Program för Quattro Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Quattro Cup |
|
Utskriftsdatum |
14 april 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
09:11 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 april 2012 |
|
|
|
|
Gren 8, 25m Bröstsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Pontus Larsson |
1999 |
AM9999 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
67 |
3 |
Sebastian Owenius |
1998 |
AV2798 |
GIMO SS |
|
25m |
|
7 |
4 |
Fredrik Ekesten |
1995 |
AX5395 |
SK ENA |
|
25m |
|
16 |
5 |
Jonathan Mastrangeli |
1999 |
AP3599 |
SK ENA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Joel Marin |
1999 |
AN2399 |
SK ENA |
|
25m |
|
42 |
2 |
Samuel Sved |
1998 |
AQ1398 |
AVESTA SS |
|
25m |
|
93 |
3 |
Rudolf Pogosian |
2000 |
AN8500 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
63 |
4 |
Felix Eriksson |
1999 |
AT9199 |
GIMO SS |
|
25m |
|
88 |
5 |
Max Karlsson |
1997 |
AV9997 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
110 |
6 |
Alexander Welin |
1998 |
AR6998 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Alexander Söderlund |
1998 |
AN7398 |
SK ENA |
|
25m |
|
8 |
2 |
Gustav Ekesten |
1998 |
AJ4398 |
SK ENA |
|
25m |
39.12 |
9 |
3 |
Elliot Eriksen |
2003 |
AE2503 |
SK ENA |
|
25m |
31.39 |
41 |
4 |
Oliver Sved |
2000 |
AH9500 |
AVESTA SS |
|
25m |
37.59 |
71 |
5 |
Johan Malmstedt |
1999 |
AT7799 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
98 |
6 |
Alfred Åström |
1997 |
AP0197 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Edwin Sedin |
2003 |
AE7503 |
SK ENA |
|
25m |
30.29 |
37 |
2 |
Wille Hedberg |
2001 |
AD7901 |
AVESTA SS |
|
25m |
27.41 |
19 |
3 |
Jacob Pedersen |
2000 |
AE9500 |
SK ENA |
|
25m |
26.61 |
75 |
4 |
Jesper Eklund |
1998 |
AJ0198 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
27.29 |
28 |
5 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
28.94 |
14 |
6 |
Albin Jäderholm |
2003 |
AE6503 |
SK ENA |
|
25m |
30.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Sascha Schymanski |
2000 |
AN7500 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
25.55 |
15 |
2 |
Olle Lindberg |
1995 |
AT7995 |
SK ENA |
|
25m |
25.00 |
94 |
3 |
Marcus Randleff |
2002 |
AA0902 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
23.47 |
89 |
4 |
Nikita Kharlamov |
2000 |
AO5500 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
24.12 |
122 |
5 |
Jesper Sandberg |
2001 |
AB4701 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
25.36 |
62 |
6 |
Daniel Engman |
2001 |
AD8501 |
GIMO SS |
|
25m |
26.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Olle Hansen |
2001 |
AE9101 |
SK ENA |
|
25m |
23.37 |
25 |
2 |
Eric Rylén |
1990 |
AT4390 |
SK ENA |
|
25m |
17.45 |
126 |
3 |
Adam Ackerstierna |
1995 |
AH4995 |
SK ENA |
|
25m |
14.17 |
30 |
4 |
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
SK ENA |
|
25m |
15.27 |
127 |
5 |
Alexander Hagelin |
1995 |
AT0195 |
SK ENA |
|
25m |
18.67 |
131 |
6 |
Robert Bergqvist |
1971 |
|
SK STRÄNGN |
|
25m |
23.40 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
14 april 2012 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
09:11 |
|