Startliste for Høststævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
HØSTSTÆVNE |
|
Udskriftsdato |
07 oktober 2012 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|
|
Arrangør |
VI39 Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 oktober 2012 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Sponsor: TimeVision Revision |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Mathias Persson |
2001 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
270 |
2 |
Alexander Ravn Borch |
2001 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
276 |
3 |
Emil Kruse |
2000 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
204 |
4 |
Phillip Jeppesen |
1999 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
254 |
5 |
Mathias Ankersen |
2004 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
Mathias Houen |
2002 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
367 |
2 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
|
GSK |
|
25m |
|
219 |
3 |
Kim Emil K. Petersen |
1999 |
9983AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
325 |
4 |
Emil Stenholt Røpke |
2004 |
|
A6 |
|
25m |
|
382 |
5 |
Jeppe Wagner |
2003 |
|
GSK |
|
25m |
|
331 |
6 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Emil Tönshoff |
2000 |
0097AL |
HELSINGØR |
|
25m |
|
249 |
2 |
Frederik S. Løwe |
2001 |
0133AE |
KORSØR |
|
25m |
|
351 |
3 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
|
291 |
4 |
Elias Øksnebjerg |
2002 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
416 |
5 |
Markus Kenno Hansen |
2003 |
0377AD |
STT |
|
25m |
|
262 |
6 |
Gustav Notkin |
1999 |
9961AK |
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
428 |
1 |
Demir Kaan Er |
2000 |
0099AI |
GSK |
|
25m |
|
208 |
2 |
Villads Krarup |
2000 |
0015AE |
HELSINGØR |
|
25m |
|
309 |
3 |
Jonathan Larsen |
2002 |
0219AD |
A6 |
|
25m |
|
220 |
4 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
|
415 |
5 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
STT |
|
25m |
|
364 |
6 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
|
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
2:22.57 |
41 |
2 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
2:03.44 |
47 |
3 |
Pedja Kuzmanovic |
2002 |
0217AE |
HILLERØD |
|
25m |
1:55.92 |
379 |
4 |
Rumle Strunge Nielsen |
2003 |
0343AB |
GSK |
|
25m |
2:02.50 |
330 |
5 |
Rasmus Østergaard |
2001 |
0115AH |
A6 |
|
25m |
2:07.24 |
22 |
6 |
Emil Aarestrup |
2002 |
|
VI39 |
|
25m |
2:27.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Lukas Adeler |
2001 |
0133AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:55.04 |
372 |
2 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
GSK |
|
25m |
1:48.54 |
324 |
3 |
Anders Toft Ruby |
2001 |
0195AA |
A6 |
|
25m |
1:46.38 |
365 |
4 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
1:47.00 |
322 |
5 |
Aske Rasmussen |
2003 |
0313AB |
A6 |
|
25m |
1:52.92 |
375 |
6 |
Oliver Lystlund |
2003 |
|
GSK |
|
25m |
1:55.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:38.68 |
366 |
2 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
GSK |
|
25m |
1:36.06 |
353 |
3 |
Valdemar Taul |
2001 |
0105AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.39 |
48 |
4 |
Christoffer D. Petersen |
2001 |
0183AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:34.84 |
274 |
5 |
Jakob Hjalgrim |
1999 |
9961AS |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:36.18 |
30 |
6 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
1:45.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Walther Hagemann |
1999 |
9907AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.00 |
24 |
2 |
Tobias Bertelsen |
2000 |
0003AF |
VI39 |
|
25m |
1:30.90 |
335 |
3 |
William Garred |
1999 |
9907AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.83 |
44 |
4 |
Jakob Bjerre Eriksen |
2000 |
0077AN |
HILLERØD |
|
25m |
1:30.35 |
363 |
5 |
Mads-Emil Gabelgaard |
1999 |
9925AI |
GSK |
|
25m |
1:31.40 |
52 |
6 |
Adrian Roed Schønning |
2000 |
0039AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:33.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
1:28.64 |
277 |
2 |
Markus Julian Lange |
2000 |
0017AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:27.11 |
294 |
3 |
Frederik Bojesen |
2002 |
0281AB |
A6 |
|
25m |
1:27.09 |
33 |
4 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
1:27.10 |
27 |
5 |
Yukia Hansen |
2000 |
0035AL |
VI39 |
|
25m |
1:27.91 |
341 |
6 |
Frederik Lund |
2000 |
0083AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
371 |
1 |
Laurits Kenskov |
2001 |
|
GSK |
|
25m |
1:24.23 |
218 |
2 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.26 |
393 |
3 |
Anders Sørensen |
1999 |
9905AC |
VI39 |
|
25m |
1:15.19 |
355 |
4 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.69 |
373 |
5 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
GSK |
|
25m |
1:23.86 |
245 |
6 |
Jonas Hansen |
2001 |
0123AH |
KORSØR |
|
25m |
1:25.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
07 oktober 2012 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|