Startliste for Spar Nord Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Indledende
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Spar Nord Cup |
|
Udskriftsdato |
15 June 2012 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
18:56 |
|
|
Arrangør |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 June 2012 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Medley Herrer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Casper Brinch |
2002 |
0209AI |
TEMPO |
|
25m |
2:10.14 |
59 |
2 |
William Ohrt |
2002 |
0271AC |
KOLDING |
|
25m |
1:58.69 |
58 |
3 |
William Svarer |
2002 |
0283AE |
KOLDING |
|
25m |
1:56.96 |
215 |
4 |
Oliver Kjærgaard |
2001 |
0149AC |
WEST SWIM |
|
25m |
1:57.27 |
73 |
5 |
Anders Eenberg |
2001 |
0177AJ |
ST ESBJERG |
|
25m |
2:00.07 |
70 |
6 |
Eskild Wollesen |
2002 |
0237AG |
TEMPO |
|
25m |
2:16.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Casper Sørensen |
2000 |
0043AH |
FREM |
|
25m |
1:50.15 |
226 |
2 |
Andreas H. Paulsen |
2000 |
0087AF |
WEST SWIM |
|
25m |
1:45.08 |
236 |
3 |
Oliver Christensen |
2000 |
0025AF |
WEST SWIM |
|
25m |
1:40.44 |
9 |
4 |
Morten Vahr Rudebeck |
2000 |
0047AF |
DELTA |
|
25m |
1:43.27 |
24 |
5 |
Morten Sørensen |
2002 |
0215AC |
FREM |
|
25m |
1:45.14 |
79 |
6 |
Magnus Lundgaard |
2000 |
0083AP |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:54.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Jakob Mose |
2000 |
0029AF |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:34.11 |
74 |
2 |
Oliver Frøsig |
2000 |
0021AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:33.64 |
21 |
3 |
Jacob de Lisser |
2001 |
0119AB |
FREM |
|
25m |
1:22.89 |
209 |
4 |
Jakob Grene |
2001 |
0133AC |
WEST SWIM |
|
25m |
1:27.47 |
199 |
5 |
Martin H. Abel |
2001 |
0197AF |
WEST SWIM |
|
25m |
1:34.01 |
52 |
6 |
Matthias Mikkelsen |
2000 |
0029AM |
KOLDING |
|
25m |
1:34.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
15 June 2012 |
Licens til Swim Team Esbjerg |
Udskriftstidspunkt |
18:56 |
|