Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:35.02 | |
2 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:42.04 | |
3 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:45.01 | |
4 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 4:47.60 | |
5 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 4:50.71 | |
6 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 4:51.99 | |
7 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:52.28 | |
8 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:52.30 | |
9 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:52.40 | |
10 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:52.47 | |
11 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:54.57 | |
12 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:55.18 | |
13 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 4:56.07 | |
14 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 4:56.44 | |
15 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:57.57 | |
16 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 4:59.25 | |
17 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 4:59.46 | |
18 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 4:59.88 | |
19 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:59.91 | |
20 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 5:00.50 | |
21 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 5:00.70 | |
22 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:02.03 | |
23 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 5:03.62 | |
24 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 5:04.35 | |
25 | 143 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 5:05.90 | |
26 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 5:07.54 | |
27 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:08.13 | |
28 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 5:09.06 | |
29 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.34 | |
30 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 5:10.83 | |
31 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 5:10.90 | |
32 | 39 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 5:11.46 | |
33 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:11.96 | |
34 | 235 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 5:14.01 | |
35 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:14.77 | |
36 | 231 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 5:14.78 | |
37 | 148 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 5:17.25 | |
38 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:19.00 | |
39 | 302 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 5:19.92 | |
40 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 5:20.47 | |
41 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:20.62 | |
42 | 21 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:25.62 | |
43 | 275 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 5:26.61 | |
44 | 237 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:27.65 | |
45 | 38 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 5:29.24 | |
46 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 5:30.72 | |
47 | 20 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:32.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 5:00.45 | |
2 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:07.75 | |
3 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 5:13.03 | |
4 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:13.88 | |
5 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 5:17.95 | |
6 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 5:20.53 | |
7 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 5:21.18 | |
8 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 5:21.70 | |
9 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 5:26.69 | |
10 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 5:28.01 | |
11 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 5:29.95 | |
12 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 5:30.25 | |
13 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:30.88 | |
14 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 5:31.53 | |
15 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:31.68 | |
16 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 5:31.90 | |
17 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 5:32.30 | |
18 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 5:33.30 | |
19 | 135 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:34.53 | |
20 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 5:36.08 | |
21 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 5:36.97 | |
22 | 35 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 5:40.73 | |
23 | 269 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:41.38 | |
24 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:42.06 | |
25 | 116 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 5:42.29 | |
26 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 5:43.41 | |
27 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 5:43.51 | |
28 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 5:45.24 | |
29 | 149 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 5:46.61 | |
30 | 78 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:47.03 | |
31 | 282 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 5:49.29 | |
32 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:50.61 | |
33 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 5:51.39 | |
34 | 319 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 5:51.83 | |
35 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 5:52.83 | |
36 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 5:54.81 | |
37 | 153 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 5:55.49 | |
38 | 108 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 5:56.88 | |
39 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 5:56.96 | |
40 | 277 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 5:57.83 | |
41 | 225 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 5:58.14 | |
42 | 175 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 5:59.53 | |
43 | 19 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 6:02.83 | |
44 | 309 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 6:03.61 | |
45 | 262 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 6:06.92 | |
46 | 272 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 6:07.32 | |
47 | 274 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 6:09.14 | |
48 | 119 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 6:10.60 | |
49 | 223 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 6:11.20 | |
50 | 43 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 6:11.62 | |
51 | 123 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 6:14.24 | |
52 | 52 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 6:14.40 | |
53 | 234 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 6:15.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 24.26 | |
2 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 24.51 | |
3 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 24.85 | |
4 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 24.91 | |
5 | 196 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 25.32 | |
6 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 25.44 | |
7 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 25.52 | |
8 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 25.54 | |
9 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 25.64 | |
10 | 127 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 25.65 | |
11 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 25.75 | |
12 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 25.80 | |
13 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 26.06 | |
14 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 26.13 | |
15 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 26.19 | |
16 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 26.21 | |
17 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 26.40 | |
18 | 64 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK SYD | 9971AD | 25 m | 26.54 | |
19 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 26.58 | |
20 | 229 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 26.58 | |
21 | 14 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 26.65 | |
22 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 26.65 | |
23 | 242 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 26.68 | |
24 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 26.79 | |
25 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 26.85 | |
26 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 26.85 | |
27 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 26.98 | |
28 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 27.02 | |
29 | 89 | Sørensen Niels R. E. | 1999 | HASLEV | 9977AK | 25 m | 27.09 | |
30 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 27.11 | |
31 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 27.12 | |
32 | 187 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 27.15 | |
33 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 27.25 | |
34 | 72 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 27.27 | |
35 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 27.44 | |
36 | 7 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 27.48 | |
37 | 145 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 27.48 | |
38 | 215 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 27.48 | |
39 | 32 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 27.56 | |
40 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 27.59 | |
41 | 178 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 27.63 | |
42 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 27.66 | |
43 | 87 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 27.73 | |
44 | 248 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 27.99 | |
45 | 73 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 28.12 | |
46 | 88 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 28.12 | |
47 | 213 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 28.29 | |
48 | 307 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 28.56 | |
49 | 258 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 29.62 | |
50 | 284 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 29.70 | |
51 | 252 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 31.03 | |
52 | 226 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 32.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 27.17 | |
2 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 27.44 | |
3 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 28.00 | |
4 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 28.10 | |
5 | 131 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 28.23 | |
6 | 77 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 28.31 | |
7 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 28.46 | |
8 | 245 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.52 | |
9 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 28.80 | |
10 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 29.00 | |
11 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 29.00 | |
12 | 110 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 29.01 | |
13 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 29.07 | |
14 | 176 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 29.09 | |
15 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 29.11 | |
16 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 29.17 | |
17 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 29.18 | |
18 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 29.22 | |
19 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 29.25 | |
20 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 29.33 | |
21 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 29.38 | |
22 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 29.48 | |
23 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 29.51 | |
24 | 94 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 29.51 | |
25 | 80 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.55 | |
26 | 170 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 29.58 | |
27 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 29.72 | |
28 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 29.72 | |
29 | 79 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 29.78 | |
30 | 162 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 29.90 | |
31 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 29.99 | |
32 | 18 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 30.09 | |
33 | 111 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 30.18 | |
34 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 30.19 | |
35 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 30.20 | |
36 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 30.20 | |
37 | 179 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 30.25 | |
38 | 273 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 30.29 | |
39 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 30.41 | |
40 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 30.41 | |
41 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 30.44 | |
42 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 30.50 | |
43 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 30.52 | |
44 | 294 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 30.86 | EFT |
45 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 30.88 | |
46 | 83 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 30.89 | |
47 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 30.89 | |
48 | 247 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.93 | |
49 | 164 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 30.96 | |
50 | 125 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 31.04 | |
51 | 240 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 31.04 | |
52 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 31.09 | |
53 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 31.10 | |
54 | 34 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 31.13 | |
55 | 172 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 31.17 | |
56 | 168 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 31.22 | |
57 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 31.25 | |
58 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 31.40 | |
59 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 31.44 | |
60 | 204 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 31.64 | |
61 | 230 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 31.65 | |
62 | 206 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 31.71 | |
63 | 175 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 31.77 | |
64 | 217 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 31.88 | |
65 | 3 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 32.72 | |
66 | 222 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 33.24 | |
67 | 289 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 33.42 | |
68 | 291 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 36.83 | |
69 | 286 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 25 m | 41.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:06.90 | |
2 | 69 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:07.74 | |
3 | 188 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:10.64 | |
4 | 165 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:12.55 | |
5 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:12.58 | |
6 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:14.05 | |
7 | 158 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:14.06 | |
8 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:14.71 | |
9 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:15.16 | |
10 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:15.55 | |
11 | 280 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:16.41 | |
12 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:16.70 | |
13 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:16.96 | |
14 | 295 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:17.24 | |
15 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:17.88 | |
16 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:18.53 | |
17 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:19.99 | |
18 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:20.51 | |
19 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:21.85 | |
20 | 14 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:22.60 | |
21 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:22.88 | |
22 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:22.98 | |
23 | 231 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:23.32 | |
24 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:23.88 | |
25 | 33 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:23.99 | |
26 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:24.60 | |
27 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:25.49 | |
28 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:25.90 | |
29 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:25.95 | |
30 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:26.18 | |
31 | 70 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:26.26 | |
32 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:26.35 | |
33 | 8 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:26.74 | |
34 | 74 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:27.11 | |
35 | 178 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 2:27.76 | |
36 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:28.54 | |
37 | 20 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:28.65 | |
38 | 38 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:29.41 | |
39 | 84 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:29.65 | |
40 | 39 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:29.90 | |
41 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:30.09 | |
42 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:30.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:23.05 | |
2 | 316 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:24.54 | |
3 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:25.62 | |
4 | 194 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:26.27 | |
5 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:26.38 | |
6 | 287 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:27.13 | |
7 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:29.63 | |
8 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
9 | 246 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:30.30 | |
10 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:30.65 | |
11 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:30.72 | |
12 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.97 | |
13 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:31.05 | |
14 | 112 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:31.73 | |
15 | 42 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:31.81 | |
16 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:32.21 | |
17 | 176 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:32.27 | |
18 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:32.50 | |
19 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:32.65 | |
20 | 2 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:33.29 | |
21 | 220 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:34.94 | |
22 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:37.44 | |
23 | 266 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
24 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:37.52 | |
25 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 2:38.38 | |
26 | 80 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.45 | |
27 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:39.11 | |
28 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:39.43 | |
29 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:39.79 | |
30 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:39.99 | |
31 | 18 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:40.13 | |
32 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:40.41 | |
33 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:40.51 | |
34 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:40.51 | |
35 | 224 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:41.35 | |
36 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:41.41 | |
37 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:41.82 | |
38 | 77 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:42.49 | |
39 | 286 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 25 m | 2:42.50 | |
40 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:42.52 | |
41 | 153 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:42.69 | |
42 | 116 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:42.75 | |
43 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:42.81 | |
44 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:43.87 | |
45 | 228 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:44.19 | |
46 | 189 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:45.90 | |
47 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:45.92 | |
48 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:46.81 | |
49 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:47.29 | |
50 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 2:47.80 | |
51 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 2:48.64 | |
52 | 86 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:49.19 | |
53 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:49.24 | |
54 | 123 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 2:49.92 | |
55 | 83 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:50.16 | |
56 | 109 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:50.98 | |
57 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:51.01 | |
58 | 298 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:54.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Vat-Cph Herrer B | 0 | VAT CPH | 25 m | 8:07.59 | ||
2 | 310 | Vat-Cph Herrer A | 0 | VAT CPH | 25 m | 8:08.49 | ||
3 | 23 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 8:10.00 | ||
4 | 46 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 8:16.01 | ||
5 | 221 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 8:16.33 | ||
6 | 128 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 8:20.00 | ||
7 | 180 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 8:20.00 | ||
8 | 68 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 8:32.16 | ||
9 | 255 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 8:39.00 | ||
10 | 29 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 8:45.00 | ||
11 | 181 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 8:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 8:58.03 | ||
2 | 26 | Sigma Piger | 0 | SIGMA | 25 m | 9:01.00 | ||
3 | 182 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:05.00 | ||
4 | 30 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 9:15.10 | ||
5 | 129 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 9:17.50 | ||
6 | 90 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 9:22.06 | ||
7 | 315 | Hils Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 9:27.18 | ||
8 | 312 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 9:30.83 | ||
9 | 219 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 9:32.00 | ||
10 | 268 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:33.10 | ||
11 | 58 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 9:38.13 | ||
12 | 75 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 9:41.20 | ||
13 | 313 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 9:44.03 | ||
14 | 183 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:50.00 | ||
15 | 256 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 10:08.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 4:36.67 | |
2 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 4:38.18 | |
3 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 4:39.84 | |
4 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:39.84 | |
5 | 245 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:40.24 | |
6 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:43.24 | |
7 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 4:44.25 | |
8 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:44.44 | |
9 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 4:44.76 | |
10 | 110 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 4:44.98 | |
11 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 4:45.49 | |
12 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:45.69 | |
13 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 4:46.71 | |
14 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:51.84 | |
15 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 4:52.55 | |
16 | 135 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 4:52.55 | |
17 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 4:54.88 | |
18 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 4:55.02 | |
19 | 35 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 4:55.83 | |
20 | 319 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:58.22 | |
21 | 65 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 4:59.04 | |
22 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 4:59.55 | |
23 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 4:59.81 | |
24 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:59.86 | |
25 | 77 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:00.00 | |
26 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 5:00.05 | |
27 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 5:00.36 | |
28 | 100 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 5:01.71 | |
29 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 5:01.87 | |
30 | 269 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:01.95 | |
31 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:02.29 | |
32 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 5:03.32 | |
33 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:03.35 | |
34 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:03.87 | |
35 | 234 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 5:04.06 | |
36 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 5:04.93 | |
37 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 5:06.42 | |
38 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:08.12 | |
39 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 5:09.62 | |
40 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 5:09.72 | |
41 | 204 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 5:10.81 | |
42 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 5:11.12 | |
43 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 5:11.39 | |
44 | 52 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 5:12.17 | |
45 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 5:14.02 | |
46 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 5:14.15 | |
47 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 5:14.95 | |
48 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 5:16.77 | |
49 | 272 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 5:16.88 | |
50 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 5:18.89 | |
51 | 283 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 5:19.36 | |
52 | 86 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 5:21.08 | |
53 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 5:22.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:56.35 | |
2 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:56.80 | |
3 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 1:57.58 | |
4 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 1:57.66 | |
5 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:58.64 | |
6 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:59.35 | |
7 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:59.75 | |
8 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:59.89 | |
9 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:00.52 | |
10 | 64 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK SYD | 9971AD | 25 m | 2:00.82 | |
11 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:01.50 | |
12 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:01.77 | |
13 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:02.08 | |
14 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:02.82 | |
15 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:03.22 | |
16 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:03.35 | |
17 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:03.60 | |
18 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:03.83 | |
19 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:04.57 | |
20 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:05.91 | |
21 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:06.40 | |
22 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:06.73 | |
23 | 188 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:06.88 | |
24 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:07.15 | |
25 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:07.28 | |
26 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:07.45 | |
27 | 8 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:07.51 | |
28 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:07.68 | |
29 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:07.75 | |
30 | 41 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:08.06 | |
31 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:08.06 | |
32 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:08.12 | |
33 | 127 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:08.35 | |
34 | 229 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:08.37 | |
35 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:08.53 | |
36 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:08.82 | |
37 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:08.83 | |
38 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:09.26 | |
39 | 254 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:09.43 | |
40 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:09.47 | |
41 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:10.06 | |
42 | 214 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:10.06 | |
43 | 89 | Sørensen Niels R. E. | 1999 | HASLEV | 9977AK | 25 m | 2:10.97 | |
44 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:11.53 | |
45 | 72 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:11.82 | |
46 | 249 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:11.97 | |
47 | 87 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 2:12.21 | |
48 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:12.31 | |
49 | 73 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:12.44 | |
50 | 177 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:12.51 | |
51 | 82 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:12.61 | |
52 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:12.63 | |
53 | 156 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:12.68 | |
54 | 74 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:12.77 | |
55 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:13.38 | |
56 | 290 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:13.62 | |
57 | 33 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:13.95 | |
58 | 20 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:14.38 | |
59 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:14.74 | |
60 | 84 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:14.87 | |
61 | 307 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:14.94 | |
62 | 213 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:15.07 | |
63 | 275 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 2:16.01 | |
64 | 21 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:19.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:05.99 | |
2 | 316 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.14 | |
3 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:07.83 | |
4 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:08.24 | |
5 | 287 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:08.75 | |
6 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:09.68 | |
7 | 176 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:09.77 | |
8 | 246 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:10.03 | |
9 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:10.27 | |
10 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.56 | |
11 | 271 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:10.58 | |
12 | 194 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:10.97 | |
13 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.01 | |
14 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.30 | |
15 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:11.41 | |
16 | 80 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.53 | |
17 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:11.61 | |
18 | 42 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:11.74 | |
19 | 18 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:11.75 | |
20 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:11.86 | |
21 | 112 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 1:11.90 | |
22 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:12.36 | |
23 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:12.43 | |
24 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:12.54 | |
25 | 282 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:13.33 | |
26 | 220 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:13.41 | |
27 | 2 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:13.50 | |
28 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:13.83 | |
29 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:14.48 | |
30 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:14.64 | |
31 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:14.66 | |
32 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:14.81 | |
33 | 286 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 25 m | 1:14.88 | |
34 | 131 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:14.96 | |
35 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:15.29 | |
36 | 207 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:15.40 | |
37 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:15.57 | |
38 | 266 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:15.57 | |
39 | 273 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:15.58 | |
40 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:15.69 | |
41 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:15.75 | |
42 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:15.76 | |
43 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:15.96 | |
44 | 168 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:16.75 | |
45 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:16.84 | |
46 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:16.90 | |
47 | 197 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:17.32 | |
48 | 228 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:17.45 | |
49 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:18.14 | |
50 | 125 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:18.49 | |
51 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:18.72 | |
52 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:18.78 | |
53 | 86 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:18.87 | |
54 | 224 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:19.16 | |
55 | 83 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:19.45 | |
56 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:19.51 | |
57 | 175 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:19.51 | |
58 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.81 | |
59 | 109 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:20.26 | |
60 | 308 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:21.03 | |
61 | 263 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:28.78 | |
62 | 206 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:39.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 1:06.88 | |
2 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:07.79 | |
3 | 69 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:07.97 | |
4 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:07.98 | |
5 | 295 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:09.23 | |
6 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:09.29 | |
7 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:09.74 | |
8 | 276 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 1:09.79 | |
9 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:10.20 | |
10 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:11.04 | |
11 | 143 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:11.35 | |
12 | 242 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:11.44 | |
13 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:12.46 | |
14 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:12.73 | |
15 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:12.81 | |
16 | 253 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:12.89 | |
17 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:12.94 | |
18 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:13.09 | |
19 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:13.10 | |
20 | 167 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:13.12 | |
21 | 14 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:13.61 | |
22 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:14.63 | |
23 | 187 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:15.05 | |
24 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:15.28 | |
25 | 148 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 1:15.83 | |
26 | 214 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:16.10 | |
27 | 88 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:16.85 | |
28 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:16.87 | |
29 | 284 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 1:17.21 | |
30 | 155 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 1:17.42 | |
31 | 145 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:17.56 | |
32 | 235 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:17.72 | |
33 | 71 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:17.88 | |
34 | 258 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:17.93 | |
35 | 252 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:18.02 | |
36 | 210 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:18.33 | |
37 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:18.38 | |
38 | 275 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 1:20.03 | |
39 | 147 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:20.38 | |
40 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:20.50 | |
41 | 226 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:20.51 | |
42 | 302 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:20.59 | |
43 | 215 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:20.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:23.91 | |
2 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:24.94 | |
3 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:26.64 | |
4 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:28.13 | |
5 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 2:28.30 | |
6 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:29.75 | |
7 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.20 | |
8 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:30.20 | |
9 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:31.28 | |
10 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:37.46 | |
11 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:38.48 | |
12 | 157 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:40.86 | |
13 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:41.06 | |
14 | 186 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:42.99 | |
15 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:43.68 | |
16 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:44.58 | |
17 | 116 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:46.86 | |
18 | 318 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:49.32 | |
19 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:49.76 | |
20 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:50.20 | |
21 | 234 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:53.16 | |
22 | 223 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 2:54.50 | |
23 | 52 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:56.15 | |
24 | 240 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 2:57.18 | |
25 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:57.47 | |
26 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:57.88 | |
27 | 43 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:57.91 | |
28 | 225 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 2:58.67 | |
29 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:59.12 | |
30 | 220 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:59.88 | |
31 | 19 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:07.19 | |
32 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 3:08.95 | |
33 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 3:10.99 | |
34 | 230 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:11.45 | |
35 | 274 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 3:14.13 | |
36 | 298 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 3:14.28 | |
37 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:16.13 | |
38 | 278 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 3:18.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:09.40 | |
2 | 69 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:10.45 | |
3 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:11.30 | |
4 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:11.48 | |
5 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:14.66 | |
6 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:15.14 | |
7 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:15.30 | |
8 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:15.53 | |
9 | 196 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:16.71 | |
10 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:16.91 | |
11 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:17.30 | |
12 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:17.98 | |
13 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:18.18 | |
14 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:18.58 | |
15 | 165 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:18.96 | |
16 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:19.02 | |
17 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:19.65 | |
18 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:19.71 | |
19 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:20.18 | |
20 | 295 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:20.36 | |
21 | 280 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:20.43 | |
22 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:20.50 | |
23 | 188 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:21.07 | |
24 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:21.09 | |
25 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:21.47 | |
26 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:21.73 | |
27 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:21.75 | |
28 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:21.82 | |
29 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:23.16 | |
30 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:23.27 | |
31 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:23.68 | |
32 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:23.68 | |
33 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:23.74 | |
34 | 163 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:24.20 | |
35 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:24.61 | |
36 | 214 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:24.93 | |
37 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:25.09 | |
38 | 143 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:25.44 | |
39 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:25.64 | |
40 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:25.66 | |
41 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:25.69 | |
42 | 231 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:26.16 | |
43 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:26.45 | |
44 | 70 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:26.61 | |
45 | 235 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:26.69 | |
46 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:26.76 | |
47 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:26.90 | |
48 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:26.90 | |
49 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:27.23 | |
50 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:27.43 | |
51 | 8 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:27.60 | |
52 | 156 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:27.82 | |
53 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:27.90 | |
54 | 158 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:28.15 | |
55 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:28.17 | |
56 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:30.14 | |
57 | 302 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:30.27 | |
58 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:30.36 | |
59 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:31.56 | |
60 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:32.34 | |
61 | 253 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:32.41 | |
62 | 155 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 2:36.00 | |
63 | 7 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:50.04 | |
64 | 12 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:55.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 58.96 | |
2 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 59.29 | |
3 | 245 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:00.28 | |
4 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:00.94 | |
5 | 131 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:00.95 | |
6 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:01.09 | |
7 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:01.41 | |
8 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:01.51 | |
9 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:01.87 | |
10 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:02.27 | |
11 | 77 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:02.40 | |
12 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:02.42 | |
13 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:02.49 | |
14 | 110 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:02.76 | |
15 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:02.77 | |
16 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:02.91 | |
17 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:02.95 | |
18 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:02.97 | |
19 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:03.00 | |
20 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:03.18 | |
21 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:03.75 | |
22 | 94 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:03.79 | |
23 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:03.84 | |
24 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:03.94 | |
25 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:03.95 | |
26 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:04.13 | |
27 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:04.20 | |
28 | 316 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:04.30 | |
29 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:04.35 | |
30 | 170 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:04.48 | |
31 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:04.60 | |
32 | 179 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:04.92 | |
33 | 294 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:04.99 | |
34 | 100 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:05.00 | |
35 | 162 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:05.03 | |
36 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:05.08 | |
37 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:05.12 | |
38 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:05.14 | |
39 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:05.33 | |
40 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:05.60 | |
41 | 79 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:05.61 | |
42 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:05.64 | |
43 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:05.66 | |
44 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:05.68 | |
45 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:05.86 | |
46 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:05.87 | |
47 | 246 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:05.94 | |
48 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:05.96 | |
49 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:06.05 | |
50 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:06.25 | |
51 | 80 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:06.38 | |
52 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:06.43 | |
53 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:06.45 | |
54 | 269 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:06.56 | |
55 | 319 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:06.56 | |
56 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:06.59 | |
57 | 34 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:06.67 | |
58 | 282 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:06.72 | |
59 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:07.34 | |
60 | 42 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:07.36 | |
61 | 207 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:07.39 | |
62 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:07.74 | |
63 | 172 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:07.97 | |
64 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:08.10 | |
65 | 204 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:08.20 | |
66 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:08.22 | |
67 | 240 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:08.71 | |
68 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:08.73 | |
69 | 2 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:08.75 | |
70 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:08.94 | |
71 | 125 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:08.96 | |
72 | 206 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:08.97 | |
73 | 86 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:09.13 | |
74 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:09.33 | |
75 | 247 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:10.84 | |
76 | 173 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.91 | |
77 | 168 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:11.04 | |
78 | 262 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:14.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK SYD | 9971AD | 25 m | 16:22.46 | |
2 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 16:23.18 | |
3 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 16:41.24 | |
4 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 16:47.28 | |
5 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 16:48.01 | |
6 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 16:57.66 | |
7 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 16:59.05 | |
8 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 17:02.54 | |
9 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 17:25.72 | |
10 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 17:29.70 | |
11 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 17:30.91 | |
12 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 17:40.30 | |
13 | 82 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 17:48.32 | |
14 | 229 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 18:35.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:33.13 | |
2 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:35.99 | |
3 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:36.88 | |
4 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:41.05 | |
5 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:42.57 | |
6 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:44.37 | |
7 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:45.55 | |
8 | 108 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:47.07 | |
9 | 135 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:48.21 | |
10 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:49.42 | |
11 | 79 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:49.54 | |
12 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:50.38 | |
13 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:50.49 | |
14 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:50.69 | |
15 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:50.82 | |
16 | 35 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:51.47 | |
17 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:51.47 | |
18 | 277 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 2:53.42 | |
19 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:54.41 | |
20 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:54.67 | |
21 | 94 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:56.10 | |
22 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:56.30 | |
23 | 197 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:57.49 | |
24 | 112 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:58.05 | |
25 | 157 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:58.94 | |
26 | 244 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:59.14 | |
27 | 81 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:59.62 | |
28 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.62 | |
29 | 164 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:59.76 | |
30 | 78 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 3:00.17 | |
31 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 3:00.51 | |
32 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:00.77 | |
33 | 153 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 3:01.12 | |
34 | 223 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 3:01.43 | |
35 | 224 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:01.66 | |
36 | 3 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 3:01.71 | |
37 | 297 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 3:02.52 | |
38 | 217 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 3:03.51 | |
39 | 272 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:03.58 | |
40 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 3:03.86 | |
41 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 3:03.97 | |
42 | 220 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:04.14 | |
43 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:04.67 | |
44 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 3:04.69 | |
45 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:04.73 | |
46 | 222 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 3:04.86 | |
47 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 3:05.04 | |
48 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 3:05.45 | |
49 | 308 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:06.60 | |
50 | 175 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 3:07.27 | |
51 | 289 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 3:07.95 | |
52 | 228 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:08.37 | |
53 | 274 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 3:09.01 | |
54 | 278 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 3:09.93 | |
55 | 189 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:09.98 | |
56 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:10.90 | |
57 | 263 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:11.01 | |
58 | 83 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:11.37 | |
59 | 291 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:11.86 | |
60 | 154 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:12.05 | |
61 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 3:12.23 | |
62 | 149 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 3:13.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 58.71 | |
2 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 58.94 | |
3 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 59.29 | |
4 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 59.78 | |
5 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 59.90 | |
6 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:00.14 | |
7 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:00.22 | |
8 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:00.35 | |
9 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:00.58 | |
10 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:00.70 | |
11 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:00.91 | |
12 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:00.97 | |
13 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:01.02 | |
14 | 163 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:01.56 | |
15 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:01.75 | |
16 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:01.84 | |
17 | 127 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:01.85 | |
18 | 165 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:01.85 | |
19 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:02.50 | |
20 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:02.56 | |
21 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:02.77 | |
22 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:03.00 | |
23 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:03.13 | |
24 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:03.59 | |
25 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:03.63 | |
26 | 8 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:03.64 | |
27 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 1:04.11 | |
28 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.17 | |
29 | 44 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:05.34 | |
30 | 290 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:06.00 | |
31 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:06.26 | |
32 | 187 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:06.28 | |
33 | 167 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:06.37 | |
34 | 214 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:06.70 | |
35 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:07.17 | |
36 | 248 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:07.30 | |
37 | 231 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:07.32 | |
38 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:07.32 | |
39 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:09.07 | |
40 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.12 | |
41 | 12 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:09.15 | |
42 | 249 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:09.33 | |
43 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:09.35 | |
44 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:09.47 | |
45 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:09.90 | |
46 | 156 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:10.24 | |
47 | 147 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:10.77 | |
48 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:11.00 | |
49 | 32 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:12.25 | |
50 | 237 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:13.56 | |
51 | 210 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:17.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:32.15 | ||
2 | 27 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:34.50 | ||
3 | 182 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:45.00 | ||
4 | 30 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:45.20 | ||
5 | 90 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:45.41 | ||
6 | 115 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:45.74 | ||
7 | 75 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:45.85 | ||
8 | 315 | Hils Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:46.07 | ||
9 | 129 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:46.20 | ||
10 | 28 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:47.00 | ||
11 | 312 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:47.86 | ||
12 | 268 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:48.20 | ||
13 | 160 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:54.09 | ||
14 | 219 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:55.32 | ||
15 | 313 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.67 | ||
16 | 241 | Vest Piger | 2000 | VEST | 25 m | 4:56.80 | ||
17 | 183 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 5:00.00 | ||
18 | 256 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 5:03.00 | ||
19 | 314 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:08.98 | ||
20 | 58 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 5:16.53 | ||
21 | 161 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 5:23.10 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Vat-Cph Herrer B | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:43.03 | ||
2 | 218 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 3:43.39 | ||
3 | 310 | Vat-Cph Herrer A | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:43.93 | ||
4 | 24 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 3:44.00 | ||
5 | 46 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 3:47.89 | ||
6 | 180 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 3:48.00 | ||
7 | 128 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 3:48.50 | ||
8 | 159 | Helsingør Drenge 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 3:49.77 | ||
9 | 144 | Frederikssund Drenge | 0 | FR.SUND | 25 m | 3:50.00 | ||
10 | 68 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 3:52.50 | ||
11 | 114 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 3:56.70 | ||
12 | 255 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 3:57.00 | ||
13 | 181 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:00.00 | ||
14 | 29 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 4:02.00 | ||
15 | 212 | Ringsted Drenge | 1999 | RINGSTED | 25 m | 4:03.54 | ||
16 | 250 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 25 m | 4:08.88 | ||
17 | 25 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:09.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 4:07.71 | |
2 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:09.92 | |
3 | 64 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK SYD | 9971AD | 25 m | 4:10.21 | |
4 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 4:10.32 | |
5 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:13.86 | |
6 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:14.36 | |
7 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:14.43 | |
8 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:15.09 | |
9 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:15.83 | |
10 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:15.98 | |
11 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 4:17.26 | |
12 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:17.89 | |
13 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 4:18.38 | |
14 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:19.37 | |
15 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:20.67 | |
16 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:21.88 | |
17 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:22.95 | |
18 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:23.11 | |
19 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 4:23.16 | |
20 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:23.48 | |
21 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:23.88 | |
22 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 4:24.17 | |
23 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 4:24.48 | |
24 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 4:25.61 | |
25 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 4:27.48 | |
26 | 254 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:27.53 | |
27 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 4:28.65 | |
28 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 4:29.90 | |
29 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 4:30.14 | |
30 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 4:30.76 | |
31 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 4:31.31 | |
32 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 4:32.84 | |
33 | 82 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:32.91 | |
34 | 41 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 4:34.95 | |
35 | 177 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 4:35.00 | |
36 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 4:35.66 | |
37 | 71 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:36.58 | |
38 | 156 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 4:37.44 | |
39 | 290 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 4:42.98 | |
40 | 84 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 4:43.18 | |
41 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 4:43.38 | |
42 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 4:43.59 | |
43 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:43.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 2:08.67 | |
2 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:09.33 | |
3 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:11.84 | |
4 | 245 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:11.93 | |
5 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:12.18 | |
6 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:12.53 | |
7 | 110 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:12.79 | |
8 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:12.90 | |
9 | 131 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:14.00 | |
10 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:14.64 | |
11 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:15.32 | |
12 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:15.72 | |
13 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:15.75 | |
14 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:16.16 | |
15 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:17.27 | |
16 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:17.45 | |
17 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:17.73 | |
18 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:17.74 | |
19 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:18.58 | |
20 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:18.88 | |
21 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:18.93 | |
22 | 316 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:18.93 | |
23 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:19.69 | |
24 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:19.76 | |
25 | 65 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 2:20.02 | |
26 | 319 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:20.02 | |
27 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:20.25 | |
28 | 112 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:20.31 | |
29 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:20.54 | |
30 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:20.60 | |
31 | 100 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:20.81 | |
32 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:20.82 | |
33 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:20.87 | |
34 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:21.05 | |
35 | 162 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:21.09 | |
36 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:21.60 | |
37 | 179 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:21.72 | |
38 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:21.95 | |
39 | 269 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:23.28 | |
40 | 170 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:23.38 | |
41 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:23.39 | |
42 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 2:23.53 | |
43 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:23.86 | |
44 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:24.29 | |
45 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:24.50 | |
46 | 234 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:24.53 | |
47 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:24.56 | |
48 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:24.92 | |
49 | 207 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:25.07 | |
50 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:25.09 | |
51 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:25.10 | |
52 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:25.26 | |
53 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:25.75 | |
54 | 34 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:26.75 | |
55 | 54 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 2:27.78 | |
56 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:28.14 | |
57 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:28.39 | |
58 | 204 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:29.16 | |
59 | 2 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:29.25 | |
60 | 52 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:30.05 | |
61 | 283 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 2:30.21 | |
62 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:30.43 | |
63 | 86 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:30.86 | |
64 | 294 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:31.07 | EFT |
65 | 189 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:31.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 59.26 | |
2 | 188 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 59.79 | |
3 | 165 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:01.30 | |
4 | 280 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:01.72 | |
5 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:01.74 | |
6 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:01.98 | |
7 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:02.62 | |
8 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:02.70 | |
9 | 158 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.51 | |
10 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:03.88 | |
11 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:04.14 | |
12 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:04.44 | |
13 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:04.50 | |
14 | 295 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:05.07 | |
15 | 163 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:05.10 | |
16 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:05.19 | |
17 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:05.22 | |
18 | 127 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:05.28 | |
19 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:05.28 | |
20 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:05.44 | |
21 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:05.68 | |
22 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:05.69 | |
23 | 14 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:05.75 | |
24 | 70 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:05.95 | |
25 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:06.31 | |
26 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:06.84 | |
27 | 74 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:07.12 | |
28 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:07.12 | |
29 | 178 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:07.95 | |
30 | 33 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:08.25 | |
31 | 248 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:08.89 | |
32 | 72 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:09.03 | |
33 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:09.14 | |
34 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:09.24 | |
35 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.41 | |
36 | 84 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.75 | |
37 | 38 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:12.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:12.97 | |
2 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:13.14 | |
3 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.24 | |
4 | 271 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:14.99 | |
5 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:15.40 | |
6 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:15.50 | |
7 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:15.96 | |
8 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:16.74 | |
9 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:17.42 | |
10 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:17.94 | |
11 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:18.24 | |
12 | 79 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:18.29 | |
13 | 135 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:19.02 | |
14 | 108 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:19.61 | |
15 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:19.82 | |
16 | 164 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.74 | |
17 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:21.22 | |
18 | 195 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:21.36 | |
19 | 94 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:21.82 | |
20 | 35 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:21.96 | |
21 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:22.01 | |
22 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:22.09 | |
23 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:22.21 | |
24 | 81 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:22.51 | |
25 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:22.75 | |
26 | 176 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:22.78 | |
27 | 191 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:23.04 | |
28 | 277 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:23.26 | |
29 | 197 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:23.35 | |
30 | 282 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:24.35 | |
31 | 308 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:24.78 | |
32 | 222 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:24.89 | |
33 | 244 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:25.13 | |
34 | 303 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:25.30 | |
35 | 3 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 1:25.40 | |
36 | 153 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:25.50 | |
37 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:25.73 | |
38 | 240 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:25.86 | |
39 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:26.15 | |
40 | 223 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:26.28 | |
41 | 217 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:26.31 | |
42 | 262 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:26.79 | |
43 | 175 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:26.90 | |
44 | 172 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:27.12 | |
45 | 125 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 1:27.41 | |
46 | 289 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:27.50 | |
47 | 83 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:27.75 | |
48 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:28.16 | |
49 | 272 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:28.36 | |
50 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:28.45 | |
51 | 228 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:29.04 | |
52 | 309 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:29.18 | |
53 | 224 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:29.19 | |
54 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:29.20 | |
55 | 263 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:29.64 | |
56 | 76 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:30.07 | |
57 | 278 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:31.10 | |
58 | 291 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:33.62 | |
59 | 247 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:34.36 | |
60 | 154 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:35.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:09.88 | |
2 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:11.59 | |
3 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:14.51 | |
4 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:14.69 | |
5 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:15.08 | |
6 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:16.40 | |
7 | 196 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:16.57 | |
8 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:16.61 | |
9 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:18.29 | |
10 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:18.51 | |
11 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:19.49 | |
12 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:19.97 | |
13 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:20.24 | |
14 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:21.79 | |
15 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:23.45 | |
16 | 163 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:23.52 | |
17 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:24.29 | |
18 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:24.52 | |
19 | 8 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:24.81 | |
20 | 44 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:24.93 | |
21 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:25.09 | |
22 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:25.95 | |
23 | 229 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:26.31 | |
24 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:26.67 | |
25 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:27.29 | |
26 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:30.00 | |
27 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:31.16 | |
28 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:32.72 | |
29 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:32.91 | |
30 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:33.52 | |
31 | 237 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:38.56 | |
32 | 21 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:39.46 | |
33 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:42.24 | |
34 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:42.62 | |
35 | 12 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:44.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:25.17 | |
2 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:26.86 | |
3 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:27.49 | |
4 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:29.58 | |
5 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:29.89 | |
6 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:30.11 | |
7 | 193 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:31.10 | |
8 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:32.18 | |
9 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:32.77 | |
10 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:32.97 | |
11 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.36 | |
12 | 176 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:34.47 | |
13 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:35.03 | |
14 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:35.33 | |
15 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:35.56 | |
16 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:35.65 | |
17 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:35.71 | |
18 | 104 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:35.85 | |
19 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:36.51 | |
20 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:37.04 | |
21 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:37.43 | |
22 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:37.84 | |
23 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:37.98 | |
24 | 135 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:38.75 | |
25 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:38.79 | |
26 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:39.15 | |
27 | 297 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:39.18 | |
28 | 98 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:39.30 | |
29 | 79 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
30 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:39.38 | |
31 | 179 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:39.55 | |
32 | 35 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:39.70 | |
33 | 316 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:39.87 | |
34 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:40.23 | |
35 | 125 | Petersen Emma | 2002 | HVIDOVRE | 0256AU | 25 m | 2:40.25 | |
36 | 317 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:40.43 | |
37 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:40.71 | |
38 | 42 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:40.73 | |
39 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:40.76 | |
40 | 287 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:40.84 | |
41 | 112 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:40.86 | |
42 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:41.33 | |
43 | 157 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:41.56 | |
44 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:42.43 | |
45 | 77 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:42.49 | |
46 | 149 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:42.53 | |
47 | 130 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:42.62 | |
48 | 246 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:42.63 | |
49 | 269 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:42.75 | |
50 | 224 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:43.17 | |
51 | 265 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:43.48 | |
52 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:43.71 | |
53 | 116 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:44.13 | |
54 | 277 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 2:44.40 | |
55 | 318 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:44.49 | |
56 | 244 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:44.86 | |
57 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:45.30 | |
58 | 78 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:45.37 | |
59 | 153 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:45.63 | |
60 | 81 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 2:45.87 | |
61 | 106 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:45.88 | |
62 | 257 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:45.90 | |
63 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:46.48 | |
64 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:48.14 | |
65 | 208 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:48.49 | |
66 | 164 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:48.79 | |
67 | 80 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:49.42 | |
68 | 172 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 2:50.16 | |
69 | 309 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:50.90 | |
70 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:51.27 | |
71 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:51.27 | |
72 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:51.38 | |
73 | 273 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:51.66 | |
74 | 228 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:52.21 | |
75 | 189 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:52.58 | |
76 | 109 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:52.59 | |
77 | 43 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:52.79 | |
78 | 123 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 2:53.32 | |
79 | 298 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:54.14 | |
80 | 119 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 2:56.30 | |
81 | 154 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:13.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 52.84 | |
2 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 53.54 | |
3 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 53.86 | |
4 | 196 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 53.96 | |
5 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 53.96 | |
6 | 22 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 54.74 | |
7 | 301 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 54.83 | |
8 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 55.21 | |
9 | 91 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 55.22 | |
10 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 55.48 | |
11 | 165 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 55.96 | |
12 | 136 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 56.07 | |
13 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 56.26 | |
14 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 56.39 | |
15 | 64 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK SYD | 9971AD | 25 m | 56.46 | |
16 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 56.64 | |
17 | 141 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 56.69 | |
18 | 53 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 56.72 | |
19 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 56.79 | |
20 | 188 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 56.79 | |
21 | 127 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 56.90 | |
22 | 61 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 57.02 | |
23 | 133 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 57.12 | |
24 | 305 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 57.20 | |
25 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 57.33 | |
26 | 229 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 57.37 | |
27 | 1 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 57.41 | |
28 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 57.96 | |
29 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 57.97 | |
30 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 58.03 | |
31 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 58.06 | |
32 | 232 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 58.09 | |
33 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 58.23 | |
34 | 306 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 58.23 | |
35 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 58.30 | |
36 | 70 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 58.33 | |
37 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 58.68 | |
38 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 58.70 | |
39 | 126 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 58.73 | |
40 | 254 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 58.78 | |
41 | 73 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.82 | |
42 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 59.26 | |
43 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 59.38 | |
44 | 87 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 59.39 | |
45 | 174 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 59.66 | |
46 | 88 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 59.91 | |
47 | 72 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:00.01 | |
48 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:00.04 | |
49 | 178 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:00.16 | |
50 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:00.18 | |
51 | 145 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:00.22 | |
52 | 44 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:00.36 | |
53 | 177 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:00.63 | |
54 | 213 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:00.66 | |
55 | 167 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:00.68 | |
56 | 290 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:00.79 | |
57 | 32 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:00.86 | |
58 | 249 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:00.88 | |
59 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:01.00 | |
60 | 307 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:01.02 | |
61 | 215 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:01.72 | |
62 | 41 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:02.51 | |
63 | 7 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:04.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 9:25.01 | |
2 | 121 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 9:33.73 | |
3 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 9:43.12 | |
4 | 110 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 9:44.16 | |
5 | 185 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 9:48.29 | |
6 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 9:48.49 | |
7 | 209 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 9:49.98 | |
8 | 107 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 9:51.49 | |
9 | 184 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 9:52.57 | |
10 | 319 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 10:03.26 | |
11 | 56 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 10:05.17 | |
12 | 194 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 10:07.48 | |
13 | 134 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 10:11.60 | |
14 | 100 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 10:12.79 | |
15 | 65 | Henningsen Zoe | 2001 | SK SYD | 0128AN | 25 m | 10:16.13 | |
16 | 138 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 10:19.00 | |
17 | 10 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 10:26.18 | |
18 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 10:32.15 | |
19 | 42 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 10:36.34 | |
20 | 272 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 10:48.52 | |
21 | 234 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 10:50.59 | |
22 | 5 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 10:51.75 | |
23 | 37 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 11:01.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:23.82 | |
2 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:24.12 | |
3 | 69 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:24.25 | |
4 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:28.00 | |
5 | 295 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:28.62 | |
6 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:29.86 | |
7 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:29.89 | |
8 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:31.34 | |
9 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:33.19 | |
10 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:34.61 | |
11 | 280 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:34.74 | |
12 | 143 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:34.83 | |
13 | 242 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:35.84 | |
14 | 253 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:37.33 | |
15 | 299 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:37.68 | |
16 | 36 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:38.08 | |
17 | 39 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:41.69 | |
18 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:42.00 | |
19 | 199 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:42.72 | |
20 | 235 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:44.30 | |
21 | 150 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:45.43 | |
22 | 167 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:45.46 | |
23 | 148 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 2:45.71 | |
24 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:45.84 | |
25 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:46.42 | |
26 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:46.49 | |
27 | 71 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:47.82 | |
28 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:48.06 | |
29 | 210 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:48.19 | |
30 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:48.23 | |
31 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:48.24 | |
32 | 284 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 2:48.55 | |
33 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:48.74 | |
34 | 302 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:50.51 | |
35 | 252 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 2:56.83 | |
36 | 226 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:00.26 | |
37 | 258 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 3:00.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:04.68 | |
2 | 92 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:05.63 | |
3 | 93 | Jørgensen Thyra | 2002 | GREVE | 0218AC | 25 m | 1:06.07 | |
4 | 50 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:06.31 | |
5 | 60 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:07.39 | |
6 | 51 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.93 | |
7 | 245 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:08.07 | |
8 | 137 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:08.37 | |
9 | 31 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:08.40 | |
10 | 16 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:09.17 | |
11 | 13 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:09.21 | |
12 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:09.46 | |
13 | 124 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:10.18 | |
14 | 99 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:10.74 | |
15 | 270 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:10.81 | |
16 | 122 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:11.66 | |
17 | 292 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.66 | |
18 | 18 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:11.91 | |
19 | 78 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:12.03 | |
20 | 40 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:12.14 | |
21 | 186 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:12.72 | |
22 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:12.83 | |
23 | 300 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:12.87 | |
24 | 246 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:13.25 | |
25 | 297 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:13.36 | |
26 | 101 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:13.58 | |
27 | 282 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:13.68 | |
28 | 117 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:14.03 | |
29 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:14.51 | |
30 | 97 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:14.60 | |
31 | 157 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:14.78 | |
32 | 11 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:14.98 | |
33 | 170 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:15.10 | |
34 | 233 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:15.14 | |
35 | 111 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:15.41 | |
36 | 201 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:15.64 | |
37 | 318 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.95 | |
38 | 116 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:16.27 | |
39 | 285 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | 1:16.44 | |
40 | 15 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:16.68 | |
41 | 132 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:17.26 | |
42 | 240 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:17.58 | |
43 | 283 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | 1:17.60 | |
44 | 162 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:17.71 | |
45 | 320 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:18.24 | |
46 | 85 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:18.80 | |
47 | 223 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:19.45 | |
48 | 43 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:19.50 | |
49 | 309 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:19.71 | |
50 | 273 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:20.43 | |
51 | 202 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:21.03 | |
52 | 119 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | HVIDOVRE | 0244AF | 25 m | 1:21.19 | |
53 | 230 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:21.36 | |
54 | 164 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:21.44 | |
55 | 139 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:21.65 | |
56 | 216 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:21.71 | |
57 | 2 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:21.88 | |
58 | 52 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:22.64 | |
59 | 140 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:22.75 | |
60 | 123 | Nielsen Maja Emilie | 2002 | HVIDOVRE | 0206AN | 25 m | 1:23.43 | |
61 | 225 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:23.44 | |
62 | 19 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:25.70 | |
63 | 266 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:29.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 3:59.50 | ||
2 | 310 | Vat-Cph Herrer A | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:02.18 | ||
3 | 218 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:06.32 | ||
4 | 159 | Helsingør Drenge 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 4:11.18 | ||
5 | 24 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:11.20 | ||
6 | 311 | Vat-Cph Herrer B | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:11.88 | ||
7 | 128 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 4:12.50 | ||
8 | 144 | Frederikssund Drenge | 0 | FR.SUND | 25 m | 4:15.00 | ||
9 | 46 | Kvik Kastrup Drenge | 1999 | KVIK | 25 m | 4:20.27 | ||
10 | 68 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:22.40 | ||
11 | 29 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 4:24.01 | ||
12 | 181 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:25.00 | ||
13 | 114 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 4:27.04 | ||
14 | 250 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 25 m | 4:29.19 | ||
15 | 255 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 4:30.00 | ||
16 | 25 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:35.00 | ||
17 | 212 | Ringsted Drenge | 1999 | RINGSTED | 25 m | 4:36.84 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:07.71 | ||
2 | 182 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:10.00 | ||
3 | 27 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:11.00 | ||
4 | 90 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:12.16 | ||
5 | 129 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:14.50 | ||
6 | 75 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:18.39 | ||
7 | 268 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:19.90 | ||
8 | 315 | Hils Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:20.26 | ||
9 | 312 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:20.80 | ||
10 | 115 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:21.25 | ||
11 | 30 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:23.30 | ||
12 | 28 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:25.00 | ||
13 | 160 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:26.93 | ||
14 | 241 | Vest Piger | 2000 | VEST | 25 m | 4:27.58 | ||
15 | 219 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:29.32 | ||
16 | 183 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:30.00 | ||
17 | 58 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:30.97 | ||
18 | 256 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 4:33.00 | ||
19 | 314 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:37.96 | ||
20 | 161 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 4:45.20 | ||
21 | 313 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.67 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |