Program for SEFA International
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 34, 200m Ryggsim C D flickor |
Sponsor: Lnsfrkringar |
11 - 12 r: Shi Zhengying (1999) 2:32.27 2011-09-10 |
13 - 14 r: Clara Vater (1997) 2:29.34 2011-09-10 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
11 - 12 r |
1 | 130 | man Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 2:49.70 | |
2 | 239 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 25 m | 2:53.94 | |
3 | 119 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 2:57.54 | |
4 | 295 | Sandwng Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 3:05.77 | |
5 | 23 | Fallenhag Daniella | 2000 | GTEBORG | AR7800 | 25 m | 3:08.25 | |
6 | 249 | Johansson Michaela | 2000 | VARBERG | AJ8400 | 25 m | 3:09.04 | |
7 | 215 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKVDE SS | AJ7601 | 50 m | 3:09.17 | |
8 | 213 | Lundgren Emma | 2000 | SKVDE SS | AG7400 | 25 m | 3:11.40 | |
9 | 241 | Engstrm Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 3:13.96 | |
10 | 298 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 3:19.08 | |
11 | 103 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSS | AD9801 | 25 m | ||
12 | 128 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 25 m | ||
13 | 202 | Svantesson Agnes | 2001 | SK ALINGS | AM2201 | 25 m | ||
14 | 277 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 25 m | ||
15 | 290 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m |
13 - 14 r |
1 | 32 | Kristensson Alfhild | 1999 | GTEBORG | AI6699 | 25 m | 2:34.13 | |
2 | 29 | Janzon Mathilda | 1998 | GTEBORG | AJ0698 | 25 m | 2:35.04 | |
3 | 255 | Pettersson Matilda | 1999 | VARBERG | AK6699 | 25 m | 2:40.24 | |
4 | 107 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSS | AO9698 | 25 m | 2:44.05 | |
5 | 194 | Hallkvist Louise | 1999 | SK ALINGS | AE0299 | 25 m | 2:49.27 | |
6 | 216 | Staflund Erica | 1999 | SKVDE SS | AC9699 | 25 m | 2:50.62 | |
7 | 292 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:50.62 | |
8 | 293 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 2:53.32 | |
9 | 22 | Wennberg Karin | 1999 | GTEBORG | AT2499 | 25 m | 2:56.85 | |
10 | 26 | Gunnarsson Johanna | 1999 | GTEBORG | AT1499 | 25 m | 2:58.85 | |
11 | 294 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 2:59.27 | |
12 | 209 | Brockmar Nikki | 1999 | SKVDE SS | AR2299 | 25 m | 3:12.15 | |
13 | 27 | Thyberg-Ng Caitlin | 1999 | GTEBORG | BH4499 | 25 m | 3:17.56 | |
14 | 25 | Berglin Nora | 1998 | GTEBORG | BK5298 | 25 m | 3:18.55 | |
15 | 58 | Kramer Tove | 1999 | MARIESTAD | AX4699 | 50 m | 3:19.31 | |
16 | 291 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 3:22.95 | |
17 | 212 | Kullander Amanda | 1999 | SKVDE SS | AS1699 | 25 m | 3:23.17 | |
18 | 144 | Feldhusen Jelka | 1998 | FALKENBERG | BL8298 | 50 m | 3:25.43 | |
19 | 146 | Karlsson Linnea | 1999 | FALKENBERG | BJ1899 | 50 m | 3:27.94 | |
20 | 242 | Gustafsson Linna | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 3:36.80 | |
21 | 337 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 3:39.69 | |
22 | 31 | Zangana Diba | 1999 | GTEBORG | BH5499 | 25 m | ||
23 | 81 | Sagr Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSS | AO4699 | 25 m | ||
24 | 145 | Johansson Nathalie | 1999 | FALKENBERG | BO9899 | 25 m | ||
25 | 149 | Svensson Jouline | 1999 | FALKENBERG | BJ2899 | 25 m | ||
26 | 161 | Jensen Louise | 1999 | KUNGLV | AZ4699 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 07 september 2012 |
Licensierad till: Alingss SLS | Utskriftstid | 12:25 |