Program för Tureberg knatte cup 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2012 |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
15:33 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 32, 100 m frisim flickor A |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
457 |
2 |
Ananya Dua |
1999 |
BK1299 |
TUREBERG |
|
25m |
|
432 |
3 |
Louise Törnblom |
2000 |
BM3800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
379 |
4 |
Leia Berhanu |
2000 |
BI8600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.46 |
391 |
5 |
Emma Frodlund-Suarez |
2000 |
BL3400 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.17 |
414 |
6 |
Michaela Lindström |
2000 |
BM1800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
424 |
1 |
Tove Rydén |
1999 |
BP5699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.35 |
288 |
2 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:27.81 |
387 |
3 |
Rebecca Elgh |
1999 |
BL0499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:26.37 |
516 |
4 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.63 |
267 |
5 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:26.00 |
429 |
6 |
Amanda Sörensen |
1999 |
BI0899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.77 |
418 |
7 |
Mathilda Norlander |
1999 |
BO2299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:29.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
1 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.02 |
383 |
2 |
Rebecka Dagberg |
2000 |
BI9600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.37 |
421 |
3 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.86 |
377 |
4 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.64 |
389 |
5 |
Paulina Erfelt |
2000 |
BE8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.37 |
428 |
6 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.07 |
363 |
7 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
25m |
1:24.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Vera Bodén |
2000 |
AT5200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:21.52 |
485 |
2 |
Lovisa Sterner |
1999 |
AP7599 |
TUREBERG |
|
25m |
1:19.91 |
498 |
3 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.19 |
422 |
4 |
Sandra Pernkrans |
1999 |
BB0299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.76 |
435 |
5 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.09 |
506 |
6 |
Felicia Gustavsson |
1999 |
AW0699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.37 |
500 |
7 |
Jennifer Backhoff Wahlund |
1999 |
AU9699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.33 |
399 |
2 |
Matilda Henning |
2000 |
AR6200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.66 |
364 |
3 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
1:16.13 |
362 |
4 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
50m |
1:15.62 |
475 |
5 |
Alva Mickelsson |
1999 |
AK3499 |
TUREBERG |
|
25m |
1:15.79 |
419 |
6 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.38 |
472 |
7 |
Sofia Kolokythas |
2000 |
AC1600 |
TUREBERG |
|
25m |
1:16.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
503 |
1 |
Tara Ebrahimi |
2000 |
AO4600 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:15.26 |
268 |
2 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:14.56 |
406 |
3 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.67 |
511 |
4 |
Ellinor Lantz |
1999 |
AK6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.00 |
487 |
5 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
1:12.86 |
463 |
6 |
Alma Holmberg |
1999 |
AX4499 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.50 |
448 |
7 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
1:15.23 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
Licensierad till: IC Control SE |
Utskriftstid |
15:33 |
|