Program for UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 330 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 2:44.09 | |
2 | 213 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 3:01.23 | |
3 | 120 | Hansson Emelie | 1997 | HARNÄS SKU | AY4897 | 25 m | 3:01.40 | |
4 | 287 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 3:01.87 | |
5 | 338 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 3:04.69 | |
6 | 157 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 3:06.22 | |
7 | 267 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 3:08.63 | |
8 | 177 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 3:08.78 | |
9 | 62 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 3:08.80 | |
10 | 180 | Laine Nora | 2000 | KÖPINGS SS | AP8400 | 25 m | 3:13.72 | |
11 | 371 | Hursti Ella | 1998 | UPSALA S | AX8298 | 25 m | 3:23.11 | |
12 | 95 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 3:23.23 | |
13 | 143 | Chienh Amanda | 1997 | KARLSKO SF | BD1497 | 50 m | 3:25.22 | |
14 | 9 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 3:26.71 | |
15 | 193 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 3:27.65 | |
16 | 48 | Hermansson Elin | 1997 | ESKILSTUNA | BM3497 | 25 m | 3:27.88 | |
17 | 263 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 3:30.03 | |
18 | 457 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 3:36.76 | |
19 | 145 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:36.91 | |
20 | 428 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 50 m | 3:37.28 | |
21 | 103 | Söderkvist Maja | 2000 | FALUN | AX0200 | 25 m | 3:38.01 | |
22 | 275 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 3:40.24 | |
23 | 419 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 50 m | 3:40.77 | |
24 | 142 | Broström Mimmi | 1999 | KARLSKO SF | AV6699 | 25 m | 3:40.84 | |
25 | 27 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 3:41.58 | |
26 | 439 | Rönnqvist-Jerlström Saga | 2002 | ÖSA | AX4802 | 25 m | 3:43.37 | |
27 | 46 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 3:52.59 | |
28 | 321 | Nadouri Yasmine | 2001 | SÖDERTÄLJE | BH7601 | 25 m | 3:53.57 | |
29 | 477 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 3:57.03 | |
30 | 316 | Ljung Moa | 2001 | SÖDERTÄLJE | AG2201 | 25 m | 4:08.79 | |
31 | 478 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 50 m | 4:28.83 | |
32 | 90 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 50 m | ||
33 | 178 | Jungstedt Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | AY5401 | 50 m | ||
34 | 228 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | BL9200 | 50 m | ||
35 | 286 | Chainago Anastasya | 2000 | SÖDERTÄLJE | BN6600 | 50 m | ||
36 | 327 | Peregi Margenfeld Vilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | BN0800 | 50 m | ||
37 | 353 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 50 m | ||
38 | 355 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 50 m | ||
39 | 397 | Ulin Embla | 2001 | UPSALA S | AO3601 | 50 m | ||
40 | 402 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 50 m | ||
41 | 406 | Öncu Ani Helin | 2001 | UPSALA S | BB3401 | 50 m | ||
42 | 434 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 50 m | ||
43 | 480 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 21 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:33 |