Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe1 |
|
Udskriftsdato |
11 maj 2012 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 maj 2012 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Irene Halck |
1999 |
9998AN |
LYNGBY |
|
25m |
32.53 |
122 |
2 |
Stephanie Damgaard |
1999 |
9974AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
31.42 |
38 |
3 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
GI40HERMES |
|
25m |
31.39 |
231 |
4 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
LAKSEN |
|
25m |
31.40 |
240 |
5 |
Cayanne Kjær Knoth |
1999 |
9972AG |
TUNE |
|
25m |
31.48 |
135 |
6 |
Stinna Schnabl |
1999 |
9934AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
32.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Louise Bromose |
1999 |
9924AH |
LYNGBY |
|
25m |
31.29 |
113 |
2 |
Laura Buchwald |
1998 |
9864AN |
HOLBÆK |
|
25m |
31.25 |
264 |
3 |
Ida Henriksen |
1998 |
9804AD |
KØGE |
|
25m |
31.22 |
188 |
4 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
25m |
31.24 |
89 |
5 |
Julie Rath |
1998 |
9846AH |
GENTOFTE |
|
25m |
31.28 |
159 |
6 |
Elise Fraser |
1999 |
9954AU |
LYNGBY |
|
25m |
31.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
31.16 |
187 |
2 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
31.13 |
126 |
3 |
Mathilde Olsen |
1998 |
9892AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
31.10 |
101 |
4 |
Cecilie Nielsen |
1998 |
9872AI |
HASLEV |
|
25m |
31.11 |
218 |
5 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
25m |
31.13 |
165 |
6 |
Helena Kornerup Klejstrup |
1999 |
9986AN |
LYNGBY |
|
25m |
31.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
30.95 |
251 |
2 |
Rikke Munkholm |
1998 |
9812AB |
STT |
|
25m |
30.79 |
118 |
3 |
Laura Weinreich |
1998 |
9818AA |
HOLBÆK |
|
25m |
30.67 |
184 |
4 |
Signe Nielsen |
1998 |
9848AF |
RINGSTED |
|
25m |
30.68 |
106 |
5 |
Elisabeth Lyngfeldt |
1999 |
9968AG |
HELSINGØR |
|
25m |
30.92 |
79 |
6 |
Nicoline Christensen |
1999 |
9934AL |
GENTOFTE |
|
25m |
31.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Caroline Windfeldt Trolle |
1998 |
9802AA |
GENTOFTE |
|
25m |
30.45 |
3 |
2 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
MK 31 |
|
25m |
30.37 |
139 |
3 |
Rebecca Lind-Ellefsen |
1998 |
9892AM |
KALUNDBORG |
|
25m |
30.27 |
114 |
4 |
Frederikke Hansen |
1998 |
9844AE |
HOLBÆK |
|
25m |
30.32 |
43 |
5 |
Cecilie Reesbøll |
1999 |
9954AN |
ALLERØD |
|
25m |
30.45 |
107 |
6 |
Maria Kaisa Mundt |
1998 |
9896AA |
HELSINGØR |
|
25m |
30.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Ingrid Eklundh Sørensen |
1998 |
9898AH |
HELSINGØR |
|
25m |
30.19 |
163 |
2 |
Emilie Elmeros Jersild |
1998 |
9826AT |
LYNGBY |
|
25m |
29.91 |
66 |
3 |
Ditte Friis |
1999 |
9912AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
29.80 |
11 |
4 |
Emily Gantriis |
1999 |
9966AB |
HELSINGE |
|
25m |
29.87 |
183 |
5 |
Maria Heiberg Larsen |
1998 |
9886AQ |
RINGSTED |
|
25m |
30.19 |
138 |
6 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
30.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
GI40HERMES |
|
25m |
29.77 |
123 |
2 |
Frederikke Dons |
1998 |
9894AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
29.27 |
248 |
3 |
Amalie Mortensen |
1998 |
9886AH |
VI39 |
|
25m |
29.10 |
173 |
4 |
Nikoline Svensson |
1998 |
9832AC |
LYNGBY |
|
25m |
29.14 |
156 |
5 |
Marie Skov Andersen |
1998 |
9874AN |
LYNGBY |
|
25m |
29.76 |
12 |
6 |
Cecilie Jørgensen |
1998 |
9894AM |
HELSINGE |
|
25m |
29.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
29.36 |
53 |
2 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
25m |
28.10 |
204 |
3 |
Chamie Kann |
1999 |
9928AH |
KVIK |
|
25m |
27.57 |
201 |
4 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
25m |
27.69 |
2 |
5 |
Julie Bingen Jacobsen |
1999 |
9954AF |
MK 31 |
|
25m |
29.25 |
78 |
6 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
25m |
29.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Nicoline Reinstrup |
1998 |
9832AI |
HELSINGØR |
|
25m |
28.61 |
33 |
2 |
Matilde Zaggai |
1998 |
9862AF |
GI40HERMES |
|
25m |
27.91 |
162 |
3 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
25m |
27.08 |
129 |
4 |
Sofia Altoft |
1998 |
9878AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
27.79 |
36 |
5 |
Tenna Jensen |
1998 |
9828AH |
GI40HERMES |
|
25m |
28.37 |
15 |
6 |
Emma Gaardsted Andersen |
1998 |
9896AV |
HILLERØD |
|
25m |
28.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
11 maj 2012 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|