Startliste for Brøndby Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:25.35 | |
2 | 332 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 4:45.66 | |
3 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 4:50.14 | |
4 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 4:54.63 | |
5 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:56.31 | |
6 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:01.89 | |
7 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 5:03.27 | |
8 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:06.53 | |
9 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:09.77 | |
10 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 5:12.89 | |
11 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 5:18.78 | |
12 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 6:14.02 | |
13 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 6:17.57 | |
14 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 6:28.52 | |
15 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 6:35.36 | |
16 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 6:36.83 | |
17 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 7:00.00 | |
18 | 280 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 7:10.00 | |
19 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 7:10.43 | |
20 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 7:46.40 | |
21 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | ||
22 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | ||
23 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
24 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | ||
25 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | ||
26 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | ||
27 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
28 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
29 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 4:39.11 | |
2 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:39.31 | |
3 | 163 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 4:39.97 | |
4 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:51.71 | |
5 | 152 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 4:56.29 | |
6 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 5:02.07 | |
7 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 5:24.02 | |
8 | 273 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 5:33.25 | |
9 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 5:43.79 | |
10 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 5:49.29 | |
11 | 92 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 5:51.53 | |
12 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 6:11.34 | |
13 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 6:21.06 | |
14 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 6:21.73 | |
15 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 6:29.45 | |
16 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 6:40.00 | |
17 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 6:57.31 | |
18 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 7:00.00 | |
19 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 7:00.00 | |
20 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 7:00.00 | |
21 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 7:00.00 | |
22 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 7:00.00 | |
23 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 7:10.00 | |
24 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | ||
25 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | ||
26 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | ||
27 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | ||
28 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
29 | 126 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
30 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | ||
31 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
32 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
33 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
34 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.52 | |
2 | 105 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 32.51 | |
3 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 33.20 | |
4 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 33.58 | |
5 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 33.67 | |
6 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 34.14 | |
7 | 146 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 34.18 | |
8 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 34.41 | |
9 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 34.54 | |
10 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 34.61 | |
11 | 334 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 34.61 | |
12 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.21 | |
13 | 161 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 36.45 | |
14 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 37.81 | |
15 | 125 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 37.84 | |
16 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 38.08 | |
17 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 38.10 | |
18 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 38.15 | |
19 | 249 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 38.53 | |
20 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 38.76 | |
21 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.77 | |
22 | 263 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 38.91 | |
23 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 39.51 | |
24 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 39.78 | |
25 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 39.97 | |
26 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 40.07 | |
27 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 40.32 | |
28 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 41.51 | |
29 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 41.72 | |
30 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 41.78 | |
31 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 42.35 | |
32 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 43.63 | |
33 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 43.92 | |
34 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 44.58 | |
35 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 44.82 | |
36 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 45.33 | |
37 | 77 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 45.43 | |
38 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 45.69 | |
39 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 45.82 | |
40 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 46.02 | |
41 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 46.02 | |
42 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 46.40 | |
43 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 46.64 | |
44 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 46.70 | |
45 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 47.17 | |
46 | 82 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 47.63 | |
47 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 48.22 | |
48 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 48.40 | |
49 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 48.41 | |
50 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 48.62 | |
51 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 48.67 | |
52 | 315 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 48.87 | |
53 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 48.88 | |
54 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 48.89 | |
55 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 48.98 | |
56 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 49.05 | |
57 | 322 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 49.06 | |
58 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 49.23 | |
59 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 49.29 | |
60 | 309 | Laursen Sophie Harff | 2008 | SOLRØD | 0882AO | 25 m | 49.39 | |
61 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 49.56 | |
62 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 49.85 | |
63 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 50.33 | |
64 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 51.51 | |
65 | 314 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 51.65 | |
66 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 51.88 | |
67 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 51.94 | |
68 | 323 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 53.23 | |
69 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 53.45 | |
70 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 53.67 | |
71 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 55.23 | |
72 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 56.55 | |
73 | 101 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 56.64 | |
74 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 56.65 | |
75 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 59.75 | |
76 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:01.00 | |
77 | 311 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 1:01.13 | |
78 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:03.87 | |
79 | 321 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 1:07.82 | |
80 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:09.08 | |
81 | 196 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 1:11.70 | |
82 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
83 | 179 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | ||
84 | 195 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | ||
85 | 207 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 30.15 | |
2 | 347 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.20 | |
3 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 31.00 | |
4 | 344 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 31.58 | |
5 | 106 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 32.19 | |
6 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 32.36 | |
7 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 32.53 | |
8 | 37 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 33.17 | |
9 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 33.17 | |
10 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.33 | |
11 | 46 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 33.64 | |
12 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 34.01 | |
13 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 34.88 | |
14 | 44 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 34.95 | |
15 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 36.43 | |
16 | 369 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 36.97 | |
17 | 93 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 37.09 | |
18 | 96 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 37.40 | |
19 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 37.41 | |
20 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 37.45 | |
21 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 38.50 | |
22 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.81 | |
23 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 39.11 | |
24 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 39.92 | |
25 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 41.00 | |
26 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 41.42 | |
27 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 41.75 | |
28 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 42.11 | |
29 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 42.86 | |
30 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 42.89 | |
31 | 310 | Toft Simon Hasting | 2006 | SOLRØD | 0613AD | 25 m | 42.93 | |
32 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 43.17 | |
33 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 43.43 | |
34 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 46.61 | |
35 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 47.10 | |
36 | 63 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 0685AM | 25 m | 47.20 | |
37 | 114 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 47.88 | |
38 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 48.35 | |
39 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 48.52 | |
40 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 48.75 | |
41 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 49.12 | |
42 | 147 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 49.38 | |
43 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 49.82 | |
44 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 50.25 | |
45 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 52.06 | |
46 | 335 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 25 m | 52.56 | |
47 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 52.71 | |
48 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 53.27 | |
49 | 94 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 53.45 | |
50 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 53.54 | |
51 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 53.87 | |
52 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 55.04 | |
53 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 55.13 | |
54 | 211 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 56.32 | |
55 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 57.06 | |
56 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 57.63 | |
57 | 326 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 58.41 | |
58 | 318 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 58.84 | |
59 | 79 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 1:01.46 | |
60 | 213 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:03.97 | |
61 | 175 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:12.97 | |
62 | 201 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:15.36 | |
63 | 206 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 1:18.04 | |
64 | 199 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:25.18 | |
2 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.59 | |
3 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:42.62 | |
4 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:44.08 | |
5 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:44.71 | |
6 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:46.95 | |
7 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:47.51 | |
8 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:47.68 | |
9 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:48.99 | |
10 | 258 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 2:50.96 | |
11 | 271 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 2:51.89 | |
12 | 249 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:52.76 | |
13 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:52.83 | |
14 | 272 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:53.96 | |
15 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:55.57 | |
16 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:55.88 | |
17 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 3:00.42 | |
18 | 263 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:00.75 | |
19 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:03.19 | |
20 | 251 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 3:04.56 | |
21 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:04.62 | |
22 | 88 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:09.71 | |
23 | 268 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 3:10.40 | |
24 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 3:10.48 | |
25 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:10.50 | |
26 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:10.62 | |
27 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 3:12.30 | |
28 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:13.46 | |
29 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 3:14.13 | |
30 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 3:16.61 | |
31 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:18.71 | |
32 | 76 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 3:21.16 | |
33 | 22 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:22.64 | |
34 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:23.84 | |
35 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:24.45 | |
36 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 3:26.07 | |
37 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:26.55 | |
38 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 3:27.45 | |
39 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 3:30.17 | |
40 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:33.42 | |
41 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 3:34.20 | |
42 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 3:34.81 | |
43 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 3:36.87 | |
44 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:37.05 | |
45 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:37.68 | |
46 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 3:39.52 | |
47 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 3:45.00 | |
48 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 3:45.80 | |
49 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 3:50.00 | |
50 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 3:51.29 | |
51 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 3:55.00 | |
52 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 3:55.00 | |
53 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 4:00.00 | |
54 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 4:03.04 | |
55 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 4:10.16 | |
56 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
57 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
58 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:11.09 | |
2 | 346 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:12.07 | |
3 | 370 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:21.58 | |
4 | 64 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:26.12 | |
5 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:26.56 | |
6 | 347 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:28.84 | |
7 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:32.83 | |
8 | 260 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:33.99 | |
9 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:34.02 | |
10 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:35.59 | |
11 | 157 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:38.35 | |
12 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 2:40.55 | |
13 | 264 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:40.89 | |
14 | 290 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:41.41 | |
15 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:43.09 | |
16 | 262 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:44.33 | |
17 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:46.19 | |
18 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:48.36 | |
19 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 2:50.10 | |
20 | 288 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 2:50.82 | |
21 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:52.50 | |
22 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:52.91 | |
23 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 2:52.98 | |
24 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 2:54.10 | |
25 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:57.46 | |
26 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:58.64 | |
27 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:59.32 | |
28 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 3:01.95 | |
29 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 3:02.08 | |
30 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:03.10 | |
31 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 3:03.39 | |
32 | 96 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 3:04.04 | |
33 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:06.07 | |
34 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:09.63 | |
35 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 3:09.74 | |
36 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 3:11.89 | |
37 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 3:13.72 | |
38 | 100 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 3:14.99 | |
39 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 3:20.00 | |
40 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 3:24.05 | |
41 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 3:24.36 | |
42 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:29.20 | |
43 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 3:31.56 | |
44 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 3:35.90 | |
45 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 3:37.71 | |
46 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:48.33 | |
47 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 3:54.92 | |
48 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 4:00.00 | |
49 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 4:00.00 | |
50 | 90 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | ||
51 | 136 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | ||
52 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.79 | |
2 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 30.51 | |
3 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 30.93 | |
4 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.50 | |
5 | 146 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 31.74 | |
6 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 32.22 | |
7 | 161 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 33.28 | |
8 | 271 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 33.87 | |
9 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 33.91 | |
10 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.09 | |
11 | 376 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 34.31 | |
12 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 35.72 | |
13 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.91 | |
14 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 36.00 | |
15 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 36.12 | |
16 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.76 | |
17 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.95 | |
18 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 37.31 | |
19 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 37.31 | |
20 | 268 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 37.93 | |
21 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 38.71 | |
22 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 38.87 | |
23 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 39.20 | |
24 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 39.20 | |
25 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 39.37 | |
26 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 39.58 | |
27 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 39.94 | |
28 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 41.16 | |
29 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 41.21 | |
30 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 42.36 | |
31 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 44.07 | |
32 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 44.54 | |
33 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 44.66 | |
34 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 45.47 | |
35 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 46.14 | |
36 | 280 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 48.48 | |
37 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 49.40 | |
38 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 51.68 | |
39 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 52.00 | |
40 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 52.04 | |
41 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 52.20 | |
42 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 52.33 | |
43 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 57.01 | |
44 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
45 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 25.47 | |
2 | 344 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 26.65 | |
3 | 350 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 27.88 | |
4 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.05 | |
5 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 29.62 | |
6 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.70 | |
7 | 46 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 30.56 | |
8 | 329 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 30.77 | |
9 | 44 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 30.83 | |
10 | 152 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 31.04 | |
11 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 31.86 | |
12 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 32.07 | |
13 | 262 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 32.41 | |
14 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 32.67 | |
15 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 32.98 | |
16 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 33.29 | |
17 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 33.91 | |
18 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 34.20 | |
19 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 34.68 | |
20 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 34.73 | |
21 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 36.18 | |
22 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 36.56 | |
23 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 36.70 | |
24 | 288 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 37.18 | |
25 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 37.24 | |
26 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 38.29 | |
27 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 42.87 | |
28 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 44.06 | |
29 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 44.51 | |
30 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 44.66 | |
31 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 45.97 | |
32 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 47.27 | |
33 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 48.00 | |
34 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 49.29 | |
35 | 94 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 49.44 | |
36 | 63 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 0685AM | 25 m | 51.20 | |
37 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 51.72 | |
38 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 52.42 | |
39 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 53.59 | |
40 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 54.23 | |
41 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 55.47 | |
42 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:15.67 | |
43 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 56.91 | |
2 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:02.86 | |
3 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:03.09 | |
4 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:03.34 | |
5 | 105 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:03.94 | |
6 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.46 | |
7 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:04.95 | |
8 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:04.98 | |
9 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:05.47 | |
10 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:05.71 | |
11 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:05.79 | |
12 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.23 | |
13 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:06.34 | |
14 | 161 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:06.57 | |
15 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
16 | 334 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:07.30 | |
17 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:07.54 | |
18 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:09.34 | |
19 | 272 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:09.62 | |
20 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:09.86 | |
21 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:10.07 | |
22 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:11.14 | |
23 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:11.25 | |
24 | 376 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:11.87 | |
25 | 125 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:11.91 | |
26 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:11.99 | |
27 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:13.33 | |
28 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:13.48 | |
29 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:14.56 | |
30 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:14.94 | |
31 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:14.94 | |
32 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:15.33 | |
33 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:15.33 | |
34 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:15.33 | |
35 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:15.62 | |
36 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:15.90 | |
37 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:16.14 | |
38 | 251 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:17.34 | |
39 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:18.50 | |
40 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:19.06 | |
41 | 22 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:20.75 | |
42 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:21.00 | |
43 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:21.25 | |
44 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:21.41 | |
45 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.11 | |
46 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:22.69 | |
47 | 77 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:23.77 | |
48 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:23.86 | |
49 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:24.77 | |
50 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:26.10 | |
51 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:27.19 | |
52 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:27.22 | |
53 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:28.70 | |
54 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:29.55 | |
55 | 315 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 1:30.28 | |
56 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:30.47 | |
57 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:30.95 | |
58 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:32.08 | |
59 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:33.06 | |
60 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:33.12 | |
61 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:33.12 | |
62 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:33.32 | |
63 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:34.57 | |
64 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:34.80 | |
65 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:34.84 | |
66 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:35.92 | |
67 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:35.99 | |
68 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:36.89 | |
69 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:37.62 | |
70 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:37.63 | |
71 | 82 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:38.04 | |
72 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:39.07 | |
73 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:39.66 | |
74 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:40.00 | |
75 | 322 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:41.57 | |
76 | 314 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:41.85 | |
77 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:43.33 | |
78 | 309 | Laursen Sophie Harff | 2008 | SOLRØD | 0882AO | 25 m | 1:45.61 | |
79 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:47.06 | |
80 | 323 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 1:48.10 | |
81 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:57.65 | |
82 | 311 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 1:59.67 | |
83 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 2:04.03 | |
84 | 321 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 2:07.10 | |
85 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 2:09.45 | |
86 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:13.34 | |
87 | 196 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:30.55 | |
88 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:32.88 | |
89 | 195 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:43.14 | |
90 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
91 | 179 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | ||
92 | 207 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
93 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 53.35 | |
2 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 56.84 | |
3 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 57.85 | |
4 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 58.80 | |
5 | 151 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.32 | |
6 | 329 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:00.47 | |
7 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:00.57 | |
8 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:00.86 | |
9 | 368 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:01.42 | |
10 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:02.60 | |
11 | 106 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:02.80 | |
12 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:03.03 | |
13 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:06.77 | |
14 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:07.95 | |
15 | 290 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:08.30 | |
16 | 93 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:09.19 | |
17 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:10.57 | |
18 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:10.63 | |
19 | 92 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:11.77 | |
20 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:12.29 | |
21 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:12.30 | |
22 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:12.67 | |
23 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:12.91 | |
24 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:14.39 | |
25 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:14.50 | |
26 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:14.55 | |
27 | 273 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:15.08 | |
28 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:15.33 | |
29 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:16.34 | |
30 | 96 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:17.09 | |
31 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:17.64 | |
32 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:18.02 | |
33 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:19.68 | |
34 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:20.32 | |
35 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:21.40 | |
36 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:21.45 | |
37 | 100 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:21.87 | |
38 | 126 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:22.05 | |
39 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:22.66 | |
40 | 136 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:23.75 | |
41 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:25.51 | |
42 | 114 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:25.60 | |
43 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:26.76 | |
44 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:26.93 | |
45 | 63 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 0685AM | 25 m | 1:28.66 | |
46 | 87 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:30.93 | |
47 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:31.61 | |
48 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:31.66 | |
49 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:32.09 | |
50 | 310 | Toft Simon Hasting | 2006 | SOLRØD | 0613AD | 25 m | 1:32.36 | |
51 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:32.77 | |
52 | 147 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 1:33.07 | |
53 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:33.59 | |
54 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:33.75 | |
55 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:35.31 | |
56 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:35.58 | |
57 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:37.97 | |
58 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:38.55 | |
59 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:39.35 | |
60 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:39.64 | |
61 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:40.23 | |
62 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:40.76 | |
63 | 335 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 25 m | 1:40.76 | |
64 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:48.37 | |
65 | 211 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:49.06 | |
66 | 326 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:50.44 | |
67 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:50.91 | |
68 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:51.30 | |
69 | 318 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 1:58.06 | |
70 | 79 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 2:07.59 | |
71 | 201 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:20.05 | |
72 | 175 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:30.94 | |
73 | 213 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 2:32.36 | |
74 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | ||
75 | 199 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
76 | 206 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:18.30 | |
2 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:43.94 | |
3 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:49.16 | |
4 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:49.87 | |
5 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:10.24 | |
6 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 3:35.68 | |
7 | 76 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | ||
8 | 88 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | ||
9 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:12.08 | |
2 | 360 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:16.35 | |
3 | 64 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:30.08 | |
4 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:38.37 | |
5 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:50.00 | |
6 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:50.07 | |
7 | 37 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:02.11 | |
8 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
9 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | ||
10 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:16.80 | |
2 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:18.01 | |
3 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.13 | |
4 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:20.56 | |
5 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.74 | |
6 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
7 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:26.96 | |
8 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:27.42 | |
9 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:27.48 | |
10 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:27.82 | |
11 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
12 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:28.06 | |
13 | 258 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:28.29 | |
14 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:28.63 | |
15 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:29.35 | |
16 | 146 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:29.35 | |
17 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:29.99 | |
18 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:30.85 | |
19 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:31.54 | |
20 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:33.59 | |
21 | 77 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:34.68 | |
22 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:34.89 | |
23 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:35.75 | |
24 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:38.54 | |
25 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:38.76 | |
26 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:39.29 | |
27 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:39.96 | |
28 | 125 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:40.08 | |
29 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:42.12 | |
30 | 22 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:43.87 | |
31 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:44.07 | |
32 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:45.79 | |
33 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:46.03 | |
34 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:46.13 | |
35 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:46.47 | |
36 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:46.66 | |
37 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:47.97 | |
38 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:50.62 | |
39 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:51.28 | |
40 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:51.89 | |
41 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:54.45 | |
42 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:54.63 | |
43 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:54.64 | |
44 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:54.99 | |
45 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:55.00 | |
46 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:55.56 | |
47 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:58.49 | |
48 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:59.24 | |
49 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 2:00.00 | |
51 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:01.78 | |
52 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 2:10.38 | |
53 | 101 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 2:13.41 | |
54 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 2:15.07 | |
55 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 2:25.05 | |
56 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 2:25.15 | |
57 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
58 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
59 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:04.67 | |
2 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.80 | |
3 | 369 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 350 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:13.21 | |
5 | 344 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:13.87 | |
6 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:16.36 | |
8 | 157 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:17.34 | |
9 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:18.27 | |
10 | 368 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:20.27 | |
11 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:20.38 | |
12 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:20.95 | |
13 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:21.45 | |
14 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:22.04 | |
15 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:22.91 | |
16 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:23.83 | |
17 | 347 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:24.41 | |
18 | 44 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:24.51 | |
19 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:25.48 | |
20 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:25.72 | |
21 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:27.27 | |
22 | 93 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:27.97 | |
23 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:30.10 | |
24 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:30.21 | |
25 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:31.47 | |
26 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:32.64 | |
27 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:33.81 | |
28 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:35.54 | |
29 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:37.44 | |
30 | 100 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:37.64 | |
31 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:38.05 | |
32 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:38.53 | |
33 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:38.66 | |
34 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 1:43.23 | |
35 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:46.17 | |
36 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:48.83 | |
37 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:51.22 | |
38 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:55.00 | |
39 | 90 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:59.11 | |
40 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 2:00.42 | |
41 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:03.89 | |
42 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 2:07.33 | |
43 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 2:10.01 | |
44 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:11.02 | |
45 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 2:11.85 | |
46 | 94 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:11.88 | |
47 | 87 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 2:17.10 | |
48 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 2:21.30 | |
49 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 2:25.28 | |
50 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 2:32.26 | |
51 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | ||
52 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | ||
53 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
54 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
55 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:21.24 | |
2 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:29.07 | |
3 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:30.61 | |
4 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:34.47 | |
5 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.09 | |
6 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:40.49 | |
7 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:41.43 | |
8 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:43.17 | |
9 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:44.52 | |
10 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:47.62 | |
11 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:56.29 | |
12 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:00.04 | |
13 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 3:02.09 | |
14 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:03.36 | |
15 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:03.87 | |
16 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 3:08.30 | |
17 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:11.32 | |
18 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 3:11.43 | |
19 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:12.19 | |
20 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 3:13.29 | |
21 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:17.02 | |
22 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:28.30 | |
23 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:30.31 | |
24 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 3:32.26 | |
25 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 3:38.89 | |
26 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 3:40.38 | |
27 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:51.35 | |
28 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 3:51.49 | |
29 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:51.67 | |
30 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 3:53.19 | |
31 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:58.17 | |
32 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 4:06.23 | |
33 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 4:10.45 | |
34 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 4:24.58 | |
35 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 4:28.55 | |
36 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 4:28.76 | |
37 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 4:39.19 | |
38 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | ||
39 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | ||
40 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | ||
41 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | ||
42 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | ||
43 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
44 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
45 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
46 | 195 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | ||
47 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | ||
48 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
49 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
50 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
51 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
52 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:24.15 | |
2 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:33.39 | |
3 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:36.44 | |
4 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:37.44 | |
5 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:39.17 | |
6 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:40.76 | |
7 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:41.03 | |
8 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:47.78 | |
9 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:51.31 | |
10 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:51.70 | |
11 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:51.76 | |
12 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:52.38 | |
13 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:53.67 | |
14 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 2:56.24 | |
15 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:56.37 | |
16 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:57.80 | |
17 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:57.85 | |
18 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 2:58.26 | |
19 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 3:02.08 | |
20 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 3:05.00 | |
21 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:10.72 | |
22 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 3:13.83 | |
23 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:16.53 | |
24 | 126 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 3:17.36 | |
25 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 3:18.00 | |
26 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 3:30.00 | |
27 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 3:36.48 | |
28 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:38.84 | |
29 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 3:40.00 | |
30 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 3:45.00 | |
31 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 3:46.60 | |
32 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:50.61 | |
33 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 3:52.53 | |
34 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 3:55.00 | |
35 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 4:10.00 | |
36 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 4:12.39 | |
37 | 114 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | ||
38 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
39 | 136 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | ||
40 | 147 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | ||
41 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
42 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | ||
43 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
44 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | ||
45 | 211 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | ||
46 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Vg17 H2 Blomkål | 2005 | VG17 | 25 m | 2:08.50 | ||
2 | 107 | Skjoldmøer 1 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:12.09 | ||
3 | 340 | Vg17 H2 Hvidkål | 2005 | VG17 | 25 m | 2:15.50 | ||
4 | 25 | Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:16.42 | ||
5 | 301 | Sunswim 2 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:17.23 | ||
6 | 150 | Triton Tonserne | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:18.00 | ||
7 | 245 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.00 | ||
8 | 108 | Skjoldmøer 2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:21.79 | ||
9 | 98 | Frederikssund Power Girls | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:24.01 | ||
10 | 16 | Gsk Piger 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 149 | Triton Talenter | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:29.00 | ||
12 | 26 | Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:30.42 | ||
13 | 109 | Skjoldmøer 3 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.67 | ||
14 | 215 | Vest Piger 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:39.69 | ||
15 | 29 | Talent Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:44.00 | ||
16 | 17 | Gsk Piger 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | 99 | Frederikssund Queens | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:51.50 | ||
18 | 246 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:52.00 | ||
19 | 30 | Talent Piger 2 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 247 | Gentofte Piger 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:59.00 | ||
21 | 18 | Gsk Piger 3 | 2007 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
22 | 216 | Vest Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:08.13 | ||
23 | 237 | Vest Talent Tøser | 2008 | VEST | 25 m | 3:32.00 | ||
24 | 217 | Vest Piger 3 | 2008 | VEST | 25 m | 3:41.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Sunswim 1 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:59.45 | ||
2 | 24 | Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:04.42 | ||
3 | 110 | Vikinger 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.51 | ||
4 | 148 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 339 | Vg17 H2 Broccolier | 2004 | VG17 | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 85 | Frederikssund Fast | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:10.05 | ||
7 | 241 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 112 | Vikinger 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:12.09 | ||
9 | 242 | Gentofte Drenge 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.00 | ||
10 | 4 | Gsk Drenge 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 243 | Gentofte Drenge 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 180 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:28.99 | ||
13 | 244 | Gentofte Drenge 4 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 84 | Frederikssund Energy | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:32.02 | ||
15 | 111 | Vikinger 1C | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.97 | ||
16 | 181 | Vest Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:46.56 | ||
17 | 102 | Frederikssund Strong | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:50.50 | ||
18 | 27 | Talent Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:52.00 | ||
19 | 182 | Vest Drenge 3 | 2007 | VEST | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 113 | Vikinger 2C | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 28 | Talent Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 3:11.00 | ||
22 | 168 | Vest Talent Bois | 2008 | VEST | 25 m | 3:28.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 5:36.85 | |
2 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:38.79 | |
3 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:44.59 | |
4 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:58.04 | |
5 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:58.09 | |
6 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 6:00.28 | |
7 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 6:06.29 | |
8 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 6:18.65 | |
9 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 7:36.69 | |
10 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 8:01.74 | |
11 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | ||
12 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | ||
13 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:14.70 | |
2 | 64 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 5:17.92 | |
3 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:18.86 | |
4 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 5:28.94 | |
5 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 5:32.64 | |
6 | 260 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 5:34.50 | |
7 | 264 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 5:38.88 | |
8 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 5:55.84 | |
9 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 6:00.16 | |
10 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 6:14.92 | |
11 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 6:28.12 | |
12 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 7:40.00 | |
13 | 37 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | ||
14 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | ||
15 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
16 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | ||
17 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:07.57 | |
2 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:08.99 | |
3 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:09.06 | |
4 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.17 | |
5 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.51 | |
6 | 105 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:12.71 | |
7 | 43 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:13.75 | |
8 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:13.80 | |
9 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:14.33 | |
10 | 334 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:15.14 | |
11 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:15.21 | |
12 | 161 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:17.13 | |
13 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:18.06 | |
14 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.95 | |
15 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.68 | |
16 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:20.96 | |
17 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:21.30 | |
18 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:21.50 | |
19 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:23.82 | |
20 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:24.03 | |
21 | 376 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:24.06 | |
22 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:25.51 | |
23 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:27.00 | |
24 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:27.20 | |
25 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:27.91 | |
26 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:28.32 | |
27 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:28.45 | |
28 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:28.51 | |
29 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:28.67 | |
30 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:28.83 | |
31 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:28.89 | |
32 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:30.88 | |
33 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:31.81 | |
34 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:34.88 | |
35 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:34.95 | |
36 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:35.76 | |
37 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:36.09 | |
38 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:36.60 | |
39 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:38.11 | |
40 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:38.77 | |
41 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:38.83 | |
42 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:38.83 | |
43 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:39.09 | |
44 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:39.77 | |
45 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:40.63 | |
46 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:43.63 | |
47 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:44.96 | |
48 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 1:45.49 | |
49 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:45.58 | |
50 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:45.62 | |
51 | 315 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 1:46.11 | |
52 | 309 | Laursen Sophie Harff | 2008 | SOLRØD | 0882AO | 25 m | 1:46.64 | |
53 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:47.08 | |
54 | 322 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:48.09 | |
55 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:49.75 | |
56 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:50.00 | |
57 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:52.59 | |
58 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:55.10 | |
59 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:55.97 | |
60 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:59.39 | |
61 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 2:03.01 | |
62 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 2:07.05 | |
63 | 195 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:14.58 | |
64 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:31.05 | |
65 | 196 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:31.35 | |
66 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
67 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
68 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
69 | 179 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | ||
70 | 207 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 56.22 | |
2 | 360 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:00.92 | |
3 | 325 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:01.33 | |
4 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.53 | |
5 | 370 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:07.97 | |
6 | 344 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:09.74 | |
7 | 106 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:10.10 | |
8 | 157 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:12.38 | |
9 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.02 | |
10 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.09 | |
11 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:13.33 | |
12 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:14.11 | |
13 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:17.53 | |
14 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:18.12 | |
15 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:18.16 | |
16 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:20.03 | |
17 | 369 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:20.28 | |
18 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:20.75 | |
19 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:22.50 | |
20 | 92 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:23.05 | |
21 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:23.77 | |
22 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:23.84 | |
23 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:23.99 | |
24 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:24.23 | |
25 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:24.27 | |
26 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:24.77 | |
27 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:25.47 | |
28 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:27.16 | |
29 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:29.61 | |
30 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:30.18 | |
31 | 310 | Toft Simon Hasting | 2006 | SOLRØD | 0613AD | 25 m | 1:34.71 | |
32 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:36.13 | |
33 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:37.62 | |
34 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:37.79 | |
35 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:38.21 | |
36 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:38.44 | |
37 | 90 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:39.05 | |
38 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:39.57 | |
39 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:40.22 | |
40 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:41.35 | |
41 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:41.48 | |
42 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:43.39 | |
43 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:44.83 | |
44 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:45.76 | |
45 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 1:46.45 | |
46 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:47.97 | |
47 | 123 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:48.90 | |
48 | 234 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:50.09 | |
49 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:51.08 | |
50 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:53.46 | |
51 | 213 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 2:13.66 | |
52 | 201 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:31.69 | |
53 | 175 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:33.72 | |
54 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | ||
55 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
56 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
57 | 79 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | ||
58 | 199 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:05.48 | |
2 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:17.05 | |
3 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:19.91 | |
4 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:21.44 | |
5 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
6 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:23.01 | |
7 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:23.51 | |
8 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:25.33 | |
9 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:25.63 | |
10 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:29.12 | |
11 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:34.67 | |
12 | 376 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:35.00 | |
13 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:35.13 | |
14 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:36.30 | |
15 | 125 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 2:37.92 | |
16 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:41.53 | |
17 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 2:43.26 | |
18 | 139 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:43.41 | |
19 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:44.99 | |
20 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:48.57 | |
21 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 2:51.71 | |
22 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 2:55.04 | |
23 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 2:56.83 | |
24 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:58.12 | |
25 | 118 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 2:58.37 | |
26 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:02.52 | |
27 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 3:03.24 | |
28 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:03.91 | |
29 | 132 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 3:08.48 | |
30 | 117 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 3:11.01 | |
31 | 78 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 3:12.46 | |
32 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 3:15.00 | |
33 | 103 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 3:15.46 | |
34 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:18.81 | |
35 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 3:24.28 | |
36 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:26.52 | |
37 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 3:27.04 | |
38 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 3:30.00 | |
39 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 3:30.00 | |
40 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 3:30.00 | |
41 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 3:30.00 | |
42 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 3:30.12 | |
43 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:33.21 | |
44 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:33.25 | |
45 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:33.37 | |
46 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 3:35.00 | |
47 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 3:44.22 | |
48 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:48.86 | |
49 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 3:55.70 | |
50 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 4:54.54 | |
51 | 101 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | ||
52 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
53 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
54 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
55 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
56 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.93 | |
2 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:11.70 | |
3 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:17.82 | |
4 | 152 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:19.19 | |
5 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:21.59 | |
6 | 329 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 2:25.89 | |
7 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:26.47 | |
8 | 44 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:26.88 | |
9 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:33.48 | |
10 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:33.49 | |
11 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 2:34.46 | |
12 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:35.73 | |
13 | 92 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:36.81 | |
14 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:37.21 | |
15 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 2:40.00 | |
16 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 2:41.83 | |
17 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:42.60 | |
18 | 273 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 2:42.61 | |
19 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:42.79 | |
20 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 2:43.02 | |
21 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:43.23 | |
22 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:45.34 | |
23 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 2:55.77 | |
24 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 3:00.90 | |
25 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:01.24 | |
26 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 3:01.98 | |
27 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 3:03.41 | |
28 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 3:04.28 | |
29 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 3:06.02 | |
30 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 3:06.58 | |
31 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 3:09.38 | |
32 | 143 | Severinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 3:14.15 | |
33 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:19.47 | |
34 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 3:20.00 | |
35 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 3:22.58 | |
36 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 3:23.99 | |
37 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 3:25.00 | |
38 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:38.76 | |
39 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:42.05 | |
40 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 4:02.21 | |
41 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | ||
42 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
43 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 35.11 | |
2 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 36.95 | |
3 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.12 | |
4 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 37.29 | |
5 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 38.52 | |
6 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
7 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 40.97 | |
8 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 41.04 | |
9 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 41.38 | |
10 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 41.45 | |
11 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 41.46 | |
12 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 41.61 | |
13 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 42.09 | |
14 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 43.83 | |
15 | 132 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 44.02 | |
16 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 45.47 | |
17 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 46.00 | |
18 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 47.18 | |
19 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 47.45 | |
20 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 48.36 | |
21 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 48.66 | |
22 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 48.76 | |
23 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 48.83 | |
24 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 48.87 | |
25 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 50.83 | |
26 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 52.12 | |
27 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.26 | |
28 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 54.56 | |
29 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 54.77 | |
30 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 55.68 | |
31 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 55.83 | |
32 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 56.61 | |
33 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 56.78 | |
34 | 323 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 1:01.02 | |
35 | 314 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:02.91 | |
36 | 82 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:06.00 | |
37 | 311 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 1:10.57 | |
38 | 321 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 1:30.44 | |
39 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
40 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.91 | |
2 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.57 | |
3 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 35.67 | |
4 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 35.74 | |
5 | 157 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 35.81 | |
6 | 347 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 36.36 | |
7 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 36.44 | |
8 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 37.30 | |
9 | 163 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 37.99 | |
10 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 38.06 | |
11 | 151 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 38.34 | |
12 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 39.41 | |
13 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 39.81 | |
14 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.84 | |
15 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 42.63 | |
16 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 44.76 | |
17 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 45.05 | |
18 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 47.75 | |
19 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 50.53 | |
20 | 234 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 52.41 | |
21 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 53.79 | |
22 | 310 | Toft Simon Hasting | 2006 | SOLRØD | 0613AD | 25 m | 55.03 | |
23 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 55.70 | |
24 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 56.31 | |
25 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 56.65 | |
26 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 56.88 | |
27 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 59.63 | |
28 | 123 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:00.62 | |
29 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:02.69 | |
30 | 326 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:05.13 | |
31 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:06.07 | |
32 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:07.52 | |
33 | 318 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 1:09.45 | |
34 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:11.44 | |
35 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:13.18 | |
36 | 175 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | ||
37 | 199 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
38 | 201 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | ||
39 | 213 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.20 | |
2 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:09.37 | |
3 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:11.07 | |
4 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:11.16 | |
5 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:13.71 | |
6 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:14.43 | |
7 | 43 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:15.71 | |
8 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:15.97 | |
9 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:16.83 | |
10 | 334 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:17.20 | |
11 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:17.38 | |
12 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:18.87 | |
13 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:19.58 | |
14 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:19.79 | |
15 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:20.06 | |
16 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:20.10 | |
17 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:21.22 | |
18 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:21.25 | |
19 | 32 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:22.07 | |
20 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:22.07 | |
21 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:22.33 | |
22 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:23.73 | |
23 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:23.77 | |
24 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:24.52 | |
25 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:24.96 | |
26 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:25.14 | |
27 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:25.34 | |
28 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:25.43 | |
29 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:26.04 | |
30 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:26.08 | |
31 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:26.57 | |
32 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:26.93 | |
33 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:27.26 | |
34 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:27.34 | |
35 | 139 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:28.36 | |
36 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:29.09 | |
37 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:29.23 | |
38 | 76 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:30.33 | |
39 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:30.49 | |
40 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:30.84 | |
41 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:32.07 | |
42 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:33.07 | |
43 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:33.31 | |
44 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:33.54 | |
45 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:33.94 | |
46 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:34.26 | |
47 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:34.41 | |
48 | 285 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:34.42 | |
49 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:34.92 | |
50 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:34.93 | |
51 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:35.32 | |
52 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:36.24 | |
53 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:36.24 | |
54 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:36.30 | |
55 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:36.31 | |
56 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:36.48 | |
57 | 297 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:36.66 | |
58 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:37.63 | |
59 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:37.95 | |
60 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:38.17 | |
61 | 103 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:38.86 | |
62 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:38.96 | |
63 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:39.38 | |
64 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:39.68 | |
65 | 118 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:40.02 | |
66 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:40.40 | |
67 | 78 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 1:40.88 | |
68 | 280 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 1:42.22 | |
69 | 315 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 1:42.97 | |
70 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:43.28 | |
71 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:44.93 | |
72 | 117 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:45.28 | |
73 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:46.44 | |
74 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:46.49 | |
75 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:46.67 | |
76 | 259 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:46.82 | |
77 | 82 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:46.99 | |
78 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:48.27 | |
79 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:48.28 | |
80 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:49.30 | |
81 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:52.79 | |
82 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 1:53.80 | |
83 | 167 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:54.00 | |
84 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:54.21 | |
85 | 314 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:54.33 | |
86 | 255 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:55.00 | |
87 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:56.67 | |
88 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:56.92 | |
89 | 322 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:58.79 | |
90 | 323 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 1:59.01 | |
91 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:00.09 | |
92 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:00.97 | |
93 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 2:01.24 | |
94 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:03.15 | |
95 | 101 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 2:11.33 | |
96 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:32.55 | |
97 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
98 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
99 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
100 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
101 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:03.74 | |
2 | 347 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:09.25 | |
3 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.51 | |
4 | 95 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:10.69 | |
5 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:10.73 | |
6 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:13.03 | |
7 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.88 | |
8 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:14.22 | |
9 | 106 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:14.31 | |
10 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:14.51 | |
11 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:15.28 | |
12 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:16.11 | |
13 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:16.59 | |
14 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:19.54 | |
15 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:19.59 | |
16 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:19.68 | |
17 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:20.00 | |
18 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:21.72 | |
19 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:21.86 | |
20 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:22.09 | |
21 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.75 | |
22 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:22.84 | |
23 | 89 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:22.98 | |
24 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:23.10 | |
25 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:24.37 | |
26 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:24.63 | |
27 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:24.95 | |
28 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:26.77 | |
29 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:27.04 | |
30 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:27.57 | |
31 | 273 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:28.11 | |
32 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:28.48 | |
33 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:29.95 | |
34 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:30.09 | |
35 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:31.98 | |
36 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:32.54 | |
37 | 144 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:33.21 | |
38 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:34.67 | |
39 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 1:35.75 | |
40 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:36.07 | |
41 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:36.57 | |
42 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:37.49 | |
43 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:39.69 | |
44 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:40.07 | |
45 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:40.33 | |
46 | 289 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:42.08 | |
47 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:42.23 | |
48 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:42.57 | |
49 | 38 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:45.99 | |
50 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:47.58 | |
51 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:49.25 | |
52 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:49.77 | |
53 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:50.82 | |
54 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:51.82 | |
55 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:54.35 | |
56 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:08.09 | |
57 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:09.43 | |
58 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 2:11.39 | |
59 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
60 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
61 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
62 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:18 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:02.42 | |
2 | 332 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:06.66 | |
3 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:10.73 | |
4 | 105 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.03 | |
5 | 86 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
6 | 160 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:16.20 | |
7 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:16.99 | |
8 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:19.18 | |
9 | 32 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:19.52 | |
10 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:19.88 | |
11 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:20.32 | |
12 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:24.37 | |
13 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:26.96 | |
14 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:30.92 | |
15 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:32.14 | |
16 | 76 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:45.43 | |
17 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:55.00 | |
18 | 282 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 2:00.00 | |
19 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:01.93 | |
20 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | ||
21 | 104 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 58.66 | |
2 | 325 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:02.60 | |
3 | 368 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:04.61 | |
4 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:05.09 | |
5 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:06.33 | |
6 | 64 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.36 | |
7 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:08.85 | |
8 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:09.41 | |
9 | 329 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:09.97 | |
10 | 44 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:10.77 | |
11 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.41 | |
12 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.03 | |
13 | 106 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:14.16 | |
14 | 152 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:16.84 | |
15 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:24.06 | |
16 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:24.89 | |
17 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:25.47 | |
18 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:27.86 | |
19 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:30.00 | |
20 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:43.05 | |
21 | 250 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:45.00 | |
22 | 291 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:45.00 | |
23 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:55.21 | |
24 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 2:29.65 | |
25 | 90 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | ||
26 | 143 | Severinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | ||
27 | 188 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
28 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 26.74 | |
2 | 364 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 28.66 | |
3 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 28.72 | |
4 | 332 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 28.80 | |
5 | 75 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 28.88 | |
6 | 129 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 29.46 | |
7 | 116 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 29.82 | |
8 | 161 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 30.04 | |
9 | 43 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 30.06 | |
10 | 224 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.14 | |
11 | 140 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.24 | |
12 | 372 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 30.24 | |
13 | 331 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 30.43 | |
14 | 1 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 30.56 | |
15 | 317 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
16 | 334 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 30.73 | |
17 | 141 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 30.80 | |
18 | 336 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 31.41 | |
19 | 376 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 31.55 | |
20 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 31.57 | |
21 | 139 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 31.99 | |
22 | 307 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 32.25 | |
23 | 312 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 32.56 | |
24 | 304 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 32.67 | |
25 | 159 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 32.74 | |
26 | 222 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 32.91 | |
27 | 41 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 33.01 | |
28 | 324 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 33.11 | |
29 | 50 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 33.52 | |
30 | 193 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 33.52 | |
31 | 8 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 33.80 | |
32 | 319 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 33.81 | |
33 | 59 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 33.90 | |
34 | 91 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 33.98 | |
35 | 261 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 34.13 | |
36 | 298 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 34.29 | |
37 | 164 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 34.64 | |
38 | 31 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 34.67 | |
39 | 76 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 34.91 | |
40 | 52 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 35.13 | |
41 | 375 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 35.52 | |
42 | 10 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 35.63 | |
43 | 333 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 35.63 | |
44 | 124 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 35.74 | |
45 | 69 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 35.79 | |
46 | 51 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 35.99 | |
47 | 153 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 35.99 | |
48 | 156 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 36.17 | |
49 | 266 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 36.33 | |
50 | 118 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 36.71 | |
51 | 54 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 37.13 | |
52 | 145 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 37.15 | |
53 | 67 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 37.58 | |
54 | 185 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 38.16 | |
55 | 78 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 38.38 | |
56 | 2 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 38.60 | |
57 | 117 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 38.90 | |
58 | 56 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 38.96 | |
59 | 280 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 39.05 | |
60 | 66 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 39.08 | |
61 | 9 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 39.74 | |
62 | 315 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 40.02 | |
63 | 68 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 40.37 | |
64 | 219 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 40.37 | |
65 | 308 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 40.43 | |
66 | 120 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 40.73 | |
67 | 82 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 41.21 | |
68 | 226 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 41.78 | |
69 | 212 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 42.49 | |
70 | 49 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 42.67 | |
71 | 36 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 42.92 | |
72 | 203 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 43.84 | |
73 | 221 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 43.91 | |
74 | 322 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 44.14 | |
75 | 323 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 46.02 | |
76 | 314 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 46.30 | |
77 | 309 | Laursen Sophie Harff | 2008 | SOLRØD | 0882AO | 25 m | 46.65 | |
78 | 176 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 46.75 | |
79 | 233 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 47.20 | |
80 | 61 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 48.28 | |
81 | 232 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 49.99 | |
82 | 194 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 51.83 | |
83 | 311 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 53.38 | |
84 | 225 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 56.75 | |
85 | 321 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 57.29 | |
86 | 208 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 59.62 | |
87 | 202 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:04.72 | |
88 | 196 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 1:07.24 | |
89 | 192 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:07.25 | |
90 | 195 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 1:13.38 | |
91 | 34 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
92 | 179 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | ||
93 | 207 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 24.64 | |
2 | 348 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 25.42 | |
3 | 122 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 26.26 | |
4 | 95 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 27.00 | |
5 | 316 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 27.19 | |
6 | 121 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 27.25 | |
7 | 97 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 27.71 | |
8 | 374 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 28.20 | |
9 | 329 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 28.27 | |
10 | 131 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.30 | |
11 | 119 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 28.38 | |
12 | 197 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.54 | |
13 | 248 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 29.57 | |
14 | 127 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 29.70 | |
15 | 204 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 29.77 | |
16 | 137 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 30.34 | |
17 | 135 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 30.87 | |
18 | 295 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 30.99 | |
19 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 31.14 | |
20 | 5 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 31.98 | |
21 | 92 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 31.99 | |
22 | 220 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 32.27 | |
23 | 138 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 32.46 | |
24 | 7 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 32.62 | |
25 | 128 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 32.70 | |
26 | 281 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 32.79 | |
27 | 115 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 33.19 | |
28 | 223 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 33.24 | |
29 | 21 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 33.37 | |
30 | 183 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 33.46 | |
31 | 252 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 33.96 | |
32 | 39 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 33.97 | |
33 | 270 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 34.02 | |
34 | 279 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 34.15 | |
35 | 306 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 34.42 | |
36 | 254 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 34.46 | |
37 | 60 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 34.59 | |
38 | 20 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 34.61 | |
39 | 296 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 35.22 | |
40 | 165 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 35.27 | |
41 | 71 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 36.03 | |
42 | 177 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 36.16 | |
43 | 190 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 36.22 | |
44 | 173 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 36.29 | |
45 | 35 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 36.40 | |
46 | 80 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 25 m | 36.49 | |
47 | 256 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 37.00 | |
48 | 310 | Toft Simon Hasting | 2006 | SOLRØD | 0613AD | 25 m | 37.38 | |
49 | 143 | Severinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 38.23 | |
50 | 133 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 38.36 | |
51 | 58 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 38.37 | |
52 | 286 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 38.46 | |
53 | 40 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 39.37 | |
54 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 40.23 | |
55 | 328 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 40.47 | |
56 | 267 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 40.81 | |
57 | 166 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 40.92 | |
58 | 48 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 42.22 | |
59 | 55 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 42.66 | |
60 | 171 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 43.46 | |
61 | 123 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 43.91 | |
62 | 70 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 44.62 | |
63 | 169 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 45.81 | |
64 | 326 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 45.84 | |
65 | 231 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 46.92 | |
66 | 205 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 48.33 | |
67 | 79 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 49.01 | |
68 | 318 | Li Nikolaj | 2007 | SOLRØD | 0731AM | 25 m | 49.28 | |
69 | 74 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 50.59 | |
70 | 47 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 51.18 | |
71 | 201 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 55.57 | |
72 | 213 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 56.21 | |
73 | 42 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 59.84 | |
74 | 175 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:05.61 | |
75 | 199 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 352 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:43.12 | |
2 | 142 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:45.56 | |
3 | 349 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:46.48 | |
4 | 363 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:52.48 | |
5 | 371 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:53.98 | |
6 | 359 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:58.64 | |
7 | 351 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:58.70 | |
8 | 361 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:00.18 | |
9 | 327 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:04.06 | |
10 | 362 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:09.50 | |
11 | 345 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:12.48 | |
12 | 357 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:14.96 | |
13 | 373 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:19.60 | |
14 | 32 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:20.03 | |
15 | 239 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:25.76 | |
16 | 11 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:27.18 | |
17 | 14 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:33.89 | |
18 | 257 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 3:36.08 | |
19 | 155 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 3:38.37 | |
20 | 125 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:46.16 | |
21 | 73 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:47.02 | |
22 | 23 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 3:50.48 | |
23 | 269 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 3:55.00 | |
24 | 13 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 3:55.50 | |
25 | 12 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 3:57.80 | |
26 | 189 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:59.44 | |
27 | 274 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 4:00.00 | |
28 | 278 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 4:00.00 | |
29 | 253 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 4:10.00 | |
30 | 191 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 4:10.26 | |
31 | 287 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 4:15.00 | |
32 | 284 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 4:59.99 | |
33 | 3 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
34 | 19 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | ||
35 | 62 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | ||
36 | 132 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | ||
37 | 134 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | ||
38 | 200 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
39 | 214 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
40 | 240 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
41 | 313 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:49.41 | |
2 | 157 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:50.96 | |
3 | 303 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:50.99 | |
4 | 81 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:53.17 | |
5 | 354 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:54.03 | |
6 | 355 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:55.24 | |
7 | 130 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:55.34 | |
8 | 367 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:58.06 | |
9 | 358 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:59.50 | |
10 | 151 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:02.15 | |
11 | 218 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:10.41 | |
12 | 294 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:15.26 | |
13 | 37 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:17.65 | |
14 | 277 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 3:21.49 | |
15 | 6 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 3:23.99 | |
16 | 292 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 3:24.56 | |
17 | 174 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:28.15 | |
18 | 366 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:28.43 | |
19 | 15 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 3:31.77 | |
20 | 170 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:42.89 | |
21 | 275 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 3:45.00 | |
22 | 299 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 3:55.00 | |
23 | 276 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 3:58.00 | |
24 | 283 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 234 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 4:00.01 | |
26 | 265 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 4:10.00 | |
27 | 293 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 4:10.00 | |
28 | 158 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
29 | 163 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Vg17 H2 Porrer | 2005 | VG17 | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 302 | Sunswim 3 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:59.58 | ||
3 | 107 | Skjoldmøer 1 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.45 | ||
4 | 98 | Frederikssund Power Girls | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:02.30 | ||
5 | 25 | Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:03.42 | ||
6 | 150 | Triton Tonserne | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 343 | Vg17 H2 Spinatblade | 2006 | VG17 | 25 m | 2:04.00 | ||
8 | 16 | Gsk Piger 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 108 | Skjoldmøer 2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.89 | ||
10 | 149 | Triton Talenter | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:17.00 | ||
11 | 26 | Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:17.42 | ||
12 | 245 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.00 | ||
13 | 215 | Vest Piger 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:19.35 | ||
14 | 99 | Frederikssund Queens | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:21.01 | ||
15 | 17 | Gsk Piger 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 29 | Talent Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 109 | Skjoldmøer 3 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:28.16 | ||
18 | 30 | Talent Piger 2 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:38.00 | ||
19 | 246 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 216 | Vest Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:40.68 | ||
21 | 247 | Gentofte Piger 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:52.00 | ||
22 | 238 | Vest Talent Tøser | 2009 | VEST | 25 m | 3:15.20 | ||
23 | 217 | Vest Piger 3 | 2008 | VEST | 25 m | 3:20.00 | ||
24 | 235 | Vest Talent To | 2008 | VEST | 25 m | 3:40.00 | ||
25 | 186 | Vest Mini Girlz 1 | 2008 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
26 | 187 | Vest Mini Girlz 2 | 2009 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Vikinger 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:49.43 | ||
2 | 342 | Vg17 H2 Sellerier | 2004 | VG17 | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 85 | Frederikssund Fast | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:52.20 | ||
4 | 148 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 1:53.00 | ||
5 | 112 | Vikinger 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.59 | ||
6 | 24 | Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:00.42 | ||
7 | 241 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.00 | ||
8 | 4 | Gsk Drenge 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:06.00 | ||
9 | 180 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:06.47 | ||
10 | 242 | Gentofte Drenge 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 83 | Frederikssund Energy | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:12.02 | ||
12 | 111 | Vikinger 1C | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.87 | ||
13 | 181 | Vest Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:19.66 | ||
14 | 182 | Vest Drenge 3 | 2007 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 243 | Gentofte Drenge 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 244 | Gentofte Drenge 4 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.00 | ||
17 | 27 | Talent Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:38.00 | ||
18 | 28 | Talent Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:51.00 | ||
19 | 229 | Vest Røde Talent | 1999 | VEST | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 227 | Vest Kina Talent | 1999 | VEST | 25 m | 3:00.10 | ||
21 | 172 | Vest Mini Boyz | 2008 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:19 |