Ohjelma Danske Ã…rgangsmesterskaber gr. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 4X200m Ind. Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Kvik Kastrup Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 9:47.69 | ||
2 | 190 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 10:05.00 | ||
3 | 266 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 10:20.00 | ||
4 | 448 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 25 m | 10:20.00 | ||
5 | 482 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 10:20.00 | ||
6 | 391 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 10:23.52 | ||
7 | 73 | As Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 10:24.00 | ||
8 | 354 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 10:28.00 | ||
9 | 191 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 10:34.00 | ||
10 | 303 | Stm Piger | 2001 | STM | 25 m | 10:45.00 | ||
11 | 325 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 10:46.74 | ||
12 | 204 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 10:49.36 | ||
13 | 267 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 11:00.00 | ||
14 | 467 | Agf Piger | 2001 | AGF | 25 m | 11:01.56 | ||
15 | 450 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 11:06.99 | ||
16 | 405 | Stv Piger | 2001 | STV | 25 m | 11:10.00 | ||
17 | 436 | Sto Piger | 2001 | STO10 | 25 m | 11:17.73 | ||
18 | 407 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 2, 4X200m Ind. Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Vat-Cph Herrer A | 1999 | VAT CPH | 25 m | 8:51.59 | ||
2 | 203 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 9:08.77 | ||
3 | 189 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 25 m | 9:10.00 | ||
4 | 302 | Stm Drenge | 1999 | STM | 25 m | 9:15.00 | ||
5 | 147 | Vat-Cph Herrer B | 1999 | VAT CPH | 25 m | 9:19.83 | ||
6 | 264 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 9:20.00 | ||
7 | 40 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 9:27.48 | ||
8 | 27 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 25 m | 9:34.69 | ||
9 | 495 | Kalundborg Drenge | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 9:45.00 | ||
10 | 466 | Agf Drenge | 1999 | AGF | 25 m | 9:54.30 | ||
11 | 152 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 9:57.00 | ||
12 | 265 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | 10:00.00 | ||
13 | 481 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 10:00.00 | ||
14 | 164 | Silkeborg Dregne | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 10:05.82 | ||
15 | 435 | Sto Drenge | 2000 | STO10 | 25 m | 10:16.93 | ||
16 | 406 | Horsens Drenge | 1999 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 27.17 | |
2 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 27.52 | |
3 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 27.55 | |
4 | 11 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 27.70 | |
5 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 27.76 | |
6 | 63 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 27.90 | |
7 | 96 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 28.03 | |
8 | 356 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 28.23 | |
9 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 28.36 | |
10 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 28.48 | |
11 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 28.50 | |
12 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 28.50 | |
13 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 28.51 | |
14 | 57 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.52 | |
15 | 332 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 28.53 | |
16 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.56 | |
17 | 183 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 28.60 | |
18 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 28.67 | |
19 | 75 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 28.69 | |
20 | 18 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 28.72 | |
21 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 28.74 | |
22 | 288 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 28.74 | |
23 | 342 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 28.79 | |
24 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 28.82 | |
25 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 28.84 | |
26 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 28.88 | |
27 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 28.92 | |
28 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 28.94 | |
29 | 101 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 29.00 | |
30 | 184 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 29.01 | |
31 | 455 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 29.02 | |
32 | 227 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 29.14 | |
33 | 336 | Neumann Clara | 2001 | SK SYD | 0164AC | 25 m | 29.18 | |
34 | 13 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 29.30 | |
35 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 29.36 | |
36 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 29.40 | |
37 | 253 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 29.45 | |
38 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 29.50 | |
39 | 200 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 29.50 | |
40 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 29.50 | |
41 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 29.51 | |
42 | 103 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.55 | |
43 | 235 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 29.57 | |
44 | 330 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 29.61 | |
45 | 476 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 29.66 | |
46 | 413 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 29.67 | |
47 | 345 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 29.68 | |
48 | 309 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 29.73 | |
49 | 261 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 29.75 | |
50 | 87 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 29.78 | |
51 | 410 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 29.80 | |
52 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 29.80 | |
53 | 351 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 29.84 | |
54 | 69 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 29.86 | |
55 | 139 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 29.86 | |
56 | 1 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 29.87 | |
57 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 29.94 | |
58 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 29.98 | |
59 | 223 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 29.98 | |
60 | 289 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 30.18 | |
61 | 111 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 30.22 | |
62 | 350 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 25 m | 30.24 | |
63 | 234 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 30.36 | |
64 | 275 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 30.46 | |
65 | 98 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 30.48 | |
66 | 130 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 30.58 | |
67 | 474 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 30.60 | |
68 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 30.64 | |
69 | 300 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 30.67 | |
70 | 229 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 30.70 | |
71 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 30.71 | |
72 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 30.74 | |
73 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 30.75 | |
74 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 30.79 | |
75 | 446 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 25 m | 30.85 | |
76 | 307 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 30.88 | |
77 | 490 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 30.88 | |
78 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 30.90 | |
79 | 438 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 30.92 | |
80 | 59 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.93 | |
81 | 376 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 31.06 | |
82 | 386 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 31.15 | |
83 | 233 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 31.22 | |
84 | 304 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 31.72 | |
85 | 341 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 31.86 | |
86 | 21 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | BLÅBJERG | 0262ar | 25 m | 32.45 | |
87 | 441 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 32.97 | |
88 | 327 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 34.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 24.03 | |
2 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 24.35 | |
3 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 24.52 | |
4 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 24.58 | |
5 | 389 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 24.67 | |
6 | 346 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 24.86 | |
7 | 256 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 24.98 | |
8 | 194 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 25.02 | |
9 | 297 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 25.23 | |
10 | 494 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 25.26 | |
11 | 352 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 25.28 | |
12 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 25.32 | |
13 | 78 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 25.33 | |
14 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 25.36 | |
15 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 25.40 | |
16 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 25.43 | |
17 | 166 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 25.47 | |
18 | 419 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 25.53 | |
19 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 25.64 | |
20 | 140 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 25.69 | |
21 | 244 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 25.75 | |
22 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 25.78 | |
23 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 25.81 | |
24 | 427 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 25 m | 25.85 | |
25 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 25.91 | |
26 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 25.96 | |
27 | 49 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 25.96 | |
28 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 25.96 | |
29 | 32 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 26.01 | |
30 | 213 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 26.01 | |
31 | 15 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 26.06 | |
32 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 26.11 | |
33 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 26.13 | |
34 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 26.13 | |
35 | 338 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 26.15 | |
36 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 26.20 | |
37 | 95 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 26.24 | |
38 | 215 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 26.24 | |
39 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 26.25 | |
40 | 82 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 26.25 | |
41 | 180 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 26.27 | |
42 | 141 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 26.36 | |
43 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 26.38 | |
44 | 337 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 26.41 | |
45 | 254 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 26.75 | |
46 | 236 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 26.78 | |
47 | 81 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 26.80 | |
48 | 306 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 26.84 | |
49 | 61 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 26.88 | |
50 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 27.00 | |
51 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 27.08 | |
52 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 27.16 | |
53 | 38 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 27.22 | |
54 | 131 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 27.26 | |
55 | 240 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 27.29 | |
56 | 393 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 27.29 | |
57 | 425 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 27.35 | |
58 | 60 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 27.38 | |
59 | 62 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 27.57 | |
60 | 464 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 27.72 | |
61 | 318 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 27.73 | |
62 | 271 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 27.95 | |
63 | 174 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 28.03 | |
64 | 260 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 28.38 | |
65 | 143 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 28.56 | |
66 | 242 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 28.63 | |
67 | 465 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 28.85 | |
68 | 80 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 28.92 | |
69 | 186 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 29.33 | |
70 | 7 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 33.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 5, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:23.91 | |
2 | 42 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:24.17 | |
3 | 182 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:26.64 | |
4 | 491 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:27.26 | |
5 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:31.07 | |
6 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:31.10 | |
7 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:31.82 | |
8 | 198 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:33.08 | |
9 | 26 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:33.58 | |
10 | 35 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:33.93 | |
11 | 489 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:36.13 | |
12 | 251 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:38.10 | |
13 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:38.39 | |
14 | 133 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:39.85 | |
15 | 200 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:39.89 | |
16 | 183 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:41.67 | |
17 | 285 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:41.69 | |
18 | 483 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:42.44 | |
19 | 270 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:42.99 | |
20 | 14 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:43.68 | |
21 | 259 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:45.94 | |
22 | 84 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:48.45 | |
23 | 478 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:49.32 | |
24 | 136 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:49.76 | |
25 | 357 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:50.42 | |
26 | 162 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:51.32 | |
27 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:51.34 | |
28 | 217 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:52.05 | |
29 | 468 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:52.59 | |
30 | 316 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:53.26 | |
31 | 207 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 2:54.50 | |
32 | 65 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:54.73 | |
33 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:54.85 | |
34 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 2:55.67 | |
35 | 431 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 2:55.81 | |
36 | 472 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:55.90 | |
37 | 365 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:56.37 | |
38 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:56.88 | |
39 | 214 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:56.90 | |
40 | 439 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:56.96 | |
41 | 37 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:57.07 | |
42 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:57.18 | |
43 | 402 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:57.91 | |
44 | 145 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:58.36 | |
45 | 185 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:58.61 | |
46 | 209 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 2:58.67 | |
47 | 202 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 3:03.07 | |
48 | 486 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 3:05.18 | |
49 | 134 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 3:06.53 | |
50 | 456 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 3:07.08 | |
51 | 458 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 3:07.50 | |
52 | 459 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:09.49 | |
53 | 429 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 3:11.46 | |
54 | 372 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 3:12.43 | |
55 | 255 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 3:12.44 | |
56 | 199 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 3:12.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 6, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:03.93 | |
2 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:08.50 | |
3 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:09.67 | |
4 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:12.05 | |
5 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:12.15 | |
6 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:13.01 | |
7 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:14.30 | |
8 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:14.69 | |
9 | 471 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:14.95 | |
10 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:15.11 | |
11 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 2:16.05 | |
12 | 142 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:16.06 | |
13 | 294 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 2:16.59 | |
14 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:17.04 | |
15 | 295 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 2:17.40 | |
16 | 241 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:18.51 | |
17 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:18.56 | |
18 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 2:20.72 | |
19 | 403 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:21.34 | |
20 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:21.51 | |
21 | 112 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:22.42 | |
22 | 328 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:23.34 | |
23 | 228 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:23.52 | |
24 | 51 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:24.01 | |
25 | 45 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:24.29 | |
26 | 23 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:24.76 | |
27 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:25.47 | |
28 | 384 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:25.96 | |
29 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:26.02 | |
30 | 422 | Jørgensen Gustav | 2000 | TÅRNBORG | 0075AP | 25 m | 2:26.02 | |
31 | 126 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:27.64 | |
32 | 287 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:28.58 | |
33 | 338 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 2:28.80 | |
34 | 262 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 2:29.34 | |
35 | 201 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:30.50 | |
36 | 417 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:30.86 | |
37 | 282 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:31.24 | |
38 | 374 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:31.43 | |
39 | 155 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:32.91 | |
40 | 108 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:33.56 | |
41 | 187 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:33.83 | |
42 | 85 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:34.26 | |
43 | 170 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:35.28 | |
44 | 220 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:38.56 | |
45 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 2:39.31 | |
46 | 373 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:43.14 | |
47 | 178 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:44.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:04.99 | |
2 | 476 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.14 | |
3 | 181 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:06.37 | |
4 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.25 | |
5 | 113 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:07.60 | |
6 | 123 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:07.66 | |
7 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:08.19 | |
8 | 342 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:09.77 | |
9 | 401 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:09.89 | |
10 | 253 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:09.91 | |
11 | 58 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:10.03 | |
12 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:10.21 | |
13 | 75 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:10.30 | |
14 | 139 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:10.54 | |
15 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.56 | |
16 | 184 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:10.62 | |
17 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:10.66 | |
18 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:10.84 | |
19 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:10.85 | |
20 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:10.97 | |
21 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.12 | |
22 | 468 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:11.21 | |
23 | 410 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:11.25 | |
24 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:11.29 | |
25 | 103 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.36 | |
26 | 17 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:11.61 | |
27 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:11.62 | |
28 | 290 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 1:11.90 | |
29 | 122 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 25 m | 1:12.03 | |
30 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:12.36 | |
31 | 316 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:12.43 | |
32 | 233 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:12.46 | |
33 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:12.51 | |
34 | 66 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:12.72 | |
35 | 196 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:12.87 | |
36 | 64 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:12.88 | |
37 | 321 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 1:13.06 | |
38 | 72 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:13.14 | |
39 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:13.25 | |
40 | 118 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:13.33 | |
41 | 205 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:13.41 | |
42 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:13.42 | |
43 | 386 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:13.47 | |
44 | 47 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:13.48 | |
45 | 18 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:13.52 | |
46 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:13.60 | |
47 | 111 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:13.66 | |
48 | 351 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 1:13.69 | |
49 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:13.70 | |
50 | 234 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:13.76 | |
51 | 474 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.84 | |
52 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 1:14.08 | |
53 | 472 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 1:14.14 | |
54 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:14.44 | |
55 | 455 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:14.53 | |
56 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:14.76 | |
57 | 107 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:15.11 | |
58 | 377 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:15.40 | |
59 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:15.80 | |
60 | 301 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 1:15.88 | |
61 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:16.20 | |
62 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:16.35 | |
63 | 300 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:16.56 | |
64 | 339 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:16.63 | |
65 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:16.64 | |
66 | 307 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:17.06 | |
67 | 160 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:17.10 | |
68 | 163 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 1:17.32 | |
69 | 305 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.34 | |
70 | 441 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:17.82 | |
71 | 348 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 1:17.86 | |
72 | 261 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:17.89 | |
73 | 369 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:18.26 | |
74 | 104 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:18.87 | |
75 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:19.84 | |
76 | 273 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:22.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 58.57 | |
2 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 58.64 | |
3 | 194 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 59.79 | |
4 | 272 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 59.79 | |
5 | 230 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:00.03 | |
6 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:00.89 | |
7 | 346 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 1:00.92 | |
8 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:01.20 | |
9 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:01.55 | |
10 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:01.55 | |
11 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:01.67 | |
12 | 461 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:01.72 | |
13 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:02.06 | |
14 | 82 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:02.49 | |
15 | 15 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:02.62 | |
16 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:02.64 | |
17 | 115 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:02.66 | |
18 | 460 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:02.72 | |
19 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:02.76 | |
20 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:03.11 | |
21 | 219 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:03.12 | |
22 | 55 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:03.19 | |
23 | 254 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 1:03.38 | |
24 | 252 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.51 | |
25 | 419 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:03.51 | |
26 | 141 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:03.67 | |
27 | 28 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:03.71 | |
28 | 471 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:03.99 | |
29 | 109 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 1:04.06 | |
30 | 340 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:04.10 | |
31 | 180 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:04.18 | |
32 | 427 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 25 m | 1:04.21 | |
33 | 228 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:04.47 | |
34 | 494 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:04.50 | |
35 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:04.63 | |
36 | 347 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:05.50 | |
37 | 396 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:05.57 | |
38 | 94 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:05.95 | |
39 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 1:05.96 | |
40 | 168 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:06.01 | |
41 | 193 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:06.23 | |
42 | 116 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 1:06.34 | |
43 | 46 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:06.75 | |
44 | 34 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 1:06.79 | |
45 | 349 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 25 m | 1:06.95 | |
46 | 60 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:06.96 | |
47 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:07.17 | |
48 | 344 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:07.47 | |
49 | 95 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:07.56 | |
50 | 394 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:08.17 | |
51 | 432 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 1:08.22 | |
52 | 326 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953aj | 25 m | 1:08.30 | |
53 | 99 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:08.39 | |
54 | 398 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:09.19 | |
55 | 138 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:10.11 | |
56 | 186 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:10.21 | |
57 | 61 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 1:11.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:12.97 | |
2 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:13.14 | |
3 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.24 | |
4 | 451 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:13.25 | |
5 | 198 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:14.46 | |
6 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:14.61 | |
7 | 330 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:14.81 | |
8 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:15.27 | |
9 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:15.40 | |
10 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:15.50 | |
11 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 413 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 1:15.64 | |
13 | 360 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:17.00 | |
14 | 87 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:17.15 | |
15 | 11 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:17.94 | |
16 | 17 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:18.24 | |
17 | 322 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:18.27 | |
18 | 304 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:19.61 | |
19 | 416 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:19.76 | |
20 | 223 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:20.12 | |
21 | 118 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:20.40 | |
22 | 229 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.74 | |
23 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:20.82 | |
24 | 195 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:21.19 | |
25 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:21.22 | |
26 | 83 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:21.26 | |
27 | 72 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:21.35 | |
28 | 165 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:21.51 | |
29 | 454 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:21.70 | |
30 | 469 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:21.75 | |
31 | 13 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:21.82 | |
32 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:21.89 | |
33 | 395 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:21.90 | |
34 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:22.01 | |
35 | 88 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:22.11 | |
36 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:22.21 | |
37 | 144 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:22.33 | |
38 | 491 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:22.37 | |
39 | 426 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 1:22.41 | |
40 | 56 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:22.90 | |
41 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:23.01 | |
42 | 136 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:23.10 | |
43 | 421 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNBORG | 0162AD | 25 m | 1:23.21 | |
44 | 281 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:23.35 | |
45 | 292 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:23.50 | |
46 | 234 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:23.92 | |
47 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:24.01 | |
48 | 207 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:24.02 | |
49 | 64 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:24.59 | |
50 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:24.87 | |
51 | 110 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:24.88 | |
52 | 206 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:24.89 | |
53 | 106 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 1:25.09 | |
54 | 98 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:25.40 | |
55 | 231 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:25.65 | |
56 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:25.74 | |
57 | 125 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:25.77 | |
58 | 237 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:25.98 | |
59 | 308 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:26.31 | |
60 | 319 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:26.45 | |
61 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:26.53 | |
62 | 327 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 1:26.72 | |
63 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:26.87 | |
64 | 341 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:26.90 | |
65 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:27.52 | |
66 | 33 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:27.53 | |
67 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:27.56 | |
68 | 446 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 25 m | 1:27.71 | |
69 | 385 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:27.75 | |
70 | 59 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:27.86 | |
71 | 397 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:27.95 | |
72 | 459 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:28.36 | |
73 | 320 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:28.52 | |
74 | 311 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:28.79 | |
75 | 458 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:28.84 | |
76 | 258 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:28.92 | |
77 | 296 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 1:29.90 | |
78 | 348 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 1:29.92 | |
79 | 127 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:32.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:05.90 | |
2 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:06.55 | |
3 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:06.58 | |
4 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 1:06.88 | |
5 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:07.98 | |
6 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:08.26 | |
7 | 211 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:08.38 | |
8 | 131 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:08.51 | |
9 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:09.06 | |
10 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:09.12 | |
11 | 274 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:09.49 | |
12 | 70 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:09.72 | |
13 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:09.82 | |
14 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:09.97 | |
15 | 232 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:10.15 | |
16 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:10.64 | |
17 | 31 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:10.67 | |
18 | 256 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:10.67 | |
19 | 238 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:10.90 | |
20 | 54 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:11.01 | |
21 | 241 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:11.12 | |
22 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:11.36 | |
23 | 367 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:11.44 | |
24 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:11.56 | |
25 | 167 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 1:11.58 | |
26 | 310 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:11.67 | |
27 | 329 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:11.88 | |
28 | 180 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:12.00 | |
29 | 396 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:12.46 | |
30 | 464 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:12.55 | |
31 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:12.73 | |
32 | 6 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:12.89 | |
33 | 415 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:12.94 | |
34 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 1:13.32 | |
35 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:13.47 | |
36 | 80 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:14.19 | |
37 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:14.47 | |
38 | 423 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 1:14.56 | |
39 | 86 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:14.57 | |
40 | 411 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:14.58 | |
41 | 271 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:15.05 | |
42 | 374 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:15.18 | |
43 | 93 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:15.22 | |
44 | 120 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 1:15.43 | |
45 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:15.44 | |
46 | 242 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 1:15.72 | |
47 | 236 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:15.87 | |
48 | 380 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:16.28 | |
49 | 219 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:16.76 | |
50 | 62 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:16.85 | |
51 | 156 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:16.87 | |
52 | 249 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 1:16.87 | |
53 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 25 m | 1:16.90 | |
54 | 470 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:17.01 | |
55 | 154 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:17.41 | |
56 | 4 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:17.46 | |
57 | 240 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:17.47 | |
58 | 487 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:17.76 | |
59 | 210 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:18.51 | |
60 | 7 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:18.64 | |
61 | 465 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:19.17 | |
62 | 418 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:19.32 | |
63 | 457 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 1:19.38 | |
64 | 306 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:20.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 4:28.79 | |
2 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 4:33.03 | |
3 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 4:33.11 | |
4 | 63 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 4:35.27 | |
5 | 42 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 4:35.79 | |
6 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 4:37.17 | |
7 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:37.88 | |
8 | 57 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:38.74 | |
9 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:39.26 | |
10 | 182 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:39.74 | |
11 | 288 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 4:39.98 | |
12 | 447 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 4:40.14 | |
13 | 309 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 4:41.60 | |
14 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 4:42.91 | |
15 | 336 | Neumann Clara | 2001 | SK SYD | 0164AC | 25 m | 4:43.20 | |
16 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 4:43.45 | |
17 | 332 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 4:43.69 | |
18 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 4:46.71 | |
19 | 379 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:46.91 | |
20 | 322 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 4:48.92 | |
21 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 4:49.00 | |
22 | 196 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 4:49.19 | |
23 | 356 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 4:49.34 | |
24 | 181 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:49.63 | |
25 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 4:49.66 | |
26 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 4:49.86 | |
27 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 4:50.55 | |
28 | 335 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 4:52.19 | |
29 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 4:52.47 | |
30 | 360 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 4:52.55 | |
31 | 479 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:52.87 | |
32 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 4:53.43 | |
33 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 4:54.30 | |
34 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 4:55.49 | |
35 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 4:56.55 | |
36 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 4:57.19 | |
37 | 162 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 4:57.43 | |
38 | 321 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 4:57.80 | |
39 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 4:58.10 | |
40 | 165 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 4:58.37 | |
41 | 19 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 4:58.57 | |
42 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 4:59.05 | |
43 | 114 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 4:59.09 | |
44 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 4:59.09 | |
45 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 4:59.30 | |
46 | 195 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 4:59.91 | |
47 | 96 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:00.00 | |
48 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 5:00.27 | |
49 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 5:00.36 | |
50 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 5:01.18 | |
51 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 5:01.45 | |
52 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:01.90 | |
53 | 217 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 5:02.21 | |
54 | 365 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 5:03.03 | |
55 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 5:03.92 | |
56 | 101 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:03.95 | |
57 | 381 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:04.78 | |
58 | 357 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 5:06.89 | |
59 | 8 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 5:07.00 | |
60 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 5:08.85 | |
61 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 5:11.62 | |
62 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 5:12.17 | |
63 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 5:14.95 | |
64 | 119 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 5:15.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 4:04.30 | |
2 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 4:05.87 | |
3 | 90 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:06.06 | |
4 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 4:08.58 | |
5 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:08.95 | |
6 | 337 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 4:10.32 | |
7 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 4:11.19 | |
8 | 49 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:12.74 | |
9 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:12.99 | |
10 | 140 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:13.35 | |
11 | 45 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:15.70 | |
12 | 383 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 4:15.96 | |
13 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:15.98 | |
14 | 293 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 4:17.01 | |
15 | 460 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 4:17.26 | |
16 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 4:17.30 | |
17 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:17.80 | |
18 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:17.81 | |
19 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 4:18.38 | |
20 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 4:18.50 | |
21 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 4:18.71 | |
22 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 4:19.38 | |
23 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 4:20.89 | |
24 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 4:21.03 | |
25 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 4:21.64 | |
26 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:21.67 | |
27 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:21.88 | |
28 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:21.96 | |
29 | 328 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 4:21.97 | |
30 | 109 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 4:23.11 | |
31 | 331 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:23.48 | |
32 | 51 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 4:23.62 | |
33 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:23.88 | |
34 | 168 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 4:24.53 | |
35 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 4:25.61 | |
36 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 4:26.41 | |
37 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 4:26.56 | |
38 | 85 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 4:27.02 | |
39 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:27.02 | |
40 | 5 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:27.53 | |
41 | 142 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 4:27.84 | |
42 | 284 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 4:28.57 | |
43 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 4:29.19 | |
44 | 92 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:29.91 | |
45 | 82 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 4:30.22 | |
46 | 36 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 4:30.28 | |
47 | 297 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 4:30.45 | |
48 | 282 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 4:31.31 | |
49 | 29 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 4:31.36 | |
50 | 78 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:31.36 | |
51 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 4:31.87 | |
52 | 170 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 4:32.75 | |
53 | 213 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:33.71 | |
54 | 343 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 4:35.00 | |
55 | 250 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 4:35.28 | |
56 | 382 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 4:37.85 | |
57 | 487 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 4:37.90 | |
58 | 38 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 4:38.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 58.96 | |
2 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 59.19 | |
3 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 59.55 | |
4 | 57 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 59.87 | |
5 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 1:00.33 | |
6 | 63 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:00.34 | |
7 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:00.68 | |
8 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:00.94 | |
9 | 356 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:00.95 | |
10 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:01.42 | |
11 | 183 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:01.47 | |
12 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:01.64 | |
13 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:01.75 | |
14 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:01.79 | |
15 | 96 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:02.18 | |
16 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:02.18 | |
17 | 75 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:02.26 | |
18 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:02.26 | |
19 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:02.42 | |
20 | 332 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:02.43 | |
21 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:02.49 | |
22 | 11 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:02.67 | |
23 | 18 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:02.74 | |
24 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:02.76 | |
25 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:02.82 | |
26 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 1:02.85 | |
27 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:02.93 | |
28 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:02.97 | |
29 | 330 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:03.04 | |
30 | 227 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:03.10 | |
31 | 345 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:03.68 | |
32 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:03.72 | |
33 | 35 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:03.73 | |
34 | 13 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:03.79 | |
35 | 235 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:03.79 | |
36 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:03.94 | |
37 | 101 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:03.95 | |
38 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:04.00 | |
39 | 468 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:04.05 | |
40 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:04.16 | |
41 | 200 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:04.26 | |
42 | 139 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:04.35 | |
43 | 261 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:04.36 | |
44 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:04.43 | |
45 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:04.45 | |
46 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:04.48 | |
47 | 1 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:04.78 | |
48 | 223 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:04.98 | |
49 | 130 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:04.99 | |
50 | 19 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:05.00 | |
51 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:05.08 | |
52 | 410 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:05.09 | |
53 | 66 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:05.12 | |
54 | 489 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:05.20 | |
55 | 351 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 1:05.29 | |
56 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:05.37 | |
57 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:05.64 | |
58 | 237 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:05.84 | |
59 | 103 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:05.94 | |
60 | 111 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:05.94 | |
61 | 350 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 25 m | 1:06.01 | |
62 | 275 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:06.05 | |
63 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:06.38 | |
64 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:06.55 | |
65 | 316 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:06.61 | |
66 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:06.73 | |
67 | 289 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:06.81 | |
68 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:06.92 | |
69 | 8 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:07.10 | |
70 | 307 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:07.26 | |
71 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:07.48 | |
72 | 229 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:07.61 | |
73 | 381 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:07.83 | |
74 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:07.99 | |
75 | 376 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:08.05 | |
76 | 110 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:08.08 | |
77 | 233 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:08.22 | |
78 | 339 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:08.62 | |
79 | 438 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:08.72 | |
80 | 308 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:09.14 | |
81 | 107 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:09.25 | |
82 | 21 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | BLÅBJERG | 0262ar | 25 m | 1:10.54 | |
83 | 106 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 1:12.14 | |
84 | 255 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 1:14.20 | |
85 | 296 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 1:14.62 | |
86 | 486 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 1:15.29 | |
87 | 385 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:15.95 | |
88 | 134 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:44.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 52.45 | |
2 | 389 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 52.58 | |
3 | 90 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 52.60 | |
4 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 53.12 | |
5 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 53.20 | |
6 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 53.54 | |
7 | 194 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 53.74 | |
8 | 256 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 53.87 | |
9 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 53.96 | |
10 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 53.96 | |
11 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 54.17 | |
12 | 346 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 54.52 | |
13 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 54.81 | |
14 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 54.83 | |
15 | 140 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 55.16 | |
16 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 55.30 | |
17 | 297 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 55.38 | |
18 | 460 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 55.48 | |
19 | 462 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 55.54 | |
20 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 55.72 | |
21 | 49 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 55.73 | |
22 | 352 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 55.76 | |
23 | 213 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 55.80 | |
24 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 55.95 | |
25 | 166 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 55.98 | |
26 | 419 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 55.98 | |
27 | 494 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 56.00 | |
28 | 241 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 56.07 | |
29 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 56.07 | |
30 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 56.23 | |
31 | 109 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 56.28 | |
32 | 244 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 56.39 | |
33 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 56.43 | |
34 | 367 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 56.43 | |
35 | 78 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 56.69 | |
36 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 56.69 | |
37 | 15 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 56.72 | |
38 | 45 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 56.72 | |
39 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 56.79 | |
40 | 272 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 56.79 | |
41 | 427 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 25 m | 56.96 | |
42 | 294 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 56.99 | |
43 | 51 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 57.02 | |
44 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 57.03 | |
45 | 95 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 57.10 | |
46 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 57.16 | EFT |
47 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 57.20 | |
48 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 57.33 | |
49 | 38 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 57.47 | |
50 | 81 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 57.53 | |
51 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 57.55 | |
52 | 338 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 57.60 | |
53 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 57.68 | |
54 | 32 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 57.75 | |
55 | 215 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 57.76 | |
56 | 142 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 57.81 | |
57 | 422 | Jørgensen Gustav | 2000 | TÅRNBORG | 0075AP | 25 m | 58.05 | |
58 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 58.14 | |
59 | 5 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 58.25 | |
60 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 58.69 | |
61 | 34 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 58.88 | |
62 | 284 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 58.93 | |
63 | 383 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 59.06 | |
64 | 340 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 59.11 | |
65 | 254 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 59.16 | |
66 | 61 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 59.39 | |
67 | 432 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 59.56 | |
68 | 306 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 59.65 | |
69 | 115 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 59.72 | |
70 | 349 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 25 m | 59.83 | |
71 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 59.87 | |
72 | 393 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 59.90 | |
73 | 62 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 59.91 | |
74 | 449 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 25 m | 59.94 | |
75 | 343 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 59.95 | |
76 | 344 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:00.09 | |
77 | 240 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:00.22 | |
78 | 174 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:00.24 | |
79 | 403 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:00.36 | |
80 | 318 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 1:00.43 | |
81 | 373 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:00.66 | |
82 | 143 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:00.72 | |
83 | 260 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 1:00.80 | |
84 | 249 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 1:02.50 | |
85 | 415 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:02.79 | |
86 | 154 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:03.57 | |
87 | 382 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:03.88 | |
88 | 201 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:04.03 | |
89 | 4 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:04.54 | |
90 | 120 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 1:04.62 | |
91 | 465 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:06.77 | |
92 | 210 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:13.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:23.23 | |
2 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:25.31 | |
3 | 113 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:26.29 | |
4 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:26.98 | |
5 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:27.04 | |
6 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:27.49 | |
7 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:28.12 | |
8 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:28.60 | |
9 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:29.49 | |
10 | 182 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:31.31 | |
11 | 181 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:32.77 | |
12 | 491 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:33.07 | |
13 | 413 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 2:33.08 | |
14 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.36 | |
15 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:33.36 | |
16 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:33.44 | |
17 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:33.86 | |
18 | 198 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:33.87 | |
19 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 2:33.98 | |
20 | 342 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:34.22 | |
21 | 285 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:35.39 | |
22 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:35.65 | |
23 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:35.71 | |
24 | 401 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:35.99 | |
25 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:36.08 | |
26 | 345 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:36.81 | |
27 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:37.21 | |
28 | 47 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:37.59 | |
29 | 489 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:37.69 | |
30 | 290 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:37.93 | |
31 | 360 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:37.95 | |
32 | 253 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:38.53 | |
33 | 483 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:38.66 | |
34 | 395 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:38.70 | |
35 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:38.74 | |
36 | 251 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:38.83 | |
37 | 58 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:38.87 | |
38 | 133 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:39.18 | |
39 | 87 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
40 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:39.49 | |
41 | 469 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:39.55 | |
42 | 97 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:39.80 | |
43 | 316 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:39.85 | |
44 | 165 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:40.02 | |
45 | 136 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:40.10 | |
46 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 2:40.10 | |
47 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:40.23 | |
48 | 123 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:40.36 | |
49 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:40.53 | |
50 | 66 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:41.04 | |
51 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:41.12 | |
52 | 431 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 2:41.20 | |
53 | 245 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:41.31 | |
54 | 118 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 2:41.44 | |
55 | 397 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:41.71 | |
56 | 235 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:42.09 | |
57 | 321 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:42.22 | |
58 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:42.24 | |
59 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:42.25 | |
60 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:42.53 | |
61 | 88 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:42.71 | |
62 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:43.25 | |
63 | 377 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:43.54 | |
64 | 144 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 2:44.11 | |
65 | 365 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:44.20 | |
66 | 386 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:44.69 | |
67 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:44.83 | |
68 | 474 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:45.43 | |
69 | 234 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:45.71 | |
70 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:46.66 | |
71 | 37 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:47.32 | |
72 | 261 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:47.54 | |
73 | 292 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:47.66 | |
74 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 2:47.70 | |
75 | 305 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:48.07 | |
76 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:48.14 | |
77 | 440 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 2:49.28 | |
78 | 490 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 2:49.74 | |
79 | 125 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:49.95 | |
80 | 145 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:49.98 | |
81 | 237 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 2:50.16 | |
82 | 421 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNBORG | 0162AD | 25 m | 2:51.03 | |
83 | 258 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:54.31 | |
84 | 206 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 2:56.68 | |
85 | 202 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:57.62 | |
86 | 127 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:57.93 | |
87 | 320 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:00.08 | |
88 | 231 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 3:01.44 | |
89 | 372 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 3:01.88 | |
90 | 281 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 3:02.16 | |
91 | 311 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 3:05.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:07.27 | |
2 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:09.40 | |
3 | 293 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:09.75 | |
4 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:11.01 | |
5 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:13.97 | |
6 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:14.84 | |
7 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:15.11 | |
8 | 211 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:15.14 | |
9 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:15.53 | |
10 | 141 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:15.63 | |
11 | 131 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:15.72 | EFT |
12 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:15.84 | |
13 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:16.31 | |
14 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:16.84 | |
15 | 274 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:17.10 | |
16 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:17.73 | |
17 | 256 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:18.13 | |
18 | 358 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:18.18 | |
19 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:18.51 | |
20 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:18.84 | |
21 | 230 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:18.96 | |
22 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:19.02 | |
23 | 461 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:19.09 | |
24 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:19.28 | |
25 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:19.62 | |
26 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:19.65 | |
27 | 236 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:19.75 | |
28 | 85 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:20.10 | |
29 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:20.12 | |
30 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:20.22 | |
31 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:20.35 | |
32 | 112 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:21.35 | |
33 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:21.45 | |
34 | 367 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:21.56 | |
35 | 70 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:21.78 | |
36 | 295 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 2:21.91 | |
37 | 228 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:22.23 | |
38 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:22.32 | |
39 | 238 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:22.37 | |
40 | 31 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:22.65 | |
41 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:22.69 | |
42 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:22.74 | |
43 | 28 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:23.34 | |
44 | 109 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 2:23.57 | |
45 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:23.68 | |
46 | 374 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:24.01 | |
47 | 29 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:24.34 | |
48 | 108 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:24.99 | |
49 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:24.99 | |
50 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:25.05 | |
51 | 55 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:25.64 | |
52 | 471 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:26.20 | |
53 | 250 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:26.39 | |
54 | 252 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:26.39 | |
55 | 93 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:26.83 | |
56 | 155 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:27.43 | |
57 | 287 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:27.59 | |
58 | 156 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:27.90 | |
59 | 215 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:27.96 | |
60 | 284 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:28.17 | |
61 | 404 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:29.78 | |
62 | 6 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:30.11 | |
63 | 54 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:30.27 | |
64 | 262 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 2:31.61 | |
65 | 417 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:32.94 | |
66 | 380 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:35.99 | |
67 | 457 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 2:37.60 | |
68 | 193 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:37.74 | |
69 | 418 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:39.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 17, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 9:13.38 | |
2 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 9:25.01 | |
3 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 9:30.35 | |
4 | 63 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 9:34.99 | |
5 | 309 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 9:37.88 | |
6 | 288 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 9:38.50 | |
7 | 379 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 9:39.11 | |
8 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 9:39.37 | |
9 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 9:40.51 | |
10 | 336 | Neumann Clara | 2001 | SK SYD | 0164AC | 25 m | 9:40.55 | |
11 | 42 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 9:40.73 | |
12 | 322 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 9:41.14 | |
13 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 9:48.05 | |
14 | 451 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 9:49.36 | |
15 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 9:51.49 | |
16 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 9:52.72 | |
17 | 335 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 9:53.30 | |
18 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 9:56.08 | |
19 | 479 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 9:58.41 | |
20 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 9:59.97 | |
21 | 196 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 10:01.98 | |
22 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 10:03.12 | |
23 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 10:07.48 | |
24 | 162 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 10:08.93 | |
25 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 10:09.18 | |
26 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 10:12.05 | |
27 | 217 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 10:12.12 | |
28 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 10:12.27 | |
29 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 10:15.27 | |
30 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 10:18.70 | |
31 | 381 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 10:19.33 | |
32 | 114 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 10:21.28 | |
33 | 426 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 10:21.53 | |
34 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 10:24.83 | |
35 | 459 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 10:48.52 | |
36 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 10:49.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 18, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 16:15.48 | |
2 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 16:17.79 | |
3 | 337 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 16:23.18 | |
4 | 140 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 16:36.74 | |
5 | 49 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 16:41.24 | |
6 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 16:57.66 | |
7 | 331 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 16:59.05 | |
8 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 17:00.48 | EFT |
9 | 36 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 17:12.53 | |
10 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 17:13.59 | |
11 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 17:15.14 | |
12 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 17:22.00 | |
13 | 213 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 17:27.21 | |
14 | 328 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 17:28.96 | |
15 | 167 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 17:41.05 | |
16 | 92 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 17:41.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:21.80 | |
2 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:23.97 | |
3 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:24.14 | |
4 | 476 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:24.21 | |
5 | 123 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:24.87 | |
6 | 113 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:24.94 | |
7 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:25.96 | |
8 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:26.20 | |
9 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:26.27 | |
10 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:26.34 | |
11 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:28.53 | |
12 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:29.02 | |
13 | 401 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:29.13 | |
14 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:29.33 | |
15 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
16 | 58 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:30.30 | |
17 | 75 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:30.47 | |
18 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:30.74 | |
19 | 290 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:31.57 | |
20 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:31.66 | |
21 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:31.70 | |
22 | 114 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 2:31.72 | |
23 | 47 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:32.21 | |
24 | 253 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:32.31 | |
25 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:32.64 | |
26 | 205 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:34.31 | |
27 | 66 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:34.96 | |
28 | 410 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:34.98 | |
29 | 64 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:35.27 | |
30 | 139 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:35.31 | |
31 | 285 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:35.33 | |
32 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:35.53 | |
33 | 321 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:35.64 | |
34 | 196 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:36.00 | |
35 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:36.01 | |
36 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:36.36 | |
37 | 386 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:36.36 | |
38 | 162 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:36.39 | |
39 | 288 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:36.62 | |
40 | 234 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:37.00 | |
41 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 2:37.18 | |
42 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:37.52 | |
43 | 160 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:38.07 | |
44 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:38.10 | |
45 | 103 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.45 | |
46 | 72 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:38.64 | |
47 | 472 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:38.82 | |
48 | 468 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:39.23 | |
49 | 245 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:39.24 | |
50 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:39.38 | |
51 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:39.52 | |
52 | 14 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:39.70 | |
53 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:39.79 | |
54 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:40.27 | |
55 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:40.75 | |
56 | 365 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:41.02 | |
57 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:41.35 | |
58 | 395 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:42.04 | |
59 | 300 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:43.50 | |
60 | 163 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:43.58 | |
61 | 339 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:44.26 | |
62 | 307 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 2:44.76 | |
63 | 490 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 2:45.31 | |
64 | 65 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:45.45 | |
65 | 231 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:45.87 | |
66 | 273 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:45.90 | |
67 | 301 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 2:45.90 | |
68 | 275 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:45.92 | |
69 | 369 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:46.26 | |
70 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 2:46.62 | |
71 | 319 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:46.64 | |
72 | 104 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:46.80 | |
73 | 107 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 2:47.70 | |
74 | 348 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:47.98 | |
75 | 134 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:48.69 | |
76 | 441 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 2:51.76 | |
77 | 421 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNBORG | 0162AD | 25 m | 2:52.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:05.69 | |
2 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:06.90 | |
3 | 194 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 2:10.18 | |
4 | 272 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:10.64 | |
5 | 230 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:10.82 | |
6 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:11.35 | |
7 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:11.53 | |
8 | 293 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:12.15 | |
9 | 115 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:12.16 | |
10 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:12.83 | |
11 | 82 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:13.32 | |
12 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:13.44 | |
13 | 252 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:14.06 | |
14 | 461 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:14.71 | |
15 | 55 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:14.72 | |
16 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:14.84 | |
17 | 141 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:15.02 | |
18 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:15.04 | |
19 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:15.16 | |
20 | 28 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:15.29 | |
21 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:15.55 | |
22 | 15 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:16.07 | |
23 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:16.92 | |
24 | 419 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 2:16.99 | |
25 | 254 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:18.34 | |
26 | 51 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:18.53 | |
27 | 219 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:18.59 | |
28 | 340 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:18.76 | |
29 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:19.25 | |
30 | 168 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:19.49 | |
31 | 460 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:19.53 | |
32 | 347 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:20.62 | |
33 | 331 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:20.70 | |
34 | 116 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 2:21.30 | |
35 | 180 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:21.50 | |
36 | 394 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:21.86 | |
37 | 94 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:22.27 | |
38 | 396 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:22.30 | |
39 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:22.75 | |
40 | 493 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:23.14 | |
41 | 326 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953aj | 25 m | 2:23.32 | |
42 | 95 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:24.21 | |
43 | 46 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:24.87 | |
44 | 427 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 25 m | 2:24.91 | |
45 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:25.09 | |
46 | 215 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:25.14 | |
47 | 193 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:25.22 | |
48 | 399 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:25.62 | |
49 | 358 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:26.18 | |
50 | 349 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 25 m | 2:26.46 | |
51 | 34 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 2:27.03 | |
52 | 99 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:27.60 | |
53 | 344 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 2:27.76 | |
54 | 186 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:27.83 | |
55 | 22 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 2:28.00 | |
56 | 155 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:28.54 | |
57 | 287 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:28.63 | |
58 | 156 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:29.03 | |
59 | 138 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:29.98 | |
60 | 220 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:33.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 21, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:03.46 | |
2 | 11 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:04.00 | |
3 | 113 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:05.24 | |
4 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 1:05.39 | |
5 | 447 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 1:05.78 | |
6 | 42 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:06.31 | |
7 | 35 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:07.03 | |
8 | 491 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:07.57 | |
9 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:07.58 | |
10 | 183 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:07.87 | |
11 | 57 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:08.07 | |
12 | 182 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:08.28 | |
13 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:08.40 | |
14 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:09.05 | |
15 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:09.21 | |
16 | 18 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:09.38 | |
17 | 489 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:09.72 | |
18 | 223 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:10.84 | |
19 | 316 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:10.87 | |
20 | 133 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:10.93 | |
21 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:11.06 | |
22 | 14 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:11.51 | |
23 | 58 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:11.57 | |
24 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.62 | |
25 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:11.66 | |
26 | 235 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:11.76 | |
27 | 136 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:11.78 | |
28 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:11.88 | |
29 | 184 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:11.91 | |
30 | 97 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:12.03 | |
31 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:12.14 | |
32 | 200 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:12.57 | |
33 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:12.68 | |
34 | 270 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:12.72 | |
35 | 483 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:12.94 | |
36 | 84 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:13.12 | |
37 | 342 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:13.22 | |
38 | 145 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:13.32 | |
39 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:13.58 | |
40 | 118 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:13.68 | |
41 | 111 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:13.82 | |
42 | 468 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:13.84 | |
43 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:14.35 | |
44 | 251 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:14.61 | |
45 | 357 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:14.81 | |
46 | 214 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:14.91 | |
47 | 379 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:14.95 | |
48 | 259 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:14.98 | |
49 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:15.01 | |
50 | 227 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:15.07 | |
51 | 472 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 1:15.40 | |
52 | 289 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:15.41 | |
53 | 207 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:15.45 | |
54 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:15.53 | |
55 | 350 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 25 m | 1:15.69 | |
56 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:15.74 | |
57 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:15.92 | |
58 | 478 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.95 | |
59 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:16.69 | |
60 | 69 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:16.70 | |
61 | 440 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:16.99 | |
62 | 119 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 1:17.29 | |
63 | 1 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:17.32 | |
64 | 474 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:18.35 | |
65 | 305 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:19.02 | |
66 | 209 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:19.45 | |
67 | 402 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:19.50 | |
68 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:19.87 | |
69 | 65 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:20.08 | |
70 | 439 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:20.08 | |
71 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:20.12 | |
72 | 202 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:20.19 | |
73 | 229 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.32 | |
74 | 185 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:20.54 | |
75 | 486 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 1:21.19 | |
76 | 237 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:21.49 | |
77 | 307 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:21.71 | |
78 | 376 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:21.72 | |
79 | 21 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | BLÅBJERG | 0262ar | 25 m | 1:21.73 | |
80 | 397 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:21.77 | |
81 | 255 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 1:22.73 | |
82 | 199 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:24.93 | |
83 | 33 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:27.56 | |
84 | 160 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:29.60 | |
85 | 429 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 1:34.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 56.01 | |
2 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 57.13 | |
3 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 57.39 | |
4 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 58.40 | |
5 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 58.71 | |
6 | 471 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 59.76 | |
7 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 59.78 | |
8 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 59.90 | |
9 | 236 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:00.01 | |
10 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:00.06 | |
11 | 389 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:00.28 | |
12 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:00.35 | |
13 | 346 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 1:00.38 | |
14 | 228 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:00.66 | |
15 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:00.73 | |
16 | 462 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 1:00.73 | |
17 | 494 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:00.95 | |
18 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:00.97 | |
19 | 241 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:01.02 | |
20 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:01.08 | |
21 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:01.17 | EFT |
22 | 294 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:01.48 | |
23 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:01.75 | |
24 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:01.88 | |
25 | 295 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 1:01.94 | |
26 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:02.14 | |
27 | 274 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:02.19 | |
28 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:02.28 | |
29 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 1:02.44 | |
30 | 142 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:02.55 | |
31 | 211 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:02.56 | |
32 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:02.77 | |
33 | 337 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 1:02.98 | |
34 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:03.07 | |
35 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:03.63 | |
36 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:03.64 | |
37 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:03.71 | |
38 | 352 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 1:03.80 | |
39 | 112 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:04.00 | |
40 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:04.03 | |
41 | 338 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:04.50 | |
42 | 493 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:04.71 | |
43 | 403 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:04.73 | |
44 | 422 | Jørgensen Gustav | 2000 | TÅRNBORG | 0075AP | 25 m | 1:04.77 | |
45 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:04.78 | |
46 | 262 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 1:04.82 | |
47 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:04.84 | |
48 | 23 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 1:05.15 | |
49 | 45 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:05.17 | |
50 | 374 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:05.18 | |
51 | 384 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:05.31 | |
52 | 232 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:05.34 | |
53 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:05.41 | |
54 | 60 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:05.59 | |
55 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:05.78 | |
56 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:06.08 | |
57 | 131 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:06.41 | |
58 | 383 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:06.75 | |
59 | 417 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:06.94 | |
60 | 287 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:06.97 | |
61 | 326 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953aj | 25 m | 1:07.32 | |
62 | 271 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:07.68 | |
63 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:08.06 | |
64 | 201 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:08.19 | |
65 | 404 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:08.34 | |
66 | 78 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:08.43 | |
67 | 250 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:08.43 | |
68 | 85 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:08.91 | |
69 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.91 | |
70 | 423 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 1:08.96 | |
71 | 126 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:09.09 | |
72 | 99 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.11 | |
73 | 155 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.12 | |
74 | 38 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 1:09.14 | |
75 | 318 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 1:09.14 | |
76 | 178 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:09.15 | |
77 | 449 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 25 m | 1:09.18 | |
78 | 22 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:09.23 | |
79 | 393 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:09.57 | |
80 | 170 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:09.73 | |
81 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 1:09.80 | |
82 | 411 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:12.64 | |
83 | 187 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:13.80 | |
84 | 470 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:14.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 23, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Kvik Kastrup Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 8:49.16 | ||
2 | 266 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 8:53.27 | ||
3 | 190 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 8:56.94 | ||
4 | 354 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 9:00.05 | ||
5 | 448 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 25 m | 9:05.00 | ||
6 | 73 | As Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 9:09.19 | ||
7 | 391 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 9:11.30 | ||
8 | 450 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:14.61 | ||
9 | 325 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 9:16.55 | ||
10 | 409 | Horsens Piger 2 1 Lx | 2001 | HORSENS | 25 m | 9:23.44 | ||
11 | 303 | Stm Piger | 2001 | STM | 25 m | 9:25.00 | ||
12 | 148 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 9:27.47 | ||
13 | 192 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 25 m | 9:30.56 | ||
14 | 405 | Stv Piger | 2001 | STV | 25 m | 9:34.00 | ||
15 | 204 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 9:36.05 | ||
16 | 102 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 9:37.71 | ||
17 | 315 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 9:42.57 | ||
18 | 436 | Sto Piger | 2001 | STO10 | 25 m | 9:42.76 | ||
19 | 267 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 9:55.15 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 24, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Vat-Cph Herrer B | 1999 | VAT CPH | 25 m | 7:59.74 | ||
2 | 146 | Vat-Cph Herrer A | 1999 | VAT CPH | 25 m | 8:01.06 | ||
3 | 189 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 25 m | 8:03.70 | ||
4 | 40 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 8:06.35 | ||
5 | 203 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 8:06.85 | ||
6 | 89 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 8:07.63 | ||
7 | 302 | Stm Drenge | 1999 | STM | 25 m | 8:15.06 | ||
8 | 264 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 8:18.00 | ||
9 | 77 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 8:19.87 | ||
10 | 152 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 8:27.00 | ||
11 | 27 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 25 m | 8:28.45 | ||
12 | 435 | Sto Drenge | 2000 | STO10 | 25 m | 8:30.98 | ||
13 | 164 | Silkeborg Dregne | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 8:35.89 | ||
14 | 2 | Helsinge Drenge 1 | 1999 | HELSINGE | 25 m | 8:36.21 | ||
15 | 265 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | 8:39.65 | ||
16 | 390 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 8:44.97 | ||
17 | 481 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 8:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Kvik Kastrup Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 4:02.96 | ||
2 | 9 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:06.08 | ||
3 | 190 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:06.68 | ||
4 | 266 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:07.28 | ||
5 | 354 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:09.20 | ||
6 | 448 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 25 m | 4:11.00 | ||
7 | 450 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:11.75 | ||
8 | 73 | As Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:11.77 | ||
9 | 391 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:16.10 | ||
10 | 102 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:16.55 | ||
11 | 482 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:17.48 | ||
12 | 325 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 4:17.73 | ||
13 | 409 | Horsens Piger 2 1 Lx | 2001 | HORSENS | 25 m | 4:17.93 | ||
14 | 303 | Stm Piger | 2001 | STM | 25 m | 4:18.00 | ||
15 | 191 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:20.09 | ||
16 | 204 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:20.55 | ||
17 | 148 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:20.78 | ||
18 | 225 | Helsingør Piger 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:21.30 | ||
19 | 53 | Vest Piger | 2001 | VEST | 25 m | 4:21.41 | ||
20 | 315 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 4:25.89 | ||
21 | 405 | Stv Piger | 2001 | STV | 25 m | 4:28.00 | ||
22 | 149 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:28.23 | ||
23 | 436 | Sto Piger | 2001 | STO10 | 25 m | 4:28.51 | ||
24 | 467 | Agf Piger | 2001 | AGF | 25 m | 4:28.91 | ||
25 | 74 | As Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:30.39 | RES | |
26 | 226 | Helsingør Piger 2 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:34.12 | RES | |
27 | 267 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:36.31 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Vat-Cph Herrer A | 1999 | VAT CPH | 25 m | 3:37.94 | ||
2 | 147 | Vat-Cph Herrer B | 1999 | VAT CPH | 25 m | 3:40.25 | ||
3 | 203 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 3:40.48 | ||
4 | 89 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 3:41.64 | ||
5 | 189 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 25 m | 3:43.66 | ||
6 | 302 | Stm Drenge | 1999 | STM | 25 m | 3:43.76 | ||
7 | 77 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 3:47.65 | ||
8 | 224 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 3:47.97 | ||
9 | 264 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 3:48.30 | ||
10 | 40 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 3:49.26 | ||
11 | 435 | Sto Drenge | 2000 | STO10 | 25 m | 3:49.28 | ||
12 | 239 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m | 3:51.00 | ||
13 | 27 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 25 m | 3:53.30 | ||
14 | 324 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 25 m | 3:53.63 | ||
15 | 164 | Silkeborg Dregne | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 3:54.42 | ||
16 | 408 | Horsens Drenge 2 1 Lx | 1999 | HORSENS | 25 m | 3:54.96 | ||
17 | 466 | Agf Drenge | 1999 | AGF | 25 m | 3:55.23 | ||
18 | 481 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 3:56.25 | ||
19 | 496 | Ringsted Drenge | 1999 | RINGSTED | 25 m | 3:56.93 | EFT | |
20 | 152 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 3:57.00 | ||
21 | 2 | Helsinge Drenge 1 | 1999 | HELSINGE | 25 m | 3:58.88 | ||
22 | 390 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 3:59.31 | ||
23 | 265 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | 4:02.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:33.13 | |
2 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:34.87 | |
3 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:35.99 | |
4 | 198 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:37.75 | |
5 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:38.03 | |
6 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:39.14 | |
7 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:39.54 | |
8 | 330 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:39.58 | |
9 | 413 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 2:40.74 | |
10 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:41.16 | |
11 | 360 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:46.36 | |
12 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:46.46 | |
13 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:46.49 | |
14 | 304 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:47.07 | |
15 | 87 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:47.28 | |
16 | 395 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:48.34 | |
17 | 451 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:49.35 | |
18 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:49.76 | |
19 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:49.79 | |
20 | 17 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:50.38 | |
21 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:50.49 | |
22 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:50.82 | |
23 | 56 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:52.59 | |
24 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:52.65 | |
25 | 229 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:52.82 | |
26 | 454 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 2:53.42 | |
27 | 426 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 2:53.79 | |
28 | 195 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:54.25 | |
29 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:54.62 | |
30 | 83 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:54.72 | |
31 | 118 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 2:54.76 | |
32 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 2:55.67 | |
33 | 397 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:55.78 | |
34 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:56.04 | |
35 | 13 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:56.10 | |
36 | 416 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:56.53 | |
37 | 47 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:56.88 | |
38 | 88 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:57.44 | |
39 | 281 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:57.49 | |
40 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:57.79 | |
41 | 275 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:57.96 | |
42 | 72 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:58.43 | |
43 | 469 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:58.56 | |
44 | 379 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:58.60 | |
45 | 165 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:58.92 | |
46 | 251 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:58.94 | |
47 | 136 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.19 | |
48 | 133 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:59.47 | |
49 | 207 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 2:59.83 | |
50 | 292 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:59.91 | |
51 | 483 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 3:00.00 | |
52 | 159 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 3:00.12 | |
53 | 245 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 3:00.12 | |
54 | 97 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 3:00.17 | |
55 | 106 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 3:00.47 | |
56 | 144 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:00.75 | |
57 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 3:00.78 | |
58 | 308 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 3:01.02 | |
59 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 3:01.11 | |
60 | 319 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 3:01.12 | |
61 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:01.66 | |
62 | 206 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 3:01.86 | |
63 | 125 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 3:01.91 | |
64 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:01.95 | |
65 | 110 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 3:02.28 | |
66 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:02.75 | |
67 | 458 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 3:03.19 | |
68 | 459 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:03.58 | |
69 | 385 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:03.82 | |
70 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:04.52 | |
71 | 320 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:04.52 | |
72 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 3:04.60 | |
73 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 3:04.86 | |
74 | 401 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:05.44 | |
75 | 341 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 3:05.77 | |
76 | 145 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 3:05.89 | |
77 | 33 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:06.00 | |
78 | 98 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:06.17 | |
79 | 223 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 3:06.59 | |
80 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:06.92 | |
81 | 446 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 25 m | 3:07.06 | |
82 | 296 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 3:07.30 | |
83 | 456 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 3:09.01 | |
84 | 127 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:09.05 | |
85 | 301 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 3:09.39 | |
86 | 327 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 3:09.92 | |
87 | 273 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:09.98 | |
88 | 258 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 3:10.50 | |
89 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 3:10.69 | |
90 | 440 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 3:11.08 | |
91 | 490 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 3:11.09 | |
92 | 311 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 3:11.43 | |
93 | 59 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:15.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:23.28 | |
2 | 211 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:23.82 | |
3 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:24.12 | |
4 | 197 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:24.22 | |
5 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:24.25 | |
6 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:26.25 | |
7 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:26.47 | |
8 | 293 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:26.49 | |
9 | 131 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:26.67 | |
10 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:28.07 | |
11 | 31 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:29.82 | |
12 | 241 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:29.83 | |
13 | 274 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:29.89 | |
14 | 238 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:31.14 | |
15 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:31.34 | |
16 | 70 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:32.47 | |
17 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:32.83 | |
18 | 383 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:33.41 | |
19 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:33.99 | |
20 | 461 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:34.74 | |
21 | 310 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:35.05 | |
22 | 54 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:35.77 | |
23 | 415 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:36.05 | |
24 | 464 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 2:36.89 | |
25 | 135 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:37.01 | |
26 | 6 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:37.33 | |
27 | 80 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:37.45 | |
28 | 396 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:38.08 | |
29 | 367 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:38.66 | |
30 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 2:39.05 | |
31 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:39.35 | |
32 | 485 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:39.40 | |
33 | 295 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 2:39.76 | |
34 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:39.83 | |
35 | 167 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 2:40.49 | |
36 | 180 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:40.51 | |
37 | 423 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 2:40.85 | |
38 | 374 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:41.21 | |
39 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 2:41.37 | |
40 | 331 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:41.51 | |
41 | 399 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:41.61 | |
42 | 329 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:42.00 | |
43 | 246 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:42.14 | |
44 | 487 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:42.14 | |
45 | 380 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:42.82 | |
46 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:44.15 | |
47 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:44.28 | |
48 | 232 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:45.46 | |
49 | 156 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:45.72 | |
50 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 25 m | 2:46.45 | |
51 | 470 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:47.51 | |
52 | 112 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:48.35 | |
53 | 120 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 2:48.52 | |
54 | 4 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 2:48.65 | |
55 | 154 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:51.02 | |
56 | 418 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:51.29 | EFT |
57 | 249 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 2:51.38 | |
58 | 126 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:51.84 | |
59 | 210 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 2:52.87 | |
60 | 116 | Schultz Jacob | 1999 | HOLSTEBRO | 9963AS | 25 m | 2:54.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:07.96 | |
2 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:08.66 | |
3 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 2:08.67 | |
4 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 2:09.15 | |
5 | 57 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:10.83 | |
6 | 269 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:10.94 | |
7 | 447 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 2:12.75 | |
8 | 288 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:12.79 | |
9 | 63 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:12.96 | |
10 | 356 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:14.00 | |
11 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:14.24 | |
12 | 336 | Neumann Clara | 2001 | SK SYD | 0164AC | 25 m | 2:14.36 | |
13 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:14.64 | |
14 | 332 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:14.65 | |
15 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:14.85 | |
16 | 333 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:15.20 | |
17 | 183 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:15.34 | |
18 | 277 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:15.52 | |
19 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:15.60 | |
20 | 41 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:15.98 | |
21 | 25 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:16.26 | |
22 | 75 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:16.27 | |
23 | 452 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:16.54 | |
24 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:16.67 | |
25 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:16.89 | |
26 | 424 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 2:16.99 | |
27 | 309 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:17.01 | |
28 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:17.55 | |
29 | 335 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 2:17.58 | |
30 | 355 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:17.73 | |
31 | 139 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:18.42 | |
32 | 181 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:18.80 | |
33 | 476 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:18.92 | |
34 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:18.95 | |
35 | 444 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:19.16 | |
36 | 363 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:19.28 | |
37 | 227 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:19.29 | |
38 | 235 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:19.67 | |
39 | 20 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:19.69 | |
40 | 321 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:19.85 | |
41 | 479 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:20.02 | |
42 | 245 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:20.13 | |
43 | 345 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:20.13 | |
44 | 253 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:20.15 | |
45 | 453 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:20.29 | |
46 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:20.30 | |
47 | 196 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:20.37 | |
48 | 35 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:20.38 | |
49 | 58 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:20.52 | |
50 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:20.60 | |
51 | 101 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:20.82 | |
52 | 11 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:20.94 | |
53 | 410 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:21.02 | |
54 | 200 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:21.14 | |
55 | 19 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:21.34 | |
56 | 67 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:21.51 | |
57 | 378 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:21.67 | |
58 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:21.95 | |
59 | 162 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:21.96 | |
60 | 96 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:22.04 | |
61 | 377 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:22.13 | |
62 | 121 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 2:22.52 | |
63 | 480 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:23.20 | |
64 | 364 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:23.99 | |
65 | 313 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:24.11 | |
66 | 217 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:24.53 | |
67 | 386 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:24.95 | |
68 | 397 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:25.00 | |
69 | 275 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:25.09 | |
70 | 381 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:25.35 | |
71 | 357 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:25.63 | |
72 | 130 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:25.76 | |
73 | 84 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:25.80 | |
74 | 69 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:25.83 | |
75 | 105 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:26.07 | |
76 | 8 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:26.28 | |
77 | 56 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:26.49 | |
78 | 37 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:27.07 | |
79 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:27.13 | |
80 | 365 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:27.31 | |
81 | 301 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 2:27.39 | |
82 | 100 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:28.01 | |
83 | 261 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:28.03 | |
84 | 478 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:28.77 | |
85 | 300 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:28.90 | |
86 | 119 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 2:30.21 | |
87 | 104 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:30.45 | |
88 | 439 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:31.11 | |
89 | 209 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 2:31.17 | |
90 | 438 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:31.18 | |
91 | 259 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:31.61 | |
92 | 372 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:32.07 | |
93 | 369 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:35.50 | |
94 | 429 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:35.66 | |
95 | 214 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:35.98 | |
96 | 199 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:45.53 | |
97 | 163 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:47.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:54.01 | |
2 | 389 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:55.79 | |
3 | 247 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:55.97 | |
4 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:56.35 | |
5 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 1:56.64 | |
6 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:56.80 | |
7 | 124 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:56.92 | |
8 | 194 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:57.52 | |
9 | 337 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 1:57.66 | |
10 | 140 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:58.63 | |
11 | 49 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:59.33 | |
12 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:59.36 | |
13 | 280 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:59.48 | |
14 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:59.53 | |
15 | 137 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:59.57 | |
16 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:59.75 | |
17 | 346 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 1:59.88 | |
18 | 460 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:00.33 | |
19 | 30 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:00.54 | |
20 | 473 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:00.75 | |
21 | 361 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:01.24 | |
22 | 109 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 2:01.49 | |
23 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:01.56 | |
24 | 371 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:01.69 | |
25 | 45 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:02.08 | |
26 | 79 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:02.67 | |
27 | 297 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:02.76 | |
28 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:02.82 | |
29 | 244 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:02.82 | |
30 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:03.29 | |
31 | 366 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:03.47 | |
32 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:03.57 | |
33 | 213 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:03.59 | |
34 | 368 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:03.60 | |
35 | 15 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:03.83 | |
36 | 328 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:03.85 | |
37 | 38 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 2:04.00 | |
38 | 51 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:04.04 | |
39 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:04.46 | EFT |
40 | 272 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:04.49 | |
41 | 82 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:04.63 | |
42 | 419 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 2:04.64 | |
43 | 494 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:04.65 | |
44 | 367 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:04.80 | |
45 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:04.86 | |
46 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:04.97 | |
47 | 427 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 25 m | 2:05.37 | |
48 | 142 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:05.43 | |
49 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:05.60 | |
50 | 92 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:05.73 | |
51 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:05.80 | |
52 | 230 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:05.88 | |
53 | 294 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 2:06.45 | |
54 | 384 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:06.66 | |
55 | 78 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:06.71 | |
56 | 284 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:07.04 | |
57 | 352 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 2:07.06 | |
58 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:07.11 | |
59 | 5 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:07.37 | |
60 | 36 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 2:07.38 | |
61 | 493 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:07.43 | |
62 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 2:07.48 | |
63 | 29 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:07.50 | |
64 | 323 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 25 m | 2:07.50 | |
65 | 430 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 2:07.52 | |
66 | 338 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 2:07.54 | |
67 | 81 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:07.57 | |
68 | 141 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:07.65 | |
69 | 93 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:09.83 | |
70 | 340 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:09.83 | |
71 | 343 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:10.04 | |
72 | 170 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:10.52 | |
73 | 94 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:10.79 | |
74 | 46 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:10.82 | |
75 | 404 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:11.01 | |
76 | 95 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:11.16 | |
77 | 394 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:11.23 | |
78 | 32 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:11.41 | |
79 | 143 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:11.49 | |
80 | 254 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:11.52 | |
81 | 373 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:11.80 | |
82 | 260 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 2:12.00 | |
83 | 382 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:12.12 | |
84 | 34 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 2:12.24 | |
85 | 432 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 2:14.38 | |
86 | 411 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 2:21.21 | |
87 | 178 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:25.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 31, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 5:00.45 | |
2 | 179 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:05.95 | |
3 | 362 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 5:09.22 | |
4 | 443 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 5:09.72 | |
5 | 182 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:11.86 | |
6 | 42 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 5:13.03 | |
7 | 113 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 5:13.36 | |
8 | 392 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 5:13.66 | |
9 | 43 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:13.88 | |
10 | 299 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 5:17.71 | |
11 | 268 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 5:18.43 | |
12 | 491 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 5:18.74 | |
13 | 177 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 5:18.79 | |
14 | 413 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 5:19.86 | |
15 | 76 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 5:20.03 | |
16 | 488 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 5:21.81 | |
17 | 477 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 5:23.91 | |
18 | 285 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 5:23.94 | |
19 | 198 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 5:24.10 | |
20 | 322 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 5:24.36 | |
21 | 379 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 5:25.37 | |
22 | 401 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 5:25.51 | |
23 | 12 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 5:26.60 | |
24 | 360 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:26.71 | |
25 | 330 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 5:27.88 | |
26 | 314 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 5:28.29 | |
27 | 176 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 5:28.45 | |
28 | 128 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 5:28.99 | |
29 | 484 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 5:29.50 | |
30 | 426 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 5:30.81 | |
31 | 489 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:30.88 | |
32 | 172 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 5:30.89 | |
33 | 114 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 5:31.57 | |
34 | 395 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 5:33.06 | |
35 | 216 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 5:33.31 | |
36 | 14 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 5:33.68 | |
37 | 400 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 5:33.91 | |
38 | 483 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 5:35.45 | |
39 | 412 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 5:35.71 | |
40 | 290 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 5:39.92 | |
41 | 454 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 5:40.20 | |
42 | 414 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 5:40.52 | |
43 | 359 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 5:40.98 | |
44 | 165 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 5:41.23 | |
45 | 153 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:42.55 | |
46 | 309 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 5:42.84 | |
47 | 47 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 5:43.20 | |
48 | 97 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:43.76 | |
49 | 195 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 5:44.81 | |
50 | 66 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 5:45.48 | |
51 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 5:46.61 | |
52 | 205 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 5:47.89 | |
53 | 217 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 5:48.70 | |
54 | 286 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 5:49.15 | |
55 | 416 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 5:49.23 | |
56 | 17 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 5:49.44 | |
57 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 5:50.04 | |
58 | 208 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 5:50.64 | |
59 | 83 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 5:51.06 | |
60 | 431 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 5:51.13 | |
61 | 270 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 5:51.16 | |
62 | 207 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 5:51.53 | |
63 | 490 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 5:51.80 | |
64 | 145 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 5:52.05 | |
65 | 151 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 5:53.05 | |
66 | 492 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 5:53.89 | |
67 | 150 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 5:54.04 | |
68 | 185 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 5:55.43 | |
69 | 456 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 5:56.44 | |
70 | 111 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 5:57.78 | |
71 | 474 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 5:57.96 | |
72 | 212 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 5:59.25 | |
73 | 65 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 6:00.16 | |
74 | 440 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 6:00.56 | |
75 | 44 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 6:02.08 | |
76 | 402 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 6:06.22 | |
77 | 459 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 6:07.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 32, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:35.02 | |
2 | 197 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 4:35.38 | |
3 | 171 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:35.94 | |
4 | 293 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 4:37.99 | |
5 | 91 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:38.05 | |
6 | 221 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:39.03 | |
7 | 442 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 4:44.91 | |
8 | 370 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 4:48.20 | |
9 | 276 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:48.84 | |
10 | 132 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:49.36 | |
11 | 158 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:50.50 | |
12 | 3 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 4:50.71 | |
13 | 248 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 4:51.24 | |
14 | 256 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 4:51.81 | |
15 | 222 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:52.16 | |
16 | 173 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:52.28 | |
17 | 188 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:53.10 | |
18 | 129 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 4:54.61 | |
19 | 298 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 4:54.99 | |
20 | 295 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 4:55.15 | |
21 | 331 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:55.18 | |
22 | 445 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 4:55.65 | EFT |
23 | 291 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 4:58.12 | |
24 | 420 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 4:58.42 | |
25 | 85 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 4:58.44 | |
26 | 112 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 4:58.82 | |
27 | 168 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 4:58.84 | |
28 | 236 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 4:59.46 | |
29 | 10 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 4:59.85 | |
30 | 52 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:59.91 | |
31 | 70 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 4:59.98 | |
32 | 24 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 5:00.04 | |
33 | 312 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 5:00.67 | |
34 | 283 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 5:01.65 | |
35 | 219 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:01.79 | |
36 | 461 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 5:01.80 | |
37 | 282 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:02.03 | |
38 | 157 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 5:02.14 | |
39 | 317 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 5:03.56 | EFT |
40 | 493 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 5:04.60 | |
41 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 5:04.92 | |
42 | 284 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:05.31 | |
43 | 31 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 5:06.61 | |
44 | 68 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 5:08.42 | |
45 | 28 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 5:08.47 | |
46 | 115 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 5:08.53 | |
47 | 29 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 5:08.69 | |
48 | 167 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 5:09.03 | |
49 | 156 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.33 | |
50 | 108 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 5:09.38 | |
51 | 471 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 5:10.31 | |
52 | 46 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:10.99 | |
53 | 399 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 5:11.46 | |
54 | 287 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:11.56 | |
55 | 457 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 5:11.84 | |
56 | 155 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:11.96 | |
57 | 433 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 5:18.76 | |
58 | 138 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 5:19.92 | |
59 | 23 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 5:20.00 | |
60 | 487 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 5:20.47 | |
61 | 347 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 5:20.59 | |
62 | 398 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 5:21.38 | |
63 | 187 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:21.48 | |
64 | 310 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 5:21.74 | |
65 | 170 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 5:23.15 | |
66 | 174 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 5:24.67 | |
67 | 220 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:26.11 | |
68 | 22 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 5:26.29 | |
69 | 215 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 5:26.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 33, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Kvik Kastrup Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 4:26.84 | ||
2 | 190 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:33.02 | ||
3 | 191 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:37.84 | ||
4 | 9 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:38.24 | ||
5 | 73 | As Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:40.00 | ||
6 | 391 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:41.20 | ||
7 | 450 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:41.28 | ||
8 | 325 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 4:41.79 | ||
9 | 448 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 25 m | 4:42.00 | ||
10 | 102 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:42.72 | ||
11 | 482 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:43.82 | ||
12 | 266 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:44.12 | ||
13 | 148 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:45.27 | ||
14 | 192 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:47.66 | ||
15 | 225 | Helsingør Piger 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:48.27 | ||
16 | 354 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:50.05 | ||
17 | 409 | Horsens Piger 2 1 Lx | 2001 | HORSENS | 25 m | 4:51.41 | ||
18 | 53 | Vest Piger | 2001 | VEST | 25 m | 4:52.20 | ||
19 | 204 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:53.19 | ||
20 | 303 | Stm Piger | 2001 | STM | 25 m | 4:55.00 | ||
21 | 467 | Agf Piger | 2001 | AGF | 25 m | 4:59.56 | ||
22 | 315 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 5:03.77 | ||
23 | 405 | Stv Piger | 2001 | STV | 25 m | 5:04.00 | ||
24 | 436 | Sto Piger | 2001 | STO10 | 25 m | 5:07.06 | ||
25 | 149 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:52.53 | RES | |
26 | 267 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:58.48 | RES | |
27 | 74 | As Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:59.00 | RES | |
28 | 226 | Helsingør Piger 2 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 5:12.13 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |
Løb 34, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Vat-Cph Herrer A | 1999 | VAT CPH | 25 m | 3:59.58 | ||
2 | 203 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:04.68 | ||
3 | 264 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 4:04.77 | ||
4 | 89 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 4:05.64 | ||
5 | 302 | Stm Drenge | 1999 | STM | 25 m | 4:06.11 | ||
6 | 224 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 4:06.29 | ||
7 | 189 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 25 m | 4:08.00 | ||
8 | 147 | Vat-Cph Herrer B | 1999 | VAT CPH | 25 m | 4:09.36 | ||
9 | 27 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 25 m | 4:14.96 | ||
10 | 239 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m | 4:15.00 | ||
11 | 77 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 4:18.32 | ||
12 | 408 | Horsens Drenge 2 1 Lx | 1999 | HORSENS | 25 m | 4:18.63 | ||
13 | 466 | Agf Drenge | 1999 | AGF | 25 m | 4:19.22 | ||
14 | 495 | Kalundborg Drenge | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 481 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 4:20.55 | ||
16 | 40 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 4:20.80 | ||
17 | 435 | Sto Drenge | 2000 | STO10 | 25 m | 4:21.40 | ||
18 | 152 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 4:25.00 | ||
19 | 164 | Silkeborg Dregne | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 4:25.67 | ||
20 | 2 | Helsinge Drenge 1 | 1999 | HELSINGE | 25 m | 4:25.88 | ||
21 | 390 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 4:27.05 | ||
22 | 496 | Ringsted Drenge | 1999 | RINGSTED | 25 m | 4:29.62 | EFT | |
23 | 324 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 25 m | 4:31.91 | ||
24 | 265 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 25 m | 4:32.07 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 18 januar 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:50 |