Program för SEFA International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
SEFA Internationell |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
19:37 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2012 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim C D flickor |
Finaler (12) |
Sponsor: Fabs AB |
11 - 12 år: Shi Zhengying (1999) 1:10.19 2011-09-10 |
13 - 14 år: Clara Vater (1997) 1:06.37 2011-09-10 |
|
Heat 1 (12) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
2 |
Leia Rowlands |
2000 |
BD6600 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
243 |
3 |
Julia Hedström |
2000 |
AP6400 |
VARBERG |
|
25m |
|
244 |
4 |
Maja Hedström |
2001 |
|
VARBERG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Tindra Richards |
2001 |
BD2401 |
SK ALINGSÅ |
|
50m |
1:54.61 |
65 |
2 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:48.31 |
286 |
3 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:45.77 |
102 |
4 |
Emma Tegstam |
1998 |
BF6698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:46.30 |
282 |
5 |
Hanna Lundius |
2001 |
BI7201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:51.78 |
261 |
6 |
Majja Vaara |
2000 |
BL9400 |
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:44.88 |
128 |
2 |
Astrid Svedberg |
2001 |
AV5801 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:43.71 |
202 |
3 |
Agnes Svantesson |
2001 |
AM2201 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:42.98 |
296 |
4 |
Cajsa Andersson |
1999 |
AN0899 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:43.34 |
57 |
5 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:44.04 |
226 |
6 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:44.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:41.85 |
67 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:40.23 |
337 |
3 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
50m |
1:38.57 |
262 |
4 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
1:39.55 |
82 |
5 |
Isabel Drzewiecki |
1998 |
BN1498 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:41.50 |
287 |
6 |
Valentina Barkijevic |
1999 |
BE7299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:42.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Amanda Kullander |
1999 |
AS1699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:37.73 |
25 |
2 |
Nora Berglin |
1998 |
BK5298 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:36.70 |
247 |
3 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:36.33 |
144 |
4 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:36.55 |
145 |
5 |
Nathalie Johansson |
1999 |
BO9899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:37.64 |
277 |
6 |
Julia Rosebrink |
2000 |
AO1200 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:38.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
1:35.67 |
290 |
2 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:35.05 |
62 |
3 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:33.35 |
31 |
4 |
Diba Zangana |
1999 |
BH5499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:34.93 |
24 |
5 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:35.62 |
146 |
6 |
Linnea Karlsson |
1999 |
BJ1899 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:35.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Louise Bengtsson |
2000 |
AI6800 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:32.23 |
156 |
2 |
Isabella Brogren |
1999 |
BB7499 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:31.54 |
155 |
3 |
Lovisa Brantsing |
1998 |
|
KUNGÄLV |
|
25m |
1:30.90 |
165 |
4 |
Frida Ljungberg |
1998 |
AV2498 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:31.33 |
291 |
5 |
Maja Iversen |
1999 |
AV3899 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.77 |
288 |
6 |
Charlotte Larmark |
2000 |
AE2400 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:32.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
298 |
1 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.69 |
58 |
2 |
Tove Kramer |
1999 |
AX4699 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:29.86 |
241 |
3 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
1:28.66 |
215 |
4 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:29.63 |
27 |
5 |
Caitlin Thyberg-Ng |
1999 |
BH4499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:30.32 |
213 |
6 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:30.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Linnéa Söderman |
1998 |
AL0298 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:26.90 |
118 |
2 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.13 |
22 |
3 |
Karin Wennberg |
1999 |
AT2499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:24.68 |
293 |
4 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.05 |
12 |
5 |
Wilma Ryrbo |
1999 |
|
S 77 |
|
25m |
1:25.27 |
249 |
6 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:28.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
AT1499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:23.67 |
209 |
2 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:21.12 |
194 |
3 |
Louise Hallkvist |
1999 |
AE0299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:19.81 |
216 |
4 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:20.13 |
199 |
5 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:22.83 |
294 |
6 |
Ninwa Somi |
1998 |
AI4298 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.46 |
|
|
Heat 11 (12) (11 - 12 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Tilda Börjesson |
2000 |
AY5600 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.27 |
119 |
2 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:22.03 |
130 |
3 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:14.75 |
295 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.03 |
103 |
5 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:25.08 |
23 |
6 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:26.83 |
|
|
Heat 12 (12) (13 - 14 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.82 |
137 |
2 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:13.90 |
29 |
3 |
Mathilda Janzon |
1998 |
AJ0698 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.75 |
32 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:10.24 |
255 |
5 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.77 |
81 |
6 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:18.77 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
07 september 2012 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
19:37 |
|