Program for Wadköpingsdoppet 2012
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 47, 100m Ryggsim C+D Pojkar |
13 - 14 år: Patrik Löfgren (1996) 1:02.77 2010-09-26 |
12 år och yngre: Lukas Steiner (1998) 1:14.43 2010-09-26 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 14 år |
1 | 150 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 326 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 50 m | 1:05.66 | |
3 | 134 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:06.06 | |
4 | 175 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 50 m | 1:09.54 | |
5 | 29 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:09.98 | |
6 | 25 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:11.58 | |
7 | 301 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 1:11.93 | |
8 | 191 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 1:12.34 | |
9 | 328 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:13.99 | |
10 | 437 | Forsström Erik | 1999 | SANDVIKEN | AO9399 | 25 m | 1:14.87 | |
11 | 19 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:14.96 | |
12 | 181 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 25 m | 1:15.31 | |
13 | 23 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 1:15.58 | |
14 | 41 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 50 m | 1:15.77 | |
15 | 151 | Vålvik Johannes | 1999 | KARLSTAD | AR4799 | 50 m | 1:16.90 | |
16 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 1:18.05 | |
17 | 224 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:20.55 | |
18 | 2 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 25 m | 1:20.95 | |
19 | 42 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 1:21.26 | |
20 | 312 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 25 m | 1:23.53 | |
21 | 6 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 1:24.04 | |
22 | 350 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:24.12 | |
23 | 83 | Linder Oscar | 2000 | GÖTEBORG | AU8700 | 50 m | 1:24.21 | |
24 | 396 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:25.16 | |
25 | 7 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:26.40 | |
26 | 333 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:28.36 | |
27 | 140 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 1:37.40 |
12 år och yngre |
1 | 146 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 1:10.34 | |
2 | 226 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:18.33 | |
3 | 327 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:18.74 | |
4 | 135 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 1:20.56 | |
5 | 143 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:25.48 | |
6 | 339 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 1:26.93 | |
7 | 156 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:27.87 | |
8 | 381 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:28.92 | |
9 | 349 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:30.15 | |
10 | 425 | Sandberg Jesper | 2001 | SK STRÄNGN | AB4701 | 25 m | 1:38.26 | |
11 | 380 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 1:44.08 | |
12 | 356 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 50 m | 1:50.34 | |
13 | 165 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 08 september 2013 |
Licensierad till: Örebro Simallians | Utskriftstid | 12:39 |