Program för Wadköpingsdoppet 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 22/9 Klockan 08.30 (Insim kl. 07.30)
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2012 |
|
Utskriftsdatum |
22 september 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
07:40 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2012 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim A+B Damer |
Finaler (5) |
17 - 99 år: Sofia Lindholm (1993) 2:08.25 2011-09-24 |
15 - 16 år: Frida Berggren (1994) 2:06.36 2010-09-25 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
25m |
2:29.68 |
373 |
3 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
25m |
2:24.89 |
31 |
4 |
Tiril Frøholm |
1996 |
|
Asker SK |
|
25m |
2:21.51 |
52 |
5 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:21.67 |
128 |
6 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:28.54 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
541 |
1 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
ÖSA |
|
25m |
2:20.98 |
167 |
2 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:20.17 |
384 |
3 |
Julia Bellvik |
1996 |
AH8296 |
S 02 |
|
25m |
2:14.59 |
171 |
4 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:13.62 |
476 |
5 |
Ida Fahlborg |
1996 |
AR7496 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:13.63 |
161 |
6 |
Amanda Janzon |
1997 |
AK7697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:19.88 |
190 |
7 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:20.42 |
410 |
8 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:21.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
542 |
1 |
Linn Johansson |
1994 |
AH9294 |
ÖSA |
|
25m |
2:13.17 |
433 |
2 |
Caroline Adolfsson |
1993 |
AE4293 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:11.77 |
266 |
3 |
Isabel Svensson |
1989 |
BI9289 |
MASS |
|
25m |
2:11.34 |
442 |
4 |
Jennie Andersson |
1993 |
AD2893 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:10.87 |
387 |
5 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
50m |
2:11.27 |
395 |
6 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
25m |
2:11.50 |
510 |
7 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:12.73 |
271 |
8 |
Johanna Åberg |
1997 |
AP3497 |
MASS |
|
25m |
2:13.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
445 |
1 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:09.68 |
297 |
2 |
Michelle Franzén |
1993 |
AN0893 |
NKK |
|
25m |
2:09.06 |
269 |
3 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
25m |
2:08.41 |
436 |
4 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:07.16 |
399 |
5 |
Amanda Zetterström |
1994 |
BN6494 |
S 02 |
|
25m |
2:08.00 |
268 |
6 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
2:08.59 |
301 |
7 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
25m |
2:09.62 |
295 |
8 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
2:10.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
25m |
2:05.55 |
254 |
2 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
25m |
2:05.17 |
450 |
3 |
Nadja Salomonsson |
1992 |
AD2892 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:04.31 |
447 |
4 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:59.61 |
457 |
5 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:02.58 |
435 |
6 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:04.89 |
327 |
7 |
Anna Jonsson |
1994 |
AK3694 |
ÖSA |
|
25m |
2:05.31 |
151 |
8 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:06.78 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
22 september 2012 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
07:40 |
|