Ohjelma Aquilan elouinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:21.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:23.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Ida Lindström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
3:28.71 |
|
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
20 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:18.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
2:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Helmi Viherkoski |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
2:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
No participants |
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
73 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:57.61 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:58.83 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
2:20.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Hugo Haverinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:41.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Fedor Abushkevich |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
2:56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
21 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:44.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:58.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
3:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Noora Salo |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
3:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
11 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Matilda Lonka |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
2:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
92 |
|
Frans Nyström |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
3:03.62 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
13 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:30.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
2:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Onni Scharin |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:56.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
25 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:07.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:11.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Veera Haukka |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Noora Salo |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:17.20 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Haminan Uimaseura |
|
1:24.48 |
|
|
|
70 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Haminan Uimaseura |
|
1:35.25 |
|
|
|
|
69 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
FIN |
L |
|
|
8 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:39.05 |
|
|
|
56 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
1:39.90 |
|
|
|
|
10 |
|
Sanni Ahvenniemi |
2009 |
FIN |
L |
|
|
10 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
1:49.44 |
|
|
|
|
91 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
FIN |
L |
|
|
11 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
1:59.69 |
|
|
|
7 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
FIN |
|
|
12 |
|
|
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
72 |
|
Nelly Hoikkala |
2008 |
FIN |
|
|
13 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
9 |
|
Emelina Karolina Vento |
2010 |
FIN |
|
|
14 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
57 |
|
Emma Sinisalo |
2009 |
FIN |
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
19 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:04.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Helmi Viherkoski |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Saga Jatkola |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:06.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:09.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:16.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Artem Shorokhov |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:22.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
16 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:07.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:07.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
28 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:10.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:10.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
43 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Julius Laitinen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:13.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Alex Karlsson |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
53 |
|
Fedor Abushkevich |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
62 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
55 |
|
Eetu Aronen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:20.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Artur Kavtaskin |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Iurii Evseev |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:26.45 |
|
|
|
21 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
59 |
|
Olli Martama |
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Ida Lindström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:42.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
20 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
salma mäntynen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Helmi Annikki Aurala |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
8 |
|
Oliver Laitinen |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:32.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:03.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:14.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Hugo Haverinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:29.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
21 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:24.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:26.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:35.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:42.75 |
L |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
10 |
|
Sanni Ahvenniemi |
2009 |
FIN |
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
11 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Matilda Lonka |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:23.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Kaisu Sinikka Aurala |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
92 |
|
Frans Nyström |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:39.60 |
L |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
15 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:17.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Onni Scharin |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:29.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Henri Varsamäki |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
35.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Veera Haukka |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Noora Salo |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
39.38 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
39.85 |
|
|
|
|
30 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
FIN |
L |
|
|
7 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
57.60 |
|
|
|
57 |
|
Emma Sinisalo |
2009 |
FIN |
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
19 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
30.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Saga Jatkola |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
31.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Matilda Lonka |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
32.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
33.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
33.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Helmi Viherkoski |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
34.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
63 |
|
Artem Shorokhov |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
42.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
31.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
32.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
34.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
26 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
34.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Eetu Aronen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
35.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
Onni Scharin |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
41.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
54 |
|
Artur Kavtaskin |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
59 |
|
Olli Martama |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
78 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
50.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Lotta Westerlund |
2009 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Emelina Karolina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
53.12 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
1:00.64 |
|
|
|
7 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:03.57 |
|
|
|
82 |
|
Lotte Peltola |
2011 |
FIN |
|
|
8 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:04.19 |
|
|
|
85 |
|
Frida Lindqvist |
2010 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:04.39 |
|
|
|
86 |
|
Emma Stenström |
2010 |
FIN |
|
|
10 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:05.44 |
|
|
|
83 |
|
Eve Huovila |
2011 |
FIN |
|
|
11 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
87 |
|
Tyyni Matilainen |
2010 |
FIN |
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
18 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Anna Kärkkäinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Oliver Laitinen |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Konsta Järvinen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Caius Dufva |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
81 |
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
56.33 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:01.47 |
|
|
|
84 |
|
Eemil Vakkari |
2010 |
FIN |
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
73 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Julius Laitinen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
40.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
41.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Alex Karlsson |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
42.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Iurii Evseev |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
54.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
55 |
|
Eetu Aronen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.40.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
31 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
40.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Veera Haukka |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
48.30 |
|
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
11 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
34.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
salma mäntynen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
37.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Kaisu Sinikka Aurala |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.41.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Konsta Järvinen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
64 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
32.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Artur Kavtaskin |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Henri Varsamäki |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Juuso Heikkola |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Eemeli Sipari |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Roni Naski |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.41.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
70 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
38.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
40.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Ida Lindström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Nelly Hoikkala |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
42.35 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
43.61 |
|
|
|
9 |
|
Emelina Karolina Vento |
2010 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Haminan Uimaseura |
|
45.09 |
|
|
|
69 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
FIN |
|
|
8 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
47.06 |
|
|
|
87 |
|
Tyyni Matilainen |
2010 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
47.20 |
|
|
|
91 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
FIN |
|
|
10 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
48.31 |
|
|
|
88 |
|
Lotta Westerlund |
2009 |
FIN |
|
|
11 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
48.99 |
|
|
|
10 |
|
Sanni Ahvenniemi |
2009 |
FIN |
|
|
12 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
50.18 |
|
|
|
85 |
|
Frida Lindqvist |
2010 |
FIN |
|
|
13 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
52.53 |
|
|
|
7 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
FIN |
|
|
14 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
53.45 |
|
|
|
86 |
|
Emma Stenström |
2010 |
FIN |
|
|
15 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
58.20 |
|
|
|
82 |
|
Lotte Peltola |
2011 |
FIN |
|
|
16 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
1:12.68 |
|
|
|
83 |
|
Eve Huovila |
2011 |
FIN |
|
|
14-99 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
34 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
28.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Saga Jatkola |
2004 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Anna Kärkkäinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Saga Koho |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Helmi Annikki Aurala |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.41.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Katariina |
Organizer: |
Uimaseura Aquila |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
elo 8, 2020 to elo 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
92 |
|
Frans Nyström |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
33.35 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Artem Shorokhov |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Konsta Järvinen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Oliver Laitinen |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
41.45 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
46.28 |
|
|
|
84 |
|
Eemil Vakkari |
2010 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
47.06 |
|
|
|
80 |
|
Caius Dufva |
2010 |
FIN |
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
|
Status |
|
1 |
32 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
28.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
29.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Hugo Haverinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
40 |
|
Kendro Bobkov |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
89 |
|
Alex Karlsson |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Julius Laitinen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
35.97 |
L |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
Uimaseura Aquila |
|
36.83 |
|
|
|
58 |
|
Iurii Evseev |
2007 |
FIN |
|
|
17 |
|
|
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
43.72 |
|
|
|
90 |
|
Henri Varsamäki |
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-07 14.41.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|