Program for Kungsbacka TYR Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 7
|
Tvling |
Kungsbacka TYR Open |
|
Utskriftsdatum |
05 oktober 2012 |
|
|
Tvlingsort |
Kungsbacka |
|
Utskriftstid |
23:43 |
|
|
Arrangr |
Kungsbacka Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
06 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Brstsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
Ella Hansson |
2001 |
BK2601 |
VARBERG |
|
25m |
|
153 |
3 |
Alice Bjrnbom |
1999 |
AQ3899 |
MASS |
|
25m |
|
243 |
4 |
Sara Hugosson |
2000 |
BK8400 |
VARBERG |
|
25m |
|
164 |
5 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
25m |
|
242 |
6 |
Maja Hedstrm |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
148 |
1 |
Mikaela Andrn |
2002 |
AH0802 |
MASS |
|
25m |
|
47 |
2 |
Natalia Mohammadi |
2002 |
AT2402 |
GTEBORG |
|
25m |
|
260 |
3 |
Nanna Sandgren |
2003 |
AD8603 |
VARBERG |
|
25m |
2:09.91 |
197 |
4 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
25m |
2:00.24 |
39 |
5 |
Linnea Inghammar |
2002 |
AT0402 |
GTEBORG |
|
50m |
2:00.87 |
249 |
6 |
Sara Karlsson |
2001 |
AX3401 |
VARBERG |
|
25m |
2:11.09 |
254 |
7 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
|
38 |
8 |
Pegah Hakim |
1999 |
BP8899 |
GTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
82 |
1 |
Julia Holst |
1999 |
BL8699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:59.44 |
98 |
2 |
Livia Malmsten |
2001 |
AY9401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:57.10 |
271 |
3 |
Linnea Karlsson |
1999 |
BJ1899 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:56.31 |
31 |
4 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GTEBORG |
|
50m |
1:55.55 |
28 |
5 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GTEBORG |
|
25m |
1:55.78 |
227 |
6 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
50m |
1:56.77 |
112 |
7 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:59.14 |
231 |
8 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
50m |
1:59.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
137 |
1 |
Maja Wennroth |
1998 |
BG3298 |
KUNGLV |
|
25m |
1:54.82 |
80 |
2 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:54.27 |
241 |
3 |
Julia Hedstrm |
2000 |
AP6400 |
VARBERG |
|
25m |
1:51.33 |
41 |
4 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GTEBORG |
|
50m |
1:47.29 |
176 |
5 |
Wilma Gustafsson |
2000 |
AK8400 |
MASS |
|
50m |
1:47.92 |
62 |
6 |
Amanda Andersson |
2000 |
BD8600 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:53.15 |
27 |
7 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GTEBORG |
|
25m |
1:54.28 |
179 |
8 |
Saga Janzn |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
1:54.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
145 |
1 |
Sofia Abrahamsson |
2001 |
AI0601 |
MASS |
|
25m |
1:46.27 |
269 |
2 |
Nathalie Johansson |
1999 |
BO9899 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:45.65 |
76 |
3 |
Elin Gryte |
1999 |
BL7699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:44.95 |
181 |
4 |
Frida Johansson |
2000 |
AF9800 |
MASS |
|
25m |
1:44.32 |
58 |
5 |
Caitlin Thyberg-Ng |
1999 |
BH4499 |
GTEBORG |
|
25m |
1:44.40 |
170 |
6 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
MASS |
|
50m |
1:45.17 |
221 |
7 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
1:46.19 |
100 |
8 |
Sanna Nordqvist |
1999 |
BI4699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:46.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
74 |
1 |
Ellen Fridriksson |
1998 |
AV2698 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:42.24 |
149 |
2 |
Isabelle Assersthl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
1:41.80 |
56 |
3 |
Ulrike Sengstschmid |
1999 |
BL5899 |
GTEBORG |
|
50m |
1:40.33 |
40 |
4 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GTEBORG |
|
25m |
1:39.76 |
267 |
5 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:39.77 |
127 |
6 |
Louise Jensen |
1999 |
AZ4699 |
KUNGLV |
|
25m |
1:40.34 |
232 |
7 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
25m |
1:42.06 |
106 |
8 |
Ida-Linn Silfors |
1999 |
BP0299 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:43.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
195 |
1 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
1:38.13 |
114 |
2 |
Ebba Wikner |
1999 |
BI6699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:36.85 |
33 |
3 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GTEBORG |
|
25m |
1:36.62 |
29 |
4 |
Sara Ehrnberg |
1999 |
AT3499 |
GTEBORG |
|
25m |
1:34.86 |
17 |
5 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:35.82 |
61 |
6 |
Diba Zangana |
1999 |
BH5499 |
GTEBORG |
|
25m |
1:36.65 |
183 |
7 |
Elsa Jrstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
1:37.71 |
210 |
8 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
25m |
1:38.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
244 |
1 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.72 |
54 |
2 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GTEBORG |
|
25m |
1:33.09 |
20 |
3 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GTEBORG |
|
25m |
1:32.03 |
200 |
4 |
Emma Plsson |
1999 |
AC0499 |
MASS |
|
25m |
1:31.85 |
6 |
5 |
Linea Holstrm |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:31.92 |
78 |
6 |
Moa Gustafsson |
1999 |
AT0699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:32.24 |
265 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.24 |
22 |
8 |
Nora Berglin |
1998 |
BK5298 |
GTEBORG |
|
25m |
1:34.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
211 |
1 |
Hanna Stenfeldt |
1999 |
AF2899 |
MASS |
|
25m |
1:29.49 |
53 |
2 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GTEBORG |
|
50m |
1:28.44 |
13 |
3 |
Alice Palmkvist |
2000 |
AE9200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:26.10 |
235 |
4 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
1:24.00 |
7 |
5 |
Matilda Holstrm |
1998 |
AP9498 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.91 |
3 |
6 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:27.65 |
238 |
7 |
Maja Engstrm |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
1:28.55 |
36 |
8 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
AT1499 |
GTEBORG |
|
25m |
1:30.91 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
05 oktober 2012 |
Licensierad till: Kungsbacka Simsllskap |
Utskriftstid |
23:43 |
|