Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2012 Morning UC
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 21
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2012 (UC) |
|
Print Date |
18 May 2012 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
13:52 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
18 May 2012 |
|
|
|
|
Event 21, 100m Backstroke Women |
Finals (11) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1171 |
1 |
Carolina Pal |
2001 |
AC7401 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
342 |
2 |
Natasja Jørgensen |
2001 |
|
PINGVINEN |
|
25m |
|
830 |
3 |
|
0 |
|
|
|
25m |
|
992 |
4 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
SØLLERØD |
|
25m |
|
1212 |
5 |
Mathilde Lundgaard |
2001 |
0188AS |
ST ESBJERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1182 |
1 |
Liva Stehr Nielsen |
2002 |
0218AA |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
|
1065 |
2 |
Freja Bidstrup Sørensen |
2002 |
0258AM |
ST ESBJERG |
|
25m |
|
568 |
3 |
Johanna Seidel |
2002 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
2:20.00 |
55 |
4 |
Linnéa Erntsson |
2001 |
AI7801 |
OSBY SS |
|
25m |
2:23.20 |
1052 |
5 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
|
533 |
6 |
Maja Kramer Stær |
2002 |
0208AJ |
FARUM |
|
25m |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1099 |
1 |
Signe Rosenlund Ditlefsen |
2002 |
0202AD |
WEST SWIM |
|
25m |
2:17.15 |
957 |
2 |
Mileen Schmieder |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
2:06.56 |
1012 |
3 |
Leona Marie Heye |
2002 |
308602 |
SV HAMBURG |
|
25m |
1:56.04 |
522 |
4 |
Camilla Husegaard |
2002 |
0276AH |
FARUM |
|
25m |
2:01.27 |
1043 |
5 |
Carina Bro |
2001 |
0172AP |
ST ESBJERG |
|
25m |
2:08.88 |
962 |
6 |
Bente Peuker |
2004 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
2:18.73 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1122 |
1 |
Lise Sørensen |
2002 |
0292AD |
WEST SWIM |
|
25m |
1:55.13 |
59 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:54.44 |
289 |
3 |
Frederike Gerkens |
2001 |
274563 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
1:52.02 |
577 |
4 |
Joanna Schiller |
2001 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
1:54.00 |
567 |
5 |
Isabel Donath |
2002 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
1:55.00 |
1108 |
6 |
Tenna Knigge |
2001 |
0158AO |
WEST SWIM |
|
25m |
1:55.91 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
954 |
1 |
Sophie Lindner |
2002 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:48.88 |
290 |
2 |
Marlene Kochan |
2001 |
263501 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
1:47.18 |
472 |
3 |
Isa Windmüller |
2002 |
285471 |
FRANKFURT |
|
25m |
1:42.13 |
1015 |
4 |
Antonia List |
2002 |
285852 |
SV HAMBURG |
|
25m |
1:46.06 |
200 |
5 |
Julie K Madsen |
2001 |
0154AN |
NAKSKOV |
|
25m |
1:47.81 |
266 |
6 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
50m |
1:49.21 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
62 |
1 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:40.89 |
953 |
2 |
Emily Langer |
2002 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:39.14 |
987 |
3 |
Cecilia Høgenhaug |
2001 |
0134AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:38.08 |
1157 |
4 |
Duda Malgorzata |
2001 |
|
WANKAN |
|
25m |
1:38.53 |
990 |
5 |
Anna Lindholm |
2001 |
0192AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:39.18 |
681 |
6 |
Amely Söhn |
2002 |
289408 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:40.90 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
482 |
1 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
1:36.14 |
848 |
2 |
Bonny von Borstel |
2001 |
|
KLAUSDORF |
|
25m |
1:34.85 |
57 |
3 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:33.69 |
975 |
4 |
Leony-Heidi Salevsky |
2001 |
|
WESTSACHS8 |
|
25m |
1:34.26 |
1056 |
5 |
Isabella Guldager Jensen |
2001 |
0112AE |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:35.28 |
433 |
6 |
Caroline Worrell |
2001 |
0102AD |
SVENDBORG |
|
25m |
1:37.48 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
838 |
1 |
Theresa Lohberg |
2001 |
|
RATHENOW |
|
25m |
1:32.39 |
54 |
2 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:32.14 |
937 |
3 |
Kim Scheidenberger |
2001 |
|
WESTSACHS6 |
|
25m |
1:31.87 |
949 |
4 |
Theresa Freytag |
2001 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:31.92 |
1202 |
5 |
Marah Marie Clasen |
2001 |
285068 |
MECKELFELD |
|
25m |
1:32.39 |
941 |
6 |
Aileen Sieber |
2001 |
|
WESTSACHS6 |
|
25m |
1:32.52 |
|
|
Heat 9 (11) (9 years and younger) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
958 |
1 |
Annelie Uhlig |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:53.00 |
960 |
2 |
Meike Meret Wirth |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:43.72 |
1158 |
3 |
Mozdzan Milena |
2003 |
|
WANKAN |
|
25m |
1:32.74 |
961 |
4 |
Leonie Wolf |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:42.63 |
956 |
5 |
Julia Prochaska |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:44.31 |
959 |
6 |
Julia Wilsdorf |
2003 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
2:00.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
955 |
1 |
Lene Malin Lotze |
2002 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
1:35.82 |
810 |
2 |
Lara-Joy Krasemann |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
1:34.49 |
766 |
3 |
Charlotte Horn |
2002 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
1:27.08 |
449 |
4 |
Maria Friedrich |
2002 |
290330 |
FRANKFURT |
|
25m |
1:33.43 |
768 |
5 |
Leonie Tabea Heinemann |
2002 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
1:35.00 |
297 |
6 |
Nina Rosenkranz |
2002 |
282097 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
1:37.03 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
678 |
1 |
Charlotte-Christin Sander |
2001 |
243683 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:26.44 |
813 |
2 |
Sarah Wendt |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
1:23.47 |
1155 |
3 |
Ciesiul Karolina |
2001 |
|
WANKAN |
|
25m |
1:22.74 |
1156 |
4 |
Fiedkiewicz Kornelia |
2001 |
|
WANKAN |
|
25m |
1:22.93 |
940 |
5 |
Kyra Schubert |
2001 |
|
WESTSACHS6 |
|
25m |
1:26.33 |
120 |
6 |
Rieke Lühr |
2001 |
247807 |
BREMERHAVE |
|
25m |
1:29.02 |
Generated by WinGrodan 1.19.08 |
Print Date |
18 May 2012 |
Licensed to: Swim Team Esbjerg |
Print Time |
13:52 |
|