Ohjelma Køge Open 2014 Køge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Årg. 1907-2002: Elspa Mørkøre (1991) 4:26.48 2006-10-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 4:39.10 | |
2 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 4:41.23 | |
3 | 11 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 4:42.39 | |
4 | 471 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 4:42.43 | |
5 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:43.24 | |
6 | 462 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 4:44.06 | |
7 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 4:47.24 | |
8 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 4:49.77 | |
9 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 4:50.12 | |
10 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 4:52.74 | |
11 | 431 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:55.61 | |
12 | 270 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 25 m | 4:57.90 | |
13 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:58.22 | |
14 | 287 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 4:59.04 | |
15 | 246 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 4:59.34 | |
16 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 4:59.91 | |
17 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 4:59.92 | |
18 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:04.98 | |
19 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 5:05.10 | RES |
20 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 5:07.00 | RES |
21 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 5:07.48 | RES |
22 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 5:08.02 | RES |
23 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:08.12 | RES |
24 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 5:08.85 | RES |
25 | 217 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 5:09.53 | RES |
26 | 66 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 5:10.21 | RES |
27 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 5:11.10 | RES |
28 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 5:11.23 | RES |
29 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 5:12.32 | RES |
30 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 5:12.87 | RES |
31 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:13.66 | RES |
32 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 5:13.99 | RES |
33 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 5:15.63 | RES |
34 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 5:19.31 | RES |
35 | 50 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 5:20.43 | RES |
36 | 95 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 5:21.00 | RES |
37 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 5:21.00 | RES |
38 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 5:22.07 | RES |
39 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 5:23.55 | RES |
40 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 5:25.00 | RES |
41 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 5:34.02 | RES |
42 | 114 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 5:35.00 | RES |
43 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 5:38.65 | RES |
44 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:38.95 | RES |
45 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 5:38.98 | RES | |
46 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 5:41.86 | RES |
47 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 5:50.59 | RES |
48 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 5:53.55 | RES |
49 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 6:04.70 | RES |
50 | 61 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 6:30.77 | RES |
51 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
Årg. 1916-2000: Kenneth Thestrup (1976) 4:01.86 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 4:12.88 | |
2 | 285 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 4:13.13 | |
3 | 292 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 4:13.41 | |
4 | 360 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:14.43 | |
5 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 4:14.87 | |
6 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:15.98 | |
7 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:17.46 | |
8 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 4:24.17 | |
9 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 4:24.34 | |
10 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 4:24.48 | |
11 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 4:25.61 | |
12 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:28.90 | |
13 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 4:29.32 | |
14 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 4:29.54 | |
15 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 4:32.01 | |
16 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:32.91 | |
17 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:33.01 | |
18 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 4:33.10 | |
19 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 4:35.00 | RES |
20 | 446 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 4:37.64 | RES |
21 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 4:41.23 | RES |
22 | 459 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 4:46.38 | RES |
23 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 4:47.37 | RES |
24 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:48.72 | RES |
25 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 4:49.85 | RES |
26 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 4:51.06 | RES |
27 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 4:51.51 | RES | |
28 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 4:53.28 | RES |
29 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 4:56.71 | RES |
30 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 4:57.17 | RES |
31 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 5:00.62 | RES |
32 | 463 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 5:03.90 | RES |
33 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 5:03.98 | RES |
34 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 5:07.15 | RES |
35 | 252 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 5:13.07 | RES |
36 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 5:15.19 | RES |
37 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 5:18.40 | RES |
38 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 5:30.10 | RES | |
39 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
Årg. 2003-2004: Amanda Duus (2000) 1:14.16 2011-11-25 |
Årg. 2001-2002: Cecili Holten (1996) 1:08.87 2011-11-26 |
Årg. 1916-2000: Henriette Brekke (1988) 1:02.89 2013-11-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:08.02 | |
2 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:08.88 | |
3 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:10.25 | |
4 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:10.41 | |
5 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:11.37 | |
6 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 1:11.39 | |
7 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:11.76 | |
8 | 305 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:12.05 | |
9 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 1:12.27 | |
10 | 245 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 1:12.65 | |
11 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:12.94 | |
12 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:13.02 | |
13 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:13.67 | |
14 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:14.04 | |
15 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:14.21 | |
16 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:14.74 | |
17 | 448 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:14.82 | |
18 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:15.00 | |
19 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:15.23 | |
20 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:15.24 | |
21 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:15.24 | |
22 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:15.40 | |
23 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:15.44 | |
24 | 458 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:15.45 | |
25 | 294 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 1:15.49 | |
26 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:15.53 | |
27 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 1:15.80 | |
28 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:15.82 | |
29 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:16.20 | |
30 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:16.32 | |
31 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:16.37 | |
32 | 75 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:16.39 | |
33 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:16.41 | |
34 | 247 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:16.44 | |
35 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:16.50 | |
36 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:17.04 | |
37 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:17.14 | |
38 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:17.15 | |
39 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:17.29 | |
40 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:17.54 | |
41 | 356 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:17.84 | |
42 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:17.85 | |
43 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:18.11 | |
44 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 1:18.36 | |
45 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:18.72 | ||
46 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:18.84 | |
47 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:18.87 | |
48 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:19.50 | |
49 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:19.63 | |
50 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 1:19.76 | |
51 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:19.77 | |
52 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:19.83 | |
53 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 1:20.07 | |
54 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:20.08 | |
55 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:20.42 | |
56 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 1:20.82 | |
57 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:21.00 | |
58 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:21.15 | |
59 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 1:21.38 | |
60 | 277 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:21.74 | ||
61 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:21.76 | ||
62 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 1:21.92 | |
63 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:22.25 | |
64 | 79 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:23.19 | |
65 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:23.38 | |
66 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:23.50 | |
67 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:23.52 | |
68 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 1:23.63 | |
69 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:23.97 | |
70 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:24.24 | |
71 | 435 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:24.41 | |
72 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:24.75 | |
73 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:24.77 | |
74 | 326 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 25 m | 1:25.08 | |
75 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:25.55 | |
76 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:25.69 | |
77 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:25.73 | |
78 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 1:25.87 | |
79 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:25.90 | |
80 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:26.49 | |
81 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:26.49 | |
82 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:26.52 | |
83 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:27.08 | |
84 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:27.32 | |
85 | 369 | Bærnholdt Sarah | 2001 | VORDINGB | 25 m | 1:27.35 | ||
86 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 1:27.41 | |
87 | 329 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 1:27.45 | |
88 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:27.47 | |
89 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:27.57 | |
90 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:27.92 | |
91 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:28.23 | |
92 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 1:28.91 | |
93 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:30.12 | |
94 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:30.12 | |
95 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:30.55 | |
96 | 107 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:31.20 | |
97 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:31.79 | |
98 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:32.54 | ||
99 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:33.03 | ||
100 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 1:33.15 | |
101 | 109 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:34.10 | |
102 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 1:34.27 | |
103 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:34.31 | |
104 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:36.33 | |
105 | 97 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:36.40 | |
106 | 284 | Christensen Maria | 1999 | SK-SYD | 9992AT | 25 m | 1:36.84 | |
107 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:36.95 | |
108 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:37.49 | |
109 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 1:39.50 | |
110 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 1:41.83 | |
111 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:44.10 | |
112 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:45.20 | |
113 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:48.33 | |
114 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:49.27 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
Årg. 2001-2002: Mathias Nielsen (1999) 1:04.92 2012-12-01 |
Årg. 1999-2000: Lasse Pittioni (1995) 1:01.14 2010-10-24 |
Årg. 1916-1998: Isak Ladeborn (1988) 58.72 2007-03-30 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 58.26 | |
2 | 100 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 59.44 | |
3 | 424 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 25 m | 1:00.92 | |
4 | 192 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 1:01.25 | |
5 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:01.45 | |
6 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:03.14 | |
7 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:03.96 | |
8 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:04.17 | |
9 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:05.04 | |
10 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:05.11 | |
11 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:05.43 | |
12 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:05.54 | |
13 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:05.69 | |
14 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:06.26 | |
15 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 1:06.47 | |
16 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 1:06.60 | |
17 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:07.02 | |
18 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:07.60 | |
19 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:08.52 | ||
20 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:08.60 | |
21 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:08.68 | |
22 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.99 | |
23 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:09.22 | |
24 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:09.29 | |
25 | 452 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:09.29 | |
26 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:09.59 | |
27 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:09.84 | |
28 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.94 | |
29 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:10.00 | ||
30 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:10.30 | |
31 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:10.73 | |
32 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:10.82 | |
33 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:10.97 | |
34 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:11.33 | |
35 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:11.69 | |
36 | 101 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:11.76 | |
37 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:12.51 | |
38 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 1:12.60 | ||
39 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:12.79 | |
40 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:13.20 | |
41 | 49 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:13.54 | |
42 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:13.73 | |
43 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:13.76 | |
44 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:13.80 | |
45 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 1:13.85 | |
46 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:14.11 | |
47 | 257 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:15.23 | |
48 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:15.55 | |
49 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:15.65 | |
50 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 1:16.03 | |
51 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:16.19 | ||
52 | 65 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 25 m | 1:16.54 | |
53 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:17.51 | |
54 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:18.21 | |
55 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:18.48 | |
56 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:18.96 | |
57 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 1:19.85 | |
58 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 1:20.73 | |
59 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 1:20.99 | |
60 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:21.54 | |
61 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:22.82 | ||
62 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:23.11 | |
63 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:27.14 | ||
64 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:29.26 | |
65 | 293 | Rasmussen Patrick Riis | 2000 | SK-SYD | 0023AU | 25 m | 1:29.39 | |
66 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 1:33.09 | |
67 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:33.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
Årg. 2001-2002: Julie Aglund Lauridsen (1996) 2:26.13 2008-10-27 |
Årg. 1916-2000: Ida Börjesson (1985) 2:20.16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:26.84 | |
2 | 515 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 2:27.11 | |
3 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:27.74 | |
4 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:28.05 | |
5 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:29.76 | |
6 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
7 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 2:31.07 | |
8 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:32.08 | |
9 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:32.27 | |
10 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:32.75 | |
11 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:33.42 | |
12 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:34.18 | |
13 | 307 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:34.43 | |
14 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 2:36.12 | |
15 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
16 | 470 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 2:38.07 | |
17 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:38.28 | |
18 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:38.38 | |
19 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.45 | |
20 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:39.49 | |
21 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:39.67 | |
22 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 2:39.81 | |
23 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:39.99 | |
24 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:40.00 | |
25 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:40.68 | |
26 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:41.41 | |
27 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:42.49 | |
28 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 2:42.53 | |
29 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:44.29 | |
30 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:44.76 | |
31 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 2:47.06 | |
32 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 2:47.70 | |
33 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:49.19 | |
34 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:57.29 | |
35 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:58.28 | |
36 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:58.65 | ||
37 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 3:00.67 | |
38 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 3:01.62 | |
39 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 3:02.48 | |
40 | 108 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 3:06.65 | |
41 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 3:06.99 | |
42 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 3:07.04 | |
43 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:07.16 | |
44 | 333 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 3:23.41 | |
45 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 3:23.66 | |
46 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 3:24.58 | |
47 | 42 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | ||
48 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | ||
49 | 320 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
Årg. 1999-2000: Kristinn Thóransson (1996) 2:08.92 2011-11-25 |
Årg. 1916-1998: Mark Vogel (1997) 2:04.55 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:07.88 | |
2 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 2:12.07 | |
3 | 357 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:14.05 | |
4 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 2:15.81 | |
5 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:17.24 | |
6 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 2:19.23 | |
7 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 2:19.31 | |
8 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:21.03 | |
9 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:21.85 | |
10 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:22.38 | |
11 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:22.55 | |
12 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:26.26 | |
13 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:27.11 | |
14 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:28.33 | |
15 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:28.54 | |
16 | 452 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:28.93 | |
17 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:31.35 | |
18 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:31.97 | |
19 | 456 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:35.09 | |
20 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:35.47 | |
21 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:37.24 | |
22 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:38.05 | |
23 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:38.42 | |
24 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:40.43 | |
25 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:40.65 | |
26 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:42.34 | |
27 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 2:45.15 | |
28 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:47.43 | |
29 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 2:47.60 | |
30 | 463 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:51.03 | |
31 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 2:52.39 | |
32 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 2:55.58 | |
33 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Thems Fartpiloter | 1992 | KØGE | 25 m | 1:56.99 | ||
2 | 221 | Nyborg Mix 1 | 1999 | NYBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 87 | Holbæk Mixed 1 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.20 | ||
4 | 248 | Ringsted Mix | 1999 | RINGSTED | 25 m | 2:02.78 | ||
5 | 157 | Hvidovre Svømmeklub | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 137 | Hvidovre Mix B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 222 | Nyborg Mix 2 | 1999 | NYBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 122 | Horsens Mix 1 | 1990 | HORSENS | 25 m | 2:05.60 | ||
9 | 483 | Agf Singstars | 1996 | AGF | 25 m | 2:06.55 | ||
10 | 261 | Mk31 Mix 1 | 1999 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 411 | Køge Vstp Mix 1 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 71 | Hils | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:09.01 | ||
13 | 223 | Nyborg Mix 3 | 1998 | NYBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 88 | Holbæk Mixed 2 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:11.50 | ||
15 | 199 | Lyngby Es2 Click Mix 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 262 | Mk31 Mix 2 | 1999 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 412 | Køge Vstp Mix 2 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 200 | Lyngby Es2 Click Mix 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 413 | Køge Vstp Mix 3 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:23.00 | ||
20 | 89 | Holbæk Mixed 3 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:23.20 | ||
21 | 90 | Holbæk Mixed 4 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:26.50 | ||
22 | 91 | Holbæk Mixed 5 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 414 | Køge Vstp Mix 4 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:30.00 | ||
24 | 410 | Køge Mix | 1997 | KØGE | 25 m | 3:06.00 | ||
25 | 336 | Stv 1 Mix | 1996 | STV | 25 m | |||
26 | 339 | Stv 2 Mix | 1996 | STV | 25 m | |||
27 | 383 | Reysti Super Team | 1999 | REYSTI | 25 m | |||
28 | 384 | Reysti Super Team 2 | 2000 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
Årg. 2003-2015: Johan Heôinsson (1995) 30.08 2011-11-26 |
Årg. 2001-2002: Teodor Widerberg (1998) 29.03 2011-11-26 |
Årg. 1916-2000: Mathias Rysgaard (1998) 26.76 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 25.53 | |
2 | 424 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 25 m | 25.80 | |
3 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 26.67 | |
4 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 26.74 | |
5 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 27.04 | |
6 | 501 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 27.09 | |
7 | 251 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 27.21 | |
8 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 27.24 | |
9 | 33 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 27.27 | |
10 | 22 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 27.48 | |
11 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 27.51 | |
12 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 27.73 | |
13 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 27.74 | |
14 | 441 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 25 m | 27.98 | |
15 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 28.20 | |
16 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 28.28 | |
17 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 28.43 | |
18 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 28.50 | |
19 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 28.70 | |
20 | 493 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 28.80 | |
21 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 28.86 | |
22 | 41 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 28.87 | |
23 | 118 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 29.04 | |
24 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 29.06 | |
25 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 29.19 | |
26 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 29.36 | |
27 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 29.38 | |
28 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 29.41 | |
29 | 24 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 29.50 | |
30 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 29.55 | |
31 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 29.64 | |
32 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 29.65 | |
33 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 29.70 | |
34 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 29.72 | |
35 | 425 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 29.90 | |
36 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 29.94 | |
37 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 30.01 | |
38 | 422 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 30.01 | |
39 | 49 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 30.20 | |
40 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 30.21 | |
41 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 30.47 | |
42 | 56 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 30.59 | |
43 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 30.62 | |
44 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 30.80 | |
45 | 52 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 30.85 | |
46 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 30.93 | |
47 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 31.03 | |
48 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 31.10 | ||
49 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 31.15 | |
50 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 31.51 | |
51 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 31.57 | |
52 | 51 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 31.63 | |
53 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 31.65 | |
54 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 31.85 | |
55 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 32.02 | |
56 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 32.10 | ||
57 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 32.14 | |
58 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 32.28 | ||
59 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 32.29 | |
60 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 32.31 | |
61 | 252 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 32.34 | |
62 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 32.38 | |
63 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 32.58 | |
64 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 32.67 | |
65 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 32.77 | ||
66 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 32.86 | |
67 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 33.28 | |
68 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 33.49 | |
69 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 33.68 | |
70 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 33.80 | |
71 | 65 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 25 m | 34.09 | |
72 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 34.12 | |
73 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 34.29 | |
74 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 34.93 | |
75 | 477 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 37.11 | |
76 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 37.67 | |
77 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 38.09 | |
78 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 39.25 | |
79 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 39.61 | |
80 | 293 | Rasmussen Patrick Riis | 2000 | SK-SYD | 0023AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
Årg. 2005-2015: Karoline Barrett (2002) 36.92 2011-11-26 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 31.99 2013-11-16 |
Årg. 1916-2002: Jessica Yu Mortensen (2000) 29.94 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 29.17 | |
2 | 427 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 29.77 | |
3 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 30.09 | |
4 | 469 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | SLAGELSE | 9844AH | 25 m | 30.15 | |
5 | 19 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 30.20 | |
6 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 30.24 | |
7 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 30.39 | |
8 | 64 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 30.56 | |
9 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 30.69 | |
10 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 30.71 | |
11 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 30.74 | |
12 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 31.14 | |
13 | 495 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 31.23 | |
14 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 31.37 | |
15 | 245 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 31.38 | |
16 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 31.50 | |
17 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 31.70 | |
18 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 31.77 | |
19 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 32.01 | |
20 | 270 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 25 m | 32.03 | |
21 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 32.10 | |
22 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 32.13 | |
23 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 32.13 | |
24 | 500 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 32.14 | |
25 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 32.15 | |
26 | 217 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 32.18 | |
27 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 32.23 | |
28 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 32.33 | |
29 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 32.35 | |
30 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 32.40 | |
31 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 32.61 | |
32 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 32.71 | ||
33 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 32.77 | |
34 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 32.81 | |
35 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 32.83 | |
36 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 32.90 | |
37 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 33.00 | |
38 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 33.01 | |
39 | 134 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 33.04 | |
40 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 33.09 | |
41 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 33.14 | |
42 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 33.15 | |
43 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 33.19 | |
44 | 448 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 33.21 | |
45 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 33.22 | |
46 | 39 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 33.52 | |
47 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 33.61 | |
48 | 4 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 33.71 | |
49 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 33.78 | |
50 | 294 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 33.82 | |
51 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 33.86 | |
52 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 33.88 | |
53 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 33.89 | |
54 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 33.91 | |
55 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 33.93 | |
56 | 511 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 33.93 | |
57 | 21 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 33.94 | |
58 | 9 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 34.00 | |
59 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 34.11 | |
60 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 34.21 | |
61 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 34.22 | |
62 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 34.22 | |
63 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 34.25 | |
64 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 34.27 | |
65 | 10 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 34.33 | |
66 | 11 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 34.34 | |
67 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 34.40 | |
68 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 34.49 | |
69 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 34.50 | |
70 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 34.53 | |
71 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 34.54 | |
72 | 455 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 34.57 | |
73 | 277 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 34.75 | ||
74 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 34.76 | |
75 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 34.81 | |
76 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 34.99 | |
77 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 35.01 | |
78 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 35.03 | |
79 | 79 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 35.08 | |
80 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 35.13 | |
81 | 274 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH-MK | 9846AK | 25 m | 35.14 | |
82 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 35.21 | |
83 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 35.30 | |
84 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 35.34 | |
85 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 35.38 | |
86 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 35.38 | |
87 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 35.45 | |
88 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 35.47 | |
89 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 35.50 | |
90 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 35.53 | |
91 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 35.55 | |
92 | 2 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 35.59 | |
93 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 35.70 | |
94 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 35.77 | |
95 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 35.77 | |
96 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 35.78 | |
97 | 509 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 35.81 | |
98 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 35.82 | |
99 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 35.90 | |
100 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 36.00 | |
101 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 36.02 | |
102 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 36.02 | |
103 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 36.06 | |
104 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 36.60 | |
105 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 36.68 | |
106 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 36.76 | |
107 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 36.78 | |
108 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 37.10 | |
109 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 37.45 | |
110 | 451 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 37.64 | |
111 | 449 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 37.91 | |
112 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 38.05 | |
113 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 38.09 | |
114 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 38.31 | |
115 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 38.40 | |
116 | 69 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 38.41 | |
117 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 38.44 | |
118 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 38.48 | |
119 | 53 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 38.64 | |
120 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 38.67 | |
121 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 39.25 | |
122 | 470 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 39.73 | |
123 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 40.00 | |
124 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 40.48 | |
125 | 107 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 40.55 | |
126 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 40.60 | |
127 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 40.86 | |
128 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 41.07 | |
129 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 41.08 | |
130 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 41.11 | |
131 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 41.15 | |
132 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 41.16 | |
133 | 60 | Kofod-Hansen Freja | 2001 | HERLUFSHOL | 0186AO | 25 m | 41.38 | |
134 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 41.43 | |
135 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 41.47 | |
136 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 42.29 | |
137 | 68 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 42.31 | |
138 | 464 | Axelsen Andrea | 2000 | VORDINGB | 0092bc | 25 m | 42.41 | |
139 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 42.44 | |
140 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 42.62 | |
141 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 42.63 | |
142 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 42.76 | |
143 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 42.82 | |
144 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 43.03 | |
145 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 43.09 | |
146 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 43.11 | |
147 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 43.14 | |
148 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 43.36 | |
149 | 373 | Frederiksen Regitze Lund | 2002 | VORDINGB | 25 m | 43.92 | ||
150 | 435 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 44.32 | |
151 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 44.35 | |
152 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 44.44 | |
153 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 44.76 | |
154 | 109 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 45.27 | |
155 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 45.29 | |
156 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 46.22 | |
157 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 46.28 | |
158 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 46.37 | |
159 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 46.38 | ||
160 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 47.57 | |
161 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 48.55 | |
162 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 50.18 | |
163 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 50.48 | |
164 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 53.36 | ||
165 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 59.29 | |
166 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:02.27 | |
167 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | ||
168 | 317 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | ||
169 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | ||
170 | 479 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
Årg. 2003-2015: Julius Gustavsson (2002) 38.99 2013-11-16 |
Årg. 2001-2002: Dennis Dukic (2000) 32.62 2013-11-16 |
Årg. 1999-2000: Lasse Pittioni (1995) 30.39 2010-12-04 |
Årg. 1916-1998: Michael Schulz Andersen (1987) 29.27 2010-12-04 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 28.82 | |
2 | 441 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 25 m | 29.80 | |
3 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 32.36 | |
4 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 32.63 | |
5 | 503 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 32.64 | |
6 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 32.99 | |
7 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 33.23 | |
8 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 33.69 | |
9 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 34.00 | |
10 | 492 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 34.06 | |
11 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 34.53 | ||
12 | 425 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 34.59 | |
13 | 101 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 34.85 | |
14 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 34.92 | |
15 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 34.93 | |
16 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 34.97 | |
17 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 35.05 | |
18 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 35.33 | |
19 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 35.34 | |
20 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 35.51 | |
21 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 35.55 | |
22 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 35.68 | |
23 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 35.72 | |
24 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 36.18 | |
25 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 36.32 | |
26 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 36.42 | |
27 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 36.62 | |
28 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 36.65 | |
29 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 36.89 | |
30 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 37.16 | |
31 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 37.32 | |
32 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 37.92 | |
33 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 37.98 | |
34 | 257 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 38.25 | |
35 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 38.37 | |
36 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 38.70 | |
37 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 39.34 | |
38 | 1 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 39.55 | |
39 | 422 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 39.62 | |
40 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 39.64 | |
41 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 42.46 | |
42 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 42.67 | |
43 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 43.92 | |
44 | 293 | Rasmussen Patrick Riis | 2000 | SK-SYD | 0023AU | 25 m | 46.91 | |
45 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
Årg. 2005-2015: Josefine Mølgaard (2002) 48.92 2010-11-26 |
Årg. 2003-2004: Ida Bull Guldbrandsen (2002) 38.88 2013-11-16 |
Årg. 2001-2002: Henriette Brekke (1988) 31.59 2013-11-16 |
Årg. 1916-2000: Henriette Sandorff (1975) 34.25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 34.78 | |
2 | 399 | Kolobova Elizaveta | 1998 | CLB | 25 m | 35.82 | ||
3 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 35.85 | |
4 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 36.06 | |
5 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 36.09 | |
6 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 36.36 | |
7 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 36.82 | |
8 | 494 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 36.95 | |
9 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 37.10 | |
10 | 217 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 37.10 | |
11 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 37.18 | |
12 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 37.25 | |
13 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 37.36 | |
14 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 37.48 | |
15 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 37.82 | |
16 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 37.95 | |
17 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 38.15 | |
18 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 38.23 | |
19 | 42 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 38.32 | |
20 | 505 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 38.50 | |
21 | 75 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 38.63 | |
22 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 39.23 | |
23 | 50 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 39.49 | |
24 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 39.70 | |
25 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 39.84 | |
26 | 499 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 39.85 | |
27 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 39.90 | ||
28 | 498 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 39.96 | |
29 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 40.12 | |
30 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 40.29 | |
31 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 40.34 | |
32 | 329 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 40.36 | |
33 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 40.69 | |
34 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 40.70 | |
35 | 326 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 25 m | 41.01 | |
36 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 41.11 | |
37 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 41.50 | |
38 | 3 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 41.89 | |
39 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 41.97 | |
40 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 41.99 | |
41 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 42.01 | |
42 | 53 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 42.06 | |
43 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 42.33 | |
44 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 42.43 | |
45 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 42.67 | |
46 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 42.70 | |
47 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 42.74 | |
48 | 95 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 42.81 | |
49 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 42.83 | |
50 | 373 | Frederiksen Regitze Lund | 2002 | VORDINGB | 25 m | 43.08 | ||
51 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 43.63 | |
52 | 506 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 43.67 | |
53 | 97 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 44.01 | |
54 | 369 | Bærnholdt Sarah | 2001 | VORDINGB | 25 m | 44.12 | ||
55 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 44.39 | ||
56 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 44.83 | |
57 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 44.83 | |
58 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 44.90 | |
59 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 45.10 | |
60 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 45.62 | |
61 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 45.83 | |
62 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 46.04 | |
63 | 514 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 46.77 | |
64 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 47.23 | |
65 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 47.37 | |
66 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 47.46 | |
67 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 47.48 | |
68 | 475 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 47.61 | |
69 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 47.74 | |
70 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 47.74 | |
71 | 320 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | 47.88 | |
72 | 464 | Axelsen Andrea | 2000 | VORDINGB | 0092bc | 25 m | 47.98 | |
73 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 49.41 | ||
74 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 49.53 | |
75 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 49.69 | |
76 | 474 | Jagd Emilie Prahl | 2002 | SLAGELSE | 0216AA | 25 m | 50.31 | |
77 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 51.92 | |
78 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 53.36 | ||
79 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 55.67 | |
80 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 57.85 | |
81 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:02.54 | |
82 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:04.87 | |
83 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | ||
84 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 12, 800m Frisvømning Herrer |
Årg. 1916-2000: Magnus Lundgren (1996) 8:45.28 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 8:44.23 | |
2 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 8:55.23 | |
3 | 292 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 9:03.26 | |
4 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 9:05.92 | |
5 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 9:09.19 | |
6 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 9:10.89 | |
7 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 9:23.10 | |
8 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 9:28.87 | |
9 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 10:00.25 | ||
10 | 6 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Årg. 2003-2004: Lærke Rask Sander (2002) 1:15.03 2013-11-16 |
Årg. 2001-2002: Anna Brandt (1998) 1:07.22 2011-11-26 |
Årg. 1916-2000: Ida Börjesson (1985) 1:05.70 2004-03-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.23 | |
2 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:07.03 | |
3 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:08.49 | |
4 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:09.17 | |
5 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:09.77 | |
6 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:10.38 | |
7 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.56 | |
8 | 509 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:11.15 | |
9 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:11.41 | |
10 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.53 | |
11 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:11.56 | |
12 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:11.78 | |
13 | 305 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:11.90 | |
14 | 9 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:12.00 | |
15 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:12.28 | |
16 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:12.36 | |
17 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:12.49 | |
18 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:12.56 | |
19 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.59 | |
20 | 462 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:12.94 | |
21 | 307 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.99 | |
22 | 511 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:13.06 | |
23 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:13.30 | |
24 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:13.39 | |
25 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:13.53 | |
26 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 1:13.75 | |
27 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:14.00 | |
28 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:14.18 | |
29 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:14.22 | |
30 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:14.28 | |
31 | 66 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 1:14.50 | |
32 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 1:14.57 | |
33 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:14.58 | |
34 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:14.61 | |
35 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 1:14.75 | |
36 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:14.77 | |
37 | 470 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:14.83 | |
38 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 1:14.88 | |
39 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:15.57 | |
40 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:15.63 | |
41 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:17.16 | |
42 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:17.19 | |
43 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:17.64 | |
44 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:17.73 | |
45 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 1:17.79 | |
46 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:17.86 | |
47 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:17.89 | |
48 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:18.14 | |
49 | 317 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 1:18.17 | |
50 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:18.63 | |
51 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:18.66 | |
52 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:18.87 | |
53 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:19.00 | |
54 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:19.13 | |
55 | 45 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:19.51 | |
56 | 506 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:19.59 | |
57 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:19.82 | |
58 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:20.04 | |
59 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:20.57 | |
60 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:20.60 | |
61 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:20.72 | |
62 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:20.77 | ||
63 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:21.03 | |
64 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:21.14 | |
65 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:21.25 | |
66 | 55 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:21.47 | |
67 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 1:21.73 | |
68 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 1:21.77 | |
69 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:21.83 | |
70 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:21.91 | |
71 | 455 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:22.30 | |
72 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:22.34 | |
73 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:22.36 | |
74 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:22.46 | |
75 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:22.53 | |
76 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:22.80 | |
77 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:23.69 | |
78 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:23.89 | |
79 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 1:24.16 | |
80 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 1:24.73 | |
81 | 451 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:24.81 | |
82 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:25.09 | |
83 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:25.20 | |
84 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:25.36 | |
85 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:25.58 | |
86 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:25.68 | |
87 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:25.88 | |
88 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:25.93 | |
89 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:26.56 | |
90 | 108 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:26.60 | |
91 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:26.69 | |
92 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:26.77 | |
93 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:27.11 | |
94 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:28.55 | |
95 | 514 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:29.62 | |
96 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:30.22 | |
97 | 68 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 1:31.17 | |
98 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:32.60 | |
99 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:32.63 | |
100 | 479 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:32.63 | |
101 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:32.84 | |
102 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 1:33.37 | |
103 | 333 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:34.86 | |
104 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:35.39 | |
105 | 474 | Jagd Emilie Prahl | 2002 | SLAGELSE | 0216AA | 25 m | 1:36.25 | |
106 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 1:38.03 | |
107 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:39.13 | |
108 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 1:44.84 | |
109 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:51.89 | |
110 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:56.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2001-2002: Frederik Weibel (1999) 1:06.19 2012-12-01 |
Årg. 1999-2000: Mathias Rysgaard (1998) 57.58 2013-11-16 |
Årg. 1916-1998: Mark Vogel (1970) 57.89 2011-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:00.04 | |
2 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 1:00.39 | |
3 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:00.81 | |
4 | 33 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:02.50 | |
5 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:03.21 | |
6 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:03.74 | |
7 | 52 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:04.15 | |
8 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 1:04.36 | |
9 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:04.37 | |
10 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:04.52 | |
11 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 1:04.81 | |
12 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:04.81 | |
13 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:04.97 | |
14 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:05.95 | |
15 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:05.96 | |
16 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:06.00 | |
17 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:06.07 | |
18 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:06.08 | |
19 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:06.29 | |
20 | 29 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:06.32 | |
21 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:06.40 | |
22 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:07.12 | |
23 | 58 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:07.95 | |
24 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:09.03 | |
25 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.75 | |
26 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:10.11 | |
27 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:10.11 | |
28 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:10.20 | |
29 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:10.25 | |
30 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 1:10.28 | ||
31 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:10.58 | |
32 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:10.72 | |
33 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:11.80 | |
34 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:12.00 | ||
35 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:12.43 | |
36 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 1:12.60 | |
37 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:12.61 | |
38 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:13.09 | |
39 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:13.48 | |
40 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:13.51 | |
41 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:13.76 | |
42 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:14.56 | |
43 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:16.30 | ||
44 | 477 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:16.30 | |
45 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:16.54 | |
46 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:17.26 | |
47 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:17.53 | |
48 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:17.54 | |
49 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:17.78 | |
50 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:17.91 | ||
51 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 1:19.19 | |
52 | 229 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 25 m | 1:19.94 | |
53 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 1:20.35 | |
54 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:22.80 | |
55 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 1:23.00 | |
56 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 1:23.26 | |
57 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:24.56 | ||
58 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:25.08 | |
59 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:25.51 | |
60 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:25.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2001-2002: Frederik Weibel (1999) 1:06.19 2012-12-01 |
Årg. 1999-2000: Mathias Rysgaard (1998) 57.58 2013-11-16 |
Årg. 1916-1998: Mark Vogel (1970) 57.89 2011-11-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:00.04 | |
2 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 1:00.39 | |
3 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:00.81 | |
4 | 33 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:02.50 | |
5 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:03.21 | |
6 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:03.74 | |
7 | 52 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:04.15 | |
8 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 1:04.36 | |
9 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:04.37 | |
10 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:04.52 | |
11 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 1:04.81 | |
12 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:04.81 | |
13 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:04.97 | |
14 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:05.95 | |
15 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:05.96 | |
16 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:06.00 | |
17 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:06.07 | |
18 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:06.08 | |
19 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:06.29 | |
20 | 29 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:06.32 | |
21 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:06.40 | |
22 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:07.12 | |
23 | 58 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:07.95 | |
24 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:09.03 | |
25 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.75 | |
26 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:10.11 | |
27 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:10.11 | |
28 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:10.20 | |
29 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:10.25 | |
30 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 1:10.28 | ||
31 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:10.58 | |
32 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:10.72 | |
33 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:11.80 | |
34 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:12.00 | ||
35 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:12.43 | |
36 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 1:12.60 | |
37 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:12.61 | |
38 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:13.09 | |
39 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:13.48 | |
40 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:13.51 | |
41 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:13.76 | |
42 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:14.56 | |
43 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:16.30 | ||
44 | 477 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:16.30 | |
45 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:16.54 | |
46 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:17.26 | |
47 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:17.53 | |
48 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:17.54 | |
49 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:17.78 | |
50 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:17.91 | ||
51 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 1:19.19 | |
52 | 229 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 25 m | 1:19.94 | |
53 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 1:20.35 | |
54 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:22.80 | |
55 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 1:23.00 | |
56 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 1:23.26 | |
57 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:24.56 | ||
58 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:25.08 | |
59 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:25.51 | |
60 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:25.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
Årg. 2001-2002: Jessica Yu Mortensen (2000) 2:40.12 2013-11-16 |
Årg. 1916-2000: Hanna Cederholm (1997) 2:41.15 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Kolobova Elizaveta | 1998 | CLB | 25 m | 2:35.91 | ||
2 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:47.07 | |
3 | 312 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:47.20 | |
4 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 2:48.01 | |
5 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:49.54 | |
6 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:50.69 | |
7 | 42 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 2:51.89 | |
8 | 10 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 2:53.94 | |
9 | 499 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:56.10 | |
10 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 2:56.93 | |
11 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:58.56 | |
12 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:59.62 | |
13 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.62 | |
14 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 3:00.51 | |
15 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 3:00.71 | |
16 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:01.24 | |
17 | 75 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 3:01.99 | |
18 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 3:03.06 | |
19 | 505 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 3:05.17 | |
20 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:06.38 | |
21 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:06.60 | |
22 | 329 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 3:07.96 | |
23 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 3:08.69 | |
24 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 3:10.01 | ||
25 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 3:10.96 | |
26 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:11.01 | |
27 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 3:11.17 | |
28 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:12.24 | |
29 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 3:12.79 | |
30 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 3:14.84 | |
31 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 3:15.00 | |
32 | 3 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 3:15.19 | |
33 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:18.09 | |
34 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 3:18.12 | |
35 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 3:21.52 | |
36 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:21.69 | |
37 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:24.42 | |
38 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 3:24.85 | |
39 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 3:25.47 | |
40 | 114 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:28.00 | |
41 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:30.00 | |
42 | 435 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 3:31.72 | |
43 | 53 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 3:34.08 | |
44 | 373 | Frederiksen Regitze Lund | 2002 | VORDINGB | 25 m | 3:35.62 | ||
45 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 3:36.29 | ||
46 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 3:37.04 | |
47 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 3:52.83 | |
48 | 475 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 3:55.76 | |
49 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 59:59.59 | |
50 | 479 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
Årg. 1999-2000: Mathias Rysgaard (1998) 2:26.08 2013-11-16 |
Årg. 1916-1998: Isak Ladeborn (1888) 2:18.17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 2:25.77 | |
2 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:36.51 | |
3 | 492 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:39.74 | |
4 | 118 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:41.26 | |
6 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:41.29 | |
7 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 2:44.35 | ||
8 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 2:45.25 | |
9 | 101 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:45.91 | |
10 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 2:45.95 | |
11 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:46.42 | |
12 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:47.81 | |
13 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:48.23 | |
14 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:48.24 | |
15 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:50.51 | |
16 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:50.86 | |
17 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:51.40 | |
18 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:54.22 | |
19 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:55.90 | |
20 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:57.68 | |
21 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 3:01.64 | |
22 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 3:02.45 | |
23 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 3:16.16 | |
24 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 4:21.08 | |
25 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
Årg. 2001-2002: Thyra Jørgensen (2002) 1:04.24 2013-11-16 |
Årg. 2001-2002: Caroline Hørlykke (2000) 59.60 2013-11-16 |
Årg. 1916-2000: Elspa Mørkøre (1991) 58.93 2006-10-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 58.96 | |
2 | 469 | Cantby Cæcilie Schade | 1998 | SLAGELSE | 9844AH | 25 m | 1:00.05 | |
3 | 245 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 1:00.46 | |
4 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:00.59 | |
5 | 462 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:00.90 | |
6 | 509 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:01.50 | |
7 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:01.72 | ||
8 | 294 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 1:02.13 | |
9 | 64 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:02.21 | |
10 | 270 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 25 m | 1:02.22 | |
11 | 504 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:02.25 | |
12 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:02.40 | |
13 | 305 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:02.45 | |
14 | 448 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:02.45 | |
15 | 515 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 1:02.49 | |
16 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:02.70 | |
17 | 19 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:02.79 | |
18 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:02.95 | |
19 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 1:03.05 | |
20 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:03.13 | |
21 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 1:03.24 | |
22 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:03.26 | |
23 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:03.28 | |
24 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:03.31 | |
25 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:03.50 | |
26 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 1:03.51 | |
27 | 11 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:03.59 | |
28 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:03.80 | |
29 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 1:03.82 | |
30 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 1:03.84 | |
31 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:03.85 | |
32 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:03.95 | |
33 | 247 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:03.95 | |
34 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:04.13 | |
35 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:04.22 | |
36 | 356 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:04.34 | |
37 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:04.39 | |
38 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:04.43 | |
39 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:04.45 | |
40 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:04.47 | |
41 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:04.47 | |
42 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:04.50 | |
43 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 1:04.57 | |
44 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 1:04.70 | |
45 | 498 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:04.72 | |
46 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:04.75 | |
47 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:04.77 | |
48 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:04.97 | |
49 | 39 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 1:04.99 | |
50 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:05.23 | |
51 | 470 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:05.49 | |
52 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:05.54 | |
53 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:05.61 | |
54 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:05.69 | |
55 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:05.72 | |
56 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:05.79 | |
57 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:05.87 | |
58 | 277 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:05.90 | ||
59 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:05.96 | |
60 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:06.04 | |
61 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:06.19 | |
62 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:06.24 | |
63 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:06.38 | |
64 | 431 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:06.40 | |
65 | 312 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:06.44 | |
66 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.49 | |
67 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:06.56 | |
68 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:06.71 | |
69 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:06.72 | |
70 | 50 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:06.88 | |
71 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:06.92 | |
72 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:06.95 | |
73 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:07.00 | |
74 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:07.00 | |
75 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:07.00 | |
76 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:07.05 | |
77 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:07.05 | |
78 | 42 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 1:07.07 | |
79 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:07.13 | |
80 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:07.18 | |
81 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:07.21 | |
82 | 246 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 1:07.31 | |
83 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:07.39 | |
84 | 511 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:07.42 | |
85 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:07.54 | |
86 | 495 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:07.59 | |
87 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:07.60 | |
88 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:07.82 | |
89 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 1:07.91 | |
90 | 494 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:07.91 | |
91 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 1:07.97 | |
92 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:07.99 | |
93 | 449 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:08.00 | |
94 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 1:08.03 | |
95 | 4 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:08.17 | |
96 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 1:08.17 | |
97 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:08.19 | |
98 | 287 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 1:08.45 | |
99 | 506 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:08.67 | |
100 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:08.93 | |
101 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:08.97 | |
102 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:09.01 | |
103 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:09.07 | |
104 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:09.12 | |
105 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:09.13 | |
106 | 451 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:09.13 | |
107 | 274 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH-MK | 9846AK | 25 m | 1:09.14 | |
108 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:09.33 | |
109 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 1:09.59 | |
110 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:09.65 | |
111 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:09.68 | |
112 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:09.71 | ||
113 | 326 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 25 m | 1:09.82 | |
114 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 1:10.15 | |
115 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 1:10.26 | |
116 | 108 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:10.34 | |
117 | 317 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 1:10.36 | |
118 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:10.41 | |
119 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:10.52 | |
120 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:10.54 | |
121 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 1:10.58 | |
122 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 1:10.79 | |
123 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 1:11.31 | |
124 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:11.41 | |
125 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:11.47 | |
126 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:11.47 | |
127 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 1:11.66 | |
128 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:11.67 | |
129 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:11.69 | |
130 | 2 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:11.70 | |
131 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:11.81 | |
132 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:11.95 | |
133 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:12.01 | |
134 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:12.11 | |
135 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:12.21 | |
136 | 369 | Bærnholdt Sarah | 2001 | VORDINGB | 25 m | 1:12.42 | ||
137 | 60 | Kofod-Hansen Freja | 2001 | HERLUFSHOL | 0186AO | 25 m | 1:12.47 | |
138 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:12.51 | |
139 | 514 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:12.69 | |
140 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:12.86 | |
141 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:13.54 | |
142 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:13.59 | |
143 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 1:13.66 | |
144 | 475 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:13.87 | |
145 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:14.06 | |
146 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:14.13 | |
147 | 45 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:14.14 | |
148 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:14.38 | ||
149 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:14.40 | |
150 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:14.80 | |
151 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:14.94 | |
152 | 373 | Frederiksen Regitze Lund | 2002 | VORDINGB | 25 m | 1:14.94 | ||
153 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:14.96 | |
154 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:14.99 | ||
155 | 284 | Christensen Maria | 1999 | SK-SYD | 9992AT | 25 m | 1:15.16 | |
156 | 55 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:15.32 | |
157 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:15.54 | |
158 | 457 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:15.59 | |
159 | 53 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 1:15.67 | |
160 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 1:16.16 | |
161 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:16.48 | |
162 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:16.62 | |
163 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:16.91 | |
164 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:17.05 | |
165 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:17.09 | |
166 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:17.13 | |
167 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 1:17.57 | |
168 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:17.96 | |
169 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:17.99 | |
170 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:18.28 | |
171 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 1:18.29 | |
172 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:18.85 | |
173 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:19.04 | |
174 | 320 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | 1:19.63 | |
175 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:19.67 | ||
176 | 107 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:20.80 | |
177 | 69 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 1:20.89 | |
178 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:21.29 | |
179 | 97 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:21.93 | |
180 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:21.97 | |
181 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 1:22.00 | |
182 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:22.41 | |
183 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 1:23.15 | |
184 | 109 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:24.59 | |
185 | 333 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:25.83 | |
186 | 474 | Jagd Emilie Prahl | 2002 | SLAGELSE | 0216AA | 25 m | 1:27.27 | |
187 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:27.55 | |
188 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:29.70 | ||
189 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 1:32.05 | |
190 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:38.72 | |
191 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:39.04 | |
192 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:41.85 | |
193 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
194 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | ||
195 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | ||
196 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | ||
197 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
Årg. 1999-2000: Mathias Nielsen (1999) 58.16 2012-12-01 |
Årg. 1999-2000: Magnus Grundesen (1998) 29.50 2013-11-16 |
Årg. 1916-1998: Claus Iversen (1977) 51.81 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 52.11 | |
2 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 53.95 | |
3 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 53.96 | |
4 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 54.43 | |
5 | 22 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 54.77 | |
6 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 54.78 | |
7 | 501 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 55.22 | |
8 | 251 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 55.65 | |
9 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 55.69 | |
10 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 55.80 | |
11 | 56 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 56.27 | |
12 | 31 | Martin Alex | 1990 | GENTOFTE | 25 m | 56.53 | ||
13 | 503 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 56.53 | |
14 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 56.89 | |
15 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 57.06 | |
16 | 493 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 57.06 | |
17 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 57.27 | |
18 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 57.33 | |
19 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 57.41 | |
20 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 57.48 | |
21 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 57.52 | |
22 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 57.70 | |
23 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 57.92 | |
24 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 58.10 | |
25 | 41 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 58.23 | |
26 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 58.23 | |
27 | 292 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 58.24 | |
28 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 58.30 | |
29 | 24 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 58.33 | |
30 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 58.33 | |
31 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 58.69 | |
32 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.82 | |
33 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 59.06 | |
34 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 59.27 | |
35 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 59.28 | |
36 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 59.47 | |
37 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 59.51 | |
38 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 59.60 | |
39 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 59.65 | |
40 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 59.69 | |
41 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 59.86 | |
42 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 59.86 | ||
43 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 59.98 | |
44 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:00.01 | |
45 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:00.05 | |
46 | 171 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:00.12 | |
47 | 58 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:00.16 | |
48 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:00.28 | |
49 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:00.62 | |
50 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:00.81 | |
51 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:00.83 | |
52 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:01.15 | |
53 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:01.18 | |
54 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:01.30 | |
55 | 52 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:01.59 | |
56 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:01.87 | |
57 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:01.96 | |
58 | 252 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:02.23 | |
59 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:02.27 | |
60 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:02.28 | |
61 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:02.85 | |
62 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.24 | |
63 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:03.34 | ||
64 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:03.35 | |
65 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:03.60 | |
66 | 229 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 25 m | 1:04.80 | |
67 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:04.90 | |
68 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:05.29 | |
69 | 65 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 25 m | 1:05.42 | |
70 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:05.44 | |
71 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:05.67 | |
72 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:05.70 | |
73 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 1:05.73 | |
74 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:06.04 | |
75 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:06.53 | |
76 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 1:06.67 | |
77 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:06.84 | |
78 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:06.95 | |
79 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:06.97 | |
80 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:07.72 | |
81 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:07.74 | |
82 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 1:07.81 | |
83 | 477 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:07.82 | |
84 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:07.91 | |
85 | 1 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:08.01 | |
86 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 1:08.21 | |
87 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:09.80 | ||
88 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:11.18 | |
89 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 1:12.09 | |
90 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 1:13.22 | |
91 | 293 | Rasmussen Patrick Riis | 2000 | SK-SYD | 0023AU | 25 m | 1:14.55 | |
92 | 6 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | ||
93 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
Årg. 2001-2002: Julie Schmidt (1995) 2:31.21 2008-10-29 |
Årg. 1916-2000: Martina Nilsson (1986) 2:21.52 2003-11-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:28.44 | |
2 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:41.06 | |
3 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 2:43.53 | ||
4 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:45.70 | |
5 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 2:47.05 | |
6 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 2:47.47 | |
7 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 2:49.37 | |
8 | 308 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:49.64 | |
9 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:49.76 | |
10 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:50.76 | |
11 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 2:53.14 | |
12 | 79 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:54.24 | |
13 | 21 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:54.36 | |
14 | 134 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 2:55.44 | |
15 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:57.01 | |
16 | 7 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:58.88 | |
17 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:05.11 | |
18 | 500 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 3:05.55 | |
19 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 3:08.95 | |
20 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:13.43 | |
21 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:14.15 | |
22 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:14.77 | |
23 | 95 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:15.00 | |
24 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 3:15.00 | |
25 | 69 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 3:15.98 | |
26 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 3:21.52 | |
27 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 3:24.43 | |
28 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 3:30.14 | |
29 | 217 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | ||
30 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
Årg. 1999-2000: Niklas Hedegaard (1990) 2:12.50 |
Årg. 1916-1998: Magnus Krygell (1982) 2:07.88 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 2:11.76 | |
2 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:14.51 | |
3 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:19.03 | |
4 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:19.34 | |
5 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:20.24 | |
6 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 2:20.87 | |
7 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:21.21 | |
8 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:26.67 | |
9 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:31.74 | |
10 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:35.19 | |
12 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:42.62 | |
13 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:53.98 | |
14 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 2:54.40 | ||
15 | 51 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:55.13 | |
16 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:56.58 | |
17 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:58.44 | |
18 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 3:03.17 | ||
19 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 21, 400m Medley Damer |
Årg. 1916-2002: Ida Börjesson (1985) 5:04.25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 5:11.30 | |
2 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 5:15.92 | |
3 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 5:20.53 | |
4 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 5:23.53 | |
5 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 5:24.43 | |
6 | 431 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:29.00 | |
7 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 5:29.32 | |
8 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 5:33.30 | |
9 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 5:35.84 | |
10 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 5:38.25 | |
11 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 5:39.77 | |
12 | 307 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:41.35 | |
13 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:47.03 | |
14 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 5:47.94 | |
15 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 5:57.10 | |
16 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:58.64 | |
17 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 5:58.88 | |
18 | 7 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 5:59.14 | |
19 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 5:59.75 | RES |
20 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 6:00.00 | RES |
21 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 6:09.00 | RES |
22 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 6:10.00 | RES |
23 | 114 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 6:10.00 | RES |
24 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 6:10.00 | RES |
25 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 6:10.00 | RES |
26 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 6:20.00 | RES |
27 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 6:21.39 | RES |
28 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 6:37.11 | RES |
29 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 6:48.02 | RES |
30 | 3 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | RES | |
31 | 79 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | RES | |
32 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | RES | |
33 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | RES | |
34 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 22, 400m Medley Herrer |
Årg. 1916-2000: Mathias Rysgaard (1998) 4:38.35 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:52.40 | |
2 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:54.19 | |
3 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:55.79 | |
4 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 4:57.07 | |
5 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:57.85 | |
6 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 4:58.17 | |
7 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 5:07.54 | |
8 | 29 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 5:07.64 | |
9 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.34 | |
10 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 5:10.10 | |
11 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:11.96 | |
12 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 5:15.76 | |
13 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 5:17.16 | |
14 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 5:22.03 | |
15 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 5:25.34 | |
16 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 5:30.53 | |
17 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 5:30.72 | |
18 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 5:35.49 | |
19 | 65 | Petersen Laurits Møller | 1999 | HERLUFSHOL | 9905AQ | 25 m | 5:44.03 | RES |
20 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 6:00.00 | RES |
21 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 6:10.00 | RES |
22 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 6:13.59 | RES |
23 | 49 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 51:07.67 | RES |
24 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | RES | |
25 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
Årg. 2003-2015: Sigma Årgang 1 (1997) 2:11.83 2010-12-04 |
Årg. 1916-2002: SK Laxen 2:03.10 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Gentofte Piger 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 224 | Nyborg Piger 1 | 2000 | NYBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 488 | Helsingør Damer | 1995 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 92 | Holbæk Piger | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:08.67 | ||
5 | 298 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 419 | Vstp Piger 1 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 182 | Ksls Damer | 2000 | KSLS | 25 m | 2:10.78 | ||
8 | 263 | Mk31 Piger 1 | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 489 | Helsingør Damer 2 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.00 | ||
10 | 225 | Nyborg Piger 2 | 2000 | NYBORG | 25 m | 2:14.00 | ||
11 | 490 | Helsingør Damer 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.00 | ||
12 | 416 | Thems Fartpiloter | 1990 | KØGE | 25 m | 2:14.99 | ||
13 | 16 | Gentofte Piger 2 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 138 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:15.55 | ||
15 | 167 | Kalundborg Piger | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 2:16.00 | ||
16 | 264 | Mk31 Piger 2 | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 300 | Vest Piger | 2000 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 195 | Lyngby Piger 1 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:22.00 | ||
19 | 420 | Vstp Piger 2 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:24.00 | ||
20 | 17 | Gentofte Piger 3 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 93 | Holbæk Piger 2 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:28.00 | ||
22 | 196 | Lyngby Piger 2 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:32.00 | ||
23 | 18 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:33.00 | ||
24 | 94 | Holbæk Piger 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:33.00 | ||
25 | 403 | Køge C-Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:45.00 | ||
26 | 404 | Køge C-Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:55.99 | ||
27 | 334 | Stv 1 D | 1998 | STV | 25 m | |||
28 | 337 | Stv 2 D | 1998 | STV | 25 m | |||
29 | 340 | Stv 3 D | 1998 | STV | 25 m | |||
30 | 342 | Stv 4 D | 1998 | STV | 25 m | |||
31 | 385 | Reysti Superteam 2 | 2003 | REYSTI | 25 m | |||
32 | 386 | Reysti Superteam | 2000 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
Årg. 2001-2015: Aalborg Drenge 1 Gr. 1 (1993) 1:50.49 2010-12-04 |
Årg. 1916-2000: Team Reykjavik 1:48.29 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Thems Fartpiloter | 1992 | KØGE | 25 m | 1:51.99 | ||
2 | 12 | Gentofte Drenge 1 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 83 | Holbæk Drenge 1 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 1:54.60 | ||
4 | 220 | Nyborg Drenge | 1999 | NYBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 491 | Helsingør Herrer | 1996 | HELSINGØR | 25 m | 1:57.00 | ||
6 | 13 | Gentofte Drenge 2 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.00 | ||
7 | 160 | Kalundborg Drenge | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 1:59.00 | ||
8 | 368 | Ksls Herre | 1999 | KSLS | 25 m | 2:00.43 | ||
9 | 242 | Ringsted Herrer | 1999 | RINGSTED | 25 m | 2:00.48 | ||
10 | 84 | Holbæk Drenge 2 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 2:01.00 | ||
11 | 417 | Vstp Drenge 1 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:02.00 | ||
12 | 85 | Holbæk Drenge 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:07.60 | ||
13 | 259 | Mk 31 Drenge 1 | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:08.00 | ||
14 | 299 | Vest Drenge | 1998 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 136 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.98 | ||
16 | 14 | Gentofte Drenge 3 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.00 | ||
17 | 418 | Vstp Drenge 2 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:13.00 | ||
18 | 260 | Mk31 Drenge 2 | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 193 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:16.00 | ||
20 | 400 | Køge C-1 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:17.86 | ||
21 | 194 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 86 | Holbæk Drenge 4 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:27.00 | ||
23 | 401 | Køge C-2 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:30.96 | ||
24 | 402 | Køge C-3 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:40.50 | ||
25 | 335 | Stv 1 H | 1996 | STV | 25 m | |||
26 | 338 | Stv 2 H | 1996 | STV | 25 m | |||
27 | 341 | Stv 3 H | 1996 | STV | 25 m | |||
28 | 387 | Reysti Superteam 2 | 2001 | REYSTI | 25 m | |||
29 | 388 | Reysti Superteam | 1999 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
Årg. 1916-2002: Josefine Paaske (2002) 42.14 2011-11-27 |
Årg. 2003-2004: Lærke Rask Sander (2002) 34.07 2013-11-17 |
Årg. 1916-2002: Emilie Beckmann (1997) 30.85 2010-12-05 |
15 - 99 år: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 30.99 | |
2 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 31.73 | |
3 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 32.03 | |
4 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 32.20 | |
5 | 19 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 32.73 | |
6 | 509 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 32.85 | |
7 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 32.93 | |
8 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 33.00 | |
9 | 8 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 33.02 | |
10 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 33.11 | ||
11 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 33.14 | |
12 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 33.29 | |
13 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 33.45 | |
14 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 33.63 | |
15 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 33.70 | |
16 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 33.76 | |
17 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 33.86 | |
18 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 33.98 | |
19 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 34.00 | |
20 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 34.06 | |
21 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 34.22 | |
22 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 34.39 | |
23 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 34.53 | |
24 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 34.84 | |
25 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 34.94 | |
26 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 34.95 | |
27 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 35.03 | |
28 | 4 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 35.09 | |
29 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 35.25 | |
30 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 35.41 | |
31 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 35.53 | |
32 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 35.56 | |
33 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 35.62 | |
34 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 35.63 | |
35 | 10 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 35.68 | |
36 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 36.02 | |
37 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 36.20 | |
38 | 7 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 36.43 | |
39 | 45 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 36.81 | |
40 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 36.82 | |
41 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 37.36 | |
42 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 37.43 | |
43 | 274 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH-MK | 9846AK | 25 m | 37.51 | |
44 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 37.61 | |
45 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 37.78 | |
46 | 59 | Kiehn Mathilde | 2001 | HERLUFSHOL | 0172AV | 25 m | 37.97 | |
47 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 37.99 | |
48 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 38.07 | |
49 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 38.27 | ||
50 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 38.43 | |
51 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 38.51 | |
52 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 38.63 | |
53 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 38.85 | |
54 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 39.05 | |
55 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 39.17 | |
56 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 39.18 | |
57 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 39.19 | |
58 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 39.37 | |
59 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 39.54 | |
60 | 165 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
61 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 40.22 | |
62 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 40.40 | |
63 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 40.61 | |
64 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 40.71 | |
65 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 41.00 | |
66 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 41.28 | |
67 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 41.36 | |
68 | 284 | Christensen Maria | 1999 | SK-SYD | 9992AT | 25 m | 41.73 | |
69 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 41.80 | |
70 | 61 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 42.03 | |
71 | 95 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 42.04 | |
72 | 68 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 42.21 | |
73 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 42.36 | |
74 | 320 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | 42.90 | |
75 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 43.13 | |
76 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 43.78 | |
77 | 114 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 44.08 | |
78 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 45.05 | |
79 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 46.38 | |
80 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 47.21 | |
81 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 48.16 | |
82 | 371 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 48.77 | |
83 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 49.94 | |
84 | 333 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 52.91 | |
85 | 243 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 1:08.40 | |
86 | 63 | Olsen Laura | 2002 | HERLUFSHOL | 0258AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2003-2015: Marcus Heurlin Lunding (1999) 33.18 2010-12-05 |
Årg. 2001-2002: Frederik Weibel (1999) 30.66 2012-12-02 |
Årg. 1916-2000: Mathias Rysgaard (1998) 27.41 2013-11-17 |
17 - 99 år: Mark Vogel (1970) 26.92 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 25 m | 26.29 | |
2 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 27.76 | |
3 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 28.57 | |
4 | 192 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 28.66 | |
5 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 28.68 | |
6 | 41 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 29.60 | |
7 | 357 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 29.61 | |
8 | 422 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 29.63 | |
9 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 30.14 | |
10 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 30.22 | |
11 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 30.29 | |
12 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 30.41 | |
13 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 30.52 | |
14 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 30.88 | |
15 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 30.88 | |
16 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 31.13 | |
17 | 29 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 31.33 | |
18 | 58 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 31.47 | |
19 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 31.49 | |
20 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 31.71 | |
21 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 31.77 | |
22 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 32.02 | |
23 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 32.25 | |
24 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 32.35 | |
25 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 32.54 | |
26 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 32.83 | ||
27 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 32.93 | |
28 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 33.19 | |
29 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 33.21 | |
30 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 33.32 | |
31 | 321 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 25 m | 33.37 | |
32 | 370 | Barnewitz Sebastian | 2000 | VORDINGB | 0081AJ | 25 m | 33.96 | |
33 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 34.11 | |
34 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 34.78 | ||
35 | 70 | Wagenvoort Benjamin | 1999 | HERLUFSHOL | 9945AD | 25 m | 35.09 | |
36 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 35.21 | |
37 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 35.27 | |
38 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 35.34 | |
39 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 35.52 | |
40 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 35.54 | |
41 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 35.67 | |
42 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 36.33 | |
43 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 37.17 | |
44 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 37.83 | |
45 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 37.92 | ||
46 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 38.52 | |
47 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 39.28 | |
48 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 40.22 | |
49 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 40.77 | |
50 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 40.99 | |
51 | 378 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 42.92 | |
52 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 43.67 | |
53 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 45.64 | ||
54 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 50.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
Årg. 2005-2015: Sofie Høvring (2004) 35.93 2013-11-15 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 29.51 2013-11-17 |
Årg. 2001-2002: Henriette Brekke (1988) 25.64 2013-11-17 |
Årg. 1916-2000: Malin Ekstrand (1991) 26.71 2009-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 27.57 | |
2 | 8 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 27.66 | |
3 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 27.78 | |
4 | 504 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 27.92 | |
5 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 27.99 | |
6 | 245 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 28.01 | |
7 | 19 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 28.04 | |
8 | 64 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 28.29 | |
9 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 28.31 | |
10 | 448 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 28.32 | |
11 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 28.35 | |
12 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 28.51 | |
13 | 294 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 28.54 | |
14 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 28.56 | ||
15 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 28.60 | |
16 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 28.63 | |
17 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 28.63 | |
18 | 356 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 28.64 | |
19 | 305 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 28.66 | |
20 | 247 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 28.82 | |
21 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 28.88 | |
22 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 28.88 | |
23 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 28.90 | |
24 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 28.92 | |
25 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 29.00 | |
26 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 29.00 | |
27 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 29.09 | |
28 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 29.18 | |
29 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 29.18 | |
30 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 29.22 | |
31 | 270 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 25 m | 29.25 | |
32 | 308 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 29.31 | |
33 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 29.33 | |
34 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 29.39 | |
35 | 498 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 29.41 | |
36 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 29.45 | |
37 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 29.47 | |
38 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 29.52 | |
39 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.55 | |
40 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 29.57 | |
41 | 277 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 29.60 | ||
42 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 29.65 | |
43 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 29.73 | |
44 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 29.76 | |
45 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 29.78 | |
46 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 29.79 | |
47 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 29.83 | |
48 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 29.88 | |
49 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 29.95 | |
50 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 30.05 | |
51 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 30.16 | |
52 | 39 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 30.17 | |
53 | 455 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.17 | |
54 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 30.18 | |
55 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 30.19 | |
56 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 30.20 | |
57 | 495 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 30.28 | |
58 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 30.32 | |
59 | 431 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 30.35 | |
60 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 30.39 | |
61 | 75 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 30.39 | |
62 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 30.39 | |
63 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 30.41 | |
64 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 30.41 | |
65 | 450 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 30.42 | |
66 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 30.49 | |
67 | 500 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 30.49 | |
68 | 4 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 30.53 | |
69 | 9 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 30.53 | |
70 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 30.60 | |
71 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.64 | |
72 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 30.72 | |
73 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 30.72 | |
74 | 494 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 30.74 | |
75 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 30.76 | |
76 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 30.81 | |
77 | 451 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 30.96 | |
78 | 307 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.99 | |
79 | 312 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 31.07 | |
80 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 31.08 | |
81 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 31.17 | |
82 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 31.25 | |
83 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 31.26 | |
84 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 31.31 | |
85 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 31.34 | |
86 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 31.35 | |
87 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 31.35 | |
88 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 31.39 | |
89 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 31.40 | |
90 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 31.42 | |
91 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 31.46 | |
92 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 31.51 | |
93 | 165 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
94 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 31.60 | |
95 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 31.67 | |
96 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 31.72 | |
97 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 31.72 | |
98 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 31.74 | ||
99 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.84 | |
100 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 31.86 | |
101 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 31.87 | |
102 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 31.91 | |
103 | 449 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 31.94 | |
104 | 2 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 31.98 | |
105 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 31.99 | |
106 | 3 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 32.00 | |
107 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 32.08 | |
108 | 164 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 32.08 | |
109 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 32.09 | |
110 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 32.11 | |
111 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 32.20 | |
112 | 108 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 32.24 | |
113 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 32.29 | |
114 | 326 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 25 m | 32.34 | |
115 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 32.36 | |
116 | 442 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 25 m | 32.40 | |
117 | 505 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 32.43 | |
118 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 32.46 | |
119 | 499 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 32.58 | |
120 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 32.64 | |
121 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 32.66 | |
122 | 53 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 32.67 | |
123 | 60 | Kofod-Hansen Freja | 2001 | HERLUFSHOL | 0186AO | 25 m | 32.79 | |
124 | 45 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 32.81 | |
125 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 32.83 | |
126 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 32.85 | |
127 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 32.85 | |
128 | 55 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 32.88 | |
129 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 32.90 | |
130 | 514 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 32.95 | |
131 | 329 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 33.01 | |
132 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 33.02 | |
133 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 33.03 | |
134 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 33.04 | |
135 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 33.12 | |
136 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 33.14 | |
137 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 33.14 | |
138 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 33.30 | |
139 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 33.31 | |
140 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 33.35 | |
141 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 33.36 | |
142 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 33.36 | |
143 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 33.42 | |
144 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 33.44 | |
145 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 33.47 | |
146 | 284 | Christensen Maria | 1999 | SK-SYD | 9992AT | 25 m | 33.54 | |
147 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 33.63 | |
148 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 33.66 | |
149 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 33.67 | |
150 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 33.69 | |
151 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 33.70 | ||
152 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 33.74 | |
153 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 33.76 | |
154 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 33.87 | ||
155 | 457 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 33.93 | |
156 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 33.96 | ||
157 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 34.02 | |
158 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 34.13 | |
159 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 34.23 | |
160 | 472 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 34.23 | |
161 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 34.38 | |
162 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 34.44 | |
163 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 34.63 | |
164 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 34.66 | |
165 | 97 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 34.86 | |
166 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 34.96 | |
167 | 377 | Jørgensen Helene Egholm | 2000 | VORDINGB | 0054BE | 25 m | 35.03 | |
168 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 35.07 | |
169 | 50 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 35.15 | |
170 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 35.25 | |
171 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 35.28 | |
172 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.47 | |
173 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 35.52 | |
174 | 107 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 35.65 | |
175 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 35.98 | |
176 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 36.09 | |
177 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 36.20 | |
178 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 36.21 | |
179 | 109 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 36.79 | |
180 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 36.80 | |
181 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 36.83 | |
182 | 68 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 37.02 | |
183 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 37.10 | |
184 | 371 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 38.41 | |
185 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 39.39 | |
186 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 39.45 | ||
187 | 282 | Bungaard Clara Vest | 2000 | SK-SYD | 0062BB | 25 m | 39.94 | |
188 | 63 | Olsen Laura | 2002 | HERLUFSHOL | 0258AU | 25 m | 40.74 | |
189 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 42.45 | |
190 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 42.46 | |
191 | 243 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 59.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Årg. 2003-2015: Julius Gustavsson (2002) 29.82 2013-11-17 |
Årg. 2001-2002: Mathias Nielsen (1999) 26.41 2012-12-02 |
Årg. 1999-2000: Simon Sønderup Jensen (1988) 23.92 |
Årg. 1916-1998: Mathias Hageneier (1980) 23.10 2009-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 25 m | 23.74 | |
2 | 375 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 24.17 | |
3 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 24.26 | |
4 | 441 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 25 m | 24.48 | |
5 | 501 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 24.69 | |
6 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 24.85 | |
7 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 24.97 | |
8 | 22 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 24.99 | |
9 | 438 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 25.03 | |
10 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 25.12 | |
11 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 25.14 | |
12 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 25.26 | |
13 | 425 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 25.35 | |
14 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 25.41 | |
15 | 357 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 25.54 | |
16 | 493 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 25.55 | |
17 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 25.65 | |
18 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 25.65 | |
19 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 25.67 | |
20 | 360 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 25.80 | |
21 | 33 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 25.81 | |
22 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 25.95 | |
23 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 25.98 | |
24 | 31 | Martin Alex | 1990 | GENTOFTE | 25 m | 26.06 | ||
25 | 49 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 26.14 | |
26 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 26.21 | |
27 | 503 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 26.23 | |
28 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 26.24 | |
29 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.29 | |
30 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 26.39 | |
31 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 26.41 | |
32 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 26.42 | |
33 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 26.43 | |
34 | 251 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 26.43 | |
35 | 422 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 26.45 | |
36 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 26.65 | |
37 | 118 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 26.80 | |
38 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 26.82 | |
39 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 26.85 | |
40 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 26.86 | |
41 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 26.88 | |
42 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 27.02 | |
43 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 27.11 | |
44 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 27.13 | |
45 | 24 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 27.16 | |
46 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 27.19 | |
47 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 27.27 | |
48 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 27.40 | |
49 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 27.47 | |
50 | 460 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 27.59 | |
51 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 27.65 | |
52 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 27.65 | |
53 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 27.70 | |
54 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 27.73 | |
55 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 27.90 | ||
56 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 27.97 | |
57 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 28.15 | |
58 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 28.26 | |
59 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 28.28 | ||
60 | 77 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 28.29 | |
61 | 252 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 28.29 | |
62 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 28.31 | |
63 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 28.45 | |
64 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 28.56 | |
65 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 28.63 | |
66 | 370 | Barnewitz Sebastian | 2000 | VORDINGB | 0081AJ | 25 m | 28.87 | |
67 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 29.18 | |
68 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 29.42 | |
69 | 101 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 29.61 | |
70 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 29.62 | |
71 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 29.68 | |
72 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 29.70 | |
73 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 29.72 | |
74 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 29.72 | |
75 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 29.81 | |
76 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 29.94 | ||
77 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 29.95 | |
78 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 29.95 | |
79 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 30.13 | |
80 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 30.19 | |
81 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 30.20 | |
82 | 257 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 30.48 | |
83 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 30.62 | |
84 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 30.82 | |
85 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 30.99 | ||
86 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 31.23 | |
87 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 31.40 | |
88 | 178 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 31.50 | |
89 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 32.08 | |
90 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 32.70 | |
91 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 32.78 | |
92 | 293 | Rasmussen Patrick Riis | 2000 | SK-SYD | 0023AU | 25 m | 33.13 | |
93 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 35.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 29, 800m Frisvømning Damer |
Årg. 1916-2002: Rebekka Jaferian (1997) 9:22.13 2011-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 9:33.73 | |
2 | 11 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 9:37.33 | |
3 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 9:54.23 | |
4 | 462 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 9:54.46 | |
5 | 291 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 10:03.10 | |
6 | 254 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 10:05.74 | |
7 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 10:10.64 | |
8 | 431 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 10:12.69 | |
9 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 10:15.78 | |
10 | 287 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 10:16.13 | |
11 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 10:24.34 | |
12 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 10:25.13 | |
13 | 246 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 10:26.18 | RES |
14 | 66 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 10:46.95 | RES |
15 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 10:52.50 | RES |
16 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 11:10.95 | RES |
17 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 11:12.29 | RES |
18 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 11:14.02 | RES |
19 | 457 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 11:14.16 | RES |
20 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 11:16.51 | RES |
21 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 11:35.33 | RES |
22 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 11:40.00 | RES |
23 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 11:44.41 | RES |
24 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 11:57.00 | RES |
25 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 13:10.17 | RES |
26 | 61 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 13:13.56 | RES |
27 | 68 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 15:30.76 | RES |
28 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
Årg. 1999-2000: Dennis Dukic (2000) 1:03.74 2013-11-17 |
Årg. 1999-2000: Patrick Leth Jørgensen (1992) 1:00.22 2008-10-28 |
Årg. 1916-1998: Hjörtur Reynison (1983) 55.44 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 58.53 | |
2 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:00.58 | |
3 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 1:00.81 | |
4 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:01.75 | |
5 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:01.85 | |
6 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:02.48 | |
7 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:02.61 | |
8 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:03.23 | |
9 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:03.65 | |
10 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:03.76 | |
11 | 190 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 1:03.89 | |
12 | 480 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:04.03 | |
13 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:04.17 | |
14 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:04.44 | |
15 | 118 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:04.50 | |
16 | 292 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:05.88 | |
17 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:06.00 | |
18 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:06.43 | |
19 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:06.60 | |
20 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:07.71 | |
21 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:08.10 | |
22 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:08.46 | |
23 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:09.07 | |
24 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 1:09.10 | |
25 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.12 | |
26 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:09.28 | |
27 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:09.31 | |
28 | 314 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:09.35 | |
29 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:10.11 | |
30 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:10.38 | |
31 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:10.56 | ||
32 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:11.19 | |
33 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:11.37 | |
34 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:11.89 | |
35 | 51 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:13.67 | |
36 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:15.45 | |
37 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:15.63 | ||
38 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 1:15.98 | |
39 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:16.22 | |
40 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:16.78 | |
41 | 392 | Høvdanum Petur Pauli | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:16.87 | ||
42 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:17.53 | |
43 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:19.37 | |
44 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:19.47 | |
45 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:20.32 | |
46 | 315 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:20.45 | |
47 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:23.37 | |
48 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:31.40 | |
49 | 1 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:36.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Årg. 2001-2002: Amanda Duus (2000) 1:11.79 2010-11-27 |
Årg. 2001-2002: Jessica Yu Mortensen (2000) 1:05.32 2013-11-17 |
Årg. 1916-2000: Lisa Eriksson (1979) 1:05.08 2005-12-05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:05.20 | |
2 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:06.86 | |
3 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:06.95 | |
4 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:08.13 | |
5 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:08.30 | |
6 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:08.37 | |
7 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:08.62 | |
8 | 515 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 1:09.11 | |
9 | 512 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:09.99 | |
10 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:10.18 | |
11 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:10.73 | |
12 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:10.90 | |
13 | 391 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:11.10 | ||
14 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 1:11.61 | |
15 | 500 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:12.28 | |
16 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:13.36 | |
17 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:13.67 | |
18 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:13.68 | |
19 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 1:13.90 | |
20 | 134 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 1:14.69 | |
21 | 495 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:15.50 | |
22 | 21 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:15.87 | |
23 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:15.88 | |
24 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:16.02 | |
25 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:16.36 | |
26 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:16.40 | |
27 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:17.83 | |
28 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:18.33 | |
29 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:18.57 | |
30 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:18.80 | |
31 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 1:19.50 | |
32 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:19.61 | |
33 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:19.71 | |
34 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:20.80 | |
35 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:21.67 | |
36 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:21.82 | |
37 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:22.75 | |
38 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 1:22.90 | |
39 | 271 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 1:23.15 | |
40 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:23.37 | |
41 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:23.54 | |
42 | 455 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:23.78 | |
43 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:24.03 | |
44 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:24.28 | |
45 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:25.07 | |
46 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:25.45 | |
47 | 435 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:26.92 | |
48 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 1:27.87 | |
49 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 1:28.88 | |
50 | 449 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:29.54 | |
51 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:29.60 | |
52 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:30.98 | |
53 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:34.48 | |
54 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 1:34.76 | |
55 | 45 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:34.86 | |
56 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:34.98 | |
57 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:35.00 | |
58 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:38.20 | |
59 | 371 | Bramming Frida | 2002 | VORDINGB | 0254AJ | 25 m | 1:39.08 | |
60 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:43.20 | |
61 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:10.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 32, 200m Medley Herrer |
Årg. 1999-2000: Mathias Rysgaard (1998) 2:10.31 2013-11-15 |
Årg. 1916-1998: Kenneth Thestrup (1976) 2:10.57 1997-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:15.53 | |
2 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:15.55 | |
3 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:17.59 | |
4 | 503 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 2:20.22 | |
5 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 2:20.41 | |
6 | 41 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:21.74 | |
7 | 492 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:21.85 | |
8 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:23.39 | |
9 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:23.74 | |
10 | 360 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:24.63 | |
11 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:24.93 | |
12 | 484 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 2:26.29 | |
13 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:26.61 | |
14 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:27.90 | |
15 | 56 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:27.95 | |
16 | 256 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:28.08 | |
17 | 302 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:28.69 | |
18 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:29.85 | |
19 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:30.27 | |
20 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:30.42 | |
21 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:31.80 | |
22 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:32.19 | |
23 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 2:32.29 | |
24 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 2:32.79 | |
25 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:32.92 | |
26 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:33.87 | |
27 | 204 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:36.30 | |
28 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:36.31 | |
29 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:36.44 | |
30 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:36.63 | |
31 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:38.91 | |
32 | 144 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:38.92 | |
33 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:40.45 | |
34 | 70 | Wagenvoort Benjamin | 1999 | HERLUFSHOL | 9945AD | 25 m | 2:40.81 | |
35 | 208 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:41.35 | |
36 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 2:43.33 | |
37 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:44.37 | |
38 | 214 | Simonsen William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:45.74 | ||
39 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:46.32 | |
40 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 2:50.95 | |
41 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 3:02.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
Årg. 2001-2002: Jessica Yu Mortensen (2000) 2:27.40 2013-11-15 |
Årg. 1916-2000: Ida Börjessen (1985) 2:24.14 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 2:27.43 | |
2 | 308 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:28.59 | |
3 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 2:29.16 | |
4 | 232 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:29.20 | |
5 | 515 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 2:30.92 | |
6 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:33.72 | |
7 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 2:34.04 | |
8 | 54 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:34.47 | |
9 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:35.56 | |
10 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:36.53 | |
11 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 2:37.24 | |
12 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 2:37.89 | |
13 | 123 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 2:39.76 | |
14 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:39.87 | |
15 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:39.98 | |
16 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:40.06 | |
17 | 352 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:40.23 | |
18 | 307 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:40.46 | |
19 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:41.02 | |
20 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:41.33 | |
21 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:42.49 | |
22 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:42.66 | |
23 | 511 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 2:42.84 | |
24 | 286 | Henningsen Rikke | 1997 | SK-SYD | 9748AS | 25 m | 2:42.93 | |
25 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:43.22 | |
26 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:43.48 | |
27 | 498 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 2:43.50 | |
28 | 447 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:44.50 | |
29 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:45.32 | |
30 | 43 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 2:45.35 | |
31 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:45.40 | |
32 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:45.50 | |
33 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:45.87 | |
34 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:45.90 | |
35 | 5 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 2:46.23 | |
36 | 494 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 2:46.32 | |
37 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:46.37 | |
38 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:46.71 | |
39 | 2 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:47.20 | |
40 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:47.28 | |
41 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:47.55 | |
42 | 134 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 2:48.34 | |
43 | 472 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:48.49 | |
44 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:48.60 | |
45 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:49.45 | |
46 | 274 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH-MK | 9846AK | 25 m | 2:49.59 | |
47 | 164 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:49.70 | |
48 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:49.90 | |
49 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:49.98 | |
50 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:50.07 | |
51 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 2:50.38 | |
52 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:50.90 | |
53 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:51.20 | |
54 | 268 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH-MK | 9668AZ | 25 m | 2:51.63 | |
55 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:51.81 | |
56 | 132 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:52.59 | |
57 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:53.05 | |
58 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 2:53.32 | |
59 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:53.39 | |
60 | 165 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 2:53.42 | |
61 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 2:53.50 | |
62 | 281 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH-MK | 0112AC | 25 m | 2:53.73 | |
63 | 353 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:54.14 | |
64 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:54.50 | |
65 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 2:54.89 | |
66 | 3 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 2:54.98 | |
67 | 9 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 2:55.53 | |
68 | 143 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 2:56.30 | |
69 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:57.00 | |
70 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 2:57.52 | |
71 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:57.81 | |
72 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:57.93 | |
73 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 2:58.49 | |
74 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 2:58.96 | |
75 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 2:59.95 | |
76 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:59.99 | |
77 | 436 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:00.20 | |
78 | 287 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 3:00.23 | |
79 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 3:02.91 | |
80 | 95 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:03.44 | |
81 | 108 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 3:05.04 | |
82 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 3:05.16 | |
83 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 3:05.42 | |
84 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:05.82 | |
85 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 3:06.52 | |
86 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 3:08.46 | |
87 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 3:10.54 | |
88 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 3:10.62 | ||
89 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 3:10.92 | |
90 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:11.02 | |
91 | 514 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 3:11.64 | |
92 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 3:12.23 | |
93 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 3:12.39 | |
94 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:13.90 | |
95 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 3:14.09 | |
96 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 3:15.76 | |
97 | 112 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 3:17.09 | |
98 | 96 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:17.94 | |
99 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 3:18.69 | |
100 | 59 | Kiehn Mathilde | 2001 | HERLUFSHOL | 0172AV | 25 m | 3:19.65 | |
101 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 3:20.08 | |
102 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 3:20.37 | ||
103 | 114 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:22.04 | |
104 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 3:22.61 | |
105 | 107 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 3:25.00 | |
106 | 109 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 3:28.64 | |
107 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 3:29.49 | |
108 | 97 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 3:32.69 | |
109 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | ||
110 | 255 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | ||
111 | 320 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 25 m | ||
112 | 333 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
Årg. 1999-2000: Dennis Dukic (2000) 1:12.79 2013-11-17 |
Årg. 1999-2000: Andreas Halberg (1992) 1:08.61 2007-10-23 |
Årg. 1916-1998: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:03.81 | |
2 | 441 | Warm Christian | 1992 | KØGE | 9289AF | 25 m | 1:06.02 | |
3 | 192 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 1:06.09 | |
4 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:07.31 | |
5 | 361 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:11.04 | |
6 | 251 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 372 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:12.32 | |
8 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:12.73 | |
9 | 492 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:12.92 | |
10 | 128 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 1:13.45 | |
11 | 393 | Trygvason Rókur | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:13.53 | ||
12 | 77 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:14.67 | |
13 | 233 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:14.93 | |
14 | 142 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:15.07 | |
15 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:15.17 | |
16 | 47 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:15.40 | |
17 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:15.59 | |
18 | 125 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:15.99 | |
19 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:16.27 | |
20 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:16.29 | |
21 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:16.34 | |
22 | 351 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:16.46 | |
23 | 430 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:16.87 | |
24 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:17.21 | |
25 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:17.60 | |
26 | 101 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:17.68 | |
27 | 376 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:18.63 | |
28 | 176 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 1:18.81 | |
29 | 478 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:18.91 | |
30 | 213 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:20.62 | |
31 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:20.98 | |
32 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:21.25 | |
33 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:22.04 | |
34 | 257 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:22.75 | |
35 | 168 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:23.30 | |
36 | 1 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:23.45 | |
37 | 363 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:24.25 | |
38 | 229 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 25 m | 1:24.97 | |
39 | 151 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:25.96 | |
40 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:26.69 | |
41 | 67 | Thomasen Jacob | 2000 | HERLUFSHOL | 0075AF | 25 m | 1:34.02 | |
42 | 210 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:34.60 | |
43 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:35.05 | |
44 | 378 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:41.33 | |
45 | 273 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:45.02 | |
46 | 152 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 1:47.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
Årg. 2001-2002: Josefine Brosbøl Olsen (2001) 1:24.17 2012-12-02 |
Årg. 1916-2000: Melanie Degner (2000) 1:15.07 2013-11-17 |
Årg. 1916-2000: Melanie Degner (2000) 1:15.07 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:16.42 | |
2 | 197 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:18.29 | |
3 | 442 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 25 m | 1:18.29 | |
4 | 8 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:18.87 | |
5 | 76 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:19.05 | |
6 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:19.26 | |
7 | 131 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:19.61 | |
8 | 486 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 25 m | 1:19.93 | |
9 | 10 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:20.55 | |
10 | 127 | Lund Johanne Krogh | 1995 | HORSENS | 9528AY | 25 m | 1:21.07 | |
11 | 188 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:21.23 | |
12 | 439 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:22.01 | |
13 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:22.50 | |
14 | 201 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:22.51 | |
15 | 429 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:22.57 | |
16 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:22.98 | |
17 | 450 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:23.03 | |
18 | 355 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:23.10 | |
19 | 499 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:23.18 | |
20 | 505 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:23.41 | |
21 | 50 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:23.67 | |
22 | 124 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:23.84 | |
23 | 454 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:23.92 | |
24 | 191 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:24.03 | |
25 | 149 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:24.17 | |
26 | 75 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:24.37 | |
27 | 207 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:24.60 | |
28 | 365 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:24.78 | |
29 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:24.79 | |
30 | 359 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:25.30 | |
31 | 380 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:25.41 | |
32 | 389 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:25.54 | ||
33 | 156 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:26.06 | |
34 | 269 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:26.31 | |
35 | 329 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 1:26.48 | |
36 | 172 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:26.93 | |
37 | 145 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:27.03 | |
38 | 7 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:27.40 | |
39 | 451 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:27.42 | |
40 | 345 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:27.50 | |
41 | 435 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:28.19 | |
42 | 139 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:29.29 | |
43 | 461 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:29.32 | |
44 | 48 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:29.43 | |
45 | 20 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:30.00 | |
46 | 267 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:31.01 | |
47 | 215 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:31.41 | |
48 | 198 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:31.44 | |
49 | 237 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:31.61 | |
50 | 147 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:31.84 | |
51 | 325 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 25 m | 1:32.05 | |
52 | 169 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:32.16 | |
53 | 348 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:34.21 | |
54 | 35 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:35.83 | |
55 | 309 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:35.98 | |
56 | 133 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:36.96 | |
57 | 183 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:37.46 | |
58 | 295 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:37.49 | |
59 | 395 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:37.54 | ||
60 | 153 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:39.72 | |
61 | 174 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 1:39.89 | |
62 | 165 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:40.36 | |
63 | 135 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:40.48 | |
64 | 37 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:41.08 | |
65 | 330 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:42.95 | |
66 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:43.27 | |
67 | 164 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:43.89 | |
68 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:44.93 | |
69 | 179 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 1:46.45 | |
70 | 377 | Jørgensen Helene Egholm | 2000 | VORDINGB | 0054BE | 25 m | 1:47.24 | |
71 | 148 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 1:49.47 | |
72 | 63 | Olsen Laura | 2002 | HERLUFSHOL | 0258AU | 25 m | 1:49.54 | |
73 | 140 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:56.01 | |
74 | 301 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:57.62 | |
75 | 396 | Larsen Miriam | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:02.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 36, 200m Frisvømning Herrer |
Årg. 1999-2000: Niklas Luplau (1989) 1:58.58 2005-10-25 |
Årg. 1916-1998: Kenneth Thestrup (1976) 1:52.80 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 1:56.64 | |
2 | 226 | Andersen Marc Nøhr | 1996 | NYBORG | 9647AE | 25 m | 1:58.11 | |
3 | 360 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:59.35 | |
4 | 118 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:00.47 | |
5 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 2:00.51 | |
6 | 292 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 2:01.37 | |
7 | 357 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:01.45 | |
8 | 33 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:01.77 | |
9 | 482 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 2:02.35 | |
10 | 445 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:02.66 | |
11 | 322 | Edvardsen Tobias | 1995 | NAKSKOV | 9581AA | 25 m | 2:02.88 | |
12 | 501 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 2:03.10 | |
13 | 49 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:03.19 | |
14 | 27 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:03.22 | |
15 | 99 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:03.27 | |
16 | 444 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:03.45 | |
17 | 493 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 2:04.41 | |
18 | 56 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:04.70 | |
19 | 258 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:05.76 | |
20 | 40 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:05.91 | |
21 | 234 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:05.92 | |
22 | 22 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 2:06.22 | |
23 | 72 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 2:06.25 | |
24 | 480 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:06.61 | |
25 | 115 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:06.72 | |
26 | 453 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:06.95 | |
27 | 433 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:07.15 | |
28 | 105 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:07.44 | |
29 | 349 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:07.61 | |
30 | 362 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:08.12 | |
31 | 117 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:08.22 | |
32 | 155 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:08.35 | |
33 | 29 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:08.64 | |
34 | 354 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:08.83 | |
35 | 24 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 2:08.93 | |
36 | 171 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:10.41 | |
37 | 216 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:10.94 | |
38 | 98 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:11.37 | |
39 | 103 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:12.15 | |
40 | 205 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:12.44 | |
41 | 57 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:12.51 | |
42 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:12.61 | |
43 | 249 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 2:13.44 | |
44 | 46 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:13.47 | |
45 | 508 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 2:14.69 | |
46 | 209 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:14.87 | |
47 | 173 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:14.95 | |
48 | 347 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:15.28 | |
49 | 390 | Poulsen Óli | 1999 | REYSTI | 25 m | 2:15.56 | ||
50 | 252 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:15.58 | |
51 | 162 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:16.00 | |
52 | 358 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:16.62 | |
53 | 346 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:17.36 | |
54 | 476 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:17.75 | |
55 | 280 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:18.24 | ||
56 | 158 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 2:19.56 | |
57 | 428 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:20.96 | |
58 | 23 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:21.20 | |
59 | 28 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:21.35 | |
60 | 51 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:21.64 | |
61 | 364 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:23.04 | |
62 | 423 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:23.12 | |
63 | 366 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:23.47 | |
64 | 185 | Hakopian Hakob | 1998 | KSLS | AM3398 | 25 m | 2:29.39 | |
65 | 394 | Voropaev Denis | 2000 | REYSTI | 25 m | 2:32.00 | ||
66 | 378 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 2:36.49 | |
67 | 331 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 2:24.25 | RES |
68 | 228 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:24.46 | RES |
69 | 229 | Elnegaard Karl-Emil | 1999 | NYBORG | 9901AO | 25 m | 2:24.85 | RES |
70 | 289 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 2:25.14 | RES |
71 | 327 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 25 m | 2:26.08 | RES |
72 | 265 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 2:30.94 | RES |
73 | 275 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 2:31.35 | RES |
74 | 58 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 2:33.78 | RES |
75 | 74 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:35.89 | RES |
76 | 434 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 2:37.32 | RES |
77 | 426 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 37, 200m Frisvømning Damer |
Årg. 2001-2002: Amanda Højberg (1998) 2:12.49 2011-11-27 |
Årg. 1916-2000: Elspa Mørkøre (1991) 2:06.76 2006-10-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 25 m | 2:10.82 | |
2 | 487 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:11.69 | |
3 | 245 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 2:11.77 | |
4 | 238 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:12.77 | |
5 | 64 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 2:12.81 | |
6 | 509 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:13.29 | |
7 | 443 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:14.31 | |
8 | 305 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 2:14.40 | |
9 | 485 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 2:14.48 | |
10 | 270 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH-MK | 9878AI | 25 m | 2:14.75 | |
11 | 119 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 2:15.00 | |
12 | 462 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:15.03 | |
13 | 180 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 2:15.35 | |
14 | 11 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:15.81 | |
15 | 34 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:16.16 | |
16 | 187 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:16.23 | |
17 | 104 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:16.50 | |
18 | 294 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 2:17.04 | |
19 | 175 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 2:17.25 | |
20 | 231 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:17.59 | |
21 | 254 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:17.78 | |
22 | 227 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:18.35 | |
23 | 181 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 2:18.53 | |
24 | 496 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 2:18.78 | |
25 | 498 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 2:18.81 | |
26 | 276 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 2:19.18 | |
27 | 161 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:19.19 | |
28 | 448 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:19.22 | |
29 | 154 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 2:19.27 | |
30 | 507 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:19.34 | |
31 | 129 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:19.60 | |
32 | 39 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 2:20.00 | |
33 | 247 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 2:20.02 | |
34 | 110 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:20.10 | |
35 | 497 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 2:20.37 | |
36 | 212 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:20.82 | |
37 | 287 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 2:21.32 | |
38 | 25 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 2:21.56 | |
39 | 218 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:21.73 | |
40 | 30 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:21.95 | |
41 | 189 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 2:22.02 | |
42 | 106 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:22.30 | |
43 | 356 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 2:22.97 | |
44 | 80 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:23.06 | |
45 | 278 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:23.53 | |
46 | 502 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 2:23.66 | |
47 | 236 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 2:23.67 | |
48 | 246 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 2:23.75 | |
49 | 163 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:24.22 | |
50 | 455 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:24.25 | |
51 | 21 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:24.54 | |
52 | 44 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:24.56 | |
53 | 32 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:25.09 | |
54 | 283 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 25 m | 2:25.21 | |
55 | 421 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:25.34 | |
56 | 203 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:25.53 | |
57 | 186 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 2:25.55 | |
58 | 62 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:25.94 | |
59 | 472 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:26.32 | |
60 | 206 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:26.84 | |
61 | 432 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:26.92 | |
62 | 184 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 2:26.98 | |
63 | 332 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 25 m | 2:27.08 | |
64 | 326 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 25 m | 2:27.91 | |
65 | 466 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:27.96 | |
66 | 82 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:28.24 | |
67 | 66 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:28.77 | |
68 | 113 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:28.90 | |
69 | 235 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:28.96 | |
70 | 274 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH-MK | 9846AK | 25 m | 2:29.32 | |
71 | 494 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 2:30.00 | |
72 | 36 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:30.30 | |
73 | 219 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:30.86 | |
74 | 79 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:31.12 | |
75 | 511 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 2:31.18 | |
76 | 344 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:31.62 | |
77 | 465 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 2:33.26 | |
78 | 111 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:33.59 | |
79 | 211 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:34.71 | |
80 | 177 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 2:35.56 | |
81 | 467 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 2:35.95 | |
82 | 397 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:38.58 | ||
83 | 26 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:38.59 | |
84 | 350 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:38.80 | |
85 | 343 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 2:38.83 | |
86 | 60 | Kofod-Hansen Freja | 2001 | HERLUFSHOL | 0186AO | 25 m | 2:38.86 | |
87 | 440 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:39.65 | |
88 | 253 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:42.56 | |
89 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:42.61 | |
90 | 323 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:43.01 | |
91 | 38 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 2:43.18 | |
92 | 367 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:45.69 | |
93 | 250 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:46.38 | |
94 | 316 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 2:46.95 | |
95 | 170 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:49.44 | |
96 | 398 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:50.68 | ||
97 | 141 | Engell Emma Bille | 2002 | HVIDOVRE | 0242AO | 25 m | 2:52.99 | |
98 | 166 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:55.05 | |
99 | 306 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:30.69 | RES |
100 | 78 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:31.32 | RES |
101 | 277 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:31.36 | RES | |
102 | 297 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 2:36.81 | RES |
103 | 468 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 2:37.00 | RES |
104 | 324 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:37.93 | RES |
105 | 481 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 2:38.78 | RES |
106 | 310 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 2:39.93 | RES |
107 | 457 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:41.38 | RES |
108 | 288 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:41.40 | RES |
109 | 244 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 2:41.42 | RES |
110 | 328 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 25 m | 2:41.67 | RES |
111 | 473 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 2:42.52 | RES |
112 | 319 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:52.50 | RES |
113 | 296 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:53.43 | RES |
114 | 279 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252AB | 25 m | 2:56.91 | RES |
115 | 61 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 2:59.75 | RES |
116 | 150 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 3:03.19 | RES |
117 | 266 | Eriksen Sabrina | 2002 | VAT CPH-MK | 0238AT | 25 m | 3:03.69 | RES |
118 | 240 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 3:10.02 | RES |
119 | 102 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 3:33.00 | RES |
120 | 121 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 3:47.29 | RES |
121 | 120 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 3:50.44 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Damer |
Årg. 2003-2015: Køge Piger 1 (1995) 1:55.40 2008-10-26 |
Årg. 1916-2002: SK Laxen 1:50.42 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Nyborg Piger 1 | 2000 | NYBORG | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 488 | Helsingør Damer | 1995 | HELSINGØR | 25 m | 1:54.50 | ||
3 | 195 | Lyngby Piger 1 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 225 | Nyborg Piger 2 | 2000 | NYBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 241 | Ringsted Damer | 2000 | RINGSTED | 25 m | 1:56.02 | ||
6 | 92 | Holbæk Piger | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:56.50 | ||
7 | 15 | Gentofte Piger 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.00 | ||
8 | 182 | Ksls Damer | 2000 | KSLS | 25 m | 1:58.18 | ||
9 | 489 | Helsingør Damer 2 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.00 | ||
10 | 196 | Lyngby Piger 2 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 263 | Mk31 Piger 1 | 1998 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 298 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 138 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.31 | ||
14 | 419 | Vstp Piger 1 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:02.00 | ||
15 | 490 | Helsingør Damer 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.00 | ||
16 | 167 | Kalundborg Piger | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 2:04.00 | ||
17 | 16 | Gentofte Piger 2 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
18 | 264 | Mk31 Piger 2 | 2003 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 300 | Vest Piger | 2000 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
20 | 420 | Vstp Piger 2 | 1992 | KØGE | 25 m | 2:10.00 | ||
21 | 17 | Gentofte Piger 3 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.00 | ||
22 | 18 | Gentofte Piger 4 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:12.00 | ||
23 | 94 | Holbæk Piger 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:17.00 | ||
24 | 93 | Holbæk Piger 2 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:18.00 | ||
25 | 403 | Køge C-Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:32.56 | ||
26 | 404 | Køge C-Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:44.93 | ||
27 | 334 | Stv 1 D | 1998 | STV | 25 m | |||
28 | 337 | Stv 2 D | 1998 | STV | 25 m | |||
29 | 381 | Vordingborg Piger | 2000 | VORDINGB | 25 m | |||
30 | 385 | Reysti Superteam 2 | 2003 | REYSTI | 25 m | |||
31 | 386 | Reysti Superteam | 2000 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
Årg. 2001-2015: Køge Svømmeklub 1:40.53 |
Årg. 1916-2000: H Stv-1 (1995) 50.98 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Vordingborg Pose-Misser | 1999 | VORDINGB | 25 m | 1:38.38 | ||
2 | 83 | Holbæk Drenge 1 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 1:38.79 | ||
3 | 220 | Nyborg Drenge | 1999 | NYBORG | 25 m | 1:41.00 | ||
4 | 415 | Thems Fartpiloter | 1992 | KØGE | 25 m | 1:41.00 | ||
5 | 491 | Helsingør Herrer | 1996 | HELSINGØR | 25 m | 1:42.50 | ||
6 | 12 | Gentofte Drenge 1 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 1:44.00 | ||
7 | 417 | Vstp Drenge 1 | 1992 | KØGE | 25 m | 1:44.00 | ||
8 | 242 | Ringsted Herrer | 1999 | RINGSTED | 25 m | 1:47.50 | ||
9 | 193 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:48.00 | ||
10 | 368 | Ksls Herre | 1999 | KSLS | 25 m | 1:48.56 | ||
11 | 84 | Holbæk Drenge 2 | 1996 | HOLBÆK | 25 m | 1:48.70 | ||
12 | 13 | Gentofte Drenge 2 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.00 | ||
13 | 160 | Kalundborg Drenge | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
14 | 136 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 1:51.65 | ||
15 | 85 | Holbæk Drenge 3 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:51.90 | ||
16 | 194 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:54.00 | ||
17 | 299 | Vest Drenge | 1998 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
18 | 418 | Vstp Drenge 2 | 1992 | KØGE | 25 m | 1:55.00 | ||
19 | 259 | Mk 31 Drenge 1 | 1997 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:58.00 | ||
20 | 400 | Køge C-1 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:58.01 | ||
21 | 14 | Gentofte Drenge 3 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
22 | 260 | Mk31 Drenge 2 | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
23 | 401 | Køge C-2 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:11.81 | ||
24 | 86 | Holbæk Drenge 4 | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:15.00 | ||
25 | 402 | Køge C-3 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:21.50 | ||
26 | 335 | Stv 1 H | 1996 | STV | 25 m | |||
27 | 338 | Stv 2 H | 1996 | STV | 25 m | |||
28 | 387 | Reysti Superteam 2 | 2001 | REYSTI | 25 m | |||
29 | 388 | Reysti Superteam | 1999 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 20 november 2014 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |