Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 166 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 29.03 | |
2 | 280 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 30.03 | |
3 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 31.26 | |
4 | 352 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 32.15 | |
5 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 32.88 | |
6 | 215 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 32.97 | |
7 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 33.61 | |
8 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 33.96 | |
9 | 319 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 34.09 | |
10 | 278 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 34.11 | |
11 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 34.42 | |
12 | 320 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 35.00 | |
13 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 35.32 | |
14 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 36.38 | |
15 | 388 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 39.38 | |
16 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 39.55 | |
17 | 213 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 41.78 | |
18 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 42.05 | |
19 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 42.34 | |
20 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 43.29 | |
21 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 50 m | 45.37 | |
22 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 48.50 | |
23 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 34.86 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 34.96 | |
2 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 35.26 | |
3 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 38.97 | |
4 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 39.28 | |
5 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 39.69 | |
6 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 41.94 | |
7 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 43.35 | |
8 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 44.08 | |
9 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 44.29 | |
10 | 323 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 44.42 | |
11 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 45.30 | |
12 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 48.64 | |
13 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 48.72 | |
14 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 50.00 | |
15 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 59.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 275 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 30.22 | |
2 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 30.62 | |
3 | 209 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 31.13 | |
4 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 31.16 | |
5 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 31.50 | |
6 | 75 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 32.16 | |
7 | 274 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 34.74 | |
8 | 276 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 36.83 | |
9 | 279 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 38.07 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 30.80 | |
2 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 31.46 | |
3 | 68 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 32.14 | |
4 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 33.36 | |
5 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 34.64 | |
6 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 34.78 | ||
7 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 35.21 | |
8 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 35.72 | |
9 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 36.43 | |
10 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 36.62 | |
11 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 38.76 | |
12 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 39.02 | |
13 | 70 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 39.30 | |
14 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 40.47 | |
15 | 138 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 41.76 | |
16 | 219 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 42.76 | |
17 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 43.11 | |
18 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 43.44 | |
19 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 43.60 | |
20 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 46.22 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 38.39 | |
2 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 38.56 | |
3 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 39.25 | |
4 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 41.07 | |
5 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 42.94 | |
6 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 43.03 | |
7 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 45.51 | |
8 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 45.99 | |
9 | 93 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 46.82 | |
10 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 46.87 | |
11 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 50.00 | ||
12 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 50.86 | |
13 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 52.11 | |
14 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 53.42 | |
15 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 54.20 | |
16 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 55.00 | |
17 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:03.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 28.67 | |
2 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 28.92 | |
3 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 29.60 | |
4 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 29.96 | |
5 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 30.26 | |
6 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 30.56 | |
7 | 216 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 30.89 | |
8 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 31.64 | |
9 | 349 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 31.88 | |
10 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 32.08 | |
11 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 32.28 | |
12 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 33.32 | |
13 | 208 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 33.56 | |
14 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 33.59 | |
15 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 33.60 | |
16 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 33.73 | |
17 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 33.85 | |
18 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 34.39 | |
19 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 35.01 | |
20 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 36.10 | |
21 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 37.91 | |
22 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 39.44 | |
23 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 29.97 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 29.99 | |
2 | 221 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 30.17 | |
3 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 31.26 | |
4 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 31.50 | |
5 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 31.77 | |
6 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 31.86 | |
7 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 32.46 | |
8 | 254 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 32.65 | |
9 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 33.68 | |
10 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 33.89 | |
11 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 34.61 | |
12 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 35.67 | |
13 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 36.11 | |
14 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 37.10 | |
15 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 37.63 | |
16 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 38.00 | |
17 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 38.22 | |
18 | 125 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 38.68 | |
19 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 40.03 | |
20 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 40.37 | |
21 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 41.07 | |
22 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 42.06 | |
23 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 42.08 | |
24 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 42.35 | |
25 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 43.79 | |
26 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 48.43 | |
27 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 48.87 | |
28 | 189 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 25 m | 48.91 | ||
29 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 52.71 | |
30 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 59.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 37.11 | |
2 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 41.38 | |
3 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 43.47 | |
4 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 44.91 | |
5 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 45.55 | |
6 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 47.44 | |
7 | 367 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 47.74 | |
8 | 354 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 47.76 | |
9 | 314 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 47.90 | ||
10 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 48.01 | |
11 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 48.64 | |
12 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 49.58 | |
13 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 49.86 | |
14 | 361 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 52.25 | |
15 | 179 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 53.74 | |
16 | 196 | Ørneborg Cathrine | 2005 | HERLEV | 0558AC | 25 m | 54.74 | |
17 | 348 | Krølner Anna | 2004 | BIRKERØD | 0434AF | 25 m | 55.11 | |
18 | 360 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 55.17 | |
19 | 328 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:02.85 | |
20 | 162 | Andersen Björk N. | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:05.03 | ||
21 | 192 | Weber Mathilde Boesgaard | 2004 | HERLEV | 0494AE | 25 m | 1:09.52 | |
22 | 191 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:15.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.89 | |
2 | 92 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 28.05 | |
3 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 28.23 | |
4 | 60 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 28.39 | |
5 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 28.50 | |
6 | 59 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 28.82 | |
7 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 28.97 | |
8 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 29.10 | |
9 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 30.16 | |
10 | 129 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 30.32 | |
11 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 31.50 | |
12 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 32.93 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 25.49 | |
2 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 27.50 | |
3 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 28.16 | |
4 | 68 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 29.60 | |
5 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 29.92 | |
6 | 70 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 30.26 | |
7 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 30.45 | |
8 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 30.70 | ||
9 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 50 m | 30.94 | |
10 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 30.98 | |
11 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 31.10 | |
12 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 31.19 | |
13 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 31.50 | |
14 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 31.53 | |
15 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 31.82 | |
16 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 32.02 | |
17 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 32.49 | |
18 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 32.92 | |
19 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 32.94 | |
20 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 33.82 | |
21 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 33.84 | |
22 | 138 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 34.15 | |
23 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 34.23 | |
24 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 34.34 | |
25 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 34.34 | |
26 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 35.57 | |
27 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 36.08 | |
28 | 389 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 36.16 | |
29 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 37.23 | |
30 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 41.03 | ||
31 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 41.21 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 29.76 | |
2 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 30.36 | |
3 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 30.53 | |
4 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 32.69 | |
5 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 32.71 | |
6 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 32.83 | |
7 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 33.00 | |
8 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 33.83 | |
9 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 33.87 | |
10 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 34.24 | |
11 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 34.59 | |
12 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 36.46 | |
13 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 36.77 | |
14 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 36.85 | |
15 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 37.11 | |
16 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 37.31 | |
17 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 37.81 | |
18 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 38.89 | ||
19 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 38.96 | |
20 | 207 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 39.44 | |
21 | 93 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 40.57 | |
22 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 41.12 | |
23 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 41.14 | |
24 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 41.26 | |
25 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 41.42 | |
26 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 43.14 | |
27 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 50.02 | |
28 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 56.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 38.71 | |
2 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 39.52 | |
3 | 356 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 40.92 | |
4 | 344 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 41.30 | ||
5 | 378 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 44.97 | |
6 | 366 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 45.74 | |
7 | 324 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 46.01 | |
8 | 336 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 46.84 | |
9 | 170 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 48.28 | ||
10 | 315 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 49.39 | |
11 | 371 | Spragge Rasmus | 2004 | BIRKERØD | 0437AC | 25 m | 51.03 | |
12 | 347 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 52.75 | |
13 | 357 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 53.04 | |
14 | 185 | Mikkelsen Alfred | 2004 | HERLEV | 25 m | 54.03 | ||
15 | 368 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 55.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 329 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:22.67 | |
2 | 166 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 5:23.64 | |
3 | 325 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 5:26.67 | |
4 | 46 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:30.44 | |
5 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:42.40 | |
6 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:45.59 | |
7 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 5:45.91 | |
8 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 5:49.00 | |
9 | 278 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 6:19.09 | |
10 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 6:21.16 | |
11 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 6:24.05 | |
12 | 388 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 6:50.20 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:58.74 | |
2 | 232 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 6:12.67 | |
3 | 254 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 6:15.26 | |
4 | 212 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 6:28.62 | |
5 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 6:40.50 | |
6 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 6:45.50 | |
7 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 7:10.00 | |
8 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 7:15.50 | |
9 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 7:15.50 | |
10 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 7:20.00 | |
11 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 7:30.00 | |
12 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 7:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 6, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 5:10.83 | |
2 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 5:16.26 | |
3 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 50 m | 5:23.69 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 5:08.99 | |
2 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 5:17.26 | |
3 | 68 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 5:44.11 | |
4 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:55.50 | |
5 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 6:10.50 | |
6 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 6:10.50 | |
7 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 6:20.00 | |
8 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 6:20.00 | |
9 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 6:20.00 | |
10 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 6:29.03 | |
11 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 6:38.73 | |
12 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 6:40.00 | |
13 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 6:49.03 | |
14 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 6:49.70 | |
15 | 219 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 7:02.75 | |
16 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 7:28.99 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 6:00.00 | |
2 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 6:02.39 | |
3 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 6:10.50 | |
4 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 6:20.50 | |
5 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 6:31.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 35.74 | |
2 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 38.12 | |
3 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 38.19 | |
4 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 38.59 | |
5 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 39.87 | |
6 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 39.97 | |
7 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 40.71 | |
8 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 41.14 | |
9 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 41.76 | |
10 | 352 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 42.24 | |
11 | 213 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 43.53 | |
12 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 43.86 | |
13 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 44.95 | |
14 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 45.09 | |
15 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 46.84 | |
16 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 50.99 | |
17 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 53.70 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 212 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 39.62 | |
2 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 40.26 | |
3 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 43.89 | |
4 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 44.23 | |
5 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 45.50 | |
6 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 46.62 | |
7 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 47.00 | |
8 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 47.00 | |
9 | 221 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 47.23 | |
10 | 125 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 48.85 | |
11 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 50.42 | |
12 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 52.00 | |
13 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 52.51 | |
14 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 52.83 | |
15 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 53.61 | |
16 | 197 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 53.86 | |
17 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 54.08 | |
18 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 55.00 | |
19 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 56.43 | |
20 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:14.03 | ||
21 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:14.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:02.36 | |
2 | 179 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:14.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 92 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 35.20 | |
2 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 36.24 | |
3 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 36.74 | |
4 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 37.40 | |
5 | 209 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 38.08 | |
6 | 75 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 38.50 | |
7 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 39.28 | |
8 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 42.87 | |
9 | 129 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 46.33 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 37.17 | |
2 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 38.21 | |
3 | 68 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 43.99 | |
4 | 138 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 44.05 | |
5 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 45.02 | |
6 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 45.26 | |
7 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 47.00 | |
8 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 49.46 | |
9 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 50.04 | |
10 | 389 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 53.49 | |
11 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 54.03 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 42.73 | |
2 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 44.29 | |
3 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 49.49 | |
4 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 55.00 | ||
5 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 55.11 | |
6 | 176 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 57.03 | |
7 | 93 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 59.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 332 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 31.69 | |
2 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 32.58 | |
3 | 215 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 35.09 | |
4 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 37.24 | |
5 | 281 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 37.37 | |
6 | 277 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 37.62 | |
7 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 38.02 | |
8 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 38.93 | |
9 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 40.07 | |
10 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 41.06 | |
11 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 41.96 | |
12 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 42.24 | |
13 | 208 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 42.60 | |
14 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 46.14 | |
15 | 282 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 46.51 | |
16 | 216 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 47.41 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 34.58 | |
2 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 36.00 | |
3 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 36.37 | |
4 | 232 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 37.00 | |
5 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 42.14 | |
6 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 42.41 | |
7 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 45.65 | |
8 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 45.79 | |
9 | 197 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 46.30 | |
10 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 48.09 | |
11 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 48.64 | |
12 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 53.65 | |
13 | 189 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 25 m | 57.51 | ||
14 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 59.78 | |
15 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 1:04.50 | |
16 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:05.03 | ||
17 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:05.71 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 47.38 | |
2 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 48.74 | |
3 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 51.23 | |
4 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 51.73 | |
5 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 52.38 | |
6 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 52.50 | |
7 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 53.20 | |
8 | 361 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 54.52 | |
9 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 56.23 | |
10 | 196 | Ørneborg Cathrine | 2005 | HERLEV | 0558AC | 25 m | 57.49 | |
11 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 57.62 | |
12 | 360 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 58.01 | |
13 | 162 | Andersen Björk N. | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:10.03 | ||
14 | 192 | Weber Mathilde Boesgaard | 2004 | HERLEV | 0494AE | 25 m | 1:12.24 | |
15 | 191 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:25.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 30.44 | |
2 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 32.26 | |
3 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 32.59 | |
4 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 33.98 | |
5 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 34.25 | |
6 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 34.77 | |
7 | 59 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 35.41 | |
8 | 60 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 36.62 | |
9 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 36.94 | |
10 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 43.52 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 31.49 | |
2 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 33.46 | |
3 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 34.63 | |
4 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 35.25 | |
5 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 35.69 | |
6 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 36.04 | |
7 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 38.85 | |
8 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 39.63 | |
9 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 40.12 | |
10 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 41.24 | |
11 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 41.45 | |
12 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 42.00 | |
13 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 42.23 | |
14 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 42.31 | |
15 | 138 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 43.22 | |
16 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 43.75 | |
17 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 44.09 | |
18 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 45.07 | |
19 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 46.03 | ||
20 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 48.74 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 34.35 | |
2 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 38.13 | |
3 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 38.27 | |
4 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 40.04 | |
5 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 40.32 | |
6 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 40.45 | |
7 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 42.00 | |
8 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 42.64 | |
9 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 42.86 | |
10 | 93 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 45.07 | |
11 | 207 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 49.63 | |
12 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 49.76 | |
13 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 50.00 | |
14 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 50.00 | ||
15 | 176 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 50.39 | |
16 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 50.71 | |
17 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 56.08 | |
18 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:05.03 | ||
19 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:08.14 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 44.30 | |
2 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 44.64 | |
3 | 371 | Spragge Rasmus | 2004 | BIRKERØD | 0437AC | 25 m | 52.36 | |
4 | 170 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 54.93 | ||
5 | 315 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 56.50 | |
6 | 185 | Mikkelsen Alfred | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:11.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 11, 8x50 medley mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-2003 |
1 | 158 | Herlev Mix 2 | 2002 | HERLEV | 25 m | 4:30.00 | ||
2 | 395 | Birkerød Minimix | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 4:40.00 | ||
3 | 85 | Vest Talent Mix | 2000 | VEST | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 12, 8X50 Medley mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2005 |
1 | 157 | Herlev Mix 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
2 | 42 | Lyngby Es2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 4:16.02 | ||
3 | 119 | Gentofte Mix 1 A | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:23.00 | ||
4 | 43 | Lyngby Es3 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 390 | Sigma Mix1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:39.00 | ||
6 | 391 | Sigma Mix2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:39.00 | ||
7 | 392 | Sigma Mix3 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:39.00 | ||
8 | 393 | Sigma Mix4 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:39.00 | ||
9 | 120 | Gentofte Mix 2 A | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:48.00 | ||
10 | 239 | Allerød Mix 1 | 2000 | ALLERØD | 25 m | 5:10.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 13, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 166 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 4:53.80 | |
2 | 325 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 4:54.41 | |
3 | 329 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:57.76 | |
4 | 332 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:59.86 | |
5 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 5:00.09 | |
6 | 46 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:04.11 | |
7 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 5:06.24 | |
8 | 80 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 5:13.91 | |
9 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:18.59 | |
10 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 5:26.03 | |
11 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 5:29.54 | |
12 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 5:31.08 | |
13 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 6:08.09 | |
14 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 6:09.78 | |
15 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 6:19.32 | |
16 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 6:38.84 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 221 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 4:50.91 | |
2 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:01.37 | |
3 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:28.89 | |
4 | 212 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 5:33.10 | |
5 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 5:47.22 | |
6 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 5:56.84 | |
7 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 5:57.21 | |
8 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 6:02.24 | |
9 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 6:49.03 | |
10 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 7:02.98 | |
11 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 7:20.52 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 237 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 8:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 14, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 4:35.66 | |
2 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 4:39.02 | |
3 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:40.29 | |
4 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:48.72 | |
5 | 57 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:49.66 | |
6 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 5:49.06 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:29.34 | |
2 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:41.52 | |
3 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:45.57 | |
4 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:03.56 | |
5 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 5:04.56 | |
6 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 5:08.90 | |
7 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 5:29.88 | |
8 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 5:31.03 | |
9 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 5:32.32 | ||
10 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 5:36.32 | |
11 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 5:41.03 | |
12 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 5:43.59 | |
13 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 5:50.03 | |
14 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 5:51.06 | |
15 | 219 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:56.67 | |
16 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 6:08.47 | |
17 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 6:17.73 | |
18 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 6:52.59 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 5:08.43 | |
2 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 5:30.69 | |
3 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 6:03.94 | |
4 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 6:16.43 | |
5 | 256 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 7:30.00 | |
6 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 7:30.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:14.37 | |
2 | 325 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 1:15.27 | |
3 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:21.49 | |
4 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:23.75 | |
5 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:23.95 | |
6 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:24.53 | |
7 | 277 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:25.84 | |
8 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:27.94 | |
9 | 320 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:28.88 | |
10 | 349 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:29.81 | |
11 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:31.44 | |
12 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:34.25 | |
13 | 319 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:34.68 | |
14 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:35.47 | |
15 | 213 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:38.82 | |
16 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:40.41 | |
17 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:42.13 | |
18 | 282 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 1:43.01 | |
19 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 1:49.95 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:30.08 | |
2 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:31.35 | |
3 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:34.92 | |
4 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:35.17 | |
5 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:36.79 | |
6 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:38.07 | |
7 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:40.83 | |
8 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:42.94 | |
9 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 1:43.52 | |
10 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:44.07 | |
11 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:44.39 | |
12 | 221 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:47.06 | |
13 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 1:48.01 | |
14 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 1:49.07 | |
15 | 231 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
16 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:50.00 | |
17 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 1:50.76 | |
18 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:53.36 | |
19 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:53.55 | |
20 | 323 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:54.72 | |
21 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 2:00.00 | |
22 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 2:01.58 | |
23 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:08.35 | |
24 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:36.03 | ||
25 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 3:05.03 | |
26 | 189 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 25 m | 3:21.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:50.92 | |
2 | 248 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:51.57 | |
3 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:53.46 | |
4 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:54.55 | |
5 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:11.04 | |
6 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 2:15.32 | |
7 | 361 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:19.16 | |
8 | 237 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 2:20.00 | |
9 | 360 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:25.54 | |
10 | 354 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 2:25.57 | |
11 | 328 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 2:41.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 276 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 92 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:14.84 | |
3 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:17.82 | |
4 | 273 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:18.74 | |
5 | 209 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:19.07 | |
6 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:19.17 | |
7 | 274 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:19.19 | |
8 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:21.19 | |
9 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:24.45 | |
10 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:32.00 | |
11 | 275 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:49.19 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:20.99 | |
2 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:22.60 | |
3 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:26.62 | |
4 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:28.55 | |
5 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:33.96 | |
6 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:35.64 | |
7 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:37.55 | |
8 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:38.15 | |
9 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:38.80 | |
10 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:39.31 | |
11 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:58.50 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:27.99 | |
2 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:29.25 | |
3 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:29.99 | |
4 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:34.04 | |
5 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:42.14 | |
6 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:42.35 | |
7 | 225 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:46.08 | |
8 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:46.59 | |
9 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:48.12 | |
10 | 227 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:48.50 | |
11 | 226 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:50.14 | |
12 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:52.93 | |
13 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:57.18 | |
14 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 223 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:03.27 | |
18 | 256 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:04.57 | |
19 | 257 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 2:05.00 | |
20 | 236 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:36.98 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:57.30 | |
2 | 378 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:07.68 | |
3 | 171 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:10.80 | |
4 | 347 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 2:15.00 | |
5 | 324 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:16.95 | |
6 | 366 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 2:30.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 332 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:27.00 | |
2 | 80 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:36.89 | |
3 | 281 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:38.71 | |
4 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:52.17 | |
5 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:57.67 | |
6 | 208 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 3:02.24 | |
7 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:08.61 | |
8 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 2:53.06 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:41.27 | |
2 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 2:48.24 | |
3 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:56.05 | |
4 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:57.50 | |
5 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:58.54 | |
6 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:59.18 | |
7 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 3:01.26 | |
8 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 3:03.63 | |
9 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:04.94 | |
10 | 206 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 3:06.15 | |
11 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:16.70 | |
12 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:18.05 | |
13 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:18.71 | |
14 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 3:19.16 | |
15 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:20.37 | |
16 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:24.74 | |
17 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:28.48 | |
18 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 3:30.55 | |
19 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:37.24 | |
20 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 3:42.89 | |
21 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 4:03.62 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:45.00 | |
2 | 367 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 4:12.11 | |
3 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 4:15.03 | |
4 | 354 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 4:15.50 | |
5 | 348 | Krølner Anna | 2004 | BIRKERØD | 0434AF | 25 m | 4:24.39 | |
6 | 361 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 4:26.37 | |
7 | 314 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 4:30.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:22.55 | |
2 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:26.59 | |
3 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:28.72 | |
4 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:32.37 | |
5 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:35.93 | |
6 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 2:48.28 | |
7 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:54.46 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:34.08 | |
2 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:36.42 | |
3 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:37.38 | |
4 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:40.47 | |
5 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:46.92 | |
6 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:58.26 | |
7 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:02.56 | |
8 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 3:06.93 | |
9 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 3:07.00 | |
10 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:09.48 | |
11 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:48.03 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:42.75 | |
2 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:54.62 | |
3 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:56.10 | |
4 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:59.61 | |
5 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:07.55 | |
6 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:08.40 | |
7 | 225 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 3:09.61 | |
8 | 235 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:16.92 | |
9 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 3:25.54 | |
10 | 207 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 3:27.62 | |
11 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 3:30.56 | |
12 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:31.52 | |
13 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:43.69 | |
14 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 3:49.03 | |
15 | 226 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:50.00 | |
16 | 238 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:50.00 | |
17 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 3:58.03 | |
18 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 4:00.00 | |
19 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 4:15.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:30.99 | |
2 | 378 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 4:00.00 | |
3 | 344 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 4:15.00 | ||
4 | 324 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 4:20.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 19, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 166 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:10.01 | |
2 | 280 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:11.19 | |
3 | 46 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:13.86 | |
4 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:14.24 | |
5 | 345 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:15.16 | |
6 | 329 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:16.30 | |
7 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:16.34 | |
8 | 80 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:17.14 | |
9 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:17.77 | |
10 | 215 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 1:18.10 | |
11 | 320 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:18.31 | |
12 | 352 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:18.67 | |
13 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:21.92 | |
14 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:22.01 | |
15 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:22.80 | |
16 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:22.88 | |
17 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 1:23.07 | |
18 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 1:23.12 | |
19 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:24.06 | |
20 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:25.71 | |
21 | 208 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 1:25.83 | |
22 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:26.48 | |
23 | 216 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:26.63 | |
24 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:26.75 | |
25 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:29.18 | |
26 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:30.25 | |
27 | 213 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:32.83 | |
28 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:33.66 | |
29 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 2:12.03 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:15.59 | |
2 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:19.86 | |
3 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:20.80 | |
4 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:27.01 | |
5 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:27.27 | |
6 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:27.37 | |
7 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:27.68 | |
8 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:28.33 | |
9 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:30.65 | |
10 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:31.34 | |
11 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:31.47 | |
12 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:32.17 | |
13 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:32.22 | |
14 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:33.78 | |
15 | 323 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:40.35 | |
16 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:40.92 | |
17 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:43.36 | |
18 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:45.00 | |
19 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:46.06 | |
20 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:46.17 | |
21 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 1:55.00 | |
22 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:01.03 | |
23 | 197 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 2:02.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:39.32 | |
2 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:44.38 | |
3 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:47.17 | |
4 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:49.39 | |
5 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 1:51.28 | |
6 | 255 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:52.36 | |
7 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:58.32 | |
8 | 367 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 2:00.51 | |
9 | 354 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 2:04.38 | |
10 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:04.89 | |
11 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 2:15.38 | |
12 | 360 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:19.44 | |
13 | 328 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 2:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 20, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 276 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:01.57 | |
2 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:08.75 | |
3 | 273 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:09.13 | |
4 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:10.23 | |
5 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:10.24 | |
6 | 274 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:12.27 | |
7 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:12.84 | |
8 | 279 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:16.42 | |
9 | 129 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:25.00 | |
10 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:25.92 | |
11 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:05.00 | |
2 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:09.29 | |
3 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:12.59 | |
4 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:15.25 | |
5 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:17.38 | |
6 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:17.98 | |
7 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:19.21 | |
8 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:19.61 | |
9 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:19.61 | |
10 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:20.62 | |
11 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:20.69 | |
12 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:22.10 | |
13 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:22.75 | |
14 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:23.41 | |
15 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:24.66 | |
16 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:26.13 | |
17 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:26.26 | |
18 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:27.36 | |
19 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:27.37 | |
20 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:27.94 | |
21 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:29.18 | |
22 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:29.29 | |
23 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:30.70 | |
24 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:31.28 | |
25 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:31.93 | |
26 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:32.50 | |
27 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:32.59 | |
28 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:36.83 | |
29 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 1:52.70 | |
30 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:58.03 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:20.23 | |
2 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:22.36 | |
3 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:23.52 | |
4 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:25.91 | |
5 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:26.39 | |
6 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:26.95 | |
7 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:32.24 | |
8 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:32.61 | |
9 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:34.44 | |
10 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:36.37 | |
11 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:39.85 | |
12 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:43.06 | |
13 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:44.83 | |
14 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:45.25 | |
15 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
16 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:54.66 | |
17 | 257 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:55.09 | |
18 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
19 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 2:03.03 | |
20 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:23.19 | |
21 | 176 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:26.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:43.11 | |
2 | 378 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:51.09 | |
3 | 347 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 2:30.00 | |
4 | 366 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 2:30.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:34.38 | |
2 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:48.74 | |
3 | 319 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:57.39 | |
4 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:20.00 | |
5 | 215 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 3:22.09 | |
6 | 277 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 275 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:30.87 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:50.50 | |
2 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:54.77 | |
3 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 3:15.00 | |
4 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 3:15.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:30.00 | |
2 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:35.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 349 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:02.82 | |
2 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:02.93 | |
3 | 280 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:03.74 | |
4 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:04.28 | |
5 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:04.43 | |
6 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:05.31 | |
7 | 345 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:05.66 | |
8 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:06.19 | |
9 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.23 | |
10 | 281 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:08.44 | |
11 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:08.63 | |
12 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 1:09.79 | |
13 | 216 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:10.01 | |
14 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:11.04 | |
15 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:11.41 | |
16 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:11.52 | |
17 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 1:11.55 | |
18 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:11.70 | |
19 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:12.09 | |
20 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:13.36 | |
21 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:13.71 | |
22 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:14.41 | |
23 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 1:14.91 | |
24 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:15.00 | |
25 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:15.80 | |
26 | 282 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 1:16.52 | |
27 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:16.97 | |
28 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:17.18 | |
29 | 213 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:18.91 | |
30 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 1:21.00 | |
31 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 1:27.40 | |
32 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:06.71 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 221 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:03.21 | |
2 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:05.82 | |
3 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:05.88 | |
4 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:08.82 | |
5 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:08.96 | |
6 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:10.16 | |
7 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:11.17 | |
8 | 212 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:12.40 | |
9 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:13.37 | |
10 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:14.17 | |
11 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:14.48 | |
12 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:15.49 | |
13 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:16.99 | |
14 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:17.22 | |
15 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:18.16 | |
16 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:18.20 | |
17 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:19.04 | |
18 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:19.58 | |
19 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:20.14 | |
20 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:20.41 | |
21 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:22.57 | |
22 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:23.96 | |
23 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 1:25.38 | |
25 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 1:26.24 | |
26 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:27.72 | |
27 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:28.83 | |
28 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:30.00 | |
29 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:31.27 | |
30 | 231 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | 1:40.00 | ||
31 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:41.73 | |
32 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:44.37 | |
33 | 197 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | HERLEV | 0348AK | 25 m | 1:46.86 | |
34 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:47.40 | |
35 | 189 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:48.03 | ||
36 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:06.03 | ||
37 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:12.07 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:24.11 | |
2 | 248 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:27.60 | |
3 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:39.17 | |
4 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 1:41.36 | |
5 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:42.46 | |
6 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:44.41 | |
7 | 255 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:46.46 | |
8 | 247 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 1:48.03 | |
9 | 367 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:51.02 | |
10 | 361 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:57.20 | |
11 | 328 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:58.61 | |
12 | 314 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 1:59.92 | ||
13 | 360 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:01.29 | |
14 | 348 | Krølner Anna | 2004 | BIRKERØD | 0434AF | 25 m | 2:02.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 273 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 55.12 | |
2 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 57.80 | |
3 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:00.40 | |
4 | 209 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:02.02 | |
5 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:02.04 | |
6 | 92 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:02.34 | |
7 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:02.62 | |
8 | 57 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:04.22 | |
9 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:05.13 | |
10 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:05.35 | |
11 | 279 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:06.09 | |
12 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:06.77 | |
13 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:10.82 | |
14 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:11.56 | |
15 | 129 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:18.19 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:00.08 | |
2 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:00.34 | |
3 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:00.49 | |
4 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:01.39 | |
5 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:04.92 | |
6 | 70 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:05.85 | |
7 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:06.39 | |
8 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:07.56 | |
9 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:07.77 | |
10 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:07.98 | ||
11 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:08.40 | |
12 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:10.32 | |
13 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:10.33 | |
14 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:10.47 | |
15 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:10.56 | |
16 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:11.63 | |
17 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:11.71 | |
18 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:12.09 | |
19 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:12.24 | |
20 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:12.30 | |
21 | 219 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:12.60 | |
22 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:12.73 | |
23 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:13.85 | |
24 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:15.32 | |
25 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:16.33 | |
26 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:17.35 | |
27 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:17.46 | |
28 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:17.70 | |
29 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:17.78 | |
30 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.03 | |
31 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:19.60 | |
32 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:28.39 | |
33 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 1:31.35 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:05.20 | |
2 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:06.41 | |
3 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:07.10 | |
4 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:10.05 | |
5 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:10.29 | |
6 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:11.54 | |
7 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:12.02 | |
8 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:15.77 | |
9 | 227 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:17.42 | |
10 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:21.01 | |
12 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:21.56 | |
13 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:24.85 | |
14 | 235 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:25.28 | |
15 | 223 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:26.10 | |
16 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:28.14 | |
17 | 207 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 1:28.87 | |
18 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:30.55 | |
19 | 236 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:31.63 | |
20 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:31.81 | |
21 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:33.93 | |
22 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:35.68 | |
23 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:37.85 | |
24 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:38.16 | |
25 | 238 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:40.51 | |
26 | 176 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:47.16 | |
27 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:47.80 | |
28 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:05.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.94 | |
2 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:29.01 | |
3 | 344 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 1:45.37 | ||
4 | 170 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:48.03 | ||
5 | 171 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:49.03 | |
6 | 366 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:52.52 | |
7 | 347 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:55.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 25, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2003 |
1 | 159 | Herlev Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 260 | Ag1 Piger1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 261 | Ag1 Piger2 | 2000 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 73 | Lyngby Es2 Piger | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:08.40 | ||
5 | 74 | Lyngby Es3 Piger | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 121 | Gentofte Piger 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 160 | Herlev Piger 2 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 379 | Birkerød Piger1 | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 2:27.00 | ||
9 | 122 | Gentofte Piger 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 244 | Allerød Piger 1 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
11 | 245 | Allerød Piger 2 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 200 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 3:50.00 | ||
13 | 87 | Vest Turbotøser | 2001 | VEST | 25 m |
Årg. 2004-2014 |
1 | 380 | Birkerød Piger2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.50 | ||
2 | 246 | Allerød Piger 3 | 2004 | ALLERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
3 | 381 | Birkerød Piger3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:30.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 26, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-2001 |
1 | 259 | Ag 1 Drenge | 1998 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 155 | Herlev Drenge 1 | 1998 | HERLEV | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 382 | Birkerød Drenge1 | 1999 | BIRKERØD | 25 m | 2:03.50 | ||
4 | 117 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 118 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.00 | ||
6 | 156 | Herlev Drenge 2 | 1998 | HERLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 228 | Allerød Drenge 1 | 2000 | ALLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 383 | Birkerød Drenge2 | 2000 | BIRKERØD | 25 m | 2:26.50 | ||
9 | 199 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 2:33.59 | ||
10 | 86 | Vest Turbotalenter | 2001 | VEST | 25 m | 2:46.59 | ||
11 | 84 | Vest Supertalenter | 2001 | VEST | 25 m | 2:56.36 | ||
12 | 198 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 4:00.00 |
Årg. 2002-2014 |
1 | 53 | Lyngby Es3 Drenge | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 52 | Lyngby Es2 Drenge | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:07.80 | ||
3 | 384 | Birkerød Drenge3 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:20.50 | ||
4 | 385 | Birkerød Drenge4 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:36.50 | ||
5 | 229 | Allerød Drenge 2 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
6 | 230 | Allerød Drenge 3 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 3:10.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:14.27 | |
2 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 2:21.67 | |
3 | 80 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:21.73 | |
4 | 46 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:21.76 | |
5 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:24.78 | |
6 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:26.48 | |
7 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:28.04 | |
8 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:36.81 | |
9 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 2:37.56 | |
10 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 2:37.79 | |
11 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 2:40.61 | |
12 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:41.11 | |
13 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:43.10 | |
14 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 2:46.86 | |
15 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 2:47.14 | |
16 | 131 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 2:47.78 | |
17 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 2:50.54 | |
18 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 3:00.47 | |
19 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 3:09.21 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:30.25 | |
2 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:40.42 | |
3 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:45.47 | |
4 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:47.22 | |
5 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:50.16 | |
6 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 2:50.64 | |
7 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 2:57.93 | |
8 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 3:01.65 | |
9 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 3:02.91 | |
10 | 125 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 3:04.09 | |
11 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:07.68 | |
12 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 3:08.17 | |
13 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 3:10.90 | |
14 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:12.86 | |
15 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:18.55 | |
16 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:26.58 | |
17 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:30.00 | |
18 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 3:33.94 | |
19 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 3:45.00 | |
20 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 3:49.02 | |
21 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:56.07 | |
22 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 4:20.63 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:08.97 | |
2 | 248 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 3:14.48 | |
3 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 3:47.40 | |
4 | 247 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 3:53.96 | |
5 | 237 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 4:03.31 | |
6 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 4:05.03 | |
7 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 4:22.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:08.04 | |
2 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:08.58 | |
3 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:10.94 | |
4 | 60 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:13.36 | |
5 | 75 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:14.23 | |
6 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:14.59 | |
7 | 57 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:17.06 | |
8 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:19.16 | |
9 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 2:36.13 | |
10 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 2:40.51 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:03.05 | |
2 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:10.56 | |
3 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:20.28 | |
4 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:24.60 | |
5 | 358 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:27.11 | |
6 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:27.13 | |
7 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 2:28.41 | |
8 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:28.49 | ||
9 | 70 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:30.01 | |
10 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 2:32.07 | |
11 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:32.19 | |
12 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:33.01 | |
13 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 2:33.15 | |
14 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:34.29 | |
15 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:38.10 | |
16 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:41.72 | |
17 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:42.22 | |
18 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 2:43.79 | |
19 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:44.88 | |
20 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:46.11 | |
21 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:47.39 | |
22 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:47.89 | |
23 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:51.76 | |
24 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:54.98 | |
25 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 2:57.75 | |
26 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:57.77 | |
27 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:07.10 | |
28 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 3:42.58 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:26.05 | |
2 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:34.51 | |
3 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:37.59 | |
4 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:40.63 | |
5 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:42.54 | |
6 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:42.75 | |
7 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:44.25 | |
8 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:44.90 | |
9 | 227 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:53.11 | |
10 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:55.06 | |
11 | 225 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:59.14 | |
12 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:01.44 | |
13 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 3:05.12 | |
14 | 235 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:14.87 | |
15 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 3:15.00 | ||
16 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:16.45 | |
17 | 223 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 3:21.05 | |
18 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:24.20 | |
19 | 256 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:25.55 | |
20 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:26.10 | |
21 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 3:27.58 | |
22 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 3:27.74 | |
23 | 226 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:30.01 | |
24 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 3:37.03 | |
25 | 236 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:38.94 | |
26 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 3:45.00 | ||
27 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 4:10.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:22.88 | |
2 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:30.01 | |
3 | 336 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 3:45.50 | |
4 | 356 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 3:45.51 | |
5 | 368 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 4:00.50 | |
6 | 371 | Spragge Rasmus | 2004 | BIRKERØD | 0437AC | 25 m | 4:15.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:11.31 | |
2 | 80 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:13.03 | |
3 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:15.36 | |
4 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:19.97 | |
5 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:21.69 | |
6 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:23.66 | |
7 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:24.12 | |
8 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:24.63 | |
9 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:26.36 | |
10 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:26.79 | |
11 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:26.89 | |
12 | 115 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 0154AZ | 25 m | 1:39.70 | |
13 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 1:40.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:14.34 | |
2 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:17.87 | |
3 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:18.58 | |
4 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:20.91 | |
5 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:21.14 | |
6 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:23.31 | |
7 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:24.07 | |
8 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:24.50 | |
9 | 151 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:26.02 | |
10 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:26.02 | |
11 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:27.80 | |
12 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:28.11 | |
13 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:28.28 | |
14 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:30.17 | |
15 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:31.46 | |
16 | 323 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:32.03 | |
17 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:32.53 | |
18 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:32.93 | |
19 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:33.78 | |
20 | 101 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:40.21 | |
21 | 231 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | 1:43.19 | ||
22 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:44.10 | |
23 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:44.44 | |
24 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:46.24 | |
25 | 190 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:18.03 | |
26 | 169 | Bøg Karen | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:21.03 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:40.15 | |
2 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:42.29 | |
3 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:44.01 | |
4 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:45.48 | |
5 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 1:46.64 | |
6 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:47.40 | |
7 | 184 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:50.04 | |
8 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:51.43 | |
9 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:53.07 | |
10 | 321 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:54.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:05.23 | |
2 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:06.98 | |
3 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:08.16 | |
4 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:10.27 | |
5 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:11.16 | |
6 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:11.90 | |
7 | 59 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:15.31 | |
8 | 129 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:20.00 | |
9 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:21.12 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 375 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:05.06 | |
2 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:06.07 | |
3 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:10.77 | |
4 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:12.04 | |
5 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:12.28 | |
6 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:14.24 | |
7 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:15.49 | |
8 | 358 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:16.50 | |
9 | 70 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:17.93 | |
10 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:18.41 | |
11 | 327 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:21.41 | |
12 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:24.64 | |
13 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:25.34 | |
14 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:25.88 | |
15 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:25.93 | |
16 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:27.68 | |
17 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:29.27 | |
18 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:31.11 | |
19 | 174 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:31.56 | |
20 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:31.74 | |
21 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:36.96 | |
22 | 165 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:58.03 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:19.47 | |
2 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:21.71 | |
3 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:25.06 | |
4 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:26.46 | |
5 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:26.46 | |
6 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:27.56 | |
7 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:27.94 | |
8 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:28.27 | |
9 | 110 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:30.49 | |
10 | 338 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:38.09 | |
11 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:40.75 | |
12 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:44.54 | |
13 | 223 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:45.09 | |
14 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:45.46 | |
15 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:48.11 | |
16 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:48.61 | |
17 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:49.13 | |
18 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
19 | 238 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:50.00 | |
20 | 257 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:50.00 | |
21 | 186 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:15.03 | ||
22 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:15.55 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 317 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:32.53 | |
2 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:36.20 | |
3 | 356 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:46.42 | |
4 | 336 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:50.49 | |
5 | 368 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:55.00 | |
6 | 371 | Spragge Rasmus | 2004 | BIRKERØD | 0437AC | 25 m | 1:58.99 | |
7 | 357 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 2:01.53 | |
8 | 315 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 2:06.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:37.73 | |
2 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:57.50 | |
3 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:05.55 | |
4 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 3:06.01 | |
5 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:08.70 | |
6 | 188 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 3:19.63 | |
7 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 3:24.05 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:16.17 | |
2 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 3:21.02 | |
3 | 240 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 3:36.15 | |
4 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:46.65 | |
5 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 3:49.52 | |
6 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:50.00 | |
7 | 251 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:50.00 | |
8 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 3:55.58 | |
9 | 211 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:56.38 | |
10 | 125 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 3:56.84 | |
11 | 193 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:58.03 | |
12 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 4:15.89 | |
13 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 4:48.68 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 346 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 4:00.31 | |
2 | 353 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 4:15.50 | |
3 | 255 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 4:20.00 | |
4 | 333 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 5:00.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:47.82 | |
2 | 148 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:47.96 | |
3 | 75 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:49.87 | |
4 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:58.74 | |
5 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 3:03.03 | |
6 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 3:15.46 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:50.89 | |
2 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:54.46 | |
3 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:34.29 | |
4 | 95 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 3:36.25 | |
5 | 233 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 3:40.00 | |
6 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 3:40.00 | |
7 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 3:46.36 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:10.00 | |
2 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 3:12.82 | |
3 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:27.01 | |
4 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 3:47.44 | |
5 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 3:47.90 | |
6 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 4:00.00 | ||
7 | 257 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 4:17.29 | |
8 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 4:35.03 | |
9 | 394 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 4:41.37 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 368 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 4:34.30 | |
2 | 357 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 4:45.50 | |
3 | 315 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 4:51.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:09.95 | |
2 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:10.36 | |
3 | 168 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:12.74 | |
4 | 46 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:14.64 | |
5 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:14.68 | |
6 | 132 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:15.49 | |
7 | 166 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:15.72 | |
8 | 58 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:25.81 | |
9 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:26.45 | |
10 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:30.62 | |
11 | 141 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:31.78 | |
12 | 48 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 1:32.76 | |
13 | 81 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:42.28 | |
14 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 1:53.61 | |
15 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:15.31 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 167 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:19.85 | |
2 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:24.29 | |
3 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:24.81 | |
4 | 135 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:27.35 | |
5 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:28.96 | |
6 | 340 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:31.41 | |
7 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:36.39 | |
8 | 243 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:40.00 | |
9 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:40.58 | |
10 | 350 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:50.50 | |
11 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:54.88 | |
12 | 242 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 2:01.26 | |
13 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:05.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 34, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:07.84 | |
2 | 60 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:13.83 | |
3 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:14.61 | |
4 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:19.77 | |
5 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:40.07 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:08.00 | |
2 | 136 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 153 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:12.51 | |
4 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:14.15 | |
5 | 49 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:14.59 | |
6 | 358 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:15.28 | |
7 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:16.92 | |
8 | 327 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:17.75 | |
9 | 152 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:19.97 | |
10 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:21.69 | |
11 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:22.90 | ||
12 | 47 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:26.81 | |
13 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:27.50 | |
14 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:28.05 | |
15 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:34.19 | |
16 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:35.49 | |
17 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:39.13 | |
18 | 96 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:39.44 | |
19 | 241 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:42.11 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:15.39 | |
2 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:21.48 | |
3 | 322 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:22.95 | |
4 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:29.00 | |
5 | 365 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:33.05 | |
6 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:34.64 | |
7 | 355 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:38.30 | |
8 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:55.00 | |
9 | 370 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:58.19 | |
10 | 201 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 2:00.00 | |
11 | 256 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:00.00 | |
12 | 182 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 2:03.03 | |
13 | 187 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 2:36.03 | |
14 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 35, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2001 |
1 | 194 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:35.77 | |
2 | 44 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:36.56 | |
3 | 104 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:37.95 | |
4 | 105 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:42.39 | |
5 | 145 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 2:43.92 | |
6 | 109 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:45.16 | |
7 | 51 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:55.74 | |
8 | 103 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:57.41 | |
9 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:59.84 | |
10 | 175 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | HERLEV | 0134BA | 25 m | 3:00.58 | |
11 | 140 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 3:00.81 | |
12 | 45 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:01.12 | |
13 | 50 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 3:02.47 | |
14 | 143 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:04.54 | |
15 | 97 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:08.93 | |
16 | 112 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:11.26 | |
17 | 111 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:22.75 | |
18 | 173 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 0172AM | 25 m | 3:45.63 | |
19 | 83 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 2:43.86 | EXT |
Årg. 2002-2003 |
1 | 334 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:42.38 | |
2 | 72 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:51.25 | |
3 | 71 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:52.12 | |
4 | 335 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 2:56.78 | |
5 | 66 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:59.67 | |
6 | 77 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:59.92 | |
7 | 144 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:04.64 | |
8 | 82 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 3:08.32 | |
9 | 106 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:11.82 | |
10 | 128 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:12.67 | |
11 | 180 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 3:15.09 | |
12 | 351 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:15.43 | |
13 | 126 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:16.51 | |
14 | 362 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 3:17.89 | |
15 | 323 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:24.79 | |
16 | 147 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:25.19 | |
17 | 337 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:32.23 | |
18 | 376 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:33.86 | |
19 | 252 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:34.28 | |
20 | 250 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 3:40.00 | |
21 | 134 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 3:44.04 | |
22 | 253 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 3:44.46 | |
23 | 116 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:59.98 | |
24 | 203 | Astrup Emilie Sofie | 2003 | SØLLERØD | 0378AR | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 178 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 4:06.92 | |
26 | 177 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 4:19.01 | |
27 | 318 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m |
Årg. 2004-2014 |
1 | 248 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 3:40.00 | |
2 | 326 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:41.59 | |
3 | 161 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:52.60 | |
4 | 204 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 4:00.00 | |
5 | 343 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 4:00.50 | |
6 | 237 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 4:10.00 | |
7 | 247 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 4:10.00 | |
8 | 255 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 4:10.00 | |
9 | 364 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 4:15.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 36, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 100 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:29.21 | |
2 | 88 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:30.64 | |
3 | 114 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:33.99 | |
4 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:36.11 | |
5 | 57 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:40.97 | |
6 | 64 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:41.35 | |
7 | 59 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:43.87 | |
8 | 113 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:47.91 | |
9 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:50.22 | |
10 | 67 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 3:08.58 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 54 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:29.92 | |
2 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:37.11 | |
3 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:42.90 | |
4 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:44.81 | |
5 | 65 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 2:48.06 | |
6 | 142 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:49.72 | |
7 | 76 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:52.29 | ||
8 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:53.15 | |
9 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:54.71 | |
10 | 94 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:55.54 | |
11 | 137 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:57.44 | |
12 | 183 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 3:02.64 | |
13 | 56 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 3:03.61 | |
14 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 3:06.14 | |
15 | 90 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 3:07.56 | |
16 | 150 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 3:07.62 | |
17 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:08.89 | |
18 | 62 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 3:08.94 | |
19 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:09.27 | |
20 | 133 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 3:09.71 | |
21 | 316 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:09.91 | |
22 | 234 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 3:10.37 | |
23 | 124 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:11.83 | |
24 | 154 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 3:13.11 | |
25 | 89 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:21.35 | |
26 | 91 | Carstensen Mads Emil B. | 2001 | VEST | 0143AO | 25 m | 3:59.98 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:48.49 | |
2 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:51.82 | |
3 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:59.96 | |
4 | 139 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:00.64 | |
5 | 55 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:10.50 | |
6 | 63 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 3:14.96 | |
7 | 227 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:20.00 | |
8 | 172 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 3:29.11 | |
9 | 225 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 3:36.26 | |
10 | 226 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:40.00 | |
11 | 236 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:40.00 | |
12 | 238 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:40.00 | |
13 | 235 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:40.48 | |
14 | 210 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 4:00.00 | |
15 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 4:00.00 | |
16 | 363 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 4:15.50 | |
17 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | ||
18 | 387 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2003 |
1 | 159 | Herlev Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 73 | Lyngby Es2 Piger | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:58.50 | ||
3 | 121 | Gentofte Piger 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 160 | Herlev Piger 2 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 122 | Gentofte Piger 2 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.99 | ||
6 | 74 | Lyngby Es3 Piger | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 379 | Birkerød Piger1 | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 2:10.50 | ||
8 | 245 | Allerød Piger 2 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 87 | Vest Turbotøser | 2001 | VEST | 25 m | 2:40.91 | ||
10 | 200 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 3:20.00 | ||
11 | 244 | Allerød Piger 1 | 2002 | ALLERØD | 25 m |
Årg. 2004-2014 |
1 | 380 | Birkerød Piger2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:40.50 | ||
2 | 246 | Allerød Piger 3 | 2004 | ALLERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
3 | 381 | Birkerød Piger3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:20.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-2001 |
1 | 117 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 155 | Herlev Drenge 1 | 1998 | HERLEV | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 382 | Birkerød Drenge1 | 1999 | BIRKERØD | 25 m | 1:54.50 | ||
4 | 118 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 156 | Herlev Drenge 2 | 1998 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 228 | Allerød Drenge 1 | 2000 | ALLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 199 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.33 | ||
8 | 383 | Birkerød Drenge2 | 2000 | BIRKERØD | 25 m | 2:12.50 | ||
9 | 86 | Vest Turbotalenter | 2001 | VEST | 25 m | 2:17.19 | ||
10 | 84 | Vest Supertalenter | 2001 | VEST | 25 m | 2:33.72 | ||
11 | 198 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:36.16 |
Årg. 2002-2014 |
1 | 52 | Lyngby Es2 Drenge | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 53 | Lyngby Es3 Drenge | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 384 | Birkerød Drenge3 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:04.50 | ||
4 | 385 | Birkerød Drenge4 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:20.50 | ||
5 | 229 | Allerød Drenge 2 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 386 | Birkerød Drenge5 | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 2:40.50 | ||
7 | 230 | Allerød Drenge 3 | 2002 | ALLERØD | 25 m | 2:50.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |