Program för Höstsimiaden 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 50m Ryggsim Flickor 10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 144 | Berg Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 39.32 | |
2 | 155 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 44.09 | |
3 | 168 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 45.07 | |
4 | 34 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 45.61 | |
5 | 37 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 46.15 | |
6 | 48 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 46.60 | |
7 | 143 | Berg Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 47.33 | |
8 | 22 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 47.44 | |
9 | 182 | Öhlund Paulina | 2002 | UPSALA S | AQ3202 | 25 m | 47.80 | |
10 | 123 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 48.07 | |
11 | 71 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 48.46 | |
12 | 157 | Domeij Sofia | 2002 | UPSALA S | AN9602 | 25 m | 50.20 | |
13 | 16 | Bölja-Strandlund Nike | 2002 | FAGERSTA | AS6802 | 25 m | 50.42 | |
14 | 180 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 50.49 | |
15 | 109 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 50.97 | |
16 | 105 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AC0802 | 25 m | 51.84 | |
17 | 55 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 51.94 | |
18 | 116 | Serlander Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AM8602 | 25 m | 51.99 | |
19 | 10 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 52.27 | |
20 | 95 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 52.50 | |
21 | 72 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 53.04 | |
22 | 104 | Granberg Ida | 2003 | LUDVIKA SS | AF2603 | 25 m | 54.13 | |
23 | 90 | Helgesson Nanny | 2003 | HEDEMORA | AF6603 | 25 m | 54.74 | |
24 | 205 | Holmqvist Jennie | 2002 | SANDVIKEN | AY8402 | 25 m | 55.00 | |
25 | 26 | Brandt Isa | 2002 | FALUN | AH3402 | 25 m | 55.20 | |
26 | 7 | Öberg Lovisa | 2002 | BOLLNÄS SS | AS5602 | 25 m | 55.26 | |
27 | 192 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 55.51 | |
28 | 59 | Åhström Adine | 2003 | GÄVLE SS | AK4203 | 25 m | 57.00 | |
29 | 91 | Vikström-Ilbäcks Siri | 2002 | HEDEMORA | AT1202 | 25 m | 57.61 | |
30 | 140 | Eidhagen Maria | 2002 | SANDVIKEN | BC6802 | 25 m | 58.00 | |
31 | 51 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 58.41 | |
32 | 101 | Bjarme Diana | 2003 | LUDVIKA SS | AC9803 | 25 m | 58.45 | |
33 | 201 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 59.00 | |
34 | 114 | Rosin Linnea | 2003 | LUDVIKA SS | AG9603 | 25 m | 59.49 | |
35 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | 59.77 | |
36 | 108 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 25 m | 1:00.00 | |
37 | 117 | Spjut Maria | 2002 | LUDVIKA SS | AI3202 | 25 m | 1:00.01 | |
38 | 190 | Dufva Sandberg Hilma | 2004 | RÄTTVIK | 25 m | 1:00.11 | ||
39 | 131 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:00.48 | |
40 | 193 | Pedersen Ella | 2004 | RÄTTVIK | 25 m | 1:02.73 | ||
41 | 154 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:02.96 | |
42 | 145 | Berglund Stella | 2002 | SÖDERHAMN | BC3802 | 25 m | 1:04.01 | |
43 | 191 | Gavatin Nike | 2004 | RÄTTVIK | 25 m | 1:07.51 | ||
44 | 78 | Philipsson Anna | 2003 | HARNÄS SKU | AQ2803 | 25 m | 1:07.55 | |
45 | 87 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:08.11 | |
46 | 147 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:16.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 25 november 2012 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 00:54 |