24.57 | |
104 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:24.70 | |
105 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:24.83 | |
106 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:24.98 | |
107 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:25.11 | ||
108 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:25.28 | |
109 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:25.36 | |
110 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 1:25.74 | |
111 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:26.17 | |
112 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:26.41 | ||
113 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:27.09 | ||
114 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 1:27.34 | |
115 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:27.51 | |
116 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:27.59 | |
117 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 1:27.63 | ||
118 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:28.04 | |
119 | 550 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 1:28.90 | |
120 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:29.14 | |
121 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:29.20 | ||
122 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 1:29.66 | |
123 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:29.67 | |
124 | 844 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 25 m | 1:30.00 | ||
125 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:30.01 | |
126 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 1:30.56 | ||
127 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:30.86 | |
128 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 1:30.87 | |
129 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 1:31.98 | |
130 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:32.18 | ||
131 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:32.24 | |
132 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:32.57 | |
133 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 1:33.20 | |
134 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 1:33.22 | ||
135 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:33.35 | |
136 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:33.69 | |
137 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:34.23 | |
138 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 1:34.89 | |
139 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:36.35 | |
140 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:36.54 | |
141 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:37.21 | |
142 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:38.43 | |
143 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:39.14 | ||
144 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:39.89 | ||
145 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 1:42.03 | |
146 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:44.91 | |
147 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 1:46.12 | |
148 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:47.85 | ||
149 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:50.00 | |
150 | 766 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:50.22 | |
151 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:56.76 | |
152 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:03.82 | ||
153 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | ||
154 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | ||
155 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Alexander Dale Oen, Vestkantsvømmerne, 0.27.79, 2004 |
Løbssponsor: Shell Service Havnen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 28.19 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 28.25 | |
3 | 737 | Peter Jeremy | 1988 | MALMÖ | 25 m | 28.61 | ||
4 | 797 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | ESBJERG | 9149AF | 25 m | 28.76 | |
5 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 28.91 | |
6 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 29.01 | |
7 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 29.11 | |
8 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 29.54 | |
9 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 29.78 | |
10 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 30.00 | |
11 | 199 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 30.51 | |
12 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 30.62 | ||
13 | 448 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 30.93 | |
14 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 31.24 | |
15 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 31.32 | |
16 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 31.41 | |
17 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 31.71 | |
18 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 31.90 | ||
19 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 31.93 | |
20 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 32.11 | |
21 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 32.30 | |
22 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 32.52 | |
23 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 32.54 | |
24 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 32.54 | |
25 | 181 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 33.05 | ||
26 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 33.09 | |
27 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 33.47 | ||
28 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 33.48 | |
29 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 33.72 | ||
30 | 400 | Helman Jakob | 1996 | MALMÖ | AU1396 | 25 m | 33.75 | |
31 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 33.93 | ||
32 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 34.27 | ||
33 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 34.38 | ||
34 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 35.22 | |
35 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 35.27 | ||
36 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 35.32 | ||
37 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 35.47 | |
38 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 36.06 | |
39 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 36.22 | |
40 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 36.26 | |
41 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 36.38 | |
42 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 36.62 | |
43 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 36.76 | |
44 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 36.77 | ||
45 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 36.87 | |
46 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 37.39 | |
47 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 37.51 | |
48 | 401 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MALMÖ | AF8996 | 25 m | 37.52 | |
49 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 37.68 | ||
50 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 37.77 | |
51 | 398 | Tran Philip | 1999 | MALMÖ | AC8999 | 25 m | 37.96 | |
52 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 38.00 | |
53 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 38.09 | |
54 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 39.16 | |
55 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 41.15 | |
56 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 41.67 | |
57 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 42.20 | |
58 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 42.41 | |
59 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 42.55 | ||
60 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 42.71 | ||
61 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 43.01 | ||
62 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 43.17 | |
63 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 43.77 | |
64 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 44.79 | |
65 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 45.14 | |
66 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 45.37 | |
67 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 45.54 | ||
68 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 45.74 | |
69 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 46.34 | |
70 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 46.44 | |
71 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 49.38 | |
72 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 49.94 | |
73 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 50.14 | |
74 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 51.41 | ||
75 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 52.55 | |
76 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 53.66 | |
77 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 54.22 | ||
78 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | 54.45 | |
79 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 58.35 | |
80 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 58.59 | ||
81 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:02.76 | |
82 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | ||
83 | 534 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Majken Thorup, Aalborg, 0.31.60, 2003 |
Løbssponsor: Thy Hallen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 31.72 | |
2 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 32.71 | |
3 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 32.89 | |
4 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 32.91 | |
5 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 33.19 | |
6 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 33.21 | |
7 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 33.37 | |
8 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 33.57 | |
9 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 33.97 | ||
10 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 34.14 | |
11 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.62 | ||
12 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.63 | ||
13 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 34.67 | ||
14 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 34.69 | ||
15 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 35.09 | |
16 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 35.09 | |
17 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 35.25 | |
18 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 35.25 | |
19 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 35.49 | |
20 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 35.51 | |
21 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 35.70 | |
22 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 35.92 | |
23 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 36.35 | |
24 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 36.63 | |
25 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 36.69 | |
26 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 37.43 | ||
27 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 37.57 | |
28 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 38.02 | ||
29 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 38.21 | ||
30 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 38.29 | |
31 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 38.43 | |
32 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 38.45 | |
33 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 38.91 | |
34 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 38.99 | |
35 | 402 | Laursen Cecilia | 1997 | MALMÖ | AK4297 | 25 m | 39.17 | |
36 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 39.17 | |
37 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 39.27 | ||
38 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 39.31 | ||
39 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 39.42 | |
40 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 39.50 | ||
41 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 39.50 | ||
42 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 39.83 | ||
43 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 40.13 | |
44 | 14 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 40.35 | |
45 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 40.39 | |
46 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 40.46 | ||
47 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 40.65 | |
48 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 40.67 | ||
49 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 40.76 | |
50 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 41.01 | |
51 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 41.18 | ||
52 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 41.47 | ||
53 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 41.63 | ||
54 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 41.69 | |
55 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 42.14 | |
56 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 42.22 | |
57 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 42.24 | |
58 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 42.36 | |
59 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 42.37 | ||
60 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 42.53 | |
61 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 42.63 | |
62 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 42.78 | |
63 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 43.05 | ||
64 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 43.05 | ||
65 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 43.21 | ||
66 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 43.35 | ||
67 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 43.41 | |
68 | 741 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 43.64 | |
69 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 43.88 | |
70 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 43.92 | |
71 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 44.71 | |
72 | 140 | Kristiansen Ida | 1998 | KSA | 25 m | 45.03 | ||
73 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 45.05 | ||
74 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 45.69 | |
75 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 46.07 | |
76 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 46.73 | |
77 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 47.20 | |
78 | 550 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 47.37 | |
79 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 47.70 | |
80 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 47.79 | |
81 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 47.83 | |
82 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 47.91 | |
83 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 48.00 | |
84 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 48.40 | |
85 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 48.82 | |
86 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 49.22 | |
87 | 776 | Pallesen Victoria | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 49.29 | |
88 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 49.84 | |
89 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 49.94 | |
90 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 50.90 | |
91 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 51.60 | ||
92 | 857 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 52.00 | |
93 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 52.71 | |
94 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 52.84 | |
95 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 54.16 | ||
96 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 56.63 | |
97 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 59.33 | ||
98 | 850 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:00.65 | |
99 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:01.67 | |
100 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | ||
101 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Jacob Carstensen, West Swim, 8.09.07, 1995 |
Løbssponsor: Haaning Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 8:06.52 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 8:10.00 | |
3 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 8:11.55 | |
4 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 8:20.64 | |
5 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 8:27.58 | |
6 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 8:28.81 | |
7 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 8:33.43 | ||
8 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 8:41.48 | |
9 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 8:45.00 | |
10 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 8:45.00 | |
11 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 8:48.22 | |
12 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 8:59.67 | |
13 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 9:02.55 | ||
14 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 9:02.81 | |
15 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 9:05.13 | ||
16 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 9:05.94 | |
17 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 9:16.83 | |
18 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 9:19.14 | ||
19 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 9:19.68 | |
20 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 9:22.45 | |
21 | 175 | Amundsen Erik | 1995 | Poseidon | 25 m | 9:22.47 | ||
22 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 9:26.56 | |
23 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 9:28.64 | |
24 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 9:29.63 | |
25 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 9:30.43 | RES |
26 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 9:30.52 | RES |
27 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 9:38.22 | RES |
28 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 9:41.10 | RES |
29 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 9:50.39 | RES |
30 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 10:01.74 | RES |
31 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 10:15.11 | RES | |
32 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 10:16.61 | RES | |
33 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 11:12.93 | RES | |
34 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 11:55.63 | RES |
35 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | RES | |
36 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Mathilde Riis Sørensen, West Swim, 8.46.06, 2011 |
Løbssponsor: Marens Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 792 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | ESBJERG | 8888AA | 25 m | 8:43.14 | |
2 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 8:55.91 | |
3 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 8:57.55 | |
4 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 8:58.37 | |
5 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 8:58.49 | |
6 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 9:08.62 | |
7 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 9:14.49 | ||
8 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 9:15.28 | |
9 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 9:17.11 | |
10 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 9:23.39 | |
11 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 9:24.23 | |
12 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 9:26.11 | |
13 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 9:29.03 | |
14 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 9:34.93 | |
15 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 9:40.00 | |
16 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 9:40.00 | |
17 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 9:41.40 | |
18 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 9:42.30 | |
19 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 9:45.00 | |
20 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 9:45.00 | |
21 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 9:45.00 | |
22 | 406 | Granborg Amanda | 1999 | MALMÖ | AE7699 | 25 m | 9:46.28 | |
23 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 9:50.80 | |
24 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 9:54.54 | ||
25 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 10:01.33 | RES | |
26 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 10:09.31 | RES | |
27 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 10:42.90 | RES |
28 | 120 | Birkeland Caroline | 1998 | KSA | 25 m | 10:47.05 | RES | |
29 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 10:49.11 | RES |
30 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 10:49.13 | RES |
31 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 10:55.53 | RES |
32 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 10:58.49 | RES |
33 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 11:06.04 | RES |
34 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 11:18.40 | RES | |
35 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 11:31.24 | RES |
36 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 11:35.89 | RES |
37 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 12:13.58 | RES | |
38 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 12:14.16 | RES | |
39 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 13:30.90 | RES |
40 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal, Norge, 0.25.64, 2002 |
Løbssponsor: Snedsted Turist |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 25.04 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 25.57 | |
3 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 25.58 | |
4 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 25.90 | |
5 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 26.26 | |
6 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 26.53 | |
7 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 26.80 | |
8 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 27.04 | |
9 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 27.12 | |
10 | 737 | Peter Jeremy | 1988 | MALMÖ | 25 m | 27.27 | ||
11 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 27.86 | ||
12 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 27.89 | |
13 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 28.01 | |
14 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.16 | ||
15 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 28.37 | ||
16 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 28.47 | |
17 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 28.73 | |
18 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 29.11 | |
19 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 29.24 | |
20 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 29.44 | |
21 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 29.62 | ||
22 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 29.65 | |
23 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 29.76 | |
24 | 199 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 29.83 | |
25 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 29.84 | ||
26 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 29.94 | |
27 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 29.98 | |
28 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 30.17 | ||
29 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 30.43 | |
30 | 151 | Teland Hakeem | 1998 | KSA | 25 m | 30.54 | ||
31 | 122 | Frestad Eirik | 1997 | KSA | 25 m | 30.60 | ||
32 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 30.67 | |
33 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 30.72 | |
34 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 30.90 | ||
35 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 31.02 | |
36 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 31.06 | |
37 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 31.18 | |
38 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 31.29 | ||
39 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 31.45 | ||
40 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 31.48 | |
41 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 32.47 | ||
42 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 32.59 | |
43 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 32.84 | |
44 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.17 | |
45 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 33.76 | |
46 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 34.89 | ||
47 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 35.13 | |
48 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 35.23 | ||
49 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 35.47 | ||
50 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 35.64 | |
51 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 35.72 | |
52 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 35.84 | ||
53 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 36.11 | |
54 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 36.72 | ||
55 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 36.78 | |
56 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 37.00 | ||
57 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 37.50 | |
58 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 38.65 | |
59 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 38.72 | ||
60 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 38.80 | |
61 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 39.17 | ||
62 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 39.51 | |
63 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 39.67 | ||
64 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 40.05 | |
65 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 40.17 | ||
66 | 16 | Koch Jacob | 1998 | S 68 | 9847AS | 25 m | 40.66 | |
67 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 40.66 | |
68 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 40.85 | |
69 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 41.52 | |
70 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | 42.35 | |
71 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 42.76 | |
72 | 864 | Skov Oliver Tang | 2002 | THISTED | 0245AF | 25 m | 43.00 | |
73 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 43.44 | ||
74 | 534 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 44.53 | |
75 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 44.65 | |
76 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 44.67 | |
77 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 45.02 | |
78 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 46.05 | |
79 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 47.83 | |
80 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 48.52 | ||
81 | 824 | Bech Victor | 2002 | THISTED | 0219AI | 25 m | 50.00 | |
82 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 50.89 | |
83 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 54.41 | |
84 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | ||
85 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
86 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
87 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Pernille Larsen, West Swim, 0.28.74, 2010 |
Løbssponsor: Thisted Låseservice |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 28.70 | |
2 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 28.71 | |
3 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 28.97 | |
4 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 29.08 | |
5 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 29.14 | |
6 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 29.24 | |
7 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 29.38 | |
8 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 29.43 | ||
9 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 29.64 | |
10 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 30.30 | |
11 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 31.10 | |
12 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 31.11 | |
13 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.20 | ||
14 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 31.23 | |
15 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 31.39 | |
16 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 31.60 | |
17 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 31.66 | |
18 | 442 | Andersson Elinor | 1994 | SJÖBO SS | BH0894 | 25 m | 31.67 | |
19 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 31.82 | |
20 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 31.82 | |
21 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 31.83 | |
22 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 31.85 | |
23 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 32.00 | |
24 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 32.01 | |
25 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 32.28 | |
26 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 32.28 | ||
27 | 201 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | HERNING | 9768AE | 25 m | 32.31 | |
28 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 32.31 | |
29 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 32.35 | |
30 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 32.43 | |
31 | 408 | Lindborg Caroline | 1966 | MALMÖ | AA1466 | 25 m | 32.64 | |
32 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 32.80 | ||
33 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 32.87 | |
34 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 33.12 | ||
35 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 33.19 | ||
36 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 33.30 | |
37 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 33.32 | |
38 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 33.42 | ||
39 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 33.47 | ||
40 | 208 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 33.77 | |
41 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 33.78 | |
42 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 33.80 | |
43 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 33.89 | |
44 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 34.13 | |
45 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 34.25 | |
46 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.40 | ||
47 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 34.50 | ||
48 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 34.50 | |
49 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 34.58 | |
50 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.88 | ||
51 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 34.91 | |
52 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 34.96 | |
53 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.96 | ||
54 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 35.06 | |
55 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 35.17 | |
56 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 35.20 | |
57 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 35.25 | ||
58 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 35.27 | |
59 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 35.38 | |
60 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 35.41 | |
61 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 35.43 | ||
62 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 35.46 | ||
63 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 35.51 | ||
64 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 35.52 | ||
65 | 817 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 35.59 | |
66 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 35.66 | ||
67 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 36.09 | |
68 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 36.09 | |
69 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 36.17 | ||
70 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 36.38 | |
71 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 36.44 | ||
72 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 36.52 | |
73 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 36.71 | |
74 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 36.82 | ||
75 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 37.32 | |
76 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 37.38 | |
77 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 37.43 | ||
78 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 37.59 | |
79 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 37.61 | |
80 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 38.12 | ||
81 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 38.18 | ||
82 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 38.18 | |
83 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 38.32 | |
84 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 38.38 | |
85 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 38.40 | ||
86 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 38.41 | |
87 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 38.45 | ||
88 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 38.62 | ||
89 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 38.99 | |
90 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.08 | |
91 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 39.12 | |
92 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 39.44 | |
93 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 39.47 | ||
94 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 39.48 | |
95 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 39.48 | ||
96 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 39.60 | |
97 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 39.60 | |
98 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 39.77 | |
99 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 39.80 | |
100 | 140 | Kristiansen Ida | 1998 | KSA | 25 m | 39.86 | ||
101 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 40.49 | |
102 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 40.87 | |
103 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 41.12 | ||
104 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 41.42 | |
105 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 41.47 | |
106 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 41.53 | |
107 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 41.87 | |
108 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 42.05 | |
109 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 42.20 | |
110 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 42.49 | ||
111 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 42.80 | |
112 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 42.80 | |
113 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 42.83 | |
114 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 43.22 | |
115 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 43.47 | ||
116 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 43.69 | |
117 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 44.56 | |
118 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 45.20 | |
119 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 46.07 | |
120 | 766 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 46.58 | |
121 | 776 | Pallesen Victoria | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 47.27 | |
122 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 47.48 | |
123 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 48.10 | |
124 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 48.23 | |
125 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 48.45 | ||
126 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 48.58 | |
127 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 48.78 | |
128 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 49.50 | ||
129 | 834 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
130 | 852 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
131 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 50.28 | ||
132 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 51.26 | ||
133 | 850 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 54.06 | |
134 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:06.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Nicolaj Kirketerp-Møller, West Swim, 0.54.84, 2010 |
Løbssponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 53.64 | |
2 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 54.01 | |
3 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 54.09 | |
4 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 54.85 | |
5 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 55.92 | ||
6 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 56.09 | |
7 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 56.19 | |
8 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 57.03 | |
9 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 57.09 | |
10 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 57.39 | |
11 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 58.14 | |
12 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 58.71 | |
13 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 59.22 | |
14 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 59.65 | |
15 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 59.74 | |
16 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:00.27 | |
17 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 1:00.34 | |
18 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:00.72 | |
19 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:00.81 | |
20 | 797 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | ESBJERG | 9149AF | 25 m | 1:01.08 | |
21 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:01.29 | |
22 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:01.88 | |
23 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 1:01.92 | |
24 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:01.98 | ||
25 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:02.31 | |
26 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 1:02.45 | |
27 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 1:02.55 | ||
28 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 1:02.85 | ||
29 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:03.03 | |
30 | 129 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KSA | 25 m | 1:03.09 | ||
31 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:03.25 | |
32 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 1:03.36 | |
33 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:03.44 | |
34 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:03.56 | |
35 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:03.63 | ||
36 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 1:04.02 | |
37 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:04.34 | |
38 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 1:04.46 | |
39 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 1:04.67 | |
40 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 1:05.25 | |
41 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 1:05.26 | |
42 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 1:05.45 | |
43 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:05.89 | ||
44 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 1:07.40 | |
45 | 400 | Helman Jakob | 1996 | MALMÖ | AU1396 | 25 m | 1:07.88 | |
46 | 410 | Olsen David | 1998 | MALMÖ | AR3798 | 25 m | 1:08.54 | |
47 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:08.84 | |
48 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:08.85 | |
49 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:09.03 | |
50 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 1:09.05 | ||
51 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:10.21 | |
52 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:10.58 | ||
53 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:10.91 | |
54 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:11.37 | ||
55 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:11.50 | |
56 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:11.90 | ||
57 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 1:12.00 | ||
58 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 1:13.27 | |
59 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:13.27 | |
60 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:13.31 | |
61 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:14.58 | ||
62 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:14.78 | |
63 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:16.60 | |
64 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:17.05 | ||
65 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:20.22 | |
66 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:21.85 | |
67 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.50 | ||
68 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:23.38 | |
69 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 1:24.06 | ||
70 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:25.83 | |
71 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:27.65 | |
72 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:27.79 | |
73 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:28.87 | |
74 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:29.29 | |
75 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:32.45 | |
76 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | 1:32.72 | |
77 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 1:33.88 | ||
78 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 1:35.40 | ||
79 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:36.22 | |
80 | 823 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 0071AJ | 25 m | 1:42.18 | |
81 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:43.15 | |
82 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 1:57.29 | ||
83 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | |||
84 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.00.86, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:00.01 | |
2 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 1:00.08 | |
3 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:02.15 | |
4 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 1:02.26 | |
5 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 1:02.47 | |
6 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 1:02.64 | |
7 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:03.31 | |
8 | 43 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 1:03.74 | |
9 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:04.09 | |
10 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:04.29 | |
11 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 1:04.38 | |
12 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 1:04.39 | |
13 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 1:04.94 | ||
14 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:05.76 | |
15 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 1:05.79 | |
16 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:06.11 | |
17 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:06.57 | ||
18 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:06.67 | ||
19 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 1:06.72 | |
20 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 1:06.78 | |
21 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:07.03 | |
22 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 1:07.50 | ||
23 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:07.68 | |
24 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.89 | ||
25 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.07 | ||
26 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 1:08.17 | |
27 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:08.60 | |
28 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 1:08.64 | |
29 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:09.07 | |
30 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 1:09.08 | ||
31 | 208 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 1:09.16 | |
32 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 1:09.20 | |
33 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 1:09.59 | |
34 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:09.62 | |
35 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:09.64 | |
36 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:09.77 | |
37 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 1:10.21 | |
38 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:10.61 | |
39 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:11.77 | |
40 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:12.45 | |
41 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:12.60 | |
42 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:12.99 | |
43 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:13.22 | |
44 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:13.95 | |
45 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.96 | ||
46 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:14.46 | |
47 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 1:15.12 | |
48 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:15.17 | |
49 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:15.22 | ||
50 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 1:15.60 | ||
51 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:16.06 | |
52 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:16.24 | |
53 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:16.41 | |
54 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:16.68 | ||
55 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:17.23 | |
56 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 1:18.02 | ||
57 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:18.39 | |
58 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:18.56 | |
59 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.64 | ||
60 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 1:18.84 | ||
61 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:18.85 | |
62 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:18.96 | |
63 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:19.19 | ||
64 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:19.30 | |
65 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:19.83 | |
66 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 1:19.94 | |
67 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 1:21.33 | ||
68 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:22.00 | |
69 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 1:22.55 | |
70 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:23.79 | |
71 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.85 | ||
72 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:24.36 | |
73 | 125 | Jacobsen Lene Michelle | 1993 | KSA | 25 m | 1:25.47 | ||
74 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:26.31 | |
75 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 1:26.43 | ||
76 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 1:26.47 | ||
77 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:26.66 | |
78 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:26.75 | |
79 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:26.80 | ||
80 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 1:27.61 | ||
81 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:28.30 | |
82 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 1:29.44 | |
83 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.48 | ||
84 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:29.89 | |
85 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 1:30.56 | |
86 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.13 | ||
87 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:31.74 | |
88 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 1:36.24 | ||
89 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:37.46 | |
90 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:37.76 | |
91 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:37.82 | ||
92 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:38.05 | ||
93 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:38.10 | ||
94 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:39.69 | |
95 | 123 | Hansen Isabella | 1999 | KSA | 25 m | 1:45.43 | ||
96 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:45.78 | ||
97 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:53.37 | |
98 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:56.56 | |
99 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | ||
100 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | ||
101 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | ||
102 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | ||
103 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Johan Bengtsson, Malmø Kappsim, 0.50.84, 2011 |
Løbssponsor: Højland Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 49.06 | |
2 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 50.34 | |
3 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 50.45 | |
4 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 50.68 | |
5 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 51.49 | |
6 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 52.25 | ||
7 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 52.33 | |
8 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 52.34 | |
9 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 53.00 | |
10 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 53.11 | |
11 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 53.20 | |
12 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 53.45 | |
13 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 53.55 | |
14 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 53.86 | |
15 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 53.87 | |
16 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 53.96 | |
17 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 54.12 | |
18 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 54.15 | |
19 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 54.20 | |
20 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 54.75 | |
21 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 54.93 | |
22 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 54.99 | ||
23 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 55.21 | |
24 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 55.31 | |
25 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 55.50 | |
26 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 55.70 | |
27 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 56.09 | |
28 | 181 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 56.10 | ||
29 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 56.10 | |
30 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 56.20 | |
31 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 56.44 | |
32 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 56.46 | ||
33 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 56.49 | |
34 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 56.53 | |
35 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 56.78 | ||
36 | 129 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KSA | 25 m | 57.00 | ||
37 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 57.01 | |
38 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 57.13 | |
39 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 57.20 | |
40 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 57.35 | ||
41 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 57.37 | ||
42 | 410 | Olsen David | 1998 | MALMÖ | AR3798 | 25 m | 57.54 | |
43 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 57.68 | |
44 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 57.92 | |
45 | 203 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 58.14 | |
46 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 58.18 | |
47 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 58.36 | |
48 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 58.39 | |
49 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 58.51 | ||
50 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 58.52 | |
51 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 58.62 | ||
52 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 58.65 | |
53 | 401 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MALMÖ | AF8996 | 25 m | 58.88 | |
54 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 58.92 | ||
55 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 58.97 | |
56 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 59.31 | ||
57 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 59.33 | |
58 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 59.36 | |
59 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 59.43 | |
60 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 59.52 | ||
61 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 59.53 | |
62 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 59.77 | ||
63 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 59.86 | |
64 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 59.88 | |
65 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:00.07 | ||
66 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:00.26 | |
67 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:00.38 | |
68 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:00.59 | |
69 | 398 | Tran Philip | 1999 | MALMÖ | AC8999 | 25 m | 1:00.69 | |
70 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:01.19 | ||
71 | 151 | Teland Hakeem | 1998 | KSA | 25 m | 1:01.27 | ||
72 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:01.37 | ||
73 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 1:01.83 | ||
74 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 1:01.83 | |
75 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:02.25 | |
76 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:02.46 | ||
77 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:02.59 | |
78 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:02.66 | |
79 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:02.69 | ||
80 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:03.25 | |
81 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 1:03.52 | |
82 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 1:03.57 | |
83 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:03.69 | ||
84 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:04.06 | |
85 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:04.12 | ||
86 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:04.44 | |
87 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:04.67 | ||
88 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:05.00 | |
89 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 1:06.05 | |
90 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:06.36 | ||
91 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:06.41 | |
92 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:06.49 | |
93 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:06.50 | |
94 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 1:06.77 | |
95 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:06.83 | |
96 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.42 | ||
97 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:08.07 | |
98 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 1:08.75 | ||
99 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:09.91 | |
100 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:10.03 | |
101 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:10.38 | |
102 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:11.61 | |
103 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:11.72 | |
104 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:12.16 | |
105 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.81 | ||
106 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:12.98 | |
107 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:13.11 | |
108 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 1:13.13 | ||
109 | 534 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:13.34 | |
110 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:13.94 | |
111 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:14.57 | |
112 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | 1:16.06 | |
113 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.07 | |
114 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 1:16.99 | |
115 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:17.06 | |
116 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:17.08 | |
117 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:17.26 | |
118 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 1:18.34 | ||
119 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 1:19.22 | ||
120 | 823 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 0071AJ | 25 m | 1:19.52 | |
121 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:20.18 | |
122 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.13 | ||
123 | 16 | Koch Jacob | 1998 | S 68 | 9847AS | 25 m | 1:23.34 | |
124 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:24.70 | |
125 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 1:25.18 | |
126 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 1:26.20 | |
127 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:28.25 | |
128 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 1:30.98 | |
129 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 1:31.06 | |
130 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:33.47 | |
131 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:34.07 | ||
132 | 856 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:34.48 | |
133 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 1:36.49 | |
134 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 1:37.00 | |
135 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:37.26 | |
136 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:45.70 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg, Malmø Kappsim, 0.55.53, 2011 |
Løbssponsor: Anders Pedersen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 55.12 | |
2 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 56.32 | |
3 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 56.92 | |
4 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 57.54 | |
5 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 57.64 | |
6 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 58.01 | |
7 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 58.01 | |
8 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 58.33 | |
9 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 58.85 | |
10 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 58.88 | |
11 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 59.03 | |
12 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 59.54 | |
13 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 59.62 | |
14 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 59.65 | |
15 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 59.66 | |
16 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 59.75 | |
17 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 59.75 | |
18 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 59.90 | |
19 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 59.95 | ||
20 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:00.02 | |
21 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:00.17 | |
22 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:00.25 | ||
23 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:00.51 | |
24 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 1:00.62 | |
25 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 1:01.30 | |
26 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:01.39 | |
27 | 442 | Andersson Elinor | 1994 | SJÖBO SS | BH0894 | 25 m | 1:01.60 | |
28 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 1:01.73 | |
29 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.79 | ||
30 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:01.83 | |
31 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 1:02.08 | |
32 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 1:02.30 | ||
33 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:02.35 | |
34 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:02.37 | |
35 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:02.63 | |
36 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:02.64 | ||
37 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:02.67 | |
38 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 1:02.92 | ||
39 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:03.01 | |
40 | 406 | Granborg Amanda | 1999 | MALMÖ | AE7699 | 25 m | 1:03.09 | |
41 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 1:03.19 | ||
42 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:03.23 | |
43 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:03.47 | |
44 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:03.53 | ||
45 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:03.63 | |
46 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:03.66 | |
47 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:03.71 | |
48 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 1:03.97 | ||
49 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:04.27 | |
50 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:04.28 | |
51 | 402 | Laursen Cecilia | 1997 | MALMÖ | AK4297 | 25 m | 1:04.31 | |
52 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:04.36 | |
53 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:04.36 | |
54 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:04.37 | |
55 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:04.46 | ||
56 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:04.54 | |
57 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 1:04.56 | ||
58 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:04.71 | |
59 | 201 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | HERNING | 9768AE | 25 m | 1:04.81 | |
60 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:05.06 | |
61 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.38 | ||
62 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:05.50 | |
63 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:05.60 | |
64 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:05.67 | ||
65 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:05.68 | |
66 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 1:05.69 | |
67 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:05.89 | |
68 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:05.92 | |
69 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 1:06.00 | ||
70 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:06.06 | |
71 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:06.24 | ||
72 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:06.25 | |
73 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 1:06.30 | |
74 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:06.49 | |
75 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:06.52 | |
76 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:06.84 | |
77 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 1:06.96 | ||
78 | 14 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:07.01 | |
79 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:07.02 | |
80 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:07.03 | |
81 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:07.08 | ||
82 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:07.15 | |
83 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:07.19 | ||
84 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 1:07.20 | |
85 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.73 | ||
86 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.79 | ||
87 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:07.97 | ||
88 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:07.98 | |
89 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:08.07 | |
90 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 1:08.37 | |
91 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:08.56 | |
92 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:08.56 | |
93 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:08.63 | |
94 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:08.64 | |
95 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 1:08.91 | ||
96 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:08.93 | |
97 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:09.19 | |
98 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:09.23 | |
99 | 120 | Birkeland Caroline | 1998 | KSA | 25 m | 1:09.29 | ||
100 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:09.34 | ||
101 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:10.05 | |
102 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:10.25 | |
103 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:10.29 | |
104 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 1:10.34 | ||
105 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 1:10.71 | ||
106 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 1:10.75 | |
107 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:10.80 | |
108 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 1:11.12 | ||
109 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:11.29 | |
110 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.54 | ||
111 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 1:11.55 | |
112 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.56 | ||
113 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:11.62 | |
114 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:12.20 | |
115 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 1:12.35 | |
116 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:12.44 | |
117 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:12.57 | |
118 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:12.65 | ||
119 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:12.68 | ||
120 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:12.96 | |
121 | 125 | Jacobsen Lene Michelle | 1993 | KSA | 25 m | 1:13.05 | ||
122 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:13.10 | |
123 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 1:13.15 | ||
124 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:13.21 | |
125 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 1:13.64 | ||
126 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 1:13.68 | |
127 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:13.92 | |
128 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:13.97 | ||
129 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:13.99 | ||
130 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 1:14.87 | |
131 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:16.42 | ||
132 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:16.58 | |
133 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:16.67 | |
134 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:16.70 | |
135 | 550 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 1:16.76 | |
136 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 1:17.14 | |
137 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:17.32 | |
138 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:17.37 | |
139 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:17.68 | |
140 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 1:17.75 | ||
141 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:17.76 | |
142 | 140 | Kristiansen Ida | 1998 | KSA | 25 m | 1:17.94 | ||
143 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 1:18.78 | ||
144 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:19.78 | |
145 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:19.83 | |
146 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 1:19.87 | |
147 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 1:20.15 | |
148 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:23.39 | |
149 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:24.60 | |
150 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:24.70 | |
151 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:26.11 | |
152 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:26.20 | |
153 | 776 | Pallesen Victoria | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:26.43 | |
154 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:28.36 | |
155 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:31.43 | |
156 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.46 | ||
157 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 1:31.77 | |
158 | 123 | Hansen Isabella | 1999 | KSA | 25 m | 1:34.77 | ||
159 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:34.81 | |
160 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:37.81 | |
161 | 766 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:44.30 | |
162 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:45.70 | |
163 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:47.32 | ||
164 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:13.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen, West Swim, 2.12.69, 2008 |
Løbssponsor: Beckers Farvecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 2:09.95 | |
2 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 2:11.83 | |
3 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:24.01 | |
4 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:25.27 | |
5 | 797 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | ESBJERG | 9149AF | 25 m | 2:25.56 | |
6 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 2:26.38 | |
7 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 2:28.30 | |
8 | 400 | Helman Jakob | 1996 | MALMÖ | AU1396 | 25 m | 2:29.03 | |
9 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 2:29.25 | |
10 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 2:31.17 | |
11 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 2:31.82 | |
12 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:34.48 | |
13 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:35.52 | |
14 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:35.92 | |
15 | 448 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 2:36.65 | |
16 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 2:37.16 | |
17 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 2:40.21 | |
18 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:43.03 | |
19 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 2:43.14 | ||
20 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:43.32 | ||
21 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 2:45.88 | |
22 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 2:47.39 | |
23 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:47.64 | |
24 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:50.10 | |
25 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 2:51.98 | ||
26 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 2:53.82 | |
27 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:54.99 | |
28 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:56.66 | |
29 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:57.80 | |
30 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 3:04.69 | |
31 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 3:06.12 | ||
32 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:10.15 | |
33 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 3:11.23 | |
34 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 3:11.66 | ||
35 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 3:13.72 | ||
36 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 3:14.61 | ||
37 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 3:16.30 | |
38 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 3:16.34 | ||
39 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 3:20.04 | |
40 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 3:21.58 | ||
41 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 3:46.13 | |
42 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 3:50.02 | |
43 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:57.42 | |
44 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 3:57.63 | |
45 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 4:01.01 | ||
46 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 4:01.28 | |
47 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 5:32.90 | |
48 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | ||
49 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | ||
50 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam, Lambertseter, 2.28.84, 2009 |
Løbssponsor: LD Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 2:24.70 | |
2 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:27.41 | |
3 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 2:32.78 | |
4 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 2:36.85 | |
5 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 2:37.29 | |
6 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 2:37.82 | |
7 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:38.30 | |
8 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 2:39.79 | |
9 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:41.75 | ||
10 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:42.93 | |
11 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 2:43.33 | ||
12 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:45.39 | |
13 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 2:45.49 | ||
14 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 2:49.11 | |
15 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:49.50 | |
16 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:50.18 | |
17 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:53.07 | |
18 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 2:55.35 | ||
19 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 2:55.58 | |
20 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:56.01 | |
21 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 2:56.07 | |
22 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:58.06 | |
23 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 3:02.10 | ||
24 | 466 | Stenberg Iselin | 1998 | Grimstad | 25 m | 3:02.84 | ||
25 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 3:03.02 | ||
26 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 3:03.59 | |
27 | 14 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 3:05.90 | |
28 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 3:07.89 | ||
29 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 3:09.47 | |
30 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 3:10.87 | |
31 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 3:11.04 | |
32 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 3:11.87 | |
33 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 3:12.65 | ||
34 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 3:13.04 | |
35 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 3:13.15 | ||
36 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 3:13.34 | |
37 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:14.38 | |
38 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 3:14.94 | |
39 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 3:15.38 | |
40 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:17.72 | ||
41 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:18.08 | |
42 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:20.15 | |
43 | 741 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 3:20.21 | |
44 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 3:22.07 | |
45 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 3:23.62 | |
46 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 3:23.63 | ||
47 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 3:23.67 | ||
48 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 3:27.23 | |
49 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 3:27.46 | |
50 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:30.95 | |
51 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:30.96 | |
52 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 3:36.05 | |
53 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 3:37.46 | |
54 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 3:38.21 | ||
55 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:38.51 | |
56 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 3:40.18 | ||
57 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 3:40.32 | |
58 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 3:43.70 | |
59 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 3:55.00 | |
60 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 4:01.05 | |
61 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 4:01.42 | |
62 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 4:09.38 | ||
63 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | ||
64 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal, Norge, 0.24.44, 2002 |
Løbssponsor: Thy Antenne Service |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 24.66 | |
2 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 24.70 | |
3 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 24.85 | |
4 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 25.15 | |
5 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 25.16 | |
6 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 25.24 | |
7 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 25.54 | |
8 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 25.73 | |
9 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 25.76 | |
10 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 26.00 | ||
11 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 26.22 | |
12 | 199 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 26.32 | |
13 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 26.32 | |
14 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 26.49 | |
15 | 797 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | ESBJERG | 9149AF | 25 m | 26.52 | |
16 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 26.56 | |
17 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 26.60 | ||
18 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 26.60 | |
19 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 26.88 | |
20 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 26.99 | |
21 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 27.25 | |
22 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 27.37 | ||
23 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 27.50 | |
24 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 27.51 | |
25 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 27.77 | |
26 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 27.90 | |
27 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 28.02 | |
28 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.10 | ||
29 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 28.12 | |
30 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 28.20 | |
31 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 28.20 | ||
32 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 28.24 | |
33 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 28.67 | |
34 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 28.85 | |
35 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.89 | ||
36 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 28.92 | |
37 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 28.93 | ||
38 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 29.10 | ||
39 | 464 | Foss Lars | 1995 | Grimstad | 25 m | 29.18 | ||
40 | 151 | Teland Hakeem | 1998 | KSA | 25 m | 29.36 | ||
41 | 122 | Frestad Eirik | 1997 | KSA | 25 m | 29.56 | ||
42 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 29.63 | |
43 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 29.87 | |
44 | 203 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 30.00 | |
45 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 30.20 | ||
46 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 30.33 | ||
47 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 30.35 | |
48 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 30.49 | |
49 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 30.55 | |
50 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 30.67 | ||
51 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 30.89 | ||
52 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 30.98 | |
53 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 31.09 | ||
54 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 31.22 | |
55 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 31.41 | |
56 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 31.54 | ||
57 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 32.06 | |
58 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 32.08 | |
59 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 32.33 | |
60 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 32.97 | |
61 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 33.04 | ||
62 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 33.47 | ||
63 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 33.91 | ||
64 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 34.17 | |
65 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 34.35 | |
66 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 35.06 | |
67 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 35.91 | ||
68 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 36.13 | |
69 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 36.17 | |
70 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 37.25 | |
71 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 37.42 | |
72 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 37.48 | |
73 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 37.63 | ||
74 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 38.45 | |
75 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 38.99 | ||
76 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 39.03 | ||
77 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 39.27 | |
78 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 39.38 | |
79 | 534 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 41.20 | |
80 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 43.10 | |
81 | 823 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 0071AJ | 25 m | 43.87 | |
82 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 44.15 | |
83 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 46.97 | |
84 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 47.38 | |
85 | 856 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 50.00 | |
86 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 52.95 | |
87 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 53.87 | ||
88 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 58.76 | |
89 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 1:01.87 | |
90 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | ||
91 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 0.27.87, 2010 |
Løbssponsor: 3N Lakering |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 27.04 | |
2 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 27.75 | |
3 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 27.96 | |
4 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 28.12 | |
5 | 43 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 28.26 | |
6 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 28.26 | |
7 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 28.28 | |
8 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 28.40 | |
9 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 28.42 | |
10 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 28.70 | |
11 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 28.80 | |
12 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 28.84 | |
13 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 28.95 | |
14 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 29.06 | |
15 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 29.08 | |
16 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 29.31 | |
17 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 29.41 | ||
18 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 29.42 | |
19 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 29.61 | ||
20 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 29.88 | ||
21 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 30.04 | |
22 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 30.22 | |
23 | 208 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 30.39 | |
24 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 30.52 | ||
25 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 30.67 | |
26 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 30.76 | ||
27 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 30.78 | ||
28 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 30.94 | |
29 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 30.95 | |
30 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 30.99 | |
31 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 31.01 | ||
32 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 31.06 | ||
33 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 31.15 | |
34 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 31.22 | |
35 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 31.39 | |
36 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 31.43 | ||
37 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 31.48 | |
38 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 31.62 | ||
39 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 31.68 | ||
40 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 32.00 | |
41 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 32.09 | |
42 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 32.31 | |
43 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 32.45 | |
44 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 32.58 | ||
45 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 32.59 | |
46 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 32.76 | ||
47 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 32.81 | |
48 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 32.81 | |
49 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 32.85 | |
50 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 32.85 | |
51 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 32.89 | |
52 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 33.03 | ||
53 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 33.13 | ||
54 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 33.20 | |
55 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 33.21 | |
56 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 33.46 | |
57 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 33.54 | ||
58 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 33.61 | ||
59 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 33.68 | |
60 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 33.77 | ||
61 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 33.85 | ||
62 | 201 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | HERNING | 9768AE | 25 m | 33.88 | |
63 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 33.90 | |
64 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 33.91 | ||
65 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 34.04 | ||
66 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 34.13 | |
67 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 34.19 | ||
68 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 34.23 | |
69 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 34.29 | |
70 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 34.42 | |
71 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 34.67 | |
72 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 34.70 | ||
73 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.09 | |
74 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 35.10 | ||
75 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 35.20 | |
76 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 35.21 | ||
77 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 35.34 | ||
78 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 35.53 | |
79 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 35.54 | ||
80 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 35.67 | |
81 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 35.70 | |
82 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 35.77 | ||
83 | 125 | Jacobsen Lene Michelle | 1993 | KSA | 25 m | 36.19 | ||
84 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 36.32 | ||
85 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 36.44 | ||
86 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 36.87 | |
87 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 36.94 | |
88 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 37.24 | ||
89 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 37.33 | |
90 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 37.52 | |
91 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 37.68 | |
92 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 37.71 | |
93 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 37.91 | |
94 | 817 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 38.22 | |
95 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 38.46 | |
96 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 38.58 | |
97 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 38.87 | ||
98 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 38.95 | |
99 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 38.95 | |
100 | 550 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 38.98 | |
101 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 39.02 | |
102 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 39.52 | |
103 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 39.59 | |
104 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 40.00 | |
105 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 40.13 | |
106 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 40.55 | |
107 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 40.56 | |
108 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 40.70 | ||
109 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 41.04 | |
110 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 41.14 | |
111 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 41.38 | |
112 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 41.40 | ||
113 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 41.86 | ||
114 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 41.88 | |
115 | 140 | Kristiansen Ida | 1998 | KSA | 25 m | 42.08 | ||
116 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 42.40 | |
117 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 43.62 | |
118 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 43.69 | ||
119 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 44.58 | |
120 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 44.81 | |
121 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 44.91 | |
122 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 45.13 | |
123 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 45.29 | |
124 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 45.42 | |
125 | 123 | Hansen Isabella | 1999 | KSA | 25 m | 46.98 | ||
126 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 47.44 | |
127 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 48.29 | |
128 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 48.76 | |
129 | 766 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 48.83 | |
130 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 48.99 | ||
131 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 49.13 | |
132 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 49.98 | |
133 | 776 | Pallesen Victoria | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 50.09 | |
134 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 50.62 | |
135 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 50.89 | ||
136 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 54.87 | |
137 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:00.23 | |
138 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Frans Johannessen, West Swim, 3.51.98, 2011 |
Løbssponsor: XL Byg Nykøbing |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 3:55.00 | |
3 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 4:00.45 | |
4 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 4:02.69 | |
5 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 4:02.83 | |
6 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 4:03.53 | |
7 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 4:09.11 | |
8 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 4:12.79 | |
9 | 129 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KSA | 25 m | 4:14.45 | ||
10 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:14.84 | |
11 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 4:15.89 | ||
12 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 4:17.08 | |
13 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 4:20.00 | |
14 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:21.25 | |
15 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 4:23.31 | |
16 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 4:23.98 | |
17 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 4:27.60 | |
18 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:27.75 | ||
19 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 4:29.65 | |
20 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 4:30.28 | |
21 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 4:30.41 | |
22 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 4:30.45 | |
23 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 4:31.08 | ||
24 | 410 | Olsen David | 1998 | MALMÖ | AR3798 | 25 m | 4:32.56 | |
25 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 4:33.13 | |
26 | 175 | Amundsen Erik | 1995 | Poseidon | 25 m | 4:33.22 | ||
27 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 4:36.76 | |
28 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 4:38.81 | |
29 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 4:43.28 | |
30 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 4:45.20 | |
31 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 4:45.88 | |
32 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 4:46.85 | |
33 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 4:48.18 | |
34 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 4:48.49 | ||
35 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 4:51.36 | |
36 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 4:52.36 | |
37 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 4:52.38 | |
38 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 5:00.45 | |
39 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 5:01.38 | |
40 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 5:04.54 | ||
41 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 5:27.61 | ||
42 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 5:33.35 | |
43 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 5:46.32 | |
44 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 5:53.39 | |
45 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 6:03.88 | ||
46 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 6:54.72 | |
47 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 7:06.80 | ||
48 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 7:46.25 | |
49 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | RES | |
50 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | RES | |
51 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | RES | ||
52 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Elisabeth Jarland, Bergensvømmerne, 4.21.07, 2003 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 4:12.71 | |
2 | 792 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | ESBJERG | 8888AA | 25 m | 4:15.56 | |
3 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:17.91 | |
4 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 4:29.18 | |
5 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 4:29.50 | ||
6 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 4:30.56 | |
7 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 4:32.50 | |
8 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 4:33.72 | |
9 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 4:34.33 | |
10 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:36.30 | |
11 | 406 | Granborg Amanda | 1999 | MALMÖ | AE7699 | 25 m | 4:41.83 | |
12 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 4:42.02 | ||
13 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 4:45.00 | |
14 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 4:49.39 | |
15 | 389 | Liljegren Hanna | 1998 | MALMÖ | AM7898 | 25 m | 4:49.42 | |
16 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 4:50.00 | |
17 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 4:50.00 | |
18 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:50.01 | ||
19 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 4:50.89 | |
20 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 4:51.08 | ||
21 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 4:55.44 | |
22 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 4:56.50 | |
23 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 4:56.90 | ||
24 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 4:58.03 | |
25 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 5:02.24 | |
26 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 5:06.40 | |
27 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 5:07.64 | |
28 | 120 | Birkeland Caroline | 1998 | KSA | 25 m | 5:10.15 | ||
29 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 5:11.66 | |
30 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 5:12.51 | |
31 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 5:14.98 | |
32 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 5:18.10 | |
33 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 5:19.39 | ||
34 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 5:23.83 | |
35 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 5:25.97 | |
36 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 5:28.15 | ||
37 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 5:31.04 | |
38 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 5:34.88 | |
39 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 5:35.58 | |
40 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 5:36.31 | ||
41 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 5:38.27 | |
42 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 5:38.63 | |
43 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 5:39.27 | ||
44 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 5:50.45 | |
45 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 5:50.46 | |
46 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 5:52.63 | ||
47 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 6:03.55 | |
48 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 6:09.50 | ||
49 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 6:14.42 | RES |
50 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | RES | |
51 | 123 | Hansen Isabella | 1999 | KSA | 25 m | RES | ||
52 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen, West Swim, 2.02.01, 2010 |
Løbssponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 1:58.96 | |
2 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 2:00.44 | |
3 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 2:06.34 | |
4 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 2:07.21 | |
5 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 2:08.13 | |
6 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 2:08.33 | |
7 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 2:09.28 | |
8 | 207 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 2:10.35 | |
9 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:10.66 | |
10 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:13.74 | |
11 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 2:15.42 | |
12 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:15.47 | |
13 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 2:16.81 | |
14 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:16.98 | |
15 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:17.57 | |
16 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 2:18.03 | |
17 | 203 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:18.13 | |
18 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:18.18 | |
19 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 2:18.52 | |
20 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 2:19.00 | |
21 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:20.22 | |
22 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:20.34 | |
23 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 2:21.39 | |
24 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:22.33 | |
25 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 2:22.83 | ||
26 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 2:23.52 | |
27 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:24.51 | |
28 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:25.27 | ||
29 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:28.40 | ||
30 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:28.99 | |
31 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:31.12 | |
32 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:31.53 | |
33 | 400 | Helman Jakob | 1996 | MALMÖ | AU1396 | 25 m | 2:31.92 | |
34 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 2:34.29 | ||
35 | 398 | Tran Philip | 1999 | MALMÖ | AC8999 | 25 m | 2:34.90 | |
36 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:35.64 | |
37 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 2:36.52 | |
38 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 2:37.70 | ||
39 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:38.00 | |
40 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:40.62 | |
41 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 2:43.50 | |
42 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:43.55 | |
43 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:47.40 | ||
44 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 2:51.72 | ||
45 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 2:54.27 | ||
46 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 2:54.33 | ||
47 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 2:55.75 | |
48 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 2:55.86 | ||
49 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 3:01.88 | |
50 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 3:04.08 | ||
51 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:06.84 | |
52 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:13.40 | |
53 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 3:15.48 | |
54 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 3:30.66 | |
55 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | ||
56 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | |||
57 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | ||
58 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | |||
59 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam, Lambertseter, 2.16.85, 2009 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:11.98 | |
2 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 2:17.07 | |
3 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 2:17.39 | |
4 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 2:20.14 | |
5 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 2:21.26 | |
6 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:21.61 | |
7 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:22.02 | ||
8 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 2:22.67 | |
9 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:22.88 | |
10 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:23.12 | |
11 | 43 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 2:23.85 | |
12 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 2:24.51 | |
13 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:25.00 | |
14 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 2:25.21 | |
15 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:25.46 | |
16 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:25.74 | |
17 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:25.81 | |
18 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 2:26.05 | |
19 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 2:26.17 | |
20 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:27.31 | |
21 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 2:27.50 | ||
22 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 2:28.89 | |
23 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 2:29.34 | |
24 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 2:29.47 | |
25 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 2:30.63 | |
26 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 2:31.26 | |
27 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 2:32.07 | |
28 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:32.14 | |
29 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:32.46 | |
30 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:34.78 | ||
31 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 2:34.80 | |
32 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:36.77 | |
33 | 425 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:38.79 | |
34 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 2:39.53 | |
35 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:39.63 | ||
36 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 2:39.92 | |
37 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 2:40.21 | |
38 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 2:41.58 | |
39 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 2:43.30 | |
40 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 2:43.38 | |
41 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:44.02 | |
42 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:44.09 | |
43 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 2:44.95 | |
44 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 2:47.07 | |
45 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:47.46 | ||
46 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:48.31 | |
47 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:49.52 | |
48 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:49.57 | ||
49 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 2:51.31 | ||
50 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 2:52.17 | ||
51 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:52.37 | |
52 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:52.92 | |
53 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 2:53.46 | ||
54 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:54.42 | ||
55 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 2:55.92 | |
56 | 466 | Stenberg Iselin | 1998 | Grimstad | 25 m | 2:56.06 | ||
57 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 2:56.62 | |
58 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:56.80 | ||
59 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:57.66 | ||
60 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 3:00.21 | ||
61 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 3:00.37 | ||
62 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 3:01.06 | ||
63 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 3:01.74 | ||
64 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 3:04.81 | ||
65 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 3:06.36 | |
66 | 197 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 3:07.68 | |
67 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 3:08.77 | |
68 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 3:09.19 | |
69 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 3:10.13 | |
70 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 3:10.22 | |
71 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:11.41 | |
72 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 3:12.68 | ||
73 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 3:14.74 | |
74 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 3:18.22 | ||
75 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 3:19.64 | |
76 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:20.18 | |
77 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:20.61 | |
78 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:20.71 | |
79 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 3:21.18 | |
80 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 3:21.34 | |
81 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 3:22.61 | |
82 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:25.06 | |
83 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 3:26.25 | |
84 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 3:27.01 | |
85 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 3:29.59 | |
86 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 3:31.36 | |
87 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:40.91 | ||
88 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 3:45.00 | |
89 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 4:00.86 | |
90 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | ||
91 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
92 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | |||
93 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Robin Dale Oen, Vestkantsvømmerne, 0.22.94, 2004 |
Løbssponsor: Tingstrup Murerforretning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 22.86 | |
2 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 22.87 | |
3 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 23.45 | |
4 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 23.52 | |
5 | 199 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 23.65 | |
6 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 23.86 | |
7 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 23.93 | |
8 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 24.00 | |
9 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 24.05 | |
10 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 24.16 | ||
11 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 24.21 | |
12 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 24.40 | |
13 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 24.45 | ||
14 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 24.45 | |
15 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 24.48 | |
16 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 24.65 | ||
17 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 24.82 | |
18 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 24.88 | |
19 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 25.30 | |
20 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 25.31 | |
21 | 181 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 25.45 | ||
22 | 196 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 25.55 | |
23 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 25.57 | ||
24 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 25.57 | |
25 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 25.65 | |
26 | 464 | Foss Lars | 1995 | Grimstad | 25 m | 25.74 | ||
27 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 25.82 | |
28 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 25.84 | |
29 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 26.10 | |
30 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 26.11 | ||
31 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 26.28 | |
32 | 410 | Olsen David | 1998 | MALMÖ | AR3798 | 25 m | 26.46 | |
33 | 203 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 26.54 | |
34 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 26.54 | |
35 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 26.68 | |
36 | 448 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 26.69 | |
37 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 26.70 | |
38 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 26.72 | |
39 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 26.79 | |
40 | 903 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 26.79 | |
41 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 26.89 | ||
42 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 26.95 | ||
43 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 27.05 | ||
44 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 27.17 | |
45 | 151 | Teland Hakeem | 1998 | KSA | 25 m | 27.22 | ||
46 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 27.27 | ||
47 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 27.32 | |
48 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 27.37 | ||
49 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 27.42 | ||
50 | 401 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MALMÖ | AF8996 | 25 m | 27.48 | |
51 | 200 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 27.51 | |
52 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 27.59 | |
53 | 411 | Fridh Oscar | 1996 | MALMÖ | 25 m | 27.60 | ||
54 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 27.60 | ||
55 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 27.63 | |
56 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 27.65 | |
57 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 27.69 | |
58 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 27.72 | |
59 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 28.24 | |
60 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 28.28 | ||
61 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 28.32 | |
62 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 28.37 | |
63 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 28.47 | ||
64 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 28.62 | |
65 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 29.06 | ||
66 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 29.09 | ||
67 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 29.11 | |
68 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 29.12 | |
69 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 29.14 | ||
70 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 29.36 | |
71 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 29.37 | ||
72 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 29.59 | |
73 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 29.64 | |
74 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 29.73 | |
75 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 29.77 | ||
76 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 30.05 | |
77 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 30.39 | ||
78 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 30.61 | |
79 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 30.81 | |
80 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 30.91 | |
81 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 30.92 | ||
82 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 30.93 | |
83 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 30.95 | |
84 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 31.01 | |
85 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 31.31 | |
86 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 31.50 | ||
87 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 31.52 | |
88 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 31.69 | ||
89 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 32.09 | ||
90 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.13 | |
91 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 32.97 | ||
92 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 33.29 | |
93 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 33.40 | |
94 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | 33.51 | |
95 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 33.70 | ||
96 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 33.70 | |
97 | 823 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 0071AJ | 25 m | 34.35 | |
98 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 34.39 | |
99 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 34.45 | |
100 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 34.51 | |
101 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 34.71 | |
102 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 34.80 | |
103 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 34.83 | |
104 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 35.22 | |
105 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 36.14 | |
106 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 36.15 | ||
107 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 36.39 | |
108 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 37.05 | |
109 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 37.07 | |
110 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 37.83 | |
111 | 534 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 38.22 | |
112 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 39.11 | |
113 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 40.64 | |
114 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 41.10 | ||
115 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 41.68 | |
116 | 819 | Aagaard Nicklas Hvass | 1997 | THISTED | 25 m | 42.00 | ||
117 | 821 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 25 m | 42.00 | ||
118 | 828 | Christen Magnus Thorhauge | 2001 | THISTED | 25 m | 43.00 | ||
119 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 43.26 | ||
120 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 44.35 | |
121 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 44.61 | |
122 | 856 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 45.93 | |
123 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 45.95 | |
124 | 824 | Bech Victor | 2002 | THISTED | 0219AI | 25 m | 47.45 | |
125 | 839 | Hilstrøm Magnus | 2001 | THISTED | 0135AJ | 25 m | 50.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg, Trelleborg, 0.25.79, 2009 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 25.60 | |
2 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 25.73 | |
3 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 26.43 | |
4 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 26.46 | |
5 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 26.62 | |
6 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 26.86 | |
7 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 26.89 | |
8 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 26.90 | |
9 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 27.14 | |
10 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 27.43 | |
11 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 27.46 | |
12 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 27.52 | |
13 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 27.55 | |
14 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 27.58 | |
15 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 27.63 | ||
16 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 27.70 | |
17 | 785 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 27.71 | |
18 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 27.99 | |
19 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 28.16 | |
20 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 28.17 | ||
21 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.19 | ||
22 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 28.24 | |
23 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 28.26 | |
24 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 28.36 | |
25 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 28.38 | |
26 | 43 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 28.40 | |
27 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 28.50 | ||
28 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.55 | ||
29 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 28.57 | |
30 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 28.68 | |
31 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.73 | ||
32 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.81 | ||
33 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 28.96 | |
34 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 28.99 | ||
35 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 29.04 | |
36 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 29.05 | |
37 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 29.06 | |
38 | 202 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 29.10 | |
39 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 29.19 | |
40 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 29.33 | ||
41 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 29.33 | |
42 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 29.36 | |
43 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 29.36 | |
44 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 29.38 | ||
45 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 29.41 | ||
46 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 29.43 | ||
47 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 29.47 | |
48 | 902 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 29.50 | |
49 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 29.56 | ||
50 | 208 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 29.57 | |
51 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 29.75 | ||
52 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 29.77 | |
53 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.80 | ||
54 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 29.81 | ||
55 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 29.83 | |
56 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 29.88 | ||
57 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 29.90 | |
58 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 29.97 | |
59 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 30.01 | |
60 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 30.04 | ||
61 | 14 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 30.10 | |
62 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 30.25 | ||
63 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 30.30 | |
64 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 30.35 | |
65 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 30.36 | ||
66 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 30.52 | |
67 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 30.65 | |
68 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 30.66 | |
69 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 30.71 | |
70 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 30.77 | |
71 | 402 | Laursen Cecilia | 1997 | MALMÖ | AK4297 | 25 m | 30.84 | |
72 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 30.87 | |
73 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.01 | ||
74 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 31.08 | |
75 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 31.13 | |
76 | 817 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 31.18 | |
77 | 195 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 31.26 | |
78 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 31.34 | ||
79 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 31.34 | |
80 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 31.36 | ||
81 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 31.43 | ||
82 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 31.45 | ||
83 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 31.47 | ||
84 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 31.71 | |
85 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.81 | ||
86 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 31.85 | |
87 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 31.91 | |
88 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 31.98 | ||
89 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.01 | |
90 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 32.13 | ||
91 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 32.38 | |
92 | 125 | Jacobsen Lene Michelle | 1993 | KSA | 25 m | 32.40 | ||
93 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 32.55 | |
94 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 32.61 | |
95 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 32.73 | |
96 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 32.76 | |
97 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 32.76 | ||
98 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 32.86 | |
99 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 32.87 | |
100 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 32.93 | ||
101 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 32.95 | |
102 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 32.98 | |
103 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 33.01 | |
104 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 33.01 | ||
105 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 33.27 | ||
106 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 33.29 | |
107 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 33.51 | ||
108 | 550 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 33.52 | |
109 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 33.53 | ||
110 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 33.79 | |
111 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 33.85 | |
112 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 33.91 | ||
113 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.97 | |
114 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 34.25 | |
115 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 34.25 | ||
116 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 34.29 | |
117 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 34.46 | ||
118 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 34.60 | |
119 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 34.75 | |
120 | 140 | Kristiansen Ida | 1998 | KSA | 25 m | 34.77 | ||
121 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 34.83 | ||
122 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 34.88 | |
123 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 34.98 | |
124 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 35.30 | |
125 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 35.35 | |
126 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 35.59 | |
127 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 35.63 | ||
128 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 36.05 | |
129 | 741 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 36.20 | |
130 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 36.56 | |
131 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 36.69 | |
132 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 36.87 | |
133 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 37.29 | |
134 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 37.67 | |
135 | 776 | Pallesen Victoria | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 37.79 | |
136 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 37.80 | |
137 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 38.11 | ||
138 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 38.12 | |
139 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 38.20 | ||
140 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 38.32 | |
141 | 844 | Jonciauskaite Emilija | 1998 | THISTED | 25 m | 39.45 | ||
142 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 39.47 | |
143 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 41.30 | |
144 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 41.82 | |
145 | 766 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 42.61 | |
146 | 535 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 42.99 | |
147 | 834 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 25 m | 43.00 | ||
148 | 863 | Salmonsen Laura Bach | 1999 | THISTED | 25 m | 44.00 | ||
149 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 44.08 | ||
150 | 867 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 45.50 | |
151 | 850 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 51.15 | |
152 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:02.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen, West Swim, 2.03.95, 2010 |
Løbssponsor: Højland Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:58.44 | |
2 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 1:58.69 | |
3 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 2:00.19 | |
4 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:02.96 | ||
5 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 2:05.14 | |
6 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:05.22 | |
7 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 2:09.64 | |
8 | 204 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 2:10.22 | |
9 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 2:10.25 | |
10 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 2:10.76 | |
11 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 2:11.90 | |
12 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 2:12.81 | |
13 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 2:15.68 | |
14 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 2:15.73 | ||
15 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 2:16.57 | |
16 | 194 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:16.86 | |
17 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:17.73 | |
18 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 2:17.81 | |
19 | 122 | Frestad Eirik | 1997 | KSA | 25 m | 2:19.50 | ||
20 | 206 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:21.69 | |
21 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:21.85 | |
22 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:22.21 | ||
23 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:22.55 | ||
24 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:22.69 | |
25 | 175 | Amundsen Erik | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:23.06 | ||
26 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 2:23.33 | |
27 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:23.42 | |
28 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:23.42 | |
29 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:25.10 | |
30 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:25.30 | ||
31 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 2:26.03 | |
32 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:26.20 | |
33 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:26.52 | |
34 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:26.59 | |
35 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 2:27.26 | |
36 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 2:29.66 | ||
37 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:30.38 | |
38 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:32.83 | |
39 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:32.98 | |
40 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:38.30 | ||
41 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 2:46.60 | ||
42 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:48.14 | ||
43 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 2:49.49 | ||
44 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 2:52.23 | ||
45 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 2:54.05 | |
46 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:54.67 | |
47 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:55.30 | |
48 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 2:56.01 | |
49 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 2:56.31 | |
50 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 2:58.30 | ||
51 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:59.04 | |
52 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 3:03.88 | |
53 | 16 | Koch Jacob | 1998 | S 68 | 9847AS | 25 m | 3:04.44 | |
54 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 3:15.01 | ||
55 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:33.93 | |
56 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 3:40.67 | ||
57 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:48.13 | ||
58 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 4:50.14 | |
59 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Ida Lindborg, Malmø Kappsim, 2.12.63, 2011 |
Løbssponsor: Ford Thisted Motor Compagni |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 2:08.26 | |
2 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 2:11.76 | |
3 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 2:15.16 | |
4 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 2:19.01 | |
5 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:19.86 | |
6 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 2:19.87 | |
7 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:20.43 | |
8 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:20.50 | |
9 | 442 | Andersson Elinor | 1994 | SJÖBO SS | BH0894 | 25 m | 2:20.63 | |
10 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:21.08 | |
11 | 205 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 2:22.90 | |
12 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 2:23.38 | |
13 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 2:24.60 | |
14 | 406 | Granborg Amanda | 1999 | MALMÖ | AE7699 | 25 m | 2:24.85 | |
15 | 198 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:25.80 | |
16 | 209 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:26.31 | |
17 | 210 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:26.93 | |
18 | 201 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | HERNING | 9768AE | 25 m | 2:26.97 | |
19 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 2:27.88 | ||
20 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 2:28.04 | |
21 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 2:28.53 | ||
22 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 2:29.16 | |
23 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 2:29.27 | |
24 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:32.47 | |
25 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:32.56 | |
26 | 211 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:33.41 | |
27 | 389 | Liljegren Hanna | 1998 | MALMÖ | AM7898 | 25 m | 2:34.09 | |
28 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:34.36 | |
29 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:35.90 | |
30 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:36.24 | |
31 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:36.36 | ||
32 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 2:36.70 | |
33 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:37.86 | |
34 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:38.66 | ||
35 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:40.97 | |
36 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 2:41.13 | |
37 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 2:42.24 | |
38 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 2:42.26 | |
39 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 2:42.52 | ||
40 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 2:44.44 | |
41 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 2:45.09 | |
42 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 2:46.98 | |
43 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 2:47.79 | |
44 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 2:47.86 | |
45 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 2:48.37 | |
46 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:48.94 | |
47 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:49.07 | ||
48 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 2:51.24 | ||
49 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:54.23 | |
50 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:54.68 | |
51 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 2:54.82 | ||
52 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:54.96 | |
53 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:58.91 | |
54 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 2:59.87 | |
55 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 2:59.98 | |
56 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 3:00.28 | |
57 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 3:06.56 | |
58 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 3:06.78 | |
59 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 3:07.42 | |
60 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:07.52 | |
61 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 3:08.67 | ||
62 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:08.99 | ||
63 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:09.49 | |
64 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 3:09.98 | |
65 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 3:10.14 | |
66 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 3:10.69 | |
67 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 3:14.95 | |
68 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:17.35 | |
69 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 3:18.60 | |
70 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 3:29.09 | |
71 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 3:33.32 | |
72 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:38.18 | ||
73 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:39.02 | |
74 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 3:45.67 | |
75 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg 2, Elite Svøm Esbjerg, 3.49.94, 2010 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:42.00 | ||
2 | 789 | Esbjerg Svømmeklub 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:44.21 | ||
3 | 414 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:55.00 | ||
4 | 332 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:57.00 | ||
5 | 790 | Esbjerg Svømmeklub 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:00.23 | ||
6 | 212 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:02.00 | ||
7 | 188 | SK Poseidon G 1 Jr | 0 | Poseidon | 25 m | 4:03.23 | ||
8 | 333 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:05.00 | ||
9 | 213 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:12.00 | ||
10 | 835 | Thisted Herre 1 | 0 | THISTED | 25 m | 4:18.00 | ||
11 | 887 | Elverum Sv G1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:19.35 | ||
12 | 536 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 4:22.00 | ||
13 | 872 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 4:22.39 | ||
14 | 136 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KSA | 25 m | 4:27.99 | ||
15 | 836 | Thisted Herre 2 | 0 | THISTED | 25 m | 4:40.00 | ||
16 | 735 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:41.17 | ||
17 | 530 | Vågsb.slk H1 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:45.00 | ||
18 | 452 | Nordmænd | 1997 | NORD | 25 m | 4:47.00 | ||
19 | 837 | Thisted Herre 3 | 0 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
20 | 138 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KSA | 25 m | 5:13.03 | ||
21 | 12 | S68 Hjørring Gr. 5 | 1998 | S 68 | 25 m | 5:20.68 | ||
22 | 363 | Flodheste 1 Skagen | 0 | SKAGEN | 25 m | 6:32.04 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg, Elite Svøm Esbjerg, 4.15.10, 2011 |
Løbssponsor: J. Handest og sønner |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:10.00 | ||
2 | 788 | Esbjerg Svømmeklub | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:15.41 | ||
3 | 29 | Silkeborg Damer 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:19.54 | ||
4 | 323 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
5 | 441 | Lag 1 Sss | 1996 | SJÖBO SS | 25 m | 4:23.06 | ||
6 | 212 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:27.00 | ||
7 | 324 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:30.00 | ||
8 | 526 | Vågsb.slk D1Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:30.00 | ||
9 | 413 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:32.00 | ||
10 | 30 | Silkeborg Damer 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:36.57 | ||
11 | 213 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:37.00 | ||
12 | 190 | SK Poseidon J 1 Jr | 0 | Poseidon | 25 m | 4:39.28 | ||
13 | 130 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KSA | 25 m | 4:42.99 | ||
14 | 528 | Vågsb.slk D2 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:44.00 | ||
15 | 31 | Silkeborg Damer 3 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:50.09 | ||
16 | 830 | Thisted Damer 1 | 0 | THISTED | 25 m | 4:55.00 | ||
17 | 536 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 5:01.00 | ||
18 | 889 | Elverum Sv. J1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 5:01.13 | ||
19 | 10 | S68 Hjørring Gr. 2 | 1997 | S 68 | 25 m | 5:05.68 | ||
20 | 132 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KSA | 25 m | 5:12.13 | ||
21 | 736 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 5:20.50 | ||
22 | 888 | Elverum Sv J2 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 5:21.00 | ||
23 | 831 | Thisted Damer 2 | 0 | THISTED | 25 m | 5:30.00 | ||
24 | 368 | Flodheste 2 Skagen | 0 | SKAGEN | 25 m | 5:31.23 | ||
25 | 873 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 5:33.62 | ||
26 | 134 | Kristiansand Sa Damer 3 | 0 | KSA | 25 m | 5:42.81 | ||
27 | 832 | Thisted Damer 3 | 0 | THISTED | 25 m | 5:45.00 | ||
28 | 11 | S68 Hjørring Gr. 4 | 1999 | S 68 | 25 m | 5:45.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Nicolaj Kirketerp-Møller, West Swim, 1.50.41, 2010 |
Løbssponsor: XL Byg Nykøbing |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:47.28 | |
2 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 1:48.80 | |
3 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 1:49.51 | |
4 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 1:49.93 | |
5 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 1:52.79 | |
6 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 1:53.79 | |
7 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:55.02 | |
8 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 1:55.97 | |
9 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 1:57.40 | |
10 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:58.44 | ||
11 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 1:58.67 | |
12 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 2:00.24 | |
13 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:00.43 | |
14 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 2:00.43 | ||
15 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:00.96 | |
16 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:01.24 | |
17 | 129 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KSA | 25 m | 2:02.49 | ||
18 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:03.01 | |
19 | 178 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:03.26 | ||
20 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 2:03.91 | |
21 | 181 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:04.02 | ||
22 | 379 | Bivesand Filip | 1997 | MALMÖ | AH6597 | 25 m | 2:04.58 | |
23 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:04.63 | |
24 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 2:05.06 | ||
25 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 2:05.09 | |
26 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:05.47 | |
27 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 2:05.70 | |
28 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:07.14 | |
29 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 2:07.16 | |
30 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:07.37 | |
31 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 2:07.55 | |
32 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:07.95 | ||
33 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:08.03 | |
34 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:08.76 | ||
35 | 380 | Hinderup Eric | 1998 | MALMÖ | AH4798 | 25 m | 2:09.15 | |
36 | 410 | Olsen David | 1998 | MALMÖ | AR3798 | 25 m | 2:09.41 | |
37 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:09.43 | |
38 | 401 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MALMÖ | AF8996 | 25 m | 2:09.58 | |
39 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 2:09.61 | |
40 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:09.82 | |
41 | 448 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 2:10.07 | |
42 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:10.56 | |
43 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:10.71 | |
44 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 2:11.03 | |
45 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 2:11.08 | |
46 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 2:11.11 | ||
47 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 2:11.24 | ||
48 | 175 | Amundsen Erik | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:12.25 | ||
49 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | 2:13.32 | ||
50 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:13.52 | |
51 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:13.52 | |
52 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:13.74 | |
53 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:13.96 | |
54 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 2:14.89 | |
55 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 2:16.08 | |
56 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:17.57 | ||
57 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:17.70 | |
58 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:18.19 | ||
59 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:18.30 | |
60 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 2:18.33 | |
61 | 398 | Tran Philip | 1999 | MALMÖ | AC8999 | 25 m | 2:19.27 | |
62 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:19.65 | |
63 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:20.21 | |
64 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 2:20.61 | ||
65 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 2:20.84 | ||
66 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:20.85 | |
67 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 2:21.14 | ||
68 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 2:21.26 | |
69 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 2:22.03 | |
70 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 2:22.09 | ||
71 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 2:23.13 | |
72 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:23.22 | |
73 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:23.74 | ||
74 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:24.52 | ||
75 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 2:24.94 | |
76 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 2:31.13 | |
77 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:31.74 | ||
78 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:33.89 | |
79 | 743 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 2:33.90 | |
80 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 2:34.21 | |
81 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:34.41 | |
82 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:34.52 | |
83 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 2:35.46 | |
84 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 2:36.69 | ||
85 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 2:37.38 | ||
86 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 2:41.73 | |
87 | 829 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:42.00 | |
88 | 769 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 2:46.22 | |
89 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:46.85 | |
90 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 2:49.32 | ||
91 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:52.25 | |
92 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 2:55.10 | |
93 | 4 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 2:56.95 | |
94 | 849 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:59.00 | |
95 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 2:59.02 | |
96 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 3:00.93 | ||
97 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:01.12 | |
98 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 3:05.66 | |
99 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 3:06.08 | |
100 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 3:07.72 | |
101 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 3:09.77 | |
102 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 3:10.18 | |
103 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:13.30 | |
104 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 3:21.19 | |
105 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:25.68 | ||
106 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 3:32.23 | |
107 | 16 | Koch Jacob | 1998 | S 68 | 9847AS | 25 m | 3:32.47 | |
108 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 3:45.37 | |
109 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 3:46.83 | |
110 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
111 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | |||
112 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | |||
113 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg, Malmø Kappsim, 2.02.75, 2011 |
Løbssponsor: Swim World |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 1:59.37 | |
2 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 2:00.93 | |
3 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:01.34 | |
4 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 2:03.10 | |
5 | 792 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | ESBJERG | 8888AA | 25 m | 2:03.28 | |
6 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 2:03.89 | |
7 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 2:03.97 | |
8 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 2:05.71 | |
9 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:06.43 | |
10 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 2:06.61 | |
11 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 2:07.26 | |
12 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 2:07.60 | |
13 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 2:08.50 | ||
14 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:08.67 | |
15 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 2:08.73 | |
16 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:08.76 | ||
17 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:09.66 | |
18 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:09.86 | ||
19 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 2:09.99 | |
20 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:10.81 | |
21 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 2:10.97 | |
22 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 2:13.20 | |
23 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:13.59 | |
24 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:13.71 | ||
25 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 2:14.28 | |
26 | 150 | Stoebner Sara | 1998 | KSA | 25 m | 2:14.55 | ||
27 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:14.62 | |
28 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 2:14.68 | |
29 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 2:15.48 | ||
30 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | 2:15.86 | ||
31 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:17.35 | |
32 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:17.37 | ||
33 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:17.49 | |
34 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:17.59 | ||
35 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 2:17.72 | |
36 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 2:17.86 | |
37 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 2:18.11 | |
38 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 2:18.31 | ||
39 | 389 | Liljegren Hanna | 1998 | MALMÖ | AM7898 | 25 m | 2:18.56 | |
40 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 2:18.72 | |
41 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 2:18.77 | ||
42 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 2:18.93 | |
43 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:19.19 | ||
44 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:19.32 | |
45 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 2:19.52 | ||
46 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:19.62 | |
47 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:19.86 | ||
48 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:19.99 | ||
49 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 2:20.15 | |
50 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:20.72 | |
51 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:21.02 | |
52 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:21.34 | |
53 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:21.72 | |
54 | 402 | Laursen Cecilia | 1997 | MALMÖ | AK4297 | 25 m | 2:22.31 | |
55 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 2:22.36 | |
56 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 2:22.40 | ||
57 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 2:22.78 | ||
58 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:23.91 | |
59 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:24.23 | |
60 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:24.68 | |
61 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:24.75 | ||
62 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:25.51 | |
63 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 2:25.57 | |
64 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:25.75 | |
65 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:25.82 | |
66 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:26.01 | |
67 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:26.56 | ||
68 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 2:26.72 | |
69 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 2:26.94 | |
70 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:27.18 | |
71 | 811 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 2:28.04 | |
72 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:28.16 | |
73 | 120 | Birkeland Caroline | 1998 | KSA | 25 m | 2:28.35 | ||
74 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 2:28.59 | |
75 | 552 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:28.78 | |
76 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:29.15 | |
77 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:30.54 | ||
78 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 2:30.79 | |
79 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 2:30.83 | |
80 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:30.90 | ||
81 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:31.12 | ||
82 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:31.76 | |
83 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:31.82 | ||
84 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 2:32.28 | ||
85 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 2:32.56 | ||
86 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 2:32.77 | ||
87 | 1 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 2:33.28 | |
88 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:33.58 | ||
89 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 2:33.66 | |
90 | 882 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:33.93 | |
91 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 2:35.43 | |
92 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 2:35.48 | |
93 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:36.41 | |
94 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 2:36.80 | ||
95 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 2:37.42 | ||
96 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 2:37.89 | |
97 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 2:37.97 | ||
98 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:39.02 | ||
99 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:39.25 | |
100 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:40.14 | |
101 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 2:40.91 | ||
102 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 2:41.25 | |
103 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 2:41.72 | |
104 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:42.20 | ||
105 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:42.53 | |
106 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:42.78 | ||
107 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:43.39 | |
108 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 2:43.98 | ||
109 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:45.89 | |
110 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 2:46.12 | |
111 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 2:47.26 | |
112 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:47.26 | ||
113 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:47.99 | |
114 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 2:48.17 | |
115 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 2:48.98 | |
116 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:49.04 | ||
117 | 818 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 25 m | 2:49.33 | ||
118 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 2:49.76 | |
119 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:50.40 | |
120 | 453 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:50.86 | |
121 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:51.20 | |
122 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 2:51.46 | |
123 | 741 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 2:52.05 | |
124 | 15 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 2:52.09 | |
125 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 2:54.89 | |
126 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 2:55.54 | |
127 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 2:56.13 | |
128 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 3:00.93 | |
129 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 3:02.08 | |
130 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 3:02.37 | |
131 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:02.80 | ||
132 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 3:04.09 | |
133 | 779 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 3:08.22 | |
134 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 3:09.40 | |
135 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 3:09.68 | |
136 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 3:11.60 | |
137 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:13.02 | ||
138 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 3:14.52 | |
139 | 123 | Hansen Isabella | 1999 | KSA | 25 m | 3:31.95 | ||
140 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:36.36 | ||
141 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen, West Swim, 4.21.56, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 4:15.12 | |
2 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 4:16.07 | |
3 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 4:34.80 | |
4 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 4:38.63 | |
5 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 4:40.16 | |
6 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 4:40.45 | |
7 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 4:41.32 | |
8 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 4:44.26 | |
9 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 4:45.10 | ||
10 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 4:52.49 | |
11 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 4:52.77 | |
12 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 4:56.68 | |
13 | 806 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:59.82 | |
14 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 5:04.16 | ||
15 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 5:07.68 | |
16 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 5:08.68 | |
17 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 5:10.20 | |
18 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 5:14.19 | |
19 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 5:14.75 | ||
20 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 5:15.00 | |
21 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 5:18.40 | |
22 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 5:26.34 | |
23 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 5:26.42 | |
24 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 5:36.90 | |
25 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 5:39.84 | ||
26 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 5:41.55 | |
27 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 5:49.25 | |
28 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 6:00.51 | ||
29 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 6:23.50 | |
30 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 6:24.33 | |
31 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 4.52.61, 2010 |
Løbssponsor: Slagterens Køkken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 4:40.39 | |
2 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 4:54.51 | |
3 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 4:58.57 | ||
4 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 4:58.58 | |
5 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 5:01.70 | |
6 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 5:05.36 | |
7 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 5:06.73 | |
8 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 5:08.65 | |
9 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 5:11.46 | |
10 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 5:13.89 | |
11 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 5:22.93 | |
12 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 5:23.02 | |
13 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 5:37.69 | |
14 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 5:38.12 | |
15 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 5:41.41 | |
16 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 5:50.05 | |
17 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 6:05.00 | |
18 | 556 | Holmestrand Fredrikke | 1994 | Ullensaker | 25 m | 6:15.83 | ||
19 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 6:17.67 | |
20 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 6:20.22 | |
21 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 6:20.30 | ||
22 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 6:27.48 | |
23 | 466 | Stenberg Iselin | 1998 | Grimstad | 25 m | 6:27.64 | ||
24 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 6:28.17 | |
25 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 6:29.51 | ||
26 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 6:38.59 | |
27 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 6:48.38 | |
28 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 7:01.69 | |
29 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 7:06.08 | |
30 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 7:06.57 | |
31 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | ||
32 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal, Norge, 0.55.00, 2002 |
Løbssponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 55.33 | |
2 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 55.34 | |
3 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 55.56 | |
4 | 387 | Hjelm Måns | 1992 | MALMÖ | AC7992 | 25 m | 55.56 | |
5 | 377 | Sahlström Lennie | 1987 | MALMÖ | AE4187 | 25 m | 57.22 | |
6 | 737 | Peter Jeremy | 1988 | MALMÖ | 25 m | 58.21 | ||
7 | 356 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 58.39 | |
8 | 351 | Olesen Michael R. | 1995 | AALBORG | 9533AA | 25 m | 59.09 | |
9 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 59.86 | |
10 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 59.92 | |
11 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 1:00.98 | |
12 | 381 | Svensson David Shön | 1993 | MALMÖ | AD8993 | 25 m | 1:01.40 | |
13 | 386 | Bengtsson Johan | 1991 | MALMÖ | AP8191 | 25 m | 1:01.46 | |
14 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 1:01.85 | |
15 | 184 | Myhrer Grunde | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:02.81 | ||
16 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:03.46 | |
17 | 896 | Lund Håkon Brandsrud | 1997 | Elverum | 25 m | 1:03.72 | ||
18 | 359 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 1:03.83 | |
19 | 312 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:04.83 | |
20 | 122 | Frestad Eirik | 1997 | KSA | 25 m | 1:04.85 | ||
21 | 803 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | ESBJERG | 9303AC | 25 m | 1:05.28 | |
22 | 409 | Hellqvist Gustav | 1995 | MALMÖ | AG3595 | 25 m | 1:05.38 | |
23 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:05.45 | ||
24 | 151 | Teland Hakeem | 1998 | KSA | 25 m | 1:05.71 | ||
25 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 1:06.01 | |
26 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:06.07 | |
27 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 1:06.38 | |
28 | 315 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:06.62 | |
29 | 175 | Amundsen Erik | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:07.28 | ||
30 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:07.61 | |
31 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:07.76 | |
32 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:08.06 | ||
33 | 860 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:08.34 | |
34 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:08.61 | |
35 | 897 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 1:09.22 | ||
36 | 859 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:10.10 | |
37 | 342 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:10.82 | |
38 | 348 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:11.00 | |
39 | 388 | Karlsson Simon | 1997 | MALMÖ | AK4397 | 25 m | 1:11.00 | |
40 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 1:11.58 | |
41 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 1:11.86 | |
42 | 338 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:12.52 | |
43 | 28 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:15.03 | |
44 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:15.38 | ||
45 | 564 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:16.11 | ||
46 | 83 | Birkeland Kristoffer | 2000 | Varodd SK | 25 m | 1:17.04 | ||
47 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:18.69 | |
48 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:19.07 | |
49 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.08 | ||
50 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 1:19.92 | ||
51 | 16 | Koch Jacob | 1998 | S 68 | 9847AS | 25 m | 1:20.08 | |
52 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.26 | ||
53 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:21.36 | |
54 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:22.44 | |
55 | 459 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:22.59 | |
56 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:22.70 | |
57 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.98 | ||
58 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 1:25.33 | |
59 | 738 | Andersen Andreas | 2001 | JARL | 0121AD | 25 m | 1:26.17 | |
60 | 144 | Leek Viktor Thomas | 2001 | KSA | 25 m | 1:26.34 | ||
61 | 869 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:27.70 | |
62 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | 1:28.59 | |
63 | 543 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:31.40 | |
64 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:32.14 | |
65 | 124 | Hille Thomas | 1998 | KSA | 25 m | 1:33.01 | ||
66 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:33.49 | |
67 | 746 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:34.46 | |
68 | 842 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:35.35 | |
69 | 740 | Christensen Emil | 1998 | JARL | 9879AT | 25 m | 1:38.20 | |
70 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 1:39.02 | |
71 | 510 | Jakobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:45.66 | ||
72 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 1:46.73 | |
73 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 1:50.97 | |
74 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 2:01.15 | |
75 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 2:13.45 | |
76 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | ||
77 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
78 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Pernille Larsen, West Swim, 0.59.87, 2010 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ | AB0494 | 25 m | 1:00.77 | |
2 | 393 | Olsson Linnéa | 1994 | MALMÖ | BX0494 | 25 m | 1:01.98 | |
3 | 329 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:02.10 | |
4 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:03.34 | |
5 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:03.39 | |
6 | 192 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:03.51 | ||
7 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 1:05.33 | |
8 | 38 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 1:06.16 | |
9 | 442 | Andersson Elinor | 1994 | SJÖBO SS | BH0894 | 25 m | 1:06.34 | |
10 | 320 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 1:06.66 | |
11 | 319 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:06.77 | |
12 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:07.07 | |
13 | 33 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:07.27 | |
14 | 406 | Granborg Amanda | 1999 | MALMÖ | AE7699 | 25 m | 1:07.35 | |
15 | 391 | Börnfors Frida | 1994 | MALMÖ | AP9494 | 25 m | 1:07.74 | |
16 | 523 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.14 | ||
17 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 1:08.21 | |
18 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:08.21 | |
19 | 396 | Skog Hannah | 1997 | MALMÖ | AK3297 | 25 m | 1:08.67 | |
20 | 317 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:08.89 | |
21 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:09.21 | |
22 | 45 | Tronstad Tuva | 1998 | Risør Vard | 25 m | 1:09.36 | ||
23 | 893 | Johnson Kristin Espolin | 1993 | Elverum | 25 m | 1:09.46 | ||
24 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:10.14 | |
25 | 330 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:10.33 | |
26 | 781 | Hansen Tatjana | 1997 | ESBJERG | 9724AG | 25 m | 1:10.61 | |
27 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:10.66 | |
28 | 180 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:10.78 | ||
29 | 764 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 1:11.09 | |
30 | 334 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:11.27 | |
31 | 40 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:11.64 | |
32 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.78 | ||
33 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 1:11.96 | |
34 | 772 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:12.30 | |
35 | 419 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:12.53 | |
36 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:12.73 | |
37 | 3 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:12.92 | |
38 | 314 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:13.05 | |
39 | 389 | Liljegren Hanna | 1998 | MALMÖ | AM7898 | 25 m | 1:13.18 | |
40 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:13.39 | |
41 | 449 | Rosen Emelie | 1998 | SJÖBO SS | AS1498 | 25 m | 1:13.62 | |
42 | 26 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:13.84 | |
43 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.99 | ||
44 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:14.02 | |
45 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:14.25 | ||
46 | 506 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.44 | ||
47 | 146 | Lundevold Nilsen Hanne Sofie | 1994 | KSA | 25 m | 1:14.53 | ||
48 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:15.08 | |
49 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:15.12 | |
50 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.25 | |
51 | 513 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.37 | ||
52 | 37 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:15.68 | |
53 | 500 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.69 | ||
54 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:16.00 | |
55 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:16.25 | ||
56 | 804 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:16.31 | |
57 | 807 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:16.38 | |
58 | 817 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:16.61 | |
59 | 861 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:16.66 | |
60 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:16.94 | |
61 | 2 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:16.96 | |
62 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:17.00 | ||
63 | 503 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.27 | ||
64 | 126 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | KSA | 25 m | 1:17.74 | ||
65 | 120 | Birkeland Caroline | 1998 | KSA | 25 m | 1:18.50 | ||
66 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:18.76 | |
67 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:18.78 | |
68 | 890 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:18.81 | ||
69 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:18.95 | ||
70 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:19.35 | |
71 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:19.72 | |
72 | 152 | Tørnkvist Malene | 1998 | KSA | 25 m | 1:19.76 | ||
73 | 316 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:19.97 | |
74 | 502 | Benham Embla | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.10 | ||
75 | 858 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:20.29 | |
76 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 1:20.36 | |
77 | 39 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:20.53 | |
78 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.85 | ||
79 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:20.90 | |
80 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:21.13 | |
81 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:21.47 | |
82 | 514 | Olsen Karianne | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.12 | ||
83 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 1:22.21 | ||
84 | 547 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:22.22 | |
85 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 1:22.52 | ||
86 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 1:23.03 | |
87 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 1:23.32 | ||
88 | 854 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:23.36 | |
89 | 876 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:23.53 | |
90 | 512 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.67 | ||
91 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 1:24.51 | |
92 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 1:24.90 | |
93 | 777 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:25.00 | |
94 | 18 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:25.72 | |
95 | 6 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:26.56 | |
96 | 539 | Hatting Maria Cleman | 2001 | STRUER | 0106AK | 25 m | 1:27.07 | |
97 | 141 | Larsen Heidi | 1998 | KSA | 25 m | 1:27.27 | ||
98 | 455 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:27.34 | |
99 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 1:27.54 | ||
100 | 431 | Holmdahl Alice | 2002 | TRELLEB K | AF9402 | 25 m | 1:27.83 | |
101 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:28.19 | |
102 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 1:29.01 | |
103 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 1:29.77 | |
104 | 453 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:29.92 | |
105 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:30.00 | |
106 | 895 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:30.09 | ||
107 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 1:30.24 | |
108 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:33.24 | |
109 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:33.98 | |
110 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 1:35.08 | |
111 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:35.22 | |
112 | 27 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:35.78 | |
113 | 815 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 1:36.40 | |
114 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.87 | ||
115 | 778 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:38.45 | |
116 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 1:38.89 | |
117 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 1:39.97 | |
118 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:41.06 | |
119 | 771 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:41.76 | |
120 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:44.22 | ||
121 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:46.52 | ||
122 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:56.45 | ||
123 | 9 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | ||
124 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen, West Swim, 2.00.09, 2008 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:57.13 | |
2 | 796 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:59.32 | |
3 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 1:59.75 | |
4 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 2:00.96 | |
5 | 799 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 2:01.69 | |
6 | 801 | Schütt Karsten | 1991 | ESBJERG | 9103AA | 25 m | 2:05.04 | |
7 | 343 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 2:06.40 | |
8 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:09.79 | |
9 | 177 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:10.47 | ||
10 | 25 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:11.36 | |
11 | 403 | Nord Nicolas | 1994 | MALMÖ | AL4194 | 25 m | 2:12.13 | |
12 | 800 | Pedersen Martin Sander | 1992 | ESBJERG | 9269AA | 25 m | 2:14.03 | |
13 | 313 | Birkkjær Thomas | 1996 | AALBORG | 9629AG | 25 m | 2:16.01 | |
14 | 339 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 2:18.69 | |
15 | 420 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 2:18.75 | |
16 | 129 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KSA | 25 m | 2:20.05 | ||
17 | 424 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:23.96 | |
18 | 142 | Larsen Simen Halse | 1997 | KSA | 25 m | 2:24.95 | ||
19 | 898 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 2:26.12 | ||
20 | 404 | Nilsson Johan | 1994 | MALMÖ | AW9794 | 25 m | 2:27.30 | |
21 | 355 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:32.58 | |
22 | 548 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:32.94 | |
23 | 541 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:35.37 | |
24 | 846 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:38.07 | |
25 | 881 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:41.37 | |
26 | 458 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 2:42.42 | |
27 | 892 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 2:48.16 | ||
28 | 176 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:51.73 | ||
29 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 3:09.21 | ||
30 | 366 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 3:12.25 | |
31 | 780 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 3:15.38 | |
32 | 155 | Aateigen Dennis | 2001 | KSA | 25 m | 3:25.15 | ||
33 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 3:27.10 | |
34 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 3:27.45 | |
35 | 542 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 3:28.39 | |
36 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 3:49.56 | |
37 | 454 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | ||
38 | 558 | Ettestad Martin | 1996 | Ullensaker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam, NTG, 2.16.96, 2000 |
Løbssponsor: Ford Thisted Motor Compagni |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:10.39 | |
2 | 782 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | ESBJERG | 9054AD | 25 m | 2:12.77 | |
3 | 784 | Kehlet Sidse | 1996 | ESBJERG | 9696AH | 25 m | 2:19.57 | |
4 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 2:19.78 | ||
5 | 395 | Hansson Nelly | 1993 | MALMÖ | AG8693 | 25 m | 2:19.98 | |
6 | 407 | Tran Cassandra | 1997 | MALMÖ | AN5697 | 25 m | 2:20.40 | |
7 | 43 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 25 m | 2:21.01 | |
8 | 810 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 2:21.54 | |
9 | 783 | Juel Pernille | 1994 | ESBJERG | 9418AF | 25 m | 2:24.66 | |
10 | 521 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:26.70 | ||
11 | 444 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:27.91 | |
12 | 447 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 2:28.07 | |
13 | 450 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 2:30.69 | |
14 | 532 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:31.69 | ||
15 | 36 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 2:39.12 | |
16 | 22 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:41.49 | |
17 | 522 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:45.62 | ||
18 | 392 | Edlund Mathilda | 1998 | MALMÖ | BA9498 | 25 m | 2:48.55 | |
19 | 894 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:48.90 | ||
20 | 34 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:53.86 | |
21 | 560 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:57.65 | ||
22 | 433 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:58.44 | |
23 | 883 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 3:05.67 | |
24 | 462 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 3:06.75 | |
25 | 808 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 3:14.12 | |
26 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 3:16.30 | |
27 | 874 | Andersen Christina Løth | 1997 | ODDER | 9768AV | 25 m | 3:17.23 | |
28 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:22.57 | |
29 | 875 | Andreasen Anne Stine | 1997 | ODDER | 9744AX | 25 m | 3:24.35 | |
30 | 143 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KSA | 25 m | 3:34.49 | ||
31 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 4:14.22 | |
32 | 193 | Svan Kjær Ingrid | 1998 | Poseidon | 25 m | |||
33 | 354 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | ||
34 | 739 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | ||
35 | 816 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Aleksander Hetland, Bærumsvømmerne, 1.00.89, 2004 |
Løbssponsor: J. Handest og sønner |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Christensen Chris | 1988 | HOLSTEBRO | 8839AB | 25 m | 1:00.41 | |
2 | 347 | Mortensen Joachim | 1995 | AALBORG | 9589AN | 25 m | 1:01.06 | |
3 | 797 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | ESBJERG | 9149AF | 25 m | 1:04.04 | |
4 | 737 | Peter Jeremy | 1988 | MALMÖ | 25 m | 1:04.17 | ||
5 | 855 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:06.00 | |
6 | 341 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:06.49 | |
7 | 802 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 1:06.76 | |
8 | 798 | Møller Anders | 1991 | ESBJERG | 9129AC | 25 m | 1:07.36 | |
9 | 346 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:07.63 | |
10 | 795 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | ESBJERG | 9499AF | 25 m | 1:07.72 | |
11 | 186 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:07.84 | ||
12 | 328 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 1:08.35 | |
13 | 336 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 1:08.57 | |
14 | 344 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:09.50 | |
15 | 384 | Persson Anton | 1994 | MALMÖ | AM7394 | 25 m | 1:09.51 | |
16 | 418 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:10.22 | |
17 | 448 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 1:10.56 | |
18 | 848 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:11.09 | |
19 | 382 | Hjelm Julius | 1994 | MALMÖ | AC6194 | 25 m | 1:11.26 | |
20 | 421 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:11.72 | |
21 | 378 | Wemlén Ludwig | 1997 | MALMÖ | AG3197 | 25 m | 1:11.95 | |
22 | 554 | Nilsen Robert | 1984 | Ullensaker | 25 m | 1:12.03 | ||
23 | 8 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:12.07 | |
24 | 794 | Hansen Peter Lund | 1992 | ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:12.36 | |
25 | 383 | Fransson Anton | 1996 | MALMÖ | AN5596 | 25 m | 1:12.42 | |
26 | 181 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:12.46 | ||
27 | 362 | Yde Magnus | 1996 | AALBORG | 9629AB | 25 m | 1:12.54 | |
28 | 826 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:13.38 | |
29 | 463 | Udjus Torbjørn | 1993 | Grimstad | 25 m | 1:13.50 | ||
30 | 555 | Dalsaune Henrik | 1990 | Ullensaker | 25 m | 1:13.94 | ||
31 | 400 | Helman Jakob | 1996 | MALMÖ | AU1396 | 25 m | 1:14.09 | |
32 | 464 | Foss Lars | 1995 | Grimstad | 25 m | 1:15.97 | ||
33 | 551 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:16.42 | |
34 | 559 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:16.71 | ||
35 | 353 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:16.78 | |
36 | 401 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MALMÖ | AF8996 | 25 m | 1:17.14 | |
37 | 885 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:17.20 | ||
38 | 557 | Johannessen Steinar | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:17.23 | ||
39 | 774 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 1:18.19 | |
40 | 767 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 1:18.48 | |
41 | 398 | Tran Philip | 1999 | MALMÖ | AC8999 | 25 m | 1:18.52 | |
42 | 773 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:18.83 | |
43 | 880 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:19.21 | |
44 | 357 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 1:19.22 | |
45 | 901 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:19.56 | ||
46 | 843 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:19.61 | |
47 | 399 | Gustafsson Hugo | 1997 | MALMÖ | AK1397 | 25 m | 1:19.80 | |
48 | 546 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:20.23 | |
49 | 185 | Nesbø Daniel G. | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:20.39 | ||
50 | 456 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:21.12 | |
51 | 879 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:21.41 | |
52 | 827 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:22.72 | |
53 | 149 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KSA | 25 m | 1:23.59 | ||
54 | 361 | Winther Phillip | 1997 | AALBORG | 9735AL | 25 m | 1:23.65 | |
55 | 461 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 1:23.83 | |
56 | 515 | Ommundsen Jonathan | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.16 | ||
57 | 23 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:26.95 | |
58 | 465 | Olssen Emil R. | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:29.79 | ||
59 | 537 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:30.53 | |
60 | 878 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:30.95 | |
61 | 501 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.26 | ||
62 | 385 | Lindblom William | 1998 | MALMÖ | AN7798 | 25 m | 1:31.32 | |
63 | 524 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:32.50 | ||
64 | 540 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:32.72 | |
65 | 763 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:32.79 | |
66 | 128 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KSA | 25 m | 1:34.71 | ||
67 | 430 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:34.96 | |
68 | 877 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 1:37.93 | |
69 | 853 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:38.35 | |
70 | 544 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:39.87 | |
71 | 145 | Lohne Christoffer Bauer | 2001 | KSA | 25 m | 1:39.90 | ||
72 | 545 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:40.16 | |
73 | 457 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:42.83 | |
74 | 429 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEB K | AQ6300 | 25 m | 1:43.92 | |
75 | 744 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:44.12 | |
76 | 365 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 1:50.28 | |
77 | 509 | Haavind Christian Sture | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:51.65 | ||
78 | 841 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:52.57 | |
79 | 840 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:54.21 | |
80 | 426 | Brüggemann Asterix | 2001 | TRELLEB K | AF1701 | 25 m | 2:01.85 | |
81 | 17 | Meldgaard Anders | 2000 | S 68 | 0005AK | 25 m | 2:02.98 | |
82 | 432 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEB K | AA2702 | 25 m | 2:04.09 | |
83 | 517 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:05.08 | ||
84 | 364 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 2:16.31 | |
85 | 519 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:18.55 | ||
86 | 374 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 2:26.53 | |
87 | 367 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 2:50.97 | |
88 | 507 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Majken Thorup, Aalborg, 1.07.49, 2003 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 1:08.12 | |
2 | 791 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:10.24 | |
3 | 321 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:11.11 | |
4 | 44 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:11.70 | |
5 | 394 | Jansson Emma | 1994 | MALMÖ | AP4694 | 25 m | 1:12.40 | |
6 | 340 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:13.07 | |
7 | 787 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | ESBJERG | 9378AA | 25 m | 1:13.57 | |
8 | 825 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:13.68 | |
9 | 397 | Gustafsson Andrea | 1996 | MALMÖ | AV0896 | 25 m | 1:13.82 | |
10 | 405 | Hansson Josefine | 1992 | MALMÖ | 25 m | 1:14.81 | ||
11 | 520 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.98 | ||
12 | 793 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ESBJERG | 9468AG | 25 m | 1:16.06 | |
13 | 127 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KSA | 25 m | 1:16.13 | ||
14 | 768 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 1:16.66 | |
15 | 434 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:16.79 | |
16 | 847 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:17.31 | |
17 | 445 | Sandström Felicia | 1997 | SJÖBO SS | AG1497 | 25 m | 1:17.42 | |
18 | 41 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:17.62 | |
19 | 187 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:17.67 | ||
20 | 423 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:17.97 | |
21 | 335 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 1:18.31 | |
22 | 786 | Nielsen Iben | 1994 | ESBJERG | 9458AJ | 25 m | 1:19.55 | |
23 | 416 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:19.82 | |
24 | 358 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 1:20.20 | |
25 | 360 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:20.20 | |
26 | 183 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:20.41 | ||
27 | 422 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:20.50 | |
28 | 349 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 1:20.76 | |
29 | 870 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:21.47 | |
30 | 325 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:21.92 | |
31 | 182 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:21.96 | ||
32 | 21 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:22.27 | |
33 | 42 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:22.39 | |
34 | 32 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:22.42 | |
35 | 549 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:22.48 | |
36 | 504 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.24 | ||
37 | 402 | Laursen Cecilia | 1997 | MALMÖ | AK4297 | 25 m | 1:23.25 | |
38 | 466 | Stenberg Iselin | 1998 | Grimstad | 25 m | 1:23.36 | ||
39 | 326 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:23.41 | |
40 | 503 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.73 | ||
41 | 153 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KSA | 25 m | 1:24.08 | ||
42 | 511 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.14 | ||
43 | 14 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:24.41 | |
44 | 345 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 1:25.06 | |
45 | 179 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:25.31 | ||
46 | 417 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:25.90 | |
47 | 148 | Opheim Mathilde | 1998 | KSA | 25 m | 1:26.16 | ||
48 | 813 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:27.07 | |
49 | 900 | Øyen Silje Ingedotter | 1995 | Elverum | 25 m | 1:27.60 | ||
50 | 884 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:27.61 | |
51 | 812 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:27.80 | |
52 | 24 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 1:28.83 | |
53 | 437 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:29.02 | |
54 | 765 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:29.88 | |
55 | 886 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:30.16 | ||
56 | 891 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:30.30 | ||
57 | 814 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:31.07 | |
58 | 352 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:31.13 | |
59 | 553 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:31.34 | |
60 | 871 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:31.68 | |
61 | 425 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:31.77 | |
62 | 563 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:31.96 | ||
63 | 899 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:32.31 | ||
64 | 505 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:32.35 | ||
65 | 862 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:32.39 | |
66 | 337 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:32.60 | |
67 | 851 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:33.14 | |
68 | 350 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 1:33.53 | |
69 | 327 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:33.63 | |
70 | 741 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:33.73 | |
71 | 865 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:34.40 | |
72 | 508 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:34.66 | ||
73 | 742 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 1:34.78 | |
74 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 1:34.84 | |
75 | 770 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:35.08 | |
76 | 775 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:35.92 | |
77 | 562 | Olsen Thea | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:36.62 | ||
78 | 453 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:37.28 | |
79 | 121 | Bull-Gjertsen Emma Sofie | 1997 | KSA | 25 m | 1:37.34 | ||
80 | 427 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 1:37.38 | |
81 | 13 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:37.79 | |
82 | 428 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 1:37.88 | |
83 | 154 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KSA | 25 m | 1:38.02 | ||
84 | 762 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 25 m | 1:39.39 | ||
85 | 35 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:39.86 | |
86 | 376 | Sørensen Anne-Kathrine | 1999 | SKAGEN | 9944AG | 25 m | 1:40.38 | |
87 | 5 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 1:40.50 | |
88 | 370 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:40.61 | |
89 | 372 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 1:41.18 | |
90 | 820 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:41.70 | |
91 | 460 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:41.86 | |
92 | 20 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:42.12 | |
93 | 868 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:42.19 | |
94 | 435 | Lottrup Aida | 2001 | TRELLEB K | BB2201 | 25 m | 1:42.34 | |
95 | 561 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:42.36 | ||
96 | 147 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KSA | 25 m | 1:42.92 | ||
97 | 369 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:43.31 | |
98 | 7 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:43.97 | |
99 | 436 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 25 m | 1:44.22 | |
100 | 745 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:45.56 | |
101 | 538 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:46.53 | |
102 | 19 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:47.37 | |
103 | 809 | Mathiesen Karoline B. | 2001 | HOBRO | 0166AO | 25 m | 1:49.57 | |
104 | 438 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEB K | AI2602 | 25 m | 1:50.06 | |
105 | 805 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:51.14 | |
106 | 525 | Tolfsen Nora M. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:52.34 | ||
107 | 822 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:52.94 | |
108 | 516 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:54.36 | ||
109 | 845 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 9908AY | 25 m | 1:58.44 | |
110 | 518 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:13.38 | ||
111 | 866 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:16.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg 2, Elite Svøm Esbjerg, 3.30.24, 2010 |
Løbssponsor: Tingstrup Murerforretning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:28.00 | ||
2 | 789 | Esbjerg Svømmeklub 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:28.89 | ||
3 | 790 | Esbjerg Svømmeklub 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:34.56 | ||
4 | 414 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:35.00 | ||
5 | 332 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:36.00 | ||
6 | 333 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:42.00 | ||
7 | 189 | SK Poseidon G 1 Jr | 0 | Poseidon | 25 m | 3:42.20 | ||
8 | 835 | Thisted Herre 1 | 0 | THISTED | 25 m | 3:51.00 | ||
9 | 872 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 3:54.01 | ||
10 | 887 | Elverum Sv G1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 3:54.10 | ||
11 | 137 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KSA | 25 m | 3:56.97 | ||
12 | 536 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 4:01.00 | ||
13 | 735 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:04.95 | ||
14 | 836 | Thisted Herre 2 | 0 | THISTED | 25 m | 4:08.00 | ||
15 | 452 | Nordmænd | 1997 | NORD | 25 m | 4:15.00 | ||
16 | 531 | Vågsb.slk H1 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:15.00 | ||
17 | 837 | Thisted Herre 3 | 0 | THISTED | 25 m | 4:25.00 | ||
18 | 838 | Thisted Herre 4 | 0 | THISTED | 25 m | 4:40.00 | ||
19 | 12 | S68 Hjørring Gr. 5 | 1998 | S 68 | 25 m | 4:40.68 | ||
20 | 139 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KSA | 25 m | 4:54.13 | ||
21 | 373 | Flodheste 3 Skagen | 0 | SKAGEN | 25 m | 6:07.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg, Elite Svøm Esbjerg, 3.51.57, 2010 |
Løbssponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 788 | Esbjerg Svømmeklub | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:48.79 | ||
2 | 322 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:52.00 | ||
3 | 29 | Silkeborg Damer 1 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 3:55.41 | ||
4 | 323 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:00.00 | ||
5 | 324 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:06.00 | ||
6 | 527 | Vågsb.slk D1Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:07.50 | ||
7 | 446 | Sjöbo 2 | 0 | SJÖBO SS | 25 m | 4:08.07 | ||
8 | 30 | Silkeborg Damer 2 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:08.10 | ||
9 | 413 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:10.00 | ||
10 | 131 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KSA | 25 m | 4:12.81 | ||
11 | 191 | SK Poseidon J 1 Jr | 0 | Poseidon | 25 m | 4:14.54 | ||
12 | 10 | S68 Hjørring Gr. 2 | 1997 | S 68 | 25 m | 4:15.68 | ||
13 | 889 | Elverum Sv. J1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:20.47 | ||
14 | 830 | Thisted Damer 1 | 0 | THISTED | 25 m | 4:22.00 | ||
15 | 529 | Vågsb.slk D2 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:24.00 | ||
16 | 31 | Silkeborg Damer 3 | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 4:25.04 | ||
17 | 536 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 4:27.00 | ||
18 | 133 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KSA | 25 m | 4:35.87 | ||
19 | 736 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:40.89 | ||
20 | 888 | Elverum Sv J2 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:41.24 | ||
21 | 873 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 4:44.50 | ||
22 | 831 | Thisted Damer 2 | 0 | THISTED | 25 m | 4:45.00 | ||
23 | 11 | S68 Hjørring Gr. 4 | 1999 | S 68 | 25 m | 5:00.68 | ||
24 | 135 | Kristiansand Sa Damer 3 | 0 | KSA | 25 m | 5:01.39 | ||
25 | 375 | Flodheste 4 Skagen | 0 | SKAGEN | 25 m | 5:03.40 | ||
26 | 832 | Thisted Damer 3 | 0 | THISTED | 25 m | 5:20.00 | ||
27 | 833 | Thisted Damer 4 | 0 | THISTED | 25 m | 5:30.00 | ||
28 | 451 | Nordlys | 1997 | NORD | 25 m | 6:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 27 september 2012 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:24 |