Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:53.09 | |
2 | 336 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:57.07 | |
3 | 279 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:57.23 | |
4 | 256 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:57.83 | |
5 | 284 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:59.19 | |
6 | 281 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 3:04.36 | |
7 | 347 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 3:07.33 | |
8 | 290 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 3:07.49 | |
9 | 147 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 3:10.31 | |
10 | 322 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 3:13.11 | |
11 | 7 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 3:13.88 | |
12 | 117 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 3:17.23 | |
13 | 225 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 3:18.23 | |
14 | 142 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 3:21.67 | |
15 | 132 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 3:22.52 | |
16 | 344 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 3:24.50 | |
17 | 139 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 3:24.59 | |
18 | 366 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 3:27.08 | |
19 | 128 | Kaiser Oliver | 2000 | ALLERØD | 0079AD | 25 m | 3:28.54 | |
20 | 175 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 3:31.79 | |
21 | 337 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 25 m | 3:33.21 | |
22 | 353 | Gjerløff Rasmus | 2001 | JYLLINGE | 0121AA | 25 m | 3:35.26 | |
23 | 257 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 3:35.56 | |
24 | 191 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 3:36.71 | |
25 | 190 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 3:36.94 | |
26 | 236 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 3:43.29 | |
27 | 254 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:45.96 | |
28 | 75 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 3:46.43 | |
29 | 335 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 3:47.44 | |
30 | 31 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 3:48.15 | |
31 | 174 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 3:49.85 | |
32 | 359 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 3:50.35 | |
33 | 280 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 3:50.61 | |
34 | 365 | Overgaard August | 2002 | SLANGERUP | 0211AH | 25 m | 3:50.97 | |
35 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 3:52.98 | |
36 | 2 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:54.85 | |
37 | 24 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 3:56.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 02 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:14 |