Program för Aquarapid
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:19.73 | |
2 | 28 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 50 m | 1:20.39 | |
3 | 266 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKURU IK | AB5203 | 25 m | 1:25.56 | |
4 | 573 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:26.24 | |
5 | 763 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | 25 m | 1:27.82 | ||
6 | 409 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:29.22 | |
7 | 468 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:33.66 | |
8 | 220 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:34.24 | |
9 | 157 | Grill Julia | 2002 | POLISEN | AL4602 | 25 m | 1:35.57 | |
10 | 814 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 1:38.87 | |
11 | 800 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:40.51 | |
12 | 424 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:41.39 | |
13 | 765 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | 25 m | 1:41.43 | ||
14 | 464 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 1:41.59 | |
15 | 370 | Barrios Isabell | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8602 | 50 m | 1:42.50 | |
16 | 762 | Karlbom Zelma | 2002 | POLISEN | AR1802 | 25 m | 1:42.68 | |
17 | 700 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 1:43.79 | |
18 | 811 | Wadsten Ellen | 2002 | SÖDERTÄLJE | AE3402 | 25 m | 1:45.03 | |
19 | 812 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:46.34 | |
20 | 808 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | 1:48.50 | |
21 | 801 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:51.03 | |
22 | 813 | von Platten Anna | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4803 | 25 m | 2:00.15 | |
23 | 210 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | ||
24 | 623 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | ||
25 | 675 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | ||
26 | 803 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | ||
27 | 804 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | ||
28 | 806 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 229 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:18.75 | |
2 | 166 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 50 m | 1:20.58 | |
3 | 697 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 1:26.99 | |
4 | 182 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 25 m | 1:27.61 | |
5 | 404 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:28.31 | |
6 | 474 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:28.88 | |
7 | 289 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:29.55 | |
8 | 183 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 1:31.16 | |
9 | 250 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:33.21 | |
10 | 254 | Bertilsson Palm Anton | 2002 | SKURU IK | AG4102 | 25 m | 1:35.24 | |
11 | 768 | Mehran Roman | 2002 | POLISEN | 25 m | 1:35.62 | ||
12 | 805 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | 1:37.08 | |
13 | 288 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | 1:37.52 | |
14 | 809 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:38.05 | |
15 | 773 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | 25 m | 1:40.54 | ||
16 | 802 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 1:55.15 | |
17 | 799 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:03.02 | |
18 | 212 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | ||
19 | 268 | Heras Gordon Oliver | 2002 | SKURU IK | AG5102 | 25 m | ||
20 | 389 | Hedin Felix | 2002 | SÖDERTÖRN | AI7502 | 25 m | ||
21 | 467 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | ||
22 | 810 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 3, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 527 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 2:17.01 | |
2 | 257 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 2:23.73 | |
3 | 207 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 2:26.19 | |
4 | 236 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:31.22 | |
5 | 203 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 2:32.18 | |
6 | 596 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:32.48 | |
7 | 334 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:35.21 | |
8 | 125 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 2:35.25 | |
9 | 292 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:36.59 | |
10 | 186 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 2:37.54 | |
11 | 561 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 2:38.90 | |
12 | 306 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 2:40.38 | |
13 | 195 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 2:40.46 | |
14 | 526 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 2:41.37 | |
15 | 375 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 2:43.36 | |
16 | 569 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 2:44.05 | |
17 | 138 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 2:44.27 | |
18 | 22 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 2:44.75 | |
19 | 610 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 2:45.41 | |
20 | 699 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 2:45.69 | |
21 | 259 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:46.83 | |
22 | 410 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:47.06 | |
23 | 563 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:48.20 | |
24 | 358 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 2:48.66 | |
25 | 247 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 2:48.78 | |
26 | 356 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:49.56 | |
27 | 368 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 2:50.40 | |
28 | 492 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:50.99 | |
29 | 466 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 25 m | 2:51.49 | |
30 | 572 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 2:52.68 | |
31 | 445 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 2:54.48 | |
32 | 414 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 2:55.12 | |
33 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 2:55.65 | |
34 | 702 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 50 m | 2:56.01 | |
35 | 590 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 2:56.84 | |
36 | 136 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 2:56.90 | |
37 | 517 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 2:58.94 | |
38 | 246 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 3:00.22 | |
39 | 761 | Jonsson Sandra | 2000 | POLISEN | 25 m | 3:01.21 | ||
40 | 387 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 3:01.36 | |
41 | 434 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 3:04.39 | |
42 | 18 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 50 m | 3:06.27 | |
43 | 221 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 3:06.44 | |
44 | 156 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 25 m | 3:07.12 | |
45 | 248 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:07.28 | |
46 | 494 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 3:07.49 | |
47 | 310 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 3:08.00 | |
48 | 506 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 3:10.27 | |
49 | 411 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 3:10.42 | |
50 | 446 | Erfelt Paulina | 2000 | SPÅRVÄGEN | BE8200 | 25 m | 3:12.66 | |
51 | 478 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:12.72 | |
52 | 757 | Eriksson Sofia | 2001 | POLISEN | 25 m | 3:15.24 | ||
53 | 234 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 3:21.12 | |
54 | 432 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 50 m | 3:27.54 | |
55 | 504 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 50 m | 3:29.90 | |
56 | 695 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 3:40.13 | |
57 | 185 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | AX9400 | 25 m | 3:42.22 | |
58 | 298 | Sjögren Frida | 2000 | SKURU IK | BB2400 | 25 m | 4:04.14 | |
59 | 12 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | ||
60 | 15 | Billgren Maja | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AK4200 | 25 m | ||
61 | 29 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 25 m | ||
62 | 343 | Lindby Alva | 2001 | SÖDERTÄLJE | AS0601 | 25 m | ||
63 | 345 | Ljung Moa | 2001 | SÖDERTÄLJE | AG2201 | 25 m | ||
64 | 426 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | ||
65 | 437 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | ||
66 | 441 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | ||
67 | 454 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | ||
68 | 460 | Hagman Fredrika | 2000 | SPÅRVÄGEN | BH3400 | 25 m | ||
69 | 465 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
70 | 473 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | ||
71 | 482 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | ||
72 | 580 | Melldén Linn | 2001 | TÄBY SIM | AV5401 | 25 m | ||
73 | 587 | Ohlin Moa | 2001 | TÄBY SIM | AC1801 | 25 m | ||
74 | 633 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | ||
75 | 706 | Myhrbäck Lina | 2000 | WISBY SS | AU7800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 4, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 400 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:19.50 | |
2 | 355 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:25.84 | |
3 | 705 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:28.02 | |
4 | 550 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:31.58 | |
5 | 265 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 2:35.77 | |
6 | 249 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:36.60 | |
7 | 595 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:37.04 | |
8 | 225 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:40.50 | |
9 | 163 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 2:44.65 | |
10 | 458 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 2:48.16 | |
11 | 565 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 2:48.96 | |
12 | 711 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 50 m | 2:50.78 | |
13 | 144 | Buchli Kenzo | 2000 | POLISEN | AL0700 | 25 m | 2:50.91 | |
14 | 321 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 2:54.15 | |
15 | 433 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 2:58.23 | |
16 | 336 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 2:58.57 | |
17 | 132 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 2:58.66 | |
18 | 737 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 25 m | 2:59.44 | ||
19 | 170 | Nurm Oskar | 2000 | POLISEN | AO0500 | 25 m | 3:01.92 | |
20 | 716 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | 3:02.29 | |
21 | 309 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 3:03.43 | |
22 | 122 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 3:03.60 | |
23 | 146 | Dimitriou Alexander | 2000 | POLISEN | AQ6900 | 25 m | 3:04.97 | |
24 | 508 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 3:09.19 | |
25 | 436 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 3:09.55 | |
26 | 230 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 3:14.40 | |
27 | 440 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 3:24.26 | |
28 | 330 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 3:26.31 | |
29 | 314 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 3:30.52 | |
30 | 227 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 3:41.22 | |
31 | 348 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | 3:54.44 | |
32 | 14 | Berggren Linus | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AK6101 | 25 m | ||
33 | 16 | Blom Martin | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AN0500 | 25 m | ||
34 | 27 | Stålmarck David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AI4701 | 25 m | ||
35 | 326 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | ||
36 | 359 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 25 m | ||
37 | 366 | Adolfsson Gabriel | 2001 | SÖDERTÖRN | AO0501 | 25 m | ||
38 | 398 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | ||
39 | 412 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | ||
40 | 477 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | ||
41 | 486 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | ||
42 | 511 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | ||
43 | 555 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | ||
44 | 583 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | ||
45 | 591 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | ||
46 | 777 | Charlton Markus | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | |||
47 | 797 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 5, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 319 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 25 m | 2:14.26 | |
2 | 505 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:14.85 | |
3 | 209 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:15.99 | |
4 | 205 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:17.55 | |
5 | 228 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:18.51 | |
6 | 208 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 2:19.73 | |
7 | 267 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:19.76 | |
8 | 173 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 2:20.78 | |
9 | 198 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:21.30 | |
10 | 481 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 2:22.69 | |
11 | 142 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 50 m | 2:24.24 | |
12 | 238 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:24.82 | |
13 | 429 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 2:25.91 | |
14 | 226 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:26.49 | |
15 | 360 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:26.60 | |
16 | 632 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | 2:26.78 | |
17 | 219 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:27.06 | |
18 | 779 | Tolkacheva Maria | 1998 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:29.11 | ||
19 | 645 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 2:29.19 | |
20 | 245 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:29.86 | |
21 | 510 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:29.95 | |
22 | 423 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 2:30.11 | |
23 | 120 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 2:30.71 | |
24 | 449 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 2:31.33 | |
25 | 786 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:31.54 | ||
26 | 692 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 50 m | 2:31.74 | |
27 | 457 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 2:33.16 | |
28 | 349 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:35.56 | |
29 | 312 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:35.67 | |
30 | 731 | Nummelin Ronja | 1998 | IFÅ | 25 m | 2:35.67 | ||
31 | 197 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 2:35.76 | |
32 | 581 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 2:35.89 | |
33 | 448 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:36.56 | |
34 | 407 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 2:37.17 | |
35 | 490 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:38.28 | |
36 | 551 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 2:38.74 | |
37 | 578 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:38.90 | |
38 | 318 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 2:38.99 | |
39 | 332 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 2:39.47 | |
40 | 194 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 2:40.39 | |
41 | 598 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 2:40.54 | |
42 | 347 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 2:40.56 | |
43 | 723 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 25 m | 2:41.00 | ||
44 | 532 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:41.20 | |
45 | 215 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 2:42.15 | |
46 | 663 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 2:42.99 | |
47 | 431 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 2:43.01 | |
48 | 484 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 2:43.80 | |
49 | 438 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 2:44.95 | |
50 | 540 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 50 m | 2:45.54 | |
51 | 538 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 2:45.97 | |
52 | 472 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 2:46.19 | |
53 | 116 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 50 m | 2:46.73 | |
54 | 386 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 2:47.28 | |
55 | 613 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 2:47.37 | |
56 | 664 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 2:47.40 | |
57 | 577 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 50 m | 2:47.82 | |
58 | 579 | Lundgren Emily | 1999 | TÄBY SIM | BI3499 | 50 m | 2:48.84 | |
59 | 459 | Hagman Carolina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV0498 | 50 m | 2:49.48 | |
60 | 559 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 2:50.90 | |
61 | 98 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 2:50.96 | |
62 | 607 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 2:51.79 | |
63 | 213 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 50 m | 2:53.51 | |
64 | 192 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 2:53.92 | |
65 | 648 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 50 m | 2:54.32 | |
66 | 496 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 2:56.06 | |
67 | 582 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 2:56.14 | |
68 | 397 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 2:56.94 | |
69 | 461 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | 2:57.67 | |
70 | 413 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 25 m | 2:57.97 | |
71 | 469 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 2:58.73 | |
72 | 206 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 2:58.94 | |
73 | 365 | Adolfsson Emelie | 1999 | SÖDERTÖRN | BL3699 | 50 m | 2:59.28 | |
74 | 547 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 50 m | 2:59.67 | |
75 | 553 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 3:00.07 | |
76 | 21 | Hallberg Mathilda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BJ0499 | 25 m | 3:00.66 | |
77 | 161 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 25 m | 3:02.34 | |
78 | 439 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 50 m | 3:02.55 | |
79 | 179 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | 3:03.20 | |
80 | 30 | Wettergren Hedda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AS6899 | 25 m | 3:05.09 | |
81 | 471 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 3:10.17 | |
82 | 196 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 3:10.41 | |
83 | 491 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 3:14.58 | |
84 | 444 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 3:15.66 | |
85 | 382 | Eyob Adriana | 1999 | SÖDERTÖRN | BG1699 | 25 m | 3:16.93 | |
86 | 507 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | 3:25.17 | |
87 | 24 | Lemma Bethel | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AS5899 | 25 m | ||
88 | 25 | Månsson Matilda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AY6699 | 25 m | ||
89 | 26 | Pettersson Karin | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BP3299 | 25 m | ||
90 | 443 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | ||
91 | 558 | Ehrngren Isabelle | 1999 | TÄBY SIM | BC0699 | 25 m | ||
92 | 575 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | ||
93 | 597 | Taberman Ebba | 1998 | TÄBY SIM | BL6698 | 25 m | ||
94 | 605 | Öberg Rebecka | 1999 | TÄBY SIM | BE6899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 6, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 501 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:06.93 | |
2 | 286 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 2:10.86 | |
3 | 476 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 2:11.82 | |
4 | 202 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 2:13.87 | |
5 | 611 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:15.85 | |
6 | 169 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 2:16.03 | |
7 | 313 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:16.05 | |
8 | 421 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 2:16.46 | |
9 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:17.44 | |
10 | 223 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:17.85 | |
11 | 530 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:18.41 | |
12 | 352 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:20.13 | |
13 | 328 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:22.07 | |
14 | 151 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:22.26 | |
15 | 241 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:22.71 | |
16 | 276 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:25.17 | |
17 | 97 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 2:25.19 | |
18 | 691 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 2:26.76 | |
19 | 567 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 2:27.08 | |
20 | 54 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:27.66 | |
21 | 56 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 2:28.06 | |
22 | 190 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 2:30.03 | |
23 | 738 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | Neptuns SK | 25 m | 2:30.03 | ||
24 | 191 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 2:30.43 | |
25 | 243 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:30.64 | |
26 | 475 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:32.20 | |
27 | 727 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 25 m | 2:34.64 | ||
28 | 188 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:35.45 | |
29 | 357 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 2:36.47 | |
30 | 181 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 2:36.60 | |
31 | 592 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 2:37.32 | |
32 | 549 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:37.43 | |
33 | 217 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:38.48 | |
34 | 516 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 2:39.74 | |
35 | 497 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 2:39.85 | |
36 | 589 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 2:40.77 | |
37 | 425 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:41.16 | |
38 | 603 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 2:42.64 | |
39 | 399 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 2:44.32 | |
40 | 394 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 2:44.83 | |
41 | 488 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 2:45.20 | |
42 | 585 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 2:46.14 | |
43 | 739 | Borislav Simic | 1998 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 2:46.93 | ||
44 | 33 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 2:46.96 | |
45 | 566 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 2:49.02 | |
46 | 713 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 2:53.15 | |
47 | 369 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 2:56.70 | |
48 | 726 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 25 m | 3:00.64 | ||
49 | 282 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 3:04.15 | |
50 | 39 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 3:05.53 | |
51 | 462 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 3:10.36 | |
52 | 361 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 3:10.83 | |
53 | 253 | Bergström Didrik | 1998 | SKURU IK | AV5798 | 25 m | ||
54 | 255 | Bäcklund Anton | 1998 | SKURU IK | AT6598 | 25 m | ||
55 | 300 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
56 | 542 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | ||
57 | 662 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 7, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 717 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 4:40.94 | |
2 | 200 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 4:45.55 | |
3 | 442 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 25 m | 4:47.66 | |
4 | 485 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 4:48.30 | |
5 | 513 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 4:51.32 | |
6 | 145 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 4:53.22 | |
7 | 305 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 4:54.34 | |
8 | 503 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 4:55.52 | |
9 | 512 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 4:56.19 | |
10 | 193 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 4:57.73 | |
11 | 154 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 5:02.70 | |
12 | 515 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 25 m | 5:03.06 | |
13 | 58 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 5:04.00 | |
14 | 187 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 5:09.71 | |
15 | 301 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 5:14.98 | |
16 | 57 | Löfving Elin | 1997 | ESKILSTUNA | AD5297 | 25 m | 5:15.27 | |
17 | 479 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 5:16.95 | |
18 | 283 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 5:18.57 | |
19 | 430 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 5:25.90 | |
20 | 351 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 5:26.92 | |
21 | 36 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 5:27.86 | |
22 | 61 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 5:28.60 | |
23 | 427 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 5:30.48 | |
24 | 733 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 25 m | 5:32.67 | ||
25 | 335 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 25 m | 5:53.44 | |
26 | 189 | Engström Boij Martha | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 25 m | 6:04.04 | |
27 | 725 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 25 m | 6:09.08 | ||
28 | 20 | Falk Amelie | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | BR2497 | 25 m | ||
29 | 264 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | ||
30 | 556 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | ||
31 | 707 | Niklasson Vendla | 1997 | WISBY SS | BM1297 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 4:19.77 | |
2 | 262 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 4:32.57 | |
3 | 712 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 4:33.59 | |
4 | 201 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 4:42.27 | |
5 | 59 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 4:43.69 | |
6 | 176 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 4:44.74 | |
7 | 165 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 4:44.96 | |
8 | 451 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 4:45.48 | |
9 | 524 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 4:48.10 | |
10 | 514 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 4:49.88 | |
11 | 714 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 4:50.32 | |
12 | 216 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 4:51.44 | |
13 | 147 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 4:52.65 | |
14 | 499 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 4:54.94 | |
15 | 385 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 5:00.56 | |
16 | 270 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 5:02.51 | |
17 | 789 | Amnelius Eric | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 5:05.09 | ||
18 | 342 | Lind Alexander | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI0397 | 25 m | 5:07.15 | |
19 | 704 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 5:08.96 | |
20 | 239 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 5:16.86 | |
21 | 393 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 5:21.07 | |
22 | 732 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 25 m | 5:22.28 | ||
23 | 278 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 5:34.24 | |
24 | 790 | Amnelius Gustaf | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 5:49.76 | ||
25 | 40 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 5:51.47 | |
26 | 199 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 6:06.87 | |
27 | 470 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 50 m | 6:09.01 | |
28 | 52 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | ||
29 | 377 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | ||
30 | 546 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 9, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 604 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 4:33.87 | |
2 | 140 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 4:39.81 | |
3 | 791 | Güneri Petra | 1989 | BOTK-RÖNN | 25 m | 4:44.58 | ||
4 | 233 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 4:45.11 | |
5 | 53 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 4:45.92 | |
6 | 42 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 4:48.93 | |
7 | 143 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 4:55.26 | |
8 | 307 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 25 m | 4:56.79 | |
9 | 162 | Ingelstam Freja | 1994 | POLISEN | BZ0894 | 25 m | 5:01.27 | |
10 | 333 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 5:03.98 | |
11 | 231 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
12 | 541 | Idesten Frida | 1995 | STRÄNGNÄS | AD6495 | 25 m | 5:08.08 | |
13 | 708 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 5:09.38 | |
14 | 728 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 25 m | 5:33.41 | ||
15 | 340 | Kosevic Selma | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT4695 | 25 m | 5:39.88 | |
16 | 729 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 25 m | 6:01.24 | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 10, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 4:12.05 | |
2 | 709 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 4:19.87 | |
3 | 60 | Stomvall Måns | 1990 | ESKILSTUNA | AS7790 | 50 m | 4:23.71 | |
4 | 788 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:29.98 | ||
5 | 55 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 4:30.01 | |
6 | 224 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 4:30.56 | |
7 | 701 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 4:34.73 | |
8 | 783 | Portocarrero Enrique | 1993 | POLISEN | 25 m | 4:39.77 | ||
9 | 46 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 4:45.51 | |
10 | 51 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 4:49.84 | |
11 | 299 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 4:51.57 | |
12 | 363 | Villman Viktor | 1995 | SÖDERTÄLJE | AR8795 | 25 m | 4:55.91 | |
13 | 346 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 4:58.33 | |
14 | 367 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 5:20.19 | |
15 | 49 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 5:51.54 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 46.85 | |
2 | 409 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 47.36 | |
3 | 763 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | 25 m | 48.28 | ||
4 | 184 | Yumi Buchli Leticia | 2002 | POLISEN | AY4202 | 25 m | 49.71 | |
5 | 762 | Karlbom Zelma | 2002 | POLISEN | AR1802 | 25 m | 50.39 | |
6 | 808 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | 50.48 | |
7 | 643 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 50.90 | |
8 | 303 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 50.97 | |
9 | 468 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 51.03 | |
10 | 210 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | 51.21 | |
11 | 623 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | 51.82 | |
12 | 812 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 51.90 | |
13 | 814 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 52.34 | |
14 | 765 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | 25 m | 53.02 | ||
15 | 614 | Jägerskog Agnes | 2002 | TUREBERG | BB9801 | 25 m | 53.11 | |
16 | 84 | Esbjörsson Stella | 2002 | HELLAS SK | AH7402 | 25 m | 53.36 | |
17 | 700 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 53.54 | |
18 | 157 | Grill Julia | 2002 | POLISEN | AL4602 | 25 m | 53.73 | |
19 | 220 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 53.79 | |
20 | 370 | Barrios Isabell | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8602 | 25 m | 53.99 | |
21 | 126 | Josefsson Hanna | 2002 | ÖSMO SS | AJ1602 | 25 m | 54.04 | |
22 | 119 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 54.31 | |
23 | 753 | Balczar Tindra | 2002 | POLISEN | 25 m | 54.82 | ||
24 | 803 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 55.44 | |
25 | 800 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 56.01 | |
26 | 801 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 56.69 | |
27 | 806 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 57.15 | |
28 | 82 | Bystedt Selma | 2002 | HELLAS SK | AC4602 | 25 m | 57.35 | |
29 | 755 | Ekenberg Céleste | 2002 | POLISEN | 25 m | 57.64 | ||
30 | 424 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 57.93 | |
31 | 96 | Björkman Julia | 2004 | HEMSE BK | AC9604 | 25 m | 58.15 | |
32 | 129 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 59.49 | |
33 | 798 | Ahlnäs Nelly | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV0802 | 25 m | 1:00.78 | |
34 | 615 | Jägerskog Hedda | 2003 | TUREBERG | AI0403 | 25 m | 1:00.80 | |
35 | 804 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | 1:01.06 | |
36 | 811 | Wadsten Ellen | 2002 | SÖDERTÄLJE | AE3402 | 25 m | 1:01.06 | |
37 | 405 | Osterman Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8802 | 25 m | 1:03.38 | |
38 | 464 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:03.56 | |
39 | 371 | Bergström Maja | 2002 | SÖDERTÖRN | AW0802 | 50 m | 1:05.66 | |
40 | 687 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:06.26 | |
41 | 813 | von Platten Anna | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4803 | 25 m | 1:08.77 | |
42 | 630 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:10.87 | |
43 | 675 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | ||
44 | 683 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | ||
45 | 807 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | ||
46 | 817 | Bäckström Saga | 2002 | SK STRÄNGN | AD9202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 229 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 45.08 | |
2 | 166 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 25 m | 51.18 | |
3 | 254 | Bertilsson Palm Anton | 2002 | SKURU IK | AG4102 | 25 m | 51.21 | |
4 | 182 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 25 m | 51.54 | |
5 | 288 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | 52.10 | |
6 | 474 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 52.20 | |
7 | 183 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 52.22 | |
8 | 773 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | 25 m | 52.30 | ||
9 | 799 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 53.85 | |
10 | 775 | Trägårdh Victor | 2003 | POLISEN | 25 m | 54.23 | ||
11 | 117 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 54.48 | |
12 | 768 | Mehran Roman | 2002 | POLISEN | 25 m | 54.69 | ||
13 | 802 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 55.17 | |
14 | 127 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 55.31 | |
15 | 250 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 55.55 | |
16 | 284 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 56.47 | |
17 | 770 | Nylund Linus | 2002 | POLISEN | 25 m | 56.98 | ||
18 | 655 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 57.59 | |
19 | 809 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 58.46 | |
20 | 467 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 59.48 | |
21 | 805 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | 1:01.28 | |
22 | 810 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:10.55 | |
23 | 743 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | 25 m | |||
24 | 744 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:20.79 | |
2 | 563 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:22.74 | |
3 | 375 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:23.50 | |
4 | 207 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:26.31 | |
5 | 561 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:26.99 | |
6 | 257 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:29.05 | |
7 | 186 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:29.60 | |
8 | 629 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 1:30.33 | |
9 | 310 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:30.42 | |
10 | 125 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 1:31.05 | |
11 | 295 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:31.36 | |
12 | 236 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:32.40 | |
13 | 596 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:32.89 | |
14 | 334 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:32.98 | |
15 | 590 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:33.19 | |
16 | 610 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:33.96 | |
17 | 356 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 1:34.04 | |
18 | 195 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 1:34.97 | |
19 | 306 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:35.36 | |
20 | 466 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 25 m | 1:35.39 | |
21 | 4 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:35.50 | |
22 | 526 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:36.13 | |
23 | 259 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:36.27 | |
24 | 354 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:36.30 | |
25 | 368 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:36.63 | |
26 | 414 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:37.00 | |
27 | 434 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:37.08 | |
28 | 221 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:38.74 | |
29 | 292 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:39.34 | |
30 | 410 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:39.39 | |
31 | 478 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:39.78 | |
32 | 702 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:39.82 | |
33 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:40.03 | |
34 | 246 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:41.29 | |
35 | 757 | Eriksson Sofia | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:41.81 | ||
36 | 454 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:42.01 | |
37 | 256 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:42.63 | |
38 | 156 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 25 m | 1:42.89 | |
39 | 494 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:42.94 | |
40 | 358 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:43.08 | |
41 | 640 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:43.16 | |
42 | 699 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:43.28 | |
43 | 247 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:43.51 | |
44 | 666 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:44.00 | |
45 | 441 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:44.35 | |
46 | 446 | Erfelt Paulina | 2000 | SPÅRVÄGEN | BE8200 | 25 m | 1:44.58 | |
47 | 602 | Willberg Karolina | 2000 | TÄBY SIM | AH6800 | 25 m | 1:44.81 | |
48 | 234 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:45.05 | |
49 | 248 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:45.27 | |
50 | 387 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 1:45.35 | |
51 | 706 | Myhrbäck Lina | 2000 | WISBY SS | AU7800 | 25 m | 1:45.98 | |
52 | 419 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | 1:46.33 | |
53 | 695 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:46.53 | |
54 | 432 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 25 m | 1:46.62 | |
55 | 445 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:46.93 | |
56 | 686 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 1:47.46 | |
57 | 437 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:47.48 | |
58 | 426 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:47.54 | |
59 | 2 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 1:48.00 | |
60 | 580 | Melldén Linn | 2001 | TÄBY SIM | AV5401 | 25 m | 1:48.48 | |
61 | 10 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 1:48.87 | |
62 | 586 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:49.99 | |
63 | 568 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:50.04 | |
64 | 564 | Hambreus My | 2001 | TÄBY SIM | AC9601 | 25 m | 1:50.75 | |
65 | 22 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 1:51.88 | |
66 | 15 | Billgren Maja | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AK4200 | 25 m | 1:52.37 | |
67 | 767 | Mehari Sarron | 2001 | POLISEN | AQ2201 | 25 m | 1:52.65 | |
68 | 460 | Hagman Fredrika | 2000 | SPÅRVÄGEN | BH3400 | 25 m | 1:53.50 | |
69 | 18 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 50 m | 1:54.75 | |
70 | 758 | Estifanos Sidony | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:55.40 | ||
71 | 754 | Berg Ljuba | 2000 | POLISEN | BH4400 | 25 m | 1:55.57 | |
72 | 345 | Ljung Moa | 2001 | SÖDERTÄLJE | AG2201 | 25 m | 1:56.35 | |
73 | 29 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 25 m | 1:57.87 | |
74 | 343 | Lindby Alva | 2001 | SÖDERTÄLJE | AS0601 | 25 m | 1:58.41 | |
75 | 417 | Strand Malin | 2001 | SÖDERTÖRN | BE2601 | 25 m | 1:59.10 | |
76 | 787 | Rosengart Eleonor | 2000 | HELLAS SK | 25 m | 1:59.47 | ||
77 | 185 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | AX9400 | 25 m | 1:59.87 | |
78 | 379 | Ehk Karin | 2001 | SÖDERTÖRN | BE3401 | 25 m | 2:02.47 | |
79 | 272 | Holmén Ella | 2000 | SKURU IK | BE8400 | 25 m | 2:03.26 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 705 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:23.97 | |
2 | 163 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 1:25.53 | |
3 | 400 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:26.46 | |
4 | 595 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:27.15 | |
5 | 608 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:28.78 | |
6 | 249 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:28.88 | |
7 | 458 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:30.46 | |
8 | 550 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 1:35.41 | |
9 | 565 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 1:36.42 | |
10 | 406 | Persson Felix | 2000 | SÖDERTÖRN | AN8300 | 25 m | 1:36.69 | |
11 | 555 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:36.97 | |
12 | 309 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 1:38.30 | |
13 | 777 | Charlton Markus | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | 1:39.11 | ||
14 | 677 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:39.15 | |
15 | 225 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:39.77 | |
16 | 591 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:40.25 | |
17 | 412 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 1:40.29 | |
18 | 144 | Buchli Kenzo | 2000 | POLISEN | AL0700 | 25 m | 1:41.29 | |
19 | 436 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:41.68 | |
20 | 583 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:43.54 | |
21 | 146 | Dimitriou Alexander | 2000 | POLISEN | AQ6900 | 25 m | 1:43.76 | |
22 | 818 | Gusev Alexander | 2001 | POLISEN | AI6501 | 25 m | 1:43.93 | |
23 | 711 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:44.12 | |
24 | 433 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:44.30 | |
25 | 737 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 25 m | 1:44.40 | ||
26 | 314 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:44.72 | |
27 | 778 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | 25 m | 1:44.90 | ||
28 | 170 | Nurm Oskar | 2000 | POLISEN | AO0500 | 25 m | 1:44.97 | |
29 | 27 | Stålmarck David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AI4701 | 25 m | 1:45.45 | |
30 | 769 | Nordling Edvin | 2000 | POLISEN | 25 m | 1:49.06 | ||
31 | 123 | Gustavsson Emil | 2000 | ÖSMO SS | AI8700 | 50 m | 1:50.03 | |
32 | 511 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:50.76 | |
33 | 772 | Sidén Erik | 2000 | POLISEN | AN4100 | 25 m | 1:50.83 | |
34 | 43 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:51.57 | |
35 | 359 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 25 m | 1:52.22 | |
36 | 5 | Rynge Lukas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD0100 | 25 m | 1:52.60 | |
37 | 716 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:52.61 | |
38 | 321 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 1:53.08 | |
39 | 311 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 25 m | 1:54.53 | |
40 | 440 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:55.91 | |
41 | 330 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 1:56.97 | |
42 | 331 | Hermansson Viktor | 2000 | SÖDERTÄLJE | AN8100 | 25 m | 1:57.46 | |
43 | 8 | Xia Kevin | 2000 | ÅKERSBERGA | AL3300 | 25 m | 1:57.70 | |
44 | 326 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 1:58.22 | |
45 | 68 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | 1:58.30 | |
46 | 348 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | 1:58.33 | |
47 | 93 | Thune Marcus | 2001 | HELLAS SK | AJ2101 | 25 m | 1:59.60 | |
48 | 297 | Schmidt Adam | 2000 | SKURU IK | AP9300 | 25 m | 2:00.08 | |
49 | 118 | Broman Anton | 2001 | ÖSMO SS | AF4501 | 50 m | 2:04.72 | |
50 | 16 | Blom Martin | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AN0500 | 25 m | 2:06.02 | |
51 | 227 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:06.37 | |
52 | 797 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 2:09.42 | |
53 | 398 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 2:17.87 | |
54 | 87 | Lodin Lukas | 2001 | HELLAS SK | AF7101 | 25 m | ||
55 | 88 | Norsbo Leo | 2001 | HELLAS SK | AF6101 | 25 m | ||
56 | 168 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | AQ1901 | 25 m | ||
57 | 486 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | ||
58 | 622 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | ||
59 | 649 | Fors Enzo | 2001 | TYRESÖ SS | AC0301 | 25 m | ||
60 | 740 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | |||
61 | 741 | Boman Marcus | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | |||
62 | 742 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | |||
63 | 745 | Ewerbring Johan | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 15, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:19.73 | |
2 | 490 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:20.27 | |
3 | 208 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:20.95 | |
4 | 452 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:22.06 | |
5 | 535 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:23.26 | |
6 | 226 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:23.43 | |
7 | 553 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:23.79 | |
8 | 532 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:24.36 | |
9 | 205 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:24.40 | |
10 | 667 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:25.05 | |
11 | 510 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:25.54 | |
12 | 429 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:26.22 | |
13 | 360 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:26.23 | |
14 | 533 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:26.82 | |
15 | 786 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 1:27.03 | ||
16 | 215 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:27.71 | |
17 | 116 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 1:28.43 | |
18 | 209 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:28.70 | |
19 | 457 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:28.87 | |
20 | 198 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:28.93 | |
21 | 551 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:29.03 | |
22 | 194 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:29.05 | |
23 | 431 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:29.13 | |
24 | 784 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | 25 m | 1:29.24 | ||
25 | 578 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:29.45 | |
26 | 469 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:29.70 | |
27 | 142 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 50 m | 1:30.29 | |
28 | 296 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:30.66 | |
29 | 228 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:30.72 | |
30 | 663 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:30.75 | |
31 | 641 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:30.95 | |
32 | 724 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:31.51 | ||
33 | 538 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:31.68 | |
34 | 575 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:31.98 | |
35 | 682 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:32.46 | |
36 | 6 | Sjödin Sol | 1999 | ÅKERSBERGA | BD2499 | 25 m | 1:32.54 | |
37 | 219 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:32.71 | |
38 | 245 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:32.74 | |
39 | 455 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:33.10 | |
40 | 642 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:33.40 | |
41 | 213 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 50 m | 1:33.55 | |
42 | 607 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 1:33.76 | |
43 | 438 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:33.90 | |
44 | 582 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 1:34.42 | |
45 | 461 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:34.52 | |
46 | 795 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 1:34.55 | |
47 | 581 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:34.70 | |
48 | 505 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:34.89 | |
49 | 332 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:35.01 | |
50 | 47 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:35.03 | |
51 | 280 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:35.26 | |
52 | 172 | Petersén Olivia Högstedt | 1999 | POLISEN | BN5499 | 50 m | 1:35.28 | |
53 | 577 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:35.30 | |
54 | 484 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:35.56 | |
55 | 175 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 1:35.84 | |
56 | 423 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 1:35.84 | |
57 | 672 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | 1:36.21 | |
58 | 606 | Östlund Rebecca | 1999 | TÄBY SIM | BM5699 | 25 m | 1:36.27 | |
59 | 294 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:36.39 | |
60 | 148 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 50 m | 1:36.76 | |
61 | 518 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 1:36.80 | |
62 | 21 | Hallberg Mathilda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BJ0499 | 25 m | 1:36.85 | |
63 | 521 | Berggren Alexandra | 1999 | SS04 | BD9299 | 25 m | 1:36.94 | |
64 | 238 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:37.08 | |
65 | 75 | Lindberg Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | AC2698 | 25 m | 1:37.10 | |
66 | 559 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 1:37.14 | |
67 | 73 | Jansson Diana | 1998 | GUSTAVSBER | BC3698 | 25 m | 1:37.47 | |
68 | 579 | Lundgren Emily | 1999 | TÄBY SIM | BI3499 | 25 m | 1:38.06 | |
69 | 547 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:38.08 | |
70 | 459 | Hagman Carolina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV0498 | 25 m | 1:38.27 | |
71 | 372 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 25 m | 1:38.28 | |
72 | 211 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:39.10 | |
73 | 76 | Persson Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | BC7698 | 25 m | 1:39.20 | |
74 | 665 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 1:39.34 | |
75 | 613 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:39.54 | |
76 | 692 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 1:39.77 | |
77 | 760 | Hagberg Nicole | 1999 | POLISEN | BN3499 | 25 m | 1:39.81 | |
78 | 395 | Liljegren Tyra | 1999 | SÖDERTÖRN | BG7699 | 25 m | 1:40.60 | |
79 | 161 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 25 m | 1:40.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 476 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:10.87 | |
2 | 286 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 54 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:16.10 | |
4 | 202 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:16.40 | |
5 | 669 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:18.34 | |
6 | 644 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:20.80 | |
7 | 501 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:20.84 | |
8 | 313 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:20.92 | |
9 | 611 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:22.09 | |
10 | 97 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:22.74 | |
11 | 383 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:23.16 | |
12 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:24.10 | |
13 | 188 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:24.16 | |
14 | 352 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:24.19 | |
15 | 567 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 1:24.92 | |
16 | 530 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:25.03 | |
17 | 191 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:26.51 | |
18 | 560 | Eriksson Oscar | 1998 | TÄBY SIM | AO3198 | 25 m | 1:26.58 | |
19 | 552 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 1:26.78 | |
20 | 656 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:26.81 | |
21 | 151 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:27.77 | |
22 | 475 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:27.82 | |
23 | 603 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:28.37 | |
24 | 223 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:28.52 | |
25 | 169 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:28.77 | |
26 | 497 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:29.46 | |
27 | 150 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 50 m | 1:30.64 | |
28 | 39 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:30.75 | |
29 | 662 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:31.31 | |
30 | 589 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:32.09 | |
31 | 488 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:32.13 | |
32 | 357 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:32.19 | |
33 | 713 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:34.11 | |
34 | 361 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 1:34.69 | |
35 | 282 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:34.72 | |
36 | 516 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:34.94 | |
37 | 480 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:36.32 | |
38 | 727 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:36.72 | ||
39 | 181 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:36.79 | |
40 | 585 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:36.81 | |
41 | 241 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:37.17 | |
42 | 562 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:37.46 | |
43 | 670 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:37.84 | |
44 | 376 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:38.10 | |
45 | 739 | Borislav Simic | 1998 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 1:38.29 | ||
46 | 293 | Nordegren Sixten | 1998 | SKURU IK | AS3998 | 25 m | 1:38.51 | |
47 | 243 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:38.52 | |
48 | 422 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 25 m | 1:38.82 | |
49 | 33 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:39.00 | |
50 | 94 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 1:39.55 | |
51 | 542 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 1:40.29 | |
52 | 684 | Wahlström Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AI0399 | 25 m | 1:40.77 | |
53 | 647 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:41.45 | |
54 | 369 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:42.02 | |
55 | 85 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:42.43 | |
56 | 44 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:42.88 | |
57 | 401 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 25 m | 1:43.21 | |
58 | 766 | Mehari Josef | 1999 | POLISEN | AO4999 | 25 m | 1:43.50 | |
59 | 566 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 1:43.53 | |
60 | 462 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:46.05 | |
61 | 659 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:46.53 | |
62 | 344 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | 1:47.05 | |
63 | 726 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:47.51 | ||
64 | 399 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:47.98 | |
65 | 255 | Bäcklund Anton | 1998 | SKURU IK | AT6598 | 25 m | 1:48.23 | |
66 | 681 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:48.88 | |
67 | 381 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | 1:49.18 | |
68 | 135 | Rickhamn Filip | 1999 | ÖSMO SS | AB5999 | 25 m | 1:57.09 | |
69 | 130 | Melinder Arvid | 1999 | ÖSMO SS | AR4999 | 25 m | 2:00.02 | |
70 | 9 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 2:00.79 | |
71 | 378 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | ||
72 | 592 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | ||
73 | 634 | Åberg Linus | 1998 | TUREBERG | AQ8798 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 17, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 503 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 1:14.44 | |
2 | 290 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:15.04 | |
3 | 485 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:17.83 | |
4 | 453 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:18.17 | |
5 | 512 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:19.31 | |
6 | 500 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:20.25 | |
7 | 717 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:20.66 | |
8 | 145 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:21.05 | |
9 | 734 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:21.97 | ||
10 | 187 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:23.10 | |
11 | 279 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:24.21 | |
12 | 513 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:24.58 | |
13 | 193 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:25.04 | |
14 | 479 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:25.18 | |
15 | 269 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 1:25.40 | |
16 | 58 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:25.52 | |
17 | 305 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:25.56 | |
18 | 673 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:25.92 | |
19 | 781 | Gustafson Anna | 1997 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:26.16 | ||
20 | 515 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 25 m | 1:27.33 | |
21 | 200 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:27.63 | |
22 | 520 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:27.64 | |
23 | 159 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:29.09 | |
24 | 427 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:30.25 | |
25 | 264 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:30.57 | |
26 | 324 | Goike Mathilda | 1997 | SÖDERTÄLJE | BI6697 | 25 m | 1:30.69 | |
27 | 322 | Fredin Moa | 1996 | SÖDERTÄLJE | BQ2296 | 25 m | 1:30.85 | |
28 | 624 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 25 m | 1:30.87 | |
29 | 430 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:30.91 | |
30 | 735 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:31.27 | ||
31 | 277 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:32.03 | |
32 | 154 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:32.05 | |
33 | 522 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 1:32.09 | |
34 | 661 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:32.39 | |
35 | 534 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 1:32.53 | |
36 | 654 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:33.06 | |
37 | 707 | Niklasson Vendla | 1997 | WISBY SS | BM1297 | 25 m | 1:33.59 | |
38 | 171 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:34.18 | |
39 | 155 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:35.80 | |
40 | 335 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 25 m | 1:36.12 | |
41 | 351 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 1:36.54 | |
42 | 34 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 1:38.29 | |
43 | 519 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:38.99 | |
44 | 388 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:39.71 | |
45 | 658 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:39.88 | |
46 | 327 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 25 m | 1:42.51 | |
47 | 36 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:44.80 | |
48 | 556 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:44.87 | |
49 | 571 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 25 m | 1:44.92 | |
50 | 19 | Ekström Julia | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | BI9497 | 25 m | 1:45.29 | |
51 | 733 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:46.48 | ||
52 | 588 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 50 m | 1:47.86 | |
53 | 736 | von Frenckell Fanny | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:48.29 | ||
54 | 502 | Solomon Naomi | 1996 | SPÅRVÄGEN | BV0496 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 671 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 25 m | 1:12.26 | |
2 | 147 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:12.46 | |
3 | 152 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:12.64 | |
4 | 270 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:12.78 | |
5 | 204 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:13.08 | |
6 | 201 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 1:13.10 | |
7 | 712 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:13.54 | |
8 | 275 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 1:13.92 | |
9 | 714 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:14.63 | |
10 | 447 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:15.42 | |
11 | 450 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:15.58 | |
12 | 528 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 1:16.32 | |
13 | 499 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:16.54 | |
14 | 546 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 1:19.80 | |
15 | 67 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 25 m | 1:21.16 | |
16 | 341 | Kureljusic Stefan | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI9197 | 25 m | 1:21.62 | |
17 | 278 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:21.82 | |
18 | 176 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:22.44 | |
19 | 704 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:22.86 | |
20 | 239 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 50 m | 1:23.35 | |
21 | 789 | Amnelius Eric | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:24.14 | ||
22 | 121 | Ericsson Felix | 1997 | ÖSMO SS | AX1997 | 25 m | 1:25.20 | |
23 | 470 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:25.46 | |
24 | 782 | Orhammar Magnus | 1996 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:25.54 | ||
25 | 385 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:27.52 | |
26 | 408 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:27.81 | |
27 | 680 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:28.07 | |
28 | 463 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:28.18 | |
29 | 308 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 25 m | 1:28.22 | |
30 | 732 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:28.24 | ||
31 | 539 | Edebrink Johan | 1996 | STRÄNGNÄS | AL6996 | 50 m | 1:29.33 | |
32 | 48 | Rydahl Mattias | 1997 | BOTK-RÖNN | AW8997 | 25 m | 1:29.52 | |
33 | 790 | Amnelius Gustaf | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:37.78 | ||
34 | 384 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:39.05 | |
35 | 435 | Berggren Robert | 1996 | SPÅRVÄGEN | AX7596 | 25 m | 1:46.75 | |
36 | 17 | Chantereault Enzo | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | AX0797 | 25 m | ||
37 | 37 | Franck Alexander | 1997 | BOTK-RÖNN | AY6797 | 25 m | ||
38 | 124 | Johnsson Erik | 1997 | ÖSMO SS | AH5197 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 660 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:12.38 | |
2 | 796 | Hammar Anna | 1968 | SALTSJÖB | AA2668 | 25 m | 1:13.60 | |
3 | 604 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 1:15.07 | |
4 | 291 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 25 m | 1:17.33 | |
5 | 160 | Heldring Lovisa | 1995 | POLISEN | BL3695 | 25 m | 1:17.77 | |
6 | 708 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:18.46 | |
7 | 140 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 1:18.76 | |
8 | 489 | Nelin Olivia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BE1695 | 25 m | 1:19.07 | |
9 | 307 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 25 m | 1:20.04 | |
10 | 167 | Mattsson Ceccon Veronica | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:20.81 | |
11 | 133 | Persson Yvonne | 1988 | ÖSMO SS | AM6288 | 25 m | 1:21.21 | |
12 | 791 | Güneri Petra | 1989 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:21.71 | ||
13 | 541 | Idesten Frida | 1995 | STRÄNGNÄS | AD6495 | 25 m | 1:23.36 | |
14 | 600 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 1:23.85 | |
15 | 333 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 1:24.75 | |
16 | 143 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:26.07 | |
17 | 594 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 25 m | 1:26.43 | |
18 | 340 | Kosevic Selma | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT4695 | 25 m | 1:29.23 | |
19 | 323 | Fridman Linnea | 1995 | SÖDERTÄLJE | BH6895 | 25 m | 1:29.88 | |
20 | 543 | Karlsson Hanna | 1995 | STRÄNGNÄS | AM7495 | 25 m | 1:30.69 | |
21 | 728 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:36.85 | ||
22 | 710 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:37.61 | |
23 | 112 | Farrokhi Stefanie | 1995 | LIDINGÖ SK | BT3695 | 25 m | 1:39.64 | |
24 | 537 | Södersten Sara | 1995 | SS04 | BQ8895 | 25 m | 1:41.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 685 | Vakoniemi Johan | 1985 | TYRESÖ SS | AB4985 | 25 m | 1:07.54 | |
2 | 55 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 1:09.19 | |
3 | 350 | Nordin Marcus | 1992 | SÖDERTÄLJE | AD8592 | 25 m | 1:10.52 | |
4 | 38 | Gummeson Patrik | 1988 | BOTK-RÖNN | AF2388 | 25 m | 1:10.53 | |
5 | 584 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:10.54 | |
6 | 41 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 1:10.79 | |
7 | 274 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:10.85 | |
8 | 788 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:11.57 | ||
9 | 601 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 1:12.43 | |
10 | 493 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 1:12.52 | |
11 | 218 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 1:13.44 | |
12 | 701 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:14.33 | |
13 | 46 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:15.30 | |
14 | 363 | Villman Viktor | 1995 | SÖDERTÄLJE | AR8795 | 25 m | 1:16.17 | |
15 | 709 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:16.82 | |
16 | 346 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 1:17.04 | |
17 | 244 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 1:18.48 | |
18 | 793 | Östberg Daniel | 1986 | POLISEN | 25 m | 1:19.73 | ||
19 | 657 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:21.27 | |
20 | 730 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:22.24 | ||
21 | 49 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:24.57 | |
22 | 224 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 1:25.68 | |
23 | 35 | Danmo Emil | 1992 | BOTK-RÖNN | BC7592 | 25 m | 1:26.09 | |
24 | 131 | Mirkhan Somar | 1995 | ÖSMO SS | BC9395 | 50 m | 1:27.22 | |
25 | 367 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:35.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 21, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 39.46 | |
2 | 573 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 42.57 | |
3 | 303 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 43.20 | |
4 | 814 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 43.26 | |
5 | 623 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | 43.92 | |
6 | 210 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | 44.27 | |
7 | 468 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 44.85 | |
8 | 614 | Jägerskog Agnes | 2002 | TUREBERG | BB9801 | 25 m | 45.64 | |
9 | 126 | Josefsson Hanna | 2002 | ÖSMO SS | AJ1602 | 25 m | 45.87 | |
10 | 753 | Balczar Tindra | 2002 | POLISEN | 25 m | 45.99 | ||
11 | 763 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | 25 m | 46.62 | ||
12 | 405 | Osterman Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8802 | 50 m | 47.53 | |
13 | 424 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 47.66 | |
14 | 464 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 47.80 | |
15 | 220 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 47.92 | |
16 | 808 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | 48.57 | |
17 | 409 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 49.49 | |
18 | 812 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 49.52 | |
19 | 157 | Grill Julia | 2002 | POLISEN | AL4602 | 25 m | 49.78 | |
20 | 801 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 50.28 | |
21 | 806 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 50.84 | |
22 | 643 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 51.20 | |
23 | 700 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 51.23 | |
24 | 817 | Bäckström Saga | 2002 | SK STRÄNGN | AD9202 | 25 m | 51.74 | |
25 | 630 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 51.83 | |
26 | 184 | Yumi Buchli Leticia | 2002 | POLISEN | AY4202 | 25 m | 51.93 | |
27 | 762 | Karlbom Zelma | 2002 | POLISEN | AR1802 | 25 m | 52.04 | |
28 | 800 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 52.25 | |
29 | 370 | Barrios Isabell | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8602 | 25 m | 52.57 | |
30 | 803 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 53.46 | |
31 | 371 | Bergström Maja | 2002 | SÖDERTÖRN | AW0802 | 50 m | 53.56 | |
32 | 765 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | 25 m | 53.69 | ||
33 | 119 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 54.30 | |
34 | 615 | Jägerskog Hedda | 2003 | TUREBERG | AI0403 | 25 m | 54.30 | |
35 | 129 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 54.48 | |
36 | 776 | Waldhauser Lovisa | 2002 | POLISEN | 25 m | 55.27 | ||
37 | 104 | Jianu Bianca | 2002 | KANAANS SS | AQ0402 | 25 m | 56.52 | |
38 | 811 | Wadsten Ellen | 2002 | SÖDERTÄLJE | AE3402 | 25 m | 56.58 | |
39 | 804 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | 1:00.22 | |
40 | 813 | von Platten Anna | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4803 | 25 m | 1:01.36 | |
41 | 82 | Bystedt Selma | 2002 | HELLAS SK | AC4602 | 25 m | 1:02.80 | |
42 | 807 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | 1:08.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 40.48 | |
2 | 166 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 25 m | 40.95 | |
3 | 229 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 42.05 | |
4 | 183 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 42.99 | |
5 | 268 | Heras Gordon Oliver | 2002 | SKURU IK | AG5102 | 25 m | 43.83 | |
6 | 474 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 45.75 | |
7 | 182 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 25 m | 46.06 | |
8 | 627 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 46.52 | |
9 | 127 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 47.28 | |
10 | 809 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 47.88 | |
11 | 284 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 48.30 | |
12 | 768 | Mehran Roman | 2002 | POLISEN | 25 m | 48.38 | ||
13 | 802 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 49.14 | |
14 | 467 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 50.17 | |
15 | 655 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 50.21 | |
16 | 288 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | 52.19 | |
17 | 775 | Trägårdh Victor | 2003 | POLISEN | 25 m | 52.91 | ||
18 | 805 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | 53.25 | |
19 | 773 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | 25 m | 54.64 | ||
20 | 117 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 54.78 | |
21 | 759 | Fisshasen Henos | 2002 | POLISEN | 25 m | 55.12 | ||
22 | 810 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 58.87 | |
23 | 799 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:01.48 | |
24 | 635 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 1:09.30 | |
25 | 636 | Abeyratne Nevan | 2002 | TYRESÖ SS | AI6702 | 25 m | 1:10.99 | |
26 | 743 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | 25 m | |||
27 | 744 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 527 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:10.79 | |
2 | 207 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:13.70 | |
3 | 236 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:14.19 | |
4 | 354 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:14.94 | |
5 | 596 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:15.55 | |
6 | 257 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:16.76 | |
7 | 203 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:16.83 | |
8 | 375 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:17.50 | |
9 | 306 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:18.18 | |
10 | 334 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:18.97 | |
11 | 186 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:19.52 | |
12 | 292 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:20.29 | |
13 | 569 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:20.69 | |
14 | 358 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:23.12 | |
15 | 628 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:23.22 | |
16 | 561 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:23.30 | |
17 | 259 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:23.55 | |
18 | 629 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 1:24.18 | |
19 | 466 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 25 m | 1:24.30 | |
20 | 368 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:24.35 | |
21 | 125 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 1:24.48 | |
22 | 410 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:24.56 | |
23 | 4 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:25.04 | |
24 | 526 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:25.20 | |
25 | 492 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:25.79 | |
26 | 356 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 1:26.03 | |
27 | 256 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:26.10 | |
28 | 426 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:26.23 | |
29 | 699 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:26.72 | |
30 | 618 | Kolokythas Sofia | 2000 | TUREBERG | AC1600 | 25 m | 1:26.81 | |
31 | 590 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:27.55 | |
32 | 563 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:27.77 | |
33 | 445 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:27.87 | |
34 | 494 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:27.94 | |
35 | 22 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 1:28.80 | |
36 | 138 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:28.92 | |
37 | 411 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 1:29.13 | |
38 | 195 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 1:29.35 | |
39 | 666 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:29.52 | |
40 | 295 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:30.04 | |
41 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:30.14 | |
42 | 247 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:30.35 | |
43 | 465 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 1:30.42 | |
44 | 234 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:30.43 | |
45 | 702 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:30.93 | |
46 | 564 | Hambreus My | 2001 | TÄBY SIM | AC9601 | 25 m | 1:31.64 | |
47 | 139 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 1:32.08 | |
48 | 785 | Reichuber Emma | 2000 | SKURU IK | 25 m | 1:32.50 | ||
49 | 602 | Willberg Karolina | 2000 | TÄBY SIM | AH6800 | 25 m | 1:32.73 | |
50 | 10 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 1:33.22 | |
51 | 517 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:33.33 | |
52 | 638 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:33.53 | |
53 | 387 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 1:33.60 | |
54 | 2 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 1:33.85 | |
55 | 310 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:33.98 | |
56 | 221 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:34.11 | |
57 | 246 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:34.43 | |
58 | 248 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:35.41 | |
59 | 586 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:35.87 | |
60 | 706 | Myhrbäck Lina | 2000 | WISBY SS | AU7800 | 25 m | 1:35.94 | |
61 | 15 | Billgren Maja | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AK4200 | 25 m | 1:35.95 | |
62 | 454 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:36.09 | |
63 | 18 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:36.11 | |
64 | 156 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 50 m | 1:37.12 | |
65 | 478 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:37.23 | |
66 | 434 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:38.05 | |
67 | 441 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:39.26 | |
68 | 568 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:39.34 | |
69 | 764 | Lindén Alexandra | 2001 | POLISEN | BG4801 | 25 m | 1:39.40 | |
70 | 460 | Hagman Fredrika | 2000 | SPÅRVÄGEN | BH3400 | 25 m | 1:40.20 | |
71 | 343 | Lindby Alva | 2001 | SÖDERTÄLJE | AS0601 | 25 m | 1:40.33 | |
72 | 617 | Kellokoski Sharon | 2001 | TUREBERG | AV0601 | 25 m | 1:40.85 | |
73 | 506 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:41.24 | |
74 | 754 | Berg Ljuba | 2000 | POLISEN | BH4400 | 25 m | 1:41.31 | |
75 | 90 | Sandberg Malin | 2001 | HELLAS SK | BB4401 | 50 m | 1:42.07 | |
76 | 757 | Eriksson Sofia | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:42.26 | ||
77 | 482 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:42.64 | |
78 | 419 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | 1:43.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 400 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:11.44 | |
2 | 355 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:14.07 | |
3 | 550 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:14.38 | |
4 | 595 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:16.41 | |
5 | 705 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:17.82 | |
6 | 565 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 1:21.72 | |
7 | 608 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:23.57 | |
8 | 249 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:25.64 | |
9 | 711 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:25.66 | |
10 | 225 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:26.44 | |
11 | 141 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 1:26.51 | |
12 | 132 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 1:26.66 | |
13 | 778 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | 25 m | 1:26.97 | ||
14 | 456 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:27.01 | |
15 | 631 | Westberg Lucas | 2001 | TUREBERG | AA9501 | 25 m | 1:27.43 | |
16 | 5 | Rynge Lukas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD0100 | 25 m | 1:27.45 | |
17 | 737 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 25 m | 1:28.92 | ||
18 | 309 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 1:29.63 | |
19 | 43 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:30.26 | |
20 | 144 | Buchli Kenzo | 2000 | POLISEN | AL0700 | 25 m | 1:30.31 | |
21 | 477 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 1:30.35 | |
22 | 583 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:30.50 | |
23 | 321 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 1:30.74 | |
24 | 458 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:30.94 | |
25 | 555 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:31.10 | |
26 | 508 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:31.37 | |
27 | 163 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 1:32.29 | |
28 | 674 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 1:32.76 | |
29 | 486 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:33.42 | |
30 | 716 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:33.80 | |
31 | 331 | Hermansson Viktor | 2000 | SÖDERTÄLJE | AN8100 | 25 m | 1:33.98 | |
32 | 16 | Blom Martin | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AN0500 | 50 m | 1:34.08 | |
33 | 777 | Charlton Markus | 2001 | ÖSMO SS | 25 m | 1:34.28 | ||
34 | 230 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 1:34.98 | |
35 | 406 | Persson Felix | 2000 | SÖDERTÖRN | AN8300 | 25 m | 1:35.19 | |
36 | 412 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 1:36.68 | |
37 | 818 | Gusev Alexander | 2001 | POLISEN | AI6501 | 25 m | 1:37.62 | |
38 | 68 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | 1:39.94 | |
39 | 311 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 25 m | 1:40.66 | |
40 | 359 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 25 m | 1:40.67 | |
41 | 170 | Nurm Oskar | 2000 | POLISEN | AO0500 | 25 m | 1:40.77 | |
42 | 27 | Stålmarck David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AI4701 | 25 m | 1:41.46 | |
43 | 118 | Broman Anton | 2001 | ÖSMO SS | AF4501 | 50 m | 1:41.76 | |
44 | 123 | Gustavsson Emil | 2000 | ÖSMO SS | AI8700 | 25 m | 1:42.61 | |
45 | 330 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 1:43.13 | |
46 | 326 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 1:43.18 | |
47 | 511 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 50 m | 1:43.65 | |
48 | 8 | Xia Kevin | 2000 | ÅKERSBERGA | AL3300 | 25 m | 1:44.14 | |
49 | 314 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:45.69 | |
50 | 168 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | AQ1901 | 25 m | 1:47.84 | |
51 | 227 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:48.13 | |
52 | 440 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:49.23 | |
53 | 14 | Berggren Linus | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AK6101 | 25 m | 2:09.43 | |
54 | 297 | Schmidt Adam | 2000 | SKURU IK | AP9300 | 25 m | 2:12.04 | |
55 | 348 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | ||
56 | 398 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | ||
57 | 622 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | ||
58 | 649 | Fors Enzo | 2001 | TYRESÖ SS | AC0301 | 25 m | ||
59 | 740 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | |||
60 | 741 | Boman Marcus | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | |||
61 | 742 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | |||
62 | 745 | Ewerbring Johan | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | |||
63 | 797 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 25, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 319 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 25 m | 1:06.91 | |
2 | 267 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:08.27 | |
3 | 205 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:09.79 | |
4 | 209 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:10.20 | |
5 | 525 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:11.51 | |
6 | 228 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:11.66 | |
7 | 505 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:11.99 | |
8 | 173 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:13.01 | |
9 | 208 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:13.14 | |
10 | 142 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:14.95 | |
11 | 219 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:15.23 | |
12 | 536 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:15.52 | |
13 | 360 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:15.61 | |
14 | 667 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:15.65 | |
15 | 457 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:16.69 | |
16 | 448 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:16.75 | |
17 | 682 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:17.60 | |
18 | 481 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:17.76 | |
19 | 120 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 1:17.84 | |
20 | 452 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:17.93 | |
21 | 198 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:18.27 | |
22 | 429 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:18.85 | |
23 | 535 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:19.00 | |
24 | 724 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:19.10 | ||
25 | 532 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:19.16 | |
26 | 645 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:19.56 | |
27 | 581 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:19.68 | |
28 | 619 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:19.97 | |
29 | 407 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:20.37 | |
30 | 786 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 1:20.40 | ||
31 | 280 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:20.52 | |
32 | 642 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:20.80 | |
33 | 779 | Tolkacheva Maria | 1998 | TYRESÖ SS | 25 m | 1:21.21 | ||
34 | 578 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:21.41 | |
35 | 664 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:21.41 | |
36 | 668 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:21.53 | |
37 | 490 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:21.65 | |
38 | 538 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:22.01 | |
39 | 455 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:22.24 | |
40 | 723 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:22.24 | ||
41 | 731 | Nummelin Ronja | 1998 | IFÅ | 25 m | 1:22.36 | ||
42 | 3 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 1:22.82 | |
43 | 98 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:22.85 | |
44 | 349 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:22.90 | |
45 | 613 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:22.90 | |
46 | 692 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 1:22.91 | |
47 | 548 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 1:22.95 | |
48 | 177 | Taylor Victoria | 1999 | POLISEN | BK1499 | 25 m | 1:23.29 | |
49 | 648 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 1:23.31 | |
50 | 245 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:23.64 | |
51 | 598 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:23.69 | |
52 | 47 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:23.76 | |
53 | 577 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:23.98 | |
54 | 197 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 1:24.57 | |
55 | 211 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:24.57 | |
56 | 226 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 50 m | 1:24.73 | |
57 | 438 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:24.94 | |
58 | 484 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:24.94 | |
59 | 663 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:25.34 | |
60 | 175 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 1:25.37 | |
61 | 461 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:25.49 | |
62 | 316 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:25.54 | |
63 | 551 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:25.77 | |
64 | 238 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:26.34 | |
65 | 431 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:26.46 | |
66 | 332 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:27.46 | |
67 | 439 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 25 m | 1:27.88 | |
68 | 161 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 25 m | 1:28.08 | |
69 | 459 | Hagman Carolina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV0498 | 25 m | 1:28.26 | |
70 | 582 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 1:28.40 | |
71 | 386 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 1:29.06 | |
72 | 558 | Ehrngren Isabelle | 1999 | TÄBY SIM | BC0699 | 25 m | 1:29.14 | |
73 | 469 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:29.20 | |
74 | 21 | Hallberg Mathilda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BJ0499 | 25 m | 1:29.26 | |
75 | 213 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | 1:29.84 | |
76 | 83 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 1:30.02 | |
77 | 579 | Lundgren Emily | 1999 | TÄBY SIM | BI3499 | 25 m | 1:30.29 | |
78 | 194 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:30.38 | |
79 | 116 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 1:30.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 313 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:08.71 | |
2 | 669 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 611 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:09.91 | |
4 | 151 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:10.03 | |
5 | 202 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:10.10 | |
6 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:10.93 | |
7 | 476 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 1:11.69 | |
8 | 223 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:12.33 | |
9 | 362 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:12.59 | |
10 | 726 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:13.27 | ||
11 | 727 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:13.27 | ||
12 | 276 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:13.35 | |
13 | 180 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 50 m | 1:13.70 | |
14 | 676 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:13.97 | |
15 | 191 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:14.33 | |
16 | 150 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:14.46 | |
17 | 475 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:15.13 | |
18 | 54 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:16.05 | |
19 | 56 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 1:16.25 | |
20 | 241 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:16.76 | |
21 | 383 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:17.11 | |
22 | 592 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 1:17.20 | |
23 | 97 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:17.38 | |
24 | 217 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:17.73 | |
25 | 181 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:18.71 | |
26 | 243 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:18.93 | |
27 | 562 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:19.91 | |
28 | 188 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:19.98 | |
29 | 670 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:20.20 | |
30 | 357 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:20.22 | |
31 | 589 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:20.35 | |
32 | 190 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 1:20.78 | |
33 | 738 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | Neptuns SK | 25 m | 1:20.78 | ||
34 | 656 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:21.69 | |
35 | 169 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:22.07 | |
36 | 488 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:22.22 | |
37 | 585 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:22.83 | |
38 | 253 | Bergström Didrik | 1998 | SKURU IK | AV5798 | 50 m | 1:23.34 | |
39 | 44 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:23.35 | |
40 | 282 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:24.71 | |
41 | 495 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:25.21 | |
42 | 516 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:25.55 | |
43 | 566 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 1:25.76 | |
44 | 634 | Åberg Linus | 1998 | TUREBERG | AQ8798 | 25 m | 1:26.01 | |
45 | 369 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:26.07 | |
46 | 497 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:26.76 | |
47 | 681 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:27.11 | |
48 | 94 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 50 m | 1:27.39 | |
49 | 647 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:27.89 | |
50 | 713 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:27.92 | |
51 | 480 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:28.17 | |
52 | 85 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:28.37 | |
53 | 603 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:28.53 | |
54 | 381 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 25 m | 1:28.69 | |
55 | 33 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:30.55 | |
56 | 293 | Nordegren Sixten | 1998 | SKURU IK | AS3998 | 25 m | 1:31.18 | |
57 | 399 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:31.72 | |
58 | 361 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 1:32.29 | |
59 | 344 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | 1:34.35 | |
60 | 766 | Mehari Josef | 1999 | POLISEN | AO4999 | 25 m | 1:36.53 | |
61 | 39 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:38.38 | |
62 | 9 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 1:38.81 | |
63 | 462 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:39.54 | |
64 | 255 | Bäcklund Anton | 1998 | SKURU IK | AT6598 | 25 m | 1:45.73 | |
65 | 62 | Brutar Anton | 1999 | GUSTAVSBER | AS9199 | 25 m | 1:47.94 | |
66 | 130 | Melinder Arvid | 1999 | ÖSMO SS | AR4999 | 25 m | 2:00.75 | |
67 | 378 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | ||
68 | 567 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | ||
69 | 739 | Borislav Simic | 1998 | SPÅRVÄGEN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 27, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 279 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:07.37 | |
2 | 200 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:07.64 | |
3 | 734 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:09.07 | ||
4 | 512 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:09.33 | |
5 | 305 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:09.48 | |
6 | 290 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:10.45 | |
7 | 479 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:11.68 | |
8 | 320 | Engsoo Viktoria | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ1696 | 25 m | 1:12.17 | |
9 | 485 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:12.35 | |
10 | 187 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:12.91 | |
11 | 500 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:13.33 | |
12 | 513 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:13.37 | |
13 | 653 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 1:13.51 | |
14 | 145 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:14.31 | |
15 | 351 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 1:15.23 | |
16 | 515 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 25 m | 1:15.28 | |
17 | 545 | Svensson Madeleine | 1997 | STRÄNGNÄS | AJ3697 | 25 m | 1:15.70 | |
18 | 58 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:16.12 | |
19 | 193 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:16.18 | |
20 | 269 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 1:16.23 | |
21 | 453 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:16.56 | |
22 | 503 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 1:17.22 | |
23 | 658 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:17.72 | |
24 | 155 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:17.80 | |
25 | 717 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:18.60 | |
26 | 61 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:18.76 | |
27 | 556 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:18.91 | |
28 | 654 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:19.42 | |
29 | 36 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:19.85 | |
30 | 430 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:20.65 | |
31 | 277 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:21.13 | |
32 | 735 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:21.56 | ||
33 | 154 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:21.62 | |
34 | 534 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 1:22.01 | |
35 | 427 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:23.01 | |
36 | 65 | Elväng Sophie | 1997 | GUSTAVSBER | BL8897 | 25 m | 1:23.05 | |
37 | 781 | Gustafson Anna | 1997 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:23.37 | ||
38 | 264 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:24.44 | |
39 | 159 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:26.08 | |
40 | 673 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:26.48 | |
41 | 315 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 1:26.73 | |
42 | 78 | Shiva Mantra | 1997 | GUSTAVSBER | BR4297 | 25 m | 1:27.00 | |
43 | 519 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:27.30 | |
44 | 324 | Goike Mathilda | 1997 | SÖDERTÄLJE | BI6697 | 25 m | 1:28.34 | |
45 | 733 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:28.52 | ||
46 | 189 | Engström Boij Martha | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 25 m | 1:29.67 | |
47 | 327 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 25 m | 1:29.82 | |
48 | 707 | Niklasson Vendla | 1997 | WISBY SS | BM1297 | 25 m | 1:30.94 | |
49 | 335 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 25 m | 1:32.96 | |
50 | 388 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:33.42 | |
51 | 725 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:33.43 | ||
52 | 19 | Ekström Julia | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | BI9497 | 25 m | 1:36.48 | |
53 | 736 | von Frenckell Fanny | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:39.04 | ||
54 | 34 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 1:49.37 | |
55 | 322 | Fredin Moa | 1996 | SÖDERTÄLJE | BQ2296 | 25 m | ||
56 | 502 | Solomon Naomi | 1996 | SPÅRVÄGEN | BV0496 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 59.69 | |
2 | 275 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 1:04.91 | |
3 | 204 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:06.98 | |
4 | 408 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 270 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:07.94 | |
6 | 447 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:09.01 | |
7 | 165 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:09.14 | |
8 | 176 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:09.28 | |
9 | 52 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:09.94 | |
10 | 390 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 1:10.16 | |
11 | 451 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:10.37 | |
12 | 59 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 1:10.98 | |
13 | 341 | Kureljusic Stefan | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI9197 | 25 m | 1:11.56 | |
14 | 714 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:12.65 | |
15 | 712 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:12.88 | |
16 | 278 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:12.99 | |
17 | 514 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:13.01 | |
18 | 576 | Larsson Nils | 1996 | TÄBY SIM | AR7596 | 25 m | 1:13.38 | |
19 | 147 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:13.52 | |
20 | 680 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:14.05 | |
21 | 539 | Edebrink Johan | 1996 | STRÄNGNÄS | AL6996 | 25 m | 1:14.11 | |
22 | 546 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 50 m | 1:15.42 | |
23 | 48 | Rydahl Mattias | 1997 | BOTK-RÖNN | AW8997 | 25 m | 1:15.59 | |
24 | 308 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 25 m | 1:15.82 | |
25 | 470 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:16.14 | |
26 | 463 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:16.27 | |
27 | 67 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 25 m | 1:16.39 | |
28 | 329 | Hasbany Anton | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5196 | 25 m | 1:19.17 | |
29 | 199 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:20.14 | |
30 | 152 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:20.49 | |
31 | 704 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:21.69 | |
32 | 790 | Amnelius Gustaf | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:22.05 | ||
33 | 40 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:23.24 | |
34 | 789 | Amnelius Eric | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:25.13 | ||
35 | 239 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:34.94 | |
36 | 384 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:42.86 | |
37 | 17 | Chantereault Enzo | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | AX0797 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 29, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 304 | von Sydow Hanna | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 1:06.54 | |
2 | 240 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:07.72 | |
3 | 594 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 25 m | 1:09.86 | |
4 | 307 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 25 m | 1:10.47 | |
5 | 489 | Nelin Olivia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BE1695 | 25 m | 1:10.55 | |
6 | 53 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:11.04 | |
7 | 796 | Hammar Anna | 1968 | SALTSJÖB | AA2668 | 25 m | 1:11.20 | |
8 | 708 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:11.38 | |
9 | 498 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 1:12.55 | |
10 | 660 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:15.44 | |
11 | 333 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 1:15.85 | |
12 | 543 | Karlsson Hanna | 1995 | STRÄNGNÄS | AM7495 | 25 m | 1:17.04 | |
13 | 340 | Kosevic Selma | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT4695 | 25 m | 1:18.05 | |
14 | 128 | Larsson Sandra | 1991 | ÖSMO SS | CH6491 | 25 m | 1:18.68 | |
15 | 710 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:21.27 | |
16 | 323 | Fridman Linnea | 1995 | SÖDERTÄLJE | BH6895 | 25 m | 1:22.34 | |
17 | 729 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:23.50 | ||
18 | 86 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS SK | CF5293 | 25 m | 1:30.17 | |
19 | 728 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:35.12 | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 30, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 815 | Borin Niklas | 1989 | TUREBERG | AD5189 | 25 m | 53.53 | |
2 | 337 | Karlsson Christian | 1993 | SÖDERTÄLJE | AK0593 | 25 m | 56.92 | |
3 | 60 | Stomvall Måns | 1990 | ESKILSTUNA | AS7790 | 25 m | 1:00.99 | |
4 | 41 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 1:01.72 | |
5 | 55 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 1:03.58 | |
6 | 218 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 1:05.40 | |
7 | 402 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 25 m | 1:06.61 | |
8 | 224 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 1:07.62 | |
9 | 709 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:09.10 | |
10 | 346 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 1:09.54 | |
11 | 783 | Portocarrero Enrique | 1993 | POLISEN | 25 m | 1:10.38 | ||
12 | 46 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:11.56 | |
13 | 299 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 1:13.01 | |
14 | 701 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:14.69 | |
15 | 38 | Gummeson Patrik | 1988 | BOTK-RÖNN | AF2388 | 25 m | 1:14.95 | |
16 | 51 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 1:16.99 | |
17 | 363 | Villman Viktor | 1995 | SÖDERTÄLJE | AR8795 | 25 m | 1:17.58 | |
18 | 367 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:26.31 | |
19 | 657 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:27.87 | |
20 | 49 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:35.65 | |
21 | 35 | Danmo Emil | 1992 | BOTK-RÖNN | BC7592 | 25 m | ||
22 | 131 | Mirkhan Somar | 1995 | ÖSMO SS | BC9395 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 31, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:08.02 | |
2 | 228 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:08.62 | |
3 | 632 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 1:09.26 | |
4 | 208 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:09.34 | |
5 | 142 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:12.99 | |
6 | 429 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:13.88 | |
7 | 525 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:13.89 | |
8 | 267 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:14.30 | |
9 | 209 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:15.14 | |
10 | 452 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:16.30 | |
11 | 490 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:16.96 | |
12 | 312 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:17.79 | |
13 | 510 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:17.79 | |
14 | 481 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:18.01 | |
15 | 532 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:19.41 | |
16 | 120 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 1:19.84 | |
17 | 578 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:20.39 | |
18 | 423 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 1:20.54 | |
19 | 245 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:20.97 | |
20 | 238 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:21.34 | |
21 | 173 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:21.43 | |
22 | 296 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:21.43 | |
23 | 448 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:22.02 | |
24 | 581 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:22.17 | |
25 | 538 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:22.33 | |
26 | 198 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:22.82 | |
27 | 47 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:22.85 | |
28 | 219 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:23.36 | |
29 | 645 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 1:23.38 | |
30 | 533 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 50 m | 1:24.65 | |
31 | 457 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:24.74 | |
32 | 318 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:25.10 | |
33 | 455 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:25.32 | |
34 | 667 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:25.64 | |
35 | 619 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:25.72 | |
36 | 449 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:25.88 | |
37 | 197 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 1:25.92 | |
38 | 786 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 1:26.06 | ||
39 | 280 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:26.36 | |
40 | 294 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:26.72 | |
41 | 723 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:26.80 | ||
42 | 774 | Taylor Vicotria | 1999 | POLISEN | 25 m | 1:26.83 | ||
43 | 226 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:26.89 | |
44 | 484 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:27.85 | |
45 | 215 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:28.71 | |
46 | 98 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:29.19 | |
47 | 598 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:29.52 | |
48 | 692 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 1:30.65 | |
49 | 211 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:31.56 | |
50 | 613 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:31.71 | |
51 | 194 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:31.84 | |
52 | 461 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:32.91 | |
53 | 332 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:33.67 | |
54 | 347 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:33.97 | |
55 | 444 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:35.54 | |
56 | 161 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 25 m | 1:35.68 | |
57 | 316 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:35.93 | |
58 | 553 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:38.40 | |
59 | 83 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 1:38.87 | |
60 | 148 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:45.27 | |
61 | 507 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | 1:57.13 | |
62 | 196 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | 1:58.12 | |
63 | 1 | Gustafsson Saga | 1999 | ÅKERSBERGA | BH8899 | 25 m | ||
64 | 3 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | ||
65 | 6 | Sjödin Sol | 1999 | ÅKERSBERGA | BD2499 | 25 m | ||
66 | 7 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | ||
67 | 258 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | ||
68 | 382 | Eyob Adriana | 1999 | SÖDERTÖRN | BG1699 | 25 m | ||
69 | 439 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 25 m | ||
70 | 469 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | ||
71 | 471 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | ||
72 | 472 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | ||
73 | 557 | Domehri Mona | 1999 | TÄBY SIM | BE3899 | 25 m | ||
74 | 575 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | ||
75 | 577 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 32, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 476 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:02.79 | |
2 | 286 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:05.31 | |
3 | 501 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:05.59 | |
4 | 611 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:08.05 | |
5 | 364 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 1:09.37 | |
6 | 530 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:10.06 | |
7 | 150 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:10.27 | |
8 | 169 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:10.66 | |
9 | 241 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:11.42 | |
10 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:11.76 | |
11 | 421 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:11.78 | |
12 | 56 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 1:11.91 | |
13 | 202 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:12.29 | |
14 | 243 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:12.96 | |
15 | 214 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:13.63 | |
16 | 352 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:13.90 | |
17 | 151 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:14.55 | |
18 | 191 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:14.76 | |
19 | 475 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:15.24 | |
20 | 54 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:16.61 | |
21 | 217 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:17.32 | |
22 | 497 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:17.88 | |
23 | 188 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:19.44 | |
24 | 149 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 1:19.52 | |
25 | 328 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:20.84 | |
26 | 223 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:21.30 | |
27 | 669 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:21.90 | |
28 | 566 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 1:22.46 | |
29 | 97 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:23.14 | |
30 | 691 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:23.21 | |
31 | 181 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:23.82 | |
32 | 425 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:25.97 | |
33 | 562 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:26.91 | |
34 | 656 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 50 m | 1:27.39 | |
35 | 190 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 1:27.62 | |
36 | 738 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | Neptuns SK | 25 m | 1:27.62 | ||
37 | 727 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:27.68 | ||
38 | 495 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:28.47 | |
39 | 766 | Mehari Josef | 1999 | POLISEN | AO4999 | 25 m | 1:30.26 | |
40 | 488 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:30.34 | |
41 | 44 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:30.50 | |
42 | 282 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:31.25 | |
43 | 516 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:33.01 | |
44 | 603 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:33.09 | |
45 | 39 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:36.58 | |
46 | 659 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:37.07 | |
47 | 713 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:37.08 | |
48 | 85 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 50 m | 1:38.35 | |
49 | 9 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 50 m | 1:40.05 | |
50 | 33 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 50 m | 1:41.07 | |
51 | 462 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:42.60 | |
52 | 94 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | ||
53 | 567 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | ||
54 | 585 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | ||
55 | 739 | Borislav Simic | 1998 | SPÅRVÄGEN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 33, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 593 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 25 m | 1:04.35 | |
2 | 200 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:07.04 | |
3 | 279 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:09.08 | |
4 | 61 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:09.15 | |
5 | 513 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:09.54 | |
6 | 734 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:11.29 | ||
7 | 187 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:11.86 | |
8 | 145 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:11.91 | |
9 | 58 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:12.43 | |
10 | 193 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:12.94 | |
11 | 320 | Engsoo Viktoria | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ1696 | 25 m | 1:12.94 | |
12 | 717 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:13.69 | |
13 | 322 | Fredin Moa | 1996 | SÖDERTÄLJE | BQ2296 | 25 m | 1:14.69 | |
14 | 792 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | 25 m | 1:14.71 | ||
15 | 285 | Loftén Evelina | 1996 | SKURU IK | AY9296 | 25 m | 1:14.75 | |
16 | 269 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 1:15.10 | |
17 | 154 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:15.74 | |
18 | 661 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:15.89 | |
19 | 34 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 1:17.55 | |
20 | 479 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:18.15 | |
21 | 707 | Niklasson Vendla | 1997 | WISBY SS | BM1297 | 25 m | 1:18.92 | |
22 | 453 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:19.44 | |
23 | 171 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:19.85 | |
24 | 264 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:20.50 | |
25 | 735 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:24.00 | ||
26 | 155 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:24.57 | |
27 | 36 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:26.31 | |
28 | 335 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 25 m | 1:27.85 | |
29 | 430 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:30.61 | |
30 | 159 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:31.02 | |
31 | 388 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 50 m | 1:35.13 | |
32 | 520 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:36.29 | |
33 | 522 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 1:40.87 | |
34 | 733 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:44.85 | ||
35 | 324 | Goike Mathilda | 1997 | SÖDERTÄLJE | BI6697 | 25 m | 1:49.09 | |
36 | 556 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 34, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 483 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:01.39 | |
2 | 165 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:01.79 | |
3 | 232 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 1:02.83 | |
4 | 52 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:03.69 | |
5 | 450 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:04.90 | |
6 | 216 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:05.05 | |
7 | 59 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 1:05.68 | |
8 | 201 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 1:05.76 | |
9 | 470 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:06.01 | |
10 | 204 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:06.76 | |
11 | 451 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:07.50 | |
12 | 341 | Kureljusic Stefan | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI9197 | 25 m | 1:09.59 | |
13 | 714 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:09.73 | |
14 | 514 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:09.90 | |
15 | 308 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 25 m | 1:11.10 | |
16 | 499 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:11.64 | |
17 | 147 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:11.83 | |
18 | 712 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:11.97 | |
19 | 342 | Lind Alexander | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI0397 | 25 m | 1:12.09 | |
20 | 270 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:12.20 | |
21 | 524 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:12.63 | |
22 | 652 | Husberg Jacob | 1996 | TYRESÖ SS | AK2196 | 25 m | 1:13.51 | |
23 | 732 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:14.10 | ||
24 | 275 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 1:14.16 | |
25 | 278 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:14.40 | |
26 | 637 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 1:15.46 | |
27 | 377 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:15.90 | |
28 | 152 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:16.46 | |
29 | 40 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:17.14 | |
30 | 67 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 25 m | 1:17.56 | |
31 | 393 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:17.71 | |
32 | 176 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:17.89 | |
33 | 199 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:19.61 | |
34 | 463 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:19.93 | |
35 | 329 | Hasbany Anton | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5196 | 25 m | 1:20.62 | |
36 | 70 | Holguin Felipe | 1997 | GUSTAVSBER | AU9797 | 25 m | 1:21.11 | |
37 | 239 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:22.38 | |
38 | 704 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:22.44 | |
39 | 789 | Amnelius Eric | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:27.77 | ||
40 | 790 | Amnelius Gustaf | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:36.11 | ||
41 | 48 | Rydahl Mattias | 1997 | BOTK-RÖNN | AW8997 | 50 m | 1:40.16 | |
42 | 574 | Karlsson Jerker | 1997 | TÄBY SIM | AK8397 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 35, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:05.42 | |
2 | 604 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 1:06.33 | |
3 | 235 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:06.45 | |
4 | 791 | Güneri Petra | 1989 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:06.48 | ||
5 | 660 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:08.80 | |
6 | 133 | Persson Yvonne | 1988 | ÖSMO SS | AM6288 | 25 m | 1:09.09 | |
7 | 53 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:09.20 | |
8 | 570 | Johansson Mathilda | 1991 | TÄBY SIM | CB2491 | 25 m | 1:09.90 | |
9 | 178 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 1:10.05 | |
10 | 708 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:10.29 | |
11 | 222 | Finati Sara | 1992 | SKK | BR3892 | 25 m | 1:11.79 | |
12 | 307 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 25 m | 1:13.87 | |
13 | 240 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:14.32 | |
14 | 143 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:14.65 | |
15 | 625 | Rylander Helena | 1993 | TUREBERG | AY3893 | 25 m | 1:15.40 | |
16 | 333 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 1:17.20 | |
17 | 710 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:18.06 | |
18 | 729 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:24.72 | ||
19 | 728 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:31.83 | ||
20 | 796 | Hammar Anna | 1968 | SALTSJÖB | AA2668 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 36, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Stomvall Måns | 1990 | ESKILSTUNA | AS7790 | 25 m | 54.69 | |
2 | 41 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 55.43 | |
3 | 599 | Tolj Christoffer | 1991 | TÄBY SIM | AQ7391 | 25 m | 57.79 | |
4 | 325 | Gradin André | 1994 | SÖDERTÄLJE | AN1194 | 25 m | 57.85 | |
5 | 815 | Borin Niklas | 1989 | TUREBERG | AD5189 | 25 m | 57.96 | |
6 | 55 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 57.98 | |
7 | 174 | Q Hammarlind Joakim | 1993 | POLISEN | AM7593 | 50 m | 59.10 | |
8 | 783 | Portocarrero Enrique | 1993 | POLISEN | 25 m | 59.39 | ||
9 | 105 | Melin Matti | 1991 | KANAANS SS | AI0591 | 25 m | 1:01.14 | |
10 | 428 | Adel Ali Ali | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 25 m | 1:02.53 | |
11 | 701 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:03.33 | |
12 | 709 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:03.58 | |
13 | 402 | Nilsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | AP3994 | 25 m | 1:04.41 | |
14 | 38 | Gummeson Patrik | 1988 | BOTK-RÖNN | AF2388 | 25 m | 1:04.49 | |
15 | 317 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SÖDERTÄLJE | AL2394 | 25 m | 1:05.72 | |
16 | 584 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:06.13 | |
17 | 338 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 1:06.51 | |
18 | 299 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 1:07.49 | |
19 | 601 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 1:07.66 | |
20 | 242 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 1:08.09 | |
21 | 416 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 1:08.10 | |
22 | 107 | Rosenkvist Daniel | 1987 | KANAANS SS | AM6787 | 25 m | 1:09.41 | |
23 | 46 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:09.42 | |
24 | 612 | Forsberg Emil | 1995 | TUREBERG | AR0595 | 25 m | 1:09.86 | |
25 | 51 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 1:09.90 | |
26 | 346 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 1:10.80 | |
27 | 103 | Häggström Felix | 1992 | KANAANS SS | AW5992 | 25 m | 1:12.93 | |
28 | 363 | Villman Viktor | 1995 | SÖDERTÄLJE | AR8795 | 25 m | 1:13.78 | |
29 | 730 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:15.40 | ||
30 | 367 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:16.34 | |
31 | 35 | Danmo Emil | 1992 | BOTK-RÖNN | BC7592 | 25 m | 1:20.58 | |
32 | 49 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:38.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 806 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 40.70 | |
2 | 303 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 42.15 | |
3 | 28 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 43.23 | |
4 | 573 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 44.27 | |
5 | 409 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 44.91 | |
6 | 157 | Grill Julia | 2002 | POLISEN | AL4602 | 25 m | 45.79 | |
7 | 468 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 46.71 | |
8 | 266 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKURU IK | AB5203 | 25 m | 48.39 | |
9 | 184 | Yumi Buchli Leticia | 2002 | POLISEN | AY4202 | 25 m | 49.04 | |
10 | 762 | Karlbom Zelma | 2002 | POLISEN | AR1802 | 25 m | 49.12 | |
11 | 763 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | 25 m | 49.28 | ||
12 | 765 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | 25 m | 52.21 | ||
13 | 464 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 52.40 | |
14 | 753 | Balczar Tindra | 2002 | POLISEN | 25 m | 52.76 | ||
15 | 700 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 55.85 | |
16 | 220 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 57.72 | |
17 | 210 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | ||
18 | 424 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | ||
19 | 678 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | ||
20 | 800 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | ||
21 | 801 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | ||
22 | 803 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | ||
23 | 804 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | ||
24 | 808 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | ||
25 | 811 | Wadsten Ellen | 2002 | SÖDERTÄLJE | AE3402 | 25 m | ||
26 | 812 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | ||
27 | 813 | von Platten Anna | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4803 | 25 m | ||
28 | 814 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | ||
29 | 817 | Bäckström Saga | 2002 | SK STRÄNGN | AD9202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 38, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 404 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 40.67 | |
2 | 229 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 40.99 | |
3 | 166 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 25 m | 44.40 | |
4 | 697 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 45.02 | |
5 | 183 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 46.70 | |
6 | 250 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 47.76 | |
7 | 182 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 25 m | 50.61 | |
8 | 768 | Mehran Roman | 2002 | POLISEN | 25 m | 51.69 | ||
9 | 773 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | 25 m | 52.54 | ||
10 | 212 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | 1:00.23 | |
11 | 627 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:02.63 | |
12 | 288 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | ||
13 | 289 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | ||
14 | 389 | Hedin Felix | 2002 | SÖDERTÖRN | AI7502 | 25 m | ||
15 | 474 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | ||
16 | 655 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | ||
17 | 799 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | ||
18 | 802 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | ||
19 | 805 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | ||
20 | 809 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | ||
21 | 810 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 39, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 527 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:16.86 | |
2 | 207 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:17.43 | |
3 | 596 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:23.59 | |
4 | 257 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:24.91 | |
5 | 368 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:25.65 | |
6 | 526 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:25.77 | |
7 | 628 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:26.71 | |
8 | 702 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:28.03 | |
9 | 236 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:28.22 | |
10 | 292 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:28.23 | |
11 | 203 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:28.29 | |
12 | 259 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:29.16 | |
13 | 195 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 1:29.21 | |
14 | 125 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 1:29.84 | |
15 | 699 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:30.01 | |
16 | 186 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:31.85 | |
17 | 4 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:32.17 | |
18 | 441 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:32.33 | |
19 | 247 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:37.52 | |
20 | 306 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:37.94 | |
21 | 410 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 1:38.19 | |
22 | 138 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:39.11 | |
23 | 2 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 1:39.57 | |
24 | 445 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:42.06 | |
25 | 494 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:42.39 | |
26 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:42.97 | |
27 | 10 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 1:43.72 | |
28 | 139 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 1:43.90 | |
29 | 246 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:43.90 | |
30 | 414 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:46.11 | |
31 | 310 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:47.46 | |
32 | 221 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 1:50.27 | |
33 | 478 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:56.72 | |
34 | 517 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:57.59 | |
35 | 18 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | ||
36 | 136 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | ||
37 | 256 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | ||
38 | 356 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | ||
39 | 432 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 25 m | ||
40 | 454 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | ||
41 | 465 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
42 | 473 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | ||
43 | 506 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | ||
44 | 561 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | ||
45 | 587 | Ohlin Moa | 2001 | TÄBY SIM | AC1801 | 25 m | ||
46 | 590 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | ||
47 | 610 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | ||
48 | 629 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | ||
49 | 633 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | ||
50 | 694 | Laine Jennifer | 2001 | UPPLANDS-B | AT2601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 40, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 705 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:14.69 | |
2 | 400 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:17.90 | |
3 | 778 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | 25 m | 1:26.13 | ||
4 | 550 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 1:26.17 | |
5 | 265 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:27.03 | |
6 | 249 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:28.41 | |
7 | 716 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:33.05 | |
8 | 309 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 1:33.85 | |
9 | 456 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:37.46 | |
10 | 711 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:37.77 | |
11 | 225 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:40.18 | |
12 | 321 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 1:41.49 | |
13 | 122 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 1:49.87 | |
14 | 132 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 50 m | 1:50.56 | |
15 | 5 | Rynge Lukas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD0100 | 25 m | ||
16 | 8 | Xia Kevin | 2000 | ÅKERSBERGA | AL3300 | 25 m | ||
17 | 27 | Stålmarck David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AI4701 | 25 m | ||
18 | 43 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | ||
19 | 141 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
20 | 144 | Buchli Kenzo | 2000 | POLISEN | AL0700 | 25 m | ||
21 | 163 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | ||
22 | 314 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | ||
23 | 330 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | ||
24 | 436 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | ||
25 | 458 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | ||
26 | 477 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | ||
27 | 508 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | ||
28 | 591 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | ||
29 | 608 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | ||
30 | 693 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | ||
31 | 696 | Pogosian Rudolf | 2000 | UPPLANDS-B | AN8500 | 25 m | ||
32 | 698 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 41, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 319 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 25 m | 1:00.82 | |
2 | 209 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:02.23 | |
3 | 208 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:02.62 | |
4 | 205 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:02.67 | |
5 | 228 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:02.80 | |
6 | 173 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:03.12 | |
7 | 267 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:04.04 | |
8 | 120 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 1:04.36 | |
9 | 525 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:04.76 | |
10 | 632 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | 1:05.39 | |
11 | 667 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:05.40 | |
12 | 142 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:06.05 | |
13 | 536 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:06.26 | |
14 | 490 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:06.93 | |
15 | 581 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:07.01 | |
16 | 779 | Tolkacheva Maria | 1998 | TYRESÖ SS | 25 m | 1:07.26 | ||
17 | 429 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:07.38 | |
18 | 349 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:07.42 | |
19 | 786 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 1:07.44 | ||
20 | 198 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:07.47 | |
21 | 238 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:07.56 | |
22 | 452 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:07.56 | |
23 | 692 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 1:07.73 | |
24 | 360 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:07.77 | |
25 | 219 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:07.79 | |
26 | 510 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:07.93 | |
27 | 481 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:08.00 | |
28 | 455 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 1:08.16 | |
29 | 535 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:08.27 | |
30 | 245 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:08.33 | |
31 | 318 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:08.56 | |
32 | 226 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:08.75 | |
33 | 449 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:08.83 | |
34 | 724 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:09.04 | ||
35 | 682 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:09.19 | |
36 | 302 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | 1:09.26 | |
37 | 457 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:09.68 | |
38 | 423 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 1:09.79 | |
39 | 448 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:09.82 | |
40 | 538 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:09.83 | |
41 | 731 | Nummelin Ronja | 1998 | IFÅ | 25 m | 1:09.95 | ||
42 | 578 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:10.19 | |
43 | 651 | Hultberg Pernilla | 1999 | TYRESÖ SS | AU8499 | 25 m | 1:10.29 | |
44 | 312 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:10.56 | |
45 | 641 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:10.64 | |
46 | 211 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:10.80 | |
47 | 645 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:10.87 | |
48 | 668 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:11.03 | |
49 | 407 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:11.15 | |
50 | 73 | Jansson Diana | 1998 | GUSTAVSBER | BC3698 | 25 m | 1:11.35 | |
51 | 99 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | 1:11.60 | |
52 | 197 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 1:11.62 | |
53 | 664 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:12.22 | |
54 | 280 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:12.35 | |
55 | 347 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:12.65 | |
56 | 3 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 1:12.71 | |
57 | 551 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:12.94 | |
58 | 296 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:13.07 | |
59 | 438 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:13.29 | |
60 | 116 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 1:13.56 | |
61 | 472 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:13.67 | |
62 | 47 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:13.72 | |
63 | 215 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:13.88 | |
64 | 194 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:14.04 | |
65 | 582 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 1:14.19 | |
66 | 598 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:14.34 | |
67 | 613 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:14.50 | |
68 | 577 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:14.53 | |
69 | 332 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:14.57 | |
70 | 64 | Dahlberg Nathalie | 1998 | GUSTAVSBER | AH2498 | 25 m | 1:14.83 | |
71 | 607 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 1:15.23 | |
72 | 459 | Hagman Carolina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV0498 | 25 m | 1:15.24 | |
73 | 175 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 1:15.45 | |
74 | 179 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | 1:15.48 | |
75 | 663 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:15.56 | |
76 | 431 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:15.65 | |
77 | 148 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:15.70 | |
78 | 575 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:15.70 | |
79 | 619 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:15.79 | |
80 | 648 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 1:15.96 | |
81 | 484 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:16.89 | |
82 | 553 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:16.94 | |
83 | 579 | Lundgren Emily | 1999 | TÄBY SIM | BI3499 | 25 m | 1:17.09 | |
84 | 471 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 1:17.13 | |
85 | 559 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 1:17.20 | |
86 | 443 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 1:17.33 | |
87 | 258 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | 1:17.73 | |
88 | 177 | Taylor Victoria | 1999 | POLISEN | BK1499 | 25 m | 1:17.90 | |
89 | 76 | Persson Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | BC7698 | 25 m | 1:18.21 | |
90 | 98 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:18.45 | |
91 | 461 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:18.53 | |
92 | 439 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 50 m | 1:18.76 | |
93 | 496 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:18.76 | |
94 | 469 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:19.15 | |
95 | 161 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 25 m | 1:19.28 | |
96 | 83 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 1:19.33 | |
97 | 316 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:19.38 | |
98 | 533 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:19.65 | |
99 | 523 | Edlund Erica | 1998 | SS04 | BL0698 | 50 m | 1:19.86 | |
100 | 172 | Petersén Olivia Högstedt | 1999 | POLISEN | BN5499 | 50 m | 1:20.40 | |
101 | 271 | Holmberg Amanda | 1998 | SKURU IK | AR5498 | 25 m | 1:20.67 | |
102 | 605 | Öberg Rebecka | 1999 | TÄBY SIM | BE6899 | 25 m | 1:20.73 | |
103 | 7 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 1:20.81 | |
104 | 69 | Holguin Elisa | 1999 | GUSTAVSBER | BD0499 | 25 m | 1:21.10 | |
105 | 795 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 1:21.22 | |
106 | 531 | Holst Felicia | 1998 | SS04 | BH8498 | 25 m | 1:21.53 | |
107 | 75 | Lindberg Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | AC2698 | 25 m | 1:21.60 | |
108 | 6 | Sjödin Sol | 1999 | ÅKERSBERGA | BD2499 | 25 m | 1:22.46 | |
109 | 192 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 25 m | 1:22.47 | |
110 | 196 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 1:22.84 | |
111 | 557 | Domehri Mona | 1999 | TÄBY SIM | BE3899 | 25 m | 1:23.82 | |
112 | 606 | Östlund Rebecca | 1999 | TÄBY SIM | BM5699 | 25 m | 1:24.56 | |
113 | 382 | Eyob Adriana | 1999 | SÖDERTÖRN | BG1699 | 25 m | 1:24.66 | |
114 | 91 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 1:25.31 | |
115 | 672 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | 1:25.47 | |
116 | 373 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:25.70 | |
117 | 597 | Taberman Ebba | 1998 | TÄBY SIM | BL6698 | 50 m | 1:26.11 | |
118 | 444 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:26.37 | |
119 | 507 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | 1:27.77 | |
120 | 491 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 1:29.09 | |
121 | 1 | Gustafsson Saga | 1999 | ÅKERSBERGA | BH8899 | 25 m | 1:31.37 | |
122 | 114 | Alm Mathilda | 1999 | ÖSMO SS | AY4699 | 25 m | 1:33.63 | |
123 | 395 | Liljegren Tyra | 1999 | SÖDERTÖRN | BG7699 | 25 m | 1:36.02 | |
124 | 13 | Bergelv Emma | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BF3499 | 25 m | 1:39.24 | |
125 | 418 | Söderberg Erika | 1999 | SÖDERTÖRN | BM6899 | 25 m | 1:42.91 | |
126 | 11 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 1:43.38 | |
127 | 420 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 25 m | 1:54.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 42, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 669 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 57.37 | |
2 | 476 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 58.35 | |
3 | 501 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 58.39 | |
4 | 286 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 59.01 | |
5 | 202 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 59.42 | |
6 | 150 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:00.21 | |
7 | 364 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:01.30 | |
8 | 530 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:01.31 | |
9 | 56 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:01.43 | |
10 | 611 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:01.93 | |
11 | 421 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:02.63 | |
12 | 169 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:03.24 | |
13 | 376 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:03.27 | |
14 | 191 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:03.32 | |
15 | 644 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:03.42 | |
16 | 261 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:03.48 | |
17 | 180 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:03.60 | |
18 | 223 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:03.82 | |
19 | 214 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:03.93 | |
20 | 352 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:04.03 | |
21 | 328 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:04.91 | |
22 | 241 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:05.26 | |
23 | 691 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:05.40 | |
24 | 567 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 1:05.44 | |
25 | 151 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:05.51 | |
26 | 54 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:05.54 | |
27 | 727 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:05.71 | ||
28 | 276 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:06.14 | |
29 | 656 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:06.41 | |
30 | 97 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:07.17 | |
31 | 190 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 1:07.89 | |
32 | 475 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:07.89 | |
33 | 738 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | Neptuns SK | 25 m | 1:07.89 | ||
34 | 383 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:08.08 | |
35 | 243 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:08.33 | |
36 | 362 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:08.62 | |
37 | 33 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:08.68 | |
38 | 149 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 1:08.81 | |
39 | 589 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:08.82 | |
40 | 634 | Åberg Linus | 1998 | TUREBERG | AQ8798 | 25 m | 1:09.06 | |
41 | 253 | Bergström Didrik | 1998 | SKURU IK | AV5798 | 25 m | 1:09.11 | |
42 | 217 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:09.28 | |
43 | 603 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:09.29 | |
44 | 552 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 1:09.54 | |
45 | 181 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:09.63 | |
46 | 562 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:10.71 | |
47 | 188 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:10.88 | |
48 | 497 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:11.08 | |
49 | 282 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:11.27 | |
50 | 560 | Eriksson Oscar | 1998 | TÄBY SIM | AO3198 | 25 m | 1:11.57 | |
51 | 44 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:11.59 | |
52 | 85 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:11.79 | |
53 | 713 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:12.52 | |
54 | 357 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:12.60 | |
55 | 592 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 1:12.76 | |
56 | 585 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:12.86 | |
57 | 94 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 1:13.20 | |
58 | 566 | Holmerin Sebastian | 1998 | TÄBY SIM | AJ4998 | 25 m | 1:13.33 | |
59 | 488 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:13.34 | |
60 | 425 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 1:13.49 | |
61 | 516 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 1:13.64 | |
62 | 739 | Borislav Simic | 1998 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 1:14.28 | ||
63 | 726 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:14.82 | ||
64 | 495 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:14.92 | |
65 | 39 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:15.47 | |
66 | 670 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:15.72 | |
67 | 554 | Boman Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AT8199 | 25 m | 1:15.91 | |
68 | 681 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:15.97 | |
69 | 659 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:16.19 | |
70 | 293 | Nordegren Sixten | 1998 | SKURU IK | AS3998 | 25 m | 1:17.25 | |
71 | 361 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 1:17.68 | |
72 | 394 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:17.84 | |
73 | 662 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:18.35 | |
74 | 480 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:18.49 | |
75 | 9 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 1:18.51 | |
76 | 79 | Strandberg Hugo | 1999 | GUSTAVSBER | AK0999 | 25 m | 1:19.72 | |
77 | 344 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | 1:20.32 | |
78 | 422 | Warberg Erik | 1998 | SÖDERTÖRN | AU2398 | 25 m | 1:23.33 | |
79 | 684 | Wahlström Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AI0399 | 25 m | 1:23.97 | |
80 | 62 | Brutar Anton | 1999 | GUSTAVSBER | AS9199 | 25 m | 1:24.28 | |
81 | 401 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 25 m | 1:25.91 | |
82 | 255 | Bäcklund Anton | 1998 | SKURU IK | AT6598 | 25 m | 1:26.88 | |
83 | 45 | Määttä Arvid | 1998 | BOTK-RÖNN | AW0598 | 25 m | 1:27.23 | |
84 | 462 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:33.77 | |
85 | 135 | Rickhamn Filip | 1999 | ÖSMO SS | AB5999 | 50 m | 1:39.64 | |
86 | 130 | Melinder Arvid | 1999 | ÖSMO SS | AR4999 | 25 m | 1:39.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 43, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 353 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 58.29 | |
2 | 593 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 25 m | 1:00.27 | |
3 | 200 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:00.43 | |
4 | 485 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:01.52 | |
5 | 734 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:02.23 | ||
6 | 305 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:02.70 | |
7 | 512 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:02.97 | |
8 | 513 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:03.16 | |
9 | 279 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:03.34 | |
10 | 453 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:03.49 | |
11 | 61 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:03.53 | |
12 | 653 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 1:03.85 | |
13 | 193 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:04.35 | |
14 | 290 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:04.39 | |
15 | 301 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 1:04.51 | |
16 | 717 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:04.67 | |
17 | 145 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:05.07 | |
18 | 315 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 1:05.19 | |
19 | 515 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 25 m | 1:05.30 | |
20 | 320 | Engsoo Viktoria | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ1696 | 25 m | 1:05.38 | |
21 | 792 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | 25 m | 1:05.65 | ||
22 | 269 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 1:05.81 | |
23 | 322 | Fredin Moa | 1996 | SÖDERTÄLJE | BQ2296 | 25 m | 1:06.06 | |
24 | 187 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 1:06.29 | |
25 | 503 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 1:06.39 | |
26 | 154 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:06.44 | |
27 | 621 | Nissar - Borg Nanna | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 25 m | 1:06.48 | |
28 | 661 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:06.55 | |
29 | 479 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:06.79 | |
30 | 339 | Kolmbäck Isa | 1996 | SÖDERTÄLJE | AJ1496 | 25 m | 1:06.83 | |
31 | 58 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:06.84 | |
32 | 155 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:07.91 | |
33 | 430 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:08.59 | |
34 | 500 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:08.75 | |
35 | 654 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:08.93 | |
36 | 31 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:09.00 | |
37 | 534 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 1:09.33 | |
38 | 556 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:09.64 | |
39 | 351 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 1:09.89 | |
40 | 427 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:10.49 | |
41 | 735 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:10.73 | ||
42 | 624 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 50 m | 1:11.08 | |
43 | 36 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:11.10 | |
44 | 34 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 1:11.11 | |
45 | 277 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:11.28 | |
46 | 588 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 1:11.84 | |
47 | 707 | Niklasson Vendla | 1997 | WISBY SS | BM1297 | 25 m | 1:12.03 | |
48 | 673 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:12.06 | |
49 | 733 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:12.90 | ||
50 | 324 | Goike Mathilda | 1997 | SÖDERTÄLJE | BI6697 | 25 m | 1:12.94 | |
51 | 159 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:12.97 | |
52 | 110 | Almqvist Stefanie | 1997 | LIDINGÖ SK | BE4497 | 25 m | 1:12.98 | |
53 | 65 | Elväng Sophie | 1997 | GUSTAVSBER | BL8897 | 25 m | 1:13.32 | |
54 | 388 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 1:13.33 | |
55 | 327 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 25 m | 1:13.75 | |
56 | 171 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:14.04 | |
57 | 725 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 25 m | 1:14.97 | ||
58 | 658 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:15.14 | |
59 | 189 | Engström Boij Martha | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 25 m | 1:15.50 | |
60 | 519 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:17.67 | |
61 | 78 | Shiva Mantra | 1997 | GUSTAVSBER | BR4297 | 25 m | 1:18.60 | |
62 | 335 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 25 m | 1:18.64 | |
63 | 522 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 1:18.71 | |
64 | 520 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:18.74 | |
65 | 77 | Puurtinen Louise | 1997 | GUSTAVSBER | BM2497 | 25 m | 1:19.47 | |
66 | 529 | Helleberg Elina | 1996 | SS04 | BT6696 | 25 m | 1:23.60 | |
67 | 736 | von Frenckell Fanny | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:25.41 | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 44, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Papantoniou Michail | 1997 | SK NEPTUN | AX7397 | 25 m | 54.79 | |
2 | 483 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 55.15 | |
3 | 450 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 56.21 | |
4 | 165 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 56.79 | |
5 | 216 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 57.90 | |
6 | 232 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 57.98 | |
7 | 415 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 58.01 | |
8 | 204 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 58.37 | |
9 | 308 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 25 m | 58.43 | |
10 | 52 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 58.60 | |
11 | 270 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 58.63 | |
12 | 275 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 58.67 | |
13 | 59 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 59.27 | |
14 | 671 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 25 m | 59.35 | |
15 | 447 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 59.44 | |
16 | 712 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 59.45 | |
17 | 342 | Lind Alexander | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI0397 | 25 m | 59.67 | |
18 | 714 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 59.88 | |
19 | 451 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:00.05 | |
20 | 278 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:00.09 | |
21 | 499 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:00.73 | |
22 | 67 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 25 m | 1:01.03 | |
23 | 147 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:01.28 | |
24 | 341 | Kureljusic Stefan | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI9197 | 25 m | 1:01.46 | |
25 | 514 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:01.66 | |
26 | 176 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:02.14 | |
27 | 470 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:02.41 | |
28 | 385 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:02.84 | |
29 | 789 | Amnelius Eric | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:03.24 | ||
30 | 637 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 1:03.63 | |
31 | 393 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:03.73 | |
32 | 463 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:03.75 | |
33 | 152 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:03.84 | |
34 | 329 | Hasbany Anton | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5196 | 25 m | 1:05.05 | |
35 | 199 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:05.23 | |
36 | 652 | Husberg Jacob | 1996 | TYRESÖ SS | AK2196 | 25 m | 1:05.27 | |
37 | 704 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:05.33 | |
38 | 70 | Holguin Felipe | 1997 | GUSTAVSBER | AU9797 | 25 m | 1:05.53 | |
39 | 732 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 25 m | 1:05.90 | ||
40 | 790 | Amnelius Gustaf | 1996 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:05.96 | ||
41 | 377 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 50 m | 1:06.95 | |
42 | 574 | Karlsson Jerker | 1997 | TÄBY SIM | AK8397 | 25 m | 1:07.54 | |
43 | 576 | Larsson Nils | 1996 | TÄBY SIM | AR7596 | 25 m | 1:08.20 | |
44 | 680 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:08.20 | |
45 | 239 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:08.53 | |
46 | 403 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 1:08.96 | |
47 | 40 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:12.15 | |
48 | 48 | Rydahl Mattias | 1997 | BOTK-RÖNN | AW8997 | 25 m | 1:14.46 | |
49 | 37 | Franck Alexander | 1997 | BOTK-RÖNN | AY6797 | 25 m | ||
50 | 124 | Johnsson Erik | 1997 | ÖSMO SS | AH5197 | 25 m | ||
51 | 435 | Berggren Robert | 1996 | SPÅRVÄGEN | AX7596 | 25 m | ||
52 | 487 | Matini Ibrahim | 1997 | SPÅRVÄGEN | AY4797 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 45, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 796 | Hammar Anna | 1968 | SALTSJÖB | AA2668 | 25 m | 59.37 | |
2 | 570 | Johansson Mathilda | 1991 | TÄBY SIM | CB2491 | 25 m | 59.41 | |
3 | 42 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:00.66 | |
4 | 791 | Güneri Petra | 1989 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:01.36 | ||
5 | 162 | Ingelstam Freja | 1994 | POLISEN | BZ0894 | 25 m | 1:01.43 | |
6 | 251 | Wetterborg Johanna | 1992 | SKK | BC0892 | 25 m | 1:01.95 | |
7 | 498 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 1:01.95 | |
8 | 222 | Finati Sara | 1992 | SKK | BR3892 | 25 m | 1:01.98 | |
9 | 53 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:02.20 | |
10 | 240 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:02.29 | |
11 | 140 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 1:02.31 | |
12 | 307 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 25 m | 1:03.04 | |
13 | 235 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:03.07 | |
14 | 133 | Persson Yvonne | 1988 | ÖSMO SS | AM6288 | 25 m | 1:03.35 | |
15 | 233 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 1:04.09 | |
16 | 304 | von Sydow Hanna | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 1:04.63 | |
17 | 143 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:04.89 | |
18 | 160 | Heldring Lovisa | 1995 | POLISEN | BL3695 | 25 m | 1:05.62 | |
19 | 708 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:06.44 | |
20 | 333 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 1:06.48 | |
21 | 102 | Haverinen Susanna | 1994 | KANAANS SS | BP6894 | 25 m | 1:06.51 | |
22 | 625 | Rylander Helena | 1993 | TUREBERG | AY3893 | 25 m | 1:06.87 | |
23 | 323 | Fridman Linnea | 1995 | SÖDERTÄLJE | BH6895 | 25 m | 1:07.24 | |
24 | 158 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 1:08.54 | |
25 | 340 | Kosevic Selma | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT4695 | 25 m | 1:08.64 | |
26 | 231 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 50 m | 1:09.13 | |
27 | 101 | Gyrling Emelie | 1994 | KANAANS SS | BP7894 | 25 m | 1:10.86 | |
28 | 728 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:10.94 | ||
29 | 137 | Söderqvist Ulrica | 1994 | ÖSMO SS | AI1694 | 50 m | 1:11.72 | |
30 | 729 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:11.80 | ||
31 | 710 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:11.89 | |
32 | 32 | Bengtsson Beatrice | 1994 | BOTK-RÖNN | BX2494 | 25 m | 1:19.44 | |
33 | 112 | Farrokhi Stefanie | 1995 | LIDINGÖ SK | BT3695 | 25 m | 1:21.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 46, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 815 | Borin Niklas | 1989 | TUREBERG | AD5189 | 25 m | 52.01 | |
2 | 616 | Karlsson Tobias | 1991 | TUREBERG | AD5991 | 25 m | 53.36 | |
3 | 41 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 53.41 | |
4 | 428 | Adel Ali Ali | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 25 m | 53.82 | |
5 | 174 | Q Hammarlind Joakim | 1993 | POLISEN | AM7593 | 50 m | 54.14 | |
6 | 244 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 54.19 | |
7 | 599 | Tolj Christoffer | 1991 | TÄBY SIM | AQ7391 | 25 m | 54.20 | |
8 | 55 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 54.45 | |
9 | 105 | Melin Matti | 1991 | KANAANS SS | AI0591 | 25 m | 54.87 | |
10 | 337 | Karlsson Christian | 1993 | SÖDERTÄLJE | AK0593 | 25 m | 55.12 | |
11 | 224 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 55.15 | |
12 | 103 | Häggström Felix | 1992 | KANAANS SS | AW5992 | 25 m | 55.36 | |
13 | 783 | Portocarrero Enrique | 1993 | POLISEN | 25 m | 55.38 | ||
14 | 325 | Gradin André | 1994 | SÖDERTÄLJE | AN1194 | 25 m | 55.67 | |
15 | 106 | Persson Arvid | 1990 | KANAANS SS | AI5990 | 25 m | 56.10 | |
16 | 317 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SÖDERTÄLJE | AL2394 | 25 m | 56.69 | |
17 | 709 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 56.69 | |
18 | 788 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | 25 m | 56.78 | ||
19 | 260 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 25 m | 56.92 | |
20 | 701 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 57.09 | |
21 | 646 | Eliasson Carl | 1995 | TYRESÖ SS | AY5195 | 25 m | 57.31 | |
22 | 584 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 57.44 | |
23 | 299 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 57.76 | |
24 | 816 | Martinez Bryan | 1991 | TYRESÖ SS | AZ3391 | 25 m | 57.94 | |
25 | 274 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 58.10 | |
26 | 493 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 58.11 | |
27 | 109 | Wrang Daniel | 1992 | KANAANS SS | BC6392 | 25 m | 58.16 | |
28 | 38 | Gummeson Patrik | 1988 | BOTK-RÖNN | AF2388 | 25 m | 58.85 | |
29 | 416 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 59.15 | |
30 | 730 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 25 m | 59.34 | ||
31 | 242 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 59.54 | |
32 | 107 | Rosenkvist Daniel | 1987 | KANAANS SS | AM6787 | 25 m | 59.55 | |
33 | 46 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 59.73 | |
34 | 338 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 59.78 | |
35 | 601 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 1:00.41 | |
36 | 363 | Villman Viktor | 1995 | SÖDERTÄLJE | AR8795 | 25 m | 1:00.65 | |
37 | 612 | Forsberg Emil | 1995 | TUREBERG | AR0595 | 25 m | 1:00.65 | |
38 | 346 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 1:01.13 | |
39 | 51 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 1:01.83 | |
40 | 273 | Hägg Tomas | 1964 | SKURU IK | AA4764 | 25 m | 1:02.67 | |
41 | 108 | Wrang Andreas | 1994 | KANAANS SS | BA2794 | 50 m | 1:03.62 | |
42 | 793 | Östberg Daniel | 1986 | POLISEN | 25 m | 1:04.17 | ||
43 | 367 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:04.91 | |
44 | 131 | Mirkhan Somar | 1995 | ÖSMO SS | BC9395 | 50 m | 1:07.19 | |
45 | 49 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:07.47 | |
46 | 35 | Danmo Emil | 1992 | BOTK-RÖNN | BC7592 | 25 m | 1:12.35 | |
47 | 650 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | 1:14.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 47, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 34.47 | |
2 | 303 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 36.20 | |
3 | 266 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKURU IK | AB5203 | 25 m | 36.27 | |
4 | 814 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 36.77 | |
5 | 210 | Eriksson Maja | 2002 | SK STRÄNGN | AM6602 | 25 m | 37.52 | |
6 | 409 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 37.97 | |
7 | 220 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 38.74 | |
8 | 573 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 38.84 | |
9 | 817 | Bäckström Saga | 2002 | SK STRÄNGN | AD9202 | 25 m | 39.19 | |
10 | 468 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 40.00 | |
11 | 753 | Balczar Tindra | 2002 | POLISEN | 25 m | 40.31 | ||
12 | 126 | Josefsson Hanna | 2002 | ÖSMO SS | AJ1602 | 25 m | 40.55 | |
13 | 763 | Kylberg Paola | 2002 | POLISEN | 25 m | 40.67 | ||
14 | 678 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 41.72 | |
15 | 800 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 50 m | 42.19 | |
16 | 405 | Osterman Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8802 | 25 m | 42.20 | |
17 | 157 | Grill Julia | 2002 | POLISEN | AL4602 | 25 m | 42.53 | |
18 | 803 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 42.54 | |
19 | 184 | Yumi Buchli Leticia | 2002 | POLISEN | AY4202 | 25 m | 42.63 | |
20 | 700 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 43.03 | |
21 | 762 | Karlbom Zelma | 2002 | POLISEN | AR1802 | 25 m | 43.04 | |
22 | 806 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 43.13 | |
23 | 623 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | 43.50 | |
24 | 812 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 43.64 | |
25 | 464 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 43.72 | |
26 | 765 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | 25 m | 44.26 | ||
27 | 808 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | 45.27 | |
28 | 801 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 45.60 | |
29 | 811 | Wadsten Ellen | 2002 | SÖDERTÄLJE | AE3402 | 25 m | 45.76 | |
30 | 804 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | 46.56 | |
31 | 424 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 47.22 | |
32 | 630 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 47.22 | |
33 | 776 | Waldhauser Lovisa | 2002 | POLISEN | 25 m | 48.53 | ||
34 | 104 | Jianu Bianca | 2002 | KANAANS SS | AQ0402 | 25 m | 51.87 | |
35 | 813 | von Platten Anna | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4803 | 25 m | 52.77 | |
36 | 687 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 53.52 | |
37 | 96 | Björkman Julia | 2004 | HEMSE BK | AC9604 | 25 m | 59.18 | |
38 | 675 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | ||
39 | 683 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | ||
40 | 807 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 48, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 404 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 33.11 | |
2 | 229 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 33.23 | |
3 | 166 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 50 m | 35.54 | |
4 | 250 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 37.18 | |
5 | 183 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 37.60 | |
6 | 127 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 37.99 | |
7 | 627 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 38.36 | |
8 | 474 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 38.83 | |
9 | 182 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 50 m | 38.91 | |
10 | 697 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 50 m | 39.10 | |
11 | 212 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | 39.66 | |
12 | 254 | Bertilsson Palm Anton | 2002 | SKURU IK | AG4102 | 25 m | 39.89 | |
13 | 805 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 25 m | 40.03 | |
14 | 289 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 40.51 | |
15 | 802 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 42.40 | |
16 | 768 | Mehran Roman | 2002 | POLISEN | 25 m | 42.93 | ||
17 | 809 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 43.09 | |
18 | 775 | Trägårdh Victor | 2003 | POLISEN | 25 m | 43.27 | ||
19 | 284 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 43.55 | |
20 | 467 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 44.46 | |
21 | 655 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 46.29 | |
22 | 288 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | 46.33 | |
23 | 773 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | 25 m | 47.26 | ||
24 | 810 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 47.33 | |
25 | 759 | Fisshasen Henos | 2002 | POLISEN | 25 m | 47.87 | ||
26 | 799 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 48.69 | |
27 | 389 | Hedin Felix | 2002 | SÖDERTÖRN | AI7502 | 25 m | 48.83 | |
28 | 636 | Abeyratne Nevan | 2002 | TYRESÖ SS | AI6702 | 25 m | 53.03 | |
29 | 635 | Abeyratne Jerren | 2004 | TYRESÖ SS | AB9304 | 25 m | 58.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 49, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 527 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:02.87 | |
2 | 257 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:06.35 | |
3 | 125 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 1:06.64 | |
4 | 207 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:07.13 | |
5 | 292 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:07.81 | |
6 | 334 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:08.18 | |
7 | 236 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:08.90 | |
8 | 203 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:09.30 | |
9 | 596 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:09.49 | |
10 | 375 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:10.12 | |
11 | 526 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:10.81 | |
12 | 561 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:11.59 | |
13 | 186 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:12.33 | |
14 | 306 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:12.45 | |
15 | 628 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:12.86 | |
16 | 702 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:13.70 | |
17 | 410 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 1:13.78 | |
18 | 195 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 1:13.85 | |
19 | 610 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:14.32 | |
20 | 356 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 1:14.87 | |
21 | 414 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:15.05 | |
22 | 247 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:15.26 | |
23 | 138 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:15.41 | |
24 | 629 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 1:15.44 | |
25 | 368 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:15.83 | |
26 | 259 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:16.29 | |
27 | 699 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:16.38 | |
28 | 4 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:16.49 | |
29 | 618 | Kolokythas Sofia | 2000 | TUREBERG | AC1600 | 25 m | 1:16.85 | |
30 | 358 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:16.96 | |
31 | 445 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:17.36 | |
32 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:17.41 | |
33 | 136 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 50 m | 1:17.71 | |
34 | 2 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 1:17.77 | |
35 | 256 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 1:17.82 | |
36 | 295 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:18.95 | |
37 | 517 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:19.09 | |
38 | 139 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 1:19.20 | |
39 | 18 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 50 m | 1:20.06 | |
40 | 10 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 1:20.51 | |
41 | 587 | Ohlin Moa | 2001 | TÄBY SIM | AC1801 | 25 m | 1:21.48 | |
42 | 434 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:21.64 | |
43 | 761 | Jonsson Sandra | 2000 | POLISEN | 25 m | 1:21.66 | ||
44 | 246 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:21.89 | |
45 | 602 | Willberg Karolina | 2000 | TÄBY SIM | AH6800 | 25 m | 1:22.07 | |
46 | 446 | Erfelt Paulina | 2000 | SPÅRVÄGEN | BE8200 | 25 m | 1:22.37 | |
47 | 785 | Reichuber Emma | 2000 | SKURU IK | 25 m | 1:22.83 | ||
48 | 72 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | GUSTAVSBER | AU3600 | 25 m | 1:22.95 | |
49 | 465 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 1:23.51 | |
50 | 310 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:23.52 | |
51 | 248 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:23.75 | |
52 | 494 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:23.86 | |
53 | 506 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:24.07 | |
54 | 441 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:24.37 | |
55 | 221 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:24.71 | |
56 | 234 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:24.91 | |
57 | 454 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:24.96 | |
58 | 706 | Myhrbäck Lina | 2000 | WISBY SS | AU7800 | 25 m | 1:24.97 | |
59 | 568 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:25.19 | |
60 | 819 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | 1:25.24 | |
61 | 640 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:25.56 | |
62 | 633 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 1:25.87 | |
63 | 586 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:25.96 | |
64 | 564 | Hambreus My | 2001 | TÄBY SIM | AC9601 | 25 m | 1:26.66 | |
65 | 419 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | 1:26.72 | |
66 | 690 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:26.91 | |
67 | 580 | Melldén Linn | 2001 | TÄBY SIM | AV5401 | 25 m | 1:27.85 | |
68 | 689 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 25 m | 1:29.04 | |
69 | 460 | Hagman Fredrika | 2000 | SPÅRVÄGEN | BH3400 | 25 m | 1:29.56 | |
70 | 694 | Laine Jennifer | 2001 | UPPLANDS-B | AT2601 | 25 m | 1:29.99 | |
71 | 752 | Arnqvist Therese | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:30.16 | ||
72 | 432 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 25 m | 1:30.26 | |
73 | 617 | Kellokoski Sharon | 2001 | TUREBERG | AV0601 | 25 m | 1:30.40 | |
74 | 263 | Fors Moa | 2001 | SKURU IK | AO8601 | 25 m | 1:30.80 | |
75 | 764 | Lindén Alexandra | 2001 | POLISEN | BG4801 | 25 m | 1:31.16 | |
76 | 686 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 1:31.63 | |
77 | 156 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 25 m | 1:32.11 | |
78 | 758 | Estifanos Sidony | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:32.19 | ||
79 | 695 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:32.59 | |
80 | 343 | Lindby Alva | 2001 | SÖDERTÄLJE | AS0601 | 25 m | 1:33.05 | |
81 | 437 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:33.46 | |
82 | 757 | Eriksson Sofia | 2001 | POLISEN | 25 m | 1:33.50 | ||
83 | 767 | Mehari Sarron | 2001 | POLISEN | AQ2201 | 25 m | 1:33.51 | |
84 | 185 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | AX9400 | 25 m | 1:33.57 | |
85 | 473 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 1:33.65 | |
86 | 90 | Sandberg Malin | 2001 | HELLAS SK | BB4401 | 50 m | 1:34.53 | |
87 | 29 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 50 m | 1:34.56 | |
88 | 272 | Holmén Ella | 2000 | SKURU IK | BE8400 | 25 m | 1:36.53 | |
89 | 115 | Angantyr Jippa | 2001 | ÖSMO SS | AN5201 | 25 m | 1:37.78 | |
90 | 482 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:39.89 | |
91 | 12 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | 1:40.68 | |
92 | 417 | Strand Malin | 2001 | SÖDERTÖRN | BE2601 | 25 m | 1:43.02 | |
93 | 345 | Ljung Moa | 2001 | SÖDERTÄLJE | AG2201 | 25 m | 1:46.53 | |
94 | 89 | Rosengart Rebecka | 2001 | HELLAS SK | AJ2601 | 25 m | 1:52.64 | |
95 | 391 | Höglund Alva | 2000 | SÖDERTÖRN | BG1200 | 25 m | 1:54.35 | |
96 | 281 | Knuutinen Ella | 2000 | SKURU IK | BA3600 | 25 m | 2:08.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |
Gren 50, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 400 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:03.64 | |
2 | 355 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:04.67 | |
3 | 705 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:05.67 | |
4 | 550 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:05.73 | |
5 | 778 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | 25 m | 1:07.72 | ||
6 | 265 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:09.96 | |
7 | 249 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:11.60 | |
8 | 225 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:12.79 | |
9 | 458 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:13.26 | |
10 | 163 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 1:13.68 | |
11 | 132 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 1:13.77 | |
12 | 711 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:15.02 | |
13 | 43 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:15.07 | |
14 | 144 | Buchli Kenzo | 2000 | POLISEN | AL0700 | 25 m | 1:15.38 | |
15 | 433 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:15.68 | |
16 | 608 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:15.89 | |
17 | 321 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 1:15.98 | |
18 | 565 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 1:16.14 | |
19 | 456 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:17.32 | |
20 | 336 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 1:17.66 | |
21 | 141 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 1:17.93 | |
22 | 737 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 25 m | 1:18.00 | ||
23 | 5 | Rynge Lukas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD0100 | 25 m | 1:19.15 | |
24 | 309 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 1:19.70 | |
25 | 436 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:19.79 | |
26 | 583 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:20.18 | |
27 | 631 | Westberg Lucas | 2001 | TUREBERG | AA9501 | 25 m | 1:20.18 | |
28 | 698 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 1:20.18 | |
29 | 555 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:20.24 | |
30 | 677 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:20.37 | |
31 | 508 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:20.71 | |
32 | 716 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:21.16 | |
33 | 146 | Dimitriou Alexander | 2000 | POLISEN | AQ6900 | 25 m | 1:21.20 | |
34 | 477 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 1:21.26 | |
35 | 27 | Stålmarck David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AI4701 | 25 m | 1:21.60 | |
36 | 68 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | 1:21.94 | |
37 | 170 | Nurm Oskar | 2000 | POLISEN | AO0500 | 25 m | 1:22.20 | |
38 | 122 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 1:22.66 | |
39 | 591 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:22.84 | |
40 | 230 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 1:25.00 | |
41 | 330 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 1:25.13 | |
42 | 693 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 1:26.21 | |
43 | 8 | Xia Kevin | 2000 | ÅKERSBERGA | AL3300 | 25 m | 1:26.43 | |
44 | 486 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:26.68 | |
45 | 818 | Gusev Alexander | 2001 | POLISEN | AI6501 | 25 m | 1:27.37 | |
46 | 118 | Broman Anton | 2001 | ÖSMO SS | AF4501 | 50 m | 1:28.68 | |
47 | 696 | Pogosian Rudolf | 2000 | UPPLANDS-B | AN8500 | 25 m | 1:28.80 | |
48 | 326 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 1:29.09 | |
49 | 511 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 50 m | 1:29.87 | |
50 | 359 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 25 m | 1:31.40 | |
51 | 153 | Gauffin Angus | 2000 | POLISEN | AN3900 | 50 m | 1:31.78 | |
52 | 23 | Kingsepp Viktor | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AQ2100 | 25 m | 1:33.22 | |
53 | 297 | Schmidt Adam | 2000 | SKURU IK | AP9300 | 25 m | 1:34.32 | |
54 | 314 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:34.46 | |
55 | 440 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:34.92 | |
56 | 16 | Blom Martin | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AN0500 | 25 m | 1:37.79 | |
57 | 93 | Thune Marcus | 2001 | HELLAS SK | AJ2101 | 25 m | 1:37.80 | |
58 | 311 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 25 m | 1:38.93 | |
59 | 348 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | 1:39.32 | |
60 | 168 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | AQ1901 | 25 m | 1:40.22 | |
61 | 227 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:41.00 | |
62 | 87 | Lodin Lukas | 2001 | HELLAS SK | AF7101 | 25 m | 1:42.53 | |
63 | 14 | Berggren Linus | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AK6101 | 25 m | 1:47.03 | |
64 | 50 | Cederbord William | 2001 | DJURÖ IF | AQ4301 | 25 m | ||
65 | 88 | Norsbo Leo | 2001 | HELLAS SK | AF6101 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 26 oktober 2012 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 13:06 |