Program för Falkenberg Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Falkenberg Race |
|
Utskriftsdatum |
13 april 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
20:14 |
|
|
Arrangör |
Varberg Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 april 2012 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1085 |
1 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
|
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
1025 |
2 |
Ebba Behre |
1998 |
BM1898 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
1066 |
3 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
1090 |
4 |
Julia Holst |
1999 |
BL8699 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
51.53 |
1303 |
5 |
Nanna Sandgren |
2003 |
AD8603 |
VARBERG |
|
50m |
54.50 |
1282 |
6 |
Pernilla Gustafsson |
2001 |
AU6201 |
VARBERG |
|
50m |
|
1061 |
7 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1257 |
1 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
51.15 |
1084 |
2 |
Moa Gustafsson |
1999 |
AT0699 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
47.77 |
1294 |
3 |
Linnea Karlsson |
1999 |
BJ1899 |
VARBERG |
|
50m |
47.43 |
1050 |
4 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
46.15 |
1281 |
5 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
50m |
47.31 |
1033 |
6 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
47.47 |
1309 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
51.15 |
1292 |
8 |
Frida Karlsson |
1999 |
BK9299 |
VARBERG |
|
50m |
51.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1062 |
1 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
45.55 |
1345 |
2 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
50m |
44.81 |
1024 |
3 |
Märta Backman |
2000 |
BC4800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
44.02 |
1072 |
4 |
Karin Wennberg |
1999 |
AT2499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.68 |
1036 |
5 |
Sara Ehrnberg |
1999 |
AT3499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.88 |
1278 |
6 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
50m |
44.06 |
1308 |
7 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
VARBERG |
|
50m |
45.08 |
1280 |
8 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
VARBERG |
|
50m |
45.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1263 |
1 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
50m |
43.23 |
1051 |
2 |
Hanna Kewenter |
1999 |
AM5299 |
GÖTEBORG |
|
50m |
42.79 |
1041 |
3 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
AT1499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
42.38 |
1152 |
4 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
50m |
41.32 |
1226 |
5 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
50m |
42.21 |
1073 |
6 |
Ebba Wingstrand |
1999 |
AS3299 |
GÖTEBORG |
|
50m |
42.65 |
1016 |
7 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
50m |
42.86 |
1087 |
8 |
Linnéa Hellberg |
1997 |
BL8297 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
43.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1022 |
1 |
Alice Andreasson |
1998 |
BB7298 |
GÖTEBORG |
|
50m |
41.04 |
1032 |
2 |
Tilda Börjesson |
2000 |
AY5600 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.82 |
1068 |
3 |
Caitlin Thyberg-Ng |
1999 |
BH4499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.58 |
1167 |
4 |
Moa Ovik |
2000 |
AP3600 |
SK LAXEN |
|
50m |
40.07 |
1057 |
5 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.55 |
1020 |
6 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.64 |
1069 |
7 |
Marinella Tosic |
2001 |
AY9801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.82 |
1298 |
8 |
Anna Kvarfordt |
1998 |
AM6898 |
VARBERG |
|
50m |
41.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1015 |
1 |
Linnéa Söderman |
1998 |
AL0298 |
ALINGSÅS |
|
50m |
39.01 |
1173 |
2 |
Emma Walander |
1999 |
AK0899 |
SK LAXEN |
|
50m |
38.89 |
1243 |
3 |
Fanny Andersson |
1995 |
BD3295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
37.98 |
1276 |
4 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
50m |
37.23 |
1045 |
5 |
Alicia Hellberg |
1997 |
BD4697 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.49 |
1286 |
6 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
50m |
38.79 |
1334 |
7 |
Amanda Werthén |
1997 |
AO5297 |
VELLINGE-N |
|
50m |
38.91 |
1040 |
8 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
39.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1332 |
1 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
36.66 |
1161 |
2 |
Fanny Nilsson |
1998 |
AT9498 |
SK LAXEN |
|
50m |
36.48 |
1101 |
3 |
Elvira Källberg |
1997 |
AY4297 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
36.45 |
1034 |
4 |
Alisa Egecioglu |
1999 |
BM0499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.33 |
1284 |
5 |
Magdalena Holmefalk |
1996 |
BO4696 |
VARBERG |
|
50m |
36.34 |
1170 |
6 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
50m |
36.47 |
1230 |
7 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SALTSJÖB |
|
50m |
36.55 |
1137 |
8 |
Nevena Becanovic |
1997 |
BQ7297 |
SK LAXEN |
|
50m |
36.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1151 |
1 |
Alicia Jacobsson |
1998 |
AT0698 |
SK LAXEN |
|
50m |
35.98 |
1261 |
2 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
50m |
35.41 |
1177 |
3 |
Hanna Wrethander |
1999 |
AK8699 |
SK LAXEN |
|
50m |
34.86 |
1042 |
4 |
Anna Gustafsson |
1994 |
BE9694 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.37 |
1326 |
5 |
Emma Lundblad |
1995 |
BO1295 |
VELLINGE-N |
|
50m |
34.62 |
1203 |
6 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
50m |
34.99 |
1187 |
7 |
Agnes Granberg |
1996 |
AO2696 |
MASS |
|
50m |
35.63 |
1327 |
8 |
Vilma Nilsson |
1998 |
AY7498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
36.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1164 |
1 |
Victoria Nilsson |
1997 |
AY9497 |
SK LAXEN |
|
50m |
34.15 |
1322 |
2 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
33.96 |
1351 |
3 |
Matilda Gustafsson |
1995 |
BK3495 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.79 |
1037 |
4 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.33 |
1232 |
5 |
Helen Wedberg |
1990 |
BO0290 |
SALTSJÖB |
|
50m |
33.37 |
1018 |
6 |
Therese Wibrink |
1998 |
AO9698 |
ALINGSÅS |
|
50m |
33.94 |
1012 |
7 |
Hanna Rydén |
1996 |
BC7896 |
ALINGSÅS |
|
50m |
34.06 |
1138 |
8 |
Kajsa Bengtsson |
1997 |
AP7897 |
SK LAXEN |
|
50m |
34.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1199 |
1 |
Gabriella Petersson |
1998 |
AF8298 |
MASS |
|
50m |
33.05 |
1172 |
2 |
Felicia Torbjörnsson |
1995 |
AZ9295 |
SK LAXEN |
|
50m |
32.57 |
1342 |
3 |
Josefin Nielsen-Fernandes |
1996 |
AB6896 |
KUNGÄLV |
|
50m |
32.07 |
1143 |
4 |
Johanna Cavalli |
1996 |
BT2296 |
SK LAXEN |
|
50m |
31.52 |
1063 |
5 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.52 |
1320 |
6 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.55 |
1324 |
7 |
Johanna Keifer |
1996 |
AV2296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.71 |
1092 |
8 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1125 |
1 |
Ida Almbratt |
1994 |
BS9294 |
KUNGÄLV |
|
50m |
30.48 |
1131 |
2 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
KUNGÄLV |
|
50m |
30.13 |
1204 |
3 |
Anna Rosén |
1994 |
AD2894 |
MASS |
|
50m |
29.58 |
1146 |
4 |
Amanda Eversholt |
1990 |
BR3290 |
SK LAXEN |
|
50m |
28.56 |
1190 |
5 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
50m |
29.22 |
1297 |
6 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
VARBERG |
|
50m |
30.07 |
1169 |
7 |
Ida Pettersson |
1993 |
AY1693 |
SK LAXEN |
|
50m |
30.15 |
1227 |
8 |
Emilia Herlitz |
1997 |
AP7497 |
SALTSJÖB |
|
50m |
31.17 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
13 april 2012 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
20:14 |
|