Startliste for A6 Handelsbanken Cup 2012
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 30.70 | |
2 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 30.78 | |
3 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 31.14 | |
4 | 78 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 32.18 | |
5 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 32.30 | |
6 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 32.51 | |
7 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 32.72 | |
8 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 33.31 | |
9 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 33.66 | |
10 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 33.84 | |
11 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 33.87 | |
12 | 422 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 34.11 | |
13 | 84 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 34.24 | |
14 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 34.47 | |
15 | 426 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 34.79 | |
16 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 34.95 | |
17 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 35.39 | |
18 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 35.42 | |
19 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 36.06 | |
20 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 36.45 | |
21 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 37.00 | |
22 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 37.58 | |
23 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 39.08 | |
24 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 40.00 | |
25 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 40.61 | |
26 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 40.71 | |
27 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 40.84 | |
28 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 41.29 | |
29 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 41.60 | |
30 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 42.02 | |
31 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 42.22 | |
32 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 43.09 | |
33 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 44.04 | ||
34 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 44.40 | |
35 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 44.57 | |
36 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 44.72 | |
37 | 112 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 44.78 | |
38 | 229 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 44.91 | |
39 | 415 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 45.02 | |
40 | 396 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 46.42 | |
41 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 46.89 | |
42 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 47.09 | |
43 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 47.80 | ||
44 | 398 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 47.93 | |
45 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 48.13 | |
46 | 405 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 48.50 | ||
47 | 238 | Kiilgaard Anne Katrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 48.51 | ||
48 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 50.15 | |
49 | 19 | Gradischnig Helena | 2001 | A6 | 0118AR | 25 m | 52.77 | |
50 | 394 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 53.39 | |
51 | 61 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 1:04.93 | |
52 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | ||
53 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | ||
54 | 239 | Killgaard Mathilde | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
55 | 407 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 25.19 | |
2 | 59 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 25.69 | |
3 | 54 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 26.44 | |
4 | 419 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 27.75 | |
5 | 390 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 28.14 | |
6 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 28.65 | |
7 | 136 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 29.00 | |
8 | 32 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 29.05 | |
9 | 430 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 29.31 | |
10 | 55 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 29.50 | |
11 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 30.60 | |
12 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 30.68 | |
13 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 30.79 | |
14 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 32.29 | |
15 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 32.81 | |
16 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 32.92 | |
17 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 33.32 | |
18 | 395 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 33.56 | |
19 | 417 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 33.79 | |
20 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 33.90 | |
21 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 34.21 | |
22 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 34.93 | |
23 | 421 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 35.02 | |
24 | 107 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 35.76 | |
25 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 36.70 | |
26 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 37.34 | |
27 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 37.49 | |
28 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 37.50 | |
29 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 37.57 | |
30 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 38.56 | |
31 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 39.22 | |
32 | 17 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 39.32 | |
33 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 39.44 | |
34 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 39.47 | |
35 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 40.15 | ||
36 | 439 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 40.78 | |
37 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 41.11 | |
38 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 41.35 | |
39 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 42.08 | |
40 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 42.31 | |
41 | 108 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 42.58 | |
42 | 355 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 42.66 | |
43 | 109 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 43.09 | |
44 | 149 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 43.11 | |
45 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 44.50 | |
46 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 44.60 | |
47 | 325 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 45.01 | |
48 | 329 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 45.01 | |
49 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 45.22 | |
50 | 438 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 45.43 | |
51 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 45.69 | |
52 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 46.22 | |
53 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 46.60 | |
54 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 48.31 | |
55 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 48.82 | |
56 | 404 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 50.14 | |
57 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 51.59 | |
58 | 241 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | 53.04 | ||
59 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 55.50 | |
60 | 37 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 57.85 | |
61 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 58.16 | |
62 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 58.25 | |
63 | 50 | Rasmussen Aske | 2003 | A6 | 0313AB | 25 m | 1:13.29 | |
64 | 243 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | KØBENHAVN | 25 m | 1:25.44 | ||
65 | 158 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
66 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | ||
67 | 387 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:05.52 | |
2 | 431 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 1:07.10 | |
3 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:07.84 | |
4 | 13 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 1:08.81 | |
5 | 202 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 1:12.28 | |
6 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:13.43 | |
7 | 393 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:13.82 | |
8 | 401 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:14.32 | |
9 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:14.73 | |
10 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:15.12 | |
11 | 371 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:15.41 | |
12 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:15.59 | |
13 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:15.98 | |
14 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 1:16.07 | |
15 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:16.09 | |
16 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:16.62 | |
17 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:16.62 | |
18 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:17.13 | |
19 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:17.23 | |
20 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:18.88 | |
21 | 5 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:19.27 | |
22 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:19.49 | |
23 | 276 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:19.58 | |
24 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:20.70 | |
25 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 1:21.15 | ||
26 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:21.17 | |
27 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:21.76 | |
28 | 382 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:21.76 | |
29 | 361 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:22.31 | |
30 | 21 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 1:22.42 | |
31 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 1:23.06 | |
32 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:23.10 | |
33 | 392 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:23.23 | |
34 | 152 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 1:23.24 | |
35 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:23.36 | |
36 | 157 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:23.37 | |
37 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:23.44 | |
38 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:23.83 | |
39 | 60 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:23.86 | |
40 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:24.26 | |
41 | 28 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:24.96 | |
42 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 1:25.25 | |
43 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 1:25.36 | |
44 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:25.85 | |
45 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:25.92 | |
46 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 1:26.30 | |
47 | 154 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:26.81 | |
48 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:28.35 | |
49 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:28.42 | |
50 | 435 | Bojesen Julie | 2001 | SLANGERUP | 0176AM | 25 m | 1:28.75 | |
51 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:28.80 | |
52 | 2 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:28.85 | |
53 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:29.50 | |
54 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:29.61 | |
55 | 29 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:29.88 | |
56 | 388 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:31.95 | |
57 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 1:32.21 | |
58 | 378 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:32.66 | |
59 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:33.40 | |
60 | 104 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:33.42 | |
61 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:33.50 | |
62 | 47 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:34.00 | |
63 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:34.51 | |
64 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 1:34.83 | |
65 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:35.44 | |
66 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:35.49 | |
67 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:35.95 | ||
68 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:36.06 | |
69 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:36.20 | |
70 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:37.14 | |
71 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:37.33 | |
72 | 58 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 1:38.02 | |
73 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:38.67 | |
74 | 114 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 1:39.27 | |
75 | 102 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:41.46 | |
76 | 191 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 1:42.03 | |
77 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:43.54 | |
78 | 246 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:43.83 | |
79 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:44.65 | |
80 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 1:45.20 | |
81 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:45.54 | |
82 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:47.88 | |
83 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:48.83 | |
84 | 300 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:51.14 | |
85 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:51.17 | |
86 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:51.46 | |
87 | 433 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:51.88 | |
88 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:52.28 | |
89 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:55.67 | |
90 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:58.48 | |
91 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 2:05.25 | |
92 | 3 | Austin Sofia Emilie | 2003 | A6 | 25 m | 2:23.85 | ||
93 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 2:28.43 | |
94 | 282 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | 2:35.74 | |
95 | 27 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 25 m | 2:44.72 | ||
96 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | ||
97 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
98 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | ||
99 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | ||
100 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | |||
101 | 240 | Olsen Lea Overgård | 2002 | KØBENHAVN | 25 m | |||
102 | 384 | Buxbom Ida Andersen | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
103 | 411 | Naulin Carlotta | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
104 | 414 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | ||
105 | 423 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 25 m | 1:01.87 | |
2 | 14 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 1:02.22 | |
3 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:03.65 | |
4 | 43 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:05.67 | |
5 | 383 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:06.76 | |
6 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:08.28 | |
7 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:08.99 | |
8 | 425 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 1:09.11 | |
9 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:09.75 | |
10 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:10.27 | |
11 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:12.83 | |
12 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:13.90 | |
13 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:14.40 | |
14 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:15.39 | |
15 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:15.73 | |
16 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:16.00 | |
17 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:16.08 | |
18 | 402 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:16.17 | |
19 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:17.08 | |
20 | 400 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:17.76 | |
21 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:18.15 | |
22 | 30 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:18.25 | |
23 | 269 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:18.71 | |
24 | 325 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:19.30 | |
25 | 181 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 1:20.00 | |
26 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:20.36 | |
27 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:22.25 | |
28 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:23.25 | |
29 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:25.15 | |
30 | 45 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 1:26.46 | |
31 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:26.74 | |
32 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:27.11 | |
33 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 1:27.34 | |
34 | 427 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:29.31 | |
35 | 6 | Bichel Jonathan Ungermand | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 1:30.25 | |
36 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:30.43 | |
37 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:31.09 | |
38 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:31.47 | |
39 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 1:32.15 | |
40 | 103 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:32.50 | |
41 | 294 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:32.59 | |
42 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:33.13 | |
43 | 418 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:33.28 | |
44 | 179 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | 1:33.68 | |
45 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:35.11 | |
46 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:35.63 | |
47 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:35.73 | |
48 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:36.01 | |
49 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:37.26 | |
50 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:38.96 | |
51 | 80 | Håkonsson Mads Holme | 2001 | HILLERØD | 0135AE | 25 m | 1:41.48 | |
52 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:45.65 | |
53 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:49.42 | |
54 | 248 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:49.88 | |
55 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:51.67 | |
56 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:54.87 | |
57 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:56.50 | |
58 | 34 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 1:57.21 | |
59 | 222 | Mortensen Emil | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:58.09 | ||
60 | 50 | Rasmussen Aske | 2003 | A6 | 0313AB | 25 m | 2:07.13 | |
61 | 33 | Larsen Jonathan | 2002 | A6 | 0219AD | 25 m | ||
62 | 57 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | ||
63 | 241 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
64 | 386 | Baunkjær Magnus | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
65 | 408 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | ||
66 | 409 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | ||
67 | 420 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Østergaard Maja | 1998 | SLANGERUP | 9808AJ | 25 m | 5:18.52 | |
2 | 53 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 5:49.71 | |
3 | 196 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 5:54.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 1:16.79 | |
2 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:19.01 | |
3 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 1:20.15 | |
4 | 78 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 1:20.34 | |
5 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:23.03 | |
6 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:24.15 | |
7 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:24.88 | |
8 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:25.24 | |
9 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:25.88 | |
10 | 40 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:26.17 | |
11 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:27.46 | |
12 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:27.52 | |
13 | 422 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:28.23 | |
14 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:29.27 | |
15 | 397 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:29.71 | |
16 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:30.04 | |
17 | 276 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:30.32 | |
18 | 152 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 1:31.43 | |
19 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 1:32.37 | |
20 | 101 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 1:32.94 | |
21 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:33.05 | |
22 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:33.83 | |
23 | 154 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:35.96 | |
24 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:36.31 | |
25 | 62 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:36.76 | |
26 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:37.60 | |
27 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 1:37.81 | |
28 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:37.93 | |
29 | 63 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:40.57 | |
30 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:40.60 | |
31 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:41.49 | |
32 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:41.76 | |
33 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 1:43.79 | ||
34 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:44.56 | |
35 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:45.23 | |
36 | 44 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 1:45.34 | |
37 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:45.51 | |
38 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 1:45.71 | |
39 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 1:46.23 | |
40 | 244 | Vidovic Olivia Klarskov | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 1:46.61 | ||
41 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:46.63 | |
42 | 229 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 1:46.94 | |
43 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 1:47.56 | |
44 | 131 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:47.84 | |
45 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:48.95 | |
46 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:49.32 | |
47 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:49.41 | |
48 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:49.78 | |
49 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:49.90 | |
50 | 56 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:50.11 | |
51 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:50.80 | |
52 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:51.78 | |
53 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:52.11 | |
54 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:52.56 | |
55 | 403 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 1:52.62 | |
56 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:53.24 | |
57 | 84 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 1:55.16 | |
58 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:56.10 | |
59 | 36 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | A6 | 0042AU | 25 m | 1:56.11 | |
60 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.24 | ||
61 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 1:56.37 | |
62 | 246 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:58.68 | |
63 | 300 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:59.07 | |
64 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:59.48 | |
65 | 391 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:01.03 | |
66 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 2:01.99 | |
67 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 2:05.06 | |
68 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 2:05.30 | |
69 | 239 | Killgaard Mathilde | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | 2:06.24 | ||
70 | 280 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:08.21 | |
71 | 399 | Jensen Caroline Wrist | 2000 | ROSKILDE | 0026AV | 25 m | 2:09.74 | |
72 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 2:10.25 | |
73 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:12.35 | |
74 | 126 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:14.38 | |
75 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 2:14.59 | |
76 | 232 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.16 | ||
77 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 2:15.96 | |
78 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 2:19.73 | |
79 | 27 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 25 m | 2:24.00 | ||
80 | 31 | Knudsen Sarah | 2001 | A6 | 25 m | |||
81 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
82 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | ||
83 | 238 | Kiilgaard Anne Katrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | |||
84 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
85 | 282 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | ||
86 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 1:03.25 | |
2 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:11.57 | |
3 | 54 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 1:14.97 | |
4 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:17.64 | |
5 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:17.87 | |
6 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:18.07 | |
7 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:19.82 | |
8 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 1:21.00 | |
9 | 204 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:21.00 | |
10 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:21.09 | |
11 | 30 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:21.76 | |
12 | 329 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:24.13 | |
13 | 110 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:25.29 | |
14 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:26.54 | |
15 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:28.00 | |
16 | 4 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 1:28.36 | |
17 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:29.26 | |
18 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:30.22 | |
19 | 105 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 1:30.29 | |
20 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:30.34 | |
21 | 375 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:35.41 | |
22 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 1:35.95 | |
23 | 192 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:36.01 | |
24 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:39.59 | |
25 | 149 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:40.94 | |
26 | 294 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:42.64 | |
27 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:43.42 | |
28 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:43.67 | |
29 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:44.10 | |
30 | 355 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 1:44.57 | |
31 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:45.57 | |
32 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:47.04 | |
33 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:47.25 | |
34 | 15 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 25 m | 1:47.75 | |
35 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:48.44 | |
36 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:49.83 | |
37 | 434 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 1:50.01 | |
38 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:50.08 | |
39 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:53.09 | |
40 | 34 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 1:57.04 | |
41 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | 1:58.42 | |
42 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 1:58.80 | |
43 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 2:02.76 | |
44 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:04.72 | |
45 | 389 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.63 | ||
46 | 9 | Christensen Casper | 2000 | A6 | 0097AO | 25 m | 2:06.31 | |
47 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:06.59 | ||
48 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 2:09.39 | |
49 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 2:09.56 | |
50 | 404 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:11.07 | |
51 | 10 | Christensen Christian | 2000 | A6 | 25 m | 2:11.94 | ||
52 | 248 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:13.30 | |
53 | 65 | Østergaard Rasmus | 2001 | A6 | 25 m | 2:28.18 | ||
54 | 33 | Larsen Jonathan | 2002 | A6 | 0219AD | 25 m | 2:37.80 | |
55 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 2:46.36 | |
56 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | ||
57 | 158 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
58 | 243 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | KØBENHAVN | 25 m | |||
59 | 386 | Baunkjær Magnus | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
60 | 420 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
61 | 421 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 2:30.15 | |
2 | 381 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:41.79 | |
3 | 361 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:46.08 | |
4 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:51.69 | |
5 | 196 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 2:52.48 | |
6 | 203 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 2:53.63 | |
7 | 377 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:59.04 | |
8 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 3:02.26 | |
9 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 3:03.76 | |
10 | 53 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 3:07.73 | |
11 | 22 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 3:15.85 | |
12 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 3:20.00 | |
13 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 3:20.00 | |
14 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 3:20.00 | |
15 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 3:20.00 | |
16 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 3:20.00 | |
17 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 3:30.00 | |
18 | 392 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 28.28 | |
2 | 85 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 28.48 | |
3 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 28.76 | |
4 | 428 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 28.81 | |
5 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 29.02 | |
6 | 101 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 29.27 | |
7 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 29.88 | |
8 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 29.90 | |
9 | 157 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 29.99 | |
10 | 426 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 30.00 | |
11 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 30.32 | |
12 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 30.98 | |
13 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 31.42 | |
14 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 31.51 | |
15 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 31.76 | |
16 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 31.81 | |
17 | 21 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 32.29 | |
18 | 62 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 32.69 | |
19 | 412 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 32.81 | |
20 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 32.92 | |
21 | 194 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 32.95 | |
22 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 32.98 | |
23 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 32.99 | |
24 | 276 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 33.09 | |
25 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 33.27 | |
26 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 33.61 | |
27 | 378 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 33.97 | |
28 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 34.00 | |
29 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 34.02 | |
30 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 34.15 | ||
31 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 34.21 | |
32 | 11 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 34.27 | |
33 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 34.63 | |
34 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 34.72 | |
35 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 34.78 | |
36 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 34.93 | |
37 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 34.97 | |
38 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 35.21 | |
39 | 20 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 25 m | 35.30 | |
40 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 35.39 | |
41 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 35.81 | |
42 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 35.92 | |
43 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 35.92 | ||
44 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 36.22 | |
45 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 36.27 | |
46 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 36.32 | |
47 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 36.37 | |
48 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 36.50 | |
49 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 36.53 | |
50 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 36.69 | |
51 | 131 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 36.79 | |
52 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 36.91 | |
53 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 36.93 | |
54 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 37.25 | |
55 | 47 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 37.27 | |
56 | 104 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 37.29 | |
57 | 2 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 37.49 | |
58 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 37.64 | |
59 | 396 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 38.01 | |
60 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 38.10 | |
61 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 38.21 | |
62 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 38.54 | |
63 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 38.61 | |
64 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 38.76 | |
65 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 38.92 | |
66 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 38.98 | |
67 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 39.07 | |
68 | 114 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 39.60 | |
69 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 39.95 | |
70 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 40.68 | |
71 | 433 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 41.03 | |
72 | 244 | Vidovic Olivia Klarskov | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 41.18 | ||
73 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 41.88 | |
74 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 42.19 | |
75 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 42.41 | ||
76 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 43.21 | |
77 | 399 | Jensen Caroline Wrist | 2000 | ROSKILDE | 0026AV | 25 m | 43.21 | |
78 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 43.42 | |
79 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 43.77 | |
80 | 391 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 43.88 | |
81 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | 44.14 | |
82 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 44.45 | |
83 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 44.59 | |
84 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 44.85 | |
85 | 19 | Gradischnig Helena | 2001 | A6 | 0118AR | 25 m | 44.93 | |
86 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 46.95 | |
87 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 48.22 | |
88 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 48.56 | |
89 | 36 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | A6 | 0042AU | 25 m | 48.72 | |
90 | 61 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 48.80 | |
91 | 280 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 49.07 | |
92 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 52.14 | |
93 | 31 | Knudsen Sarah | 2001 | A6 | 25 m | 53.70 | ||
94 | 232 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 53.72 | ||
95 | 126 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 55.44 | |
96 | 282 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | 1:04.76 | |
97 | 3 | Austin Sofia Emilie | 2003 | A6 | 25 m | |||
98 | 239 | Killgaard Mathilde | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
99 | 384 | Buxbom Ida Andersen | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 23.26 | |
2 | 59 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 23.94 | |
3 | 390 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 25.61 | |
4 | 43 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 25.65 | |
5 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 26.50 | |
6 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 26.78 | |
7 | 74 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 26.91 | |
8 | 383 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 27.02 | |
9 | 402 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 27.12 | |
10 | 430 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 27.31 | |
11 | 204 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 27.89 | |
12 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 27.90 | |
13 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 27.97 | |
14 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 28.12 | |
15 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 28.20 | |
16 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 28.50 | |
17 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 28.63 | |
18 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 28.65 | |
19 | 325 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 28.82 | |
20 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 29.15 | |
21 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 29.18 | |
22 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 29.49 | |
23 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 29.64 | |
24 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 30.11 | |
25 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 30.17 | |
26 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 30.25 | |
27 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 30.27 | |
28 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 30.39 | |
29 | 329 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 31.12 | |
30 | 106 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 31.37 | |
31 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 31.68 | |
32 | 110 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 31.71 | |
33 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 32.16 | |
34 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 32.20 | |
35 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 32.21 | |
36 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 32.27 | |
37 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 32.45 | |
38 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 32.52 | |
39 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 32.55 | |
40 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 32.56 | |
41 | 105 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 32.75 | |
42 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 32.86 | |
43 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 32.87 | |
44 | 107 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 33.06 | |
45 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 33.48 | |
46 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 33.51 | |
47 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 34.36 | |
48 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 34.50 | |
49 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 34.99 | |
50 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 35.20 | |
51 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 35.26 | |
52 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 35.62 | |
53 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 35.70 | ||
54 | 179 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | 35.85 | |
55 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 35.85 | |
56 | 409 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 35.98 | |
57 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 36.23 | |
58 | 434 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 36.61 | |
59 | 103 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 37.08 | |
60 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 37.12 | |
61 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 37.36 | |
62 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 37.53 | |
63 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 37.69 | |
64 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 39.18 | |
65 | 80 | Håkonsson Mads Holme | 2001 | HILLERØD | 0135AE | 25 m | 39.25 | |
66 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 39.59 | |
67 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 39.60 | |
68 | 52 | Ruby Anders Toft | 2001 | A6 | 0195AA | 25 m | 39.90 | |
69 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 40.74 | |
70 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 40.90 | |
71 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 41.00 | |
72 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 42.18 | |
73 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 42.30 | |
74 | 222 | Mortensen Emil | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 42.45 | ||
75 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 42.87 | |
76 | 248 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 43.50 | |
77 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 43.77 | |
78 | 10 | Christensen Christian | 2000 | A6 | 25 m | 44.14 | ||
79 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 44.62 | |
80 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 44.69 | |
81 | 15 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 25 m | 45.46 | |
82 | 65 | Østergaard Rasmus | 2001 | A6 | 25 m | 46.58 | ||
83 | 33 | Larsen Jonathan | 2002 | A6 | 0219AD | 25 m | 47.12 | |
84 | 408 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | 47.71 | |
85 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | 48.08 | |
86 | 50 | Rasmussen Aske | 2003 | A6 | 0313AB | 25 m | 48.25 | |
87 | 243 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | KØBENHAVN | 25 m | 50.75 | ||
88 | 9 | Christensen Casper | 2000 | A6 | 0097AO | 25 m | 56.11 | |
89 | 51 | Rasmussen Lucas Holst | 2003 | A6 | 0323AB | 25 m | 1:03.50 | |
90 | 241 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
91 | 385 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:06.23 | |
2 | 16 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 2:11.26 | |
3 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:12.85 | |
4 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:16.65 | |
5 | 39 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:17.73 | |
6 | 69 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 2:18.70 | |
7 | 361 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:18.89 | |
8 | 401 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:19.36 | |
9 | 371 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:20.81 | |
10 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 2:21.96 | |
11 | 393 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:22.33 | |
12 | 63 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:22.56 | |
13 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:22.71 | |
14 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:22.98 | |
15 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:23.08 | |
16 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:24.05 | |
17 | 203 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 2:24.42 | |
18 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:24.87 | |
19 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:26.45 | |
20 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 2:27.01 | |
21 | 377 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:27.61 | |
22 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:27.69 | |
23 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:29.02 | |
24 | 196 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 2:30.45 | |
25 | 432 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 2:32.32 | |
26 | 423 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:33.17 | |
27 | 379 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 2:33.49 | |
28 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:34.92 | |
29 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 2:35.56 | |
30 | 276 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:36.12 | |
31 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:36.29 | |
32 | 60 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 2:37.88 | |
33 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:38.79 | |
34 | 229 | Rask Julie | 1999 | KALUNDBORG | 9956AK | 25 m | 2:39.39 | |
35 | 378 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:39.92 | |
36 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.13 | ||
37 | 412 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:40.33 | |
38 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:41.46 | |
39 | 370 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 2:43.12 | |
40 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:45.00 | |
41 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 2:45.45 | |
42 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 2:45.54 | |
43 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:46.42 | |
44 | 382 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:46.73 | |
45 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 2:47.27 | |
46 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:49.83 | |
47 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:49.84 | |
48 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 2:50.22 | |
49 | 29 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 2:50.78 | |
50 | 414 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:51.52 | |
51 | 28 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 2:51.70 | |
52 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:51.80 | |
53 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:53.71 | |
54 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 2:53.94 | |
55 | 104 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 2:55.00 | |
56 | 152 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 2:55.66 | |
57 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 2:56.25 | |
58 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:56.93 | |
59 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:57.09 | |
60 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 2:58.61 | |
61 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:58.74 | |
62 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 3:01.25 | |
63 | 44 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 3:04.02 | |
64 | 435 | Bojesen Julie | 2001 | SLANGERUP | 0176AM | 25 m | 3:04.64 | |
65 | 191 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 3:05.12 | |
66 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 3:05.19 | ||
67 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 3:09.17 | |
68 | 112 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:10.00 | |
69 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:10.14 | |
70 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 3:11.60 | |
71 | 388 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:12.77 | |
72 | 244 | Vidovic Olivia Klarskov | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 3:13.42 | ||
73 | 433 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 3:15.01 | |
74 | 394 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:27.03 | |
75 | 246 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:29.94 | |
76 | 300 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:42.71 | |
77 | 238 | Kiilgaard Anne Katrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | |||
78 | 398 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | ||
79 | 411 | Naulin Carlotta | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 1:50.89 | |
2 | 18 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 1:55.58 | |
3 | 54 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 1:55.91 | |
4 | 14 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 2:00.49 | |
5 | 136 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 2:02.04 | |
6 | 42 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 25 m | 2:02.37 | |
7 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 2:03.32 | |
8 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:05.28 | |
9 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:07.40 | |
10 | 55 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 2:07.61 | |
11 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 2:09.24 | |
12 | 74 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 2:09.63 | |
13 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:11.64 | |
14 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 2:11.85 | |
15 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:12.37 | |
16 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:12.82 | |
17 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:13.92 | |
18 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:14.59 | |
19 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:18.24 | |
20 | 181 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:22.00 | |
21 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 2:22.50 | |
22 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 2:23.38 | |
23 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 2:23.84 | |
24 | 325 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 2:25.05 | |
25 | 400 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:28.61 | |
26 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:29.46 | |
27 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:32.61 | |
28 | 269 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:33.58 | |
29 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:33.90 | |
30 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:34.09 | |
31 | 427 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:35.62 | |
32 | 355 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 2:35.89 | |
33 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:36.31 | |
34 | 387 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:36.50 | |
35 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 2:38.34 | |
36 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 2:38.35 | |
37 | 6 | Bichel Jonathan Ungermand | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 2:39.59 | |
38 | 192 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 2:41.33 | |
39 | 418 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 2:41.37 | |
40 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:42.12 | |
41 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 2:44.28 | |
42 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:51.07 | |
43 | 109 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:53.46 | |
44 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 2:56.32 | |
45 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 3:06.77 | |
46 | 294 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 3:08.89 | |
47 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 3:20.99 | |
48 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:30.01 | |
49 | 37 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 3:33.72 | |
50 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | ||
51 | 241 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 1:06.66 | |
2 | 24 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 1:08.30 | |
3 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 1:08.32 | |
4 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:13.04 | |
5 | 25 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:14.87 | |
6 | 428 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 1:15.22 | |
7 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:15.74 | |
8 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:16.19 | |
9 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:16.52 | |
10 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:16.70 | |
11 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:17.36 | |
12 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:17.61 | |
13 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 1:17.85 | |
14 | 381 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:18.04 | |
15 | 40 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:19.09 | |
16 | 157 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:19.21 | |
17 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:19.49 | |
18 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:20.77 | |
19 | 5 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:21.41 | |
20 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:21.87 | |
21 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 276 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:22.35 | |
23 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 1:22.44 | |
24 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 1:22.79 | |
25 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:23.13 | |
26 | 397 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:23.22 | |
27 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 1:23.73 | |
28 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:24.40 | |
29 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:24.40 | |
30 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 1:24.68 | |
31 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:24.88 | |
32 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 1:25.51 | |
33 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 1:25.66 | |
34 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:25.80 | |
35 | 22 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:26.43 | |
36 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:27.46 | |
37 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 1:27.67 | |
38 | 20 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 25 m | 1:27.87 | |
39 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:28.28 | |
40 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 1:29.37 | |
41 | 194 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 1:30.00 | |
42 | 237 | Doni Sofia Cathrine | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | 1:30.11 | ||
43 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:30.22 | |
44 | 11 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 1:30.40 | |
45 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:30.86 | |
46 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:31.44 | |
47 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:32.20 | |
48 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:32.69 | |
49 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:33.11 | ||
50 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:33.62 | |
51 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:35.02 | |
52 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 1:35.32 | |
53 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:35.51 | |
54 | 131 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:37.04 | |
55 | 415 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:37.80 | |
56 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 1:38.14 | |
57 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:38.59 | |
58 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:38.74 | |
59 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:39.15 | |
60 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:39.39 | |
61 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:39.43 | |
62 | 56 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:41.68 | |
63 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:42.37 | |
64 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 1:42.74 | |
65 | 102 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:43.27 | |
66 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:44.24 | |
67 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:44.60 | |
68 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 1:45.01 | |
69 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:47.60 | |
70 | 58 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 1:49.24 | |
71 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:49.43 | |
72 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 1:50.01 | |
73 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:51.41 | ||
74 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 1:52.04 | |
75 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:52.63 | |
76 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 1:59.45 | |
77 | 403 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 2:03.20 | |
78 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 2:08.43 | |
79 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 2:10.01 | |
80 | 232 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 2:18.97 | ||
81 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 2:28.83 | |
82 | 36 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | A6 | 0042AU | 25 m | ||
83 | 126 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | ||
84 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | ||
85 | 154 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | ||
86 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
87 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | ||
88 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | ||
89 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | ||
90 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | ||
91 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | ||
92 | 244 | Vidovic Olivia Klarskov | 1999 | KØBENHAVN | 25 m | |||
93 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | ||
94 | 405 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
95 | 407 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 59.29 | |
2 | 419 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:03.00 | |
3 | 4 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 1:05.55 | |
4 | 43 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:06.72 | |
5 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 1:08.91 | |
6 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:09.64 | |
7 | 395 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:12.29 | |
8 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:13.11 | |
9 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:14.23 | |
10 | 417 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:14.44 | |
11 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:14.75 | |
12 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:16.32 | |
13 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:16.54 | |
14 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:16.58 | |
15 | 329 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:18.97 | |
16 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:19.25 | |
17 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:19.29 | |
18 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:19.65 | |
19 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:19.72 | |
20 | 106 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:19.82 | |
21 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 1:20.70 | |
22 | 45 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 1:20.80 | |
23 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:22.21 | |
24 | 149 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:22.89 | |
25 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:23.36 | |
26 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:23.59 | |
27 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 1:23.99 | |
28 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:24.04 | |
29 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:24.10 | |
30 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:24.39 | |
31 | 439 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 1:25.11 | |
32 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:25.77 | |
33 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:26.02 | |
34 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:26.56 | |
35 | 17 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 1:27.92 | |
36 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:28.91 | |
37 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:29.51 | |
38 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:31.69 | |
39 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:32.16 | |
40 | 108 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:32.27 | |
41 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:33.34 | |
42 | 294 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:35.95 | |
43 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:36.19 | |
44 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:36.29 | |
45 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:36.82 | |
46 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 1:37.58 | |
47 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:38.48 | |
48 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:40.47 | |
49 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:41.15 | |
50 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 1:42.05 | |
51 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:42.28 | |
52 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:46.08 | |
53 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 1:47.25 | |
54 | 80 | Håkonsson Mads Holme | 2001 | HILLERØD | 0135AE | 25 m | 1:47.64 | |
55 | 438 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:47.67 | |
56 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:51.49 | |
57 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 1:52.70 | |
58 | 222 | Mortensen Emil | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.14 | ||
59 | 52 | Ruby Anders Toft | 2001 | A6 | 0195AA | 25 m | 1:55.39 | |
60 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 1:56.86 | |
61 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:56.96 | |
62 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:10.01 | |
63 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | ||
64 | 57 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | ||
65 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | ||
66 | 158 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
67 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | ||
68 | 241 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
69 | 243 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | KØBENHAVN | 25 m | |||
70 | 385 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
71 | 389 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
72 | 427 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | A6 Piger | 0 | A6 | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 215 | Mammut 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 178 | Hvidovre Piger B | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:19.00 | ||
4 | 67 | Hils Piger 1 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 341 | 1 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:25.01 | ||
6 | 343 | 2 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:40.01 | ||
7 | 316 | Værløse Damer 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 4:15.01 | ||
8 | 117 | Fsk Devilgirls 1 | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | |||
9 | 118 | Fsk Devilgirls 2 | 1999 | FR.VÆRK | 25 m | |||
10 | 242 | Skk Piger | 2001 | KØBENHAVN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 215 | Mammut 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 216 | Mammut 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 177 | Hvidovre Drenge B | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:13.00 | ||
5 | 66 | Hils Drenge 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 340 | 1 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:30.01 | ||
7 | 342 | 2 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:40.01 | ||
8 | 322 | Værløse Herrer 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 4:01.01 | ||
9 | 116 | Fsk Devilboys 1 | 1996 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 19, 400m Frisvømning Damer |
Der er heatbegrænsning på 2 heat, hvorfor de første 12 svømmere skal svømme og de |
resterende er reserver. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 4:39.26 | |
2 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 4:40.53 | |
3 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 4:54.91 | |
4 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 4:55.45 | |
5 | 203 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 5:02.09 | |
6 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 5:02.57 | |
7 | 401 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 5:02.98 | |
8 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 5:03.82 | |
9 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 5:07.64 | |
10 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 5:10.64 | |
11 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 5:15.86 | |
12 | 379 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 5:23.19 | |
13 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 5:23.73 | |
14 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 5:29.68 | |
15 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 5:30.00 | |
16 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 5:39.41 | |
17 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 5:45.00 | |
18 | 193 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 25 m | 5:50.71 | |
19 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 7:15.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
Der er heatbegrænsning på 2 heat, hvorfor de første 12 svømmere skal svømme og de |
resterende er reserver. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 4:13.78 | |
2 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:29.35 | |
3 | 87 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 4:39.03 | |
4 | 4 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 4:40.25 | |
5 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 4:46.16 | |
6 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:49.90 | |
7 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 4:52.27 | |
8 | 189 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 4:54.84 | |
9 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 5:00.86 | |
10 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 5:15.89 | |
11 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 5:29.50 | |
12 | 109 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 5:55.39 | |
13 | 17 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 5:56.81 | |
14 | 6 | Bichel Jonathan Ungermand | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 5:56.88 | |
15 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 5:57.87 | |
16 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 6:23.08 | |
17 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.65 | |
2 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 31.26 | |
3 | 431 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 31.50 | |
4 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 32.40 | |
5 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 32.57 | |
6 | 428 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 33.58 | |
7 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 33.63 | |
8 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 34.82 | |
9 | 16 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 34.83 | |
10 | 393 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 35.17 | |
11 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 35.20 | |
12 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 35.39 | |
13 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 35.62 | |
14 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 35.98 | |
15 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 36.36 | |
16 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 36.37 | |
17 | 381 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 36.40 | |
18 | 84 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 36.66 | |
19 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 36.85 | |
20 | 5 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 37.29 | |
21 | 258 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 37.42 | |
22 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 37.44 | ||
23 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 38.00 | |
24 | 63 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 38.04 | |
25 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 38.28 | |
26 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 38.78 | |
27 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 38.85 | |
28 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 38.99 | |
29 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 39.21 | |
30 | 194 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 39.44 | |
31 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 39.56 | |
32 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 39.79 | |
33 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 39.80 | |
34 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 39.82 | |
35 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 40.00 | |
36 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 40.24 | |
37 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 40.44 | |
38 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 41.26 | |
39 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 41.37 | |
40 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 41.54 | |
41 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 41.62 | |
42 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 41.71 | |
43 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 41.73 | |
44 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 41.76 | |
45 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 42.08 | |
46 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 42.25 | |
47 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 42.84 | |
48 | 414 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 43.31 | |
49 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 43.53 | |
50 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 43.53 | |
51 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 43.64 | |
52 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 43.89 | |
53 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 44.16 | |
54 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 44.60 | |
55 | 114 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 45.13 | |
56 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 45.38 | |
57 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 45.61 | |
58 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 45.92 | |
59 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 46.07 | |
60 | 58 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 46.42 | |
61 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 46.56 | |
62 | 191 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 46.77 | |
63 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 46.79 | |
64 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 46.81 | |
65 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 47.81 | |
66 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 48.06 | |
67 | 102 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 48.30 | |
68 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 48.45 | ||
69 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 48.78 | |
70 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 50.06 | |
71 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 50.35 | |
72 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 50.82 | |
73 | 288 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 51.29 | |
74 | 433 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 51.34 | |
75 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 51.35 | ||
76 | 165 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 52.30 | |
77 | 300 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 52.35 | |
78 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 52.93 | |
79 | 19 | Gradischnig Helena | 2001 | A6 | 0118AR | 25 m | 53.81 | |
80 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 54.81 | |
81 | 163 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 54.82 | |
82 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 55.77 | |
83 | 164 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 56.62 | ||
84 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 56.64 | |
85 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 56.78 | |
86 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 57.01 | |
87 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 58.07 | |
88 | 424 | Silke Larsen | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 59.02 | ||
89 | 286 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:00.80 | |
90 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 1:02.02 | |
91 | 61 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 1:02.52 | |
92 | 270 | Jensen Michelle | 2002 | TRITON B | 0232AF | 25 m | 1:04.22 | |
93 | 141 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 1:05.59 | ||
94 | 3 | Austin Sofia Emilie | 2003 | A6 | 25 m | 1:08.83 | ||
95 | 161 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:09.25 | |
96 | 26 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | A6 | 0322AG | 25 m | 1:10.71 | |
97 | 27 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 25 m | 1:18.91 | ||
98 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | ||
99 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | ||
100 | 411 | Naulin Carlotta | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 434 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 46 | |
2 | 14 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 28.30 | |
3 | 42 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 25 m | 28.44 | |
4 | 419 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 29.89 | |
5 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 30.14 | |
6 | 4 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 30.31 | |
7 | 55 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 31.05 | |
8 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 31.05 | |
9 | 383 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 32.60 | |
10 | 43 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 32.73 | |
11 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 32.73 | |
12 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 33.09 | |
13 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 33.48 | |
14 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 33.76 | |
15 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 33.88 | |
16 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 34.07 | |
17 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 34.64 | |
18 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 34.99 | |
19 | 417 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 35.24 | |
20 | 421 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 35.35 | |
21 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 35.55 | |
22 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 36.04 | |
23 | 269 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 36.39 | |
24 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 36.93 | |
25 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 37.10 | |
26 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 37.40 | |
27 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 37.67 | |
28 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 37.99 | |
29 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 38.50 | |
30 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 38.71 | |
31 | 181 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 39.00 | |
32 | 413 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 39.37 | |
33 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 39.65 | |
34 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 39.95 | |
35 | 8 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 40.21 | |
36 | 108 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 40.99 | |
37 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 41.09 | |
38 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 41.79 | |
39 | 103 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 42.35 | |
40 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 42.38 | |
41 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 42.76 | |
42 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 42.96 | ||
43 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 44.02 | |
44 | 81 | Jensen Emil Kjaer | 2000 | HILLERØD | 0077AH | 25 m | 45.22 | |
45 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 45.49 | |
46 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 45.62 | |
47 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 45.75 | |
48 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 46.19 | |
49 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 46.33 | |
50 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 47.43 | |
51 | 15 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 25 m | 47.46 | |
52 | 37 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 47.88 | |
53 | 389 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 47.93 | ||
54 | 409 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 48.24 | |
55 | 336 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 48.79 | |
56 | 212 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 49.00 | ||
57 | 10 | Christensen Christian | 2000 | A6 | 25 m | 50.26 | ||
58 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 51.36 | |
59 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 51.41 | |
60 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 51.48 | |
61 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | 52.11 | |
62 | 408 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | 52.92 | |
63 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 53.39 | |
64 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 55.22 | |
65 | 144 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 58.12 | |
66 | 151 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | 58.19 | |
67 | 176 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 58.62 | ||
68 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:02.14 | |
69 | 51 | Rasmussen Lucas Holst | 2003 | A6 | 0323AB | 25 m | 1:24.76 | |
70 | 147 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | ||
71 | 170 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
72 | 174 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
73 | 179 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | ||
74 | 420 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:46.06 | |
2 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 2:58.55 | |
3 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:58.95 | |
4 | 220 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 2:59.23 | |
5 | 299 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 3:01.17 | |
6 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:02.54 | |
7 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:04.32 | |
8 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 3:04.34 | |
9 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 3:11.14 | |
10 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:15.15 | |
11 | 397 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 3:16.17 | |
12 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 3:18.18 | |
13 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 3:19.50 | |
14 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 3:23.82 | |
15 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 3:26.51 | |
16 | 62 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 3:29.11 | |
17 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 3:36.23 | ||
18 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 3:39.52 | |
19 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:41.04 | |
20 | 44 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 3:43.81 | |
21 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 3:45.29 | |
22 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 3:47.90 | |
23 | 47 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 3:48.79 | |
24 | 2 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 3:48.80 | |
25 | 415 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:50.02 | |
26 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:53.37 | |
27 | 391 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 4:00.96 | |
28 | 56 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 4:02.73 | |
29 | 403 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 4:03.89 | |
30 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 4:10.02 | |
31 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:15.64 | |
32 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 4:19.91 | |
33 | 36 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | A6 | 0042AU | 25 m | 4:20.42 | |
34 | 287 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 4:21.36 | |
35 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 4:45.27 | |
36 | 286 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 4:56.66 | |
37 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 5:10.01 | |
38 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | ||
39 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | ||
40 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | ||
41 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | ||
42 | 288 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | ||
43 | 300 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | ||
44 | 388 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | ||
45 | 394 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | ||
46 | 396 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | ||
47 | 398 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | ||
48 | 407 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:39.49 | |
2 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:45.96 | |
3 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:49.37 | |
4 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:50.90 | |
5 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:51.85 | |
6 | 30 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 2:57.13 | |
7 | 400 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 3:03.83 | |
8 | 110 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 3:04.00 | |
9 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 3:10.11 | |
10 | 105 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 3:10.84 | |
11 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 3:13.89 | |
12 | 189 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 3:20.00 | |
13 | 192 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 3:27.68 | |
14 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 3:30.50 | |
15 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 3:31.79 | |
16 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:34.81 | |
17 | 439 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 3:37.12 | |
18 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:44.99 | |
19 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 3:53.94 | |
20 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 4:02.39 | |
21 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 4:05.83 | |
22 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 4:17.75 | |
23 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 4:19.93 | |
24 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | 4:21.04 | |
25 | 52 | Ruby Anders Toft | 2001 | A6 | 0195AA | 25 m | 4:22.34 | |
26 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 4:24.91 | |
27 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 4:59.62 | |
28 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 5:04.65 | |
29 | 34 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | ||
30 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | ||
31 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | ||
32 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | ||
33 | 427 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 1:03.85 | |
2 | 78 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 1:10.16 | |
3 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:11.09 | |
4 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:11.45 | |
5 | 381 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:14.11 | |
6 | 203 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:14.57 | |
7 | 258 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:15.56 | |
8 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:16.13 | |
9 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:16.24 | |
10 | 40 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:16.52 | |
11 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:17.52 | |
12 | 426 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:19.34 | |
13 | 299 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:19.38 | |
14 | 53 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:19.39 | |
15 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:20.50 | |
16 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:20.74 | |
17 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 1:21.13 | |
18 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 1:23.64 | |
19 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:23.71 | |
20 | 22 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:27.26 | |
21 | 370 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:29.26 | |
22 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:29.65 | |
23 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 1:30.00 | |
24 | 193 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 25 m | 1:30.00 | |
25 | 84 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 1:30.22 | |
26 | 406 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:41.62 | |
27 | 11 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 1:42.28 | |
28 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:44.33 | |
29 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:50.35 | |
30 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:50.80 | |
31 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:53.21 | |
32 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:53.69 | |
33 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:54.49 | |
34 | 28 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:59.36 | |
35 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 2:10.26 | |
36 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 2:36.20 | |
37 | 29 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | ||
38 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | ||
39 | 397 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | ||
40 | 423 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 54.71 | |
2 | 148 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 56.08 | |
3 | 59 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 58.21 | |
4 | 42 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 25 m | 58.69 | |
5 | 140 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 59.30 | |
6 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 1:00.56 | |
7 | 390 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 1:03.76 | |
8 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:08.76 | |
9 | 204 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:09.13 | |
10 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:09.72 | |
11 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 1:10.01 | |
12 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:12.33 | |
13 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:12.73 | |
14 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:13.00 | |
15 | 402 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:14.00 | |
16 | 107 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:16.83 | |
17 | 106 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:17.46 | |
18 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:17.55 | |
19 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:18.00 | |
20 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 1:19.66 | |
21 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 1:21.85 | |
22 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:22.11 | |
23 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:23.31 | |
24 | 376 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:23.90 | |
25 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:26.27 | |
26 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:29.73 | |
27 | 81 | Jensen Emil Kjaer | 2000 | HILLERØD | 0077AH | 25 m | 1:31.60 | |
28 | 109 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:34.90 | |
29 | 438 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:40.21 | |
30 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:44.26 | |
31 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:45.01 | |
32 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:47.25 | |
33 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | ||
34 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:21.15 | |
2 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:24.64 | |
3 | 202 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 2:33.36 | |
4 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:34.12 | |
5 | 393 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:36.66 | |
6 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:39.62 | |
7 | 371 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:40.53 | |
8 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:42.65 | |
9 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:42.89 | |
10 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 2:43.44 | |
11 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:43.88 | |
12 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:55.00 | |
13 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:55.14 | |
14 | 60 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 2:55.37 | |
15 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 2:56.09 | |
16 | 278 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:56.66 | |
17 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:57.01 | |
18 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 2:58.87 | ||
19 | 373 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 3:00.00 | |
20 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:00.92 | |
21 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 3:01.38 | |
22 | 38 | Magnus Natasha Worm | 2000 | A6 | 0024AE | 25 m | 3:05.25 | |
23 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 3:06.41 | |
24 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 3:06.72 | |
25 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:06.96 | |
26 | 388 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:07.66 | |
27 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:08.60 | |
28 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 3:09.26 | |
29 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:09.49 | |
30 | 435 | Bojesen Julie | 2001 | SLANGERUP | 0176AM | 25 m | 3:10.08 | |
31 | 20 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 25 m | 3:10.15 | |
32 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:16.93 | |
33 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 3:18.70 | |
34 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 3:20.00 | |
35 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 3:20.22 | |
36 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:26.03 | |
37 | 191 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 3:26.64 | |
38 | 58 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 3:27.62 | |
39 | 357 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 3:31.05 | |
40 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 3:43.13 | |
41 | 350 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 3:44.97 | |
42 | 287 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 3:45.42 | |
43 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 3:52.76 | |
44 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 3:57.45 | |
45 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 4:03.29 | |
46 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 4:05.20 | |
47 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 4:10.01 | |
48 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 4:29.22 | |
49 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | ||
50 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | ||
51 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | ||
52 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | ||
53 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | ||
54 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | ||
55 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | ||
56 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | ||
57 | 412 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:17.68 | |
2 | 43 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 2:26.01 | |
3 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:28.24 | |
4 | 87 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 2:33.01 | |
5 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:41.07 | |
6 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:41.14 | |
7 | 372 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:42.07 | |
8 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:42.79 | |
9 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:46.06 | |
10 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:46.76 | |
11 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:48.02 | |
12 | 45 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 2:50.15 | |
13 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:50.81 | |
14 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:52.06 | |
15 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:53.04 | |
16 | 8 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 2:55.96 | |
17 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 3:02.54 | |
18 | 6 | Bichel Jonathan Ungermand | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 3:05.96 | |
19 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 3:09.59 | |
20 | 105 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 3:10.00 | |
21 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 3:11.47 | |
22 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 3:12.91 | |
23 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:16.63 | |
24 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:20.43 | |
25 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 3:22.89 | |
26 | 179 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 25 m | 3:23.34 | |
27 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 3:29.40 | |
28 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 3:32.08 | |
29 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 3:36.27 | |
30 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 3:48.10 | |
31 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:55.01 | |
32 | 1 | Andersen Frederik B. F. | 1999 | A6 | 9983AP | 25 m | ||
33 | 9 | Christensen Casper | 2000 | A6 | 0097AO | 25 m | ||
34 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | ||
35 | 387 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
36 | 410 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | ||
37 | 418 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 59.19 | |
2 | 16 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 1:00.24 | |
3 | 226 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 1:00.93 | |
4 | 25 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:01.40 | |
5 | 85 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:02.11 | |
6 | 236 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:03.63 | |
7 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:03.83 | |
8 | 145 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:03.86 | |
9 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:03.92 | |
10 | 401 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:04.42 | |
11 | 150 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:04.79 | |
12 | 213 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:05.15 | |
13 | 91 | Nielsen Louise Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:05.50 | |
14 | 220 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 1:06.22 | |
15 | 426 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:06.48 | |
16 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 1:06.52 | |
17 | 371 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:06.59 | |
18 | 252 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:06.94 | |
19 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:07.02 | |
20 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:07.82 | |
21 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:08.14 | |
22 | 5 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:08.63 | |
23 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:08.78 | |
24 | 299 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:09.57 | |
25 | 348 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:10.47 | |
26 | 277 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:10.65 | |
27 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:10.70 | |
28 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 1:10.76 | |
29 | 84 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 1:10.77 | |
30 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:10.98 | |
31 | 370 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:11.49 | |
32 | 412 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:11.89 | |
33 | 281 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 1:12.01 | |
34 | 21 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 1:12.14 | |
35 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:12.93 | |
36 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:13.27 | |
37 | 378 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:13.30 | |
38 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:13.63 | |
39 | 60 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:14.01 | |
40 | 62 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:14.22 | |
41 | 71 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 1:14.70 | |
42 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:14.97 | |
43 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:15.37 | |
44 | 231 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:15.38 | |
45 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:15.39 | |
46 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:15.75 | |
47 | 217 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 1:16.06 | ||
48 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:16.43 | ||
49 | 382 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:16.73 | |
50 | 194 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 1:17.83 | |
51 | 73 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:17.98 | |
52 | 22 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:18.16 | |
53 | 29 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:18.66 | |
54 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:18.75 | |
55 | 406 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:18.75 | |
56 | 337 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 1:18.90 | |
57 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:18.94 | |
58 | 320 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 1:19.03 | |
59 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:19.23 | |
60 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 1:19.60 | |
61 | 104 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:20.33 | |
62 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:20.46 | |
63 | 414 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:21.19 | |
64 | 374 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:21.50 | |
65 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | FR.VÆRK | 9972AV | 25 m | 1:21.54 | |
66 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:22.08 | |
67 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:22.29 | |
68 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:22.49 | |
69 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:22.64 | |
70 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:23.40 | |
71 | 47 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:24.00 | |
72 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:24.47 | |
73 | 131 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:24.79 | |
74 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:24.91 | |
75 | 44 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 1:25.21 | |
76 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 1:26.97 | |
77 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:27.43 | |
78 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 1:27.53 | |
79 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:27.61 | |
80 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:27.90 | |
81 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 1:28.30 | |
82 | 114 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 1:28.64 | |
83 | 94 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:29.65 | |
84 | 102 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:30.16 | |
85 | 163 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 1:30.49 | |
86 | 188 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:30.97 | |
87 | 405 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:31.29 | ||
88 | 185 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:32.29 | |
89 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:33.52 | |
90 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:33.74 | |
91 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:34.29 | |
92 | 433 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:34.43 | |
93 | 350 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 1:34.49 | |
94 | 398 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:35.38 | |
95 | 416 | Petersen Rikke Skovly | 2003 | ROSKILDE | 0338AD | 25 m | 1:35.38 | |
96 | 195 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:35.47 | |
97 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:36.43 | ||
98 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 1:36.65 | |
99 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:38.25 | |
100 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:38.73 | ||
101 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | 1:38.97 | |
102 | 287 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 1:40.15 | |
103 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:40.83 | |
104 | 201 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:41.20 | |
105 | 288 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:41.57 | |
106 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:43.65 | |
107 | 165 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:46.05 | |
108 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:46.53 | |
109 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 1:47.86 | |
110 | 61 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 1:48.57 | |
111 | 286 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:50.11 | |
112 | 407 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:50.45 | |
113 | 391 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:53.98 | |
114 | 126 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:54.25 | |
115 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 2:01.08 | |
116 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 2:01.53 | |
117 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 2:01.60 | |
118 | 270 | Jensen Michelle | 2002 | TRITON B | 0232AF | 25 m | 2:02.14 | |
119 | 164 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:10.67 | ||
120 | 26 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | A6 | 0322AG | 25 m | 2:12.66 | |
121 | 3 | Austin Sofia Emilie | 2003 | A6 | 25 m | 2:19.10 | ||
122 | 27 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 25 m | 2:47.90 | ||
123 | 161 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:48.83 | |
124 | 141 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 25 m | |||
125 | 384 | Buxbom Ida Andersen | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
126 | 424 | Silke Larsen | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 49.64 | |
2 | 54 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 53.71 | |
3 | 18 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 53.93 | |
4 | 59 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 54.13 | |
5 | 390 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 55.26 | |
6 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 57.06 | |
7 | 74 | Christensen Emil | 1996 | HILLERØD | 9635AF | 25 m | 57.59 | |
8 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 57.76 | |
9 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 58.43 | |
10 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 59.37 | |
11 | 32 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 59.51 | |
12 | 156 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 59.94 | |
13 | 208 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:00.84 | |
14 | 96 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:01.46 | |
15 | 204 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:01.47 | |
16 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:01.61 | |
17 | 210 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:01.66 | |
18 | 207 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:02.54 | |
19 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:03.06 | |
20 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:03.35 | |
21 | 189 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:03.47 | |
22 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:03.66 | |
23 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:03.67 | |
24 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:04.82 | |
25 | 181 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 1:05.12 | |
26 | 167 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:05.39 | |
27 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:05.48 | |
28 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:05.94 | |
29 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:06.23 | |
30 | 111 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:07.00 | |
31 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:07.00 | |
32 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:07.04 | |
33 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:07.67 | |
34 | 227 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 1:08.70 | |
35 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 1:09.21 | |
36 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:09.48 | |
37 | 291 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:09.78 | |
38 | 269 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:10.23 | |
39 | 106 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:10.26 | |
40 | 8 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 1:10.79 | |
41 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:12.19 | |
42 | 257 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:12.37 | |
43 | 326 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:12.48 | |
44 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:12.99 | |
45 | 387 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:13.51 | |
46 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:13.75 | |
47 | 6 | Bichel Jonathan Ungermand | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 1:14.12 | |
48 | 187 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:14.32 | |
49 | 192 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:14.40 | |
50 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:14.61 | |
51 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:14.95 | |
52 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 1:15.13 | |
53 | 17 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 1:15.88 | |
54 | 439 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 1:15.90 | |
55 | 109 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:17.02 | |
56 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:17.42 | |
57 | 108 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:17.76 | |
58 | 409 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 1:19.80 | |
59 | 198 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:21.10 | |
60 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 1:21.43 | |
61 | 95 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:22.01 | |
62 | 434 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 1:22.25 | |
63 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:22.54 | |
64 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 1:24.41 | |
65 | 103 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:24.64 | |
66 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 1:25.00 | ||
67 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:25.64 | |
68 | 438 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:26.66 | |
69 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:28.39 | |
70 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:28.75 | |
71 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:29.20 | |
72 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:31.28 | |
73 | 212 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:32.58 | ||
74 | 174 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:34.60 | ||
75 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:34.95 | |
76 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:36.46 | |
77 | 170 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:36.57 | |
78 | 349 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 1:38.13 | |
79 | 147 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:39.06 | |
80 | 360 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 1:39.77 | |
81 | 151 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | 1:40.00 | |
82 | 176 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:40.96 | ||
83 | 10 | Christensen Christian | 2000 | A6 | 25 m | 1:41.55 | ||
84 | 408 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | 1:44.54 | |
85 | 336 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 1:45.23 | |
86 | 57 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:45.41 | |
87 | 144 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:48.95 | |
88 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:50.01 | |
89 | 37 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:50.50 | |
90 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:51.41 | |
91 | 9 | Christensen Casper | 2000 | A6 | 0097AO | 25 m | 2:03.41 | |
92 | 389 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
93 | 420 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 33.27 | |
2 | 101 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 36.52 | |
3 | 299 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 36.59 | |
4 | 258 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 37.35 | |
5 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 37.65 | |
6 | 220 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 38.18 | |
7 | 180 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 38.87 | |
8 | 153 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 39.04 | |
9 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 39.08 | |
10 | 13 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 39.13 | |
11 | 289 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 39.48 | |
12 | 263 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 39.70 | |
13 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 40.03 | |
14 | 97 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 40.33 | |
15 | 175 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 40.35 | |
16 | 186 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 25 m | 41.00 | |
17 | 190 | Jensen Ida | 1998 | HVIDOVRE | 9884AB | 25 m | 41.00 | |
18 | 193 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 25 m | 41.00 | |
19 | 197 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 25 m | 41.00 | |
20 | 199 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 41.00 | |
21 | 119 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 43.81 | |
22 | 194 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 25 m | 45.00 | |
23 | 89 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 45.11 | |
24 | 121 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 45.17 | |
25 | 251 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 45.26 | |
26 | 78 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 45.35 | |
27 | 380 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 46.00 | |
28 | 334 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 47.87 | |
29 | 100 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 47.91 | |
30 | 70 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 48.93 | |
31 | 218 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 49.20 | ||
32 | 279 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 49.34 | |
33 | 394 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 49.74 | |
34 | 357 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 49.86 | |
35 | 160 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 49.90 | |
36 | 131 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 50.15 | |
37 | 228 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 50.22 | |
38 | 234 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 50.43 | |
39 | 19 | Gradischnig Helena | 2001 | A6 | 0118AR | 25 m | 50.49 | |
40 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 51.91 | |
41 | 224 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 52.01 | |
42 | 214 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 52.07 | |
43 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 52.09 | |
44 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 52.67 | |
45 | 247 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 52.84 | |
46 | 112 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 52.94 | |
47 | 403 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 52.95 | |
48 | 137 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 53.42 | |
49 | 250 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 53.71 | |
50 | 142 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 53.81 | |
51 | 130 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 53.83 | |
52 | 416 | Petersen Rikke Skovly | 2003 | ROSKILDE | 0338AD | 25 m | 54.31 | |
53 | 338 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 54.92 | |
54 | 209 | Hansen Line | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 56.16 | ||
55 | 159 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 56.35 | ||
56 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 57.14 | |
57 | 139 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 57.17 | |
58 | 288 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 57.67 | |
59 | 298 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 58.66 | |
60 | 366 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 58.94 | |
61 | 123 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 59.95 | |
62 | 286 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:00.64 | |
63 | 125 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:02.51 | |
64 | 26 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | A6 | 0322AG | 25 m | 1:02.74 | |
65 | 36 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | A6 | 0042AU | 25 m | 1:02.86 | |
66 | 265 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:06.03 | |
67 | 128 | Hansen Camilla Kromann | 2000 | FR.VÆRK | 0096AV | 25 m | 1:07.04 | |
68 | 254 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:07.77 | |
69 | 126 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:09.00 | |
70 | 141 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 25 m | |||
71 | 161 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
72 | 163 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | ||
73 | 164 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 25 m | |||
74 | 165 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | ||
75 | 270 | Jensen Michelle | 2002 | TRITON B | 0232AF | 25 m | ||
76 | 384 | Buxbom Ida Andersen | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 28.88 | |
2 | 206 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 33.13 | |
3 | 14 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 36.16 | |
4 | 383 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 37.11 | |
5 | 30 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 38.52 | |
6 | 45 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 39.15 | |
7 | 75 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 43.22 | |
8 | 255 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 43.24 | |
9 | 259 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 43.26 | |
10 | 88 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 46.22 | |
11 | 98 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 46.57 | |
12 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 47.04 | |
13 | 273 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 49.33 | |
14 | 172 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 49.75 | |
15 | 134 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 50.00 | |
16 | 292 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 50.94 | |
17 | 223 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 51.19 | |
18 | 64 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 51.89 | |
19 | 15 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 25 m | 51.95 | |
20 | 434 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 52.10 | |
21 | 52 | Ruby Anders Toft | 2001 | A6 | 0195AA | 25 m | 52.14 | |
22 | 272 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 52.42 | |
23 | 46 | Overgaard August | 2002 | A6 | 0211AH | 25 m | 52.46 | |
24 | 135 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 52.52 | |
25 | 138 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 52.65 | |
26 | 132 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 52.99 | |
27 | 34 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 55.97 | |
28 | 346 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 56.24 | |
29 | 285 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 58.25 | |
30 | 120 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 58.68 | |
31 | 212 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 59.11 | ||
32 | 57 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 59.51 | |
33 | 170 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:00.13 | |
34 | 336 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 1:01.01 | |
35 | 147 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:01.42 | |
36 | 332 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:02.77 | |
37 | 1 | Andersen Frederik B. F. | 1999 | A6 | 9983AP | 25 m | 1:06.11 | |
38 | 122 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:17.35 | |
39 | 51 | Rasmussen Lucas Holst | 2003 | A6 | 0323AB | 25 m | 1:24.59 | |
40 | 144 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | ||
41 | 151 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | ||
42 | 168 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
43 | 174 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
44 | 176 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
45 | 211 | Ipsen Scott | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
46 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 431 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 2:25.50 | |
2 | 429 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:29.22 | |
3 | 78 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 2:32.13 | |
4 | 275 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:34.26 | |
5 | 258 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:36.10 | |
6 | 25 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:36.45 | |
7 | 63 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:39.00 | |
8 | 351 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:40.44 | |
9 | 253 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:41.06 | |
10 | 256 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:41.45 | |
11 | 428 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 2:45.35 | |
12 | 53 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 2:45.80 | |
13 | 184 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 2:46.79 | |
14 | 293 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:46.96 | |
15 | 90 | Nielsen Julie Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 2:47.08 | |
16 | 369 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 2:49.42 | |
17 | 40 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 2:51.64 | |
18 | 262 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:51.69 | |
19 | 225 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:55.19 | |
20 | 261 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:55.33 | |
21 | 83 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 2:56.53 | |
22 | 297 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:00.85 | |
23 | 352 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:01.94 | |
24 | 302 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 3:02.40 | |
25 | 378 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 3:02.58 | |
26 | 86 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 3:03.55 | |
27 | 423 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:03.59 | |
28 | 92 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 3:05.22 | |
29 | 11 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 3:05.73 | |
30 | 353 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 3:09.11 | |
31 | 28 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 3:09.66 | |
32 | 72 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 3:10.22 | |
33 | 20 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 25 m | 3:10.61 | |
34 | 21 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 3:10.61 | |
35 | 2 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 3:12.73 | |
36 | 284 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 3:12.96 | |
37 | 162 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:14.03 | |
38 | 364 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 3:14.09 | |
39 | 382 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 3:16.29 | |
40 | 365 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 3:16.34 | |
41 | 266 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:18.44 | |
42 | 267 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:21.11 | |
43 | 415 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:23.65 | |
44 | 183 | Damgaard Stephanie | 1999 | HVIDOVRE | 9974AL | 25 m | 3:25.00 | |
45 | 99 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 3:25.22 | |
46 | 333 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 3:25.80 | |
47 | 264 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 3:27.83 | |
48 | 296 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:28.31 | |
49 | 435 | Bojesen Julie | 2001 | SLANGERUP | 0176AM | 25 m | 3:31.03 | |
50 | 339 | Knak Lærke | 2002 | A4 IF | 0262AJ | 25 m | 3:31.59 | |
51 | 249 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:31.78 | |
52 | 191 | Johannessen Katrine | 1999 | HVIDOVRE | 9938AI | 25 m | 3:32.25 | |
53 | 368 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 3:34.32 | |
54 | 405 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 3:36.32 | ||
55 | 363 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 3:36.40 | |
56 | 290 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:39.72 | |
57 | 124 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 3:40.21 | |
58 | 344 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 3:48.87 | |
59 | 112 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:49.93 | |
60 | 358 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 3:53.57 | |
61 | 357 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 3:56.09 | |
62 | 143 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 4:00.79 | |
63 | 328 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 4:01.01 | |
64 | 350 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 4:15.74 | |
65 | 38 | Magnus Natasha Worm | 2000 | A6 | 0024AE | 25 m | 4:33.76 | |
66 | 56 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | ||
67 | 169 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | ||
68 | 171 | Stengelshøj Helena | 2002 | HOLBÆK | 0208AF | 25 m | ||
69 | 287 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | ||
70 | 396 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | ||
71 | 411 | Naulin Carlotta | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 25 m | 2:07.50 | |
2 | 419 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:16.44 | |
3 | 230 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:23.70 | |
4 | 32 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 2:25.64 | |
5 | 260 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 2:26.10 | |
6 | 55 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 2:27.78 | |
7 | 283 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:29.48 | |
8 | 402 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:32.45 | |
9 | 173 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:34.25 | |
10 | 127 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 2:34.55 | |
11 | 233 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:36.34 | |
12 | 166 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:39.24 | |
13 | 219 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:43.50 | |
14 | 205 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:44.07 | |
15 | 113 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:44.30 | |
16 | 181 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:44.33 | |
17 | 146 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:46.41 | |
18 | 400 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:46.72 | |
19 | 76 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 2:47.41 | |
20 | 356 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 2:48.87 | |
21 | 68 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 2:49.10 | |
22 | 110 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:50.00 | |
23 | 79 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:53.05 | |
24 | 269 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:53.19 | |
25 | 347 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:53.30 | |
26 | 245 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:54.18 | |
27 | 271 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:55.89 | |
28 | 107 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:56.27 | |
29 | 417 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:57.00 | |
30 | 129 | Hansen Patrick Kroman | 1997 | FR.VÆRK | 9713AR | 25 m | 2:59.08 | |
31 | 301 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:59.13 | |
32 | 221 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 3:00.56 | |
33 | 155 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 3:00.74 | |
34 | 235 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 3:06.86 | |
35 | 192 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 3:11.17 | |
36 | 345 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 3:15.44 | |
37 | 268 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 3:15.61 | |
38 | 359 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 3:15.99 | |
39 | 367 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 25 m | 3:22.35 | |
40 | 274 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:26.23 | |
41 | 418 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 3:35.86 | |
42 | 354 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 3:41.23 | |
43 | 410 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 3:47.34 | |
44 | 17 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 3:53.07 | |
45 | 8 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 3:57.12 | |
46 | 331 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 4:01.01 | |
47 | 93 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 4:11.32 | |
48 | 413 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
49 | 421 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | A6 Piger | 0 | A6 | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 215 | Mammut 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 67 | Hils Piger 1 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 178 | Hvidovre Piger B | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 341 | 1 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:12.01 | ||
6 | 343 | 2 Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:25.01 | ||
7 | 316 | Værløse Damer 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 3:01.01 | ||
8 | 117 | Fsk Devilgirls 1 | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | |||
9 | 118 | Fsk Devilgirls 2 | 1999 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 1:40.00 | ||
2 | 215 | Mammut 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:44.00 | ||
3 | 216 | Mammut 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 66 | Hils Drenge 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 1:56.50 | ||
5 | 177 | Hvidovre Drenge B | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 1:59.99 | ||
6 | 340 | 1 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:14.01 | ||
7 | 342 | 2 Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:25.01 | ||
8 | 322 | Værløse Herrer 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:45.01 | ||
9 | 116 | Fsk Devilboys 1 | 1996 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 19 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 06:27 |