Program för Höstsimiaden 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Höstsimiaden 2012 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
23:52 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Medley Flickor 11oy |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Viktoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
13 |
2 |
Ebba Sandell |
2002 |
AT5402 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:08.69 |
127 |
3 |
Frida Ljudén |
2001 |
BE0401 |
SS MORA |
|
25m |
2:05.00 |
10 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:04.18 |
131 |
5 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
2:05.00 |
7 |
6 |
Lovisa Öberg |
2002 |
AS5602 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:05.03 |
48 |
7 |
Wilma Hedberg |
2002 |
AM8802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Siri Vikström-Ilbäcks |
2002 |
AT1202 |
HEDEMORA |
|
25m |
2:03.65 |
72 |
2 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:01.10 |
180 |
3 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:57.31 |
11 |
4 |
Karin Leijström |
2001 |
AG8701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:55.47 |
104 |
5 |
Ida Granberg |
2003 |
AF2603 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:57.29 |
26 |
6 |
Isa Brandt |
2002 |
AH3402 |
FALUN |
|
25m |
2:01.00 |
101 |
7 |
Diana Bjarme |
2003 |
AC9803 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:02.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:55.00 |
143 |
2 |
Clara Berg |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:51.91 |
116 |
3 |
Alice Serlander |
2002 |
AM8602 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:50.29 |
109 |
4 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:49.18 |
129 |
5 |
Maja Schneider |
2001 |
BE3601 |
SS MORA |
|
25m |
1:50.00 |
75 |
6 |
Lovisa Lauritsen |
2001 |
BL8801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:50.31 |
126 |
7 |
Emma Kral |
2001 |
BE9201 |
SS MORA |
|
25m |
1:52.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Alice Gustafsson |
2002 |
AC0802 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:48.70 |
162 |
2 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.23 |
123 |
3 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:46.44 |
157 |
4 |
Sofia Domeij |
2002 |
AN9602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.25 |
168 |
5 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:46.06 |
167 |
6 |
Wilma Karlsson |
2001 |
AO4401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.39 |
73 |
7 |
Nora Hägglund |
2001 |
AY7401 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:48.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Emelie Abela |
2001 |
AR7201 |
FALUN |
|
25m |
1:43.88 |
93 |
2 |
Hanna Deras |
2001 |
AY2201 |
LEKSAND |
|
25m |
1:42.88 |
17 |
3 |
Leyla Chabbani |
2001 |
BC2601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:41.89 |
183 |
4 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
BB3401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.53 |
71 |
5 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:40.59 |
16 |
6 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:42.18 |
92 |
7 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:43.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Elsa Arola |
2001 |
AS6801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:40.22 |
12 |
2 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:39.90 |
44 |
3 |
Emelie Bast |
2001 |
AQ9201 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:38.22 |
34 |
4 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:36.29 |
22 |
5 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:37.93 |
203 |
6 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:39.00 |
37 |
7 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:40.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:36.20 |
208 |
2 |
Martina Mähl |
2001 |
AO3401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.73 |
18 |
3 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:30.70 |
24 |
4 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:29.08 |
115 |
5 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:30.61 |
132 |
6 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
SS MORA |
|
25m |
1:31.07 |
155 |
7 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.83 |
106 |
2 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:26.74 |
144 |
3 |
Elsa Berg |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:25.38 |
53 |
4 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:25.09 |
45 |
5 |
Jennifer Borg |
2001 |
AF1801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:25.10 |
206 |
6 |
Mina Alpergin |
2001 |
AO2401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.58 |
103 |
7 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:27.25 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2013 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
23:52 |
|