Program for Kronborg Open 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: Arbejdernes Landsbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:17.48 | |
2 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 5:25.06 | |
3 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 5:40.02 | |
4 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 5:44.54 | |
5 | 419 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:46.37 | |
6 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 5:50.35 | |
7 | 443 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 5:53.12 | |
8 | 421 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 5:53.28 | |
9 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 5:56.60 | |
10 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 5:56.78 | |
11 | 438 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 6:00.17 | |
12 | 415 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 6:02.45 | |
13 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 6:07.25 | |
14 | 433 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 6:12.48 | |
15 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 6:13.60 | |
16 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 6:15.14 | |
17 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 6:21.90 | |
18 | 444 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 6:23.25 | |
19 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 6:27.77 | |
20 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 6:27.77 | |
21 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 6:29.18 | |
22 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 6:38.74 | |
23 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 6:41.46 | |
24 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 7:15.99 | |
25 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 4:52.90 | |
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 4:52.90 | |
3 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 5:10.22 | |
4 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 5:10.45 | |
5 | 414 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 5:20.28 | |
6 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 5:33.77 | |
7 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 5:39.00 | |
8 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 5:40.78 | |
9 | 417 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 5:47.49 | |
10 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 5:47.55 | |
11 | 445 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 5:50.50 | |
12 | 424 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 6:00.05 | |
13 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 6:04.42 | |
14 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 6:11.01 | |
15 | 425 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 6:21.12 | |
16 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 6:27.13 | |
17 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 6:31.13 | |
18 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 6:41.85 | |
19 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | ||
20 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | ||
21 | 418 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | ||
22 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | ||
23 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.50 | ||
2 | 79 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 28.12 | |
3 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 28.72 | |
4 | 537 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 29.99 | |
5 | 143 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 30.41 | |
6 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 30.85 | |
7 | 32 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 31.32 | |
8 | 504 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.32 | |
9 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 31.36 | |
10 | 164 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 31.42 | |
11 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 31.53 | |
12 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 31.65 | |
13 | 159 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 31.99 | |
14 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.22 | |
15 | 212 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 33.02 | |
16 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 33.09 | |
17 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 33.22 | |
18 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 33.32 | |
19 | 203 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 33.60 | |
20 | 191 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 33.89 | |
21 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 34.18 | |
22 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 34.26 | |
23 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 34.36 | |
24 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 34.52 | |
25 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 34.55 | |
26 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 34.60 | |
27 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 34.73 | |
28 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 34.85 | |
29 | 56 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 34.95 | |
30 | 302 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 35.05 | |
31 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 35.14 | |
32 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 35.30 | |
33 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 35.30 | |
34 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 35.35 | |
35 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 35.40 | |
36 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 35.51 | |
37 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 35.54 | |
38 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 35.59 | |
39 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 35.61 | |
40 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 35.65 | |
41 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 35.77 | |
42 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 36.38 | |
43 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 36.44 | |
44 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 36.67 | |
45 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 36.77 | |
46 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 36.82 | |
47 | 126 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 37.87 | |
48 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 37.98 | |
49 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 38.45 | |
50 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 38.50 | |
51 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 38.69 | |
52 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 38.96 | |
53 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 39.05 | |
54 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 39.23 | |
55 | 21 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 39.57 | |
56 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 39.60 | |
57 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 39.68 | |
58 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 39.87 | |
59 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 40.11 | |
60 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 40.27 | |
61 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 40.39 | |
62 | 232 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | 41.03 | |
63 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 41.12 | |
64 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 42.02 | |
65 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 42.13 | |
66 | 243 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 50 m | 42.85 | |
67 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 42.85 | |
68 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 43.60 | |
69 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 43.84 | |
70 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 43.88 | |
71 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 44.44 | |
72 | 24 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 45.19 | |
73 | 177 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 45.86 | |
74 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 46.07 | |
75 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 46.35 | |
76 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 47.18 | |
77 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | 47.97 | |
78 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 49.38 | |
79 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 49.45 | |
80 | 174 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 50 m | 49.85 | |
81 | 162 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 51.61 | |
82 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 52.10 | |
83 | 154 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 53.21 | |
84 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 56.68 | |
85 | 167 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:02.37 | |
86 | 60 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 1:05.90 | |
87 | 130 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 50 m | ||
88 | 161 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | ||
89 | 198 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | ||
90 | 208 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | ||
91 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
92 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | ||
93 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | ||
94 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | ||
95 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | ||
96 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | ||
97 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | ||
98 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | ||
99 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | ||
100 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | ||
101 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Dong |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 24.20 | |
2 | 73 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 24.26 | |
3 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 25.70 | ||
4 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 25.72 | ||
5 | 74 | Bratt Joachim | 1995 | HS | AE6395 | 50 m | 26.00 | |
6 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 26.20 | ||
7 | 72 | Sundell Alexander Almeida | 1997 | HS | AH3597 | 50 m | 26.54 | |
8 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.10 | |
9 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 27.25 | |
10 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 27.77 | |
11 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 28.36 | |
12 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 28.96 | |
13 | 22 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 29.28 | |
14 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 29.42 | |
15 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 29.46 | |
16 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 29.53 | |
17 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 30.14 | |
18 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 30.18 | |
19 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 30.73 | |
20 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 30.95 | |
21 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 30.99 | |
22 | 370 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 31.07 | |
23 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 31.37 | |
24 | 383 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 31.66 | |
25 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 31.71 | |
26 | 135 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 31.74 | |
27 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 32.22 | |
28 | 20 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 32.75 | |
29 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 32.77 | |
30 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 32.87 | |
31 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 32.96 | |
32 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 33.23 | |
33 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 33.27 | |
34 | 25 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 34.14 | |
35 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 34.43 | |
36 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 34.49 | |
37 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 34.76 | |
38 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 34.90 | |
39 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 35.13 | |
40 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 35.14 | |
41 | 6 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 35.61 | |
42 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 35.71 | |
43 | 168 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 35.79 | |
44 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 36.21 | |
45 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 36.58 | |
46 | 28 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 36.89 | |
47 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 37.14 | |
48 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 37.32 | |
49 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 37.69 | |
50 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 37.93 | |
51 | 324 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 38.21 | |
52 | 315 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 38.25 | |
53 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 38.65 | |
54 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 39.49 | |
55 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | 40.66 | |
56 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 40.85 | |
57 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 40.86 | |
58 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 41.25 | |
59 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 41.63 | |
60 | 224 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 42.76 | |
61 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 42.92 | |
62 | 193 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 42.98 | |
63 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 43.16 | |
64 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 43.21 | |
65 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 43.59 | |
66 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 43.63 | |
67 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 44.75 | |
68 | 169 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 46.07 | |
69 | 158 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 46.43 | |
70 | 30 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 49.29 | |
71 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 53.20 | |
72 | 187 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 53.66 | |
73 | 137 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 54.23 | |
74 | 172 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 55.77 | |
75 | 146 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 57.32 | |
76 | 140 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 58.56 | |
77 | 160 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 50 m | 1:01.83 | |
78 | 152 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 1:06.11 | |
79 | 12 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 50 m | ||
80 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | ||
81 | 33 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 50 m | ||
82 | 43 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | ||
83 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | ||
84 | 61 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | ||
85 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | ||
86 | 110 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | ||
87 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | ||
88 | 190 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 50 m | ||
89 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | ||
90 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | ||
91 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | ||
92 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 28.39 | |
2 | 143 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 31.86 | |
3 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 33.62 | |
4 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 34.28 | |
5 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 34.62 | |
6 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 35.03 | |
7 | 32 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 35.11 | |
8 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 35.15 | |
9 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 35.89 | |
10 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 35.94 | |
11 | 492 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 36.14 | |
12 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 36.21 | |
13 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 36.30 | |
14 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 36.38 | |
15 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 36.64 | |
16 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 36.77 | |
17 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 37.67 | |
18 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 37.93 | |
19 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 38.56 | |
20 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 38.61 | |
21 | 302 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 38.65 | |
22 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 38.87 | |
23 | 10 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 38.95 | |
24 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 39.01 | |
25 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 39.40 | |
26 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 39.41 | |
27 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 39.78 | |
28 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 40.11 | |
29 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 40.39 | |
30 | 27 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 40.53 | |
31 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 40.66 | |
32 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 40.83 | |
33 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 41.01 | |
34 | 21 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 41.05 | |
35 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 41.07 | |
36 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 41.35 | |
37 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 41.61 | |
38 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 41.96 | |
39 | 317 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 42.07 | |
40 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 42.33 | |
41 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 42.51 | |
42 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 42.62 | |
43 | 174 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 50 m | 43.01 | |
44 | 327 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 43.40 | |
45 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 44.29 | |
46 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 44.31 | |
47 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 44.36 | |
48 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 45.39 | |
49 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 45.55 | |
50 | 162 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 45.62 | |
51 | 183 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 45.94 | |
52 | 177 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 46.51 | |
53 | 154 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 46.84 | |
54 | 279 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 47.28 | |
55 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 47.31 | |
56 | 293 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 50 m | 47.40 | |
57 | 40 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 50 m | 47.44 | |
58 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 47.65 | |
59 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 49.04 | |
60 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 49.25 | |
61 | 167 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 49.42 | |
62 | 306 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 50.27 | |
63 | 39 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 50 m | 50.88 | |
64 | 285 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 51.48 | |
65 | 309 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | 51.74 | |
66 | 288 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 52.64 | |
67 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 52.69 | |
68 | 310 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 0734AI | 50 m | 52.71 | |
69 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 53.36 | |
70 | 316 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 53.49 | |
71 | 282 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 55.41 | |
72 | 207 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 50 m | 56.72 | |
73 | 208 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 57.42 | |
74 | 130 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 50 m | 57.63 | |
75 | 287 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 50 m | 58.26 | |
76 | 198 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 58.29 | |
77 | 325 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 59.72 | |
78 | 123 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 1:01.45 | |
79 | 150 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | 1:16.08 | |
80 | 54 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 50 m | |||
81 | 55 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 50 m | |||
82 | 65 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | ||
83 | 111 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
84 | 134 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | ||
85 | 161 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | ||
86 | 181 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | ||
87 | 215 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 25.80 | ||
2 | 500 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 25.98 | |
3 | 75 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 26.00 | |
4 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 27.92 | |
5 | 536 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM3698 | 50 m | 28.62 | |
6 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 29.91 | |
7 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 30.82 | |
8 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 31.84 | |
9 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 32.59 | |
10 | 9 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.84 | |
11 | 413 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 33.11 | |
12 | 20 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 33.37 | |
13 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 33.51 | |
14 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 34.05 | |
15 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 34.39 | |
16 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 34.67 | |
17 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 34.73 | |
18 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 34.79 | |
19 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 34.82 | |
20 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 35.48 | |
21 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 35.79 | |
22 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 35.83 | |
23 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 36.12 | |
24 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 36.31 | |
25 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 36.64 | |
26 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 36.84 | |
27 | 434 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 37.68 | |
28 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 39.17 | |
29 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 39.49 | |
30 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 39.66 | |
31 | 168 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 40.02 | |
32 | 193 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 40.52 | |
33 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 40.71 | |
34 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 40.84 | |
35 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 41.06 | |
36 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 41.21 | |
37 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 41.83 | |
38 | 224 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 42.14 | |
39 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 42.50 | |
40 | 324 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 43.22 | |
41 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 43.70 | |
42 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 43.78 | |
43 | 284 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 44.26 | |
44 | 315 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 44.62 | |
45 | 137 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 45.41 | |
46 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 45.89 | |
47 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 46.00 | |
48 | 158 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 46.42 | |
49 | 146 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 46.69 | |
50 | 169 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 47.16 | |
51 | 140 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 47.43 | |
52 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | 47.53 | |
53 | 187 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 47.58 | |
54 | 304 | Johannessen Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0749AA | 50 m | 47.91 | |
55 | 152 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 48.43 | |
56 | 172 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 48.96 | |
57 | 43 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 50.03 | |
58 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 50.41 | |
59 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 52.32 | |
60 | 122 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 54.81 | |
61 | 110 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 55.81 | |
62 | 190 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 50 m | 55.84 | |
63 | 160 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 50 m | 57.67 | |
64 | 38 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 50 m | 58.29 | |
65 | 128 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 58.85 | |
66 | 52 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | 59.63 | |
67 | 195 | Skjærbæk Andreas Grenness | 2006 | HELSINGØR | 0653AK | 50 m | 1:03.08 | |
68 | 116 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | ||
69 | 151 | Kayhan Volkan Efe | 2007 | HELSINGØR | 50 m | |||
70 | 186 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 50 m | |||
71 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 7, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 9:34.01 | |
2 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 9:48.99 | |
3 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 10:12.58 | |
4 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 10:12.60 | |
5 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 10:28.20 | |
6 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 10:30.52 | |
7 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 11:40.24 | |
8 | 62 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 11:50.90 | |
9 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 12:09.18 | RES |
10 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 12:28.58 | RES |
11 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 12:37.69 | RES |
12 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 18:29.50 | |
2 | 437 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 18:37.81 | |
3 | 441 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 18:57.86 | |
4 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 19:27.69 | |
5 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 20:59.56 | |
6 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 21:00.00 | |
7 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 21:02.51 | |
8 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 21:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 30.65 | ||
2 | 537 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 30.90 | |
3 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 35.70 | |
4 | 163 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 36.31 | |
5 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 36.79 | |
6 | 164 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 37.25 | |
7 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 38.63 | |
8 | 478 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 50 m | 38.88 | |
9 | 2 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 39.21 | |
10 | 148 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 39.38 | |
11 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 39.66 | |
12 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 39.80 | |
13 | 126 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 41.06 | |
14 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 41.54 | |
15 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 41.76 | |
16 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 41.94 | |
17 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 42.20 | |
18 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 42.35 | |
19 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 42.91 | |
20 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 43.07 | |
21 | 243 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 50 m | 43.31 | |
22 | 26 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 44.44 | |
23 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 45.84 | |
24 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 45.89 | |
25 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 45.97 | |
26 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 46.13 | |
27 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 46.42 | |
28 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 46.52 | |
29 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 46.77 | |
30 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 47.07 | |
31 | 24 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 47.13 | |
32 | 174 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 50 m | 47.77 | |
33 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 48.10 | |
34 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 48.11 | |
35 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 48.17 | |
36 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 48.80 | |
37 | 316 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 51.29 | |
38 | 198 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 51.63 | |
39 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 51.76 | |
40 | 177 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 51.82 | |
41 | 279 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 53.11 | |
42 | 167 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 54.43 | |
43 | 288 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 54.88 | |
44 | 161 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 55.91 | |
45 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 57.34 | |
46 | 130 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 50 m | 59.21 | |
47 | 317 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 59.55 | |
48 | 306 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 59.80 | |
49 | 208 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 1:00.15 | |
50 | 162 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:00.46 | |
51 | 154 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:07.45 | |
52 | 181 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: eGastro |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 28.58 | |
2 | 11 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 28.72 | |
3 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.79 | |
4 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 32.06 | |
5 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 32.28 | ||
6 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 32.79 | |
7 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 32.79 | |
8 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 33.32 | |
9 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 33.48 | |
10 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 34.01 | |
11 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 34.94 | |
12 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 36.18 | |
13 | 383 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 36.45 | |
14 | 31 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 37.48 | |
15 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 37.49 | |
16 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 38.03 | |
17 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 38.34 | |
18 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 38.77 | |
19 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 39.57 | |
20 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 40.11 | |
21 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 40.45 | |
22 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 40.57 | |
23 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 41.22 | |
24 | 477 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 50 m | 41.60 | |
25 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 41.85 | |
26 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 41.94 | |
27 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 42.00 | |
28 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 42.49 | |
29 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 43.64 | |
30 | 3 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 43.85 | |
31 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 45.67 | |
32 | 23 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 45.89 | |
33 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 46.73 | |
34 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 48.04 | |
35 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 49.11 | |
36 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 51.71 | |
37 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 51.88 | |
38 | 169 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 52.76 | |
39 | 187 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 54.30 | |
40 | 146 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 54.49 | |
41 | 158 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 54.77 | |
42 | 160 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 50 m | 55.37 | |
43 | 172 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 57.20 | |
44 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 57.33 | |
45 | 140 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 57.53 | |
46 | 137 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 58.20 | |
47 | 193 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 58.29 | |
48 | 152 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 58.54 | |
49 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 58.73 | |
50 | 71 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 50 m | |||
51 | 116 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | ||
52 | 128 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | ||
53 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 502 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 25.34 | |
2 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 26.60 | ||
3 | 79 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 26.91 | |
4 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.00 | ||
5 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.00 | ||
6 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 27.02 | |
7 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 27.31 | |
8 | 537 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 27.50 | |
9 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 27.95 | |
10 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 28.45 | |
11 | 32 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.54 | |
12 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 28.82 | ||
13 | 29 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.88 | |
14 | 164 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 29.15 | |
15 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.15 | |
16 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 29.56 | |
17 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 29.65 | |
18 | 269 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 29.82 | |
19 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 29.87 | |
20 | 504 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.89 | |
21 | 203 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 30.03 | |
22 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 30.20 | |
23 | 212 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 30.26 | |
24 | 159 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 30.32 | |
25 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 30.32 | |
26 | 163 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 30.47 | |
27 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 30.65 | |
28 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 30.70 | |
29 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 30.75 | |
30 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 30.75 | ||
31 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 30.75 | ||
32 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 30.85 | |
33 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 31.07 | |
34 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 31.10 | |
35 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 31.51 | |
36 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 31.58 | |
37 | 478 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 50 m | 31.60 | |
38 | 10 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 31.75 | |
39 | 34 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 31.87 | |
40 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 31.88 | |
41 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 31.94 | |
42 | 492 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 31.97 | |
43 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 31.99 | |
44 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.09 | |
45 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 32.10 | |
46 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 32.13 | |
47 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 32.25 | |
48 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 32.30 | |
49 | 56 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 32.31 | |
50 | 191 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 32.42 | |
51 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 32.55 | |
52 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 32.60 | |
53 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 32.72 | |
54 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 32.75 | |
55 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 32.80 | |
56 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 33.03 | |
57 | 7 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 33.17 | |
58 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 33.38 | |
59 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 33.51 | |
60 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 33.55 | |
61 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 33.55 | |
62 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 33.87 | |
63 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 33.90 | |
64 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 33.94 | |
65 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 33.98 | |
66 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 34.09 | |
67 | 27 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 34.22 | |
68 | 243 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 50 m | 34.23 | |
69 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 34.57 | |
70 | 26 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 34.58 | |
71 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 34.71 | |
72 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 34.83 | |
73 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 34.86 | |
74 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 34.90 | |
75 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 34.98 | |
76 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 35.08 | |
77 | 232 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | 35.56 | |
78 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 35.64 | |
79 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 35.69 | |
80 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 35.73 | |
81 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 35.75 | |
82 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 35.81 | |
83 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 35.83 | |
84 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 36.07 | |
85 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 36.23 | |
86 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 36.26 | |
87 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 36.32 | |
88 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 36.75 | |
89 | 177 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 37.12 | |
90 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 37.27 | |
91 | 162 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 37.57 | |
92 | 183 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 37.62 | |
93 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 37.63 | |
94 | 167 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 37.78 | |
95 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 37.97 | |
96 | 174 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 50 m | 38.07 | |
97 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 38.45 | |
98 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | 38.56 | |
99 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 38.80 | |
100 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 38.88 | |
101 | 154 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 39.13 | |
102 | 327 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 39.98 | |
103 | 309 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | 40.43 | |
104 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 41.42 | |
105 | 293 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 50 m | 41.95 | |
106 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 42.87 | |
107 | 310 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 0734AI | 50 m | 43.58 | |
108 | 39 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 50 m | 44.04 | |
109 | 285 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 44.77 | |
110 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 45.64 | |
111 | 60 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 46.37 | |
112 | 130 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 50 m | 46.37 | |
113 | 161 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 46.60 | |
114 | 198 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 47.27 | |
115 | 208 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 50 m | 49.86 | |
116 | 282 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 50.42 | |
117 | 325 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 50.65 | |
118 | 287 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 50 m | 51.42 | |
119 | 207 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 50 m | 55.23 | |
120 | 123 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 55.95 | |
121 | 65 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 56.81 | |
122 | 532 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 50 m | 1:00.48 | |
123 | 150 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | 1:01.23 | |
124 | 54 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 50 m | |||
125 | 55 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 50 m | |||
126 | 111 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
127 | 114 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 50 m | |||
128 | 117 | Brix-Berthelsen Ingeborg | 2007 | HELSINGØR | 50 m | |||
129 | 124 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
130 | 125 | Frost Mathilde Høltzer | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
131 | 129 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 50 m | |||
132 | 134 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 50 m | ||
133 | 149 | Juul-Andrés Silje | 2006 | HELSINGØR | 50 m | |||
134 | 181 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | ||
135 | 215 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | ||
136 | 217 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | ||
137 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
138 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | ||
139 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | ||
140 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | ||
141 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | ||
142 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | ||
143 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | ||
144 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | ||
145 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Fakta |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 22.73 | |
2 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 23.49 | ||
3 | 534 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 23.77 | |
4 | 76 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 23.78 | |
5 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 24.72 | ||
6 | 72 | Sundell Alexander Almeida | 1997 | HS | AH3597 | 50 m | 24.75 | |
7 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 25.40 | ||
8 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 25.60 | |
9 | 19 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 50 m | 25.96 | |
10 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 25.99 | |
11 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 26.12 | |
12 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 26.17 | |
13 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 26.45 | ||
14 | 30 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 26.53 | |
15 | 22 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.67 | |
16 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.01 | |
17 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 27.74 | |
18 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 27.75 | ||
19 | 25 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 27.98 | |
20 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 28.12 | |
21 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 28.28 | |
22 | 9 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 28.34 | |
23 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 28.39 | |
24 | 370 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 28.56 | |
25 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 28.60 | |
26 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 28.66 | |
27 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 28.73 | |
28 | 413 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 28.83 | |
29 | 31 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 29.28 | |
30 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 29.30 | |
31 | 135 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 29.59 | |
32 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 29.63 | |
33 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 29.79 | |
34 | 477 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 50 m | 29.87 | |
35 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 29.96 | |
36 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 30.05 | |
37 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 30.10 | |
38 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 30.11 | |
39 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 30.40 | |
40 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 30.41 | |
41 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 30.49 | |
42 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 30.52 | |
43 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 30.52 | |
44 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 30.66 | |
45 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 30.90 | |
46 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 30.90 | |
47 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 31.26 | |
48 | 6 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 31.39 | |
49 | 33 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 50 m | 31.48 | |
50 | 3 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 31.49 | |
51 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 31.61 | |
52 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 31.62 | |
53 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 32.04 | |
54 | 12 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 50 m | 32.07 | |
55 | 28 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 32.23 | |
56 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 32.45 | |
57 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 32.57 | |
58 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 32.67 | |
59 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 32.69 | |
60 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 32.97 | |
61 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 33.06 | |
62 | 224 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 33.13 | |
63 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 33.15 | |
64 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.45 | |
65 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 33.78 | |
66 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 33.83 | |
67 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 33.94 | |
68 | 23 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 34.22 | |
69 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 34.45 | |
70 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 34.71 | |
71 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 34.94 | |
72 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 35.40 | |
73 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 35.50 | |
74 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 35.56 | |
75 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 35.62 | |
76 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 36.00 | |
77 | 284 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 36.65 | |
78 | 137 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 36.80 | |
79 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 37.23 | |
80 | 193 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 37.61 | |
81 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | 37.81 | |
82 | 158 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 38.30 | |
83 | 140 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 38.43 | |
84 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 38.49 | |
85 | 169 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 38.57 | |
86 | 187 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 39.30 | |
87 | 61 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 39.95 | |
88 | 304 | Johannessen Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0749AA | 50 m | 40.52 | |
89 | 190 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 50 m | 40.87 | |
90 | 152 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 41.12 | |
91 | 146 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 41.13 | |
92 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 41.66 | |
93 | 172 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 42.98 | |
94 | 122 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 43.58 | |
95 | 160 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 50 m | 43.96 | |
96 | 110 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 48.58 | |
97 | 128 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 49.33 | |
98 | 52 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | 53.02 | |
99 | 195 | Skjærbæk Andreas Grenness | 2006 | HELSINGØR | 0653AK | 50 m | 56.64 | |
100 | 38 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 50 m | 57.04 | |
101 | 43 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | ||
102 | 71 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 50 m | |||
103 | 116 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | ||
104 | 151 | Kayhan Volkan Efe | 2007 | HELSINGØR | 50 m | |||
105 | 170 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 50 m | |||
106 | 178 | Olander Valdemar | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
107 | 179 | Olander Viggo | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
108 | 185 | Ratzlaff Mikkel Burin | 2006 | HELSINGØR | 50 m | |||
109 | 186 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 50 m | |||
110 | 202 | Sorgini Maxino | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
111 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | ||
112 | 434 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | ||
113 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | ||
114 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | ||
115 | 503 | Dreyøe Oliver Meldgaard | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 13, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 49.02 | |
2 | 76 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 51.21 | |
3 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 52.80 | ||
4 | 72 | Sundell Alexander Almeida | 1997 | HS | AH3597 | 50 m | 53.36 | |
5 | 347 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 54.18 | |
6 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 54.36 | ||
7 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 54.84 | |
8 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 55.37 | |
9 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 55.54 | |
10 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 55.55 | |
11 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 55.59 | |
12 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 55.69 | |
13 | 334 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 55.82 | |
14 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 55.88 | |
15 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 55.89 | |
16 | 362 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 56.02 | |
17 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 56.54 | |
18 | 360 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 56.95 | |
19 | 30 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 57.59 | |
20 | 411 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 50 m | 57.83 | |
21 | 367 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 58.23 | |
22 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 58.44 | |
23 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 58.56 | |
24 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 58.91 | |
25 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 58.99 | |
26 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 59.24 | ||
27 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 59.37 | |
28 | 91 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 59.46 | |
29 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 59.92 | |
30 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 59.96 | |
31 | 341 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:00.20 | |
32 | 87 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:00.23 | |
33 | 100 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 50 m | 1:00.55 | |
34 | 340 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:00.85 | |
35 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:01.54 | |
36 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:01.54 | |
37 | 515 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:01.55 | ||
38 | 25 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 1:01.76 | |
39 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:01.94 | |
40 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:01.94 | |
41 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:02.15 | |
42 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:02.48 | |
43 | 9 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:02.78 | |
44 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:02.82 | |
45 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:03.04 | ||
46 | 370 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:03.06 | |
47 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:03.11 | |
48 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:03.26 | |
49 | 6 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 1:03.28 | |
50 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:03.33 | |
51 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:03.36 | |
52 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:03.47 | |
53 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:03.57 | |
54 | 353 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:03.65 | |
55 | 95 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 1:04.50 | |
56 | 477 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 50 m | 1:04.59 | |
57 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:04.61 | |
58 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:05.06 | |
59 | 142 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:05.39 | |
60 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:05.41 | |
61 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:05.82 | |
62 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:05.87 | |
63 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:06.07 | |
64 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:06.11 | |
65 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:06.12 | |
66 | 135 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:06.15 | |
67 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:06.15 | |
68 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:06.35 | |
69 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:06.66 | |
70 | 31 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 1:06.75 | |
71 | 336 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:06.81 | |
72 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 1:06.96 | |
73 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:07.02 | |
74 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:07.07 | |
75 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:07.54 | |
76 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:07.77 | |
77 | 89 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 1:07.81 | |
78 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 1:08.31 | |
79 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:08.54 | |
80 | 346 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:08.66 | |
81 | 458 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:08.75 | |
82 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:08.86 | |
83 | 450 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:08.88 | |
84 | 28 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:09.83 | |
85 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:09.91 | |
86 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:10.57 | |
87 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:10.73 | |
88 | 3 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 1:10.84 | |
89 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:11.07 | |
90 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:11.14 | |
91 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:11.25 | |
92 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 1:11.39 | |
93 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:11.56 | |
94 | 517 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:12.56 | ||
95 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 1:12.60 | |
96 | 453 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:12.60 | |
97 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 1:12.72 | |
98 | 261 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:12.78 | |
99 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:12.84 | |
100 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:12.85 | |
101 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 1:12.86 | |
102 | 33 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 50 m | 1:13.11 | |
103 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:13.44 | |
104 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:13.53 | |
105 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 1:13.53 | |
106 | 315 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:13.81 | |
107 | 93 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 1:13.87 | |
108 | 516 | Schank Nikita | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.92 | ||
109 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:14.25 | |
110 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:14.46 | |
111 | 12 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 50 m | 1:14.91 | |
112 | 359 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:15.58 | |
113 | 361 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:15.59 | |
114 | 431 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:15.92 | |
115 | 103 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:16.21 | |
116 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 1:16.66 | |
117 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:16.93 | |
118 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:17.09 | |
119 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:17.21 | |
120 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:17.43 | |
121 | 507 | Gericke Mathis | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:18.05 | ||
122 | 23 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:18.47 | |
123 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:18.53 | |
124 | 449 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:18.54 | |
125 | 451 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:18.69 | |
126 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:18.86 | |
127 | 392 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:18.92 | |
128 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:18.93 | |
129 | 426 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:19.15 | |
130 | 97 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:19.73 | |
131 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 1:20.33 | |
132 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:21.11 | |
133 | 90 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 1:22.15 | |
134 | 101 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 1:22.18 | |
135 | 272 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:23.22 | |
136 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | 1:23.60 | |
137 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:25.07 | |
138 | 44 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 1:25.71 | |
139 | 284 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:25.91 | |
140 | 350 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:25.92 | |
141 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:26.46 | |
142 | 333 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:26.92 | |
143 | 61 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 1:27.05 | |
144 | 331 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:27.15 | |
145 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 1:27.19 | |
146 | 428 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:27.46 | |
147 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:28.85 | |
148 | 83 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:29.75 | |
149 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:29.95 | |
150 | 43 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 1:30.60 | |
151 | 86 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 1:31.84 | |
152 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:33.79 | |
153 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 1:34.42 | |
154 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 1:35.08 | |
155 | 265 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 50 m | 1:35.39 | |
156 | 258 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 50 m | 1:51.20 | |
157 | 52 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | ||
158 | 82 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | ||
159 | 107 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 0401AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 14, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Arbejdernes Landsbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:59.17 | ||
2 | 502 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 2:02.26 | |
3 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 2:05.76 | |
4 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:08.18 | |
5 | 79 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 2:08.60 | |
6 | 501 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 2:09.59 | |
7 | 355 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:12.05 | |
8 | 269 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:12.11 | |
9 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:13.00 | ||
10 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:15.38 | |
11 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:16.56 | |
12 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:17.32 | ||
13 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:19.64 | |
14 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:19.72 | |
15 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 2:20.04 | |
16 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:21.16 | |
17 | 339 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:21.17 | |
18 | 400 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:21.32 | |
19 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:21.67 | |
20 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:22.78 | ||
21 | 518 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:23.05 | ||
22 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 2:23.32 | |
23 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 2:23.42 | |
24 | 354 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:23.46 | |
25 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:23.74 | |
26 | 357 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:23.87 | |
27 | 94 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 2:24.95 | |
28 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:24.97 | |
29 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:25.01 | |
30 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:25.22 | |
31 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:25.26 | ||
32 | 342 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:25.51 | |
33 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:25.63 | |
34 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:26.06 | ||
35 | 351 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:27.22 | |
36 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 2:27.62 | |
37 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:27.76 | |
38 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:27.81 | |
39 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:27.96 | |
40 | 88 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 2:28.02 | |
41 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:28.03 | |
42 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 2:28.10 | |
43 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:28.14 | |
44 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 2:28.43 | |
45 | 467 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 2:28.59 | |
46 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:29.85 | |
47 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:30.03 | |
48 | 492 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 2:30.28 | |
49 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:30.34 | |
50 | 102 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 2:30.60 | |
51 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:30.79 | |
52 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:31.90 | |
53 | 433 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:32.06 | |
54 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:32.13 | |
55 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:32.36 | |
56 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 2:33.48 | |
57 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:33.48 | |
58 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:33.74 | |
59 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:34.08 | |
60 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 2:34.14 | |
61 | 84 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 2:34.31 | |
62 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 2:34.44 | |
63 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:34.54 | |
64 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 2:34.83 | |
65 | 26 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 2:34.97 | |
66 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 2:35.07 | |
67 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:35.17 | |
68 | 10 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:35.31 | |
69 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:35.81 | |
70 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 2:35.91 | |
71 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 2:36.12 | |
72 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:36.52 | |
73 | 105 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 2:36.69 | |
74 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 2:37.30 | |
75 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 2:38.02 | |
76 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 2:38.26 | |
77 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:38.42 | |
78 | 447 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:38.48 | |
79 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:38.57 | |
80 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:38.61 | |
81 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 2:38.65 | |
82 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:38.71 | |
83 | 396 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 2:39.19 | |
84 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 2:39.38 | |
85 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 2:39.57 | |
86 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 2:40.00 | |
87 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 2:40.15 | |
88 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:40.29 | |
89 | 430 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:40.86 | |
90 | 514 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:41.89 | ||
91 | 80 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | 2:42.25 | |
92 | 81 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 50 m | 2:42.90 | |
93 | 232 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | 2:42.97 | |
94 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:43.28 | |
95 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 2:43.29 | |
96 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 2:44.19 | |
97 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:44.41 | |
98 | 444 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:44.52 | |
99 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:44.83 | ||
100 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 2:45.16 | |
101 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 2:45.72 | |
102 | 106 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 50 m | 2:45.92 | |
103 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 2:45.93 | |
104 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:47.90 | |
105 | 62 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:48.60 | |
106 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:49.00 | ||
107 | 427 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 2:50.07 | |
108 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 2:50.12 | |
109 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 2:50.29 | |
110 | 448 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:50.40 | |
111 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 2:50.48 | |
112 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 2:52.97 | |
113 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:53.90 | |
114 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 2:55.23 | |
115 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 2:55.23 | |
116 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:55.61 | |
117 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 2:55.95 | |
118 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 2:56.66 | |
119 | 352 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:56.73 | |
120 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:56.91 | |
121 | 454 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:57.08 | |
122 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 2:57.14 | |
123 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 2:57.17 | |
124 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 2:57.50 | |
125 | 99 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 2:57.93 | |
126 | 27 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 2:58.50 | |
127 | 398 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:58.56 | |
128 | 456 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 50 m | 3:00.01 | |
129 | 92 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 3:01.43 | |
130 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:05.70 | |
131 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 3:06.20 | |
132 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:06.42 | |
133 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 3:07.99 | |
134 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:08.55 | |
135 | 96 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 3:09.11 | |
136 | 348 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 3:10.39 | |
137 | 337 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 3:10.97 | |
138 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 3:22.02 | |
139 | 429 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:23.43 | |
140 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 3:25.36 | |
141 | 455 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 3:27.03 | |
142 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 3:27.29 | |
143 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:28.71 | |
144 | 366 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 3:29.67 | |
145 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 3:42.09 | |
146 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 3:42.27 | |
147 | 7 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | ||
148 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | ||
149 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
150 | 345 | Heyliger Rebecca | 1992 | HVIDOVRE | 9234AP | 50 m | ||
151 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: eGastro |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:19.58 | |
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:21.94 | |
3 | 77 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 2:22.35 | |
4 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:31.62 | |
5 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:34.67 | |
6 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:37.45 | |
7 | 367 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 2:37.67 | |
8 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:38.74 | |
9 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:38.84 | |
10 | 91 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 2:42.45 | |
11 | 440 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:49.78 | |
12 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:50.69 | |
13 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:52.66 | |
14 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:55.02 | |
15 | 261 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 3:00.03 | |
16 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 3:00.46 | |
17 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 3:01.04 | |
18 | 383 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 3:01.43 | |
19 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 3:01.57 | |
20 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 3:04.71 | |
21 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 3:06.32 | |
22 | 449 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 3:07.06 | |
23 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 3:07.43 | |
24 | 424 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 3:09.58 | |
25 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 3:10.89 | |
26 | 453 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 3:11.30 | |
27 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 3:13.51 | |
28 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 3:13.63 | |
29 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 3:15.37 | |
30 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 3:17.94 | |
31 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 3:20.21 | |
32 | 431 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 3:20.93 | |
33 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 3:22.36 | |
34 | 89 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 3:24.39 | |
35 | 425 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 3:29.45 | |
36 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:41.09 | |
37 | 457 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 3:43.99 | |
38 | 452 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 3:48.64 | |
39 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 3:56.60 | |
40 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 3:56.92 | |
41 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 4:05.38 | |
42 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 4:28.77 | |
43 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | ||
44 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | ||
45 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | ||
46 | 368 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 50 m | ||
47 | 437 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | ||
48 | 441 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Kvickly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:15.68 | |
2 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:16.82 | |
3 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:17.39 | ||
4 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:17.72 | |
5 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:18.38 | |
6 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:19.21 | |
7 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:19.38 | |
8 | 343 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:19.82 | |
9 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.97 | ||
10 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:21.09 | |
11 | 164 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:22.09 | |
12 | 494 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 50 m | 1:22.32 | |
13 | 332 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:22.41 | |
14 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:22.59 | |
15 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:22.96 | |
16 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:23.14 | |
17 | 444 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:23.37 | |
18 | 148 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:23.47 | |
19 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:23.62 | ||
20 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:23.69 | |
21 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:24.02 | |
22 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:24.13 | |
23 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:24.64 | ||
24 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:25.00 | |
25 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:25.24 | |
26 | 478 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 50 m | 1:25.36 | |
27 | 433 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:25.64 | |
28 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:26.06 | |
29 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:26.06 | |
30 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:26.27 | |
31 | 94 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 1:26.49 | |
32 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:27.32 | |
33 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:28.26 | |
34 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 1:28.34 | |
35 | 430 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:28.93 | |
36 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 1:30.24 | |
37 | 126 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:30.28 | |
38 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:30.28 | |
39 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:30.36 | |
40 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:30.55 | |
41 | 84 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 1:31.85 | |
42 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:32.05 | |
43 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:32.40 | |
44 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:32.59 | |
45 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:32.70 | |
46 | 512 | Mehreteab Naomi | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:33.21 | ||
47 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 1:33.90 | |
48 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:33.95 | |
49 | 524 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:34.60 | ||
50 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:35.27 | |
51 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:35.54 | |
52 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:35.78 | |
53 | 448 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:36.46 | |
54 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 1:37.12 | |
55 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:37.27 | |
56 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:37.28 | |
57 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:37.38 | |
58 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:38.31 | |
59 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:38.58 | |
60 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:38.84 | |
61 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 1:39.01 | |
62 | 102 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 1:39.36 | |
63 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:39.44 | |
64 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:39.83 | |
65 | 24 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:40.44 | |
66 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:40.51 | |
67 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:40.57 | |
68 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:40.58 | |
69 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:40.95 | |
70 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:41.29 | |
71 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:42.05 | |
72 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:42.05 | |
73 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:42.21 | |
74 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:42.52 | |
75 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:42.88 | |
76 | 105 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:42.95 | |
77 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:43.24 | |
78 | 456 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 50 m | 1:43.55 | |
79 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 1:43.70 | |
80 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:44.04 | |
81 | 455 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:44.39 | |
82 | 98 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:45.80 | |
83 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:46.10 | |
84 | 92 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:46.29 | |
85 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:46.60 | |
86 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:47.16 | |
87 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 1:47.34 | |
88 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:48.10 | |
89 | 316 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 1:48.93 | |
90 | 395 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:49.02 | |
91 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:49.53 | |
92 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:49.62 | |
93 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:49.67 | |
94 | 21 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:50.11 | |
95 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:50.62 | |
96 | 399 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:51.16 | |
97 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:51.19 | |
98 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 1:51.99 | |
99 | 183 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:52.04 | |
100 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:52.09 | |
101 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:52.26 | |
102 | 403 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:53.35 | |
103 | 454 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:54.48 | |
104 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:55.02 | |
105 | 85 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 50 m | 1:55.43 | |
106 | 365 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 1:55.47 | |
107 | 288 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:56.28 | |
108 | 317 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 1:56.28 | |
109 | 429 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:56.37 | |
110 | 404 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:58.10 | |
111 | 279 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:58.12 | |
112 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:58.54 | |
113 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 1:59.04 | |
114 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | 1:59.27 | |
115 | 285 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:59.29 | |
116 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 2:00.05 | |
117 | 254 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 50 m | 2:03.60 | |
118 | 104 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 2:03.70 | |
119 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 2:03.72 | |
120 | 57 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 2:06.25 | |
121 | 306 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 2:08.48 | |
122 | 394 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 2:11.47 | |
123 | 58 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 50 m | 2:14.84 | |
124 | 282 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:16.17 | |
125 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 2:19.59 | |
126 | 327 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 2:19.78 | |
127 | 310 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 0734AI | 50 m | 2:20.94 | |
128 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 2:21.34 | |
129 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:22.94 | |
130 | 325 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:26.97 | |
131 | 88 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 2:45.33 | |
132 | 81 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 50 m | ||
133 | 255 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 50 m | ||
134 | 287 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 50 m | ||
135 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | ||
136 | 309 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:03.47 | ||
2 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:12.76 | ||
3 | 240 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:14.58 | |
4 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:19.11 | |
5 | 364 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:21.24 | |
6 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:22.09 | |
7 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:23.25 | |
8 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:23.64 | |
9 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:23.84 | |
10 | 437 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:28.13 | |
11 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:33.72 | |
12 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:34.95 | |
13 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 2:36.07 | |
14 | 413 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:36.82 | |
15 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 2:37.18 | |
16 | 9 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:37.81 | |
17 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:38.36 | |
18 | 425 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 2:38.82 | |
19 | 20 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 2:39.12 | |
20 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:39.19 | |
21 | 440 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:39.61 | |
22 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:39.85 | ||
23 | 294 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:39.90 | |
24 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 2:40.12 | |
25 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:40.22 | |
26 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:40.40 | |
27 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:41.46 | |
28 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:41.67 | |
29 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 2:42.16 | |
30 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:42.81 | |
31 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:43.80 | |
32 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 2:44.15 | |
33 | 457 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:44.73 | |
34 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:46.32 | |
35 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:47.11 | |
36 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:48.29 | |
37 | 441 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:48.56 | |
38 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 2:49.70 | |
39 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:51.54 | |
40 | 450 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:51.89 | |
41 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 2:52.94 | |
42 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:55.38 | |
43 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:56.29 | |
44 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:56.44 | |
45 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:57.69 | |
46 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:57.69 | |
47 | 424 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 2:58.61 | |
48 | 452 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 3:02.79 | |
49 | 363 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 3:05.56 | |
50 | 458 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 3:05.82 | |
51 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 3:08.87 | |
52 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 3:09.77 | |
53 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 3:11.26 | |
54 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 3:11.55 | |
55 | 426 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 3:12.71 | |
56 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 3:14.24 | |
57 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 3:14.77 | |
58 | 428 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:39.14 | |
59 | 451 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 3:41.52 | |
60 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:51.96 | |
61 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | ||
62 | 44 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | ||
63 | 95 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | ||
64 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | ||
65 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | ||
66 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | ||
67 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | ||
68 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.14 | |
2 | 354 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:07.18 | |
3 | 339 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:07.76 | |
4 | 355 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:08.55 | |
5 | 143 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:08.78 | |
6 | 467 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:09.71 | |
7 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:10.00 | ||
8 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:10.24 | |
9 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:11.15 | |
10 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:12.23 | |
11 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:12.84 | |
12 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:13.89 | |
13 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:14.01 | |
14 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:14.39 | |
15 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:15.15 | |
16 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:15.52 | |
17 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:15.62 | |
18 | 518 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.62 | ||
19 | 34 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:15.92 | |
20 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:16.01 | |
21 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:16.09 | |
22 | 8 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:16.17 | |
23 | 524 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.45 | ||
24 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:16.45 | ||
25 | 351 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:16.61 | |
26 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:16.80 | |
27 | 29 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:16.89 | |
28 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:17.37 | |
29 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:17.43 | |
30 | 492 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:17.65 | |
31 | 396 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:18.19 | |
32 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:18.71 | |
33 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:18.90 | |
34 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:19.07 | ||
35 | 527 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:19.30 | ||
36 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:19.44 | |
37 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:19.49 | |
38 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:19.65 | |
39 | 342 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:19.73 | |
40 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.14 | ||
41 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:20.33 | |
42 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:20.45 | |
43 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 1:20.53 | |
44 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.85 | ||
45 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:20.95 | |
46 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:21.57 | |
47 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:21.57 | |
48 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 1:21.59 | |
49 | 508 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:21.62 | ||
50 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:22.09 | |
51 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:23.08 | |
52 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:24.00 | |
53 | 447 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:24.04 | |
54 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:24.50 | |
55 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 1:24.84 | |
56 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:25.14 | |
57 | 352 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:25.56 | |
58 | 456 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 50 m | 1:25.73 | |
59 | 454 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:25.99 | |
60 | 232 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | 1:26.14 | |
61 | 427 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:26.40 | |
62 | 514 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.07 | ||
63 | 239 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:27.23 | |
64 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.92 | ||
65 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:27.96 | |
66 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:28.52 | |
67 | 455 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:29.16 | |
68 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:29.34 | |
69 | 337 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:29.53 | |
70 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 1:29.59 | |
71 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:29.76 | |
72 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:29.81 | |
73 | 398 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 1:30.12 | |
74 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 1:30.34 | |
75 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:30.50 | |
76 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:30.57 | |
77 | 512 | Mehreteab Naomi | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:30.76 | ||
78 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:31.04 | |
79 | 475 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:31.11 | |
80 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 1:31.55 | |
81 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:31.68 | |
82 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:32.73 | |
83 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:33.22 | |
84 | 399 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:33.31 | |
85 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 1:33.68 | |
86 | 395 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:34.18 | |
87 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:34.96 | |
88 | 348 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 1:35.96 | |
89 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:37.13 | |
90 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:37.32 | |
91 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:37.71 | |
92 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 1:38.87 | |
93 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | 1:39.21 | |
94 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:42.72 | |
95 | 429 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:43.41 | |
96 | 306 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:44.10 | |
97 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 1:45.00 | |
98 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:45.35 | |
99 | 403 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:45.41 | |
100 | 317 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 1:47.74 | |
101 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 1:48.06 | |
102 | 365 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 1:49.19 | |
103 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:51.32 | |
104 | 285 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:52.98 | |
105 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 1:54.19 | |
106 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:54.23 | |
107 | 394 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:55.54 | |
108 | 60 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 1:55.98 | |
109 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:56.03 | |
110 | 327 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 2:00.07 | |
111 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 2:01.78 | |
112 | 282 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:04.73 | |
113 | 57 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 2:05.58 | |
114 | 58 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 50 m | 2:09.62 | |
115 | 325 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:12.38 | |
116 | 287 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 50 m | 2:13.53 | |
117 | 51 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 2:23.98 | |
118 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | ||
119 | 65 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | ||
120 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | ||
121 | 255 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 50 m | ||
122 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
123 | 288 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | ||
124 | 309 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | ||
125 | 310 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 0734AI | 50 m | ||
126 | 316 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | ||
127 | 404 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:12.00 | ||
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:13.09 | |
3 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:15.31 | |
4 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:16.07 | |
5 | 334 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 2:16.82 | |
6 | 360 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:20.30 | |
7 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 2:20.53 | |
8 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:20.61 | |
9 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:21.68 | |
10 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 2:22.18 | |
11 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:22.62 | |
12 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:24.50 | |
13 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:25.21 | |
14 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:25.87 | |
15 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:27.26 | |
16 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:28.53 | ||
17 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:28.77 | ||
18 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 2:28.85 | |
19 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:29.46 | |
20 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:30.95 | |
21 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 2:32.10 | |
22 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:33.06 | |
23 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:34.07 | |
24 | 434 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:34.21 | |
25 | 445 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 2:35.35 | |
26 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:35.53 | |
27 | 353 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:35.70 | |
28 | 515 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:38.14 | ||
29 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:39.89 | |
30 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:40.15 | |
31 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:40.18 | |
32 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 2:40.81 | |
33 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:41.58 | ||
34 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 2:41.92 | |
35 | 383 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 2:43.24 | |
36 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:43.40 | |
37 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 2:43.51 | |
38 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:44.54 | |
39 | 336 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:44.64 | |
40 | 414 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:45.28 | |
41 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 2:45.89 | |
42 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:48.04 | |
43 | 417 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:48.26 | |
44 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 2:48.75 | |
45 | 261 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:48.99 | |
46 | 457 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:49.07 | |
47 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:49.13 | |
48 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 2:49.18 | |
49 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 2:49.69 | |
50 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:50.42 | |
51 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:51.02 | |
52 | 418 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:51.90 | |
53 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 2:53.02 | |
54 | 142 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 2:54.32 | |
55 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 2:54.62 | |
56 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 2:56.42 | |
57 | 346 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:57.74 | |
58 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:58.63 | |
59 | 453 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 3:00.18 | |
60 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 3:00.53 | |
61 | 517 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:01.04 | ||
62 | 315 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 3:01.66 | |
63 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 3:01.92 | |
64 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 3:02.00 | |
65 | 431 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 3:02.31 | |
66 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 3:02.42 | |
67 | 516 | Schank Nikita | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:02.54 | ||
68 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 3:02.91 | |
69 | 450 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 3:03.23 | |
70 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 3:03.86 | |
71 | 507 | Gericke Mathis | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:05.35 | ||
72 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 3:05.85 | |
73 | 449 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 3:05.90 | |
74 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 3:06.92 | |
75 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 3:08.71 | |
76 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 3:08.93 | |
77 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 3:09.40 | |
78 | 392 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 3:12.38 | |
79 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:12.87 | |
80 | 452 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 3:17.17 | |
81 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 3:21.96 | |
82 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 3:22.44 | |
83 | 272 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 3:25.90 | |
84 | 426 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 3:42.02 | |
85 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 3:42.54 | |
86 | 428 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:42.69 | |
87 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 3:46.96 | |
88 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 3:49.73 | |
89 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:51.73 | |
90 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 4:52.68 | |
91 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | ||
92 | 43 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | ||
93 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | ||
94 | 173 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 0221AR | 50 m | ||
95 | 258 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 50 m | ||
96 | 265 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 50 m | ||
97 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | ||
98 | 364 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | ||
99 | 368 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 50 m | ||
100 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 20, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Arbejdernes Landsbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:12.22 | ||
2 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:27.57 | |
3 | 343 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:29.23 | |
4 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 4:31.00 | |
5 | 269 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:36.04 | |
6 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 4:50.20 | |
7 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:50.27 | |
8 | 421 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 4:53.43 | |
9 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 4:53.85 | |
10 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 4:53.87 | |
11 | 400 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 4:54.25 | |
12 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 4:54.45 | |
13 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 4:54.89 | |
14 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 4:58.60 | |
15 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 4:59.47 | |
16 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 5:02.46 | |
17 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 5:03.89 | |
18 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 5:03.94 | |
19 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 5:04.23 | |
20 | 415 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 5:04.76 | |
21 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 5:05.36 | |
22 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:05.38 | ||
23 | 342 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 5:05.79 | |
24 | 8 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 5:06.23 | |
25 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 5:06.62 | |
26 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:07.30 | ||
27 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 5:07.31 | |
28 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 5:07.54 | |
29 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 5:08.09 | |
30 | 339 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 5:10.39 | |
31 | 524 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:12.73 | ||
32 | 467 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 5:13.20 | |
33 | 438 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 5:13.67 | |
34 | 443 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 5:14.62 | |
35 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:14.70 | ||
36 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 5:15.94 | |
37 | 518 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:19.08 | ||
38 | 419 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:21.78 | |
39 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 5:25.88 | |
40 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 5:26.72 | |
41 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 5:29.34 | |
42 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 5:31.53 | |
43 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 5:38.48 | |
44 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 5:39.52 | |
45 | 430 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 5:41.28 | |
46 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 5:41.85 | |
47 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 5:44.44 | |
48 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 5:44.51 | |
49 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 5:45.10 | |
50 | 427 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 5:47.49 | |
51 | 62 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 5:49.79 | |
52 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 5:55.31 | |
53 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 5:55.32 | |
54 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:56.99 | ||
55 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 5:58.57 | |
56 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 6:12.56 | |
57 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 6:16.71 | |
58 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 6:20.17 | |
59 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 6:25.00 | |
60 | 398 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 6:25.30 | |
61 | 447 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 6:25.85 | |
62 | 448 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 6:27.74 | |
63 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 6:39.86 | |
64 | 472 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 50 m | 6:45.00 | |
65 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | ||
66 | 254 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 50 m | ||
67 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
68 | 357 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | ||
69 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Prøvestenscentret BAZAR |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Bratt Joachim | 1995 | HS | AE6395 | 50 m | 55.82 | |
2 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 56.85 | ||
3 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 56.89 | ||
4 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 58.18 | ||
5 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 58.28 | |
6 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 58.70 | |
7 | 11 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 59.00 | |
8 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 59.29 | |
9 | 240 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 59.39 | |
10 | 362 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 59.71 | |
11 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:00.37 | |
12 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:00.50 | |
13 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:02.46 | |
14 | 347 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:02.49 | |
15 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:02.61 | |
16 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:02.94 | |
17 | 360 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:03.48 | |
18 | 22 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:04.68 | |
19 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:05.18 | |
20 | 367 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:05.83 | |
21 | 340 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:06.01 | |
22 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:06.81 | |
23 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:07.82 | |
24 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:08.03 | |
25 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:08.51 | |
26 | 414 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:08.82 | |
27 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:09.67 | |
28 | 341 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:09.78 | |
29 | 445 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 1:10.20 | |
30 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:10.30 | |
31 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 1:10.49 | |
32 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:10.62 | |
33 | 370 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:11.25 | |
34 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:11.92 | |
35 | 515 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:12.42 | ||
36 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 1:12.50 | |
37 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:12.59 | |
38 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:12.75 | |
39 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:12.94 | |
40 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:13.00 | |
41 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:15.02 | |
42 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:17.33 | |
43 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:17.99 | |
44 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 1:18.23 | |
45 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:18.31 | ||
46 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:18.89 | |
47 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:18.94 | |
48 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:19.75 | |
49 | 271 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:19.76 | |
50 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:21.18 | |
51 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:22.41 | |
52 | 418 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:22.97 | |
53 | 359 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:24.07 | |
54 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:24.31 | |
55 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:24.79 | |
56 | 417 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:26.49 | |
57 | 517 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.13 | ||
58 | 361 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:28.71 | |
59 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:28.93 | |
60 | 516 | Schank Nikita | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:28.96 | ||
61 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:31.22 | |
62 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:31.91 | |
63 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:32.09 | |
64 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 1:38.37 | |
65 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:39.47 | |
66 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:39.97 | |
67 | 451 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:40.19 | |
68 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:42.69 | |
69 | 392 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:42.71 | |
70 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 1:44.92 | |
71 | 331 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:53.97 | |
72 | 333 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | ||
73 | 350 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | ||
74 | 363 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 22, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:26.00 | ||
2 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:33.88 | |
3 | 34 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:39.01 | |
4 | 415 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:42.36 | |
5 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:49.66 | |
6 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:50.46 | |
7 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:53.86 | |
8 | 438 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:54.99 | |
9 | 421 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:55.06 | |
10 | 419 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:56.36 | |
11 | 443 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:58.11 | |
12 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 3:00.20 | |
13 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:03.01 | ||
14 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:03.03 | |
15 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 3:07.49 | |
16 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 3:07.49 | |
17 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 3:17.75 | |
18 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 3:23.00 | |
19 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 3:25.78 | |
20 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:30.00 | |
21 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 3:31.40 | |
22 | 191 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | ||
23 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | ||
24 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 502 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 55.45 | |
2 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 56.48 | ||
3 | 78 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 57.90 | |
4 | 345 | Heyliger Rebecca | 1992 | HVIDOVRE | 9234AP | 50 m | 58.05 | |
5 | 79 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 58.20 | |
6 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 59.67 | |
7 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:01.63 | |
8 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:01.90 | |
9 | 355 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.97 | |
10 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:02.05 | |
11 | 269 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:02.34 | |
12 | 32 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.49 | |
13 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:02.64 | |
14 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:02.75 | |
15 | 343 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:03.03 | |
16 | 339 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:03.18 | |
17 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:03.47 | ||
18 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:03.94 | |
19 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:04.08 | |
20 | 467 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:04.24 | |
21 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:04.39 | |
22 | 400 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:04.51 | |
23 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.54 | |
24 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:04.54 | |
25 | 29 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:04.74 | |
26 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:04.91 | |
27 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:04.91 | ||
28 | 351 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:05.27 | |
29 | 518 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:05.29 | ||
30 | 212 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:05.42 | |
31 | 203 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:05.51 | |
32 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 1:05.68 | |
33 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:05.92 | |
34 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 1:06.45 | |
35 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:06.56 | |
36 | 342 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:06.73 | |
37 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:06.74 | |
38 | 357 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:06.81 | |
39 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:06.98 | ||
40 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:07.03 | |
41 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:07.04 | |
42 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:07.31 | |
43 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:07.45 | |
44 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:07.49 | |
45 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:07.54 | |
46 | 94 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 1:07.59 | |
47 | 8 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:07.71 | |
48 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:07.95 | |
49 | 527 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:07.98 | ||
50 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:08.01 | |
51 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 1:08.07 | |
52 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:08.22 | |
53 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:08.48 | |
54 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:08.63 | |
55 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:08.84 | |
56 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:08.94 | |
57 | 159 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:09.00 | |
58 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:09.34 | |
59 | 102 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 1:09.38 | |
60 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:09.39 | |
61 | 302 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:09.55 | |
62 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:09.57 | |
63 | 524 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:09.63 | ||
64 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:09.68 | |
65 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:09.80 | |
66 | 56 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:09.86 | |
67 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:10.04 | |
68 | 191 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:10.04 | |
69 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:10.27 | |
70 | 508 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:10.86 | ||
71 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:11.00 | |
72 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:11.03 | |
73 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:11.15 | |
74 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 1:11.41 | |
75 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:11.57 | |
76 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:11.59 | |
77 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:11.84 | |
78 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 1:12.19 | |
79 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:12.26 | |
80 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:12.85 | |
81 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:12.86 | |
82 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.21 | ||
83 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 1:13.30 | |
84 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 1:13.40 | |
85 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:13.57 | |
86 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:13.95 | |
87 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:14.11 | |
88 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:14.22 | |
89 | 81 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 50 m | 1:14.30 | |
90 | 106 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 50 m | 1:14.42 | |
91 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:14.59 | |
92 | 396 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:14.77 | |
93 | 512 | Mehreteab Naomi | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:14.87 | ||
94 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:14.88 | |
95 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.00 | ||
96 | 514 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.14 | ||
97 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 1:15.33 | |
98 | 80 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | 1:15.41 | |
99 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:15.78 | |
100 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:16.02 | |
101 | 26 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 1:16.04 | |
102 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 1:16.11 | |
103 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:16.42 | |
104 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:16.71 | |
105 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 1:16.72 | |
106 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:16.76 | |
107 | 62 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 1:17.65 | |
108 | 27 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 1:17.91 | |
109 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 1:18.00 | |
110 | 348 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 1:18.38 | |
111 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:18.47 | |
112 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:18.72 | |
113 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:18.89 | |
114 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:19.01 | |
115 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:19.11 | |
116 | 352 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:19.40 | |
117 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:19.47 | |
118 | 337 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:20.84 | |
119 | 98 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:21.15 | |
120 | 99 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:21.16 | |
121 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:21.52 | |
122 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:21.67 | |
123 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:21.79 | |
124 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 1:21.92 | |
125 | 248 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:22.70 | |
126 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:22.79 | |
127 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:22.82 | |
128 | 92 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:22.91 | |
129 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 1:23.04 | |
130 | 399 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:23.10 | |
131 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:23.13 | |
132 | 105 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:23.14 | |
133 | 104 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 1:23.57 | |
134 | 7 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 1:25.17 | |
135 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:25.27 | |
136 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:25.51 | |
137 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 1:26.21 | |
138 | 96 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:26.45 | |
139 | 254 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 50 m | 1:26.70 | |
140 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:27.10 | |
141 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:27.19 | |
142 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:27.19 | |
143 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:28.29 | |
144 | 292 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 1:28.30 | |
145 | 404 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:28.58 | |
146 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 1:28.87 | |
147 | 183 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:28.88 | |
148 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:29.04 | |
149 | 365 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 1:29.07 | |
150 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | 1:29.60 | |
151 | 279 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:30.02 | |
152 | 403 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:31.30 | |
153 | 85 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 50 m | 1:31.92 | |
154 | 394 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:33.87 | |
155 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:34.44 | |
156 | 366 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:36.60 | |
157 | 317 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 1:38.38 | |
158 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 1:39.15 | |
159 | 293 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 50 m | 1:40.33 | |
160 | 282 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:40.57 | |
161 | 57 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 1:41.70 | |
162 | 39 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 50 m | 1:42.44 | |
163 | 285 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:43.15 | |
164 | 310 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 0734AI | 50 m | 1:43.49 | |
165 | 288 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:43.93 | |
166 | 60 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 1:47.98 | |
167 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:52.96 | |
168 | 108 | Østergaard Naya | 2006 | HELSINGE | 50 m | |||
169 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
170 | 309 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | ||
171 | 344 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: eGastro |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 1:47.60 | |
2 | 76 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 1:49.22 | |
3 | 500 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 1:49.65 | |
4 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:53.78 | ||
5 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:54.67 | ||
6 | 250 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:57.28 | |
7 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:59.22 | |
8 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:59.46 | |
9 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:00.06 | |
10 | 347 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:00.11 | |
11 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:01.03 | |
12 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 2:02.85 | |
13 | 334 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 2:03.30 | |
14 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:03.49 | |
15 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:05.60 | |
16 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:05.98 | |
17 | 362 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:06.23 | |
18 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 2:06.50 | |
19 | 22 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 2:06.99 | |
20 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 2:07.14 | |
21 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:07.22 | |
22 | 360 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:07.26 | |
23 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:08.09 | |
24 | 100 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 50 m | 2:08.26 | |
25 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:09.49 | |
26 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:09.59 | |
27 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:10.28 | |
28 | 30 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 2:10.98 | |
29 | 118 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:11.35 | |
30 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:13.43 | |
31 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:13.45 | ||
32 | 515 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:13.88 | ||
33 | 414 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:14.09 | |
34 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:14.29 | |
35 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 2:14.79 | |
36 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:15.13 | |
37 | 445 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 2:15.35 | |
38 | 364 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:15.68 | |
39 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:15.80 | ||
40 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:16.03 | |
41 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:16.37 | ||
42 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:17.20 | |
43 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:17.51 | |
44 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 2:17.94 | |
45 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:18.06 | |
46 | 434 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:18.24 | |
47 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:18.66 | |
48 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 2:18.69 | |
49 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:18.87 | |
50 | 25 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 2:19.34 | |
51 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:19.90 | |
52 | 95 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 2:20.98 | |
53 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:21.30 | |
54 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:21.70 | |
55 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:22.03 | |
56 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:23.11 | |
57 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:23.46 | |
58 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 2:23.57 | |
59 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:23.72 | |
60 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:24.87 | |
61 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 2:25.52 | |
62 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:25.62 | |
63 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:26.24 | |
64 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:26.36 | |
65 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:27.18 | |
66 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:27.64 | |
67 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:27.65 | |
68 | 89 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:28.39 | |
69 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:29.62 | |
70 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:30.86 | |
71 | 353 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:31.47 | |
72 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 2:31.91 | |
73 | 20 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 2:32.07 | |
74 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 2:32.42 | |
75 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:33.04 | |
76 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 2:33.20 | |
77 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 2:34.34 | |
78 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 2:34.36 | |
79 | 346 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:34.46 | |
80 | 3 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 2:34.71 | |
81 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 2:35.50 | |
82 | 33 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 50 m | 2:36.11 | |
83 | 336 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:36.96 | |
84 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:37.75 | |
85 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 2:38.03 | |
86 | 6 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 2:38.27 | |
87 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:38.44 | |
88 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:39.13 | |
89 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:39.67 | |
90 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 2:41.02 | |
91 | 324 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:41.75 | |
92 | 359 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:42.01 | |
93 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 2:42.67 | |
94 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:43.46 | |
95 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:44.37 | |
96 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 2:44.56 | |
97 | 12 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 50 m | 2:45.84 | |
98 | 418 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:46.54 | |
99 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 2:46.81 | |
100 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 2:46.87 | |
101 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 2:47.73 | |
102 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 2:50.10 | |
103 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:52.89 | |
104 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 2:55.23 | |
105 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 2:57.88 | |
106 | 350 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 3:07.74 | |
107 | 101 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 3:13.08 | |
108 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 3:16.89 | |
109 | 83 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 3:20.82 | |
110 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:22.57 | |
111 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 3:22.99 | |
112 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 3:24.03 | |
113 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 3:32.48 | |
114 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | ||
115 | 82 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | ||
116 | 107 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 0401AP | 50 m | ||
117 | 361 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | ||
118 | 417 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 421 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:43.10 | |
2 | 354 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:45.22 | |
3 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:45.65 | |
4 | 464 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:48.31 | |
5 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:51.65 | |
6 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:52.40 | ||
7 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:52.60 | |
8 | 494 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 50 m | 2:54.53 | |
9 | 148 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:54.93 | |
10 | 332 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:55.70 | |
11 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:56.05 | |
12 | 438 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:57.50 | |
13 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 2:58.46 | |
14 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:58.55 | ||
15 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:59.90 | |
16 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 3:01.70 | |
17 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:01.91 | |
18 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:02.88 | |
19 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:03.06 | |
20 | 419 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:05.05 | |
21 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:06.63 | |
22 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 3:07.39 | |
23 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 3:08.02 | |
24 | 443 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 3:08.57 | |
25 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:08.69 | |
26 | 241 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 3:09.17 | |
27 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 3:09.77 | |
28 | 126 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:10.42 | |
29 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 3:11.25 | |
30 | 302 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:12.30 | |
31 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:12.47 | ||
32 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 3:13.70 | |
33 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 3:13.75 | |
34 | 512 | Mehreteab Naomi | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:15.99 | ||
35 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 3:17.52 | |
36 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 3:17.76 | |
37 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:19.61 | |
38 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 3:20.23 | |
39 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 3:20.50 | |
40 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:23.87 | |
41 | 248 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 3:29.54 | |
42 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 3:30.19 | |
43 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 3:32.02 | |
44 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:32.56 | |
45 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 3:34.45 | |
46 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 3:35.06 | |
47 | 24 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 3:35.94 | |
48 | 98 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 3:36.05 | |
49 | 102 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 3:36.47 | |
50 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 3:37.89 | |
51 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 3:42.66 | |
52 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 3:43.99 | |
53 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:45.27 | |
54 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:46.19 | |
55 | 70 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 3:48.05 | |
56 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:50.38 | |
57 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 3:52.94 | |
58 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 3:54.24 | |
59 | 358 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 4:03.86 | |
60 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 4:19.49 | |
61 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 4:31.05 | |
62 | 88 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 4:41.38 | |
63 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 4:49.57 | |
64 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | ||
65 | 415 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | ||
66 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Arbejdernes Landsbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 1:02.70 | |
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:04.13 | |
3 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:10.51 | |
4 | 296 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:12.18 | |
5 | 367 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:12.29 | |
6 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:12.67 | |
7 | 247 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:12.85 | |
8 | 411 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 50 m | 1:12.98 | |
9 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:13.53 | |
10 | 526 | Opätz Yannick | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:14.06 | ||
11 | 250 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:14.19 | |
12 | 91 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 1:14.22 | |
13 | 341 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:14.88 | |
14 | 416 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:15.03 | |
15 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:15.32 | |
16 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:15.87 | |
17 | 87 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:16.55 | |
18 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:16.91 | |
19 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:17.53 | |
20 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:17.57 | |
21 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:17.78 | |
22 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:18.64 | |
23 | 383 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:18.66 | |
24 | 281 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:19.17 | |
25 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:19.57 | |
26 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:20.89 | |
27 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:21.62 | |
28 | 340 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:21.64 | |
29 | 446 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:21.76 | |
30 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:22.57 | |
31 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:23.13 | |
32 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 1:23.15 | |
33 | 370 | Mokri Jacob El | 2001 | KSLS | AF3301 | 50 m | 1:23.38 | |
34 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 1:23.60 | |
35 | 418 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:23.89 | |
36 | 414 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:24.00 | |
37 | 283 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:24.54 | |
38 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:24.79 | |
39 | 142 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:26.09 | |
40 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 1:26.17 | |
41 | 308 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:26.95 | |
42 | 253 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 1:27.02 | |
43 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:27.14 | |
44 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:27.78 | |
45 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 1:28.10 | |
46 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:28.27 | |
47 | 417 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:29.18 | |
48 | 445 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 1:29.76 | |
49 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:29.85 | |
50 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:29.94 | |
51 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:30.51 | |
52 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:30.66 | |
53 | 31 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 1:30.87 | |
54 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:30.87 | |
55 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:30.95 | |
56 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 1:31.85 | |
57 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:32.06 | |
58 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:32.70 | |
59 | 439 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:32.78 | |
60 | 507 | Gericke Mathis | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:33.17 | ||
61 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 1:33.29 | |
62 | 363 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:33.37 | |
63 | 517 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:33.60 | ||
64 | 103 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:34.92 | |
65 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:37.39 | |
66 | 315 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:37.85 | |
67 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:38.53 | |
68 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:38.82 | |
69 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:39.27 | |
70 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:41.09 | |
71 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 1:41.89 | |
72 | 286 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:42.21 | |
73 | 23 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:43.08 | |
74 | 89 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 1:43.13 | |
75 | 284 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:43.19 | |
76 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 1:45.00 | |
77 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:45.40 | |
78 | 392 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:46.43 | |
79 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:46.45 | |
80 | 224 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:47.41 | |
81 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:47.78 | |
82 | 97 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:47.92 | |
83 | 368 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 50 m | 1:48.02 | |
84 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:48.28 | |
85 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:48.98 | |
86 | 28 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:49.62 | |
87 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:51.48 | |
88 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:53.06 | |
89 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:53.49 | |
90 | 331 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:54.82 | |
91 | 272 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:54.91 | |
92 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:55.62 | |
93 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:57.14 | |
94 | 323 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:59.60 | |
95 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 2:00.23 | |
96 | 324 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:02.60 | |
97 | 263 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 50 m | 2:07.58 | |
98 | 333 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 2:13.00 | |
99 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 2:14.39 | |
100 | 86 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 2:24.86 | |
101 | 299 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 2:38.31 | |
102 | 38 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 50 m | 2:51.84 | |
103 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | ||
104 | 82 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | ||
105 | 90 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | ||
106 | 93 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | ||
107 | 249 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 50 m | ||
108 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | ||
109 | 307 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 2:14.00 | |
2 | 443 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:29.34 | |
3 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:30.00 | ||
4 | 467 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 2:35.93 | |
5 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:37.59 | |
6 | 422 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:37.61 | |
7 | 432 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:37.97 | |
8 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:38.87 | |
9 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:39.11 | ||
10 | 419 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:39.62 | |
11 | 420 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 2:40.00 | |
12 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:40.01 | |
13 | 442 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:40.29 | |
14 | 421 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:40.96 | |
15 | 297 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:41.12 | |
16 | 524 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:41.27 | ||
17 | 8 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:41.91 | |
18 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:41.99 | |
19 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 2:42.99 | |
20 | 492 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 2:43.18 | |
21 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:44.06 | |
22 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:44.12 | ||
23 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:44.22 | |
24 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:44.31 | |
25 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:45.06 | |
26 | 518 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:45.77 | ||
27 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:46.40 | |
28 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:46.47 | |
29 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 2:46.56 | |
30 | 301 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:47.14 | |
31 | 280 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:48.13 | |
32 | 415 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:49.10 | |
33 | 10 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:49.23 | |
34 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:49.36 | |
35 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 2:50.27 | |
36 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 2:50.90 | |
37 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:50.92 | |
38 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:51.21 | |
39 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 2:53.01 | |
40 | 305 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:53.08 | |
41 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:53.78 | |
42 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 2:55.59 | |
43 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:56.19 | |
44 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 2:56.79 | |
45 | 330 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:59.12 | |
46 | 514 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:59.89 | ||
47 | 21 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 3:00.43 | |
48 | 438 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:03.51 | |
49 | 302 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:04.46 | |
50 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 3:06.19 | |
51 | 105 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 3:09.13 | |
52 | 312 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:09.40 | |
53 | 435 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 3:13.03 | |
54 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 3:15.36 | |
55 | 311 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 3:16.08 | |
56 | 238 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 3:16.38 | |
57 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 3:22.61 | |
58 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 3:22.80 | |
59 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:25.48 | |
60 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 3:28.16 | |
61 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 3:29.50 | |
62 | 112 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 3:31.70 | |
63 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:32.07 | |
64 | 166 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 3:33.20 | |
65 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 3:37.43 | |
66 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 3:53.56 | |
67 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 4:20.35 | |
68 | 290 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 4:24.14 | |
69 | 80 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | ||
70 | 84 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | ||
71 | 99 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | ||
72 | 106 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 50 m | ||
73 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
74 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | ||
75 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | ||
76 | 292 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | ||
77 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | ||
78 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | ||
79 | 328 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | ||
80 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | ||
81 | 395 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | ||
82 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Comwell Borupgaard |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 500 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 54.85 | |
2 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 55.88 | ||
3 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 58.94 | |
4 | 411 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 50 m | 1:03.21 | |
5 | 360 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:03.34 | |
6 | 157 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:03.57 | |
7 | 250 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:03.81 | |
8 | 364 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 1:05.70 | |
9 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:06.03 | |
10 | 408 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:06.26 | |
11 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:06.54 | |
12 | 206 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:06.86 | |
13 | 135 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:09.96 | |
14 | 461 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 1:10.40 | |
15 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 1:10.46 | |
16 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:10.63 | ||
17 | 336 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 1:11.52 | |
18 | 9 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:12.18 | |
19 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:12.61 | |
20 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 1:12.93 | |
21 | 144 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:13.10 | |
22 | 482 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 1:13.14 | |
23 | 381 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 1:13.87 | |
24 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:13.91 | |
25 | 369 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:14.55 | |
26 | 393 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:14.59 | |
27 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:14.88 | ||
28 | 231 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:15.79 | |
29 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:16.01 | |
30 | 235 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:16.49 | |
31 | 380 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:17.17 | |
32 | 486 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 1:17.61 | |
33 | 194 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:19.17 | |
34 | 487 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:19.35 | |
35 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:19.62 | |
36 | 341 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:19.80 | |
37 | 156 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:20.21 | |
38 | 176 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:20.49 | |
39 | 109 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:21.25 | |
40 | 388 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:21.82 | |
41 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:22.46 | |
42 | 496 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 50 m | 1:23.74 | |
43 | 147 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:24.21 | |
44 | 497 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 50 m | 1:24.41 | |
45 | 251 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 50 m | 1:24.83 | |
46 | 131 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:25.08 | |
47 | 204 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:25.43 | |
48 | 201 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:26.48 | |
49 | 376 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 1:26.62 | |
50 | 224 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:26.88 | |
51 | 37 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:27.16 | |
52 | 226 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:27.23 | |
53 | 392 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:28.13 | |
54 | 319 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:28.54 | |
55 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 1:29.77 | |
56 | 516 | Schank Nikita | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:30.71 | ||
57 | 322 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:32.81 | |
58 | 272 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:33.74 | |
59 | 326 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:34.51 | |
60 | 46 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 1:35.13 | |
61 | 391 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 1:35.74 | |
62 | 507 | Gericke Mathis | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:37.14 | ||
63 | 284 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:42.06 | |
64 | 36 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:42.16 | |
65 | 318 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:43.37 | |
66 | 333 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:43.61 | |
67 | 533 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 1:43.84 | |
68 | 320 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:45.59 | |
69 | 263 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 50 m | 1:48.10 | |
70 | 49 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:55.33 | |
71 | 63 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 2:04.80 | |
72 | 249 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 50 m | ||
73 | 299 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | ||
74 | 331 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | ||
75 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
Sponsor: Brødsnedkeren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Kullmann Leonie | 1999 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:19.94 | ||
2 | 355 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:25.50 | |
3 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:27.20 | ||
4 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:30.41 | |
5 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:31.54 | |
6 | 343 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:31.81 | |
7 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:33.15 | |
8 | 200 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:33.70 | |
9 | 354 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:34.58 | |
10 | 127 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:34.75 | |
11 | 400 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:37.94 | |
12 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:39.96 | ||
13 | 205 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:40.34 | |
14 | 138 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:41.44 | |
15 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:41.73 | |
16 | 401 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:42.68 | |
17 | 357 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:43.33 | |
18 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:44.35 | |
19 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 2:44.66 | |
20 | 488 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:44.88 | |
21 | 433 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:47.27 | |
22 | 527 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:47.31 | ||
23 | 115 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:47.37 | |
24 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 2:48.19 | |
25 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:48.31 | |
26 | 332 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:48.55 | |
27 | 387 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:48.84 | |
28 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:48.95 | |
29 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:49.01 | |
30 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:49.15 | ||
31 | 390 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:49.59 | |
32 | 505 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:50.68 | |
33 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:51.44 | |
34 | 530 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:52.27 | ||
35 | 199 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 2:52.41 | |
36 | 444 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:52.79 | |
37 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 2:53.75 | |
38 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:54.37 | |
39 | 508 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:54.52 | ||
40 | 509 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:54.70 | ||
41 | 237 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:55.03 | |
42 | 396 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 2:55.23 | |
43 | 278 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 2:55.26 | |
44 | 499 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 2:56.14 | |
45 | 126 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 2:56.43 | |
46 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:57.06 | ||
47 | 228 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:57.98 | |
48 | 483 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 2:58.05 | |
49 | 222 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 2:58.53 | |
50 | 210 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:58.97 | |
51 | 506 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 3:00.18 | |
52 | 230 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 3:01.24 | |
53 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:01.27 | |
54 | 480 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 50 m | 3:02.72 | |
55 | 514 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:04.98 | ||
56 | 512 | Mehreteab Naomi | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:05.00 | ||
57 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 3:05.43 | |
58 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 3:05.84 | |
59 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:06.70 | |
60 | 490 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 3:06.71 | |
61 | 220 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 3:06.81 | |
62 | 473 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 3:06.96 | |
63 | 484 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 3:08.20 | |
64 | 352 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 3:08.42 | |
65 | 248 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 3:08.54 | |
66 | 69 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 3:09.40 | |
67 | 371 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 50 m | 3:10.06 | |
68 | 153 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:10.21 | |
69 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 3:11.00 | ||
70 | 136 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:11.04 | |
71 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 3:11.19 | |
72 | 270 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 3:12.95 | |
73 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 3:12.99 | |
74 | 303 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 3:15.11 | |
75 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 3:15.94 | |
76 | 256 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 50 m | 3:16.38 | |
77 | 64 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 3:16.78 | |
78 | 196 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:17.53 | |
79 | 329 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:17.69 | |
80 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 3:19.57 | |
81 | 399 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 3:20.26 | |
82 | 273 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 50 m | 3:20.35 | |
83 | 493 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 3:20.93 | |
84 | 59 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 3:21.11 | |
85 | 395 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 3:22.36 | |
86 | 234 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 3:22.57 | |
87 | 233 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:22.81 | |
88 | 62 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 3:22.85 | |
89 | 292 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 3:28.94 | |
90 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 3:29.53 | |
91 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 3:35.74 | |
92 | 406 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:36.00 | |
93 | 155 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:40.66 | |
94 | 314 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:43.15 | |
95 | 279 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 3:49.89 | |
96 | 397 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 3:55.42 | |
97 | 66 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 4:03.17 | |
98 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 4:06.66 | |
99 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 4:24.01 | |
100 | 291 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 4:28.44 | |
101 | 60 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 5:05.61 | |
102 | 57 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 5:13.91 | |
103 | 39 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 50 m | ||
104 | 45 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | ||
105 | 121 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | ||
106 | 180 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | ||
107 | 183 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | ||
108 | 244 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 50 m | ||
109 | 254 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 50 m | ||
110 | 260 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | ||
111 | 289 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | ||
112 | 313 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | ||
113 | 344 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | ||
114 | 348 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | ||
115 | 366 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | ||
116 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | ||
117 | 394 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | ||
118 | 403 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | ||
119 | 404 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | ||
120 | 495 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 30, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:02.19 | ||
2 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:04.67 | ||
3 | 250 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:09.44 | |
4 | 520 | Braunschweig Ole | 1997 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:16.68 | ||
5 | 347 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 4:18.93 | |
6 | 267 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 4:19.67 | |
7 | 145 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:21.36 | |
8 | 246 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:23.51 | |
9 | 1 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 50 m | 4:24.26 | |
10 | 240 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 4:25.00 | |
11 | 440 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 4:28.05 | |
12 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 4:32.34 | |
13 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | 4:35.80 | |
14 | 334 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 4:36.82 | |
15 | 441 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 4:36.89 | |
16 | 437 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:40.14 | |
17 | 211 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 4:44.04 | |
18 | 425 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 4:45.89 | |
19 | 375 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 4:47.06 | |
20 | 515 | Schaefer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 4:47.09 | ||
21 | 364 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 4:47.89 | |
22 | 413 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 4:48.64 | |
23 | 362 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 4:51.06 | |
24 | 410 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 4:53.34 | |
25 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 4:54.83 | |
26 | 489 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 5:01.17 | |
27 | 469 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 5:03.87 | |
28 | 405 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 5:06.16 | |
29 | 424 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 5:06.26 | |
30 | 513 | Paeck Yannic | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 5:07.73 | ||
31 | 402 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 5:08.52 | |
32 | 363 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 5:22.19 | |
33 | 264 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 5:40.49 | |
34 | 361 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 5:43.78 | |
35 | 384 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 5:51.05 | |
36 | 386 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 5:59.93 | |
37 | 252 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 6:18.33 | |
38 | 53 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | ||
39 | 346 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | ||
40 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | ||
41 | 481 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Kvickly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:02.60 | ||
2 | 79 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 1:03.11 | |
3 | 175 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:08.45 | |
4 | 351 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:09.31 | |
5 | 378 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 1:09.37 | |
6 | 519 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:10.06 | ||
7 | 34 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:10.18 | |
8 | 339 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:10.51 | |
9 | 372 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:10.76 | |
10 | 143 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.41 | |
11 | 113 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:12.13 | |
12 | 48 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:14.33 | |
13 | 436 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:15.11 | |
14 | 462 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:15.50 | |
15 | 528 | Przybyla Sally-Lea | 2003 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:15.94 | ||
16 | 132 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:16.34 | |
17 | 119 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:17.06 | |
18 | 522 | Janotta Lyn | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:17.45 | ||
19 | 527 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:17.86 | ||
20 | 191 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:18.00 | |
21 | 262 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:18.99 | |
22 | 274 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:19.79 | |
23 | 511 | Krüger Lisa Leonie | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:20.90 | ||
24 | 374 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:20.95 | |
25 | 379 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 1:21.19 | |
26 | 382 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:21.35 | |
27 | 139 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:21.71 | |
28 | 508 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:22.43 | ||
29 | 412 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:22.45 | |
30 | 259 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:22.98 | |
31 | 182 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:23.61 | |
32 | 433 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:23.90 | |
33 | 266 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:23.95 | |
34 | 385 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:24.36 | |
35 | 396 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:24.60 | |
36 | 373 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:26.45 | |
37 | 377 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 1:26.46 | |
38 | 423 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:26.53 | |
39 | 165 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:26.99 | |
40 | 510 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:27.24 | ||
41 | 444 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:28.01 | |
42 | 407 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:30.30 | |
43 | 213 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:30.78 | |
44 | 474 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 1:31.95 | |
45 | 470 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:33.30 | |
46 | 471 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:36.23 | |
47 | 56 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:37.15 | |
48 | 225 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:39.72 | |
49 | 197 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:41.55 | |
50 | 188 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:45.94 | |
51 | 35 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:47.67 | |
52 | 399 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:49.23 | |
53 | 50 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 2:15.67 | |
54 | 209 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | ||
55 | 337 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | ||
56 | 358 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | ||
57 | 365 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | ||
58 | 389 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | ||
59 | 394 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | ||
60 | 403 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | ||
61 | 404 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |
Løb 32, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Comfort Udlejning Aps |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 521 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:05.59 | ||
2 | 171 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:11.19 | |
3 | 356 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:16.81 | |
4 | 535 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:17.92 | |
5 | 347 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:20.72 | |
6 | 440 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:23.22 | |
7 | 466 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 2:24.66 | |
8 | 141 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:28.13 | |
9 | 250 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:29.79 | |
10 | 42 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:30.47 | |
11 | 529 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 50 m | 2:32.73 | ||
12 | 485 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:37.39 | |
13 | 441 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:40.77 | |
14 | 491 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:41.15 | |
15 | 120 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:42.91 | |
16 | 437 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:44.05 | |
17 | 184 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:49.60 | |
18 | 479 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 2:54.50 | |
19 | 245 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 50 m | 2:57.62 | |
20 | 424 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 3:13.10 | |
21 | 223 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 3:15.95 | |
22 | 227 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 3:15.95 | |
23 | 236 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 3:15.95 | |
24 | 425 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 3:37.80 | |
25 | 192 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | ||
26 | 214 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | ||
27 | 257 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 50 m | ||
28 | 340 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | ||
29 | 353 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | ||
30 | 359 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:16 |