Startliste for Spar Nord Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Spar Nord Cup |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2012 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
11:29 |
|
|
Arrangør |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 juni 2012 |
|
|
|
|
Løb 2, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Nicoline Møller Urhøj |
1996 |
9628AT |
ST ESBJERG |
|
25m |
36.57 |
193 |
2 |
Sabrina H. Lauridsen |
1996 |
9698AQ |
WEST SWIM |
|
25m |
31.20 |
72 |
3 |
Adna Dzafic |
1997 |
9714AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
30.36 |
194 |
4 |
Kirstine Theilgaard |
1997 |
9734AV |
WEST SWIM |
|
25m |
31.12 |
88 |
5 |
Julie Schmidt |
1997 |
9786AR |
ST ESBJERG |
|
25m |
31.98 |
78 |
6 |
Cecilie Knudsen |
1997 |
9722AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
36.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Cathrine Skau Hansen |
1999 |
9978AP |
DELTA |
|
25m |
34.11 |
16 |
2 |
Mathilde Aagaard Hansen |
1999 |
9906AF |
FREM |
|
25m |
33.18 |
87 |
3 |
Shanna Armstrong |
1998 |
9894AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
31.32 |
40 |
4 |
Lærke Højbjerg |
1999 |
9986AO |
KOLDING |
|
25m |
32.10 |
47 |
5 |
Christine Larsen |
1998 |
9842AS |
KOLDING |
|
25m |
33.57 |
240 |
6 |
Line Nielsen |
1999 |
9938AG |
WEST SWIM |
|
25m |
34.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Line Larsen |
2000 |
0028AC |
WEST SWIM |
|
25m |
36.06 |
30 |
2 |
Julie Christensen |
2000 |
0054AQ |
KOLDING |
|
25m |
35.89 |
242 |
3 |
Sofie West |
2000 |
0092AS |
WEST SWIM |
|
25m |
34.25 |
39 |
4 |
Fie Holzmann |
2000 |
0034AU |
KOLDING |
|
25m |
34.31 |
20 |
5 |
Julie Kristoffersen |
2000 |
0048AN |
FREM |
|
25m |
35.96 |
219 |
6 |
Freja Maack Lykke |
2000 |
0004AU |
WEST SWIM |
|
25m |
37.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
221 |
1 |
Katharina Schmidt Madsen |
2001 |
0196AH |
WEST SWIM |
|
25m |
40.90 |
238 |
2 |
Julie Gadgaard |
2001 |
0124AI |
WEST SWIM |
|
25m |
39.95 |
77 |
3 |
Isabella Guldager Jensen |
2001 |
0112AE |
ST ESBJERG |
|
25m |
37.21 |
17 |
4 |
Frida Hermansen |
2001 |
0126AR |
FREM |
|
25m |
38.43 |
71 |
5 |
Carina Bro |
2001 |
0172AP |
ST ESBJERG |
|
25m |
40.65 |
8 |
6 |
Sif Rubæk |
2001 |
0166AP |
DELTA |
|
25m |
43.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Stine R. Jensen |
2002 |
|
VARDE |
|
25m |
47.63 |
220 |
2 |
Victoria Macartney |
2002 |
0206AL |
WEST SWIM |
|
25m |
45.49 |
206 |
3 |
Signe Rosenlund Ditlefsen |
2002 |
0202AD |
WEST SWIM |
|
25m |
42.63 |
27 |
4 |
Karoline Bauer |
2002 |
0206AJ |
KOLDING |
|
25m |
43.58 |
26 |
5 |
Ida Abildgaard |
2002 |
0264AI |
KOLDING |
|
25m |
46.24 |
218 |
6 |
Kristine la Cour Hjelholt |
2002 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
48.40 |
|
|
Heat 6 (6) (9 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
227 |
1 |
Freya Rasmussen |
2004 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
53.99 |
13 |
2 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
52.88 |
75 |
3 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
41.86 |
44 |
4 |
Marie Louise Jørgensen |
2003 |
0368AF |
KOLDING |
|
25m |
44.83 |
225 |
5 |
Lizette Nikolajsen |
2003 |
|
WEST SWIM |
|
25m |
52.94 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
16 juni 2012 |
Licens til Swim Team Esbjerg |
Udskriftstidspunkt |
11:29 |
|