Startliste for Gentofte Open 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Gentofte Open 2013 |
|
Udskriftsdato |
27 september 2013 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 september 2013 |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1048 |
1 |
Kamma Bruun Fejfer |
1998 |
9826AG |
GENTOFTE |
|
25m |
4:59.64 |
934 |
2 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
25m |
4:56.07 |
988 |
3 |
Xenia Bonnén Sjøgren |
1997 |
9764AE |
VEST |
|
25m |
4:54.10 |
804 |
4 |
Cassandra Thimmer |
1999 |
9914AW |
LYNGBY |
|
25m |
4:55.50 |
741 |
5 |
Helene Vistisen |
1997 |
9732AR |
LYNGBY |
|
25m |
4:58.69 |
861 |
6 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
BIRKERØD |
|
25m |
5:01.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
738 |
1 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
25m |
4:47.62 |
745 |
2 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
25m |
4:45.86 |
737 |
3 |
Nikoline Svensson |
1998 |
9832AC |
LYNGBY |
|
25m |
4:44.47 |
782 |
4 |
Mathilde Christjansen |
1999 |
9964AU |
LYNGBY |
|
25m |
4:45.46 |
743 |
5 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
LYNGBY |
|
25m |
4:47.38 |
1005 |
6 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
TVS IF |
|
25m |
4:50.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
722 |
1 |
Cecilie Jørgensen |
1998 |
9894AM |
HELSINGE |
|
25m |
4:41.71 |
530 |
2 |
Lærke Wilhelmsen |
1996 |
9692AC |
GLADSAXE |
|
25m |
4:40.30 |
522 |
3 |
Kamilla Larsen |
1996 |
9636AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
4:38.16 |
841 |
4 |
Gitte Sørensen Gosvig |
1999 |
9962AA |
ALLERØD |
|
25m |
4:38.50 |
744 |
5 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
4:41.22 |
587 |
6 |
Isabella Wolsted |
1998 |
9862AL |
FR.SUND |
|
25m |
4:42.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
735 |
1 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
25m |
4:35.46 |
736 |
2 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
25m |
4:33.31 |
858 |
3 |
Lisa Steen Duus |
1997 |
9764AI |
BIRKERØD |
|
25m |
4:30.28 |
864 |
4 |
Sara Fogh Myrup |
1997 |
9798AF |
BIRKERØD |
|
25m |
4:30.78 |
520 |
5 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
GLADSAXE |
|
25m |
4:34.18 |
842 |
6 |
Stephanie Hansen |
1996 |
9622AA |
ALLERØD |
|
25m |
4:35.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
521 |
1 |
Line Kjær |
1996 |
9648AS |
GLADSAXE |
|
25m |
4:28.00 |
856 |
2 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
4:25.88 |
846 |
3 |
Maj Howardsen |
1997 |
9798AD |
ALLERØD |
|
25m |
4:19.00 |
794 |
4 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
LYNGBY |
|
25m |
4:21.82 |
1039 |
5 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
25m |
4:26.76 |
517 |
6 |
Amalie Hansen |
1995 |
9526AD |
GLADSAXE |
|
25m |
4:29.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
27 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|