Program för SEFA International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
SEFA International |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
12:30 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2012 |
|
|
|
|
Gren 4, 400m Frisim Flickor öppen |
Finaler (7) |
Sponsor: Fabs AB |
0 år och äldre: Nike Kruners (1996) 4:45.04 2011-09-09 |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
25m |
|
244 |
3 |
Maja Hedström |
2001 |
|
VARBERG |
|
25m |
|
67 |
4 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
|
243 |
2 |
Julia Hedström |
2000 |
AP6400 |
VARBERG |
|
25m |
|
65 |
3 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
|
247 |
4 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
|
226 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
|
262 |
6 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
|
277 |
2 |
Julia Rosebrink |
2000 |
AO1200 |
KARLSBORG |
|
25m |
|
212 |
3 |
Amanda Kullander |
1999 |
AS1699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
6:12.79 |
337 |
4 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
25m |
6:47.98 |
241 |
5 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
|
261 |
6 |
Majja Vaara |
2000 |
BL9400 |
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
25m |
6:08.79 |
62 |
2 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:58.00 |
58 |
3 |
Tove Kramer |
1999 |
AX4699 |
MARIESTAD |
|
50m |
5:45.01 |
213 |
4 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:51.45 |
117 |
5 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
6:08.08 |
249 |
6 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
6:12.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
5:36.99 |
54 |
2 |
Evelina German |
1994 |
BU0494 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:29.62 |
199 |
3 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
5:15.47 |
216 |
4 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:19.37 |
194 |
5 |
Louise Hallkvist |
1999 |
AE0299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
5:33.67 |
118 |
6 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:38.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
5:04.88 |
271 |
2 |
Natalie Harackiewicz |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
5:04.09 |
219 |
3 |
Elise Wallén |
1998 |
AN1298 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:58.67 |
273 |
4 |
Henriette Solem Signebøen |
1996 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:59.22 |
255 |
5 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
5:04.70 |
209 |
6 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:15.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
185 |
1 |
Anna Rosén |
1994 |
AD2894 |
MASS |
|
25m |
4:45.48 |
186 |
2 |
Isabelle Höstman |
1990 |
BR8890 |
MASS |
|
25m |
4:40.48 |
187 |
3 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
4:33.32 |
268 |
4 |
Sofie Forsstrøm |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:35.77 |
184 |
5 |
Isabel Svensson |
1989 |
BI9289 |
MASS |
|
25m |
4:45.33 |
265 |
6 |
Isabell Bjerregaard |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
4:49.66 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
07 september 2012 |
Licensierad till: Alingsås SLS |
Utskriftstid |
12:30 |
|