Ohjelma Tampere Invitational Swimming
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
Tampere Invitational |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2012 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
21:16 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 marraskuu 2012 |
|
|
|
|
Laji 3, 100m Fly W,16,14,12 |
Alkuerät (11) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janita Lappi |
1997 |
97A979 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Lotta Rosenlöf |
1999 |
99A608 |
Koovee |
|
50m |
1:37.14 |
1:37.14 |
3 |
Milla Kortetjärvi |
2000 |
00A624 |
OU |
|
25m |
1:30.59 |
1:30.59 |
4 |
Reetta-Maija Perätalo |
2000 |
00A182 |
OU |
|
50m |
1:28.76 |
1:28.76 |
5 |
Fanny Pesonen |
2000 |
00A061 |
OU |
|
50m |
1:29.85 |
1:29.85 |
6 |
Emmi Kilpinen |
2000 |
00A532 |
UKK |
|
50m |
1:31.07 |
1:31.07 |
7 |
Greta Lenkovics |
2001 |
|
HUN |
|
25m |
1:41.06 |
1:41.06 |
8 |
Aino Jussila |
2000 |
00A485 |
Koovee |
|
50m |
1:46.12 |
1:46.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veera Siltanen |
1999 |
99A770 |
UKK |
|
50m |
1:26.89 |
1:26.89 |
2 |
Katariina Jyrälä |
2000 |
00A062 |
OU |
|
50m |
1:25.21 |
1:25.21 |
3 |
Elli Kivelä |
1998 |
98A993 |
PTU |
|
50m |
1:24.35 |
1:24.35 |
4 |
Anniina Potkonen |
1998 |
98A145 |
Koovee |
|
50m |
1:23.35 |
1:23.35 |
5 |
Mila Manner |
2001 |
01A167 |
NoPy |
|
50m |
1:23.49 |
1:23.49 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
SiWa |
|
25m |
1:25.29 |
1:25.29 |
8 |
Camilla Tyven |
2001 |
01A380 |
NoPy |
|
25m |
1:28.17 |
1:28.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Järvinen |
1996 |
96A086 |
TaTU |
|
25m |
1:22.45 |
1:22.45 |
2 |
Jenita Liimatta |
1998 |
98A119 |
TaTU |
|
50m |
1:22.32 |
1:22.32 |
3 |
Vilma Koskinen |
1998 |
98A166 |
TaUS |
|
50m |
1:21.34 |
1:21.34 |
4 |
Enni Määttä |
1999 |
99A335 |
Koovee |
|
25m |
1:21.10 |
1:21.10 |
5 |
Lotta Heikkinen |
1998 |
98A165 |
OU |
|
25m |
1:21.26 |
1:21.26 |
6 |
Tiina Soukka |
1996 |
96A746 |
TaTU |
|
50m |
1:21.44 |
1:21.44 |
7 |
Iina Aro |
1998 |
98A576 |
NoPy |
|
25m |
1:22.38 |
1:22.38 |
8 |
Rita Mäki-Puhtila |
1998 |
98A122 |
LaUS |
|
50m |
1:22.98 |
1:22.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Reetta Kantola |
1998 |
98A070 |
OU |
|
50m |
1:20.08 |
1:20.08 |
2 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
TaUS |
|
50m |
1:19.19 |
1:19.19 |
3 |
Lumikki Lehtilä |
1998 |
98A990 |
TaUS |
|
50m |
1:18.52 |
1:18.52 |
4 |
Minja Mielonen |
1997 |
97A477 |
TaUS |
|
50m |
1:18.39 |
1:18.39 |
5 |
Zsofia Polgar |
2000 |
|
HUN |
|
25m |
1:18.41 |
1:18.41 |
6 |
Tiiariikka Vihko |
1996 |
96A889 |
Cetus |
|
25m |
1:18.71 |
1:18.71 |
7 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
Koovee |
|
50m |
1:19.81 |
1:19.81 |
8 |
Ella Aalto |
2000 |
00A232 |
Cetus |
|
50m |
1:21.08 |
1:21.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roosa Hyypiä |
1997 |
97A104 |
Koovee |
|
50m |
1:18.06 |
1:18.06 |
2 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
TaUS |
|
50m |
1:17.29 |
1:17.29 |
3 |
Tessa Eronen |
1996 |
96A790 |
Cetus |
|
50m |
1:17.12 |
1:17.12 |
4 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
97A592 |
Cetus |
|
50m |
1:16.47 |
1:16.47 |
5 |
Aino Otava |
1999 |
99A484 |
Cetus |
|
50m |
1:16.68 |
1:16.68 |
6 |
Reetta Kanervo |
1999 |
99A565 |
OU |
|
50m |
1:17.15 |
1:17.15 |
7 |
Vivianne Lauslahti |
1997 |
97A593 |
SGR |
|
25m |
1:17.59 |
1:17.59 |
8 |
Krista Mettinen |
1997 |
97A830 |
Cetus |
|
25m |
1:18.29 |
1:18.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Enni Toiviainen |
1997 |
97A235 |
LaUS |
|
50m |
1:16.28 |
1:16.28 |
2 |
Alina Katajisto |
1998 |
98B083 |
SCN |
|
50m |
1:16.09 |
1:16.09 |
3 |
Noora Poutanen |
1999 |
99A051 |
TaTU |
|
50m |
1:15.54 |
1:15.54 |
4 |
Paula Orzac |
2000 |
|
ROU |
|
25m |
1:15.00 |
1:15.00 |
5 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
TaUS |
|
50m |
1:15.20 |
1:15.20 |
6 |
Maria Wimmer |
1997 |
97A306 |
OU |
|
50m |
1:15.84 |
1:15.84 |
7 |
Kata Korponay |
2000 |
|
ROU |
|
25m |
1:16.10 |
1:16.10 |
8 |
Ella Nieminen |
1998 |
98A128 |
Koovee |
|
25m |
1:16.46 |
1:16.46 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noemi Torocsik |
1994 |
|
HUN |
|
25m |
1:14.19 |
1:14.19 |
2 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
TaUS |
|
50m |
1:14.17 |
1:14.17 |
3 |
Iida Sihvonen |
1998 |
98A850 |
MiUS |
|
25m |
1:13.31 |
1:13.31 |
4 |
Emma Suomio |
1998 |
98B095 |
AUi |
|
50m |
1:12.65 |
1:12.65 |
5 |
Inka Aaltonen |
1999 |
99A228 |
Koovee |
|
25m |
1:13.16 |
1:13.16 |
6 |
Vilma Roman |
2000 |
00A592 |
AUi |
|
50m |
1:14.02 |
1:14.02 |
7 |
Emma Männikkö |
1998 |
98A372 |
TaUS |
|
50m |
1:14.18 |
1:14.18 |
8 |
Henna Syrjälä |
1999 |
99A280 |
PTU |
|
50m |
1:14.97 |
1:14.97 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Melek Ayarci |
1999 |
99A045 |
LaUS |
|
25m |
1:11.24 |
1:11.24 |
2 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
50m |
1:08.15 |
1:08.15 |
3 |
Sanna-Riikka Räihä |
1998 |
98A096 |
OU |
|
50m |
1:07.20 |
1:07.20 |
4 |
Flora Lavotha |
1995 |
|
HUN |
|
25m |
1:05.28 |
1:05.28 |
5 |
Sanni Väyrynen |
1996 |
96A680 |
Cetus |
|
25m |
1:06.19 |
1:06.19 |
6 |
Henni Huhtamo |
1997 |
97A636 |
TaUS |
|
25m |
1:07.85 |
1:07.85 |
7 |
Rosa Vainio |
1996 |
96A495 |
MiUS |
|
50m |
1:09.76 |
1:09.76 |
8 |
Erika Lahtinen |
1998 |
98A082 |
Koovee |
|
50m |
1:12.26 |
1:12.26 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Barbora Zapletalová |
1988 |
|
CZE |
|
25m |
1:10.87 |
1:10.87 |
2 |
Ella Kurttila |
1998 |
98A140 |
Cetus |
|
25m |
1:08.10 |
1:08.10 |
3 |
Anni Hirvelä |
1995 |
95A745 |
SGR |
|
50m |
1:07.02 |
1:07.02 |
4 |
Nea Rinne |
1995 |
95A833 |
Cetus |
|
50m |
1:04.68 |
1:04.68 |
5 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
25m |
1:06.11 |
1:06.11 |
6 |
Inka-Liisa Puttonen |
1995 |
95A469 |
MiUS |
|
50m |
1:07.59 |
1:07.59 |
7 |
Viivi Iivari |
1997 |
97A020 |
SCN |
|
50m |
1:09.74 |
1:09.74 |
8 |
Jasmin Ruohonen |
1998 |
98A167 |
TaUS |
|
50m |
1:12.08 |
1:12.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Erika Lappalainen |
1996 |
96A643 |
SWIM |
|
50m |
1:10.76 |
1:10.76 |
2 |
Linda-Marie Slotte |
1994 |
94A484 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.93 |
1:07.93 |
3 |
Amanda Suihkonen |
1995 |
95A544 |
Octopus |
|
50m |
1:06.83 |
1:06.83 |
4 |
Elisabet Hyppönen |
1996 |
96A156 |
Koovee |
|
50m |
1:04.16 |
1:04.16 |
5 |
Fanni Riiho |
1995 |
95A755 |
TEAM TRE |
|
25m |
1:05.52 |
1:05.52 |
6 |
Alena Mokicheva |
1996 |
96A011 |
LaUS |
|
25m |
1:07.37 |
1:07.37 |
7 |
Ida Tahvanainen |
1997 |
97A253 |
Koovee |
|
50m |
1:08.92 |
1:08.92 |
8 |
Julia Ylihannu |
1997 |
97A254 |
OU |
|
50m |
1:11.72 |
1:11.72 |
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
21:16 |
|