Program för Tureberg knatte cup 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2012 |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
10:16 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 3, 50 m ryggsim pojkar B |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
452 |
1 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
TUREBERG |
|
25m |
|
295 |
2 |
David Kjellberg |
2003 |
AA4103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:02.64 |
292 |
3 |
Emil Jagt |
2012 |
AA0112 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:01.27 |
531 |
4 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:00.27 |
489 |
5 |
Leo Svanfeldt |
2002 |
AG7102 |
TUREBERG |
|
25m |
1:00.79 |
473 |
6 |
Ivar Källström |
2001 |
AC8701 |
TUREBERG |
|
25m |
1:01.95 |
333 |
7 |
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
59.12 |
462 |
2 |
Ludvig Holfve |
2003 |
AG5503 |
TUREBERG |
|
25m |
55.35 |
309 |
3 |
Simon Sandberg |
2001 |
AH7701 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
50.93 |
400 |
4 |
Gustav Henrikssen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
50.17 |
522 |
5 |
Angelo Sun |
2004 |
AB2304 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.57 |
271 |
6 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
54.11 |
318 |
7 |
Hampus Wikner |
2002 |
AD3502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
56.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Timothy Westmoreland |
2002 |
AD4102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
49.20 |
382 |
2 |
Oscar Clevö |
2001 |
AQ9901 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.88 |
532 |
3 |
Aaron O´malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.59 |
486 |
4 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
46.52 |
357 |
5 |
Fredrik Jacobsson |
2001 |
AK8701 |
SKK |
|
25m |
47.40 |
526 |
6 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.84 |
425 |
7 |
Aydin Sahifi |
2002 |
AF6702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
502 |
1 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.48 |
380 |
2 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.18 |
523 |
3 |
John Sun |
2002 |
AD4302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.12 |
512 |
4 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.66 |
417 |
5 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.24 |
518 |
6 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.19 |
479 |
7 |
Isak Nordin |
2001 |
AK3501 |
TUREBERG |
|
25m |
45.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
415 |
1 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.05 |
494 |
2 |
Lucas Westberg |
2001 |
AA9501 |
TUREBERG |
|
25m |
40.49 |
499 |
3 |
Gustaf Andersson |
2002 |
AC2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.00 |
449 |
4 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
37.72 |
392 |
5 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.95 |
367 |
6 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
40.48 |
517 |
7 |
Marcus Packwood |
2002 |
AD2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.73 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 november 2012 |
Licensierad till: IC Control SE |
Utskriftstid |
10:16 |
|