Startliste for Vattenfall Swim Cup 2012 Morning UC
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Startlist Event 8
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2012 (UC) |
|
Print Date |
17 May 2012 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
18:20 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
18 May 2012 |
|
|
|
|
Event 8, 50m Backstroke Men |
Heats (31) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
Anders Ballisager Hansen |
1998 |
|
BRÆDSTRUP |
|
25m |
|
1109 |
3 |
Jonas Krammer Knudsen |
2003 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
1116 |
4 |
Christian Nielsen |
2002 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
50 |
5 |
Simon Hjorth Hammergaard |
1999 |
|
BRÆDSTRUP |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
204 |
1 |
Nicolai P. Petersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
|
428 |
2 |
Tobias Bang Mikkelsen |
2002 |
0207AF |
SVENDBORG |
|
25m |
|
1118 |
3 |
Jonas Riis Wyrzykowski |
2002 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
|
1210 |
4 |
Richard Maywald |
1998 |
|
WESTSACHS2 |
|
25m |
|
516 |
5 |
Thomas Bech |
1998 |
9857AM |
FARUM |
|
25m |
|
991 |
6 |
Johan Vitus Tversted |
2000 |
0063AI |
SØLLERØD |
|
25m |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
106 |
1 |
Olle Wiberg |
2003 |
AC6903 |
S 71 |
|
25m |
1:04.37 |
571 |
2 |
Noah Dalichow |
2003 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
59.68 |
1100 |
3 |
Tobias Fosgau |
1998 |
9805AP |
WEST SWIM |
|
25m |
58.71 |
1159 |
4 |
Sliwinski Robert |
2003 |
|
WANKAN |
|
25m |
59.54 |
190 |
5 |
Valdemar Piihl Hansen |
2001 |
0177AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:01.26 |
429 |
6 |
Christian Stender |
1999 |
9923AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:05.67 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
724 |
1 |
Tobias Gründer |
2004 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
55.00 |
257 |
2 |
Erik af Klinteberg |
2000 |
AB2700 |
SK TRITON |
|
25m |
54.73 |
1149 |
3 |
Sokacz Marcin |
2000 |
|
WANKAN |
|
25m |
54.24 |
877 |
4 |
Philip Kuß |
2003 |
|
WESTSACHS1 |
|
25m |
54.41 |
181 |
5 |
Etienne Weinbach |
2002 |
289832 |
ROTWEISS N |
|
25m |
54.75 |
575 |
6 |
Phillip Putzmann |
2002 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
55.90 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
301 |
1 |
Jannik Voss |
2002 |
282100 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
54.09 |
989 |
2 |
Mads Lang-Jensen |
2000 |
0025AO |
SØLLERØD |
|
25m |
52.78 |
5 |
3 |
Esben F. Buchwaldt |
2002 |
0227AG |
GRINDSTED |
|
25m |
52.67 |
358 |
4 |
Bart Arends |
2002 |
200200761 |
WAALSTROOM |
|
25m |
52.73 |
306 |
5 |
Pontus Borling |
2002 |
AC1702 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
52.95 |
307 |
6 |
Benjamin Boros |
2000 |
AM3300 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
54.18 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
17 |
1 |
Dennis Fender |
2001 |
302143 |
PREETZER |
|
25m |
52.35 |
850 |
2 |
Sören Mordhorst |
2001 |
|
KLAUSDORF |
|
25m |
51.30 |
159 |
3 |
Paul Sievers |
2001 |
280781 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
50.50 |
518 |
4 |
Anders Christian Damgaard |
2000 |
0037AN |
FARUM |
|
25m |
50.80 |
801 |
5 |
Paul Hass |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
51.34 |
251 |
6 |
Thor Grandin |
2002 |
|
SK TRITON |
|
25m |
52.48 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
523 |
1 |
Lasse Jagd-Nygaard |
2001 |
0189AG |
FARUM |
|
25m |
49.99 |
967 |
2 |
Paul Fischer |
2001 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
49.72 |
109 |
3 |
Hugo Bergman |
1999 |
AJ6599 |
S 77 |
|
25m |
49.38 |
147 |
4 |
Per Alvar Bielenberg |
2001 |
286779 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
49.62 |
573 |
5 |
Mateja Vasic |
2003 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
49.78 |
409 |
6 |
Andreas Rask Sørensen |
1999 |
|
AARS |
|
25m |
50.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
18 |
1 |
Patrick Fender |
2001 |
306266 |
PREETZER |
|
25m |
48.57 |
800 |
2 |
Eric Dittrich |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
47.78 |
365 |
3 |
Rik Cillessen |
2000 |
200000599 |
WAALSTROOM |
|
25m |
47.45 |
1044 |
4 |
Christoffer Kappel |
1999 |
9925AJ |
ST ESBJERG |
|
25m |
47.68 |
572 |
5 |
Justus Rau |
2003 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
48.20 |
51 |
6 |
Carsten D. Jensen |
1999 |
9973AI |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
49.22 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1061 |
1 |
Jakob Mose |
2000 |
0029AF |
ST ESBJERG |
|
25m |
46.96 |
490 |
2 |
David Holmefalk |
1998 |
AT6798 |
VARBERG |
|
25m |
46.75 |
249 |
3 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
46.40 |
122 |
4 |
Phil Ringelmann |
2001 |
299154 |
BREMERHAVE |
|
25m |
46.73 |
1038 |
5 |
Oliver Christensen |
2000 |
0025AF |
WEST SWIM |
|
25m |
46.89 |
902 |
6 |
Niels Aurich |
2002 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
47.13 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
775 |
1 |
Levin Rensch |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
46.37 |
1096 |
2 |
Thor Erik Andreasen |
1998 |
9845AR |
WEST SWIM |
|
25m |
46.15 |
899 |
3 |
Viktor Vladymyrskyy |
2001 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
46.13 |
162 |
4 |
Bennet Weiss |
2000 |
280860 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
46.15 |
878 |
5 |
Tim Arnold |
2001 |
|
WESTSACHS1 |
|
25m |
46.18 |
1148 |
6 |
Kubacki Rafal |
2000 |
|
WANKAN |
|
25m |
46.38 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1059 |
1 |
Mathias Knudsen |
1998 |
9831AT |
ST ESBJERG |
|
25m |
45.91 |
182 |
2 |
Andrè Abildgaard |
1999 |
9923AH |
NAKSKOV |
|
25m |
45.64 |
154 |
3 |
Vincent Radach |
1999 |
255252 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
45.60 |
22 |
4 |
Patrick Limburg |
1999 |
296531 |
PREETZER |
|
25m |
45.62 |
521 |
5 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
25m |
45.65 |
1172 |
6 |
Sebastian Pal |
1998 |
AL0398 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
45.91 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
158 |
1 |
Gero Sievers |
1999 |
280780 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
45.33 |
716 |
2 |
Julian Bogdain |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
45.00 |
1002 |
3 |
Marcus Kalør |
1999 |
9929AP |
SØLLERØD |
|
25m |
44.51 |
929 |
4 |
Adrian Büttner |
2001 |
|
WESTSACHS6 |
|
25m |
44.53 |
1095 |
5 |
Martin H. Abel |
2001 |
0197AF |
WEST SWIM |
|
25m |
45.25 |
1114 |
6 |
Marcus Møgelmose-Andersen |
1998 |
9845AO |
WEST SWIM |
|
25m |
45.52 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
479 |
1 |
Johannes Andersson |
1999 |
AM6999 |
VARBERG |
|
25m |
44.34 |
175 |
2 |
Frederik Moje |
1999 |
292593 |
ROTWEISS N |
|
25m |
44.09 |
731 |
3 |
Richard Friedel |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
44.00 |
589 |
4 |
Bennet Jöns |
2000 |
|
SC ITZEHOE |
|
25m |
44.08 |
796 |
5 |
Fiete Plath |
2003 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
44.27 |
299 |
6 |
Alex Thomsen |
2002 |
282099 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
44.41 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
712 |
1 |
Leon Grassi |
1999 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
44.00 |
840 |
2 |
Felix Schenk |
2001 |
|
RATHENOW |
|
25m |
43.72 |
611 |
3 |
Konsta Suominen |
2000 |
|
RaisU |
|
25m |
43.62 |
352 |
4 |
Hendrik Wagner |
2000 |
255381 |
HAMBURG SC |
|
25m |
43.70 |
662 |
5 |
Fabian Friese |
2001 |
256645 |
SCHWERIN |
|
25m |
44.00 |
721 |
6 |
Kilian Reichmann |
2001 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
44.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
933 |
1 |
Christian Eiermann |
2001 |
|
WESTSACHS6 |
|
25m |
43.19 |
501 |
2 |
Max Sandgren |
1999 |
AR7399 |
VARBERG |
|
25m |
42.99 |
797 |
3 |
Ben Hahn |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
42.93 |
494 |
4 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
42.99 |
894 |
5 |
Hannes Donat |
2001 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
43.13 |
91 |
6 |
Andreas Bach Nielsen |
1998 |
9887AR |
VIBORG |
|
25m |
43.55 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1011 |
1 |
Luca Füllbrandt |
2001 |
285849 |
SV HAMBURG |
|
25m |
42.00 |
773 |
2 |
Stephan Mitte |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
41.96 |
841 |
3 |
Lucas Schenk |
2001 |
|
RATHENOW |
|
25m |
41.83 |
150 |
4 |
Marcel Kuhn |
2000 |
261179 |
NEPTUNKIEL |
|
25m |
41.89 |
711 |
5 |
Friedrich Eckert |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
42.00 |
968 |
6 |
Alexander Grösel |
2001 |
|
WESTSACHS7 |
|
25m |
42.41 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
316 |
1 |
Erik Salomonsson |
1998 |
AF7798 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
41.19 |
1026 |
2 |
Maximilian Walter |
2000 |
274489 |
SV HAMBURG |
|
25m |
41.00 |
725 |
3 |
Erik Jensen |
1999 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
41.00 |
720 |
4 |
Lennart Piechnick |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
41.00 |
1205 |
5 |
Lukas Marquardt |
2000 |
271980 |
MECKELFELD |
|
25m |
41.05 |
760 |
6 |
Nils Beyer |
1998 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
41.28 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
276 |
1 |
Henrik Sjödin |
1998 |
AB0798 |
SK TRITON |
|
25m |
40.92 |
799 |
2 |
Leon Irmer |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
40.90 |
689 |
3 |
Maarten Zillmer |
2001 |
243686 |
SCHWERIN |
|
25m |
40.61 |
319 |
4 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
40.62 |
430 |
5 |
Anders Bredal Storgaard |
2002 |
0227AD |
SVENDBORG |
|
25m |
40.91 |
619 |
6 |
Nemo Laiho |
1998 |
|
RaisU |
|
25m |
40.97 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
762 |
1 |
Max Pfeiffer |
2000 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
40.38 |
710 |
2 |
Benjamin Biel |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
40.00 |
309 |
3 |
David Kurilenko |
1999 |
AT4599 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
39.87 |
793 |
4 |
Ricco Luers |
2000 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
40.00 |
874 |
5 |
Florian Kuß |
1998 |
|
WESTSACHS1 |
|
25m |
40.29 |
300 |
6 |
Jan Veit |
2000 |
262853 |
SVEHAMBURG |
|
25m |
40.44 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
898 |
1 |
Rouven Raths |
1999 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
39.77 |
113 |
2 |
Jesper Holmdahl |
1999 |
AJ5599 |
S 77 |
|
25m |
39.66 |
774 |
3 |
Anton Wolter |
2002 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
39.41 |
14 |
4 |
Jonas Poulsen |
1998 |
9825AO |
GRINDSTED |
|
25m |
39.66 |
467 |
5 |
Bennet Aaron Simonides |
2001 |
275023 |
FRANKFURT |
|
25m |
39.75 |
761 |
6 |
Niclas Kopf |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
39.81 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
617 |
1 |
Samu Kallio |
1998 |
|
RaisU |
|
25m |
39.18 |
798 |
2 |
Moritz Schimnick |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
39.13 |
347 |
3 |
Jonte Petersen |
2000 |
255478 |
HAMBURG SC |
|
25m |
38.97 |
43 |
4 |
Jacob L. Hansen |
1998 |
9817AO |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
39.11 |
795 |
5 |
Ole Reichardt |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
39.13 |
764 |
6 |
Paul Nolte |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
39.24 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1003 |
1 |
Asger Kragh |
1999 |
9911AM |
SØLLERØD |
|
25m |
38.83 |
280 |
2 |
Philip Stenberg |
2001 |
AB9101 |
SK TRITON |
|
25m |
38.80 |
616 |
3 |
Jerri Pinomäki |
1998 |
|
RaisU |
|
25m |
38.69 |
421 |
4 |
Jakob Knoblauch |
1999 |
9991AE |
SVENDBORG |
|
25m |
38.71 |
229 |
5 |
Philipp Spiegel |
2002 |
253842 |
POTSDAMER |
|
25m |
38.80 |
620 |
6 |
Joel Rantala |
1999 |
|
RaisU |
|
25m |
38.93 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
477 |
1 |
Daniel Andersson |
1999 |
AK5399 |
VARBERG |
|
25m |
38.49 |
468 |
2 |
Tim Julian Steinhorst |
2000 |
255884 |
FRANKFURT |
|
25m |
38.45 |
173 |
3 |
Joey Ketzscher |
1998 |
257517 |
ROTWEISS N |
|
25m |
38.19 |
897 |
4 |
Richard Auerbach |
1999 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
38.27 |
405 |
5 |
Magnus Lerche |
1999 |
9941AG |
AARS |
|
25m |
38.47 |
706 |
6 |
Linus Loose |
1999 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
38.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1146 |
1 |
Buzon Daniel |
2000 |
|
WANKAN |
|
25m |
38.11 |
542 |
2 |
Rami Ben Smida |
1999 |
224262 |
SGS HAMBUR |
|
25m |
38.00 |
172 |
3 |
Jeffrey Ketzscher |
1998 |
257516 |
ROTWEISS N |
|
25m |
37.86 |
786 |
4 |
Finn Große-Freese |
2001 |
|
SC EMPOR |
|
25m |
37.88 |
686 |
5 |
Luke Töpfer |
1999 |
261850 |
SCHWERIN |
|
25m |
38.07 |
69 |
6 |
Erik Engström |
1999 |
AL6799 |
KSLS |
|
25m |
38.16 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
373 |
1 |
Aron Keemers |
1998 |
199802283 |
WAALSTROOM |
|
25m |
37.80 |
663 |
2 |
Till Otto Göttmann |
2000 |
289429 |
SCHWERIN |
|
25m |
37.67 |
202 |
3 |
Christian Nielsen |
1998 |
9841AM |
NAKSKOV |
|
25m |
37.65 |
446 |
4 |
Niclas Franke |
1998 |
237763 |
FRANKFURT |
|
25m |
37.65 |
272 |
5 |
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
SK TRITON |
|
25m |
37.79 |
876 |
6 |
Max Fiedler |
1998 |
|
WESTSACHS1 |
|
25m |
37.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1077 |
1 |
Kristian Hermiz |
1998 |
9803AF |
ST ESBJERG |
|
25m |
37.60 |
456 |
2 |
Jan Niklas Kalisch |
2000 |
255891 |
FRANKFURT |
|
25m |
37.54 |
527 |
3 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
25m |
37.31 |
759 |
4 |
Maximilian Haack |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
37.34 |
67 |
5 |
Arvid Elmberg |
1998 |
AH9598 |
KSLS |
|
25m |
37.58 |
985 |
6 |
Fabian Fröhlich |
2000 |
|
WESTSACHS9 |
|
25m |
37.63 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1040 |
1 |
Mikkel Gadgaard |
1999 |
9923AA |
WEST SWIM |
|
25m |
37.03 |
53 |
2 |
Sverre van Brink |
1998 |
AJ6798 |
OSBY SS |
|
25m |
36.66 |
618 |
3 |
Sakari Karppinen |
1998 |
|
RaisU |
|
25m |
36.50 |
676 |
4 |
Erik Ruge |
1998 |
215021 |
SCHWERIN |
|
25m |
36.65 |
1006 |
5 |
Rune Dirk Willén |
1998 |
9823AN |
SØLLERØD |
|
25m |
37.02 |
789 |
6 |
Tom Planeth |
1999 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
37.23 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
255 |
1 |
Niklas Jagerstål |
1999 |
AF8199 |
SK TRITON |
|
25m |
36.25 |
110 |
2 |
Daniel Börjesson |
1999 |
AJ4599 |
S 77 |
|
25m |
36.11 |
765 |
3 |
Tobias Eichhorn |
1999 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
36.05 |
752 |
4 |
Daniel Furman |
1999 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
36.10 |
792 |
5 |
Justin Heilmann |
2000 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
36.14 |
1013 |
6 |
Merlin Krause |
1999 |
194869 |
SV HAMBURG |
|
25m |
36.43 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1183 |
1 |
Arthur Manuilovich |
1998 |
256364 |
ROSTOCK |
|
25m |
34.92 |
998 |
2 |
Marcus Piil Pedersen |
1999 |
9985AN |
SØLLERØD |
|
25m |
33.91 |
914 |
3 |
Konrad Schubert |
1998 |
|
WESTSACHS4 |
|
25m |
31.86 |
1025 |
4 |
Ferron van Ritter |
1998 |
244248 |
SV HAMBURG |
|
25m |
33.00 |
668 |
5 |
Marvin Kollrich |
1998 |
215020 |
SCHWERIN |
|
25m |
34.47 |
1084 |
6 |
Nicolai Grene |
1998 |
9885AE |
WEST SWIM |
|
25m |
35.92 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
790 |
1 |
Arthur Manuilovich |
1998 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
34.92 |
566 |
2 |
Jakob Riisgaard Nielsen |
1998 |
9851AJ |
SKANDERBOR |
|
25m |
33.78 |
635 |
3 |
Juho Grönblom |
1998 |
|
RaisU |
|
25m |
31.77 |
244 |
4 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
32.63 |
439 |
5 |
Niclas Budek |
1999 |
237773 |
FRANKFURT |
|
25m |
34.34 |
984 |
6 |
Eric Schneider |
1999 |
|
WESTSACHS9 |
|
25m |
35.59 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
726 |
1 |
Jannis Böge |
1998 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
34.75 |
170 |
2 |
Maurice Hage |
1998 |
214939 |
ROTWEISS N |
|
25m |
33.44 |
1088 |
3 |
Simon Vingolf Larsen |
1998 |
9807AA |
WEST SWIM |
|
25m |
28.95 |
892 |
4 |
Felix Habl |
1998 |
|
WESTSACHS3 |
|
25m |
31.99 |
1042 |
5 |
Christian Kaul |
1998 |
9859AI |
WEST SWIM |
|
25m |
34.20 |
785 |
6 |
Jonas Mier |
2001 |
|
SC EMPOR |
|
25m |
35.22 |
Generated by WinGrodan 1.19.08 |
Print Date |
17 May 2012 |
Licensed to: West Swim Esbjerg |
Print Time |
18:20 |
|