Startliste for Neppan Micro Elit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Christine Ekman |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
8:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Tiffani Segerbrand |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
8:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Simon Blom |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
Simklubben Neptun |
SWE |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:18.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Pontus Flodqvist |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Patric Ridell |
1993 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Linus Areblad |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Mattias Glenesk |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Ragnar Simonsson |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1500m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Johan Dahlgren |
1986 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
Simklubben Neptun |
SWE |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Ludvig Ahlström |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Theodor Sköld |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Simon Blom |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
400m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Julia Björkén |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Pontus Flodqvist |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Ludvig Ahlström |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Linus Areblad |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Patric Ridell |
1993 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Theodor Sköld |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Ragnar Simonsson |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
Simklubben Neptun |
SWE |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Tova Andersson |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Cornelia Eklund |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Tiffani Segerbrand |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Christine Ekman |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Linnea Gyllberg |
2000 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Maxine Egen |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
Eric Hansson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Marcus Johnsson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Gustav Leifsen |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Hugo Swanepoel |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Simon Brandt |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Ivar Simonsson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
Simklubben Neptun |
SWE |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
32 |
|
Jonathan Douib |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Hugo Swanepoel |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Maxine Egen |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Simon Brandt |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Eric Hansson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Mattias Glenesk |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
Simklubben Neptun |
SWE |
26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Cornelia Eklund |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Linnea Gyllberg |
2000 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Tova Andersson |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Jonathan Douib |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Marcus Johnsson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
58.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
William Lernå |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Hugo Swanepoel |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
37 |
|
Gustav Leifsen |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Patric Ridell |
1993 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
GIH-Badet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2020 till den 5 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
38 |
|
Ivar Simonsson |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
8:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-02 13:42:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|